Přejít na obsah
Soutěž
Skalský pohár 2024

10. kolo Skalského poháru 2024

Startovné 550 Kč / kat.
Závod proběhl

Detaily závodu

550 za kategorii
Cena se platí za každou kategorii zvlášť

15.8. 2024

Pozdější platba = zrušení registrace

Popis

Pravidla soutěže: Desetikolová soutěž s Finále.

Pro kvalifikaci do finále se počítá součet šesti nejlepších výsledku jednotlivých kol.

Do finále postupuje 5 střelců z každé kategorie.

Ceny:

  • PISTOLE: 1.místo 1500kč - 2.místo 1000 kč - 3.místo 500kč
  • PISTOLE OPTIC: 1.místo 1500kč - 2.místo 1000 kč - 3.místo 500kč
  • PCC: 1.místo 1500kč - 2.místo 1000kč - 3.místo 500kč
  • Střelci umístění na prvních třech místech obdrží POHÁRY.

Tombola:

  • Hlavní cena pistole GLOCK 43X Mos 9X19
  • Střelecká sluchátka MSA Sordin
  • Vzduchovka

Do tomboly budou zařazení všichni střelci, kteří se zúčastnili minimálně šesti kol Skalského poháru. Pokud střelec splní podmínky pro zařazení do slosování v kategorii Pistole i PCC, bude mít ve slosovaní za každou kategorii los. Další los získá střelec, který absolvovuje všechny kola Skalského poháru. Slosovaní proběhne v den Finalového závodu ihned po vyhlášení jeho výsledků. Po slosování bude pro vás připravený malý IPSC závod, kde střelec, který první nastřílí fullhouse v jednotlivých stage (samé alfy), obdrží láhev lahodného moku. Dále proběhnou soutěže ve střelbě ze vzduchovky jak s mechanickými mířidly, tak i na větší vzdálenost s optikou.

Hodně střeleckých úspěchů přeje Hynek, Roman a Béďa.
Organizace a pravidla
Průběh závodu a pravidla
Hynek Šindler
608 226 335
Registrace
Roman Zikán
774 537 150
Kalibrační zbraň
CZ75 TS Orange
Počet ran
90–120 ran
Počet situací
5
Rozhodčí
Šindler Hynek, Sixta Bedřich, Daněk Milan, Zikán Roman
Divize
  • PCC (Karabina v pistolové ráži, Pistol Caliber Carbine (konverze))
  • Pistole (Pistole bez optiky, otevřená mířidla (Standard, Production))
  • Pistole Optic (Pistole s montovanou optikou (Open, Standard Optics, Production Optics))

Bezpečnost na střelnici

Manipulace se zbraní je povolena pouze ve vyznačených bezpečných zónách — se střelivem se zde naopak manipulovat nesmí. Mimo bezpečné zóny platí opak: se zbraní se manipulovat nesmí (zůstává vybitá, PCC s vlaječkou v komoře a hlavní vzhůru, při přenosu ústím nad ramenem), manipulace se střelivem (např. plnění zásobníků) je zde povolena. Nabíjení zbraně na střelnici pouze na palebné čáře výhradně na povel rozhodčího. Ochrana zraku a sluchu povinná. Závodníci startují na vlastní nebezpečí a jsou odpovědni za jimi způsobenou škodu a újmu.

Kdo se může zúčastnit a co si vzít s sebou

Účast: Všichni střelci s platným zbrojním oprávněním. Doklady: průkaz totožnosti.

Registrace, výsledky a protesty

Registrace: půl hodiny před začátkem squadu. Výsledky: do 15 minut po dostřílení posledního squadu. Protesty: řeší se ihned s vkladem 500,–Kč u rozhodčího, jeho rozhodnutí je definitivní.

Změna propozic vyhrazena.

Výsledky

Pistole 15

01
Mikolášek Daniel
100 %
02
Dvořák Petr
87.4 %
03
Hájek Jan
84.59 %
4 Čapka Petr 83.29 %
5 Kašný Martin 75.49 %
6 Daněk Milan 73.41 %
7 Sixta Bedřich 72.03 %
8 Pinček Martin 66.66 %
9 Novák Luboš 66.59 %
10 Grünberger Jakub 62.73 %
11 Petrakovič Miroslav 60.24 %
12 Vlachynský Jaroslav 58.8 %
13 Demeter Roman 48.09 %
14 Januška Lukáš 0 %
15 Veselý Václav 0 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

6 steel, 7 paper, some noshoots · 20 ran · max 100 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Mikolášek Daniel 100.00 % 9. 94 0 22.30 s 4.2152 17 3 0 0 0 0
3. Kašný Martin 80.09 % 14. 89 10 23.40 s 3.3761 16 3 0 1 0 0
4. Dvořák Petr 79.68 % 15. 89 10 23.52 s 3.3588 16 3 0 1 0 0
5. Demeter Roman 74.83 % 18. 88 0 27.90 s 3.1541 15 4 1 0 0 0
6. Čapka Petr 74.81 % 19. 86 20 20.93 s 3.1534 16 2 0 2 0 0
7. Daněk Milan 70.47 % 21. 91 10 27.27 s 2.9703 17 2 0 1 0 0
8. Sixta Bedřich 63.52 % 23. 87 10 28.76 s 2.6773 15 4 0 1 0 0
9. Grünberger Jakub 62.85 % 25. 90 0 33.97 s 2.6494 16 3 1 0 0 0
10. Novák Luboš 59.23 % 27. 81 10 28.44 s 2.4965 14 3 2 1 0 0
11. Pinček Martin 59.05 % 28. 85 10 30.13 s 2.4892 15 3 1 1 0 0
12. Petrakovič Miroslav 57.50 % 29. 91 10 33.42 s 2.4237 17 2 0 1 0 0
13. Vlachynský Jaroslav 43.79 % 30. 85 20 35.21 s 1.8461 16 1 2 1 1 0
Situace 2 — Situace 2

