Přejít na obsah
Soutěž
Skalský pohár 2024

8. kolo Skalského poháru 2024 SPECIÁL

Startovné 650 Kč / kat.
Závod proběhl

Detaily závodu

650 za kategorii
Cena se platí za každou kategorii zvlášť

19.6. 2024

Pozdější platba = zrušení registrace

Popis

Pravidla soutěže: Desetikolová soutěž s Finále.

Pro kvalifikaci do finále se počítá součet šesti nejlepších výsledku jednotlivých kol.

Do finále postupuje 5 střelců z každé kategorie.

Ceny:

  • PISTOLE: 1.místo 1500kč - 2.místo 1000 kč - 3.místo 500kč
  • PISTOLE OPTIC: 1.místo 1500kč - 2.místo 1000 kč - 3.místo 500kč
  • PCC: 1.místo 1500kč - 2.místo 1000kč - 3.místo 500kč
  • Střelci umístění na prvních třech místech obdrží POHÁRY.

Tombola:

  • Hlavní cena pistole GLOCK 43X Mos 9X19
  • Střelecká sluchátka MSA Sordin
  • Vzduchovka

Do tomboly budou zařazení všichni střelci, kteří se zúčastnili minimálně šesti kol Skalského poháru. Pokud střelec splní podmínky pro zařazení do slosování v kategorii Pistole i PCC, bude mít ve slosovaní za každou kategorii los. Další los získá střelec, který absolvovuje všechny kola Skalského poháru. Slosovaní proběhne v den Finalového závodu ihned po vyhlášení jeho výsledků. Po slosování bude pro vás připravený malý IPSC závod, kde střelec, který první nastřílí fullhouse v jednotlivých stage (samé alfy), obdrží láhev lahodného moku. Dále proběhnou soutěže ve střelbě ze vzduchovky jak s mechanickými mířidly, tak i na větší vzdálenost s optikou.

Hodně střeleckých úspěchů přeje Hynek, Roman a Béďa.
Organizace a pravidla
Průběh závodu a pravidla
Hynek Šindler
608 226 335
Registrace
Roman Zikán
774 537 150
Kalibrační zbraň
CZ75 TS Orange
Počet ran
90–120 ran
Počet situací
8
Rozhodčí
Šindler Hynek, Zikán Roman, Sixta Bedřich, Daněk Milan
Divize
  • PCC (Karabina v pistolové ráži, Pistol Caliber Carbine (konverze))
  • Pistole (Pistole bez optiky, otevřená mířidla (Standard, Production))
  • Pistole Optic (Pistole s montovanou optikou (Open, Standard Optics, Production Optics))

Bezpečnost na střelnici

Manipulace se zbraní je povolena pouze ve vyznačených bezpečných zónách — se střelivem se zde naopak manipulovat nesmí. Mimo bezpečné zóny platí opak: se zbraní se manipulovat nesmí (zůstává vybitá, PCC s vlaječkou v komoře a hlavní vzhůru, při přenosu ústím nad ramenem), manipulace se střelivem (např. plnění zásobníků) je zde povolena. Nabíjení zbraně na střelnici pouze na palebné čáře výhradně na povel rozhodčího. Ochrana zraku a sluchu povinná. Závodníci startují na vlastní nebezpečí a jsou odpovědni za jimi způsobenou škodu a újmu.

Kdo se může zúčastnit a co si vzít s sebou

Účast: Všichni střelci s platným zbrojním oprávněním. Doklady: průkaz totožnosti.

Registrace, výsledky a protesty

Registrace: půl hodiny před začátkem squadu. Výsledky: do 15 minut po dostřílení posledního squadu. Protesty: řeší se ihned s vkladem 500,–Kč u rozhodčího, jeho rozhodnutí je definitivní.

Změna propozic vyhrazena.

Výsledky

Pistole 15

01
Zikán Roman
100 %
02
Rangotis Filip
97.79 %
03
Piatke Ondřej
95.24 %
4 Hájek Jan 91.56 %
5 Čapka Petr 80.23 %
6 Dvořák Petr 71.21 %
7 Januška Lukáš 71.19 %
8 Ostárek Radim 71.12 %
9 Daněk Milan 63.28 %
10 Sixta Bedřich 61.47 %
11 Grünberger Jakub 56.52 %
12 Franc Matěj 47.32 %
13 Vlachynský Jaroslav 45.42 %
14 Novák Luboš 39.89 %
15 Veselý Václav 0 %
Výsledky po situacích — 8 situací
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 5 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
3. Čapka Petr 81.43 % 21. 56 0 8.24 s 6.7961 10 2 0 0 0 0
4. Januška Lukáš 80.36 % 22. 56 0 8.35 s 6.7066 11 0 1 0 0 0
6. Ostárek Radim 78.94 % 25. 56 0 8.50 s 6.5882 10 2 0 0 0 0
7. Zikán Roman 77.50 % 26. 50 0 7.73 s 6.4683 9 1 2 0 0 0
8. Dvořák Petr 71.89 % 27. 54 0 9.00 s 6.0000 9 3 0 0 0 0
9. Grünberger Jakub 71.39 % 28. 60 0 10.07 s 5.9583 12 0 0 0 0 0
10. Sixta Bedřich 70.91 % 29. 58 0 9.80 s 5.9184 11 1 0 0 0 0
11. Franc Matěj 64.90 % 32. 49 10 7.20 s 5.4167 8 3 0 1 0 0
12. Vlachynský Jaroslav 49.08 % 34. 58 0 14.16 s 4.0960 11 1 0 0 0 0
13. Novák Luboš 46.12 % 35. 50 0 12.99 s 3.8491 8 3 1 0 0 0
14. Daněk Milan 13.75 % 36. 43 30 11.33 s 1.1474 8 1 0 3 0 0
Situace 2 — Situace 2

3 steel, 4 paper, 2 disappearing, some noshoots · 11 ran · max 55 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Zikán Roman 97.35 % 9. 49 0 9.86 s 4.9696 9 1 1 0 0 0
3. Franc Matěj 90.69 % 12. 45 0 9.72 s 4.6296 6 5 0 0 0 0
5. Januška Lukáš 87.94 % 15. 51 0 11.36 s 4.4894 9 2 0 0 0 0
7. Čapka Petr 81.47 % 23. 46 0 11.06 s 4.1591 8 2 0 0 0 0
8. Daněk Milan 70.96 % 25. 43 0 11.87 s 3.6226 6 4 1 0 0 0
9. Ostárek Radim 70.64 % 26. 48 0 13.31 s 3.6063 9 1 0 0 0 0
10. Grünberger Jakub 70.24 % 27. 44 0 12.27 s 3.5860 7 3 0 0 0 0
11. Sixta Bedřich 66.84 % 29. 49 0 14.36 s 3.4123 9 1 1 0 0 0
12. Dvořák Petr 44.91 % 32. 41 10 13.52 s 2.2929 7 2 0 1 0 0
13. Vlachynský Jaroslav 20.37 % 35. 46 20 25.00 s 1.0400 8 2 0 0 2 0
14. Novák Luboš 14.19 % 36. 43 30 17.95 s 0.7242 8 1 0 1 2 0
Situace 3 — Situace 3

3 steel, 8 paper, some noshoots · 19 ran · max 95 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
3. Zikán Roman 88.58 % 12. 85 0 14.10 s 6.0284 15 3 1 0 0 0
5. Daněk Milan 68.85 % 22. 79 0 16.86 s 4.6856 11 8 0 0 0 0
6. Čapka Petr 68.36 % 23. 81 0 17.41 s 4.6525 12 7 0 0 0 0
7. Januška Lukáš 66.48 % 25. 87 0 19.23 s 4.5242 15 4 0 0 0 0
8. Ostárek Radim 66.42 % 26. 81 0 17.92 s 4.5201 12 7 0 0 0 0
9. Franc Matěj 62.65 % 27. 84 20 15.01 s 4.2638 16 1 1 1 1 0
10. Novák Luboš 55.18 % 29. 86 10 20.24 s 3.7549 16 2 0 1 0 0
11. Grünberger Jakub 50.87 % 32. 69 0 19.93 s 3.4621 10 5 4 0 0 0
12. Sixta Bedřich 46.38 % 33. 75 0 23.76 s 3.1566 11 6 2 0 0 0
13. Dvořák Petr 44.23 % 34. 81 0 26.91 s 3.0100 12 7 0 0 0 0
14. Vlachynský Jaroslav 33.48 % 35. 81 0 35.55 s 2.2785 13 5 1 0 0 0
Situace 4 — Situace 4

