Přejít na obsah
Soutěž
Skalský pohár 2025

3. kolo Skalského poháru 2025

Startovné 750 Kč / kat.
Závod proběhl

Detaily závodu

750 za kategorii
Cena se platí za každou kategorii zvlášť

17.4. 2025

Pozdější platba = zrušení registrace

Popis

Desetikolová soutěž s Finále.

Pro kvalifikaci do finále se počítá součet šesti nejlepších výsledků jednotlivých kol.

Do finále postupuje 5 střelců z každé divize.

U kategorie senior a ženy bude konečný výsledek tvořit součet šesti kol Skalského poháru.

Ceny:

  • PISTOLE: 1.místo 1500kč - 2.místo 1000 kč - 3.místo 500kč
  • PISTOLE OPTIC: 1.místo 1500kč - 2.místo 1000 kč - 3.místo 500kč
  • PCC: 1.místo 1500kč - 2.místo 1000kč - 3.místo 500kč
  • Střelci ve všech kategoriích (ženy, senioři, regular) umístění na prvních třech místech obdrží poháry.

Tombola:

  • Pistole sam. Taurus, Mod: G3 Tactical, Ráže: 9mm Luger, hl.: 4,5" (114mm), Cerakote.
  • Sluchátka Sordin
  • IPSC opasek s vybavením dle výběru střelce v hodnotě 5500 Kč
  • Pistolový kolimátor Vector
  • Puškový kolimátor Vector
  • Střelecká taška (Range bag)
  • Obal na dlouhou zbraň
  • plus další drobné ceny pro každého účastníka tomboly. Od nás neodjíždí nikdo s prázdnou ????

Do tomboly budou zařazeni všichni střelci, kteří se zúčastnili minimálně šesti kol Skalského poháru. Pokud střelec splní podmínky pro zařazení do slosování v kategorii Pistole i PCC, bude mít ve slosovaní za každou kategorii los. Další los získá střelec, který absolvovuje všechna kola Skalského poháru. Slosovaní proběhne v den Finalového závodu ihned po vyhlášení výsledků. Po slosování bude pro vás připravený malý IPSC závod, kde střelec, který první nastřílí fullhouse v jednotlivých stage (samé alfy), obdrží láhev lahodného moku. Dále proběhnou soutěže ve střelbě ze vzduchovky jak s mechanickými mířidly, tak i na větší vzdálenost s optikou.

Hodně střeleckých úspěchů přeje Tým pořadatelů IPSC SKÁLA STĚBOŘICE a SPONZOŘI ZÁVODU
Organizace a pravidla
Průběh závodu a pravidla
Hynek Šindler
608 226 335
Registrace
Roman Zikán
774 537 150
Kalibrační zbraň
CZ75 TS Orange
Počet ran
110–140 ran
Počet situací
6
Rozhodčí
Šindler Hynek, Sixta Bedřich, Daněk Milan, Zikán Roman, Šindler Hynek
Divize
  • PCC (Karabina v pistolové ráži, Pistol Caliber Carbine (konverze))
  • Pistole (Pistole bez optiky, otevřená mířidla (Standard, Production))
  • Pistole Optic (Pistole s montovanou optikou (Open, Standard Optics, Production Optics))
Kategorie
  • Regular
  • Senior
  • Ženy

Bezpečnost na střelnici

Manipulace se zbraní je povolena pouze ve vyznačených bezpečných zónách — se střelivem se zde naopak manipulovat nesmí. Mimo bezpečné zóny platí opak: se zbraní se manipulovat nesmí (zůstává vybitá, PCC s vlaječkou v komoře a hlavní vzhůru, při přenosu ústím nad ramenem), manipulace se střelivem (např. plnění zásobníků) je zde povolena. Nabíjení zbraně na střelnici pouze na palebné čáře výhradně na povel rozhodčího. Ochrana zraku a sluchu povinná. Závodníci startují na vlastní nebezpečí a jsou odpovědni za jimi způsobenou škodu a újmu.

Kdo se může zúčastnit a co si vzít s sebou

Účast: Všichni střelci s platným zbrojním oprávněním. Doklady: průkaz totožnosti.

Registrace, výsledky a protesty

Registrace: půl hodiny před začátkem squadu. Výsledky: do 15 minut po dostřílení posledního squadu. Protesty: řeší se ihned s vkladem 500,–Kč u rozhodčího, jeho rozhodnutí je definitivní.

Změna propozic vyhrazena.

Výsledky

Pistole 14

01
Rangotis Filip
100 %
02
Zikán Roman
95.49 %
03
Januška Lukáš
75.86 %
4 Pospíšil Martin 67.51 %
5 Demeter Roman 64.39 %
6 Vlachynský Jaroslav 58.61 %
7 Petrakovič Miroslav 56.27 %
8 Grünberger Jakub 56.14 %
9 Sixta Bedřich 56.06 %
10 Konečný Štěpán 52.87 %
11 Šalplachta Václav 49.99 %
12 Šimkovič Jakub 46.28 %
13 Šalplachtová Lenka 33.75 %
14 Schindler Karel 23.33 %
01
Pospíšil Martin
100 %
02
Demeter Roman
95.39 %
03
Petrakovič Miroslav
83.35 %
4 Sixta Bedřich 83.04 %
01
Šalplachtová Lenka
100 %
Výsledky po situacích — 6 situací
Situace 1 — Situace 1

