Přejít na obsah
Soutěž
Skalský pohár 2024

5. kolo Skalského poháru 2024

Startovné 550 Kč / kat.
Závod proběhl

Detaily závodu

550 za kategorii
Cena se platí za každou kategorii zvlášť

8.5. 2024

Pozdější platba = zrušení registrace

Popis

Pravidla soutěže: Desetikolová soutěž s Finále.

Pro kvalifikaci do finále se počítá součet šesti nejlepších výsledku jednotlivých kol.

Do finále postupuje 5 střelců z každé kategorie.

Ceny:

  • PISTOLE: 1.místo 1500kč - 2.místo 1000 kč - 3.místo 500kč
  • PISTOLE OPTIC: 1.místo 1500kč - 2.místo 1000 kč - 3.místo 500kč
  • PCC: 1.místo 1500kč - 2.místo 1000kč - 3.místo 500kč
  • Střelci umístění na prvních třech místech obdrží POHÁRY.

Tombola:

  • Hlavní cena pistole GLOCK 43X Mos 9X19
  • Střelecká sluchátka MSA Sordin
  • Vzduchovka

Do tomboly budou zařazení všichni střelci, kteří se zúčastnili minimálně šesti kol Skalského poháru. Pokud střelec splní podmínky pro zařazení do slosování v kategorii Pistole i PCC, bude mít ve slosovaní za každou kategorii los. Další los získá střelec, který absolvovuje všechny kola Skalského poháru. Slosovaní proběhne v den Finalového závodu ihned po vyhlášení jeho výsledků. Po slosování bude pro vás připravený malý IPSC závod, kde střelec, který první nastřílí fullhouse v jednotlivých stage (samé alfy), obdrží láhev lahodného moku. Dále proběhnou soutěže ve střelbě ze vzduchovky jak s mechanickými mířidly, tak i na větší vzdálenost s optikou.

Hodně střeleckých úspěchů přeje Hynek, Roman a Béďa.
Organizace a pravidla
Průběh závodu a pravidla
Hynek Šindler
608 226 335
Registrace
Roman Zikán
774 537 150
Kalibrační zbraň
CZ75 TS Orange
Počet ran
90–120 ran
Počet situací
5
Rozhodčí
Zikán Roman, Šindler Hynek, Sixta Bedřich, Šindler Hynek
Divize
  • PCC (Karabina v pistolové ráži, Pistol Caliber Carbine (konverze))
  • Pistole (Pistole bez optiky, otevřená mířidla (Standard, Production))
  • Pistole Optic (Pistole s montovanou optikou (Open, Standard Optics, Production Optics))

Bezpečnost na střelnici

Manipulace se zbraní je povolena pouze ve vyznačených bezpečných zónách — se střelivem se zde naopak manipulovat nesmí. Mimo bezpečné zóny platí opak: se zbraní se manipulovat nesmí (zůstává vybitá, PCC s vlaječkou v komoře a hlavní vzhůru, při přenosu ústím nad ramenem), manipulace se střelivem (např. plnění zásobníků) je zde povolena. Nabíjení zbraně na střelnici pouze na palebné čáře výhradně na povel rozhodčího. Ochrana zraku a sluchu povinná. Závodníci startují na vlastní nebezpečí a jsou odpovědni za jimi způsobenou škodu a újmu.

Kdo se může zúčastnit a co si vzít s sebou

Účast: Všichni střelci s platným zbrojním oprávněním. Doklady: průkaz totožnosti.

Registrace, výsledky a protesty

Registrace: půl hodiny před začátkem squadu. Výsledky: do 15 minut po dostřílení posledního squadu. Protesty: řeší se ihned s vkladem 500,–Kč u rozhodčího, jeho rozhodnutí je definitivní.

Změna propozic vyhrazena.

Výsledky

Pistole 15

01
Piatke Ondřej
100 %
02
Daněk Milan
98.58 %
03
Rangotis Filip
98.55 %
4 Hájek Jan 95.74 %
5 Januška Lukáš 89.19 %
6 Hahn David 79.83 %
7 Dvořák Petr 76.24 %
8 Demeter Roman 71.38 %
9 Franc Matěj 68.43 %
10 Ostárek Radim 68.36 %
11 Kapcala Michal 65.28 %
12 Novák Luboš 63.55 %
13 Sixta Bedřich 62.01 %
14 Mátl Tomáš 60.86 %
15 Grünberger Jakub 60.66 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

5 steel, 8 paper, 2 disappearing, some noshoots · 21 ran · max 105 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Dvořák Petr 100.00 % 15. 84 0 21.43 s 3.9197 13 6 1 0 0 0
4. Daněk Milan 86.05 % 23. 85 0 25.20 s 3.3730 14 5 0 0 0 0
5. Demeter Roman 85.47 % 25. 93 0 27.76 s 3.3501 16 4 1 0 0 0
7. Januška Lukáš 81.42 % 27. 94 10 26.32 s 3.1915 17 3 0 0 1 0
8. Mátl Tomáš 64.69 % 30. 88 10 30.76 s 2.5358 16 2 2 0 1 0
9. Ostárek Radim 64.60 % 31. 93 20 28.83 s 2.5321 18 1 0 1 1 0
10. Kapcala Michal 60.66 % 33. 87 20 28.18 s 2.3776 16 2 1 1 1 0
11. Hahn David 59.96 % 34. 80 20 25.53 s 2.3502 13 4 3 1 1 0
12. Novák Luboš 50.93 % 36. 87 20 33.56 s 1.9964 15 4 0 1 1 0
13. Grünberger Jakub 50.40 % 37. 77 20 28.85 s 1.9757 12 5 2 1 1 0
14. Sixta Bedřich 45.37 % 38. 91 20 39.92 s 1.7786 17 2 0 1 1 0
15. Franc Matěj 24.60 % 40. 82 60 22.82 s 0.9641 14 4 0 2 4 0
Situace 2 — Situace 2

