Přejít na obsah
Soutěž
Skalský pohár 2024

9. kolo Skalského poháru 2024

Startovné 550 Kč / kat.
Závod proběhl

Detaily závodu

550 za kategorii
Cena se platí za každou kategorii zvlášť

31.7. 2024

Pozdější platba = zrušení registrace

Popis

Pravidla soutěže: Desetikolová soutěž s Finále.

Pro kvalifikaci do finále se počítá součet šesti nejlepších výsledku jednotlivých kol.

Do finále postupuje 5 střelců z každé kategorie.

Ceny:

  • PISTOLE: 1.místo 1500kč - 2.místo 1000 kč - 3.místo 500kč
  • PISTOLE OPTIC: 1.místo 1500kč - 2.místo 1000 kč - 3.místo 500kč
  • PCC: 1.místo 1500kč - 2.místo 1000kč - 3.místo 500kč
  • Střelci umístění na prvních třech místech obdrží POHÁRY.

Tombola:

  • Hlavní cena pistole GLOCK 43X Mos 9X19
  • Střelecká sluchátka MSA Sordin
  • Vzduchovka

Do tomboly budou zařazení všichni střelci, kteří se zúčastnili minimálně šesti kol Skalského poháru. Pokud střelec splní podmínky pro zařazení do slosování v kategorii Pistole i PCC, bude mít ve slosovaní za každou kategorii los. Další los získá střelec, který absolvovuje všechny kola Skalského poháru. Slosovaní proběhne v den Finalového závodu ihned po vyhlášení jeho výsledků. Po slosování bude pro vás připravený malý IPSC závod, kde střelec, který první nastřílí fullhouse v jednotlivých stage (samé alfy), obdrží láhev lahodného moku. Dále proběhnou soutěže ve střelbě ze vzduchovky jak s mechanickými mířidly, tak i na větší vzdálenost s optikou.

Hodně střeleckých úspěchů přeje Hynek, Roman a Béďa.
Organizace a pravidla
Průběh závodu a pravidla
Hynek Šindler
608 226 335
Registrace
Roman Zikán
774 537 150
Kalibrační zbraň
CZ75 TS Orange
Počet ran
90–120 ran
Počet situací
5
Rozhodčí
Daněk Milan, Sixta Bedřich, Šindler Hynek, Zikán Roman
Divize
  • PCC (Karabina v pistolové ráži, Pistol Caliber Carbine (konverze))
  • Pistole (Pistole bez optiky, otevřená mířidla (Standard, Production))
  • Pistole Optic (Pistole s montovanou optikou (Open, Standard Optics, Production Optics))

Bezpečnost na střelnici

Manipulace se zbraní je povolena pouze ve vyznačených bezpečných zónách — se střelivem se zde naopak manipulovat nesmí. Mimo bezpečné zóny platí opak: se zbraní se manipulovat nesmí (zůstává vybitá, PCC s vlaječkou v komoře a hlavní vzhůru, při přenosu ústím nad ramenem), manipulace se střelivem (např. plnění zásobníků) je zde povolena. Nabíjení zbraně na střelnici pouze na palebné čáře výhradně na povel rozhodčího. Ochrana zraku a sluchu povinná. Závodníci startují na vlastní nebezpečí a jsou odpovědni za jimi způsobenou škodu a újmu.

Kdo se může zúčastnit a co si vzít s sebou

Účast: Všichni střelci s platným zbrojním oprávněním. Doklady: průkaz totožnosti.

Registrace, výsledky a protesty

Registrace: půl hodiny před začátkem squadu. Výsledky: do 15 minut po dostřílení posledního squadu. Protesty: řeší se ihned s vkladem 500,–Kč u rozhodčího, jeho rozhodnutí je definitivní.

Změna propozic vyhrazena.

Výsledky

Pistole 15

01
Zikán Roman
100 %
02
Rangotis Filip
99.84 %
03
Mikolášek Daniel
98.06 %
4 Kopecký Vlastimil 85.47 %
5 Hájek Jan 83.81 %
6 Januška Lukáš 81.49 %
7 Dvořák Petr 69.57 %
8 Daněk Milan 68.44 %
9 Sixta Bedřich 66.68 %
10 Grünberger Jakub 65.52 %
11 Pinček Martin 59.65 %
12 Vlachynský Jaroslav 52.25 %
13 Novák Luboš 52.22 %
14 Veselý Václav 39.26 %
15 Španihelová Tereza 0 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