6 steel, 7 paper, some noshoots · 20 ran · max 100 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Rangotis Filip 100.00 % 2. 98 0 15.84 s 6.1869 19 1 0 0 0 0
2. Zikán Roman 92.47 % 5. 96 0 16.78 s 5.7211 18 2 0 0 0 0
3. Pospíšil Martin 75.83 % 15. 98 0 20.89 s 4.6912 19 1 0 0 0 0
4. Vlachynský Jaroslav 62.87 % 18. 96 0 24.68 s 3.8898 18 2 0 0 0 0
5. Petrakovič Miroslav 59.30 % 20. 98 0 26.71 s 3.6690 19 1 0 0 0 0
6. Demeter Roman 59.12 % 21. 89 10 21.60 s 3.6574 16 3 0 1 0 0
7. Šalplachta Václav 58.71 % 22. 92 0 25.33 s 3.6321 16 4 0 0 0 0
8. Grünberger Jakub 58.38 % 23. 86 0 23.81 s 3.6119 13 7 0 0 0 0
9. Sixta Bedřich 57.92 % 24. 86 0 24.00 s 3.5833 13 7 0 0 0 0
10. Januška Lukáš 52.25 % 26. 89 30 18.25 s 3.2329 16 3 0 1 2 0
11. Šalplachtová Lenka 46.45 % 27. 92 0 32.01 s 2.8741 17 2 1 0 0 0
12. Konečný Štěpán 36.79 % 29. 81 20 26.80 s 2.2761 13 5 1 1 1 0
13. Šimkovič Jakub 33.39 % 30. 78 20 28.08 s 2.0655 14 2 2 2 0 0
14. Schindler Karel 2.37 % 32. 76 70 40.91 s 0.1467 14 2 0 4 2 1
Situace 2 — Situace 2

6 steel, 13 paper, some noshoots · 32 ran · max 160 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Rangotis Filip 100.00 % 2. 158 0 27.33 s 5.7812 31 1 0 0 0 0
2. Zikán Roman 92.57 % 4. 140 0 26.16 s 5.3517 24 6 2 0 0 0
3. Januška Lukáš 74.86 % 13. 152 0 35.12 s 4.3280 28 4 0 0 0 0
4. Pospíšil Martin 67.11 % 17. 134 0 34.54 s 3.8796 21 9 2 0 0 0
5. Demeter Roman 60.92 % 19. 137 20 33.22 s 3.5220 25 3 3 1 1 0
6. Petrakovič Miroslav 55.79 % 21. 148 0 45.89 s 3.2251 26 6 0 0 0 0
7. Sixta Bedřich 55.68 % 22. 140 0 43.49 s 3.2191 23 8 1 0 0 0
8. Grünberger Jakub 54.88 % 23. 130 20 34.67 s 3.1728 20 10 0 2 0 0
9. Vlachynský Jaroslav 54.62 % 24. 144 0 45.60 s 3.1579 24 8 0 0 0 0
10. Šimkovič Jakub 48.56 % 25. 137 10 45.24 s 2.8073 23 7 1 1 0 0
11. Konečný Štěpán 44.57 % 27. 141 20 46.96 s 2.5767 24 7 0 1 1 0
12. Schindler Karel 41.48 % 28. 139 10 53.79 s 2.3982 24 6 1 1 0 0
13. Šalplachta Václav 30.07 % 30. 134 40 54.08 s 1.7382 23 6 1 2 1 1
14. Šalplachtová Lenka 24.07 % 31. 148 30 84.81 s 1.3913 26 6 0 0 3 0
Situace 3 — Situace 3

3 steel, 6 paper, 2 disappearing, some noshoots · 15 ran · max 75 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Zikán Roman 100.00 % 5. 65 0 9.85 s 6.5990 10 5 0 0 0 0
2. Rangotis Filip 84.19 % 14. 61 0 10.98 s 5.5556 11 2 0 0 0 0
3. Januška Lukáš 75.77 % 15. 66 0 13.20 s 5.0000 12 2 0 0 0 0
4. Šalplachta Václav 74.62 % 16. 68 0 13.81 s 4.9240 13 1 0 0 0 0
5. Grünberger Jakub 72.21 % 17. 67 0 14.06 s 4.7653 11 4 0 0 0 0
6. Demeter Roman 70.46 % 18. 63 0 13.55 s 4.6494 10 4 1 0 0 0
7. Pospíšil Martin 66.39 % 20. 52 0 11.87 s 4.3808 8 3 3 0 0 0
8. Konečný Štěpán 65.43 % 21. 63 0 14.59 s 4.3180 10 4 1 0 0 0
9. Vlachynský Jaroslav 65.27 % 23. 64 0 14.86 s 4.3069 12 1 1 0 0 0
10. Petrakovič Miroslav 48.32 % 26. 63 10 16.62 s 3.1889 12 1 0 0 1 0
11. Šimkovič Jakub 45.71 % 28. 56 10 15.25 s 3.0164 9 3 2 1 0 0
12. Šalplachtová Lenka 40.55 % 29. 62 0 23.17 s 2.6759 11 2 1 0 0 0
13. Sixta Bedřich 40.44 % 30. 52 10 15.74 s 2.6684 7 5 2 1 0 0
14. Schindler Karel 0.00 % 34. 43 90 17.06 s 0.0000 8 1 0 5 3 1
Situace 4 — Situace 4

2 steel, 8 paper, some noshoots · 18 ran · max 90 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Zikán Roman 100.00 % 4. 86 0 10.44 s 8.2375 16 2 0 0 0 0
2. Rangotis Filip 97.30 % 7. 86 0 10.73 s 8.0149 16 2 0 0 0 0
3. Januška Lukáš 87.30 % 10. 84 0 11.68 s 7.1918 15 3 0 0 0 0
4. Grünberger Jakub 66.65 % 18. 80 0 14.57 s 5.4907 13 5 0 0 0 0
5. Šimkovič Jakub 60.00 % 20. 86 0 17.40 s 4.9425 16 2 0 0 0 0
6. Petrakovič Miroslav 57.10 % 21. 88 0 18.71 s 4.7034 17 1 0 0 0 0
7. Konečný Štěpán 55.83 % 22. 78 0 16.96 s 4.5991 12 6 0 0 0 0
8. Vlachynský Jaroslav 55.53 % 23. 80 0 17.49 s 4.5740 13 5 0 0 0 0
9. Pospíšil Martin 55.08 % 24. 72 0 15.87 s 4.5369 11 5 2 0 0 0
10. Demeter Roman 51.80 % 25. 81 10 16.64 s 4.2668 15 2 0 1 0 0
11. Šalplachtová Lenka 43.21 % 28. 74 0 20.79 s 3.5594 13 2 3 0 0 0
12. Šalplachta Václav 38.94 % 30. 71 20 15.90 s 3.2075 12 3 2 1 1 0
13. Sixta Bedřich 34.22 % 31. 71 10 21.64 s 2.8189 10 7 0 1 0 0
14. Schindler Karel 31.71 % 32. 72 20 19.91 s 2.6118 14 0 2 2 0 0
Situace 5 — Situace 5