4 steel, 8 paper, 2 disappearing, some noshoots · 20 ran · max 100 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Franc Matěj 93.46 % 19. 85 0 15.38 s 5.5267 15 3 1 0 0 0
3. Hahn David 87.07 % 21. 83 0 16.12 s 5.1489 14 4 1 0 0 0
4. Daněk Milan 84.28 % 22. 79 0 15.85 s 4.9842 12 6 1 0 0 0
6. Kapcala Michal 77.06 % 24. 88 0 19.31 s 4.5572 15 4 1 0 0 0
7. Dvořák Petr 76.86 % 25. 86 0 18.92 s 4.5455 14 5 1 0 0 0
8. Januška Lukáš 76.12 % 26. 89 10 17.55 s 4.5014 16 3 0 0 1 0
10. Grünberger Jakub 64.41 % 34. 79 0 20.74 s 3.8091 12 6 1 0 0 0
11. Ostárek Radim 58.46 % 36. 77 10 19.38 s 3.4572 14 2 1 1 0 0
12. Novák Luboš 57.21 % 37. 81 0 23.94 s 3.3835 12 7 0 0 0 0
13. Mátl Tomáš 56.03 % 38. 81 10 21.43 s 3.3131 13 5 1 0 1 0
14. Sixta Bedřich 52.72 % 39. 88 20 21.81 s 3.1178 14 6 0 0 2 0
15. Demeter Roman 43.96 % 40. 79 30 18.85 s 2.5995 14 3 0 2 1 0
Situace 3 — Situace 3

7 steel, 11 paper, some noshoots · 29 ran · max 145 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Daněk Milan 100.00 % 8. 133 0 26.35 s 5.0474 24 4 1 0 0 0
2. Januška Lukáš 84.81 % 13. 133 0 31.07 s 4.2807 23 6 0 0 0 0
6. Grünberger Jakub 64.97 % 27. 125 0 38.12 s 3.2791 21 6 2 0 0 0
7. Ostárek Radim 64.85 % 28. 126 10 35.44 s 3.2731 22 5 1 1 0 0
8. Demeter Roman 64.42 % 29. 127 0 39.06 s 3.2514 20 9 0 0 0 0
9. Novák Luboš 59.83 % 30. 134 10 41.06 s 3.0200 25 3 0 1 0 0
10. Dvořák Petr 58.76 % 31. 115 20 32.03 s 2.9660 18 8 1 2 0 0
11. Hahn David 56.30 % 32. 121 10 39.06 s 2.8418 19 8 2 0 1 0
12. Sixta Bedřich 55.65 % 33. 121 0 43.08 s 2.8087 19 8 2 0 0 0
13. Kapcala Michal 54.38 % 34. 123 0 44.81 s 2.7449 19 9 1 0 0 0
14. Franc Matěj 49.12 % 36. 119 30 35.90 s 2.4791 20 6 1 2 1 0
15. Mátl Tomáš 40.52 % 37. 119 20 48.41 s 2.0450 19 8 0 2 0 0
Situace 4 — Situace 4

3 steel, 10 paper, some noshoots · 23 ran · max 115 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
4. Daněk Milan 86.99 % 23. 92 10 17.91 s 4.5784 14 7 1 1 0 0
5. Hahn David 86.17 % 24. 101 0 22.27 s 4.5352 17 5 1 0 0 0
6. Januška Lukáš 77.89 % 28. 99 0 24.15 s 4.0994 16 6 1 0 0 0
7. Demeter Roman 77.26 % 29. 106 10 23.61 s 4.0661 20 2 0 1 0 0
8. Ostárek Radim 72.74 % 32. 100 10 23.51 s 3.8282 17 5 0 1 0 0
9. Grünberger Jakub 69.81 % 33. 97 0 26.40 s 3.6742 16 5 2 0 0 0
10. Franc Matěj 68.57 % 34. 96 20 21.06 s 3.6087 15 7 0 1 1 0
11. Novák Luboš 68.19 % 35. 101 0 28.14 s 3.5892 16 7 0 0 0 0
12. Kapcala Michal 68.18 % 36. 94 10 23.41 s 3.5882 15 6 1 1 0 0
13. Sixta Bedřich 66.25 % 37. 103 10 26.67 s 3.4871 18 4 1 0 1 0
14. Mátl Tomáš 65.36 % 38. 96 10 25.00 s 3.4400 16 5 1 1 0 0
15. Dvořák Petr 34.35 % 40. 85 40 24.89 s 1.8080 14 5 0 4 0 0
Situace 5 — Situace 5

8 steel, 5 paper, 4 disappearing, some noshoots · 18 ran · max 90 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
3. Dvořák Petr 77.37 % 21. 74 0 20.45 s 3.6186 13 3 0 0 0 0
4. Franc Matěj 75.92 % 22. 77 10 18.87 s 3.5506 14 2 1 0 1 0
6. Daněk Milan 74.20 % 25. 71 0 20.46 s 3.4702 12 3 2 0 0 0
7. Januška Lukáš 73.32 % 26. 71 10 17.79 s 3.4289 11 5 1 0 1 0
8. Hahn David 70.18 % 28. 79 0 24.07 s 3.2821 14 3 0 0 0 0
9. Sixta Bedřich 54.18 % 31. 82 0 32.36 s 2.5340 15 2 1 0 0 0
10. Mátl Tomáš 47.19 % 33. 74 0 33.53 s 2.2070 13 3 0 0 0 0
11. Novák Luboš 41.94 % 35. 73 20 27.02 s 1.9615 14 1 0 1 1 0
12. Demeter Roman 40.30 % 36. 67 10 30.24 s 1.8849 11 4 0 0 1 0
13. Ostárek Radim 37.10 % 38. 75 20 31.70 s 1.7350 12 5 0 1 1 0
14. Kapcala Michal 26.79 % 39. 70 40 23.94 s 1.2531 12 3 1 1 3 0
15. Grünberger Jakub 8.34 % 40. 62 50 30.75 s 0.3902 12 0 2 2 2 1

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

PCC 11

01
Španihelová Tereza
100 %
02
Piatke Ondřej
84.05 %
03
Chovaniok Jan
78.08 %
4 Foltýn Petr 75.79 %
5 Svěrák Dušan 75.78 %
6 Šindler Hynek 72.19 %
7 Dvořák Petr 66.27 %
8 Franc Matěj 64.88 %
9 Sorkin Roman 58.53 %
10 Januška Lukáš 53.01 %
11 Kapcalová Natálie 39.18 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

5 steel, 8 paper, 2 disappearing, some noshoots · 21 ran · max 105 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 103 0 14.70 s 7.0068 20 1 0 0 0 0
4. Svěrák Dušan 69.41 % 7. 103 0 21.18 s 4.8631 20 1 0 0 0 0
5. Dvořák Petr 65.70 % 8. 87 0 18.90 s 4.6032 13 7 1 0 0 0
6. Franc Matěj 62.33 % 11. 97 0 22.21 s 4.3674 17 4 0 0 0 0
7. Foltýn Petr 56.88 % 14. 88 10 19.57 s 3.9857 16 2 2 1 0 0
8. Šindler Hynek 50.24 % 21. 89 10 22.44 s 3.5205 16 3 0 1 0 0
9. Sorkin Roman 49.84 % 22. 91 0 26.06 s 3.4919 14 7 0 0 0 0
10. Januška Lukáš 47.89 % 24. 95 10 25.33 s 3.3557 16 5 0 0 1 0
11. Kapcalová Natálie 30.13 % 35. 78 20 27.47 s 2.1114 14 2 2 2 0 0
Situace 2 — Situace 2