7 steel, 12 paper, 2 disappearing, some noshoots · 31 ran · max 155 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Mikolášek Daniel 100.00 % 6. 144 0 26.68 s 5.3973 27 3 0 0 0 0
2. Dvořák Petr 90.38 % 9. 134 0 27.47 s 4.8780 22 8 0 0 0 0
3. Čapka Petr 79.53 % 15. 131 20 25.86 s 4.2923 23 5 1 1 1 0
5. Kašný Martin 74.25 % 18. 132 0 32.94 s 4.0073 21 9 0 0 0 0
6. Sixta Bedřich 62.95 % 21. 126 10 34.14 s 3.3978 18 12 0 1 0 0
7. Novák Luboš 61.91 % 22. 141 0 42.20 s 3.3412 24 7 0 0 0 0
8. Pinček Martin 57.62 % 23. 133 0 42.77 s 3.1097 23 6 0 0 0 0
9. Petrakovič Miroslav 56.98 % 24. 140 10 42.27 s 3.0755 26 3 1 0 1 0
10. Vlachynský Jaroslav 55.91 % 25. 137 0 45.40 s 3.0176 23 7 1 0 0 0
11. Daněk Milan 55.29 % 26. 124 0 41.55 s 2.9844 21 5 4 0 0 0
12. Grünberger Jakub 53.01 % 27. 129 0 45.09 s 2.8609 19 11 1 0 0 0
16. Demeter Roman 0.00 % 35. 97 160 30.40 s 0.0000 17 4 0 10 0 6
Situace 3 — Situace 3

5 steel, 6 paper, 2 disappearing, some noshoots · 17 ran · max 85 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kašný Martin 100.00 % 8. 72 0 13.32 s 5.4054 12 4 0 0 0 0
2. Mikolášek Daniel 96.41 % 9. 79 0 15.16 s 5.2111 14 3 0 0 0 0
3. Čapka Petr 94.05 % 11. 70 0 13.77 s 5.0835 12 3 1 0 0 0
4. Daněk Milan 86.56 % 14. 75 0 16.03 s 4.6787 12 5 0 0 0 0
6. Pinček Martin 79.89 % 19. 76 0 17.60 s 4.3182 14 2 0 0 0 0
7. Novák Luboš 76.74 % 21. 75 0 18.08 s 4.1482 12 5 0 0 0 0
8. Sixta Bedřich 75.53 % 22. 77 0 18.86 s 4.0827 13 4 0 0 0 0
9. Dvořák Petr 75.19 % 23. 73 20 13.04 s 4.0644 14 1 0 2 0 0
10. Petrakovič Miroslav 72.40 % 24. 76 0 19.42 s 3.9135 15 0 1 0 0 0
11. Vlachynský Jaroslav 68.17 % 25. 80 0 21.71 s 3.6849 16 0 0 0 0 0
12. Grünberger Jakub 49.42 % 29. 75 20 20.59 s 2.6712 15 0 0 1 1 0
13. Demeter Roman 44.17 % 30. 71 20 21.36 s 2.3876 13 2 0 1 1 0
Situace 4 — Situace 4

4 steel, 12 paper, some noshoots · 28 ran · max 140 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Mikolášek Daniel 100.00 % 9. 124 0 21.64 s 5.7301 20 8 0 0 0 0
2. Dvořák Petr 85.41 % 13. 123 10 23.09 s 4.8939 21 6 0 1 0 0
4. Daněk Milan 81.14 % 15. 128 0 27.53 s 4.6495 23 4 1 0 0 0
5. Sixta Bedřich 78.62 % 16. 122 0 27.08 s 4.5052 21 5 2 0 0 0
6. Čapka Petr 77.30 % 18. 121 10 25.06 s 4.4294 21 5 1 1 0 0
7. Pinček Martin 73.85 % 21. 130 0 30.72 s 4.2318 23 5 0 0 0 0
8. Grünberger Jakub 73.24 % 22. 128 0 30.50 s 4.1967 23 4 1 0 0 0
9. Demeter Roman 69.81 % 23. 126 0 31.50 s 4.0000 21 7 0 0 0 0
10. Vlachynský Jaroslav 66.44 % 25. 132 0 34.67 s 3.8073 24 4 0 0 0 0
11. Novák Luboš 62.48 % 27. 125 10 32.12 s 3.5803 23 3 1 1 0 0
12. Petrakovič Miroslav 60.28 % 28. 128 0 37.06 s 3.4539 22 6 0 0 0 0
13. Kašný Martin 49.66 % 30. 112 40 25.30 s 2.8458 18 7 1 2 1 1
Situace 5 — Situace 5