3 steel, 7 paper, some noshoots · 17 ran · max 85 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Zikán Roman 100.00 % 7. 81 0 11.80 s 6.8644 15 2 0 0 0 0
3. Januška Lukáš 87.15 % 13. 81 0 13.54 s 5.9823 15 2 0 0 0 0
4. Dvořák Petr 81.34 % 16. 77 0 13.79 s 5.5838 13 4 0 0 0 0
6. Mikolášek Daniel 80.28 % 19. 78 10 12.34 s 5.5105 15 1 0 1 0 0
7. Kopecký Vlastimil 79.35 % 20. 81 0 14.87 s 5.4472 15 2 0 0 0 0
8. Sixta Bedřich 75.02 % 21. 81 0 15.73 s 5.1494 15 2 0 0 0 0
9. Daněk Milan 68.63 % 22. 75 0 15.92 s 4.7111 12 5 0 0 0 0
10. Grünberger Jakub 66.74 % 23. 75 0 16.37 s 4.5816 12 5 0 0 0 0
11. Pinček Martin 61.58 % 27. 79 0 18.69 s 4.2269 14 3 0 0 0 0
12. Vlachynský Jaroslav 48.31 % 28. 83 0 25.03 s 3.3160 16 1 0 0 0 0
13. Veselý Václav 41.42 % 29. 81 0 28.49 s 2.8431 15 2 0 0 0 0
14. Novák Luboš 29.70 % 30. 65 30 17.17 s 2.0384 11 3 1 2 0 1
Situace 2 — Situace 2

7 steel, 11 paper, 2 disappearing, some noshoots · 29 ran · max 145 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Zikán Roman 99.23 % 7. 127 0 23.14 s 5.4883 21 7 1 0 0 0
3. Mikolášek Daniel 96.66 % 10. 136 0 25.44 s 5.3459 26 2 0 0 0 0
4. Kopecký Vlastimil 81.52 % 16. 139 0 30.83 s 4.5086 26 3 0 0 0 0
5. Januška Lukáš 71.69 % 18. 124 10 28.75 s 3.9652 22 4 2 1 0 0
7. Dvořák Petr 60.04 % 21. 114 10 31.32 s 3.3206 16 11 1 1 0 0
8. Daněk Milan 58.28 % 23. 124 10 35.37 s 3.2231 22 4 2 1 0 0
9. Novák Luboš 58.03 % 24. 132 0 41.13 s 3.2093 24 4 0 0 0 0
10. Grünberger Jakub 54.92 % 25. 125 0 41.15 s 3.0377 22 5 0 0 0 0
11. Pinček Martin 52.48 % 26. 122 10 38.59 s 2.9023 20 7 1 0 1 0
12. Sixta Bedřich 50.89 % 27. 126 10 41.21 s 2.8149 22 5 1 1 0 0
13. Vlachynský Jaroslav 40.56 % 29. 125 20 46.81 s 2.2431 22 5 0 0 2 0
14. Veselý Václav 28.90 % 30. 121 20 63.19 s 1.5984 21 5 1 1 1 0
Situace 3 — Situace 3

3 steel, 11 paper, some noshoots · 25 ran · max 125 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Mikolášek Daniel 96.20 % 10. 117 0 18.98 s 6.1644 21 4 0 0 0 0
3. Januška Lukáš 88.77 % 13. 119 0 20.92 s 5.6883 22 3 0 0 0 0
4. Daněk Milan 86.56 % 14. 107 0 19.29 s 5.5469 18 5 2 0 0 0
6. Sixta Bedřich 74.81 % 19. 115 0 23.99 s 4.7937 21 3 1 0 0 0
7. Kopecký Vlastimil 72.41 % 21. 111 0 23.92 s 4.6405 19 5 1 0 0 0
8. Zikán Roman 71.68 % 22. 112 20 20.03 s 4.5931 21 2 1 1 1 0
9. Dvořák Petr 64.05 % 23. 112 10 24.85 s 4.1046 21 2 1 1 0 0
10. Grünberger Jakub 62.09 % 25. 119 0 29.91 s 3.9786 22 3 0 0 0 0
11. Pinček Martin 58.38 % 26. 111 0 29.67 s 3.7412 19 5 1 0 0 0
12. Vlachynský Jaroslav 55.36 % 27. 123 0 34.67 s 3.5477 24 1 0 0 0 0
13. Novák Luboš 46.78 % 29. 110 10 33.36 s 2.9976 19 5 0 1 0 0
14. Veselý Václav 41.32 % 30. 115 0 43.43 s 2.6479 20 5 0 0 0 0
Situace 4 — Situace 4

6 steel, 8 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Zikán Roman 100.00 % 7. 98 0 16.26 s 6.0271 17 4 1 0 0 0
2. Mikolášek Daniel 83.16 % 11. 104 0 20.75 s 5.0120 19 3 0 0 0 0
5. Kopecký Vlastimil 70.67 % 16. 96 0 22.54 s 4.2591 16 5 1 0 0 0
6. Novák Luboš 59.06 % 21. 96 0 26.97 s 3.5595 17 3 2 0 0 0
7. Pinček Martin 58.55 % 22. 98 0 27.77 s 3.5290 16 6 0 0 0 0
8. Grünberger Jakub 56.68 % 23. 96 0 28.10 s 3.4164 16 5 1 0 0 0
9. Vlachynský Jaroslav 54.69 % 24. 110 0 33.37 s 3.2964 22 0 0 0 0 0
10. Januška Lukáš 54.55 % 25. 96 0 29.20 s 3.2877 16 5 1 0 0 0
11. Sixta Bedřich 46.33 % 26. 89 20 24.71 s 2.7924 15 4 2 1 1 0
12. Dvořák Petr 44.42 % 27. 94 20 27.64 s 2.6773 17 3 0 2 0 0
13. Daněk Milan 39.58 % 28. 80 20 25.15 s 2.3857 14 2 4 2 0 0
14. Veselý Václav 28.96 % 29. 95 10 48.70 s 1.7454 17 3 1 1 0 0
Situace 5 — Situace 5