4 steel, 8 paper, 2 disappearing, some noshoots · 20 ran · max 100 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Foltýn Petr 100.00 % 1. 98 0 13.33 s 7.3518 19 1 0 0 0 0
4. Šindler Hynek 87.22 % 7. 94 0 14.66 s 6.4120 17 3 0 0 0 0
5. Svěrák Dušan 82.80 % 10. 98 0 16.10 s 6.0870 19 1 0 0 0 0
6. Franc Matěj 80.52 % 12. 84 0 14.19 s 5.9197 13 6 1 0 0 0
7. Španihelová Tereza 80.44 % 13. 88 0 14.88 s 5.9140 14 6 0 0 0 0
8. Dvořák Petr 60.30 % 27. 81 20 13.76 s 4.4331 15 2 0 2 0 0
9. Sorkin Roman 58.71 % 28. 94 10 19.46 s 4.3165 17 3 0 0 1 0
10. Kapcalová Natálie 54.61 % 31. 86 0 21.42 s 4.0149 13 7 0 0 0 0
11. Januška Lukáš 52.14 % 33. 88 20 17.74 s 3.8331 15 4 1 0 2 0
Situace 3 — Situace 3

7 steel, 11 paper, some noshoots · 29 ran · max 145 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 141 0 18.66 s 7.5563 27 2 0 0 0 0
3. Šindler Hynek 71.15 % 7. 135 0 25.11 s 5.3763 24 5 0 0 0 0
4. Svěrák Dušan 63.52 % 10. 139 0 28.96 s 4.7997 26 3 0 0 0 0
5. Dvořák Petr 60.93 % 12. 133 0 28.89 s 4.6037 23 6 0 0 0 0
6. Foltýn Petr 56.34 % 14. 135 0 31.71 s 4.2573 24 5 0 0 0 0
7. Franc Matěj 54.75 % 16. 116 10 25.62 s 4.1374 19 6 3 1 0 0
9. Sorkin Roman 53.61 % 19. 127 0 31.35 s 4.0510 22 5 2 0 0 0
10. Januška Lukáš 33.60 % 35. 124 40 33.09 s 2.5385 23 3 0 3 0 1
11. Kapcalová Natálie 23.38 % 39. 114 10 58.88 s 1.7663 17 9 2 1 0 0
Situace 4 — Situace 4

3 steel, 10 paper, some noshoots · 23 ran · max 115 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 107 0 13.23 s 8.0877 19 4 0 0 0 0
2. Foltýn Petr 83.76 % 5. 113 0 16.68 s 6.7746 22 1 0 0 0 0
4. Šindler Hynek 75.32 % 9. 104 10 15.43 s 6.0920 19 3 0 1 0 0
5. Svěrák Dušan 74.31 % 10. 111 0 18.47 s 6.0097 21 2 0 0 0 0
7. Franc Matěj 72.09 % 13. 99 0 16.98 s 5.8304 15 8 0 0 0 0
8. Januška Lukáš 60.07 % 19. 111 10 20.79 s 4.8581 21 2 0 0 1 0
9. Dvořák Petr 59.99 % 20. 100 20 16.49 s 4.8514 17 5 0 1 1 0
10. Sorkin Roman 53.41 % 27. 101 0 23.38 s 4.3199 16 7 0 0 0 0
11. Kapcalová Natálie 36.41 % 39. 90 20 23.77 s 2.9449 14 6 2 1 1 0
Situace 5 — Situace 5

8 steel, 5 paper, 4 disappearing, some noshoots · 18 ran · max 90 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 86 0 12.04 s 7.1429 16 2 0 0 0 0
4. Svěrák Dušan 80.59 % 5. 86 0 14.94 s 5.7564 16 2 0 0 0 0
5. Dvořák Petr 75.82 % 7. 86 0 15.88 s 5.4156 16 2 0 0 0 0
6. Foltýn Petr 75.60 % 8. 77 0 14.26 s 5.3997 13 4 0 0 0 0
7. Januška Lukáš 70.67 % 9. 84 0 16.64 s 5.0481 15 3 0 0 0 0
8. Sorkin Roman 70.21 % 10. 83 0 16.55 s 5.0151 16 1 0 0 0 0
9. Šindler Hynek 63.08 % 14. 83 0 18.42 s 4.5060 16 1 0 0 0 0
10. Kapcalová Natálie 53.07 % 20. 74 0 19.52 s 3.7910 13 3 0 0 0 0
11. Franc Matěj 43.49 % 30. 84 10 23.82 s 3.1066 15 3 0 0 1 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Pistole Optic 14

01
Koudelka Dan
100 %
02
Vlček Lukáš
98.49 %
03
Šporik Jan
92.46 %
4 Stýskala Jakub 88.19 %
5 Španihelová Tereza 83.72 %
6 Šindler Hynek 83.31 %
7 Zikán Roman 79.62 %
8 Foltýn Petr 71.44 %
9 Chovaniok Jan 68.22 %
10 Neplech Martin 65.72 %
11 Svěrák Dušan 65.56 %
12 Kupka Standa 61.37 %
13 Sorkin Roman 48.58 %
14 Paveza Václav 44.59 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

5 steel, 8 paper, 2 disappearing, some noshoots · 21 ran · max 105 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Koudelka Dan 100.00 % 2. 97 0 15.56 s 6.2339 17 4 0 0 0 0
2. Šindler Hynek 83.89 % 5. 99 0 18.93 s 5.2298 18 3 0 0 0 0
3. Stýskala Jakub 79.35 % 6. 97 0 19.61 s 4.9465 17 4 0 0 0 0
4. Vlček Lukáš 73.49 % 9. 97 10 18.99 s 4.5814 17 4 0 0 1 0
5. Šporik Jan 72.81 % 10. 94 0 20.71 s 4.5389 18 1 1 0 0 0
6. Zikán Roman 64.52 % 12. 94 0 23.37 s 4.0223 17 3 0 0 0 0
7. Neplech Martin 64.41 % 13. 103 10 23.16 s 4.0155 20 1 0 0 1 0
8. Kupka Standa 60.84 % 17. 92 10 21.62 s 3.7928 17 2 1 0 1 0
10. Foltýn Petr 57.10 % 20. 94 20 20.79 s 3.5594 17 3 0 1 1 0
11. Španihelová Tereza 49.83 % 28. 88 20 21.89 s 3.1064 15 4 1 1 1 0
12. Paveza Václav 44.15 % 29. 85 0 30.88 s 2.7526 14 5 0 0 0 0
13. Svěrák Dušan 38.57 % 32. 86 20 27.45 s 2.4044 16 2 0 2 0 0
14. Sorkin Roman 21.43 % 39. 84 40 32.93 s 1.3362 15 3 0 2 2 0
Situace 2 — Situace 2

