Přejít na obsah
Soutěž
Skalský pohár 2024

6. kolo Skalského poháru 2024

Startovné 550 Kč / kat.
Závod proběhl

Detaily závodu

550 za kategorii
Cena se platí za každou kategorii zvlášť

22.5. 2024

Pozdější platba = zrušení registrace

Popis

Pravidla soutěže: Desetikolová soutěž s Finále.

Pro kvalifikaci do finále se počítá součet šesti nejlepších výsledku jednotlivých kol.

Do finále postupuje 5 střelců z každé kategorie.

Ceny:

  • PISTOLE: 1.místo 1500kč - 2.místo 1000 kč - 3.místo 500kč
  • PISTOLE OPTIC: 1.místo 1500kč - 2.místo 1000 kč - 3.místo 500kč
  • PCC: 1.místo 1500kč - 2.místo 1000kč - 3.místo 500kč
  • Střelci umístění na prvních třech místech obdrží POHÁRY.

Tombola:

  • Hlavní cena pistole GLOCK 43X Mos 9X19
  • Střelecká sluchátka MSA Sordin
  • Vzduchovka

Do tomboly budou zařazení všichni střelci, kteří se zúčastnili minimálně šesti kol Skalského poháru. Pokud střelec splní podmínky pro zařazení do slosování v kategorii Pistole i PCC, bude mít ve slosovaní za každou kategorii los. Další los získá střelec, který absolvovuje všechny kola Skalského poháru. Slosovaní proběhne v den Finalového závodu ihned po vyhlášení jeho výsledků. Po slosování bude pro vás připravený malý IPSC závod, kde střelec, který první nastřílí fullhouse v jednotlivých stage (samé alfy), obdrží láhev lahodného moku. Dále proběhnou soutěže ve střelbě ze vzduchovky jak s mechanickými mířidly, tak i na větší vzdálenost s optikou.

Hodně střeleckých úspěchů přeje Hynek, Roman a Béďa.
Organizace a pravidla
Průběh závodu a pravidla
Hynek Šindler
608 226 335
Registrace
Roman Zikán
774 537 150
Kalibrační zbraň
CZ75 TS Orange
Počet ran
90–120 ran
Počet situací
5
Rozhodčí
Šindler Hynek, Sixta Bedřich, Zikán Roman
Divize
  • PCC (Karabina v pistolové ráži, Pistol Caliber Carbine (konverze))
  • Pistole (Pistole bez optiky, otevřená mířidla (Standard, Production))
  • Pistole Optic (Pistole s montovanou optikou (Open, Standard Optics, Production Optics))

Bezpečnost na střelnici

Manipulace se zbraní je povolena pouze ve vyznačených bezpečných zónách — se střelivem se zde naopak manipulovat nesmí. Mimo bezpečné zóny platí opak: se zbraní se manipulovat nesmí (zůstává vybitá, PCC s vlaječkou v komoře a hlavní vzhůru, při přenosu ústím nad ramenem), manipulace se střelivem (např. plnění zásobníků) je zde povolena. Nabíjení zbraně na střelnici pouze na palebné čáře výhradně na povel rozhodčího. Ochrana zraku a sluchu povinná. Závodníci startují na vlastní nebezpečí a jsou odpovědni za jimi způsobenou škodu a újmu.

Kdo se může zúčastnit a co si vzít s sebou

Účast: Všichni střelci s platným zbrojním oprávněním. Doklady: průkaz totožnosti.

Registrace, výsledky a protesty

Registrace: půl hodiny před začátkem squadu. Výsledky: do 15 minut po dostřílení posledního squadu. Protesty: řeší se ihned s vkladem 500,–Kč u rozhodčího, jeho rozhodnutí je definitivní.

Změna propozic vyhrazena.

Výsledky

Pistole 16

01
Rangotis Filip
100 %
02
Zikán Roman
95.48 %
03
Januška Lukáš
87.56 %
4 Hahn David 87.35 %
5 Daněk Milan 80.82 %
6 Dvořák Petr 76.82 %
7 Franc Matěj 72.08 %
8 Ostárek Radim 69.01 %
9 Kupka Standa 67.36 %
10 Kapcala Michal 66.74 %
11 Sixta Bedřich 64.83 %
12 Pinček Martin 57.85 %
13 Videnka Petr 47.03 %
14 Videnková Andrea 45.82 %
15 Veselý Václav 39.14 %
16 Piatke Ondřej 0 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

5 steel, 8 paper, some noshoots · 21 ran · max 105 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Zikán Roman 100.00 % 10. 89 0 16.81 s 5.2945 15 4 2 0 0 0
2. Dvořák Petr 99.09 % 11. 97 0 18.49 s 5.2461 17 4 0 0 0 0
3. Franc Matěj 96.47 % 13. 83 0 16.25 s 5.1077 11 9 1 0 0 0
5. Hahn David 94.28 % 15. 87 0 17.43 s 4.9914 13 7 1 0 0 0
6. Daněk Milan 86.96 % 18. 89 0 19.33 s 4.6042 14 6 1 0 0 0
7. Kupka Standa 81.92 % 19. 91 0 20.98 s 4.3375 15 5 1 0 0 0
8. Januška Lukáš 74.02 % 21. 97 10 22.20 s 3.9189 18 2 1 0 1 0
9. Ostárek Radim 68.82 % 23. 84 10 20.31 s 3.6435 12 8 0 1 0 0
10. Sixta Bedřich 59.60 % 26. 84 10 23.45 s 3.1557 12 8 0 1 0 0
11. Kapcala Michal 59.11 % 27. 87 0 27.80 s 3.1295 14 5 2 0 0 0
12. Pinček Martin 49.90 % 29. 84 10 28.01 s 2.6419 13 6 1 1 0 0
13. Videnková Andrea 46.53 % 30. 93 10 33.69 s 2.4636 16 4 1 0 1 0
14. Veselý Václav 37.47 % 31. 90 10 40.33 s 1.9836 16 3 1 1 0 0
15. Videnka Petr 33.15 % 33. 73 30 24.50 s 1.7551 11 5 3 2 1 0
Situace 2 — Situace 2