1 steel, 5 paper, 2 disappearing, some noshoots · 11 ran · max 55 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kopecký Vlastimil 100.00 % 3. 55 0 10.00 s 5.5000 11 0 0 0 0 0
2. Zikán Roman 90.81 % 7. 47 0 9.41 s 4.9947 7 4 0 0 0 0
3. Mikolášek Daniel 89.16 % 9. 51 0 10.40 s 4.9038 10 0 1 0 0 0
5. Dvořák Petr 86.75 % 12. 49 0 10.27 s 4.7712 8 3 0 0 0 0
6. Januška Lukáš 74.28 % 18. 44 0 10.77 s 4.0854 8 1 1 0 0 0
8. Grünberger Jakub 67.55 % 21. 48 0 12.92 s 3.7152 9 1 0 0 0 0
9. Sixta Bedřich 67.23 % 22. 45 0 12.17 s 3.6976 7 3 1 0 0 0
10. Daněk Milan 59.78 % 23. 36 0 10.95 s 3.2877 5 3 2 0 0 0
11. Veselý Václav 49.45 % 26. 39 0 14.34 s 2.7197 7 1 1 0 0 0
12. Vlachynský Jaroslav 37.71 % 28. 42 10 15.43 s 2.0739 7 2 1 0 1 0
13. Pinček Martin 35.56 % 29. 33 10 11.76 s 1.9558 5 2 2 1 0 0
14. Novák Luboš 30.97 % 30. 34 10 14.09 s 1.7033 4 4 2 0 1 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

PCC 8

01
Foltýn Petr
100 %
02
Chovaniok Jan
97.18 %
03
Šindler Hynek
95.05 %
4 Svěrák Dušan 86.67 %
5 Piatke Ondřej 86.36 %
6 Dvořák Petr 82.81 %
7 Januška Lukáš 0 %
8 Španihelová Tereza 0 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

3 steel, 7 paper, some noshoots · 17 ran · max 85 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Šindler Hynek 88.69 % 3. 81 0 9.85 s 8.2234 15 2 0 0 0 0
3. Foltýn Petr 82.14 % 4. 77 0 10.11 s 7.6162 13 4 0 0 0 0
4. Svěrák Dušan 61.95 % 14. 83 0 14.45 s 5.7439 16 1 0 0 0 0
5. Dvořák Petr 60.65 % 15. 69 0 12.27 s 5.6235 9 8 0 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

7 steel, 11 paper, 2 disappearing, some noshoots · 29 ran · max 145 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Foltýn Petr 100.00 % 3. 137 0 20.77 s 6.5961 25 4 0 0 0 0
2. Svěrák Dušan 81.93 % 8. 141 0 26.09 s 5.4044 27 2 0 0 0 0
5. Šindler Hynek 79.98 % 14. 137 0 25.97 s 5.2753 25 4 0 0 0 0
6. Dvořák Petr 68.55 % 15. 137 0 30.30 s 4.5215 25 4 0 0 0 0
Situace 3 — Situace 3

3 steel, 11 paper, some noshoots · 25 ran · max 125 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Foltýn Petr 100.00 % 2. 117 0 15.13 s 7.7330 21 4 0 0 0 0
2. Šindler Hynek 97.31 % 3. 121 0 16.08 s 7.5249 23 2 0 0 0 0
5. Svěrák Dušan 80.53 % 9. 121 0 19.43 s 6.2275 23 2 0 0 0 0
6. Dvořák Petr 75.02 % 11. 105 0 18.10 s 5.8011 16 8 1 0 0 0
Situace 4 — Situace 4

6 steel, 8 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Dvořák Petr 100.00 % 1. 104 0 15.02 s 6.9241 19 3 0 0 0 0
3. Svěrák Dušan 88.70 % 5. 106 0 17.26 s 6.1414 20 2 0 0 0 0
5. Šindler Hynek 83.30 % 8. 102 10 15.95 s 5.7680 18 4 0 0 0 1
6. Foltýn Petr 76.98 % 10. 96 0 18.01 s 5.3304 16 5 1 0 0 0
Situace 5 — Situace 5

1 steel, 5 paper, 2 disappearing, some noshoots · 11 ran · max 55 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Foltýn Petr 95.55 % 4. 53 0 9.89 s 5.3589 10 1 0 0 0 0
3. Šindler Hynek 88.79 % 8. 49 0 9.84 s 4.9797 9 1 1 0 0 0
4. Svěrák Dušan 79.55 % 14. 46 0 10.31 s 4.4617 8 2 0 0 0 0
5. Dvořák Petr 73.32 % 17. 47 0 11.43 s 4.1120 7 4 0 0 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Pistole Optic 10

01
Koudelka Dan
100 %
02
Šporik Jan
90.66 %
03
Kraus Jan
85.58 %
4 Foltýn Petr 81.91 %
5 Neplech Martin 79.89 %
6 Svěrák Dušan 76.92 %
7 Chovaniok Jan 70.55 %
8 Paveza Václav 57.85 %
9 Ostárek Radim 53.81 %
10 Sorkin Roman 44.18 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