4 steel, 6 paper, some noshoots · 16 ran · max 80 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Dvořák Petr 100.00 % 8. 78 0 11.88 s 6.5657 15 1 0 0 0 0
2. Mikolášek Daniel 95.01 % 10. 76 10 10.58 s 6.2382 14 2 0 0 1 0
4. Čapka Petr 92.90 % 14. 76 0 12.46 s 6.0995 14 2 0 0 0 0
5. Kašný Martin 84.62 % 16. 74 10 11.52 s 5.5556 14 1 1 0 1 0
6. Sixta Bedřich 78.68 % 18. 70 0 13.55 s 5.1661 11 5 0 0 0 0
7. Daněk Milan 78.23 % 19. 64 0 12.46 s 5.1364 10 4 2 0 0 0
8. Novák Luboš 75.43 % 21. 68 0 13.73 s 4.9527 10 6 0 0 0 0
9. Grünberger Jakub 71.61 % 23. 74 0 15.74 s 4.7014 13 3 0 0 0 0
10. Demeter Roman 69.73 % 24. 76 0 16.60 s 4.5783 14 2 0 0 0 0
11. Pinček Martin 61.21 % 26. 68 0 16.92 s 4.0189 10 6 0 0 0 0
12. Vlachynský Jaroslav 54.65 % 28. 78 10 18.95 s 3.5884 15 1 0 0 1 0
13. Petrakovič Miroslav 51.67 % 29. 78 0 22.99 s 3.3928 15 1 0 0 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

PCC 8

01
Španihelová Tereza
100 %
02
Chovaniok Jan
90.3 %
03
Foltýn Petr
82.76 %
4 Dvořák Petr 70.94 %
5 Kapcalová Natálie 55.16 %
6 Appelová Lucie 45.11 %
7 Špůrek Libor 36.23 %
8 Svěrák Dušan 0 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

6 steel, 7 paper, some noshoots · 20 ran · max 100 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 98 0 13.45 s 7.2862 19 1 0 0 0 0
2. Foltýn Petr 77.78 % 2. 96 0 16.94 s 5.6671 18 2 0 0 0 0
4. Dvořák Petr 67.72 % 4. 96 10 17.43 s 4.9340 18 2 0 0 0 1
5. Kapcalová Natálie 41.83 % 20. 83 10 23.95 s 3.0480 14 4 1 1 0 0
6. Špůrek Libor 38.80 % 22. 91 10 28.65 s 2.8272 17 2 0 1 0 0
7. Appelová Lucie 34.87 % 26. 92 0 36.21 s 2.5407 17 2 1 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

7 steel, 12 paper, 2 disappearing, some noshoots · 31 ran · max 155 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 139 0 18.92 s 7.3467 25 4 2 0 0 0
3. Foltýn Petr 65.10 % 11. 142 0 29.69 s 4.7828 26 4 0 0 0 0
4. Dvořák Petr 60.99 % 14. 139 0 31.02 s 4.4810 23 8 0 0 0 0
5. Kapcalová Natálie 49.49 % 19. 137 0 37.68 s 3.6359 22 9 0 0 0 0
6. Appelová Lucie 32.87 % 28. 147 10 56.74 s 2.4145 27 4 0 0 1 0
7. Špůrek Libor 17.13 % 29. 138 50 69.94 s 1.2582 27 1 0 3 2 0
Situace 3 — Situace 3

5 steel, 6 paper, 2 disappearing, some noshoots · 17 ran · max 85 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 81 0 9.46 s 8.5624 15 2 0 0 0 0
2. Kapcalová Natálie 64.79 % 6. 81 0 14.60 s 5.5479 15 2 0 0 0 0
3. Foltýn Petr 64.46 % 7. 76 0 13.77 s 5.5192 14 2 0 0 0 0
5. Dvořák Petr 51.18 % 18. 83 0 18.94 s 4.3823 16 1 0 0 0 0
6. Appelová Lucie 48.61 % 20. 81 0 19.46 s 4.1624 15 2 0 0 0 0
7. Špůrek Libor 40.77 % 26. 85 0 24.35 s 3.4908 17 0 0 0 0 0
Situace 4 — Situace 4

4 steel, 12 paper, some noshoots · 28 ran · max 140 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Foltýn Petr 95.88 % 2. 132 0 18.00 s 7.3333 24 4 0 0 0 0
3. Španihelová Tereza 95.63 % 3. 132 10 16.68 s 7.3141 24 4 0 0 1 0
4. Dvořák Petr 68.69 % 11. 127 10 22.27 s 5.2537 24 2 1 1 0 0
5. Kapcalová Natálie 50.06 % 24. 114 10 27.16 s 3.8292 17 9 2 0 1 0
6. Appelová Lucie 47.00 % 26. 136 0 37.83 s 3.5950 26 2 0 0 0 0
7. Špůrek Libor 40.59 % 29. 134 0 43.16 s 3.1047 25 3 0 0 0 0
Situace 5 — Situace 5

4 steel, 6 paper, some noshoots · 16 ran · max 80 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Dvořák Petr 98.71 % 5. 68 0 8.99 s 7.5640 11 4 1 0 0 0
3. Foltýn Petr 95.80 % 6. 74 0 10.08 s 7.3413 13 3 0 0 0 0
4. Španihelová Tereza 78.82 % 15. 70 0 11.59 s 6.0397 13 1 2 0 0 0
5. Kapcalová Natálie 65.61 % 20. 64 0 12.73 s 5.0275 10 4 2 0 0 0
6. Appelová Lucie 61.62 % 22. 78 0 16.52 s 4.7215 15 1 0 0 0 0
7. Špůrek Libor 47.15 % 27. 80 0 22.14 s 3.6134 16 0 0 0 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Pistole Optic 11