3 steel, 5 paper, 2 disappearing, some noshoots · 13 ran · max 65 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Zikán Roman 100.00 % 10. 55 0 17.00 s 3.2353 8 5 0 0 0 0
3. Čapka Petr 88.45 % 13. 56 0 19.57 s 2.8615 11 0 1 0 0 0
5. Vlachynský Jaroslav 72.85 % 18. 56 0 23.76 s 2.3569 10 2 0 0 0 0
6. Januška Lukáš 66.17 % 21. 52 10 19.62 s 2.1407 9 2 1 0 1 0
7. Dvořák Petr 62.05 % 24. 47 10 18.43 s 2.0076 8 2 1 1 0 0
8. Ostárek Radim 55.88 % 26. 55 20 19.36 s 1.8079 11 0 0 1 1 0
10. Grünberger Jakub 39.08 % 30. 44 20 18.98 s 1.2645 8 1 1 1 1 0
11. Daněk Milan 36.48 % 31. 40 10 25.42 s 1.1802 5 5 0 1 0 0
12. Sixta Bedřich 33.13 % 32. 43 20 21.46 s 1.0718 7 2 2 1 1 0
13. Novák Luboš 12.59 % 34. 41 30 27.01 s 0.4073 7 2 0 2 1 0
14. Franc Matěj 7.20 % 35. 35 30 21.46 s 0.2330 4 4 3 1 2 0
Situace 5 — Situace 5

6 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Zikán Roman 100.00 % 9. 56 0 5.64 s 9.9291 10 2 0 0 0 0
2. Daněk Milan 93.76 % 14. 58 0 6.23 s 9.3098 11 1 0 0 0 0
4. Dvořák Petr 83.80 % 20. 56 0 6.73 s 8.3210 10 2 0 0 0 0
5. Čapka Petr 82.34 % 21. 56 0 6.85 s 8.1752 10 2 0 0 0 0
6. Januška Lukáš 79.93 % 23. 50 0 6.30 s 7.9365 7 5 0 0 0 0
7. Ostárek Radim 76.42 % 25. 56 0 7.38 s 7.5881 10 2 0 0 0 0
10. Novák Luboš 65.12 % 30. 58 0 8.97 s 6.4660 11 1 0 0 0 0
11. Sixta Bedřich 52.67 % 32. 51 10 7.84 s 5.2296 9 2 0 1 0 0
12. Grünberger Jakub 46.28 % 33. 42 0 9.14 s 4.5952 5 5 2 0 0 0
13. Vlachynský Jaroslav 30.06 % 35. 58 10 16.08 s 2.9851 11 1 0 0 1 0
14. Franc Matěj 6.93 % 36. 34 30 5.81 s 0.6885 3 6 1 2 1 0
Situace 6 — Situace 6

1 steel, 6 paper, 2 disappearing, some noshoots · 13 ran · max 65 bodů

Situace 6
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Zikán Roman 100.00 % 12. 61 0 7.66 s 7.9634 11 2 0 0 0 0
2. Dvořák Petr 97.63 % 13. 58 0 7.46 s 7.7748 11 1 0 0 0 0
5. Ostárek Radim 91.41 % 18. 61 0 8.38 s 7.2792 11 2 0 0 0 0
7. Franc Matěj 80.22 % 27. 59 10 7.67 s 6.3885 10 3 0 0 1 0
8. Daněk Milan 75.84 % 28. 52 0 8.61 s 6.0395 9 2 1 0 0 0
9. Čapka Petr 70.03 % 29. 54 10 7.89 s 5.5767 9 3 0 0 1 0
10. Grünberger Jakub 64.83 % 30. 56 10 8.91 s 5.1627 11 0 1 1 0 0
11. Januška Lukáš 61.01 % 31. 46 10 7.41 s 4.8583 7 3 2 1 0 0
12. Novák Luboš 60.58 % 33. 59 0 12.23 s 4.8242 10 3 0 0 0 0
13. Vlachynský Jaroslav 59.75 % 34. 61 0 12.82 s 4.7582 11 2 0 0 0 0
14. Sixta Bedřich 58.47 % 35. 54 10 9.45 s 4.6561 9 3 0 0 1 0
Situace 7 — Situace 7

4 steel, 8 paper, some noshoots · 20 ran · max 100 bodů

Situace 7
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Zikán Roman 100.00 % 12. 98 0 16.92 s 5.7920 19 1 0 0 0 0
4. Ostárek Radim 86.51 % 22. 92 0 18.36 s 5.0109 17 2 1 0 0 0
5. Dvořák Petr 84.86 % 23. 91 10 16.48 s 4.9150 17 2 0 1 0 0
7. Sixta Bedřich 75.91 % 26. 94 0 21.38 s 4.3966 17 3 0 0 0 0
8. Daněk Milan 75.69 % 27. 89 10 18.02 s 4.3840 16 3 0 1 0 0
9. Januška Lukáš 71.22 % 28. 88 10 18.91 s 4.1248 15 4 1 0 1 0
10. Čapka Petr 62.51 % 31. 83 20 17.40 s 3.6207 14 4 1 1 1 0
11. Grünberger Jakub 57.47 % 32. 92 0 27.64 s 3.3285 16 4 0 0 0 0
12. Vlachynský Jaroslav 50.78 % 33. 94 0 31.96 s 2.9412 17 3 0 0 0 0
13. Franc Matěj 49.17 % 34. 84 30 18.96 s 2.8481 15 3 0 2 0 1
14. Novák Luboš 34.31 % 35. 80 30 25.16 s 1.9873 14 3 1 2 0 1
Situace 8 — Situace 8

5 steel, 15 paper, some noshoots · 35 ran · max 175 bodů

Situace 8
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
4. Zikán Roman 94.16 % 14. 140 10 25.77 s 5.0446 20 13 1 1 0 0
5. Čapka Petr 79.48 % 19. 155 0 36.40 s 4.2582 25 10 0 0 0 0
6. Dvořák Petr 60.68 % 24. 152 20 40.60 s 3.2512 26 7 1 1 1 0
7. Sixta Bedřich 58.48 % 25. 156 10 46.60 s 3.1330 27 7 0 1 0 0
8. Januška Lukáš 53.31 % 26. 142 30 39.21 s 2.8564 22 10 2 1 2 0
9. Daněk Milan 49.56 % 27. 132 40 34.65 s 2.6551 21 8 3 3 1 0
10. Grünberger Jakub 44.88 % 28. 138 40 40.76 s 2.4043 20 12 2 1 3 0
11. Ostárek Radim 43.99 % 30. 163 20 60.67 s 2.3570 30 4 1 0 2 0
12. Vlachynský Jaroslav 35.84 % 32. 147 30 60.93 s 1.9202 26 5 2 2 1 0
13. Novák Luboš 26.31 % 34. 144 60 59.60 s 1.4094 26 4 2 3 3 0
14. Franc Matěj 25.07 % 35. 137 80 42.43 s 1.3434 23 7 1 4 4 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

PCC 9

01
Španihelová Tereza
100 %
02
Foltýn Petr
84.04 %
03
Chovaniok Jan
77.04 %
4 Piatke Ondřej 72.97 %
5 Franc Matěj 67.17 %
6 Svěrák Dušan 64.08 %
7 Dvořák Petr 61.52 %
8 Januška Lukáš 61.44 %
9 Kapcalová Natálie 23.44 %
Výsledky po situacích — 8 situací
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 5 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 56 0 5.64 s 9.9291 10 2 0 0 0 0
2. Foltýn Petr 96.08 % 4. 56 0 5.87 s 9.5400 10 2 0 0 0 0
3. Svěrák Dušan 92.54 % 6. 60 0 6.53 s 9.1884 12 0 0 0 0 0
5. Franc Matěj 84.74 % 12. 52 0 6.18 s 8.4142 9 2 1 0 0 0
6. Kapcalová Natálie 69.87 % 18. 58 0 8.36 s 6.9378 11 1 0 0 0 0
7. Januška Lukáš 69.56 % 19. 46 0 6.66 s 6.9069 5 7 0 0 0 0
9. Dvořák Petr 67.45 % 23. 58 0 8.66 s 6.6975 11 1 0 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