3 steel, 7 paper, some noshoots · 17 ran · max 85 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Foltýn Petr 100.00 % 2. 85 0 9.98 s 8.5170 17 0 0 0 0 0
3. Koudelka Dan 82.41 % 6. 81 0 11.54 s 7.0191 15 2 0 0 0 0
4. Neplech Martin 79.85 % 8. 81 0 11.91 s 6.8010 15 2 0 0 0 0
5. Kraus Jan 75.18 % 9. 81 0 12.65 s 6.4032 15 2 0 0 0 0
6. Svěrák Dušan 71.72 % 11. 81 0 13.26 s 6.1086 15 2 0 0 0 0
7. Šporik Jan 71.70 % 12. 74 10 10.48 s 6.1069 13 3 0 1 0 0
8. Paveza Václav 52.11 % 24. 83 0 18.70 s 4.4385 16 1 0 0 0 0
9. Ostárek Radim 51.72 % 25. 77 0 17.48 s 4.4050 15 0 2 0 0 0
10. Sorkin Roman 51.37 % 26. 77 0 17.60 s 4.3750 13 4 0 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

7 steel, 11 paper, 2 disappearing, some noshoots · 29 ran · max 145 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šporik Jan 100.00 % 1. 139 0 19.70 s 7.0558 26 3 0 0 0 0
2. Koudelka Dan 97.50 % 2. 125 0 18.17 s 6.8795 22 4 3 0 0 0
3. Neplech Martin 79.17 % 4. 133 0 23.81 s 5.5859 24 4 1 0 0 0
4. Foltýn Petr 78.08 % 6. 128 10 21.42 s 5.5089 22 6 0 1 0 0
5. Svěrák Dušan 75.67 % 11. 137 0 25.66 s 5.3390 25 4 0 0 0 0
6. Kraus Jan 75.32 % 13. 131 0 24.65 s 5.3144 23 5 1 0 0 0
8. Paveza Václav 48.55 % 20. 119 0 34.74 s 3.4254 20 6 1 0 0 0
9. Sorkin Roman 46.24 % 22. 121 10 34.02 s 3.2628 20 7 0 1 0 0
10. Ostárek Radim 38.59 % 28. 120 10 40.40 s 2.7228 19 8 1 0 1 0
Situace 3 — Situace 3

3 steel, 11 paper, some noshoots · 25 ran · max 125 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Koudelka Dan 100.00 % 1. 117 0 15.08 s 7.7586 21 4 0 0 0 0
2. Šporik Jan 87.29 % 5. 115 0 16.98 s 6.7727 20 5 0 0 0 0
3. Kraus Jan 81.57 % 8. 111 0 17.54 s 6.3284 19 5 1 0 0 0
4. Svěrák Dušan 74.43 % 12. 117 0 20.26 s 5.7749 21 4 0 0 0 0
5. Foltýn Petr 71.14 % 15. 111 0 20.11 s 5.5196 19 5 1 0 0 0
6. Neplech Martin 66.53 % 17. 112 10 19.76 s 5.1619 20 4 0 1 0 0
8. Ostárek Radim 61.70 % 20. 119 0 24.86 s 4.7868 23 1 1 0 0 0
9. Paveza Václav 52.88 % 24. 112 10 24.86 s 4.1030 21 2 1 1 0 0
10. Sorkin Roman 45.44 % 28. 110 20 25.53 s 3.5253 20 3 1 1 1 0
Situace 4 — Situace 4

6 steel, 8 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Koudelka Dan 100.00 % 3. 92 0 14.34 s 6.4156 14 7 1 0 0 0
2. Kraus Jan 99.17 % 4. 92 0 14.46 s 6.3624 14 7 1 0 0 0
3. Šporik Jan 88.76 % 9. 98 0 17.21 s 5.6944 16 6 0 0 0 0
4. Neplech Martin 76.83 % 13. 104 0 21.10 s 4.9289 19 3 0 0 0 0
5. Foltýn Petr 76.16 % 14. 96 10 17.60 s 4.8864 16 5 1 0 1 0
6. Svěrák Dušan 66.04 % 17. 103 10 21.95 s 4.2369 20 1 0 1 0 0
7. Paveza Václav 65.21 % 18. 93 10 19.84 s 4.1835 18 0 3 1 0 0
8. Ostárek Radim 58.57 % 19. 98 0 26.08 s 3.7577 16 6 0 0 0 0
10. Sorkin Roman 21.87 % 30. 83 40 30.64 s 1.4034 15 2 2 3 1 0
Situace 5 — Situace 5