2 steel, 14 paper, some noshoots · 30 ran · max 150 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Rangotis Filip 100.00 % 4. 148 0 21.09 s 7.0175 29 1 0 0 0 0
2. Zikán Roman 88.21 % 7. 136 0 21.97 s 6.1903 23 7 0 0 0 0
3. Januška Lukáš 76.73 % 10. 138 0 25.63 s 5.3843 25 4 1 0 0 0
4. Sixta Bedřich 73.02 % 12. 134 0 26.15 s 5.1243 23 6 1 0 0 0
5. Demeter Roman 69.09 % 16. 144 0 29.70 s 4.8485 27 3 0 0 0 0
6. Pospíšil Martin 67.14 % 19. 120 0 25.47 s 4.7114 17 11 2 0 0 0
7. Šalplachta Václav 66.15 % 20. 142 0 30.59 s 4.6420 26 4 0 0 0 0
8. Konečný Štěpán 60.95 % 21. 126 0 29.46 s 4.2770 20 8 2 0 0 0
9. Petrakovič Miroslav 59.96 % 22. 146 0 34.70 s 4.2075 28 2 0 0 0 0
10. Grünberger Jakub 59.24 % 24. 129 20 26.22 s 4.1571 21 8 0 1 1 0
11. Vlachynský Jaroslav 52.22 % 25. 127 20 29.20 s 3.6644 20 9 0 1 1 0
12. Šalplachtová Lenka 37.78 % 28. 121 10 41.87 s 2.6511 20 6 3 1 0 0
13. Šimkovič Jakub 36.18 % 30. 115 30 33.48 s 2.5388 18 8 1 3 0 0
14. Schindler Karel 17.82 % 31. 114 60 43.19 s 1.2503 20 4 2 4 2 0
Situace 6 — Situace 6

1 steel, 7 paper, 4 disappearing, some noshoots · 15 ran · max 75 bodů

Situace 6
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Rangotis Filip 100.00 % 4. 65 0 9.47 s 6.8638 11 3 1 0 0 0
2. Zikán Roman 92.15 % 7. 63 0 9.96 s 6.3253 11 2 2 0 0 0
3. Januška Lukáš 79.61 % 15. 63 0 11.53 s 5.4640 10 4 1 0 0 0
4. Demeter Roman 66.22 % 16. 54 0 11.88 s 4.5455 6 8 0 0 0 0
5. Pospíšil Martin 61.16 % 18. 60 10 11.91 s 4.1982 9 5 0 0 1 0
6. Vlachynský Jaroslav 60.11 % 19. 59 0 14.30 s 4.1259 10 3 0 0 0 0
7. Šimkovič Jakub 54.11 % 21. 55 0 14.81 s 3.7137 9 3 1 0 0 0
8. Sixta Bedřich 51.60 % 23. 59 0 16.66 s 3.5414 8 6 1 0 0 0
9. Konečný Štěpán 49.71 % 24. 65 10 16.12 s 3.4119 10 5 0 0 1 0
10. Petrakovič Miroslav 42.09 % 26. 57 10 16.27 s 2.8888 9 4 0 0 1 0
11. Schindler Karel 32.43 % 28. 51 10 18.42 s 2.2258 9 1 3 0 1 0
12. Šalplachta Václav 27.63 % 29. 53 20 17.40 s 1.8966 8 4 1 0 2 0
13. Grünberger Jakub 10.24 % 30. 45 30 21.34 s 0.7029 7 3 1 3 0 0
14. Šalplachtová Lenka 4.86 % 31. 49 40 27.00 s 0.3333 8 3 0 1 3 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Pistole Optic 10

01
Šporik Jan
100 %
02
Šindler Hynek
99.46 %
03
Neplech Martin
90.59 %
4 Daněk Milan 88.74 %
5 Dvořák Milan 88.57 %
6 Mička Luděk 85.73 %
7 Ostárek Radim 83.69 %
8 Paveza Václav 77.31 %
9 Svěrák Dušan 73.54 %
10 Veselý Václav 46.71 %
01
Daněk Milan
100 %
02
Mička Luděk
96.61 %
03
Ostárek Radim
94.31 %
4 Svěrák Dušan 82.87 %
5 Veselý Václav 52.64 %
Výsledky po situacích — 6 situací
Situace 1 — Situace 1

6 steel, 7 paper, some noshoots · 20 ran · max 100 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šporik Jan 100.00 % 4. 94 0 15.63 s 6.0141 18 1 1 0 0 0
2. Paveza Václav 87.61 % 6. 92 0 17.46 s 5.2692 16 4 0 0 0 0
3. Šindler Hynek 84.12 % 7. 90 0 17.79 s 5.0590 16 3 1 0 0 0
4. Neplech Martin 81.98 % 8. 92 0 18.66 s 4.9303 16 4 0 0 0 0
5. Mička Luděk 81.73 % 9. 96 0 19.53 s 4.9155 18 2 0 0 0 0
6. Ostárek Radim 80.83 % 10. 98 0 20.16 s 4.8611 19 1 0 0 0 0
7. Dvořák Milan 80.25 % 12. 96 0 19.89 s 4.8265 18 2 0 0 0 0
8. Daněk Milan 75.06 % 16. 86 0 19.05 s 4.5144 14 5 1 0 0 0
9. Svěrák Dušan 66.71 % 17. 94 0 23.43 s 4.0120 17 3 0 0 0 0
10. Veselý Václav 31.38 % 31. 91 20 37.62 s 1.8873 17 2 0 1 1 0
Situace 2 — Situace 2