3 steel, 4 paper, 2 disappearing, some noshoots · 11 ran · max 55 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 51 0 7.89 s 6.4639 9 2 0 0 0 0
2. Franc Matěj 78.74 % 6. 51 0 10.02 s 5.0898 9 2 0 0 0 0
5. Januška Lukáš 69.78 % 14. 53 0 11.75 s 4.5106 10 1 0 0 0 0
6. Foltýn Petr 67.19 % 19. 39 0 8.98 s 4.3430 4 6 1 0 0 0
7. Dvořák Petr 64.90 % 22. 49 0 11.68 s 4.1952 8 3 0 0 0 0
8. Kapcalová Natálie 32.98 % 33. 44 0 20.64 s 2.1318 8 1 1 0 0 0
9. Svěrák Dušan 27.18 % 34. 45 20 14.23 s 1.7569 9 0 0 1 1 0
Situace 3 — Situace 3

3 steel, 8 paper, some noshoots · 19 ran · max 95 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 85 0 10.91 s 7.7910 14 5 0 0 0 0
2. Foltýn Petr 85.01 % 8. 91 0 13.74 s 6.6230 17 2 0 0 0 0
5. Svěrák Dušan 69.56 % 17. 95 0 17.53 s 5.4193 19 0 0 0 0 0
6. Franc Matěj 65.01 % 19. 84 10 14.61 s 5.0650 15 3 0 1 0 0
7. Januška Lukáš 61.83 % 20. 95 0 19.72 s 4.8174 19 0 0 0 0 0
8. Dvořák Petr 60.46 % 21. 91 0 19.32 s 4.7101 17 2 0 0 0 0
9. Kapcalová Natálie 25.48 % 36. 78 10 34.25 s 1.9854 13 4 1 1 0 0
Situace 4 — Situace 4

3 steel, 5 paper, 2 disappearing, some noshoots · 13 ran · max 65 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Foltýn Petr 100.00 % 1. 63 0 9.50 s 6.6316 12 1 0 0 0 0
2. Španihelová Tereza 83.05 % 2. 61 10 9.26 s 5.5076 11 2 0 0 1 0
4. Franc Matěj 69.38 % 4. 59 10 10.65 s 4.6009 10 3 0 0 1 0
5. Svěrák Dušan 62.32 % 5. 56 10 11.13 s 4.1330 10 2 0 1 0 0
7. Dvořák Petr 55.38 % 7. 54 10 11.98 s 3.6728 9 3 0 0 1 0
8. Januška Lukáš 36.55 % 16. 57 30 11.14 s 2.4237 9 4 0 0 3 0
9. Kapcalová Natálie 0.00 % 37. 33 60 12.56 s 0.0000 6 1 0 4 0 2
Situace 5 — Situace 5

6 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 54 0 3.99 s 13.5338 9 3 0 0 0 0
2. Foltýn Petr 86.93 % 2. 52 0 4.42 s 11.7647 8 4 0 0 0 0
4. Januška Lukáš 79.73 % 6. 56 0 5.19 s 10.7900 10 2 0 0 0 0
5. Svěrák Dušan 71.85 % 10. 60 0 6.17 s 9.7245 12 0 0 0 0 0
7. Dvořák Petr 69.12 % 12. 58 0 6.20 s 9.3548 11 1 0 0 0 0
8. Franc Matěj 50.43 % 28. 53 10 6.30 s 6.8254 10 1 0 1 0 0
9. Kapcalová Natálie 26.36 % 34. 47 10 10.37 s 3.5680 7 4 0 1 0 0
Situace 6 — Situace 6

1 steel, 6 paper, 2 disappearing, some noshoots · 13 ran · max 65 bodů

Situace 6
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 65 0 4.98 s 13.0522 13 0 0 0 0 0
3. Foltýn Petr 82.09 % 3. 63 0 5.88 s 10.7143 12 1 0 0 0 0
5. Dvořák Petr 65.25 % 8. 58 0 6.81 s 8.5169 11 1 0 0 0 0
6. Franc Matěj 63.04 % 9. 59 0 7.17 s 8.2287 10 3 0 0 0 0
7. Svěrák Dušan 55.07 % 21. 57 0 7.93 s 7.1879 10 2 1 0 0 0
8. Januška Lukáš 52.57 % 23. 61 0 8.89 s 6.8616 11 2 0 0 0 0
9. Kapcalová Natálie 15.50 % 36. 44 20 11.86 s 2.0236 8 1 1 2 0 0
Situace 7 — Situace 7

4 steel, 8 paper, some noshoots · 20 ran · max 100 bodů

Situace 7
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 2. 98 0 10.48 s 9.3511 19 1 0 0 0 0
2. Franc Matěj 72.28 % 6. 88 0 13.02 s 6.7588 16 2 2 0 0 0
3. Foltýn Petr 70.91 % 7. 100 0 15.08 s 6.6313 20 0 0 0 0 0
5. Dvořák Petr 64.07 % 10. 94 0 15.69 s 5.9911 17 3 0 0 0 0
6. Januška Lukáš 62.05 % 11. 94 0 16.20 s 5.8025 17 3 0 0 0 0
8. Svěrák Dušan 56.12 % 20. 88 0 16.77 s 5.2475 16 2 2 0 0 0
9. Kapcalová Natálie 11.50 % 36. 71 30 38.12 s 1.0756 11 5 1 3 0 0
Situace 8 — Situace 8

5 steel, 15 paper, some noshoots · 35 ran · max 175 bodů

Situace 8
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 161 0 21.29 s 7.5622 29 5 1 0 0 0
2. Foltýn Petr 80.69 % 2. 157 0 25.73 s 6.1018 26 9 0 0 0 0
5. Svěrák Dušan 64.80 % 15. 175 10 33.67 s 4.9005 35 0 0 0 1 0
6. Franc Matěj 57.98 % 17. 150 20 29.65 s 4.3845 27 4 3 1 1 0
7. Januška Lukáš 57.87 % 18. 167 0 38.16 s 4.3763 31 4 0 0 0 0
8. Dvořák Petr 51.96 % 22. 154 10 36.65 s 3.9291 28 4 2 1 0 0
9. Kapcalová Natálie 19.42 % 33. 129 40 60.61 s 1.4684 19 11 1 4 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Pistole Optic 13

01
Koudelka Dan
100 %
02
Šporik Jan
92.06 %
03
Vlček Lukáš
87.03 %
4 Španihelová Tereza 85.4 %
5 Foltýn Petr 84.35 %
6 Neplech Martin 80.65 %
7 Svěrák Dušan 77.92 %
8 Šindler Hynek 76.23 %
9 Stýskala Jakub 75.86 %
10 Chovaniok Jan 66.23 %
11 Paveza Václav 63.97 %
12 Sorkin Roman 50.71 %
13 Kvasnica Radek 50.05 %
Výsledky po situacích — 8 situací
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 5 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Stýskala Jakub 100.00 % 2. 58 0 5.92 s 9.7973 11 1 0 0 0 0
2. Šporik Jan 99.33 % 3. 58 0 5.96 s 9.7315 11 1 0 0 0 0
3. Neplech Martin 94.32 % 5. 56 0 6.06 s 9.2409 10 2 0 0 0 0
5. Koudelka Dan 92.07 % 9. 58 0 6.43 s 9.0202 11 1 0 0 0 0
6. Španihelová Tereza 90.42 % 10. 52 0 5.87 s 8.8586 8 4 0 0 0 0
7. Šindler Hynek 86.47 % 11. 56 0 6.61 s 8.4720 10 2 0 0 0 0
8. Foltýn Petr 85.06 % 14. 52 0 6.24 s 8.3333 9 2 1 0 0 0
9. Vlček Lukáš 80.11 % 15. 58 0 7.39 s 7.8484 11 1 0 0 0 0
10. Svěrák Dušan 77.42 % 16. 60 0 7.91 s 7.5853 12 0 0 0 0 0
12. Paveza Václav 58.59 % 31. 50 0 8.71 s 5.7405 8 3 1 0 0 0
13. Sorkin Roman 50.43 % 33. 50 0 10.12 s 4.9407 7 5 0 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