01
Šporik Jan
100 %
02
Španihelová Tereza
91.74 %
03
Šindler Hynek
87.07 %
4 Foltýn Petr 86.58 %
5 Zikán Roman 84.91 %
6 Neplech Martin 76.23 %
7 Chovaniok Jan 74.76 %
8 Dvořák Milan 69.54 %
9 Paveza Václav 64.25 %
10 Ostárek Radim 51.95 %
11 Svěrák Dušan 0 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

6 steel, 7 paper, some noshoots · 20 ran · max 100 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šporik Jan 100.00 % 5. 92 10 16.75 s 4.8955 17 2 1 0 1 0
2. Španihelová Tereza 94.96 % 6. 94 0 20.22 s 4.6489 17 3 0 0 0 0
3. Zikán Roman 89.89 % 7. 94 0 21.36 s 4.4007 18 1 1 0 0 0
4. Neplech Martin 87.36 % 8. 91 10 18.94 s 4.2767 17 2 0 1 0 0
5. Foltýn Petr 85.34 % 10. 89 10 18.91 s 4.1777 16 3 0 1 0 0
6. Šindler Hynek 77.69 % 11. 92 10 21.56 s 3.8033 16 4 0 0 1 0
8. Paveza Václav 67.72 % 16. 92 0 27.75 s 3.3153 16 4 0 0 0 0
9. Dvořák Milan 67.12 % 17. 92 0 28.00 s 3.2857 16 4 0 0 0 0
10. Ostárek Radim 54.47 % 24. 80 0 30.00 s 2.6667 12 6 2 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

7 steel, 12 paper, 2 disappearing, some noshoots · 31 ran · max 155 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šporik Jan 100.00 % 2. 144 0 20.94 s 6.8768 27 3 0 0 0 0
2. Španihelová Tereza 91.82 % 4. 141 0 22.33 s 6.3144 24 7 0 0 0 0
3. Šindler Hynek 88.22 % 5. 149 0 24.56 s 6.0668 29 1 1 0 0 0
4. Zikán Roman 77.89 % 7. 145 0 27.07 s 5.3565 26 5 0 0 0 0
5. Foltýn Petr 71.00 % 8. 141 10 26.83 s 4.8826 28 0 1 1 0 0
6. Dvořák Milan 69.75 % 10. 146 0 30.44 s 4.7963 28 2 0 0 0 0
7. Neplech Martin 66.60 % 12. 139 0 30.35 s 4.5799 25 4 2 0 0 0
8. Paveza Václav 65.99 % 13. 141 0 31.07 s 4.5381 25 5 1 0 0 0
10. Ostárek Radim 50.75 % 20. 125 10 32.95 s 3.4901 20 8 1 0 1 0
Situace 3 — Situace 3

5 steel, 6 paper, 2 disappearing, some noshoots · 17 ran · max 85 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šporik Jan 100.00 % 2. 77 0 11.26 s 6.8384 13 4 0 0 0 0
2. Španihelová Tereza 98.38 % 3. 74 0 11.00 s 6.7273 13 3 0 0 0 0
3. Šindler Hynek 93.91 % 4. 77 0 11.99 s 6.4220 14 2 1 0 0 0
4. Foltýn Petr 91.96 % 5. 81 0 12.88 s 6.2888 15 2 0 0 0 0
5. Dvořák Milan 74.12 % 12. 81 0 15.98 s 5.0688 15 2 0 0 0 0
6. Zikán Roman 73.97 % 13. 79 10 13.64 s 5.0587 14 3 0 0 1 0
8. Neplech Martin 64.91 % 17. 78 10 15.32 s 4.4386 15 1 0 0 1 0
9. Paveza Václav 49.04 % 27. 76 10 19.68 s 3.3537 14 2 0 0 1 0
10. Ostárek Radim 39.47 % 28. 73 30 15.93 s 2.6993 14 1 0 1 2 0
Situace 4 — Situace 4

4 steel, 12 paper, some noshoots · 28 ran · max 140 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šporik Jan 100.00 % 4. 122 0 18.78 s 6.4963 20 7 1 0 0 0
2. Zikán Roman 98.58 % 5. 130 0 20.30 s 6.4039 23 5 0 0 0 0
3. Šindler Hynek 92.46 % 6. 134 0 22.31 s 6.0063 25 3 0 0 0 0
4. Foltýn Petr 91.70 % 7. 136 0 22.83 s 5.9571 26 2 0 0 0 0
5. Španihelová Tereza 90.04 % 8. 125 10 19.66 s 5.8494 22 5 0 1 0 0
7. Dvořák Milan 77.48 % 12. 136 0 27.02 s 5.0333 26 2 0 0 0 0
8. Neplech Martin 68.42 % 17. 120 30 20.25 s 4.4444 21 5 0 2 0 1
9. Paveza Václav 67.60 % 19. 123 10 25.73 s 4.3918 21 6 0 1 0 0
10. Ostárek Radim 67.44 % 20. 120 0 27.39 s 4.3812 19 8 1 0 0 0
Situace 5 — Situace 5

4 steel, 6 paper, some noshoots · 16 ran · max 80 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Neplech Martin 100.00 % 1. 78 0 9.10 s 8.5714 15 1 0 0 0 0
2. Foltýn Petr 96.00 % 2. 72 0 8.75 s 8.2286 12 4 0 0 0 0
3. Šporik Jan 91.22 % 3. 76 0 9.72 s 7.8189 14 2 0 0 0 0
5. Španihelová Tereza 75.40 % 9. 74 0 11.45 s 6.4629 13 3 0 0 0 0
6. Zikán Roman 72.55 % 11. 74 0 11.90 s 6.2185 13 3 0 0 0 0
7. Šindler Hynek 72.25 % 12. 68 0 10.98 s 6.1931 11 4 1 0 0 0
8. Paveza Václav 61.19 % 17. 74 0 14.11 s 5.2445 13 3 0 0 0 0
9. Dvořák Milan 47.31 % 25. 69 10 14.55 s 4.0550 12 3 0 1 0 0
10. Ostárek Radim 32.68 % 30. 66 20 16.42 s 2.8015 11 3 2 0 2 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Celkové pořadí — všechny divize