4 steel, 8 paper, 2 disappearing, some noshoots · 20 ran · max 100 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Zikán Roman 100.00 % 5. 94 0 13.11 s 7.1701 17 3 0 0 0 0
3. Januška Lukáš 97.13 % 7. 92 0 13.21 s 6.9644 16 4 0 0 0 0
4. Daněk Milan 86.52 % 15. 92 0 14.83 s 6.2036 16 4 0 0 0 0
5. Dvořák Petr 81.76 % 17. 87 0 14.84 s 5.8625 15 4 0 0 0 0
6. Hahn David 80.59 % 18. 85 0 14.71 s 5.7784 14 5 0 0 0 0
7. Ostárek Radim 80.16 % 19. 98 0 17.05 s 5.7478 19 1 0 0 0 0
8. Franc Matěj 70.82 % 21. 88 0 17.33 s 5.0779 14 6 0 0 0 0
9. Sixta Bedřich 58.68 % 23. 90 0 21.39 s 4.2076 15 5 0 0 0 0
10. Pinček Martin 58.59 % 24. 77 0 18.33 s 4.2008 12 5 2 0 0 0
11. Videnka Petr 56.52 % 25. 84 10 18.26 s 4.0526 13 6 1 0 1 0
12. Kapcala Michal 52.41 % 27. 87 10 20.49 s 3.7579 15 4 0 0 1 0
13. Videnková Andrea 49.04 % 28. 82 0 23.32 s 3.5163 14 4 0 0 0 0
14. Veselý Václav 37.81 % 31. 91 0 33.57 s 2.7108 17 2 0 0 0 0
15. Kupka Standa 29.74 % 32. 87 40 22.04 s 2.1325 16 2 1 0 4 0
Situace 3 — Situace 3

2 steel, 4 paper, some noshoots · 10 ran · max 50 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Zikán Roman 100.00 % 4. 48 0 5.40 s 8.8889 9 1 0 0 0 0
3. Daněk Milan 83.72 % 10. 48 0 6.45 s 7.4419 9 1 0 0 0 0
4. Franc Matěj 81.57 % 12. 48 0 6.62 s 7.2508 9 1 0 0 0 0
5. Pinček Martin 76.55 % 16. 46 0 6.76 s 6.8047 8 2 0 0 0 0
6. Hahn David 75.95 % 17. 48 0 7.11 s 6.7511 9 1 0 0 0 0
7. Kupka Standa 71.33 % 19. 48 0 7.57 s 6.3408 9 1 0 0 0 0
8. Dvořák Petr 65.85 % 20. 46 10 6.15 s 5.8537 8 2 0 0 1 0
9. Kapcala Michal 64.29 % 21. 46 0 8.05 s 5.7143 8 2 0 0 0 0
10. Ostárek Radim 55.90 % 26. 48 0 9.66 s 4.9689 9 1 0 0 0 0
11. Januška Lukáš 51.97 % 27. 44 10 7.36 s 4.6196 7 3 0 0 1 0
12. Videnka Petr 42.04 % 30. 42 0 11.24 s 3.7367 7 2 1 0 0 0
13. Veselý Václav 41.54 % 31. 48 0 13.00 s 3.6923 9 1 0 0 0 0
14. Sixta Bedřich 41.48 % 32. 43 10 8.95 s 3.6872 8 1 0 1 0 0
15. Videnková Andrea 28.85 % 33. 46 10 14.04 s 2.5641 8 2 0 0 1 0
Situace 4 — Situace 4

5 steel, 13 paper, 2 disappearing, some noshoots · 31 ran · max 155 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Hahn David 86.27 % 10. 137 0 23.56 s 5.8149 23 7 1 0 0 0
3. Januška Lukáš 77.86 % 14. 127 0 24.20 s 5.2479 18 12 1 0 0 0
4. Zikán Roman 73.51 % 16. 137 0 27.65 s 4.9548 23 7 1 0 0 0
5. Daněk Milan 71.58 % 18. 128 10 24.46 s 4.8242 23 3 4 1 0 0
6. Kupka Standa 71.07 % 19. 132 10 25.47 s 4.7899 23 5 2 0 1 0
7. Kapcala Michal 66.21 % 20. 130 10 26.89 s 4.4626 22 6 2 1 0 0
8. Sixta Bedřich 65.98 % 21. 138 0 31.03 s 4.4473 25 4 1 0 0 0
9. Dvořák Petr 65.53 % 22. 126 20 24.00 s 4.4167 22 5 1 2 0 0
10. Ostárek Radim 62.35 % 26. 133 10 29.27 s 4.2023 24 4 1 1 0 0
11. Pinček Martin 51.29 % 28. 137 10 36.74 s 3.4567 25 4 0 1 0 0
12. Videnka Petr 47.31 % 30. 112 20 28.85 s 3.1889 16 10 2 2 0 0
13. Franc Matěj 45.13 % 31. 106 20 28.27 s 3.0421 15 9 4 2 0 0
14. Veselý Václav 42.28 % 32. 143 0 50.18 s 2.8497 28 1 0 0 0 0
15. Videnková Andrea 39.07 % 33. 121 10 42.15 s 2.6335 19 8 2 1 0 0
Situace 5 — Situace 5