3 steel, 4 paper, 2 disappearing, some noshoots · 11 ran · max 55 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Koudelka Dan 100.00 % 2. 49 0 7.94 s 6.1713 8 3 0 0 0 0
2. Šporik Jan 93.96 % 3. 53 0 9.14 s 5.7987 10 1 0 0 0 0
3. Španihelová Tereza 88.25 % 4. 47 0 8.63 s 5.4461 7 4 0 0 0 0
4. Svěrák Dušan 80.64 % 8. 53 0 10.65 s 4.9765 10 1 0 0 0 0
5. Foltýn Petr 79.83 % 10. 47 0 9.54 s 4.9266 7 4 0 0 0 0
6. Neplech Martin 72.53 % 16. 47 0 10.50 s 4.4762 9 0 2 0 0 0
8. Vlček Lukáš 70.25 % 20. 55 10 10.38 s 4.3353 11 0 0 0 1 0
9. Stýskala Jakub 68.28 % 21. 45 0 10.68 s 4.2135 6 5 0 0 0 0
10. Šindler Hynek 66.66 % 24. 42 0 10.21 s 4.1136 6 4 0 0 0 0
12. Sorkin Roman 47.96 % 30. 42 0 14.19 s 2.9598 6 4 0 0 0 0
13. Paveza Václav 47.32 % 31. 45 0 15.41 s 2.9202 7 3 1 0 0 0
Situace 3 — Situace 3

3 steel, 8 paper, some noshoots · 19 ran · max 95 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šporik Jan 100.00 % 2. 87 0 12.10 s 7.1901 15 4 0 0 0 0
2. Vlček Lukáš 97.08 % 3. 95 0 13.61 s 6.9802 19 0 0 0 0 0
3. Stýskala Jakub 95.33 % 4. 95 0 13.86 s 6.8543 19 0 0 0 0 0
4. Španihelová Tereza 94.35 % 6. 81 0 11.94 s 6.7839 12 7 0 0 0 0
5. Foltýn Petr 92.72 % 7. 89 0 13.35 s 6.6667 16 3 0 0 0 0
6. Koudelka Dan 85.29 % 11. 91 0 14.84 s 6.1321 17 2 0 0 0 0
7. Paveza Václav 78.32 % 15. 87 0 15.45 s 5.6311 15 4 0 0 0 0
8. Šindler Hynek 75.70 % 16. 88 10 14.33 s 5.4431 17 1 0 1 0 0
9. Svěrák Dušan 75.11 % 18. 91 0 16.85 s 5.4006 17 2 0 0 0 0
10. Neplech Martin 63.77 % 24. 89 0 19.41 s 4.5853 16 3 0 0 0 0
11. Sorkin Roman 59.00 % 28. 89 0 20.98 s 4.2421 16 3 0 0 0 0
Situace 4 — Situace 4

3 steel, 5 paper, 2 disappearing, some noshoots · 13 ran · max 65 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Koudelka Dan 100.00 % 8. 54 10 12.62 s 3.4865 9 3 0 0 1 0
2. Stýskala Jakub 97.47 % 9. 54 0 15.89 s 3.3984 9 3 0 0 0 0
3. Foltýn Petr 83.93 % 12. 52 0 17.77 s 2.9263 10 0 2 0 0 0
4. Svěrák Dušan 81.80 % 14. 56 10 16.13 s 2.8518 10 2 0 0 1 0
6. Vlček Lukáš 64.85 % 19. 54 10 19.46 s 2.2610 9 3 0 0 1 0
7. Španihelová Tereza 61.74 % 20. 57 20 17.19 s 2.1524 9 4 0 0 2 0
8. Neplech Martin 58.12 % 22. 47 10 18.26 s 2.0263 7 4 0 1 0 0
9. Sorkin Roman 57.66 % 23. 61 10 25.37 s 2.0102 11 2 0 0 1 0
10. Paveza Václav 52.38 % 25. 53 0 29.02 s 1.8263 8 4 1 0 0 0
11. Šindler Hynek 43.26 % 28. 50 20 19.89 s 1.5083 8 3 1 1 1 0
12. Šporik Jan 41.44 % 29. 54 20 23.53 s 1.4450 10 1 1 0 2 0
Situace 5 — Situace 5

6 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Vlček Lukáš 100.00 % 4. 60 0 5.27 s 11.3852 12 0 0 0 0 0
2. Stýskala Jakub 97.02 % 5. 56 0 5.07 s 11.0454 10 2 0 0 0 0
3. Španihelová Tereza 91.94 % 7. 56 0 5.35 s 10.4673 10 2 0 0 0 0
4. Šporik Jan 91.02 % 8. 60 0 5.79 s 10.3627 12 0 0 0 0 0
5. Šindler Hynek 81.78 % 13. 54 0 5.80 s 9.3103 9 3 0 0 0 0
7. Neplech Martin 77.50 % 16. 54 0 6.12 s 8.8235 10 1 1 0 0 0
8. Svěrák Dušan 75.67 % 18. 56 0 6.50 s 8.6154 10 2 0 0 0 0
9. Koudelka Dan 74.25 % 19. 51 10 4.85 s 8.4536 9 2 0 1 0 0
10. Foltýn Petr 70.61 % 22. 50 0 6.22 s 8.0386 8 3 1 0 0 0
12. Paveza Václav 59.69 % 29. 56 0 8.24 s 6.7961 10 2 0 0 0 0
13. Sorkin Roman 54.39 % 31. 54 0 8.72 s 6.1927 9 3 0 0 0 0
Situace 6 — Situace 6

1 steel, 6 paper, 2 disappearing, some noshoots · 13 ran · max 65 bodů

Situace 6
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Koudelka Dan 100.00 % 4. 63 0 5.98 s 10.5351 12 1 0 0 0 0
2. Španihelová Tereza 89.94 % 5. 65 0 6.86 s 9.4752 13 0 0 0 0 0
3. Šporik Jan 86.94 % 6. 61 0 6.66 s 9.1592 11 2 0 0 0 0
4. Stýskala Jakub 75.84 % 10. 60 0 7.51 s 7.9893 12 0 0 0 0 0
5. Neplech Martin 75.78 % 11. 59 0 7.39 s 7.9838 10 3 0 0 0 0
6. Foltýn Petr 72.82 % 15. 57 0 7.43 s 7.6716 9 4 0 0 0 0
7. Svěrák Dušan 69.37 % 17. 57 0 7.80 s 7.3077 9 4 0 0 0 0
9. Vlček Lukáš 68.69 % 20. 61 0 8.43 s 7.2361 11 2 0 0 0 0
10. Paveza Václav 66.28 % 22. 53 0 7.59 s 6.9829 8 4 1 0 0 0
12. Šindler Hynek 61.21 % 26. 63 0 9.77 s 6.4483 12 1 0 0 0 0
13. Sorkin Roman 45.94 % 32. 56 0 11.57 s 4.8401 10 2 0 0 0 0
Situace 7 — Situace 7

4 steel, 8 paper, some noshoots · 20 ran · max 100 bodů

Situace 7
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Koudelka Dan 100.00 % 1. 96 0 9.98 s 9.6192 18 2 0 0 0 0
2. Španihelová Tereza 83.95 % 3. 94 0 11.64 s 8.0756 17 3 0 0 0 0
3. Šporik Jan 81.33 % 4. 92 0 11.76 s 7.8231 16 4 0 0 0 0
4. Vlček Lukáš 72.65 % 5. 94 0 13.45 s 6.9888 17 3 0 0 0 0
5. Stýskala Jakub 67.25 % 9. 96 0 14.84 s 6.4690 18 2 0 0 0 0
7. Foltýn Petr 57.03 % 16. 88 0 16.04 s 5.4863 14 6 0 0 0 0
8. Neplech Martin 54.81 % 18. 96 0 18.21 s 5.2718 18 2 0 0 0 0
9. Šindler Hynek 54.79 % 19. 92 10 15.56 s 5.2699 16 4 0 0 1 0
11. Svěrák Dušan 50.51 % 24. 98 0 20.17 s 4.8587 19 1 0 0 0 0
12. Paveza Václav 40.22 % 29. 90 0 23.26 s 3.8693 15 5 0 0 0 0
13. Sorkin Roman 39.93 % 30. 88 0 22.91 s 3.8411 15 4 1 0 0 0
Situace 8 — Situace 8

5 steel, 15 paper, some noshoots · 35 ran · max 175 bodů

Situace 8
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Koudelka Dan 100.00 % 3. 169 20 25.89 s 5.7551 32 3 0 0 2 0
2. Neplech Martin 97.93 % 5. 163 0 28.92 s 5.6362 30 4 1 0 0 0
3. Šporik Jan 93.85 % 7. 154 10 26.66 s 5.4014 26 8 0 1 0 0
4. Vlček Lukáš 91.04 % 9. 158 20 26.34 s 5.2392 28 6 0 1 1 0
5. Šindler Hynek 89.29 % 10. 161 0 31.33 s 5.1388 29 5 1 0 0 0
6. Foltýn Petr 89.26 % 11. 161 0 31.34 s 5.1372 28 7 0 0 0 0
7. Svěrák Dušan 81.70 % 16. 153 0 32.54 s 4.7019 25 9 1 0 0 0
9. Paveza Václav 69.22 % 21. 149 0 37.40 s 3.9840 24 9 2 0 0 0
10. Španihelová Tereza 66.94 % 23. 146 30 30.11 s 3.8525 24 8 2 1 2 0
11. Sorkin Roman 41.33 % 29. 147 50 40.78 s 2.3786 26 5 2 2 3 0
12. Stýskala Jakub 34.23 % 31. 139 90 24.87 s 1.9702 26 3 0 6 0 3