01
Španihelová Tereza
PCC
100 %
02
Šporik Jan
Pistole Optic
89.02 %
03
Foltýn Petr
PCC
82.27 %
4 Španihelová Tereza Pistole Optic 81.32 %
5 Šindler Hynek Pistole Optic 77.64 %
6 Foltýn Petr Pistole Optic 77.06 %
7 Zikán Roman Pistole Optic 75.23 %
8 Mikolášek Daniel Pistole 72.9 %
9 Dvořák Petr PCC 70.25 %
10 Neplech Martin Pistole Optic 68.03 %
11 Dvořák Petr Pistole 64.16 %
12 Dvořák Milan Pistole Optic 61.59 %
13 Čapka Petr Pistole 60.78 %
14 Paveza Václav Pistole Optic 57.31 %
15 Kapcalová Natálie PCC 54.81 %
16 Kašný Martin Pistole 54.41 %
17 Daněk Milan Pistole 53.41 %
18 Sixta Bedřich Pistole 52.74 %
19 Novák Luboš Pistole 48.6 %
20 Pinček Martin Pistole 48.58 %
21 Grünberger Jakub Pistole 46 %
22 Ostárek Radim Pistole Optic 45.9 %
23 Appelová Lucie PCC 44.7 %
24 Petrakovič Miroslav Pistole 43.73 %
25 Vlachynský Jaroslav Pistole 43.14 %
26 Špůrek Libor PCC 35.94 %
27 Demeter Roman Pistole 34.5 %
28 Januška Lukáš Pistole 0 %
29 Svěrák Dušan PCC 0 %
30 Svěrák Dušan Pistole Optic 0 %
31 Veselý Václav Pistole 0 %
Výsledky po situacích
Situace 1 — Situace 1

6 steel, 7 paper, some noshoots · 20 ran · max 100 bodů

Situace 1
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 98 0 13.45 s 7.2862 19 1 0 0 0 0
2. Foltýn Petr PCC 77.78 % 96 0 16.94 s 5.6671 18 2 0 0 0 0
4. Dvořák Petr PCC 67.72 % 96 10 17.43 s 4.9340 18 2 0 0 0 1
5. Šporik Jan Pistole Optic 67.19 % 92 10 16.75 s 4.8955 17 2 1 0 1 0
6. Španihelová Tereza Pistole Optic 63.80 % 94 0 20.22 s 4.6489 17 3 0 0 0 0
7. Zikán Roman Pistole Optic 60.40 % 94 0 21.36 s 4.4007 18 1 1 0 0 0
8. Neplech Martin Pistole Optic 58.70 % 91 10 18.94 s 4.2767 17 2 0 1 0 0
9. Mikolášek Daniel Pistole 57.85 % 94 0 22.30 s 4.2152 17 3 0 0 0 0
10. Foltýn Petr Pistole Optic 57.34 % 89 10 18.91 s 4.1777 16 3 0 1 0 0
11. Šindler Hynek Pistole Optic 52.20 % 92 10 21.56 s 3.8033 16 4 0 0 1 0
14. Kašný Martin Pistole 46.33 % 89 10 23.40 s 3.3761 16 3 0 1 0 0
15. Dvořák Petr Pistole 46.10 % 89 10 23.52 s 3.3588 16 3 0 1 0 0
16. Paveza Václav Pistole Optic 45.50 % 92 0 27.75 s 3.3153 16 4 0 0 0 0
17. Dvořák Milan Pistole Optic 45.09 % 92 0 28.00 s 3.2857 16 4 0 0 0 0
18. Demeter Roman Pistole 43.29 % 88 0 27.90 s 3.1541 15 4 1 0 0 0
19. Čapka Petr Pistole 43.28 % 86 20 20.93 s 3.1534 16 2 0 2 0 0
20. Kapcalová Natálie PCC 41.83 % 83 10 23.95 s 3.0480 14 4 1 1 0 0
21. Daněk Milan Pistole 40.77 % 91 10 27.27 s 2.9703 17 2 0 1 0 0
22. Špůrek Libor PCC 38.80 % 91 10 28.65 s 2.8272 17 2 0 1 0 0
23. Sixta Bedřich Pistole 36.74 % 87 10 28.76 s 2.6773 15 4 0 1 0 0
24. Ostárek Radim Pistole Optic 36.60 % 80 0 30.00 s 2.6667 12 6 2 0 0 0
25. Grünberger Jakub Pistole 36.36 % 90 0 33.97 s 2.6494 16 3 1 0 0 0
26. Appelová Lucie PCC 34.87 % 92 0 36.21 s 2.5407 17 2 1 0 0 0
27. Novák Luboš Pistole 34.26 % 81 10 28.44 s 2.4965 14 3 2 1 0 0
28. Pinček Martin Pistole 34.16 % 85 10 30.13 s 2.4892 15 3 1 1 0 0
29. Petrakovič Miroslav Pistole 33.26 % 91 10 33.42 s 2.4237 17 2 0 1 0 0
30. Vlachynský Jaroslav Pistole 25.34 % 85 20 35.21 s 1.8461 16 1 2 1 1 0
Situace 2 — Situace 2