1 steel, 5 paper, 2 disappearing, some noshoots · 11 ran · max 55 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Koudelka Dan 100.00 % 1. 46 0 8.00 s 5.7500 9 0 1 0 0 0
2. Neplech Martin 91.34 % 5. 50 0 9.52 s 5.2521 10 0 0 0 0 0
3. Svěrák Dušan 89.66 % 6. 53 0 10.28 s 5.1556 10 1 0 0 0 0
5. Kraus Jan 81.73 % 13. 43 0 9.15 s 4.6995 6 4 1 0 0 0
6. Šporik Jan 76.14 % 15. 38 0 8.68 s 4.3779 5 4 1 0 0 0
7. Foltýn Petr 72.39 % 16. 43 0 10.33 s 4.1626 6 4 1 0 0 0
8. Paveza Václav 68.23 % 19. 47 0 11.98 s 3.9232 8 2 1 0 0 0
9. Sorkin Roman 54.43 % 24. 40 0 12.78 s 3.1299 6 3 1 0 0 0
10. Ostárek Radim 51.56 % 25. 37 0 12.48 s 2.9647 6 2 1 0 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Celkové pořadí — všechny divize

01
Koudelka Dan
Pistole Optic
100 %
02
Foltýn Petr
PCC
95.54 %
03
Šindler Hynek
PCC
91.11 %
4 Šporik Jan Pistole Optic 90.73 %
5 Kraus Jan Pistole Optic 85.29 %
6 Svěrák Dušan PCC 82.91 %
7 Foltýn Petr Pistole Optic 81.55 %
8 Zikán Roman Pistole 80.64 %
9 Neplech Martin Pistole Optic 79.74 %
10 Dvořák Petr PCC 79.42 %
11 Mikolášek Daniel Pistole 79.2 %
12 Svěrák Dušan Pistole Optic 76.98 %
13 Kopecký Vlastimil Pistole 69.24 %
14 Januška Lukáš Pistole 65.47 %
15 Paveza Václav Pistole Optic 57.66 %
16 Dvořák Petr Pistole 56.13 %
17 Daněk Milan Pistole 54.99 %
18 Sixta Bedřich Pistole 53.73 %
19 Ostárek Radim Pistole Optic 53.63 %
20 Grünberger Jakub Pistole 52.98 %
21 Pinček Martin Pistole 47.87 %
22 Sorkin Roman Pistole Optic 44.33 %
23 Vlachynský Jaroslav Pistole 42.22 %
24 Novák Luboš Pistole 42.2 %
25 Veselý Václav Pistole 31.85 %
26 Januška Lukáš PCC 0 %
Výsledky po situacích
Situace 1 — Situace 1

3 steel, 7 paper, some noshoots · 17 ran · max 85 bodů

Situace 1
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Foltýn Petr Pistole Optic 91.85 % 85 0 9.98 s 8.5170 17 0 0 0 0 0
3. Šindler Hynek PCC 88.69 % 81 0 9.85 s 8.2234 15 2 0 0 0 0
4. Foltýn Petr PCC 82.14 % 77 0 10.11 s 7.6162 13 4 0 0 0 0
6. Koudelka Dan Pistole Optic 75.70 % 81 0 11.54 s 7.0191 15 2 0 0 0 0
7. Zikán Roman Pistole 74.03 % 81 0 11.80 s 6.8644 15 2 0 0 0 0
8. Neplech Martin Pistole Optic 73.35 % 81 0 11.91 s 6.8010 15 2 0 0 0 0
9. Kraus Jan Pistole Optic 69.06 % 81 0 12.65 s 6.4032 15 2 0 0 0 0
11. Svěrák Dušan Pistole Optic 65.88 % 81 0 13.26 s 6.1086 15 2 0 0 0 0
12. Šporik Jan Pistole Optic 65.86 % 74 10 10.48 s 6.1069 13 3 0 1 0 0
13. Januška Lukáš Pistole 64.52 % 81 0 13.54 s 5.9823 15 2 0 0 0 0
14. Svěrák Dušan PCC 61.95 % 83 0 14.45 s 5.7439 16 1 0 0 0 0
15. Dvořák Petr PCC 60.65 % 69 0 12.27 s 5.6235 9 8 0 0 0 0
16. Dvořák Petr Pistole 60.22 % 77 0 13.79 s 5.5838 13 4 0 0 0 0
19. Mikolášek Daniel Pistole 59.43 % 78 10 12.34 s 5.5105 15 1 0 1 0 0
20. Kopecký Vlastimil Pistole 58.75 % 81 0 14.87 s 5.4472 15 2 0 0 0 0
21. Sixta Bedřich Pistole 55.54 % 81 0 15.73 s 5.1494 15 2 0 0 0 0
22. Daněk Milan Pistole 50.81 % 75 0 15.92 s 4.7111 12 5 0 0 0 0
23. Grünberger Jakub Pistole 49.41 % 75 0 16.37 s 4.5816 12 5 0 0 0 0
24. Paveza Václav Pistole Optic 47.87 % 83 0 18.70 s 4.4385 16 1 0 0 0 0
25. Ostárek Radim Pistole Optic 47.51 % 77 0 17.48 s 4.4050 15 0 2 0 0 0
26. Sorkin Roman Pistole Optic 47.18 % 77 0 17.60 s 4.3750 13 4 0 0 0 0
27. Pinček Martin Pistole 45.59 % 79 0 18.69 s 4.2269 14 3 0 0 0 0
28. Vlachynský Jaroslav Pistole 35.76 % 83 0 25.03 s 3.3160 16 1 0 0 0 0
29. Veselý Václav Pistole 30.66 % 81 0 28.49 s 2.8431 15 2 0 0 0 0
30. Novák Luboš Pistole 21.98 % 65 30 17.17 s 2.0384 11 3 1 2 0 1
Situace 2 — Situace 2