4 steel, 8 paper, 2 disappearing, some noshoots · 20 ran · max 100 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Koudelka Dan 100.00 % 2. 86 0 11.81 s 7.2820 16 2 0 0 0 0
2. Vlček Lukáš 97.80 % 3. 96 0 13.48 s 7.1217 18 2 0 0 0 0
3. Španihelová Tereza 89.61 % 6. 86 0 13.18 s 6.5250 14 5 1 0 0 0
4. Neplech Martin 87.80 % 8. 92 0 14.39 s 6.3933 17 2 1 0 0 0
5. Zikán Roman 85.25 % 9. 92 0 14.82 s 6.2078 16 4 0 0 0 0
6. Šporik Jan 81.73 % 11. 81 0 13.61 s 5.9515 13 5 1 0 0 0
7. Foltýn Petr 79.23 % 15. 90 0 15.60 s 5.7692 16 3 1 0 0 0
8. Stýskala Jakub 77.08 % 16. 82 0 14.61 s 5.6126 12 7 1 0 0 0
9. Šindler Hynek 76.75 % 17. 94 0 16.82 s 5.5886 17 3 0 0 0 0
10. Svěrák Dušan 75.94 % 18. 96 0 17.36 s 5.5300 18 2 0 0 0 0
12. Kupka Standa 57.16 % 30. 92 10 19.70 s 4.1624 16 4 0 0 1 0
13. Paveza Václav 55.10 % 32. 90 0 22.43 s 4.0125 16 3 1 0 0 0
14. Sorkin Roman 49.30 % 35. 87 10 21.45 s 3.5897 15 4 0 1 0 0
Situace 3 — Situace 3

7 steel, 11 paper, some noshoots · 29 ran · max 145 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 2. 139 0 22.91 s 6.0672 26 3 0 0 0 0
2. Koudelka Dan 98.77 % 3. 131 0 21.86 s 5.9927 24 3 2 0 0 0
3. Vlček Lukáš 96.37 % 4. 135 0 23.09 s 5.8467 24 5 0 0 0 0
4. Šporik Jan 94.53 % 5. 131 0 22.84 s 5.7356 22 7 0 0 0 0
5. Šindler Hynek 80.41 % 9. 139 0 28.49 s 4.8789 26 3 0 0 0 0
6. Stýskala Jakub 78.73 % 11. 121 0 25.33 s 4.7769 19 8 2 0 0 0
7. Svěrák Dušan 62.49 % 20. 131 0 34.55 s 3.7916 22 7 0 0 0 0
9. Foltýn Petr 59.12 % 22. 111 20 25.37 s 3.5869 17 8 2 2 0 0
10. Sorkin Roman 56.92 % 24. 117 0 33.88 s 3.4534 17 10 2 0 0 0
11. Zikán Roman 56.47 % 25. 135 0 39.40 s 3.4264 24 5 0 0 0 0
12. Kupka Standa 54.54 % 26. 137 10 38.38 s 3.3090 25 4 0 0 1 0
13. Neplech Martin 29.86 % 38. 113 60 29.25 s 1.8120 20 4 1 4 0 2
14. Paveza Václav 26.17 % 40. 128 30 61.72 s 1.5878 23 4 1 1 2 0
Situace 4 — Situace 4

3 steel, 10 paper, some noshoots · 23 ran · max 115 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Koudelka Dan 100.00 % 2. 100 10 12.49 s 7.2058 18 3 1 1 0 0
2. Šporik Jan 97.40 % 3. 105 0 14.96 s 7.0187 18 5 0 0 0 0
3. Neplech Martin 94.66 % 4. 109 0 15.98 s 6.8210 20 3 0 0 0 0
4. Stýskala Jakub 93.86 % 6. 107 0 15.82 s 6.7636 19 4 0 0 0 0
5. Zikán Roman 85.07 % 8. 105 0 17.13 s 6.1296 18 5 0 0 0 0
6. Vlček Lukáš 82.01 % 12. 100 10 15.23 s 5.9094 17 5 0 1 0 0
7. Španihelová Tereza 79.98 % 14. 101 10 15.79 s 5.7631 16 7 0 0 1 0
8. Foltýn Petr 74.06 % 15. 111 0 20.80 s 5.3365 21 2 0 0 0 0
9. Šindler Hynek 72.29 % 17. 101 0 19.39 s 5.2089 17 5 1 0 0 0
10. Svěrák Dušan 64.62 % 22. 111 0 23.84 s 4.6560 21 2 0 0 0 0
12. Kupka Standa 60.05 % 26. 101 0 23.34 s 4.3273 16 7 0 0 0 0
13. Paveza Václav 54.54 % 30. 103 0 26.21 s 3.9298 17 6 0 0 0 0
14. Sorkin Roman 53.19 % 31. 101 0 26.35 s 3.8330 17 5 1 0 0 0
Situace 5 — Situace 5

8 steel, 5 paper, 4 disappearing, some noshoots · 18 ran · max 90 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Vlček Lukáš 100.00 % 2. 80 0 11.45 s 6.9869 14 3 1 0 0 0
2. Zikán Roman 78.55 % 6. 86 0 15.67 s 5.4882 16 2 0 0 0 0
3. Stýskala Jakub 71.48 % 11. 84 0 16.82 s 4.9941 15 3 0 0 0 0
4. Šporik Jan 67.98 % 12. 84 10 15.58 s 4.7497 16 1 1 0 1 0
5. Šindler Hynek 63.90 % 15. 83 10 16.35 s 4.4648 16 1 0 0 1 0
6. Foltýn Petr 57.63 % 17. 86 0 21.36 s 4.0262 16 2 0 0 0 0
8. Svěrák Dušan 56.44 % 19. 78 0 19.78 s 3.9434 15 1 0 0 0 0
9. Španihelová Tereza 50.25 % 24. 76 20 15.95 s 3.5110 14 2 0 0 2 0
10. Koudelka Dan 48.24 % 27. 75 30 13.35 s 3.3708 15 0 0 1 2 0
11. Kupka Standa 46.37 % 29. 75 0 23.15 s 3.2397 13 3 1 0 0 0
12. Sorkin Roman 34.01 % 32. 81 20 25.67 s 2.3763 15 2 0 1 1 0
13. Neplech Martin 28.20 % 34. 69 40 14.72 s 1.9701 13 1 1 1 1 2
14. Paveza Václav 26.41 % 37. 70 10 32.52 s 1.8450 13 1 2 0 1 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Celkové pořadí — všechny divize