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Celkové pořadí — všechny divize

01
Španihelová Tereza
PCC
100 %
02
Foltýn Petr
PCC
84.09 %
03
Koudelka Dan
Pistole Optic
81.53 %
4 Šporik Jan Pistole Optic 76.81 %
5 Vlček Lukáš Pistole Optic 71.39 %
6 Španihelová Tereza Pistole Optic 71.14 %
7 Foltýn Petr Pistole Optic 68.36 %
8 Zikán Roman Pistole 67.64 %
9 Franc Matěj PCC 67.15 %
10 Neplech Martin Pistole Optic 65.61 %
11 Svěrák Dušan PCC 64.12 %
12 Svěrák Dušan Pistole Optic 62.9 %
13 Šindler Hynek Pistole Optic 62.68 %
14 Stýskala Jakub Pistole Optic 62.55 %
15 Dvořák Petr PCC 61.51 %
16 Januška Lukáš PCC 61.44 %
17 Čapka Petr Pistole 54.66 %
18 Paveza Václav Pistole Optic 51.94 %
19 Januška Lukáš Pistole 48.89 %
20 Ostárek Radim Pistole 48.38 %
21 Dvořák Petr Pistole 47.5 %
22 Daněk Milan Pistole 43.08 %
23 Sixta Bedřich Pistole 42.1 %
24 Sorkin Roman Pistole Optic 41.29 %
25 Grünberger Jakub Pistole 38.94 %
26 Franc Matěj Pistole 33.57 %
27 Vlachynský Jaroslav Pistole 29.71 %
28 Novák Luboš Pistole 28.01 %
29 Kapcalová Natálie PCC 23.49 %
30 Veselý Václav Pistole 0 %
Výsledky po situacích
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 5 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 1
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 56 0 5.64 s 9.9291 10 2 0 0 0 0
2. Stýskala Jakub Pistole Optic 98.67 % 58 0 5.92 s 9.7973 11 1 0 0 0 0
3. Šporik Jan Pistole Optic 98.01 % 58 0 5.96 s 9.7315 11 1 0 0 0 0
4. Foltýn Petr PCC 96.08 % 56 0 5.87 s 9.5400 10 2 0 0 0 0
5. Neplech Martin Pistole Optic 93.07 % 56 0 6.06 s 9.2409 10 2 0 0 0 0
6. Svěrák Dušan PCC 92.54 % 60 0 6.53 s 9.1884 12 0 0 0 0 0
9. Koudelka Dan Pistole Optic 90.85 % 58 0 6.43 s 9.0202 11 1 0 0 0 0
10. Španihelová Tereza Pistole Optic 89.22 % 52 0 5.87 s 8.8586 8 4 0 0 0 0
11. Šindler Hynek Pistole Optic 85.33 % 56 0 6.61 s 8.4720 10 2 0 0 0 0
12. Franc Matěj PCC 84.74 % 52 0 6.18 s 8.4142 9 2 1 0 0 0
14. Foltýn Petr Pistole Optic 83.93 % 52 0 6.24 s 8.3333 9 2 1 0 0 0
15. Vlček Lukáš Pistole Optic 79.05 % 58 0 7.39 s 7.8484 11 1 0 0 0 0
16. Svěrák Dušan Pistole Optic 76.40 % 60 0 7.91 s 7.5853 12 0 0 0 0 0
18. Kapcalová Natálie PCC 69.87 % 58 0 8.36 s 6.9378 11 1 0 0 0 0
19. Januška Lukáš PCC 69.56 % 46 0 6.66 s 6.9069 5 7 0 0 0 0
21. Čapka Petr Pistole 68.45 % 56 0 8.24 s 6.7961 10 2 0 0 0 0
22. Januška Lukáš Pistole 67.54 % 56 0 8.35 s 6.7066 11 0 1 0 0 0
23. Dvořák Petr PCC 67.45 % 58 0 8.66 s 6.6975 11 1 0 0 0 0
25. Ostárek Radim Pistole 66.35 % 56 0 8.50 s 6.5882 10 2 0 0 0 0
26. Zikán Roman Pistole 65.15 % 50 0 7.73 s 6.4683 9 1 2 0 0 0
27. Dvořák Petr Pistole 60.43 % 54 0 9.00 s 6.0000 9 3 0 0 0 0
28. Grünberger Jakub Pistole 60.01 % 60 0 10.07 s 5.9583 12 0 0 0 0 0
29. Sixta Bedřich Pistole 59.61 % 58 0 9.80 s 5.9184 11 1 0 0 0 0
31. Paveza Václav Pistole Optic 57.82 % 50 0 8.71 s 5.7405 8 3 1 0 0 0
32. Franc Matěj Pistole 54.55 % 49 10 7.20 s 5.4167 8 3 0 1 0 0
33. Sorkin Roman Pistole Optic 49.76 % 50 0 10.12 s 4.9407 7 5 0 0 0 0
34. Vlachynský Jaroslav Pistole 41.25 % 58 0 14.16 s 4.0960 11 1 0 0 0 0
35. Novák Luboš Pistole 38.77 % 50 0 12.99 s 3.8491 8 3 1 0 0 0
36. Daněk Milan Pistole 11.56 % 43 30 11.33 s 1.1474 8 1 0 3 0 0
Situace 2 — Situace 2

3 steel, 4 paper, 2 disappearing, some noshoots · 11 ran · max 55 bodů

Situace 2
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 51 0 7.89 s 6.4639 9 2 0 0 0 0
2. Koudelka Dan Pistole Optic 95.47 % 49 0 7.94 s 6.1713 8 3 0 0 0 0
3. Šporik Jan Pistole Optic 89.71 % 53 0 9.14 s 5.7987 10 1 0 0 0 0
4. Španihelová Tereza Pistole Optic 84.25 % 47 0 8.63 s 5.4461 7 4 0 0 0 0
6. Franc Matěj PCC 78.74 % 51 0 10.02 s 5.0898 9 2 0 0 0 0
8. Svěrák Dušan Pistole Optic 76.99 % 53 0 10.65 s 4.9765 10 1 0 0 0 0
9. Zikán Roman Pistole 76.88 % 49 0 9.86 s 4.9696 9 1 1 0 0 0
10. Foltýn Petr Pistole Optic 76.22 % 47 0 9.54 s 4.9266 7 4 0 0 0 0
12. Franc Matěj Pistole 71.62 % 45 0 9.72 s 4.6296 6 5 0 0 0 0
14. Januška Lukáš PCC 69.78 % 53 0 11.75 s 4.5106 10 1 0 0 0 0
15. Januška Lukáš Pistole 69.45 % 51 0 11.36 s 4.4894 9 2 0 0 0 0
16. Neplech Martin Pistole Optic 69.25 % 47 0 10.50 s 4.4762 9 0 2 0 0 0
19. Foltýn Petr PCC 67.19 % 39 0 8.98 s 4.3430 4 6 1 0 0 0
20. Vlček Lukáš Pistole Optic 67.07 % 55 10 10.38 s 4.3353 11 0 0 0 1 0
21. Stýskala Jakub Pistole Optic 65.19 % 45 0 10.68 s 4.2135 6 5 0 0 0 0
22. Dvořák Petr PCC 64.90 % 49 0 11.68 s 4.1952 8 3 0 0 0 0
23. Čapka Petr Pistole 64.34 % 46 0 11.06 s 4.1591 8 2 0 0 0 0
24. Šindler Hynek Pistole Optic 63.64 % 42 0 10.21 s 4.1136 6 4 0 0 0 0
25. Daněk Milan Pistole 56.04 % 43 0 11.87 s 3.6226 6 4 1 0 0 0
26. Ostárek Radim Pistole 55.79 % 48 0 13.31 s 3.6063 9 1 0 0 0 0
27. Grünberger Jakub Pistole 55.48 % 44 0 12.27 s 3.5860 7 3 0 0 0 0
29. Sixta Bedřich Pistole 52.79 % 49 0 14.36 s 3.4123 9 1 1 0 0 0
30. Sorkin Roman Pistole Optic 45.79 % 42 0 14.19 s 2.9598 6 4 0 0 0 0
31. Paveza Václav Pistole Optic 45.18 % 45 0 15.41 s 2.9202 7 3 1 0 0 0
32. Dvořák Petr Pistole 35.47 % 41 10 13.52 s 2.2929 7 2 0 1 0 0
33. Kapcalová Natálie PCC 32.98 % 44 0 20.64 s 2.1318 8 1 1 0 0 0
34. Svěrák Dušan PCC 27.18 % 45 20 14.23 s 1.7569 9 0 0 1 1 0
35. Vlachynský Jaroslav Pistole 16.09 % 46 20 25.00 s 1.0400 8 2 0 0 2 0
36. Novák Luboš Pistole 11.20 % 43 30 17.95 s 0.7242 8 1 0 1 2 0
Situace 3 — Situace 3