6 steel, 13 paper, some noshoots · 32 ran · max 160 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 5. 145 10 25.52 s 5.2900 26 5 0 1 0 0
2. Dvořák Milan 99.77 % 6. 150 0 28.42 s 5.2780 27 5 0 0 0 0
3. Daněk Milan 95.50 % 8. 146 0 28.90 s 5.0519 26 5 1 0 0 0
4. Neplech Martin 90.35 % 9. 156 0 32.64 s 4.7794 30 2 0 0 0 0
5. Paveza Václav 89.17 % 10. 150 0 31.80 s 4.7170 27 5 0 0 0 0
6. Ostárek Radim 85.35 % 11. 154 0 34.11 s 4.5148 29 3 0 0 0 0
7. Mička Luděk 84.97 % 12. 154 0 34.26 s 4.4950 29 3 0 0 0 0
8. Šporik Jan 80.18 % 15. 145 10 31.83 s 4.2413 26 5 0 1 0 0
9. Svěrák Dušan 68.48 % 18. 142 10 36.44 s 3.6224 24 7 1 0 1 0
10. Veselý Václav 50.49 % 26. 149 10 52.04 s 2.6710 28 3 0 1 0 0
Situace 3 — Situace 3

3 steel, 6 paper, 2 disappearing, some noshoots · 15 ran · max 75 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šporik Jan 100.00 % 3. 66 0 9.48 s 6.9620 12 2 0 0 0 0
2. Šindler Hynek 98.17 % 4. 65 0 9.51 s 6.8349 11 3 1 0 0 0
3. Neplech Martin 89.95 % 7. 64 0 10.22 s 6.2622 11 3 0 0 0 0
4. Daněk Milan 89.31 % 8. 73 0 11.74 s 6.2181 14 1 0 0 0 0
5. Mička Luděk 82.32 % 11. 69 0 12.04 s 5.7309 12 3 0 0 0 0
6. Ostárek Radim 80.62 % 12. 71 0 12.65 s 5.6126 13 2 0 0 0 0
7. Svěrák Dušan 80.26 % 13. 67 0 11.99 s 5.5880 11 4 0 0 0 0
8. Dvořák Milan 62.00 % 22. 68 20 11.12 s 4.3165 13 1 0 1 1 0
9. Paveza Václav 52.89 % 24. 64 20 11.95 s 3.6820 11 3 0 1 1 0
10. Veselý Václav 43.46 % 27. 63 0 20.82 s 3.0259 12 1 0 0 0 0
Situace 4 — Situace 4

2 steel, 8 paper, some noshoots · 18 ran · max 90 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 3. 82 0 9.46 s 8.6681 15 2 1 0 0 0
2. Šporik Jan 93.57 % 6. 88 0 10.85 s 8.1106 17 1 0 0 0 0
3. Neplech Martin 88.11 % 8. 86 0 11.26 s 7.6377 16 2 0 0 0 0
4. Daněk Milan 81.64 % 12. 76 0 10.74 s 7.0764 13 3 2 0 0 0
5. Mička Luděk 80.14 % 13. 86 0 12.38 s 6.9467 16 2 0 0 0 0
6. Dvořák Milan 76.43 % 14. 84 0 12.68 s 6.6246 15 3 0 0 0 0
7. Ostárek Radim 73.16 % 15. 82 0 12.93 s 6.3418 14 4 0 0 0 0
8. Paveza Václav 69.87 % 16. 86 0 14.20 s 6.0563 16 2 0 0 0 0
9. Svěrák Dušan 60.05 % 19. 81 10 13.64 s 5.2053 15 2 0 1 0 0
10. Veselý Václav 37.66 % 29. 76 0 23.28 s 3.2646 12 5 1 0 0 0
Situace 5 — Situace 5

2 steel, 14 paper, some noshoots · 30 ran · max 150 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šporik Jan 100.00 % 3. 134 0 18.02 s 7.4362 22 8 0 0 0 0
2. Neplech Martin 88.56 % 5. 146 0 22.17 s 6.5855 28 2 0 0 0 0
3. Šindler Hynek 85.80 % 6. 132 0 20.69 s 6.3799 22 7 1 0 0 0
4. Paveza Václav 73.26 % 9. 132 0 24.23 s 5.4478 22 7 1 0 0 0
5. Dvořák Milan 72.02 % 11. 140 0 26.14 s 5.3558 25 5 0 0 0 0
6. Mička Luděk 67.50 % 14. 144 0 28.69 s 5.0192 27 3 0 0 0 0
7. Daněk Milan 67.06 % 15. 128 0 25.67 s 4.9864 21 7 2 0 0 0
8. Ostárek Radim 64.04 % 17. 126 0 26.46 s 4.7619 18 12 0 0 0 0
9. Svěrák Dušan 56.27 % 23. 137 10 30.35 s 4.1845 25 4 0 1 0 0
10. Veselý Václav 43.51 % 26. 142 0 43.89 s 3.2354 27 2 1 0 0 0
Situace 6 — Situace 6

1 steel, 7 paper, 4 disappearing, some noshoots · 15 ran · max 75 bodů

Situace 6
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Dvořák Milan 100.00 % 5. 71 0 10.66 s 6.6604 13 2 0 0 0 0
2. Svěrák Dušan 95.92 % 6. 69 0 10.80 s 6.3889 12 3 0 0 0 0
3. Daněk Milan 93.75 % 8. 63 0 10.09 s 6.2438 10 4 1 0 0 0
4. Šporik Jan 93.57 % 9. 53 10 6.90 s 6.2319 10 1 0 1 0 0
5. Ostárek Radim 91.72 % 10. 73 0 11.95 s 6.1088 14 1 0 0 0 0
6. Mička Luděk 90.87 % 12. 67 0 11.07 s 6.0524 11 4 0 0 0 0
7. Šindler Hynek 90.59 % 13. 61 0 10.11 s 6.0336 9 5 1 0 0 0
8. Neplech Martin 59.14 % 20. 64 20 11.17 s 3.9391 11 3 0 1 1 0
9. Veselý Václav 53.25 % 22. 67 0 18.89 s 3.5469 12 2 1 0 0 0
10. Paveza Václav 36.10 % 27. 61 20 17.05 s 2.4047 11 2 0 1 1 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