4 steel, 11 paper, some noshoots · 26 ran · max 130 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Januška Lukáš 100.00 % 6. 120 0 21.51 s 5.5788 21 5 0 0 0 0
2. Zikán Roman 94.93 % 8. 118 0 22.28 s 5.2962 20 6 0 0 0 0
4. Hahn David 76.28 % 16. 108 0 25.38 s 4.2553 16 9 1 0 0 0
5. Kapcala Michal 73.02 % 17. 122 0 29.95 s 4.0735 22 4 0 0 0 0
6. Sixta Bedřich 69.24 % 19. 116 0 30.03 s 3.8628 20 5 1 0 0 0
7. Franc Matěj 68.32 % 20. 115 10 27.55 s 3.8113 21 3 1 1 0 0
8. Daněk Milan 66.23 % 21. 113 20 25.17 s 3.6949 20 4 1 1 1 0
9. Kupka Standa 65.97 % 22. 106 0 28.80 s 3.6806 17 6 3 0 0 0
10. Ostárek Radim 60.64 % 26. 119 10 32.22 s 3.3830 22 3 0 1 0 0
11. Dvořák Petr 58.34 % 28. 105 10 29.19 s 3.2545 17 6 2 1 0 0
12. Pinček Martin 53.49 % 30. 118 0 39.54 s 2.9843 20 6 0 0 0 0
13. Videnková Andrea 48.74 % 31. 106 0 38.98 s 2.7193 16 8 2 0 0 0
14. Videnka Petr 43.69 % 32. 106 20 35.28 s 2.4376 17 7 0 2 0 0
15. Veselý Václav 29.52 % 33. 108 30 47.36 s 1.6470 20 2 2 2 1 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

PCC 9

01
Španihelová Tereza
100 %
02
Svěrák Dušan
87.29 %
03
Foltýn Petr
86.73 %
4 Chovaniok Jan 85 %
5 Dvořák Petr 79.54 %
6 Januška Lukáš 69.14 %
7 Pinček Martin 68.13 %
8 Franc Matěj 65.12 %
9 Sorkin Roman 42.08 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

5 steel, 8 paper, some noshoots · 21 ran · max 105 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Foltýn Petr 100.00 % 1. 97 0 12.14 s 7.9901 17 4 0 0 0 0
2. Svěrák Dušan 89.40 % 2. 97 0 13.58 s 7.1429 17 4 0 0 0 0
3. Španihelová Tereza 75.09 % 5. 99 0 16.50 s 6.0000 18 3 0 0 0 0
4. Dvořák Petr 71.35 % 7. 94 20 12.98 s 5.7011 18 1 1 1 1 0
5. Januška Lukáš 70.91 % 8. 103 0 18.18 s 5.6656 20 1 0 0 0 0
6. Pinček Martin 66.95 % 9. 101 0 18.88 s 5.3496 19 2 0 0 0 0
8. Franc Matěj 34.75 % 28. 101 30 25.57 s 2.7767 20 0 1 0 3 0
9. Sorkin Roman 22.78 % 32. 94 30 35.16 s 1.8203 17 3 0 1 2 0
Situace 2 — Situace 2

4 steel, 8 paper, 2 disappearing, some noshoots · 20 ran · max 100 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Foltýn Petr 100.00 % 1. 90 0 11.65 s 7.7253 15 5 0 0 0 0
3. Dvořák Petr 88.92 % 8. 88 0 12.81 s 6.8696 14 6 0 0 0 0
4. Španihelová Tereza 86.59 % 10. 88 10 11.66 s 6.6895 15 4 1 0 1 0
5. Januška Lukáš 84.21 % 12. 94 0 14.45 s 6.5052 18 1 1 0 0 0
6. Franc Matěj 83.74 % 13. 94 0 14.53 s 6.4694 17 3 0 0 0 0
7. Pinček Martin 81.75 % 14. 96 0 15.20 s 6.3158 18 2 0 0 0 0
8. Svěrák Dušan 77.19 % 16. 91 0 15.26 s 5.9633 17 2 0 0 0 0
9. Sorkin Roman 24.26 % 33. 77 30 25.08 s 1.8740 13 4 0 2 0 1
Situace 3 — Situace 3

2 steel, 4 paper, some noshoots · 10 ran · max 50 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 50 0 4.55 s 10.9890 10 0 0 0 0 0
3. Svěrák Dušan 79.27 % 5. 50 0 5.74 s 8.7108 10 0 0 0 0 0
4. Franc Matěj 75.96 % 6. 50 0 5.99 s 8.3472 10 0 0 0 0 0
5. Foltýn Petr 71.80 % 8. 46 0 5.83 s 7.8902 8 2 0 0 0 0
6. Sorkin Roman 66.42 % 11. 50 0 6.85 s 7.2993 10 0 0 0 0 0
7. Dvořák Petr 64.90 % 14. 48 0 6.73 s 7.1322 9 1 0 0 0 0
8. Pinček Martin 59.48 % 18. 50 0 7.65 s 6.5359 10 0 0 0 0 0
9. Januška Lukáš 49.47 % 24. 48 10 6.99 s 5.4363 9 1 0 0 1 0
Situace 4 — Situace 4

5 steel, 13 paper, 2 disappearing, some noshoots · 31 ran · max 155 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 141 0 18.07 s 7.8030 24 7 0 0 0 0
3. Svěrák Dušan 78.30 % 9. 147 0 24.06 s 6.1097 27 4 0 0 0 0
4. Dvořák Petr 74.50 % 11. 143 10 22.88 s 5.8129 26 4 1 0 1 0
5. Foltýn Petr 70.11 % 13. 147 0 26.87 s 5.4708 28 2 1 0 0 0
6. Pinček Martin 62.72 % 17. 139 0 28.40 s 4.8944 23 8 0 0 0 0
7. Januška Lukáš 55.05 % 23. 141 20 28.17 s 4.2953 24 7 0 0 2 0
8. Franc Matěj 54.47 % 24. 145 10 31.76 s 4.2506 27 3 1 0 1 0
9. Sorkin Roman 46.27 % 27. 140 10 36.01 s 3.6101 25 5 0 1 0 0
Situace 5 — Situace 5