01
Španihelová Tereza
PCC
100 %
02
Koudelka Dan
Pistole Optic
84.49 %
03
Vlček Lukáš
Pistole Optic
84 %
4 Šporik Jan Pistole Optic 78.19 %
5 Foltýn Petr PCC 75.79 %
6 Svěrák Dušan PCC 75.78 %
7 Stýskala Jakub Pistole Optic 74.94 %
8 Šindler Hynek PCC 72.19 %
9 Šindler Hynek Pistole Optic 70.66 %
10 Španihelová Tereza Pistole Optic 70.58 %
11 Zikán Roman Pistole Optic 68.5 %
12 Dvořák Petr PCC 66.27 %
13 Franc Matěj PCC 64.88 %
14 Foltýn Petr Pistole Optic 61.12 %
15 Daněk Milan Pistole 60.52 %
16 Sorkin Roman PCC 58.53 %
17 Neplech Martin Pistole Optic 56.72 %
18 Svěrák Dušan Pistole Optic 56.01 %
19 Januška Lukáš Pistole 54.66 %
20 Januška Lukáš PCC 53.01 %
21 Kupka Standa Pistole Optic 52.16 %
22 Hahn David Pistole 49.61 %
23 Dvořák Petr Pistole 46.46 %
24 Franc Matěj Pistole 43.56 %
25 Demeter Roman Pistole 42.87 %
26 Ostárek Radim Pistole 41.85 %
27 Sorkin Roman Pistole Optic 41.01 %
28 Kapcala Michal Pistole 40.55 %
29 Kapcalová Natálie PCC 39.18 %
30 Novák Luboš Pistole 39.15 %
31 Paveza Václav Pistole Optic 38.37 %
32 Sixta Bedřich Pistole 38.19 %
33 Grünberger Jakub Pistole 37.63 %
34 Mátl Tomáš Pistole 37.17 %
Výsledky po situacích
Situace 1 — Situace 1

5 steel, 8 paper, 2 disappearing, some noshoots · 21 ran · max 105 bodů

Situace 1
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 103 0 14.70 s 7.0068 20 1 0 0 0 0
2. Koudelka Dan Pistole Optic 88.97 % 97 0 15.56 s 6.2339 17 4 0 0 0 0
5. Šindler Hynek Pistole Optic 74.64 % 99 0 18.93 s 5.2298 18 3 0 0 0 0
6. Stýskala Jakub Pistole Optic 70.60 % 97 0 19.61 s 4.9465 17 4 0 0 0 0
7. Svěrák Dušan PCC 69.41 % 103 0 21.18 s 4.8631 20 1 0 0 0 0
8. Dvořák Petr PCC 65.70 % 87 0 18.90 s 4.6032 13 7 1 0 0 0
9. Vlček Lukáš Pistole Optic 65.38 % 97 10 18.99 s 4.5814 17 4 0 0 1 0
10. Šporik Jan Pistole Optic 64.78 % 94 0 20.71 s 4.5389 18 1 1 0 0 0
11. Franc Matěj PCC 62.33 % 97 0 22.21 s 4.3674 17 4 0 0 0 0
12. Zikán Roman Pistole Optic 57.40 % 94 0 23.37 s 4.0223 17 3 0 0 0 0
13. Neplech Martin Pistole Optic 57.31 % 103 10 23.16 s 4.0155 20 1 0 0 1 0
14. Foltýn Petr PCC 56.88 % 88 10 19.57 s 3.9857 16 2 2 1 0 0
15. Dvořák Petr Pistole 55.94 % 84 0 21.43 s 3.9197 13 6 1 0 0 0
17. Kupka Standa Pistole Optic 54.13 % 92 10 21.62 s 3.7928 17 2 1 0 1 0
20. Foltýn Petr Pistole Optic 50.80 % 94 20 20.79 s 3.5594 17 3 0 1 1 0
21. Šindler Hynek PCC 50.24 % 89 10 22.44 s 3.5205 16 3 0 1 0 0
22. Sorkin Roman PCC 49.84 % 91 0 26.06 s 3.4919 14 7 0 0 0 0
23. Daněk Milan Pistole 48.14 % 85 0 25.20 s 3.3730 14 5 0 0 0 0
24. Januška Lukáš PCC 47.89 % 95 10 25.33 s 3.3557 16 5 0 0 1 0
25. Demeter Roman Pistole 47.81 % 93 0 27.76 s 3.3501 16 4 1 0 0 0
27. Januška Lukáš Pistole 45.55 % 94 10 26.32 s 3.1915 17 3 0 0 1 0
28. Španihelová Tereza Pistole Optic 44.33 % 88 20 21.89 s 3.1064 15 4 1 1 1 0
29. Paveza Václav Pistole Optic 39.28 % 85 0 30.88 s 2.7526 14 5 0 0 0 0
30. Mátl Tomáš Pistole 36.19 % 88 10 30.76 s 2.5358 16 2 2 0 1 0
31. Ostárek Radim Pistole 36.14 % 93 20 28.83 s 2.5321 18 1 0 1 1 0
32. Svěrák Dušan Pistole Optic 34.31 % 86 20 27.45 s 2.4044 16 2 0 2 0 0
33. Kapcala Michal Pistole 33.93 % 87 20 28.18 s 2.3776 16 2 1 1 1 0
34. Hahn David Pistole 33.54 % 80 20 25.53 s 2.3502 13 4 3 1 1 0
35. Kapcalová Natálie PCC 30.13 % 78 20 27.47 s 2.1114 14 2 2 2 0 0
36. Novák Luboš Pistole 28.49 % 87 20 33.56 s 1.9964 15 4 0 1 1 0
37. Grünberger Jakub Pistole 28.20 % 77 20 28.85 s 1.9757 12 5 2 1 1 0
38. Sixta Bedřich Pistole 25.38 % 91 20 39.92 s 1.7786 17 2 0 1 1 0
39. Sorkin Roman Pistole Optic 19.07 % 84 40 32.93 s 1.3362 15 3 0 2 2 0
40. Franc Matěj Pistole 13.76 % 82 60 22.82 s 0.9641 14 4 0 2 4 0
Situace 2 — Situace 2