7 steel, 11 paper, 2 disappearing, some noshoots · 29 ran · max 145 bodů

Situace 2
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šporik Jan Pistole Optic 100.00 % 139 0 19.70 s 7.0558 26 3 0 0 0 0
2. Koudelka Dan Pistole Optic 97.50 % 125 0 18.17 s 6.8795 22 4 3 0 0 0
3. Foltýn Petr PCC 93.48 % 137 0 20.77 s 6.5961 25 4 0 0 0 0
4. Neplech Martin Pistole Optic 79.17 % 133 0 23.81 s 5.5859 24 4 1 0 0 0
6. Foltýn Petr Pistole Optic 78.08 % 128 10 21.42 s 5.5089 22 6 0 1 0 0
7. Zikán Roman Pistole 77.78 % 127 0 23.14 s 5.4883 21 7 1 0 0 0
8. Svěrák Dušan PCC 76.59 % 141 0 26.09 s 5.4044 27 2 0 0 0 0
10. Mikolášek Daniel Pistole 75.77 % 136 0 25.44 s 5.3459 26 2 0 0 0 0
11. Svěrák Dušan Pistole Optic 75.67 % 137 0 25.66 s 5.3390 25 4 0 0 0 0
13. Kraus Jan Pistole Optic 75.32 % 131 0 24.65 s 5.3144 23 5 1 0 0 0
14. Šindler Hynek PCC 74.77 % 137 0 25.97 s 5.2753 25 4 0 0 0 0
15. Dvořák Petr PCC 64.08 % 137 0 30.30 s 4.5215 25 4 0 0 0 0
16. Kopecký Vlastimil Pistole 63.90 % 139 0 30.83 s 4.5086 26 3 0 0 0 0
18. Januška Lukáš Pistole 56.20 % 124 10 28.75 s 3.9652 22 4 2 1 0 0
20. Paveza Václav Pistole Optic 48.55 % 119 0 34.74 s 3.4254 20 6 1 0 0 0
21. Dvořák Petr Pistole 47.06 % 114 10 31.32 s 3.3206 16 11 1 1 0 0
22. Sorkin Roman Pistole Optic 46.24 % 121 10 34.02 s 3.2628 20 7 0 1 0 0
23. Daněk Milan Pistole 45.68 % 124 10 35.37 s 3.2231 22 4 2 1 0 0
24. Novák Luboš Pistole 45.48 % 132 0 41.13 s 3.2093 24 4 0 0 0 0
25. Grünberger Jakub Pistole 43.05 % 125 0 41.15 s 3.0377 22 5 0 0 0 0
26. Pinček Martin Pistole 41.13 % 122 10 38.59 s 2.9023 20 7 1 0 1 0
27. Sixta Bedřich Pistole 39.89 % 126 10 41.21 s 2.8149 22 5 1 1 0 0
28. Ostárek Radim Pistole Optic 38.59 % 120 10 40.40 s 2.7228 19 8 1 0 1 0
29. Vlachynský Jaroslav Pistole 31.79 % 125 20 46.81 s 2.2431 22 5 0 0 2 0
30. Veselý Václav Pistole 22.65 % 121 20 63.19 s 1.5984 21 5 1 1 1 0
Situace 3 — Situace 3

3 steel, 11 paper, some noshoots · 25 ran · max 125 bodů

Situace 3
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Koudelka Dan Pistole Optic 100.00 % 117 0 15.08 s 7.7586 21 4 0 0 0 0
2. Foltýn Petr PCC 99.67 % 117 0 15.13 s 7.7330 21 4 0 0 0 0
3. Šindler Hynek PCC 96.99 % 121 0 16.08 s 7.5249 23 2 0 0 0 0
5. Šporik Jan Pistole Optic 87.29 % 115 0 16.98 s 6.7727 20 5 0 0 0 0
8. Kraus Jan Pistole Optic 81.57 % 111 0 17.54 s 6.3284 19 5 1 0 0 0
9. Svěrák Dušan PCC 80.27 % 121 0 19.43 s 6.2275 23 2 0 0 0 0
10. Mikolášek Daniel Pistole 79.45 % 117 0 18.98 s 6.1644 21 4 0 0 0 0
11. Dvořák Petr PCC 74.77 % 105 0 18.10 s 5.8011 16 8 1 0 0 0
12. Svěrák Dušan Pistole Optic 74.43 % 117 0 20.26 s 5.7749 21 4 0 0 0 0
13. Januška Lukáš Pistole 73.32 % 119 0 20.92 s 5.6883 22 3 0 0 0 0
14. Daněk Milan Pistole 71.49 % 107 0 19.29 s 5.5469 18 5 2 0 0 0
15. Foltýn Petr Pistole Optic 71.14 % 111 0 20.11 s 5.5196 19 5 1 0 0 0
17. Neplech Martin Pistole Optic 66.53 % 112 10 19.76 s 5.1619 20 4 0 1 0 0
19. Sixta Bedřich Pistole 61.79 % 115 0 23.99 s 4.7937 21 3 1 0 0 0
20. Ostárek Radim Pistole Optic 61.70 % 119 0 24.86 s 4.7868 23 1 1 0 0 0
21. Kopecký Vlastimil Pistole 59.81 % 111 0 23.92 s 4.6405 19 5 1 0 0 0
22. Zikán Roman Pistole 59.20 % 112 20 20.03 s 4.5931 21 2 1 1 1 0
23. Dvořák Petr Pistole 52.90 % 112 10 24.85 s 4.1046 21 2 1 1 0 0
24. Paveza Václav Pistole Optic 52.88 % 112 10 24.86 s 4.1030 21 2 1 1 0 0
25. Grünberger Jakub Pistole 51.28 % 119 0 29.91 s 3.9786 22 3 0 0 0 0
26. Pinček Martin Pistole 48.22 % 111 0 29.67 s 3.7412 19 5 1 0 0 0
27. Vlachynský Jaroslav Pistole 45.73 % 123 0 34.67 s 3.5477 24 1 0 0 0 0
28. Sorkin Roman Pistole Optic 45.44 % 110 20 25.53 s 3.5253 20 3 1 1 1 0
29. Novák Luboš Pistole 38.64 % 110 10 33.36 s 2.9976 19 5 0 1 0 0
30. Veselý Václav Pistole 34.13 % 115 0 43.43 s 2.6479 20 5 0 0 0 0
Situace 4 — Situace 4