7 steel, 12 paper, 2 disappearing, some noshoots · 31 ran · max 155 bodů

Situace 2
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 139 0 18.92 s 7.3467 25 4 2 0 0 0
2. Šporik Jan Pistole Optic 93.60 % 144 0 20.94 s 6.8768 27 3 0 0 0 0
4. Španihelová Tereza Pistole Optic 85.95 % 141 0 22.33 s 6.3144 24 7 0 0 0 0
5. Šindler Hynek Pistole Optic 82.58 % 149 0 24.56 s 6.0668 29 1 1 0 0 0
6. Mikolášek Daniel Pistole 73.47 % 144 0 26.68 s 5.3973 27 3 0 0 0 0
7. Zikán Roman Pistole Optic 72.91 % 145 0 27.07 s 5.3565 26 5 0 0 0 0
8. Foltýn Petr Pistole Optic 66.46 % 141 10 26.83 s 4.8826 28 0 1 1 0 0
9. Dvořák Petr Pistole 66.40 % 134 0 27.47 s 4.8780 22 8 0 0 0 0
10. Dvořák Milan Pistole Optic 65.29 % 146 0 30.44 s 4.7963 28 2 0 0 0 0
11. Foltýn Petr PCC 65.10 % 142 0 29.69 s 4.7828 26 4 0 0 0 0
12. Neplech Martin Pistole Optic 62.34 % 139 0 30.35 s 4.5799 25 4 2 0 0 0
13. Paveza Václav Pistole Optic 61.77 % 141 0 31.07 s 4.5381 25 5 1 0 0 0
14. Dvořák Petr PCC 60.99 % 139 0 31.02 s 4.4810 23 8 0 0 0 0
15. Čapka Petr Pistole 58.43 % 131 20 25.86 s 4.2923 23 5 1 1 1 0
18. Kašný Martin Pistole 54.55 % 132 0 32.94 s 4.0073 21 9 0 0 0 0
19. Kapcalová Natálie PCC 49.49 % 137 0 37.68 s 3.6359 22 9 0 0 0 0
20. Ostárek Radim Pistole Optic 47.51 % 125 10 32.95 s 3.4901 20 8 1 0 1 0
21. Sixta Bedřich Pistole 46.25 % 126 10 34.14 s 3.3978 18 12 0 1 0 0
22. Novák Luboš Pistole 45.48 % 141 0 42.20 s 3.3412 24 7 0 0 0 0
23. Pinček Martin Pistole 42.33 % 133 0 42.77 s 3.1097 23 6 0 0 0 0
24. Petrakovič Miroslav Pistole 41.86 % 140 10 42.27 s 3.0755 26 3 1 0 1 0
25. Vlachynský Jaroslav Pistole 41.07 % 137 0 45.40 s 3.0176 23 7 1 0 0 0
26. Daněk Milan Pistole 40.62 % 124 0 41.55 s 2.9844 21 5 4 0 0 0
27. Grünberger Jakub Pistole 38.94 % 129 0 45.09 s 2.8609 19 11 1 0 0 0
28. Appelová Lucie PCC 32.87 % 147 10 56.74 s 2.4145 27 4 0 0 1 0
29. Špůrek Libor PCC 17.13 % 138 50 69.94 s 1.2582 27 1 0 3 2 0
35. Demeter Roman Pistole 0.00 % 97 160 30.40 s 0.0000 17 4 0 10 0 6
Situace 3 — Situace 3

5 steel, 6 paper, 2 disappearing, some noshoots · 17 ran · max 85 bodů

Situace 3
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 81 0 9.46 s 8.5624 15 2 0 0 0 0
2. Šporik Jan Pistole Optic 79.87 % 77 0 11.26 s 6.8384 13 4 0 0 0 0
3. Španihelová Tereza Pistole Optic 78.57 % 74 0 11.00 s 6.7273 13 3 0 0 0 0
4. Šindler Hynek Pistole Optic 75.00 % 77 0 11.99 s 6.4220 14 2 1 0 0 0
5. Foltýn Petr Pistole Optic 73.45 % 81 0 12.88 s 6.2888 15 2 0 0 0 0
6. Kapcalová Natálie PCC 64.79 % 81 0 14.60 s 5.5479 15 2 0 0 0 0
7. Foltýn Petr PCC 64.46 % 76 0 13.77 s 5.5192 14 2 0 0 0 0
8. Kašný Martin Pistole 63.13 % 72 0 13.32 s 5.4054 12 4 0 0 0 0
9. Mikolášek Daniel Pistole 60.86 % 79 0 15.16 s 5.2111 14 3 0 0 0 0
11. Čapka Petr Pistole 59.37 % 70 0 13.77 s 5.0835 12 3 1 0 0 0
12. Dvořák Milan Pistole Optic 59.20 % 81 0 15.98 s 5.0688 15 2 0 0 0 0
13. Zikán Roman Pistole Optic 59.08 % 79 10 13.64 s 5.0587 14 3 0 0 1 0
14. Daněk Milan Pistole 54.64 % 75 0 16.03 s 4.6787 12 5 0 0 0 0
17. Neplech Martin Pistole Optic 51.84 % 78 10 15.32 s 4.4386 15 1 0 0 1 0
18. Dvořák Petr PCC 51.18 % 83 0 18.94 s 4.3823 16 1 0 0 0 0
19. Pinček Martin Pistole 50.43 % 76 0 17.60 s 4.3182 14 2 0 0 0 0
20. Appelová Lucie PCC 48.61 % 81 0 19.46 s 4.1624 15 2 0 0 0 0
21. Novák Luboš Pistole 48.45 % 75 0 18.08 s 4.1482 12 5 0 0 0 0
22. Sixta Bedřich Pistole 47.68 % 77 0 18.86 s 4.0827 13 4 0 0 0 0
23. Dvořák Petr Pistole 47.47 % 73 20 13.04 s 4.0644 14 1 0 2 0 0
24. Petrakovič Miroslav Pistole 45.71 % 76 0 19.42 s 3.9135 15 0 1 0 0 0
25. Vlachynský Jaroslav Pistole 43.04 % 80 0 21.71 s 3.6849 16 0 0 0 0 0
26. Špůrek Libor PCC 40.77 % 85 0 24.35 s 3.4908 17 0 0 0 0 0
27. Paveza Václav Pistole Optic 39.17 % 76 10 19.68 s 3.3537 14 2 0 0 1 0
28. Ostárek Radim Pistole Optic 31.53 % 73 30 15.93 s 2.6993 14 1 0 1 2 0
29. Grünberger Jakub Pistole 31.20 % 75 20 20.59 s 2.6712 15 0 0 1 1 0
30. Demeter Roman Pistole 27.89 % 71 20 21.36 s 2.3876 13 2 0 1 1 0
Situace 4 — Situace 4