PCC 8

01
Španihelová Tereza
100 %
02
Balcar Karel
90.12 %
03
Svěrák Dušan
69.19 %
4 Kapcalová Natálie 59.84 %
5 Sorkin Roman 58.46 %
6 Demeter Roman 50.41 %
7 Špůrek Libor 36.47 %
8 Šindler Hynek 18.47 %
01
Svěrák Dušan
100 %
02
Demeter Roman
72.86 %
03
Špůrek Libor
52.71 %
01
Kapcalová Natálie
100 %
Výsledky po situacích — 6 situací
Situace 1 — Situace 1

6 steel, 7 paper, some noshoots · 20 ran · max 100 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 94 0 12.91 s 7.2812 17 3 0 0 0 0
2. Balcar Karel 82.84 % 3. 93 10 13.76 s 6.0320 18 1 0 1 0 0
3. Svěrák Dušan 66.33 % 11. 95 10 17.60 s 4.8295 19 0 0 1 0 0
4. Sorkin Roman 65.92 % 13. 90 0 18.75 s 4.8000 16 3 1 0 0 0
5. Kapcalová Natálie 65.04 % 14. 94 0 19.85 s 4.7355 18 1 1 0 0 0
6. Šindler Hynek 50.62 % 19. 81 20 16.55 s 3.6858 13 5 1 1 1 0
7. Špůrek Libor 46.73 % 25. 92 0 27.04 s 3.4024 16 4 0 0 0 0
8. Demeter Roman 33.21 % 28. 100 0 41.36 s 2.4178 20 0 0 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

6 steel, 13 paper, some noshoots · 32 ran · max 160 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 154 0 21.74 s 7.0837 29 3 0 0 0 0
2. Balcar Karel 78.77 % 3. 152 0 27.24 s 5.5800 28 4 0 0 0 0
3. Svěrák Dušan 73.66 % 7. 152 0 29.13 s 5.2180 28 4 0 0 0 0
4. Sorkin Roman 59.91 % 14. 145 10 31.81 s 4.2439 26 5 0 1 0 0
5. Demeter Roman 58.05 % 16. 154 0 37.45 s 4.1121 29 3 0 0 0 0
6. Kapcalová Natálie 46.22 % 20. 144 20 37.87 s 3.2744 28 1 1 2 0 0
7. Špůrek Libor 26.61 % 29. 152 0 80.65 s 1.8847 28 4 0 0 0 0
9. Šindler Hynek 0.00 % 34. 45 330 5.22 s 0.0000 9 0 0 23 0 10
Situace 3 — Situace 3

3 steel, 6 paper, 2 disappearing, some noshoots · 15 ran · max 75 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 69 0 7.94 s 8.6902 12 3 0 0 0 0
2. Balcar Karel 96.01 % 2. 69 0 8.27 s 8.3434 12 3 0 0 0 0
3. Demeter Roman 74.21 % 6. 75 0 11.63 s 6.4488 15 0 0 0 0 0
4. Svěrák Dušan 69.59 % 9. 71 0 11.74 s 6.0477 13 2 0 0 0 0
5. Kapcalová Natálie 68.57 % 10. 73 0 12.25 s 5.9592 14 1 0 0 0 0
6. Sorkin Roman 52.39 % 19. 57 0 12.52 s 4.5527 9 4 0 0 0 0
7. Špůrek Libor 41.16 % 25. 73 0 20.41 s 3.5767 14 1 0 0 0 0
Situace 4 — Situace 4

2 steel, 8 paper, some noshoots · 18 ran · max 90 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Balcar Karel 100.00 % 1. 82 0 7.64 s 10.7330 14 4 0 0 0 0
2. Španihelová Tereza 92.71 % 2. 80 0 8.04 s 9.9502 13 5 0 0 0 0
3. Šindler Hynek 75.76 % 5. 84 0 10.33 s 8.1317 15 3 0 0 0 0
4. Demeter Roman 67.65 % 9. 88 0 12.12 s 7.2607 17 1 0 0 0 0
5. Svěrák Dušan 66.55 % 11. 84 0 11.76 s 7.1429 15 3 0 0 0 0
6. Kapcalová Natálie 54.47 % 17. 86 0 14.71 s 5.8464 16 2 0 0 0 0
7. Špůrek Libor 35.50 % 26. 86 0 22.57 s 3.8104 16 2 0 0 0 0
8. Sorkin Roman 34.91 % 27. 72 30 11.21 s 3.7467 12 4 0 2 0 1
Situace 5 — Situace 5

2 steel, 14 paper, some noshoots · 30 ran · max 150 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 140 0 17.44 s 8.0275 25 5 0 0 0 0
2. Balcar Karel 95.51 % 2. 142 0 18.52 s 7.6674 26 4 0 0 0 0
3. Svěrák Dušan 68.85 % 8. 130 0 23.52 s 5.5272 21 8 1 0 0 0
4. Sorkin Roman 63.37 % 13. 134 0 26.34 s 5.0873 23 6 1 0 0 0
5. Kapcalová Natálie 58.92 % 18. 140 0 29.60 s 4.7297 25 5 0 0 0 0
6. Špůrek Libor 38.71 % 27. 132 0 42.48 s 3.1073 22 7 1 0 0 0
7. Demeter Roman 31.85 % 29. 120 60 23.47 s 2.5565 22 3 1 4 0 2
Situace 6 — Situace 6

1 steel, 7 paper, 4 disappearing, some noshoots · 15 ran · max 75 bodů

Situace 6
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 64 0 6.85 s 9.3431 11 3 0 0 0 0
2. Balcar Karel 87.62 % 2. 61 10 6.23 s 8.1862 11 2 0 1 0 0
3. Kapcalová Natálie 76.23 % 3. 73 0 10.25 s 7.1220 14 1 0 0 0 0
4. Sorkin Roman 64.83 % 11. 59 0 9.74 s 6.0575 10 3 0 0 0 0
5. Svěrák Dušan 60.87 % 14. 65 0 11.43 s 5.6868 10 5 0 0 0 0
6. Demeter Roman 45.28 % 17. 64 20 10.40 s 4.2308 11 3 0 1 1 0
7. Špůrek Libor 32.63 % 25. 62 0 20.34 s 3.0482 10 4 0 0 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Celkové pořadí — všechny divize