6 steel, 8 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 4
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Dvořák Petr PCC 100.00 % 104 0 15.02 s 6.9241 19 3 0 0 0 0
3. Koudelka Dan Pistole Optic 92.66 % 92 0 14.34 s 6.4156 14 7 1 0 0 0
4. Kraus Jan Pistole Optic 91.89 % 92 0 14.46 s 6.3624 14 7 1 0 0 0
5. Svěrák Dušan PCC 88.70 % 106 0 17.26 s 6.1414 20 2 0 0 0 0
7. Zikán Roman Pistole 87.04 % 98 0 16.26 s 6.0271 17 4 1 0 0 0
8. Šindler Hynek PCC 83.30 % 102 10 15.95 s 5.7680 18 4 0 0 0 1
9. Šporik Jan Pistole Optic 82.24 % 98 0 17.21 s 5.6944 16 6 0 0 0 0
10. Foltýn Petr PCC 76.98 % 96 0 18.01 s 5.3304 16 5 1 0 0 0
11. Mikolášek Daniel Pistole 72.39 % 104 0 20.75 s 5.0120 19 3 0 0 0 0
13. Neplech Martin Pistole Optic 71.18 % 104 0 21.10 s 4.9289 19 3 0 0 0 0
14. Foltýn Petr Pistole Optic 70.57 % 96 10 17.60 s 4.8864 16 5 1 0 1 0
16. Kopecký Vlastimil Pistole 61.51 % 96 0 22.54 s 4.2591 16 5 1 0 0 0
17. Svěrák Dušan Pistole Optic 61.19 % 103 10 21.95 s 4.2369 20 1 0 1 0 0
18. Paveza Václav Pistole Optic 60.42 % 93 10 19.84 s 4.1835 18 0 3 1 0 0
19. Ostárek Radim Pistole Optic 54.27 % 98 0 26.08 s 3.7577 16 6 0 0 0 0
21. Novák Luboš Pistole 51.41 % 96 0 26.97 s 3.5595 17 3 2 0 0 0
22. Pinček Martin Pistole 50.97 % 98 0 27.77 s 3.5290 16 6 0 0 0 0
23. Grünberger Jakub Pistole 49.34 % 96 0 28.10 s 3.4164 16 5 1 0 0 0
24. Vlachynský Jaroslav Pistole 47.61 % 110 0 33.37 s 3.2964 22 0 0 0 0 0
25. Januška Lukáš Pistole 47.48 % 96 0 29.20 s 3.2877 16 5 1 0 0 0
26. Sixta Bedřich Pistole 40.33 % 89 20 24.71 s 2.7924 15 4 2 1 1 0
27. Dvořák Petr Pistole 38.67 % 94 20 27.64 s 2.6773 17 3 0 2 0 0
28. Daněk Milan Pistole 34.45 % 80 20 25.15 s 2.3857 14 2 4 2 0 0
29. Veselý Václav Pistole 25.21 % 95 10 48.70 s 1.7454 17 3 1 1 0 0
30. Sorkin Roman Pistole Optic 20.27 % 83 40 30.64 s 1.4034 15 2 2 3 1 0
Situace 5 — Situace 5