4 steel, 8 paper, 2 disappearing, some noshoots · 20 ran · max 100 bodů

Situace 2
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Foltýn Petr PCC 100.00 % 98 0 13.33 s 7.3518 19 1 0 0 0 0
2. Koudelka Dan Pistole Optic 99.05 % 86 0 11.81 s 7.2820 16 2 0 0 0 0
3. Vlček Lukáš Pistole Optic 96.87 % 96 0 13.48 s 7.1217 18 2 0 0 0 0
6. Španihelová Tereza Pistole Optic 88.75 % 86 0 13.18 s 6.5250 14 5 1 0 0 0
7. Šindler Hynek PCC 87.22 % 94 0 14.66 s 6.4120 17 3 0 0 0 0
8. Neplech Martin Pistole Optic 86.96 % 92 0 14.39 s 6.3933 17 2 1 0 0 0
9. Zikán Roman Pistole Optic 84.44 % 92 0 14.82 s 6.2078 16 4 0 0 0 0
10. Svěrák Dušan PCC 82.80 % 98 0 16.10 s 6.0870 19 1 0 0 0 0
11. Šporik Jan Pistole Optic 80.95 % 81 0 13.61 s 5.9515 13 5 1 0 0 0
12. Franc Matěj PCC 80.52 % 84 0 14.19 s 5.9197 13 6 1 0 0 0
13. Španihelová Tereza PCC 80.44 % 88 0 14.88 s 5.9140 14 6 0 0 0 0
15. Foltýn Petr Pistole Optic 78.47 % 90 0 15.60 s 5.7692 16 3 1 0 0 0
16. Stýskala Jakub Pistole Optic 76.34 % 82 0 14.61 s 5.6126 12 7 1 0 0 0
17. Šindler Hynek Pistole Optic 76.02 % 94 0 16.82 s 5.5886 17 3 0 0 0 0
18. Svěrák Dušan Pistole Optic 75.22 % 96 0 17.36 s 5.5300 18 2 0 0 0 0
19. Franc Matěj Pistole 75.17 % 85 0 15.38 s 5.5267 15 3 1 0 0 0
21. Hahn David Pistole 70.04 % 83 0 16.12 s 5.1489 14 4 1 0 0 0
22. Daněk Milan Pistole 67.80 % 79 0 15.85 s 4.9842 12 6 1 0 0 0
24. Kapcala Michal Pistole 61.99 % 88 0 19.31 s 4.5572 15 4 1 0 0 0
25. Dvořák Petr Pistole 61.83 % 86 0 18.92 s 4.5455 14 5 1 0 0 0
26. Januška Lukáš Pistole 61.23 % 89 10 17.55 s 4.5014 16 3 0 0 1 0
27. Dvořák Petr PCC 60.30 % 81 20 13.76 s 4.4331 15 2 0 2 0 0
28. Sorkin Roman PCC 58.71 % 94 10 19.46 s 4.3165 17 3 0 0 1 0
30. Kupka Standa Pistole Optic 56.62 % 92 10 19.70 s 4.1624 16 4 0 0 1 0
31. Kapcalová Natálie PCC 54.61 % 86 0 21.42 s 4.0149 13 7 0 0 0 0
32. Paveza Václav Pistole Optic 54.58 % 90 0 22.43 s 4.0125 16 3 1 0 0 0
33. Januška Lukáš PCC 52.14 % 88 20 17.74 s 3.8331 15 4 1 0 2 0
34. Grünberger Jakub Pistole 51.81 % 79 0 20.74 s 3.8091 12 6 1 0 0 0
35. Sorkin Roman Pistole Optic 48.83 % 87 10 21.45 s 3.5897 15 4 0 1 0 0
36. Ostárek Radim Pistole 47.02 % 77 10 19.38 s 3.4572 14 2 1 1 0 0
37. Novák Luboš Pistole 46.02 % 81 0 23.94 s 3.3835 12 7 0 0 0 0
38. Mátl Tomáš Pistole 45.07 % 81 10 21.43 s 3.3131 13 5 1 0 1 0
39. Sixta Bedřich Pistole 42.41 % 88 20 21.81 s 3.1178 14 6 0 0 2 0
40. Demeter Roman Pistole 35.36 % 79 30 18.85 s 2.5995 14 3 0 2 1 0
Situace 3 — Situace 3

7 steel, 11 paper, some noshoots · 29 ran · max 145 bodů

Situace 3
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 141 0 18.66 s 7.5563 27 2 0 0 0 0
2. Španihelová Tereza Pistole Optic 80.29 % 139 0 22.91 s 6.0672 26 3 0 0 0 0
3. Koudelka Dan Pistole Optic 79.31 % 131 0 21.86 s 5.9927 24 3 2 0 0 0
4. Vlček Lukáš Pistole Optic 77.38 % 135 0 23.09 s 5.8467 24 5 0 0 0 0
5. Šporik Jan Pistole Optic 75.90 % 131 0 22.84 s 5.7356 22 7 0 0 0 0
7. Šindler Hynek PCC 71.15 % 135 0 25.11 s 5.3763 24 5 0 0 0 0
8. Daněk Milan Pistole 66.80 % 133 0 26.35 s 5.0474 24 4 1 0 0 0
9. Šindler Hynek Pistole Optic 64.57 % 139 0 28.49 s 4.8789 26 3 0 0 0 0
10. Svěrák Dušan PCC 63.52 % 139 0 28.96 s 4.7997 26 3 0 0 0 0
11. Stýskala Jakub Pistole Optic 63.22 % 121 0 25.33 s 4.7769 19 8 2 0 0 0
12. Dvořák Petr PCC 60.93 % 133 0 28.89 s 4.6037 23 6 0 0 0 0
13. Januška Lukáš Pistole 56.65 % 133 0 31.07 s 4.2807 23 6 0 0 0 0
14. Foltýn Petr PCC 56.34 % 135 0 31.71 s 4.2573 24 5 0 0 0 0
16. Franc Matěj PCC 54.75 % 116 10 25.62 s 4.1374 19 6 3 1 0 0
19. Sorkin Roman PCC 53.61 % 127 0 31.35 s 4.0510 22 5 2 0 0 0
20. Svěrák Dušan Pistole Optic 50.18 % 131 0 34.55 s 3.7916 22 7 0 0 0 0
22. Foltýn Petr Pistole Optic 47.47 % 111 20 25.37 s 3.5869 17 8 2 2 0 0
24. Sorkin Roman Pistole Optic 45.70 % 117 0 33.88 s 3.4534 17 10 2 0 0 0
25. Zikán Roman Pistole Optic 45.35 % 135 0 39.40 s 3.4264 24 5 0 0 0 0
26. Kupka Standa Pistole Optic 43.79 % 137 10 38.38 s 3.3090 25 4 0 0 1 0
27. Grünberger Jakub Pistole 43.40 % 125 0 38.12 s 3.2791 21 6 2 0 0 0
28. Ostárek Radim Pistole 43.32 % 126 10 35.44 s 3.2731 22 5 1 1 0 0
29. Demeter Roman Pistole 43.03 % 127 0 39.06 s 3.2514 20 9 0 0 0 0
30. Novák Luboš Pistole 39.97 % 134 10 41.06 s 3.0200 25 3 0 1 0 0
31. Dvořák Petr Pistole 39.25 % 115 20 32.03 s 2.9660 18 8 1 2 0 0
32. Hahn David Pistole 37.61 % 121 10 39.06 s 2.8418 19 8 2 0 1 0
33. Sixta Bedřich Pistole 37.17 % 121 0 43.08 s 2.8087 19 8 2 0 0 0
34. Kapcala Michal Pistole 36.33 % 123 0 44.81 s 2.7449 19 9 1 0 0 0
35. Januška Lukáš PCC 33.60 % 124 40 33.09 s 2.5385 23 3 0 3 0 1
36. Franc Matěj Pistole 32.81 % 119 30 35.90 s 2.4791 20 6 1 2 1 0
37. Mátl Tomáš Pistole 27.06 % 119 20 48.41 s 2.0450 19 8 0 2 0 0
38. Neplech Martin Pistole Optic 23.98 % 113 60 29.25 s 1.8120 20 4 1 4 0 2
39. Kapcalová Natálie PCC 23.38 % 114 10 58.88 s 1.7663 17 9 2 1 0 0
40. Paveza Václav Pistole Optic 21.01 % 128 30 61.72 s 1.5878 23 4 1 1 2 0
Situace 4 — Situace 4