4 steel, 11 paper, some noshoots · 26 ran · max 130 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 122 0 16.21 s 7.5262 22 4 0 0 0 0
2. Svěrák Dušan 80.61 % 2. 124 0 20.44 s 6.0665 23 3 0 0 0 0
4. Dvořák Petr 66.36 % 11. 115 20 19.02 s 4.9947 20 5 0 1 1 0
5. Foltýn Petr 64.98 % 12. 118 0 24.13 s 4.8902 20 6 0 0 0 0
6. Franc Matěj 64.02 % 13. 116 10 22.00 s 4.8182 21 3 2 0 1 0
7. Januška Lukáš 59.44 % 15. 122 20 22.80 s 4.4737 22 4 0 0 2 0
8. Pinček Martin 47.65 % 24. 124 0 34.58 s 3.5859 23 3 0 0 0 0
9. Sorkin Roman 44.20 % 27. 109 10 29.76 s 3.3266 17 8 0 1 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Pistole Optic 9

01
Španihelová Tereza
100 %
02
Šporik Jan
98.88 %
03
Vlček Lukáš
98.07 %
4 Šindler Hynek 92.38 %
5 Foltýn Petr 92.28 %
6 Svěrák Dušan 71.49 %
7 Chovaniok Jan 68.04 %
8 Paveza Václav 59.29 %
9 Sorkin Roman 52.23 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

5 steel, 8 paper, some noshoots · 21 ran · max 105 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šporik Jan 100.00 % 3. 101 0 14.51 s 6.9607 19 2 0 0 0 0
2. Španihelová Tereza 92.96 % 4. 97 0 14.99 s 6.4710 17 4 0 0 0 0
3. Šindler Hynek 83.70 % 6. 97 0 16.65 s 5.8258 18 2 1 0 0 0
4. Svěrák Dušan 75.35 % 12. 91 0 17.35 s 5.2450 14 7 0 0 0 0
5. Vlček Lukáš 68.52 % 16. 101 10 19.08 s 4.7694 19 2 0 0 1 0
6. Paveza Václav 60.42 % 20. 99 0 23.54 s 4.2056 18 3 0 0 0 0
7. Foltýn Petr 53.50 % 22. 94 20 19.87 s 3.7242 17 3 0 1 1 0
9. Sorkin Roman 46.98 % 25. 94 20 22.63 s 3.2700 17 3 0 1 1 0
Situace 2 — Situace 2

4 steel, 8 paper, 2 disappearing, some noshoots · 20 ran · max 100 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šporik Jan 100.00 % 3. 89 0 12.00 s 7.4167 16 3 0 0 0 0
2. Vlček Lukáš 98.97 % 4. 93 0 12.67 s 7.3402 18 1 0 0 0 0
3. Foltýn Petr 90.60 % 9. 93 0 13.84 s 6.7197 18 1 0 0 0 0
4. Šindler Hynek 88.80 % 11. 98 0 14.88 s 6.5860 19 1 0 0 0 0
5. Španihelová Tereza 76.81 % 20. 84 10 12.99 s 5.6967 13 6 1 0 1 0
6. Svěrák Dušan 61.32 % 22. 83 0 18.25 s 4.5479 14 4 1 0 0 0
7. Paveza Václav 53.69 % 26. 88 0 22.10 s 3.9819 15 4 1 0 0 0
9. Sorkin Roman 39.33 % 30. 71 10 20.91 s 2.9173 8 10 1 0 1 0
Situace 3 — Situace 3

2 steel, 4 paper, some noshoots · 10 ran · max 50 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Vlček Lukáš 100.00 % 2. 46 0 4.93 s 9.3306 8 2 0 0 0 0
2. Španihelová Tereza 79.83 % 9. 50 10 5.37 s 7.4488 10 0 0 0 1 0
3. Foltýn Petr 77.10 % 13. 50 0 6.95 s 7.1942 10 0 0 0 0 0
4. Šporik Jan 75.85 % 15. 46 0 6.50 s 7.0769 8 2 0 0 0 0
6. Svěrák Dušan 60.70 % 23. 45 10 6.18 s 5.6634 9 0 0 1 0 0
7. Šindler Hynek 56.31 % 25. 41 10 5.90 s 5.2542 7 2 0 1 0 0
8. Sorkin Roman 46.23 % 28. 48 10 8.81 s 4.3133 9 1 0 0 1 0
9. Paveza Václav 42.60 % 29. 48 10 9.56 s 3.9749 9 1 0 0 1 0
Situace 4 — Situace 4

5 steel, 13 paper, 2 disappearing, some noshoots · 31 ran · max 155 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 2. 143 0 19.73 s 7.2478 25 6 0 0 0 0
2. Šporik Jan 97.53 % 3. 143 0 20.23 s 7.0687 25 6 0 0 0 0
3. Foltýn Petr 96.31 % 4. 147 0 21.06 s 6.9801 27 4 0 0 0 0
4. Vlček Lukáš 92.02 % 6. 143 0 21.44 s 6.6698 25 6 0 0 0 0
5. Šindler Hynek 90.50 % 8. 147 0 22.41 s 6.5596 27 4 0 0 0 0
7. Svěrák Dušan 71.91 % 15. 140 0 26.86 s 5.2122 25 5 0 0 0 0
8. Paveza Václav 58.30 % 25. 135 0 31.95 s 4.2254 22 8 1 0 0 0
9. Sorkin Roman 44.39 % 29. 141 10 40.72 s 3.2171 27 2 0 0 1 0
Situace 5 — Situace 5