3 steel, 8 paper, some noshoots · 19 ran · max 95 bodů

Situace 3
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 85 0 10.91 s 7.7910 14 5 0 0 0 0
2. Šporik Jan Pistole Optic 92.29 % 87 0 12.10 s 7.1901 15 4 0 0 0 0
3. Vlček Lukáš Pistole Optic 89.59 % 95 0 13.61 s 6.9802 19 0 0 0 0 0
4. Stýskala Jakub Pistole Optic 87.98 % 95 0 13.86 s 6.8543 19 0 0 0 0 0
6. Španihelová Tereza Pistole Optic 87.07 % 81 0 11.94 s 6.7839 12 7 0 0 0 0
7. Foltýn Petr Pistole Optic 85.57 % 89 0 13.35 s 6.6667 16 3 0 0 0 0
8. Foltýn Petr PCC 85.01 % 91 0 13.74 s 6.6230 17 2 0 0 0 0
11. Koudelka Dan Pistole Optic 78.71 % 91 0 14.84 s 6.1321 17 2 0 0 0 0
12. Zikán Roman Pistole 77.38 % 85 0 14.10 s 6.0284 15 3 1 0 0 0
15. Paveza Václav Pistole Optic 72.28 % 87 0 15.45 s 5.6311 15 4 0 0 0 0
16. Šindler Hynek Pistole Optic 69.86 % 88 10 14.33 s 5.4431 17 1 0 1 0 0
17. Svěrák Dušan PCC 69.56 % 95 0 17.53 s 5.4193 19 0 0 0 0 0
18. Svěrák Dušan Pistole Optic 69.32 % 91 0 16.85 s 5.4006 17 2 0 0 0 0
19. Franc Matěj PCC 65.01 % 84 10 14.61 s 5.0650 15 3 0 1 0 0
20. Januška Lukáš PCC 61.83 % 95 0 19.72 s 4.8174 19 0 0 0 0 0
21. Dvořák Petr PCC 60.46 % 91 0 19.32 s 4.7101 17 2 0 0 0 0
22. Daněk Milan Pistole 60.14 % 79 0 16.86 s 4.6856 11 8 0 0 0 0
23. Čapka Petr Pistole 59.72 % 81 0 17.41 s 4.6525 12 7 0 0 0 0
24. Neplech Martin Pistole Optic 58.85 % 89 0 19.41 s 4.5853 16 3 0 0 0 0
25. Januška Lukáš Pistole 58.07 % 87 0 19.23 s 4.5242 15 4 0 0 0 0
26. Ostárek Radim Pistole 58.02 % 81 0 17.92 s 4.5201 12 7 0 0 0 0
27. Franc Matěj Pistole 54.73 % 84 20 15.01 s 4.2638 16 1 1 1 1 0
28. Sorkin Roman Pistole Optic 54.45 % 89 0 20.98 s 4.2421 16 3 0 0 0 0
29. Novák Luboš Pistole 48.20 % 86 10 20.24 s 3.7549 16 2 0 1 0 0
32. Grünberger Jakub Pistole 44.44 % 69 0 19.93 s 3.4621 10 5 4 0 0 0
33. Sixta Bedřich Pistole 40.52 % 75 0 23.76 s 3.1566 11 6 2 0 0 0
34. Dvořák Petr Pistole 38.63 % 81 0 26.91 s 3.0100 12 7 0 0 0 0
35. Vlachynský Jaroslav Pistole 29.24 % 81 0 35.55 s 2.2785 13 5 1 0 0 0
36. Kapcalová Natálie PCC 25.48 % 78 10 34.25 s 1.9854 13 4 1 1 0 0
Situace 4 — Situace 4

3 steel, 5 paper, 2 disappearing, some noshoots · 13 ran · max 65 bodů

Situace 4
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Foltýn Petr PCC 100.00 % 63 0 9.50 s 6.6316 12 1 0 0 0 0
2. Španihelová Tereza PCC 83.05 % 61 10 9.26 s 5.5076 11 2 0 0 1 0
4. Franc Matěj PCC 69.38 % 59 10 10.65 s 4.6009 10 3 0 0 1 0
5. Svěrák Dušan PCC 62.32 % 56 10 11.13 s 4.1330 10 2 0 1 0 0
7. Dvořák Petr PCC 55.38 % 54 10 11.98 s 3.6728 9 3 0 0 1 0
8. Koudelka Dan Pistole Optic 52.57 % 54 10 12.62 s 3.4865 9 3 0 0 1 0
9. Stýskala Jakub Pistole Optic 51.25 % 54 0 15.89 s 3.3984 9 3 0 0 0 0
10. Zikán Roman Pistole 48.79 % 55 0 17.00 s 3.2353 8 5 0 0 0 0
12. Foltýn Petr Pistole Optic 44.13 % 52 0 17.77 s 2.9263 10 0 2 0 0 0
13. Čapka Petr Pistole 43.15 % 56 0 19.57 s 2.8615 11 0 1 0 0 0
14. Svěrák Dušan Pistole Optic 43.00 % 56 10 16.13 s 2.8518 10 2 0 0 1 0
16. Januška Lukáš PCC 36.55 % 57 30 11.14 s 2.4237 9 4 0 0 3 0
18. Vlachynský Jaroslav Pistole 35.54 % 56 0 23.76 s 2.3569 10 2 0 0 0 0
19. Vlček Lukáš Pistole Optic 34.10 % 54 10 19.46 s 2.2610 9 3 0 0 1 0
20. Španihelová Tereza Pistole Optic 32.46 % 57 20 17.19 s 2.1524 9 4 0 0 2 0
21. Januška Lukáš Pistole 32.28 % 52 10 19.62 s 2.1407 9 2 1 0 1 0
22. Neplech Martin Pistole Optic 30.56 % 47 10 18.26 s 2.0263 7 4 0 1 0 0
23. Sorkin Roman Pistole Optic 30.31 % 61 10 25.37 s 2.0102 11 2 0 0 1 0
24. Dvořák Petr Pistole 30.27 % 47 10 18.43 s 2.0076 8 2 1 1 0 0
25. Paveza Václav Pistole Optic 27.54 % 53 0 29.02 s 1.8263 8 4 1 0 0 0
26. Ostárek Radim Pistole 27.26 % 55 20 19.36 s 1.8079 11 0 0 1 1 0
28. Šindler Hynek Pistole Optic 22.74 % 50 20 19.89 s 1.5083 8 3 1 1 1 0
29. Šporik Jan Pistole Optic 21.79 % 54 20 23.53 s 1.4450 10 1 1 0 2 0
30. Grünberger Jakub Pistole 19.07 % 44 20 18.98 s 1.2645 8 1 1 1 1 0
31. Daněk Milan Pistole 17.80 % 40 10 25.42 s 1.1802 5 5 0 1 0 0
32. Sixta Bedřich Pistole 16.16 % 43 20 21.46 s 1.0718 7 2 2 1 1 0
34. Novák Luboš Pistole 6.14 % 41 30 27.01 s 0.4073 7 2 0 2 1 0
35. Franc Matěj Pistole 3.51 % 35 30 21.46 s 0.2330 4 4 3 1 2 0
37. Kapcalová Natálie PCC 0.00 % 33 60 12.56 s 0.0000 6 1 0 4 0 2
Situace 5 — Situace 5