01
Španihelová Tereza
PCC
100 %
02
Balcar Karel
PCC
90.12 %
03
Rangotis Filip
Pistole
80.34 %
4 Šporik Jan Pistole Optic 77 %
5 Zikán Roman Pistole 76.45 %
6 Šindler Hynek Pistole Optic 75.89 %
7 Neplech Martin Pistole Optic 69.69 %
8 Svěrák Dušan PCC 69.19 %
9 Daněk Milan Pistole Optic 67.2 %
10 Dvořák Milan Pistole Optic 67.12 %
11 Mička Luděk Pistole Optic 65.14 %
12 Ostárek Radim Pistole Optic 63.47 %
13 Januška Lukáš Pistole 60.63 %
14 Kapcalová Natálie PCC 59.84 %
15 Paveza Václav Pistole Optic 59.46 %
16 Sorkin Roman PCC 58.46 %
17 Svěrák Dušan Pistole Optic 55.68 %
18 Pospíšil Martin Pistole 54.34 %
19 Demeter Roman Pistole 51.72 %
20 Demeter Roman PCC 50.41 %
21 Vlachynský Jaroslav Pistole 46.92 %
22 Sixta Bedřich Pistole 45.5 %
23 Petrakovič Miroslav Pistole 45.38 %
24 Grünberger Jakub Pistole 45.34 %
25 Konečný Štěpán Pistole 42.37 %
26 Šalplachta Václav Pistole 40.49 %
27 Šimkovič Jakub Pistole 36.76 %
28 Špůrek Libor PCC 36.47 %
29 Veselý Václav Pistole Optic 35.54 %
30 Šalplachtová Lenka Pistole 27.36 %
31 Schindler Karel Pistole 18.54 %
32 Šindler Hynek PCC 18.47 %
Výsledky po situacích
Situace 1 — Situace 1

6 steel, 7 paper, some noshoots · 20 ran · max 100 bodů

Situace 1
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 94 0 12.91 s 7.2812 17 3 0 0 0 0
2. Rangotis Filip Pistole 84.97 % 98 0 15.84 s 6.1869 19 1 0 0 0 0
3. Balcar Karel PCC 82.84 % 93 10 13.76 s 6.0320 18 1 0 1 0 0
4. Šporik Jan Pistole Optic 82.60 % 94 0 15.63 s 6.0141 18 1 1 0 0 0
5. Zikán Roman Pistole 78.57 % 96 0 16.78 s 5.7211 18 2 0 0 0 0
6. Paveza Václav Pistole Optic 72.37 % 92 0 17.46 s 5.2692 16 4 0 0 0 0
7. Šindler Hynek Pistole Optic 69.48 % 90 0 17.79 s 5.0590 16 3 1 0 0 0
8. Neplech Martin Pistole Optic 67.71 % 92 0 18.66 s 4.9303 16 4 0 0 0 0
9. Mička Luděk Pistole Optic 67.51 % 96 0 19.53 s 4.9155 18 2 0 0 0 0
10. Ostárek Radim Pistole Optic 66.76 % 98 0 20.16 s 4.8611 19 1 0 0 0 0
11. Svěrák Dušan PCC 66.33 % 95 10 17.60 s 4.8295 19 0 0 1 0 0
12. Dvořák Milan Pistole Optic 66.29 % 96 0 19.89 s 4.8265 18 2 0 0 0 0
13. Sorkin Roman PCC 65.92 % 90 0 18.75 s 4.8000 16 3 1 0 0 0
14. Kapcalová Natálie PCC 65.04 % 94 0 19.85 s 4.7355 18 1 1 0 0 0
15. Pospíšil Martin Pistole 64.43 % 98 0 20.89 s 4.6912 19 1 0 0 0 0
16. Daněk Milan Pistole Optic 62.00 % 86 0 19.05 s 4.5144 14 5 1 0 0 0
17. Svěrák Dušan Pistole Optic 55.10 % 94 0 23.43 s 4.0120 17 3 0 0 0 0
18. Vlachynský Jaroslav Pistole 53.42 % 96 0 24.68 s 3.8898 18 2 0 0 0 0
19. Šindler Hynek PCC 50.62 % 81 20 16.55 s 3.6858 13 5 1 1 1 0
20. Petrakovič Miroslav Pistole 50.39 % 98 0 26.71 s 3.6690 19 1 0 0 0 0
21. Demeter Roman Pistole 50.23 % 89 10 21.60 s 3.6574 16 3 0 1 0 0
22. Šalplachta Václav Pistole 49.88 % 92 0 25.33 s 3.6321 16 4 0 0 0 0
23. Grünberger Jakub Pistole 49.61 % 86 0 23.81 s 3.6119 13 7 0 0 0 0
24. Sixta Bedřich Pistole 49.21 % 86 0 24.00 s 3.5833 13 7 0 0 0 0
25. Špůrek Libor PCC 46.73 % 92 0 27.04 s 3.4024 16 4 0 0 0 0
26. Januška Lukáš Pistole 44.40 % 89 30 18.25 s 3.2329 16 3 0 1 2 0
27. Šalplachtová Lenka Pistole 39.47 % 92 0 32.01 s 2.8741 17 2 1 0 0 0
28. Demeter Roman PCC 33.21 % 100 0 41.36 s 2.4178 20 0 0 0 0 0
29. Konečný Štěpán Pistole 31.26 % 81 20 26.80 s 2.2761 13 5 1 1 1 0
30. Šimkovič Jakub Pistole 28.37 % 78 20 28.08 s 2.0655 14 2 2 2 0 0
31. Veselý Václav Pistole Optic 25.92 % 91 20 37.62 s 1.8873 17 2 0 1 1 0
32. Schindler Karel Pistole 2.01 % 76 70 40.91 s 0.1467 14 2 0 4 2 1
Situace 2 — Situace 2