4 steel, 11 paper, some noshoots · 26 ran · max 130 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 3. 118 0 19.81 s 5.9566 21 4 1 0 0 0
2. Foltýn Petr 97.06 % 4. 128 0 22.14 s 5.7814 25 1 0 0 0 0
3. Vlček Lukáš 97.02 % 5. 122 0 21.11 s 5.7793 22 4 0 0 0 0
4. Šindler Hynek 89.35 % 7. 118 0 22.17 s 5.3225 20 6 0 0 0 0
5. Šporik Jan 76.66 % 14. 109 10 21.68 s 4.5664 18 6 1 1 0 0
7. Sorkin Roman 61.71 % 23. 108 0 29.38 s 3.6760 16 9 1 0 0 0
8. Svěrák Dušan 57.47 % 25. 114 0 33.30 s 3.4234 18 8 0 0 0 0
9. Paveza Václav 51.74 % 29. 119 20 32.12 s 3.0822 22 3 0 1 1 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Celkové pořadí — všechny divize

01
Španihelová Tereza
PCC
100 %
02
Španihelová Tereza
Pistole Optic
87.83 %
03
Šporik Jan
Pistole Optic
87.72 %
4 Svěrák Dušan PCC 87.29 %
5 Foltýn Petr PCC 86.73 %
6 Vlček Lukáš Pistole Optic 86.42 %
7 Šindler Hynek Pistole Optic 81.52 %
8 Foltýn Petr Pistole Optic 81.36 %
9 Dvořák Petr PCC 79.54 %
10 Zikán Roman Pistole 78.48 %
11 Januška Lukáš Pistole 72.59 %
12 Hahn David Pistole 71.96 %
13 Januška Lukáš PCC 69.14 %
14 Pinček Martin PCC 68.13 %
15 Daněk Milan Pistole 66.81 %
16 Franc Matěj PCC 65.12 %
17 Svěrák Dušan Pistole Optic 63.19 %
18 Dvořák Petr Pistole 63.03 %
19 Franc Matěj Pistole 58.37 %
20 Ostárek Radim Pistole 57.31 %
21 Kapcala Michal Pistole 54.91 %
22 Kupka Standa Pistole 54.39 %
23 Sixta Bedřich Pistole 53.51 %
24 Paveza Václav Pistole Optic 52.37 %
25 Pinček Martin Pistole 48.01 %
26 Sorkin Roman Pistole Optic 45.51 %
27 Sorkin Roman PCC 42.08 %
28 Videnka Petr Pistole 39.56 %
29 Videnková Andrea Pistole 37.74 %
30 Veselý Václav Pistole 32.57 %
Výsledky po situacích
Situace 1 — Situace 1

5 steel, 8 paper, some noshoots · 21 ran · max 105 bodů

Situace 1
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Foltýn Petr PCC 100.00 % 97 0 12.14 s 7.9901 17 4 0 0 0 0
2. Svěrák Dušan PCC 89.40 % 97 0 13.58 s 7.1429 17 4 0 0 0 0
3. Šporik Jan Pistole Optic 87.12 % 101 0 14.51 s 6.9607 19 2 0 0 0 0
4. Španihelová Tereza Pistole Optic 80.99 % 97 0 14.99 s 6.4710 17 4 0 0 0 0
5. Španihelová Tereza PCC 75.09 % 99 0 16.50 s 6.0000 18 3 0 0 0 0
6. Šindler Hynek Pistole Optic 72.91 % 97 0 16.65 s 5.8258 18 2 1 0 0 0
7. Dvořák Petr PCC 71.35 % 94 20 12.98 s 5.7011 18 1 1 1 1 0
8. Januška Lukáš PCC 70.91 % 103 0 18.18 s 5.6656 20 1 0 0 0 0
9. Pinček Martin PCC 66.95 % 101 0 18.88 s 5.3496 19 2 0 0 0 0
10. Zikán Roman Pistole 66.26 % 89 0 16.81 s 5.2945 15 4 2 0 0 0
11. Dvořák Petr Pistole 65.66 % 97 0 18.49 s 5.2461 17 4 0 0 0 0
12. Svěrák Dušan Pistole Optic 65.64 % 91 0 17.35 s 5.2450 14 7 0 0 0 0
13. Franc Matěj Pistole 63.93 % 83 0 16.25 s 5.1077 11 9 1 0 0 0
15. Hahn David Pistole 62.47 % 87 0 17.43 s 4.9914 13 7 1 0 0 0
16. Vlček Lukáš Pistole Optic 59.69 % 101 10 19.08 s 4.7694 19 2 0 0 1 0
18. Daněk Milan Pistole 57.62 % 89 0 19.33 s 4.6042 14 6 1 0 0 0
19. Kupka Standa Pistole 54.29 % 91 0 20.98 s 4.3375 15 5 1 0 0 0
20. Paveza Václav Pistole Optic 52.64 % 99 0 23.54 s 4.2056 18 3 0 0 0 0
21. Januška Lukáš Pistole 49.05 % 97 10 22.20 s 3.9189 18 2 1 0 1 0
22. Foltýn Petr Pistole Optic 46.61 % 94 20 19.87 s 3.7242 17 3 0 1 1 0
23. Ostárek Radim Pistole 45.60 % 84 10 20.31 s 3.6435 12 8 0 1 0 0
25. Sorkin Roman Pistole Optic 40.93 % 94 20 22.63 s 3.2700 17 3 0 1 1 0
26. Sixta Bedřich Pistole 39.49 % 84 10 23.45 s 3.1557 12 8 0 1 0 0
27. Kapcala Michal Pistole 39.17 % 87 0 27.80 s 3.1295 14 5 2 0 0 0
28. Franc Matěj PCC 34.75 % 101 30 25.57 s 2.7767 20 0 1 0 3 0
29. Pinček Martin Pistole 33.06 % 84 10 28.01 s 2.6419 13 6 1 1 0 0
30. Videnková Andrea Pistole 30.83 % 93 10 33.69 s 2.4636 16 4 1 0 1 0
31. Veselý Václav Pistole 24.83 % 90 10 40.33 s 1.9836 16 3 1 1 0 0
32. Sorkin Roman PCC 22.78 % 94 30 35.16 s 1.8203 17 3 0 1 2 0
33. Videnka Petr Pistole 21.97 % 73 30 24.50 s 1.7551 11 5 3 2 1 0
Situace 2 — Situace 2