4 steel, 12 paper, some noshoots · 28 ran · max 140 bodů

Situace 4
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Foltýn Petr PCC 95.88 % 132 0 18.00 s 7.3333 24 4 0 0 0 0
3. Španihelová Tereza PCC 95.63 % 132 10 16.68 s 7.3141 24 4 0 0 1 0
4. Šporik Jan Pistole Optic 84.94 % 122 0 18.78 s 6.4963 20 7 1 0 0 0
5. Zikán Roman Pistole Optic 83.73 % 130 0 20.30 s 6.4039 23 5 0 0 0 0
6. Šindler Hynek Pistole Optic 78.53 % 134 0 22.31 s 6.0063 25 3 0 0 0 0
7. Foltýn Petr Pistole Optic 77.89 % 136 0 22.83 s 5.9571 26 2 0 0 0 0
8. Španihelová Tereza Pistole Optic 76.48 % 125 10 19.66 s 5.8494 22 5 0 1 0 0
9. Mikolášek Daniel Pistole 74.92 % 124 0 21.64 s 5.7301 20 8 0 0 0 0
11. Dvořák Petr PCC 68.69 % 127 10 22.27 s 5.2537 24 2 1 1 0 0
12. Dvořák Milan Pistole Optic 65.81 % 136 0 27.02 s 5.0333 26 2 0 0 0 0
13. Dvořák Petr Pistole 63.99 % 123 10 23.09 s 4.8939 21 6 0 1 0 0
15. Daněk Milan Pistole 60.79 % 128 0 27.53 s 4.6495 23 4 1 0 0 0
16. Sixta Bedřich Pistole 58.90 % 122 0 27.08 s 4.5052 21 5 2 0 0 0
17. Neplech Martin Pistole Optic 58.11 % 120 30 20.25 s 4.4444 21 5 0 2 0 1
18. Čapka Petr Pistole 57.91 % 121 10 25.06 s 4.4294 21 5 1 1 0 0
19. Paveza Václav Pistole Optic 57.42 % 123 10 25.73 s 4.3918 21 6 0 1 0 0
20. Ostárek Radim Pistole Optic 57.28 % 120 0 27.39 s 4.3812 19 8 1 0 0 0
21. Pinček Martin Pistole 55.33 % 130 0 30.72 s 4.2318 23 5 0 0 0 0
22. Grünberger Jakub Pistole 54.87 % 128 0 30.50 s 4.1967 23 4 1 0 0 0
23. Demeter Roman Pistole 52.30 % 126 0 31.50 s 4.0000 21 7 0 0 0 0
24. Kapcalová Natálie PCC 50.06 % 114 10 27.16 s 3.8292 17 9 2 0 1 0
25. Vlachynský Jaroslav Pistole 49.78 % 132 0 34.67 s 3.8073 24 4 0 0 0 0
26. Appelová Lucie PCC 47.00 % 136 0 37.83 s 3.5950 26 2 0 0 0 0
27. Novák Luboš Pistole 46.81 % 125 10 32.12 s 3.5803 23 3 1 1 0 0
28. Petrakovič Miroslav Pistole 45.16 % 128 0 37.06 s 3.4539 22 6 0 0 0 0
29. Špůrek Libor PCC 40.59 % 134 0 43.16 s 3.1047 25 3 0 0 0 0
30. Kašný Martin Pistole 37.21 % 112 40 25.30 s 2.8458 18 7 1 2 1 1
Situace 5 — Situace 5