6 steel, 13 paper, some noshoots · 32 ran · max 160 bodů

Situace 2
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 154 0 21.74 s 7.0837 29 3 0 0 0 0
2. Rangotis Filip Pistole 81.61 % 158 0 27.33 s 5.7812 31 1 0 0 0 0
3. Balcar Karel PCC 78.77 % 152 0 27.24 s 5.5800 28 4 0 0 0 0
4. Zikán Roman Pistole 75.55 % 140 0 26.16 s 5.3517 24 6 2 0 0 0
5. Šindler Hynek Pistole Optic 74.68 % 145 10 25.52 s 5.2900 26 5 0 1 0 0
6. Dvořák Milan Pistole Optic 74.51 % 150 0 28.42 s 5.2780 27 5 0 0 0 0
7. Svěrák Dušan PCC 73.66 % 152 0 29.13 s 5.2180 28 4 0 0 0 0
8. Daněk Milan Pistole Optic 71.32 % 146 0 28.90 s 5.0519 26 5 1 0 0 0
9. Neplech Martin Pistole Optic 67.47 % 156 0 32.64 s 4.7794 30 2 0 0 0 0
10. Paveza Václav Pistole Optic 66.59 % 150 0 31.80 s 4.7170 27 5 0 0 0 0
11. Ostárek Radim Pistole Optic 63.73 % 154 0 34.11 s 4.5148 29 3 0 0 0 0
12. Mička Luděk Pistole Optic 63.46 % 154 0 34.26 s 4.4950 29 3 0 0 0 0
13. Januška Lukáš Pistole 61.10 % 152 0 35.12 s 4.3280 28 4 0 0 0 0
14. Sorkin Roman PCC 59.91 % 145 10 31.81 s 4.2439 26 5 0 1 0 0
15. Šporik Jan Pistole Optic 59.87 % 145 10 31.83 s 4.2413 26 5 0 1 0 0
16. Demeter Roman PCC 58.05 % 154 0 37.45 s 4.1121 29 3 0 0 0 0
17. Pospíšil Martin Pistole 54.77 % 134 0 34.54 s 3.8796 21 9 2 0 0 0
18. Svěrák Dušan Pistole Optic 51.14 % 142 10 36.44 s 3.6224 24 7 1 0 1 0
19. Demeter Roman Pistole 49.72 % 137 20 33.22 s 3.5220 25 3 3 1 1 0
20. Kapcalová Natálie PCC 46.22 % 144 20 37.87 s 3.2744 28 1 1 2 0 0
21. Petrakovič Miroslav Pistole 45.53 % 148 0 45.89 s 3.2251 26 6 0 0 0 0
22. Sixta Bedřich Pistole 45.44 % 140 0 43.49 s 3.2191 23 8 1 0 0 0
23. Grünberger Jakub Pistole 44.79 % 130 20 34.67 s 3.1728 20 10 0 2 0 0
24. Vlachynský Jaroslav Pistole 44.58 % 144 0 45.60 s 3.1579 24 8 0 0 0 0
25. Šimkovič Jakub Pistole 39.63 % 137 10 45.24 s 2.8073 23 7 1 1 0 0
26. Veselý Václav Pistole Optic 37.71 % 149 10 52.04 s 2.6710 28 3 0 1 0 0
27. Konečný Štěpán Pistole 36.37 % 141 20 46.96 s 2.5767 24 7 0 1 1 0
28. Schindler Karel Pistole 33.86 % 139 10 53.79 s 2.3982 24 6 1 1 0 0
29. Špůrek Libor PCC 26.61 % 152 0 80.65 s 1.8847 28 4 0 0 0 0
30. Šalplachta Václav Pistole 24.54 % 134 40 54.08 s 1.7382 23 6 1 2 1 1
31. Šalplachtová Lenka Pistole 19.64 % 148 30 84.81 s 1.3913 26 6 0 0 3 0
34. Šindler Hynek PCC 0.00 % 45 330 5.22 s 0.0000 9 0 0 23 0 10
Situace 3 — Situace 3

3 steel, 6 paper, 2 disappearing, some noshoots · 15 ran · max 75 bodů

Situace 3
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 69 0 7.94 s 8.6902 12 3 0 0 0 0
2. Balcar Karel PCC 96.01 % 69 0 8.27 s 8.3434 12 3 0 0 0 0
3. Šporik Jan Pistole Optic 80.11 % 66 0 9.48 s 6.9620 12 2 0 0 0 0
4. Šindler Hynek Pistole Optic 78.65 % 65 0 9.51 s 6.8349 11 3 1 0 0 0
5. Zikán Roman Pistole 75.94 % 65 0 9.85 s 6.5990 10 5 0 0 0 0
6. Demeter Roman PCC 74.21 % 75 0 11.63 s 6.4488 15 0 0 0 0 0
7. Neplech Martin Pistole Optic 72.06 % 64 0 10.22 s 6.2622 11 3 0 0 0 0
8. Daněk Milan Pistole Optic 71.55 % 73 0 11.74 s 6.2181 14 1 0 0 0 0
9. Svěrák Dušan PCC 69.59 % 71 0 11.74 s 6.0477 13 2 0 0 0 0
10. Kapcalová Natálie PCC 68.57 % 73 0 12.25 s 5.9592 14 1 0 0 0 0
11. Mička Luděk Pistole Optic 65.95 % 69 0 12.04 s 5.7309 12 3 0 0 0 0
12. Ostárek Radim Pistole Optic 64.59 % 71 0 12.65 s 5.6126 13 2 0 0 0 0
13. Svěrák Dušan Pistole Optic 64.30 % 67 0 11.99 s 5.5880 11 4 0 0 0 0
14. Rangotis Filip Pistole 63.93 % 61 0 10.98 s 5.5556 11 2 0 0 0 0
15. Januška Lukáš Pistole 57.54 % 66 0 13.20 s 5.0000 12 2 0 0 0 0
16. Šalplachta Václav Pistole 56.66 % 68 0 13.81 s 4.9240 13 1 0 0 0 0
17. Grünberger Jakub Pistole 54.84 % 67 0 14.06 s 4.7653 11 4 0 0 0 0
18. Demeter Roman Pistole 53.50 % 63 0 13.55 s 4.6494 10 4 1 0 0 0
19. Sorkin Roman PCC 52.39 % 57 0 12.52 s 4.5527 9 4 0 0 0 0
20. Pospíšil Martin Pistole 50.41 % 52 0 11.87 s 4.3808 8 3 3 0 0 0
21. Konečný Štěpán Pistole 49.69 % 63 0 14.59 s 4.3180 10 4 1 0 0 0
22. Dvořák Milan Pistole Optic 49.67 % 68 20 11.12 s 4.3165 13 1 0 1 1 0
23. Vlachynský Jaroslav Pistole 49.56 % 64 0 14.86 s 4.3069 12 1 1 0 0 0
24. Paveza Václav Pistole Optic 42.37 % 64 20 11.95 s 3.6820 11 3 0 1 1 0
25. Špůrek Libor PCC 41.16 % 73 0 20.41 s 3.5767 14 1 0 0 0 0
26. Petrakovič Miroslav Pistole 36.70 % 63 10 16.62 s 3.1889 12 1 0 0 1 0
27. Veselý Václav Pistole Optic 34.82 % 63 0 20.82 s 3.0259 12 1 0 0 0 0
28. Šimkovič Jakub Pistole 34.71 % 56 10 15.25 s 3.0164 9 3 2 1 0 0
29. Šalplachtová Lenka Pistole 30.79 % 62 0 23.17 s 2.6759 11 2 1 0 0 0
30. Sixta Bedřich Pistole 30.71 % 52 10 15.74 s 2.6684 7 5 2 1 0 0
34. Schindler Karel Pistole 0.00 % 43 90 17.06 s 0.0000 8 1 0 5 3 1
Situace 4 — Situace 4