4 steel, 8 paper, 2 disappearing, some noshoots · 20 ran · max 100 bodů

Situace 2
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Foltýn Petr PCC 100.00 % 90 0 11.65 s 7.7253 15 5 0 0 0 0
3. Šporik Jan Pistole Optic 96.00 % 89 0 12.00 s 7.4167 16 3 0 0 0 0
4. Vlček Lukáš Pistole Optic 95.01 % 93 0 12.67 s 7.3402 18 1 0 0 0 0
5. Zikán Roman Pistole 92.81 % 94 0 13.11 s 7.1701 17 3 0 0 0 0
7. Januška Lukáš Pistole 90.15 % 92 0 13.21 s 6.9644 16 4 0 0 0 0
8. Dvořák Petr PCC 88.92 % 88 0 12.81 s 6.8696 14 6 0 0 0 0
9. Foltýn Petr Pistole Optic 86.98 % 93 0 13.84 s 6.7197 18 1 0 0 0 0
10. Španihelová Tereza PCC 86.59 % 88 10 11.66 s 6.6895 15 4 1 0 1 0
11. Šindler Hynek Pistole Optic 85.25 % 98 0 14.88 s 6.5860 19 1 0 0 0 0
12. Januška Lukáš PCC 84.21 % 94 0 14.45 s 6.5052 18 1 1 0 0 0
13. Franc Matěj PCC 83.74 % 94 0 14.53 s 6.4694 17 3 0 0 0 0
14. Pinček Martin PCC 81.75 % 96 0 15.20 s 6.3158 18 2 0 0 0 0
15. Daněk Milan Pistole 80.30 % 92 0 14.83 s 6.2036 16 4 0 0 0 0
16. Svěrák Dušan PCC 77.19 % 91 0 15.26 s 5.9633 17 2 0 0 0 0
17. Dvořák Petr Pistole 75.89 % 87 0 14.84 s 5.8625 15 4 0 0 0 0
18. Hahn David Pistole 74.80 % 85 0 14.71 s 5.7784 14 5 0 0 0 0
19. Ostárek Radim Pistole 74.40 % 98 0 17.05 s 5.7478 19 1 0 0 0 0
20. Španihelová Tereza Pistole Optic 73.74 % 84 10 12.99 s 5.6967 13 6 1 0 1 0
21. Franc Matěj Pistole 65.73 % 88 0 17.33 s 5.0779 14 6 0 0 0 0
22. Svěrák Dušan Pistole Optic 58.87 % 83 0 18.25 s 4.5479 14 4 1 0 0 0
23. Sixta Bedřich Pistole 54.46 % 90 0 21.39 s 4.2076 15 5 0 0 0 0
24. Pinček Martin Pistole 54.38 % 77 0 18.33 s 4.2008 12 5 2 0 0 0
25. Videnka Petr Pistole 52.46 % 84 10 18.26 s 4.0526 13 6 1 0 1 0
26. Paveza Václav Pistole Optic 51.54 % 88 0 22.10 s 3.9819 15 4 1 0 0 0
27. Kapcala Michal Pistole 48.64 % 87 10 20.49 s 3.7579 15 4 0 0 1 0
28. Videnková Andrea Pistole 45.52 % 82 0 23.32 s 3.5163 14 4 0 0 0 0
30. Sorkin Roman Pistole Optic 37.76 % 71 10 20.91 s 2.9173 8 10 1 0 1 0
31. Veselý Václav Pistole 35.09 % 91 0 33.57 s 2.7108 17 2 0 0 0 0
32. Kupka Standa Pistole 27.60 % 87 40 22.04 s 2.1325 16 2 1 0 4 0
33. Sorkin Roman PCC 24.26 % 77 30 25.08 s 1.8740 13 4 0 2 0 1
Situace 3 — Situace 3