3 steel, 10 paper, some noshoots · 23 ran · max 115 bodů

Situace 4
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 107 0 13.23 s 8.0877 19 4 0 0 0 0
2. Koudelka Dan Pistole Optic 89.10 % 100 10 12.49 s 7.2058 18 3 1 1 0 0
3. Šporik Jan Pistole Optic 86.78 % 105 0 14.96 s 7.0187 18 5 0 0 0 0
4. Neplech Martin Pistole Optic 84.34 % 109 0 15.98 s 6.8210 20 3 0 0 0 0
5. Foltýn Petr PCC 83.76 % 113 0 16.68 s 6.7746 22 1 0 0 0 0
6. Stýskala Jakub Pistole Optic 83.63 % 107 0 15.82 s 6.7636 19 4 0 0 0 0
8. Zikán Roman Pistole Optic 75.79 % 105 0 17.13 s 6.1296 18 5 0 0 0 0
9. Šindler Hynek PCC 75.32 % 104 10 15.43 s 6.0920 19 3 0 1 0 0
10. Svěrák Dušan PCC 74.31 % 111 0 18.47 s 6.0097 21 2 0 0 0 0
12. Vlček Lukáš Pistole Optic 73.07 % 100 10 15.23 s 5.9094 17 5 0 1 0 0
13. Franc Matěj PCC 72.09 % 99 0 16.98 s 5.8304 15 8 0 0 0 0
14. Španihelová Tereza Pistole Optic 71.26 % 101 10 15.79 s 5.7631 16 7 0 0 1 0
15. Foltýn Petr Pistole Optic 65.98 % 111 0 20.80 s 5.3365 21 2 0 0 0 0
17. Šindler Hynek Pistole Optic 64.41 % 101 0 19.39 s 5.2089 17 5 1 0 0 0
19. Januška Lukáš PCC 60.07 % 111 10 20.79 s 4.8581 21 2 0 0 1 0
20. Dvořák Petr PCC 59.99 % 100 20 16.49 s 4.8514 17 5 0 1 1 0
22. Svěrák Dušan Pistole Optic 57.57 % 111 0 23.84 s 4.6560 21 2 0 0 0 0
23. Daněk Milan Pistole 56.61 % 92 10 17.91 s 4.5784 14 7 1 1 0 0
24. Hahn David Pistole 56.08 % 101 0 22.27 s 4.5352 17 5 1 0 0 0
26. Kupka Standa Pistole Optic 53.51 % 101 0 23.34 s 4.3273 16 7 0 0 0 0
27. Sorkin Roman PCC 53.41 % 101 0 23.38 s 4.3199 16 7 0 0 0 0
28. Januška Lukáš Pistole 50.69 % 99 0 24.15 s 4.0994 16 6 1 0 0 0
29. Demeter Roman Pistole 50.27 % 106 10 23.61 s 4.0661 20 2 0 1 0 0
30. Paveza Václav Pistole Optic 48.59 % 103 0 26.21 s 3.9298 17 6 0 0 0 0
31. Sorkin Roman Pistole Optic 47.39 % 101 0 26.35 s 3.8330 17 5 1 0 0 0
32. Ostárek Radim Pistole 47.33 % 100 10 23.51 s 3.8282 17 5 0 1 0 0
33. Grünberger Jakub Pistole 45.43 % 97 0 26.40 s 3.6742 16 5 2 0 0 0
34. Franc Matěj Pistole 44.62 % 96 20 21.06 s 3.6087 15 7 0 1 1 0
35. Novák Luboš Pistole 44.38 % 101 0 28.14 s 3.5892 16 7 0 0 0 0
36. Kapcala Michal Pistole 44.37 % 94 10 23.41 s 3.5882 15 6 1 1 0 0
37. Sixta Bedřich Pistole 43.12 % 103 10 26.67 s 3.4871 18 4 1 0 1 0
38. Mátl Tomáš Pistole 42.53 % 96 10 25.00 s 3.4400 16 5 1 1 0 0
39. Kapcalová Natálie PCC 36.41 % 90 20 23.77 s 2.9449 14 6 2 1 1 0
40. Dvořák Petr Pistole 22.35 % 85 40 24.89 s 1.8080 14 5 0 4 0 0
Situace 5 — Situace 5