1 steel, 5 paper, 2 disappearing, some noshoots · 11 ran · max 55 bodů

Situace 5
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Koudelka Dan Pistole Optic 100.00 % 46 0 8.00 s 5.7500 9 0 1 0 0 0
3. Kopecký Vlastimil Pistole 95.65 % 55 0 10.00 s 5.5000 11 0 0 0 0 0
4. Foltýn Petr PCC 93.20 % 53 0 9.89 s 5.3589 10 1 0 0 0 0
5. Neplech Martin Pistole Optic 91.34 % 50 0 9.52 s 5.2521 10 0 0 0 0 0
6. Svěrák Dušan Pistole Optic 89.66 % 53 0 10.28 s 5.1556 10 1 0 0 0 0
7. Zikán Roman Pistole 86.86 % 47 0 9.41 s 4.9947 7 4 0 0 0 0
8. Šindler Hynek PCC 86.60 % 49 0 9.84 s 4.9797 9 1 1 0 0 0
9. Mikolášek Daniel Pistole 85.28 % 51 0 10.40 s 4.9038 10 0 1 0 0 0
12. Dvořák Petr Pistole 82.98 % 49 0 10.27 s 4.7712 8 3 0 0 0 0
13. Kraus Jan Pistole Optic 81.73 % 43 0 9.15 s 4.6995 6 4 1 0 0 0
14. Svěrák Dušan PCC 77.59 % 46 0 10.31 s 4.4617 8 2 0 0 0 0
15. Šporik Jan Pistole Optic 76.14 % 38 0 8.68 s 4.3779 5 4 1 0 0 0
16. Foltýn Petr Pistole Optic 72.39 % 43 0 10.33 s 4.1626 6 4 1 0 0 0
17. Dvořák Petr PCC 71.51 % 47 0 11.43 s 4.1120 7 4 0 0 0 0
18. Januška Lukáš Pistole 71.05 % 44 0 10.77 s 4.0854 8 1 1 0 0 0
19. Paveza Václav Pistole Optic 68.23 % 47 0 11.98 s 3.9232 8 2 1 0 0 0
21. Grünberger Jakub Pistole 64.61 % 48 0 12.92 s 3.7152 9 1 0 0 0 0
22. Sixta Bedřich Pistole 64.31 % 45 0 12.17 s 3.6976 7 3 1 0 0 0
23. Daněk Milan Pistole 57.18 % 36 0 10.95 s 3.2877 5 3 2 0 0 0
24. Sorkin Roman Pistole Optic 54.43 % 40 0 12.78 s 3.1299 6 3 1 0 0 0
25. Ostárek Radim Pistole Optic 51.56 % 37 0 12.48 s 2.9647 6 2 1 0 0 0
26. Veselý Václav Pistole 47.30 % 39 0 14.34 s 2.7197 7 1 1 0 0 0
28. Vlachynský Jaroslav Pistole 36.07 % 42 10 15.43 s 2.0739 7 2 1 0 1 0
29. Pinček Martin Pistole 34.01 % 33 10 11.76 s 1.9558 5 2 2 1 0 0
30. Novák Luboš Pistole 29.62 % 34 10 14.09 s 1.7033 4 4 2 0 1 0

Pořadí a % určuje srovnání napříč všemi divizemi dohromady (jiný vítěz než ve vlastní divizi, proto se % může lišit od záložky konkrétní divize). Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Závěrečné pořadí Skalský pohár 2024
Zobrazit pořadí

Squad 1

8 / 8
100% obsazeno
1 Foltýn Petr Zapl.
Pistole Optic
2 Ostárek Radim Zapl.
Pistole Optic
3 Novák Luboš Zapl.
Pistole
4 Grünberger Jakub Zapl.
Pistole
5 Vlachynský Jaroslav Zapl.
Pistole
6 Svěrák Dušan Zapl.
Pistole Optic
7 Pinček Martin Zapl.
Pistole
8 Piatke Ondřej Zapl.
PCC
Obsazeno

Squad 2

8 / 8
100% obsazeno
1 Januška Lukáš Zapl.
Pistole
2 Januška Lukáš Zapl.
PCC
3 Foltýn Petr Zapl.
PCC
4 Hájek Jan Zapl.
Pistole
5 Svěrák Dušan Zapl.
PCC
6 Kraus Jan Zapl.
Pistole Optic
7 Koudelka Dan Zapl.
Pistole Optic
8 Paveza Václav Zapl.
Pistole Optic
Obsazeno

Squad 3

9 / 10
90% obsazeno
1 Sorkin Roman Nezapl.
Pistole Optic
2 Neplech Martin Zapl.
Pistole Optic
3 Chovaniok Jan Zapl.
PCC
4 Chovaniok Jan Zapl.
Pistole Optic
5 Rangotis Filip Zapl.
Pistole
6 Šporik Jan Zapl.
Pistole Optic
7 Veselý Václav Zapl.
Pistole
8 Kopecký Vlastimil Zapl.
Pistole
9 Mikolášek Daniel Nezapl.
Pistole
1 volné místo

Squad 4

4 / 10
40% obsazeno
1 Španihelová Tereza Nezapl.
PCC
2 Španihelová Tereza Nezapl.
Pistole
3 Dvořák Petr Nezapl.
Pistole
4 Dvořák Petr Nezapl.
PCC
6 volných míst

Rozhodčí

4 / 4
100% obsazeno
1 Daněk Milan Zapl.
Pistole
2 Sixta Bedřich Zapl.
Pistole
3 Šindler Hynek Zapl.
PCC
4 Zikán Roman Zapl.
Pistole
Obsazeno