6 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 5
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 54 0 3.99 s 13.5338 9 3 0 0 0 0
2. Foltýn Petr PCC 86.93 % 52 0 4.42 s 11.7647 8 4 0 0 0 0
4. Vlček Lukáš Pistole Optic 84.12 % 60 0 5.27 s 11.3852 12 0 0 0 0 0
5. Stýskala Jakub Pistole Optic 81.61 % 56 0 5.07 s 11.0454 10 2 0 0 0 0
6. Januška Lukáš PCC 79.73 % 56 0 5.19 s 10.7900 10 2 0 0 0 0
7. Španihelová Tereza Pistole Optic 77.34 % 56 0 5.35 s 10.4673 10 2 0 0 0 0
8. Šporik Jan Pistole Optic 76.57 % 60 0 5.79 s 10.3627 12 0 0 0 0 0
9. Zikán Roman Pistole 73.36 % 56 0 5.64 s 9.9291 10 2 0 0 0 0
10. Svěrák Dušan PCC 71.85 % 60 0 6.17 s 9.7245 12 0 0 0 0 0
12. Dvořák Petr PCC 69.12 % 58 0 6.20 s 9.3548 11 1 0 0 0 0
13. Šindler Hynek Pistole Optic 68.79 % 54 0 5.80 s 9.3103 9 3 0 0 0 0
14. Daněk Milan Pistole 68.79 % 58 0 6.23 s 9.3098 11 1 0 0 0 0
16. Neplech Martin Pistole Optic 65.20 % 54 0 6.12 s 8.8235 10 1 1 0 0 0
18. Svěrák Dušan Pistole Optic 63.66 % 56 0 6.50 s 8.6154 10 2 0 0 0 0
19. Koudelka Dan Pistole Optic 62.46 % 51 10 4.85 s 8.4536 9 2 0 1 0 0
20. Dvořák Petr Pistole 61.48 % 56 0 6.73 s 8.3210 10 2 0 0 0 0
21. Čapka Petr Pistole 60.41 % 56 0 6.85 s 8.1752 10 2 0 0 0 0
22. Foltýn Petr Pistole Optic 59.40 % 50 0 6.22 s 8.0386 8 3 1 0 0 0
23. Januška Lukáš Pistole 58.64 % 50 0 6.30 s 7.9365 7 5 0 0 0 0
25. Ostárek Radim Pistole 56.07 % 56 0 7.38 s 7.5881 10 2 0 0 0 0
28. Franc Matěj PCC 50.43 % 53 10 6.30 s 6.8254 10 1 0 1 0 0
29. Paveza Václav Pistole Optic 50.22 % 56 0 8.24 s 6.7961 10 2 0 0 0 0
30. Novák Luboš Pistole 47.78 % 58 0 8.97 s 6.4660 11 1 0 0 0 0
31. Sorkin Roman Pistole Optic 45.76 % 54 0 8.72 s 6.1927 9 3 0 0 0 0
32. Sixta Bedřich Pistole 38.64 % 51 10 7.84 s 5.2296 9 2 0 1 0 0
33. Grünberger Jakub Pistole 33.95 % 42 0 9.14 s 4.5952 5 5 2 0 0 0
34. Kapcalová Natálie PCC 26.36 % 47 10 10.37 s 3.5680 7 4 0 1 0 0
35. Vlachynský Jaroslav Pistole 22.06 % 58 10 16.08 s 2.9851 11 1 0 0 1 0
36. Franc Matěj Pistole 5.09 % 34 30 5.81 s 0.6885 3 6 1 2 1 0
Situace 6 — Situace 6

1 steel, 6 paper, 2 disappearing, some noshoots · 13 ran · max 65 bodů

Situace 6
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 65 0 4.98 s 13.0522 13 0 0 0 0 0
3. Foltýn Petr PCC 82.09 % 63 0 5.88 s 10.7143 12 1 0 0 0 0
4. Koudelka Dan Pistole Optic 80.72 % 63 0 5.98 s 10.5351 12 1 0 0 0 0
5. Španihelová Tereza Pistole Optic 72.59 % 65 0 6.86 s 9.4752 13 0 0 0 0 0
6. Šporik Jan Pistole Optic 70.17 % 61 0 6.66 s 9.1592 11 2 0 0 0 0
8. Dvořák Petr PCC 65.25 % 58 0 6.81 s 8.5169 11 1 0 0 0 0
9. Franc Matěj PCC 63.04 % 59 0 7.17 s 8.2287 10 3 0 0 0 0
10. Stýskala Jakub Pistole Optic 61.21 % 60 0 7.51 s 7.9893 12 0 0 0 0 0
11. Neplech Martin Pistole Optic 61.17 % 59 0 7.39 s 7.9838 10 3 0 0 0 0
12. Zikán Roman Pistole 61.01 % 61 0 7.66 s 7.9634 11 2 0 0 0 0
13. Dvořák Petr Pistole 59.57 % 58 0 7.46 s 7.7748 11 1 0 0 0 0
15. Foltýn Petr Pistole Optic 58.78 % 57 0 7.43 s 7.6716 9 4 0 0 0 0
17. Svěrák Dušan Pistole Optic 55.99 % 57 0 7.80 s 7.3077 9 4 0 0 0 0
18. Ostárek Radim Pistole 55.77 % 61 0 8.38 s 7.2792 11 2 0 0 0 0
20. Vlček Lukáš Pistole Optic 55.44 % 61 0 8.43 s 7.2361 11 2 0 0 0 0
21. Svěrák Dušan PCC 55.07 % 57 0 7.93 s 7.1879 10 2 1 0 0 0
22. Paveza Václav Pistole Optic 53.50 % 53 0 7.59 s 6.9829 8 4 1 0 0 0
23. Januška Lukáš PCC 52.57 % 61 0 8.89 s 6.8616 11 2 0 0 0 0
26. Šindler Hynek Pistole Optic 49.40 % 63 0 9.77 s 6.4483 12 1 0 0 0 0
27. Franc Matěj Pistole 48.95 % 59 10 7.67 s 6.3885 10 3 0 0 1 0
28. Daněk Milan Pistole 46.27 % 52 0 8.61 s 6.0395 9 2 1 0 0 0
29. Čapka Petr Pistole 42.73 % 54 10 7.89 s 5.5767 9 3 0 0 1 0
30. Grünberger Jakub Pistole 39.55 % 56 10 8.91 s 5.1627 11 0 1 1 0 0
31. Januška Lukáš Pistole 37.22 % 46 10 7.41 s 4.8583 7 3 2 1 0 0
32. Sorkin Roman Pistole Optic 37.08 % 56 0 11.57 s 4.8401 10 2 0 0 0 0
33. Novák Luboš Pistole 36.96 % 59 0 12.23 s 4.8242 10 3 0 0 0 0
34. Vlachynský Jaroslav Pistole 36.46 % 61 0 12.82 s 4.7582 11 2 0 0 0 0
35. Sixta Bedřich Pistole 35.67 % 54 10 9.45 s 4.6561 9 3 0 0 1 0
36. Kapcalová Natálie PCC 15.50 % 44 20 11.86 s 2.0236 8 1 1 2 0 0
Situace 7 — Situace 7