8 steel, 5 paper, 4 disappearing, some noshoots · 18 ran · max 90 bodů

Situace 5
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 86 0 12.04 s 7.1429 16 2 0 0 0 0
2. Vlček Lukáš Pistole Optic 97.82 % 80 0 11.45 s 6.9869 14 3 1 0 0 0
5. Svěrák Dušan PCC 80.59 % 86 0 14.94 s 5.7564 16 2 0 0 0 0
6. Zikán Roman Pistole Optic 76.83 % 86 0 15.67 s 5.4882 16 2 0 0 0 0
7. Dvořák Petr PCC 75.82 % 86 0 15.88 s 5.4156 16 2 0 0 0 0
8. Foltýn Petr PCC 75.60 % 77 0 14.26 s 5.3997 13 4 0 0 0 0
9. Januška Lukáš PCC 70.67 % 84 0 16.64 s 5.0481 15 3 0 0 0 0
10. Sorkin Roman PCC 70.21 % 83 0 16.55 s 5.0151 16 1 0 0 0 0
11. Stýskala Jakub Pistole Optic 69.92 % 84 0 16.82 s 4.9941 15 3 0 0 0 0
12. Šporik Jan Pistole Optic 66.50 % 84 10 15.58 s 4.7497 16 1 1 0 1 0
14. Šindler Hynek PCC 63.08 % 83 0 18.42 s 4.5060 16 1 0 0 0 0
15. Šindler Hynek Pistole Optic 62.51 % 83 10 16.35 s 4.4648 16 1 0 0 1 0
17. Foltýn Petr Pistole Optic 56.37 % 86 0 21.36 s 4.0262 16 2 0 0 0 0
19. Svěrák Dušan Pistole Optic 55.21 % 78 0 19.78 s 3.9434 15 1 0 0 0 0
20. Kapcalová Natálie PCC 53.07 % 74 0 19.52 s 3.7910 13 3 0 0 0 0
21. Dvořák Petr Pistole 50.66 % 74 0 20.45 s 3.6186 13 3 0 0 0 0
22. Franc Matěj Pistole 49.71 % 77 10 18.87 s 3.5506 14 2 1 0 1 0
24. Španihelová Tereza Pistole Optic 49.15 % 76 20 15.95 s 3.5110 14 2 0 0 2 0
25. Daněk Milan Pistole 48.58 % 71 0 20.46 s 3.4702 12 3 2 0 0 0
26. Januška Lukáš Pistole 48.00 % 71 10 17.79 s 3.4289 11 5 1 0 1 0
27. Koudelka Dan Pistole Optic 47.19 % 75 30 13.35 s 3.3708 15 0 0 1 2 0
28. Hahn David Pistole 45.95 % 79 0 24.07 s 3.2821 14 3 0 0 0 0
29. Kupka Standa Pistole Optic 45.36 % 75 0 23.15 s 3.2397 13 3 1 0 0 0
30. Franc Matěj PCC 43.49 % 84 10 23.82 s 3.1066 15 3 0 0 1 0
31. Sixta Bedřich Pistole 35.48 % 82 0 32.36 s 2.5340 15 2 1 0 0 0
32. Sorkin Roman Pistole Optic 33.27 % 81 20 25.67 s 2.3763 15 2 0 1 1 0
33. Mátl Tomáš Pistole 30.90 % 74 0 33.53 s 2.2070 13 3 0 0 0 0
34. Neplech Martin Pistole Optic 27.58 % 69 40 14.72 s 1.9701 13 1 1 1 1 2
35. Novák Luboš Pistole 27.46 % 73 20 27.02 s 1.9615 14 1 0 1 1 0
36. Demeter Roman Pistole 26.39 % 67 10 30.24 s 1.8849 11 4 0 0 1 0
37. Paveza Václav Pistole Optic 25.83 % 70 10 32.52 s 1.8450 13 1 2 0 1 0
38. Ostárek Radim Pistole 24.29 % 75 20 31.70 s 1.7350 12 5 0 1 1 0
39. Kapcala Michal Pistole 17.54 % 70 40 23.94 s 1.2531 12 3 1 1 3 0
40. Grünberger Jakub Pistole 5.46 % 62 50 30.75 s 0.3902 12 0 2 2 2 1

Pořadí a % určuje srovnání napříč všemi divizemi dohromady (jiný vítěz než ve vlastní divizi, proto se % může lišit od záložky konkrétní divize). Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Závěrečné pořadí Skalský pohár 2024
Zobrazit pořadí

Squad 1

8 / 8
100% obsazeno
1 Daněk Milan Zapl.
Pistole
2 Stýskala Jakub Zapl.
Pistole Optic
3 Kapcalová Natálie Zapl.
PCC
4 Neplech Martin Zapl.
Pistole Optic
5 Grünberger Jakub Zapl.
Pistole
6 Šporik Jan Zapl.
Pistole Optic
7 Paveza Václav Zapl.
Pistole Optic
8 Ostárek Radim Zapl.
Pistole
Obsazeno

Squad 2

9 / 8
113% obsazeno
1 Franc Matěj Zapl.
Pistole
2 Novák Luboš Zapl.
Pistole
3 Januška Lukáš Zapl.
Pistole
4 Januška Lukáš Zapl.
PCC
5 Foltýn Petr Zapl.
Pistole Optic
6 Foltýn Petr Zapl.
PCC
7 Piatke Ondřej Zapl.
Pistole
8 Piatke Ondřej Zapl.
PCC
9 Franc Matěj Zapl.
PCC
Obsazeno

Squad 3

11 / 10
110% obsazeno
1 Chovaniok Jan Zapl.
Pistole Optic
2 Koudelka Dan Zapl.
Pistole Optic
3 Mátl Tomáš Zapl.
Pistole
4 Španihelová Tereza Zapl.
Pistole Optic
5 Dvořák Petr Zapl.
Pistole
6 Dvořák Petr Zapl.
PCC
7 Hahn David Zapl.
Pistole
8 Svěrák Dušan Zapl.
Pistole Optic
9 Svěrák Dušan Zapl.
PCC
10 Hájek Jan Zapl.
Pistole
11 Demeter Roman Nezapl.
Pistole
Obsazeno

Squad 4

8 / 8
100% obsazeno
1 Chovaniok Jan Zapl.
PCC
2 Sorkin Roman Zapl.
PCC
3 Sorkin Roman Zapl.
Pistole Optic
4 Kapcala Michal Zapl.
Pistole
5 Rangotis Filip Zapl.
Pistole
6 Kupka Standa Zapl.
Pistole Optic
7 Španihelová Tereza Zapl.
PCC
8 Vlček Lukáš Zapl.
Pistole Optic
Obsazeno

Rozhodčí

4 / 3
133% obsazeno
1 Zikán Roman Zapl.
Pistole Optic
2 Šindler Hynek Zapl.
Pistole Optic
3 Sixta Bedřich Zapl.
Pistole
4 Šindler Hynek Zapl.
PCC
Obsazeno