2 steel, 4 paper, some noshoots · 10 ran · max 50 bodů

Situace 3
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 50 0 4.55 s 10.9890 10 0 0 0 0 0
2. Vlček Lukáš Pistole Optic 84.91 % 46 0 4.93 s 9.3306 8 2 0 0 0 0
4. Zikán Roman Pistole 80.89 % 48 0 5.40 s 8.8889 9 1 0 0 0 0
5. Svěrák Dušan PCC 79.27 % 50 0 5.74 s 8.7108 10 0 0 0 0 0
6. Franc Matěj PCC 75.96 % 50 0 5.99 s 8.3472 10 0 0 0 0 0
8. Foltýn Petr PCC 71.80 % 46 0 5.83 s 7.8902 8 2 0 0 0 0
9. Španihelová Tereza Pistole Optic 67.78 % 50 10 5.37 s 7.4488 10 0 0 0 1 0
10. Daněk Milan Pistole 67.72 % 48 0 6.45 s 7.4419 9 1 0 0 0 0
11. Sorkin Roman PCC 66.42 % 50 0 6.85 s 7.2993 10 0 0 0 0 0
12. Franc Matěj Pistole 65.98 % 48 0 6.62 s 7.2508 9 1 0 0 0 0
13. Foltýn Petr Pistole Optic 65.47 % 50 0 6.95 s 7.1942 10 0 0 0 0 0
14. Dvořák Petr PCC 64.90 % 48 0 6.73 s 7.1322 9 1 0 0 0 0
15. Šporik Jan Pistole Optic 64.40 % 46 0 6.50 s 7.0769 8 2 0 0 0 0
16. Pinček Martin Pistole 61.92 % 46 0 6.76 s 6.8047 8 2 0 0 0 0
17. Hahn David Pistole 61.43 % 48 0 7.11 s 6.7511 9 1 0 0 0 0
18. Pinček Martin PCC 59.48 % 50 0 7.65 s 6.5359 10 0 0 0 0 0
19. Kupka Standa Pistole 57.70 % 48 0 7.57 s 6.3408 9 1 0 0 0 0
20. Dvořák Petr Pistole 53.27 % 46 10 6.15 s 5.8537 8 2 0 0 1 0
21. Kapcala Michal Pistole 52.00 % 46 0 8.05 s 5.7143 8 2 0 0 0 0
23. Svěrák Dušan Pistole Optic 51.54 % 45 10 6.18 s 5.6634 9 0 0 1 0 0
24. Januška Lukáš PCC 49.47 % 48 10 6.99 s 5.4363 9 1 0 0 1 0
25. Šindler Hynek Pistole Optic 47.81 % 41 10 5.90 s 5.2542 7 2 0 1 0 0
26. Ostárek Radim Pistole 45.22 % 48 0 9.66 s 4.9689 9 1 0 0 0 0
27. Januška Lukáš Pistole 42.04 % 44 10 7.36 s 4.6196 7 3 0 0 1 0
28. Sorkin Roman Pistole Optic 39.25 % 48 10 8.81 s 4.3133 9 1 0 0 1 0
29. Paveza Václav Pistole Optic 36.17 % 48 10 9.56 s 3.9749 9 1 0 0 1 0
30. Videnka Petr Pistole 34.00 % 42 0 11.24 s 3.7367 7 2 1 0 0 0
31. Veselý Václav Pistole 33.60 % 48 0 13.00 s 3.6923 9 1 0 0 0 0
32. Sixta Bedřich Pistole 33.55 % 43 10 8.95 s 3.6872 8 1 0 1 0 0
33. Videnková Andrea Pistole 23.33 % 46 10 14.04 s 2.5641 8 2 0 0 1 0
Situace 4 — Situace 4

5 steel, 13 paper, 2 disappearing, some noshoots · 31 ran · max 155 bodů

Situace 4
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 141 0 18.07 s 7.8030 24 7 0 0 0 0
2. Španihelová Tereza Pistole Optic 92.89 % 143 0 19.73 s 7.2478 25 6 0 0 0 0
3. Šporik Jan Pistole Optic 90.59 % 143 0 20.23 s 7.0687 25 6 0 0 0 0
4. Foltýn Petr Pistole Optic 89.45 % 147 0 21.06 s 6.9801 27 4 0 0 0 0
6. Vlček Lukáš Pistole Optic 85.48 % 143 0 21.44 s 6.6698 25 6 0 0 0 0
8. Šindler Hynek Pistole Optic 84.06 % 147 0 22.41 s 6.5596 27 4 0 0 0 0
9. Svěrák Dušan PCC 78.30 % 147 0 24.06 s 6.1097 27 4 0 0 0 0
10. Hahn David Pistole 74.52 % 137 0 23.56 s 5.8149 23 7 1 0 0 0
11. Dvořák Petr PCC 74.50 % 143 10 22.88 s 5.8129 26 4 1 0 1 0
13. Foltýn Petr PCC 70.11 % 147 0 26.87 s 5.4708 28 2 1 0 0 0
14. Januška Lukáš Pistole 67.26 % 127 0 24.20 s 5.2479 18 12 1 0 0 0
15. Svěrák Dušan Pistole Optic 66.80 % 140 0 26.86 s 5.2122 25 5 0 0 0 0
16. Zikán Roman Pistole 63.50 % 137 0 27.65 s 4.9548 23 7 1 0 0 0
17. Pinček Martin PCC 62.72 % 139 0 28.40 s 4.8944 23 8 0 0 0 0
18. Daněk Milan Pistole 61.83 % 128 10 24.46 s 4.8242 23 3 4 1 0 0
19. Kupka Standa Pistole 61.39 % 132 10 25.47 s 4.7899 23 5 2 0 1 0
20. Kapcala Michal Pistole 57.19 % 130 10 26.89 s 4.4626 22 6 2 1 0 0
21. Sixta Bedřich Pistole 56.99 % 138 0 31.03 s 4.4473 25 4 1 0 0 0
22. Dvořák Petr Pistole 56.60 % 126 20 24.00 s 4.4167 22 5 1 2 0 0
23. Januška Lukáš PCC 55.05 % 141 20 28.17 s 4.2953 24 7 0 0 2 0
24. Franc Matěj PCC 54.47 % 145 10 31.76 s 4.2506 27 3 1 0 1 0
25. Paveza Václav Pistole Optic 54.15 % 135 0 31.95 s 4.2254 22 8 1 0 0 0
26. Ostárek Radim Pistole 53.85 % 133 10 29.27 s 4.2023 24 4 1 1 0 0
27. Sorkin Roman PCC 46.27 % 140 10 36.01 s 3.6101 25 5 0 1 0 0
28. Pinček Martin Pistole 44.30 % 137 10 36.74 s 3.4567 25 4 0 1 0 0
29. Sorkin Roman Pistole Optic 41.23 % 141 10 40.72 s 3.2171 27 2 0 0 1 0
30. Videnka Petr Pistole 40.87 % 112 20 28.85 s 3.1889 16 10 2 2 0 0
31. Franc Matěj Pistole 38.99 % 106 20 28.27 s 3.0421 15 9 4 2 0 0
32. Veselý Václav Pistole 36.52 % 143 0 50.18 s 2.8497 28 1 0 0 0 0
33. Videnková Andrea Pistole 33.75 % 121 10 42.15 s 2.6335 19 8 2 1 0 0
Situace 5 — Situace 5