4 steel, 8 paper, some noshoots · 20 ran · max 100 bodů

Situace 7
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Koudelka Dan Pistole Optic 100.00 % 96 0 9.98 s 9.6192 18 2 0 0 0 0
2. Španihelová Tereza PCC 97.21 % 98 0 10.48 s 9.3511 19 1 0 0 0 0
3. Španihelová Tereza Pistole Optic 83.95 % 94 0 11.64 s 8.0756 17 3 0 0 0 0
4. Šporik Jan Pistole Optic 81.33 % 92 0 11.76 s 7.8231 16 4 0 0 0 0
5. Vlček Lukáš Pistole Optic 72.65 % 94 0 13.45 s 6.9888 17 3 0 0 0 0
6. Franc Matěj PCC 70.26 % 88 0 13.02 s 6.7588 16 2 2 0 0 0
7. Foltýn Petr PCC 68.94 % 100 0 15.08 s 6.6313 20 0 0 0 0 0
9. Stýskala Jakub Pistole Optic 67.25 % 96 0 14.84 s 6.4690 18 2 0 0 0 0
10. Dvořák Petr PCC 62.28 % 94 0 15.69 s 5.9911 17 3 0 0 0 0
11. Januška Lukáš PCC 60.32 % 94 0 16.20 s 5.8025 17 3 0 0 0 0
12. Zikán Roman Pistole 60.21 % 98 0 16.92 s 5.7920 19 1 0 0 0 0
16. Foltýn Petr Pistole Optic 57.03 % 88 0 16.04 s 5.4863 14 6 0 0 0 0
18. Neplech Martin Pistole Optic 54.81 % 96 0 18.21 s 5.2718 18 2 0 0 0 0
19. Šindler Hynek Pistole Optic 54.79 % 92 10 15.56 s 5.2699 16 4 0 0 1 0
20. Svěrák Dušan PCC 54.55 % 88 0 16.77 s 5.2475 16 2 2 0 0 0
22. Ostárek Radim Pistole 52.09 % 92 0 18.36 s 5.0109 17 2 1 0 0 0
23. Dvořák Petr Pistole 51.10 % 91 10 16.48 s 4.9150 17 2 0 1 0 0
24. Svěrák Dušan Pistole Optic 50.51 % 98 0 20.17 s 4.8587 19 1 0 0 0 0
26. Sixta Bedřich Pistole 45.71 % 94 0 21.38 s 4.3966 17 3 0 0 0 0
27. Daněk Milan Pistole 45.58 % 89 10 18.02 s 4.3840 16 3 0 1 0 0
28. Januška Lukáš Pistole 42.88 % 88 10 18.91 s 4.1248 15 4 1 0 1 0
29. Paveza Václav Pistole Optic 40.22 % 90 0 23.26 s 3.8693 15 5 0 0 0 0
30. Sorkin Roman Pistole Optic 39.93 % 88 0 22.91 s 3.8411 15 4 1 0 0 0
31. Čapka Petr Pistole 37.64 % 83 20 17.40 s 3.6207 14 4 1 1 1 0
32. Grünberger Jakub Pistole 34.60 % 92 0 27.64 s 3.3285 16 4 0 0 0 0
33. Vlachynský Jaroslav Pistole 30.58 % 94 0 31.96 s 2.9412 17 3 0 0 0 0
34. Franc Matěj Pistole 29.61 % 84 30 18.96 s 2.8481 15 3 0 2 0 1
35. Novák Luboš Pistole 20.66 % 80 30 25.16 s 1.9873 14 3 1 2 0 1
36. Kapcalová Natálie PCC 11.18 % 71 30 38.12 s 1.0756 11 5 1 3 0 0
Situace 8 — Situace 8

5 steel, 15 paper, some noshoots · 35 ran · max 175 bodů

Situace 8
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 161 0 21.29 s 7.5622 29 5 1 0 0 0
2. Foltýn Petr PCC 80.69 % 157 0 25.73 s 6.1018 26 9 0 0 0 0
3. Koudelka Dan Pistole Optic 76.10 % 169 20 25.89 s 5.7551 32 3 0 0 2 0
5. Neplech Martin Pistole Optic 74.53 % 163 0 28.92 s 5.6362 30 4 1 0 0 0
7. Šporik Jan Pistole Optic 71.43 % 154 10 26.66 s 5.4014 26 8 0 1 0 0
9. Vlček Lukáš Pistole Optic 69.28 % 158 20 26.34 s 5.2392 28 6 0 1 1 0
10. Šindler Hynek Pistole Optic 67.95 % 161 0 31.33 s 5.1388 29 5 1 0 0 0
11. Foltýn Petr Pistole Optic 67.93 % 161 0 31.34 s 5.1372 28 7 0 0 0 0
14. Zikán Roman Pistole 66.71 % 140 10 25.77 s 5.0446 20 13 1 1 0 0
15. Svěrák Dušan PCC 64.80 % 175 10 33.67 s 4.9005 35 0 0 0 1 0
16. Svěrák Dušan Pistole Optic 62.18 % 153 0 32.54 s 4.7019 25 9 1 0 0 0
17. Franc Matěj PCC 57.98 % 150 20 29.65 s 4.3845 27 4 3 1 1 0
18. Januška Lukáš PCC 57.87 % 167 0 38.16 s 4.3763 31 4 0 0 0 0
19. Čapka Petr Pistole 56.31 % 155 0 36.40 s 4.2582 25 10 0 0 0 0
21. Paveza Václav Pistole Optic 52.68 % 149 0 37.40 s 3.9840 24 9 2 0 0 0
22. Dvořák Petr PCC 51.96 % 154 10 36.65 s 3.9291 28 4 2 1 0 0
23. Španihelová Tereza Pistole Optic 50.94 % 146 30 30.11 s 3.8525 24 8 2 1 2 0
24. Dvořák Petr Pistole 42.99 % 152 20 40.60 s 3.2512 26 7 1 1 1 0
25. Sixta Bedřich Pistole 41.43 % 156 10 46.60 s 3.1330 27 7 0 1 0 0
26. Januška Lukáš Pistole 37.77 % 142 30 39.21 s 2.8564 22 10 2 1 2 0
27. Daněk Milan Pistole 35.11 % 132 40 34.65 s 2.6551 21 8 3 3 1 0
28. Grünberger Jakub Pistole 31.79 % 138 40 40.76 s 2.4043 20 12 2 1 3 0
29. Sorkin Roman Pistole Optic 31.45 % 147 50 40.78 s 2.3786 26 5 2 2 3 0
30. Ostárek Radim Pistole 31.17 % 163 20 60.67 s 2.3570 30 4 1 0 2 0
31. Stýskala Jakub Pistole Optic 26.05 % 139 90 24.87 s 1.9702 26 3 0 6 0 3
32. Vlachynský Jaroslav Pistole 25.39 % 147 30 60.93 s 1.9202 26 5 2 2 1 0
33. Kapcalová Natálie PCC 19.42 % 129 40 60.61 s 1.4684 19 11 1 4 0 0
34. Novák Luboš Pistole 18.64 % 144 60 59.60 s 1.4094 26 4 2 3 3 0
35. Franc Matěj Pistole 17.76 % 137 80 42.43 s 1.3434 23 7 1 4 4 0

Pořadí a % určuje srovnání napříč všemi divizemi dohromady (jiný vítěz než ve vlastní divizi, proto se % může lišit od záložky konkrétní divize). Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Závěrečné pořadí Skalský pohár 2024
Zobrazit pořadí

Squad 1

5 / 8
63% obsazeno
1 Piatke Ondřej Zapl.
Pistole
2 Piatke Ondřej Zapl.
PCC
3 Foltýn Petr Zapl.
Pistole Optic
4 Vlček Lukáš Zapl.
Pistole Optic
5 Paveza Václav Zapl.
Pistole Optic
3 volná místa

Squad 2

8 / 8
100% obsazeno
1 Franc Matěj Zapl.
Pistole
2 Franc Matěj Zapl.
PCC
3 Neplech Martin Zapl.
Pistole Optic
4 Hahn David Zapl.
Pistole
5 Šporik Jan Zapl.
Pistole Optic
6 Foltýn Petr Zapl.
PCC
7 Januška Lukáš Zapl.
Pistole
8 Januška Lukáš Zapl.
PCC
Obsazeno

Squad 3

7 / 8
88% obsazeno
1 Rangotis Filip Zapl.
Pistole
2 Sorkin Roman Zapl.
Pistole Optic
3 Novák Luboš Zapl.
Pistole
4 Chovaniok Jan Zapl.
PCC
5 Grünberger Jakub Zapl.
Pistole
6 Vlachynský Jaroslav Zapl.
Pistole
7 Veselý Václav Zapl.
Pistole
1 volné místo

Squad 4

8 / 8
100% obsazeno
1 Španihelová Tereza Zapl.
Pistole Optic
2 Španihelová Tereza Zapl.
PCC
3 Dvořák Petr Zapl.
PCC
4 Ostárek Radim Zapl.
Pistole
5 Koudelka Dan Zapl.
Pistole Optic
6 Dvořák Petr Zapl.
Pistole
7 Kvasnica Radek Zapl.
Pistole Optic
8 Chovaniok Jan Zapl.
Pistole Optic
Obsazeno

Prematch

6
neomezená kapacita
1 Svěrák Dušan Zapl.
Pistole Optic
2 Svěrák Dušan Zapl.
PCC
3 Hájek Jan Zapl.
Pistole
4 Stýskala Jakub Zapl.
Pistole Optic
5 Kapcalová Natálie Zapl.
PCC
6 Čapka Petr Zapl.
Pistole
Stále lze registrovat

Rozhodčí

4 / 4
100% obsazeno
1 Šindler Hynek Zapl.
Pistole Optic
2 Zikán Roman Zapl.
Pistole
3 Sixta Bedřich Zapl.
Pistole
4 Daněk Milan Zapl.
Pistole
Obsazeno