4 steel, 6 paper, some noshoots · 16 ran · max 80 bodů

Situace 5
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Neplech Martin Pistole Optic 100.00 % 78 0 9.10 s 8.5714 15 1 0 0 0 0
2. Foltýn Petr Pistole Optic 96.00 % 72 0 8.75 s 8.2286 12 4 0 0 0 0
3. Šporik Jan Pistole Optic 91.22 % 76 0 9.72 s 7.8189 14 2 0 0 0 0
5. Dvořák Petr PCC 88.25 % 68 0 8.99 s 7.5640 11 4 1 0 0 0
6. Foltýn Petr PCC 85.65 % 74 0 10.08 s 7.3413 13 3 0 0 0 0
8. Dvořák Petr Pistole 76.60 % 78 0 11.88 s 6.5657 15 1 0 0 0 0
9. Španihelová Tereza Pistole Optic 75.40 % 74 0 11.45 s 6.4629 13 3 0 0 0 0
10. Mikolášek Daniel Pistole 72.78 % 76 10 10.58 s 6.2382 14 2 0 0 1 0
11. Zikán Roman Pistole Optic 72.55 % 74 0 11.90 s 6.2185 13 3 0 0 0 0
12. Šindler Hynek Pistole Optic 72.25 % 68 0 10.98 s 6.1931 11 4 1 0 0 0
14. Čapka Petr Pistole 71.16 % 76 0 12.46 s 6.0995 14 2 0 0 0 0
15. Španihelová Tereza PCC 70.46 % 70 0 11.59 s 6.0397 13 1 2 0 0 0
16. Kašný Martin Pistole 64.81 % 74 10 11.52 s 5.5556 14 1 1 0 1 0
17. Paveza Václav Pistole Optic 61.19 % 74 0 14.11 s 5.2445 13 3 0 0 0 0
18. Sixta Bedřich Pistole 60.27 % 70 0 13.55 s 5.1661 11 5 0 0 0 0
19. Daněk Milan Pistole 59.93 % 64 0 12.46 s 5.1364 10 4 2 0 0 0
20. Kapcalová Natálie PCC 58.65 % 64 0 12.73 s 5.0275 10 4 2 0 0 0
21. Novák Luboš Pistole 57.78 % 68 0 13.73 s 4.9527 10 6 0 0 0 0
22. Appelová Lucie PCC 55.08 % 78 0 16.52 s 4.7215 15 1 0 0 0 0
23. Grünberger Jakub Pistole 54.85 % 74 0 15.74 s 4.7014 13 3 0 0 0 0
24. Demeter Roman Pistole 53.41 % 76 0 16.60 s 4.5783 14 2 0 0 0 0
25. Dvořák Milan Pistole Optic 47.31 % 69 10 14.55 s 4.0550 12 3 0 1 0 0
26. Pinček Martin Pistole 46.89 % 68 0 16.92 s 4.0189 10 6 0 0 0 0
27. Špůrek Libor PCC 42.16 % 80 0 22.14 s 3.6134 16 0 0 0 0 0
28. Vlachynský Jaroslav Pistole 41.86 % 78 10 18.95 s 3.5884 15 1 0 0 1 0
29. Petrakovič Miroslav Pistole 39.58 % 78 0 22.99 s 3.3928 15 1 0 0 0 0
30. Ostárek Radim Pistole Optic 32.68 % 66 20 16.42 s 2.8015 11 3 2 0 2 0

Pořadí a % určuje srovnání napříč všemi divizemi dohromady (jiný vítěz než ve vlastní divizi, proto se % může lišit od záložky konkrétní divize). Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Závěrečné pořadí Skalský pohár 2024
Zobrazit pořadí

Squad 1

8 / 8
100% obsazeno
1 Foltýn Petr Zapl.
Pistole Optic
2 Pinček Martin Zapl.
Pistole
3 Grünberger Jakub Zapl.
Pistole
4 Vlachynský Jaroslav Zapl.
Pistole
5 Paveza Václav Zapl.
Pistole Optic
6 Kapcalová Natálie Zapl.
PCC
7 Petrakovič Miroslav Zapl.
Pistole
8 Piatke Ondřej Zapl.
Pistole
Obsazeno

Squad 2

8 / 8
100% obsazeno
1 Foltýn Petr Zapl.
PCC
2 Januška Lukáš Zapl.
Pistole
3 Svěrák Dušan Zapl.
PCC
4 Svěrák Dušan Zapl.
Pistole Optic
5 Veselý Václav Zapl.
Pistole
6 Novák Luboš Zapl.
Pistole
7 Kašný Martin Zapl.
Pistole
8 Demeter Roman Nezapl.
Pistole
Obsazeno

Squad 3

7 / 10
70% obsazeno
1 Neplech Martin Zapl.
Pistole Optic
2 Šporik Jan Zapl.
Pistole Optic
3 Chovaniok Jan Zapl.
Pistole Optic
4 Chovaniok Jan Zapl.
PCC
5 Španihelová Tereza Zapl.
Pistole Optic
6 Mikolášek Daniel Zapl.
Pistole
7 Dvořák Milan Zapl.
Pistole Optic
3 volná místa

Squad 4

9 / 10
90% obsazeno
1 Hájek Jan Zapl.
Pistole
2 Čapka Petr Zapl.
Pistole
3 Dvořák Petr Zapl.
Pistole
4 Dvořák Petr Zapl.
PCC
5 Španihelová Tereza Zapl.
PCC
6 Špůrek Libor Zapl.
PCC
7 Mátl Tomáš Zapl.
Pistole
8 Appelová Lucie Zapl.
PCC
9 Ostárek Radim Zapl.
Pistole Optic
1 volné místo

Rozhodčí

4 / 4
100% obsazeno
1 Šindler Hynek Zapl.
Pistole Optic
2 Sixta Bedřich Zapl.
Pistole
3 Daněk Milan Zapl.
Pistole
4 Zikán Roman Zapl.
Pistole Optic
Obsazeno