4 steel, 11 paper, some noshoots · 26 ran · max 130 bodů

Situace 5
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 122 0 16.21 s 7.5262 22 4 0 0 0 0
2. Svěrák Dušan PCC 80.61 % 124 0 20.44 s 6.0665 23 3 0 0 0 0
3. Španihelová Tereza Pistole Optic 79.14 % 118 0 19.81 s 5.9566 21 4 1 0 0 0
4. Foltýn Petr Pistole Optic 76.82 % 128 0 22.14 s 5.7814 25 1 0 0 0 0
5. Vlček Lukáš Pistole Optic 76.79 % 122 0 21.11 s 5.7793 22 4 0 0 0 0
6. Januška Lukáš Pistole 74.12 % 120 0 21.51 s 5.5788 21 5 0 0 0 0
7. Šindler Hynek Pistole Optic 70.72 % 118 0 22.17 s 5.3225 20 6 0 0 0 0
8. Zikán Roman Pistole 70.37 % 118 0 22.28 s 5.2962 20 6 0 0 0 0
11. Dvořák Petr PCC 66.36 % 115 20 19.02 s 4.9947 20 5 0 1 1 0
12. Foltýn Petr PCC 64.98 % 118 0 24.13 s 4.8902 20 6 0 0 0 0
13. Franc Matěj PCC 64.02 % 116 10 22.00 s 4.8182 21 3 2 0 1 0
14. Šporik Jan Pistole Optic 60.67 % 109 10 21.68 s 4.5664 18 6 1 1 0 0
15. Januška Lukáš PCC 59.44 % 122 20 22.80 s 4.4737 22 4 0 0 2 0
16. Hahn David Pistole 56.54 % 108 0 25.38 s 4.2553 16 9 1 0 0 0
17. Kapcala Michal Pistole 54.12 % 122 0 29.95 s 4.0735 22 4 0 0 0 0
19. Sixta Bedřich Pistole 51.32 % 116 0 30.03 s 3.8628 20 5 1 0 0 0
20. Franc Matěj Pistole 50.64 % 115 10 27.55 s 3.8113 21 3 1 1 0 0
21. Daněk Milan Pistole 49.09 % 113 20 25.17 s 3.6949 20 4 1 1 1 0
22. Kupka Standa Pistole 48.90 % 106 0 28.80 s 3.6806 17 6 3 0 0 0
23. Sorkin Roman Pistole Optic 48.84 % 108 0 29.38 s 3.6760 16 9 1 0 0 0
24. Pinček Martin PCC 47.65 % 124 0 34.58 s 3.5859 23 3 0 0 0 0
25. Svěrák Dušan Pistole Optic 45.49 % 114 0 33.30 s 3.4234 18 8 0 0 0 0
26. Ostárek Radim Pistole 44.95 % 119 10 32.22 s 3.3830 22 3 0 1 0 0
27. Sorkin Roman PCC 44.20 % 109 10 29.76 s 3.3266 17 8 0 1 0 0
28. Dvořák Petr Pistole 43.24 % 105 10 29.19 s 3.2545 17 6 2 1 0 0
29. Paveza Václav Pistole Optic 40.95 % 119 20 32.12 s 3.0822 22 3 0 1 1 0
30. Pinček Martin Pistole 39.65 % 118 0 39.54 s 2.9843 20 6 0 0 0 0
31. Videnková Andrea Pistole 36.13 % 106 0 38.98 s 2.7193 16 8 2 0 0 0
32. Videnka Petr Pistole 32.39 % 106 20 35.28 s 2.4376 17 7 0 2 0 0
33. Veselý Václav Pistole 21.88 % 108 30 47.36 s 1.6470 20 2 2 2 1 0

Pořadí a % určuje srovnání napříč všemi divizemi dohromady (jiný vítěz než ve vlastní divizi, proto se % může lišit od záložky konkrétní divize). Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Závěrečné pořadí Skalský pohár 2024
Zobrazit pořadí

Squad 1

9 / 8
113% obsazeno
1 Vlček Lukáš Zapl.
Pistole Optic
2 Pinček Martin Zapl.
Pistole
3 Pinček Martin Zapl.
PCC
4 Daněk Milan Zapl.
Pistole
5 Piatke Ondřej Zapl.
Pistole
6 Kapcala Michal Zapl.
Pistole
7 Paveza Václav Zapl.
Pistole Optic
8 Videnka Petr Zapl.
Pistole
9 Videnková Andrea Zapl.
Pistole
Obsazeno

Squad 2

8 / 8
100% obsazeno
1 Franc Matěj Zapl.
Pistole
2 Franc Matěj Zapl.
PCC
3 Šporik Jan Zapl.
Pistole Optic
4 Foltýn Petr Zapl.
PCC
5 Foltýn Petr Zapl.
Pistole Optic
6 Veselý Václav Zapl.
Pistole
7 Januška Lukáš Zapl.
Pistole
8 Januška Lukáš Zapl.
PCC
Obsazeno

Squad 3

14 / 12
117% obsazeno
1 Rangotis Filip Zapl.
Pistole
2 Chovaniok Jan Zapl.
PCC
3 Chovaniok Jan Zapl.
Pistole Optic
4 Ostárek Radim Zapl.
Pistole
5 Sorkin Roman Zapl.
Pistole Optic
6 Sorkin Roman Zapl.
PCC
7 Hahn David Zapl.
Pistole
8 Španihelová Tereza Zapl.
Pistole Optic
9 Španihelová Tereza Zapl.
PCC
10 Kupka Standa Zapl.
Pistole
11 Dvořák Petr Zapl.
Pistole
12 Dvořák Petr Zapl.
PCC
13 Svěrák Dušan Zapl.
Pistole Optic
14 Svěrák Dušan Zapl.
PCC
Obsazeno

Rozhodčí

3 / 3
100% obsazeno
1 Šindler Hynek Zapl.
Pistole Optic
2 Sixta Bedřich Zapl.
Pistole
3 Zikán Roman Zapl.
Pistole
Obsazeno