2 steel, 8 paper, some noshoots · 18 ran · max 90 bodů

Situace 4
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Balcar Karel PCC 100.00 % 82 0 7.64 s 10.7330 14 4 0 0 0 0
2. Španihelová Tereza PCC 92.71 % 80 0 8.04 s 9.9502 13 5 0 0 0 0
3. Šindler Hynek Pistole Optic 80.76 % 82 0 9.46 s 8.6681 15 2 1 0 0 0
4. Zikán Roman Pistole 76.75 % 86 0 10.44 s 8.2375 16 2 0 0 0 0
5. Šindler Hynek PCC 75.76 % 84 0 10.33 s 8.1317 15 3 0 0 0 0
6. Šporik Jan Pistole Optic 75.57 % 88 0 10.85 s 8.1106 17 1 0 0 0 0
7. Rangotis Filip Pistole 74.68 % 86 0 10.73 s 8.0149 16 2 0 0 0 0
8. Neplech Martin Pistole Optic 71.16 % 86 0 11.26 s 7.6377 16 2 0 0 0 0
9. Demeter Roman PCC 67.65 % 88 0 12.12 s 7.2607 17 1 0 0 0 0
10. Januška Lukáš Pistole 67.01 % 84 0 11.68 s 7.1918 15 3 0 0 0 0
11. Svěrák Dušan PCC 66.55 % 84 0 11.76 s 7.1429 15 3 0 0 0 0
12. Daněk Milan Pistole Optic 65.93 % 76 0 10.74 s 7.0764 13 3 2 0 0 0
13. Mička Luděk Pistole Optic 64.72 % 86 0 12.38 s 6.9467 16 2 0 0 0 0
14. Dvořák Milan Pistole Optic 61.72 % 84 0 12.68 s 6.6246 15 3 0 0 0 0
15. Ostárek Radim Pistole Optic 59.09 % 82 0 12.93 s 6.3418 14 4 0 0 0 0
16. Paveza Václav Pistole Optic 56.43 % 86 0 14.20 s 6.0563 16 2 0 0 0 0
17. Kapcalová Natálie PCC 54.47 % 86 0 14.71 s 5.8464 16 2 0 0 0 0
18. Grünberger Jakub Pistole 51.16 % 80 0 14.57 s 5.4907 13 5 0 0 0 0
19. Svěrák Dušan Pistole Optic 48.50 % 81 10 13.64 s 5.2053 15 2 0 1 0 0
20. Šimkovič Jakub Pistole 46.05 % 86 0 17.40 s 4.9425 16 2 0 0 0 0
21. Petrakovič Miroslav Pistole 43.82 % 88 0 18.71 s 4.7034 17 1 0 0 0 0
22. Konečný Štěpán Pistole 42.85 % 78 0 16.96 s 4.5991 12 6 0 0 0 0
23. Vlachynský Jaroslav Pistole 42.62 % 80 0 17.49 s 4.5740 13 5 0 0 0 0
24. Pospíšil Martin Pistole 42.27 % 72 0 15.87 s 4.5369 11 5 2 0 0 0
25. Demeter Roman Pistole 39.75 % 81 10 16.64 s 4.2668 15 2 0 1 0 0
26. Špůrek Libor PCC 35.50 % 86 0 22.57 s 3.8104 16 2 0 0 0 0
27. Sorkin Roman PCC 34.91 % 72 30 11.21 s 3.7467 12 4 0 2 0 1
28. Šalplachtová Lenka Pistole 33.16 % 74 0 20.79 s 3.5594 13 2 3 0 0 0
29. Veselý Václav Pistole Optic 30.42 % 76 0 23.28 s 3.2646 12 5 1 0 0 0
30. Šalplachta Václav Pistole 29.88 % 71 20 15.90 s 3.2075 12 3 2 1 1 0
31. Sixta Bedřich Pistole 26.26 % 71 10 21.64 s 2.8189 10 7 0 1 0 0
32. Schindler Karel Pistole 24.33 % 72 20 19.91 s 2.6118 14 0 2 2 0 0
Situace 5 — Situace 5

2 steel, 14 paper, some noshoots · 30 ran · max 150 bodů

Situace 5
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 140 0 17.44 s 8.0275 25 5 0 0 0 0
2. Balcar Karel PCC 95.51 % 142 0 18.52 s 7.6674 26 4 0 0 0 0
3. Šporik Jan Pistole Optic 92.63 % 134 0 18.02 s 7.4362 22 8 0 0 0 0
4. Rangotis Filip Pistole 87.42 % 148 0 21.09 s 7.0175 29 1 0 0 0 0
5. Neplech Martin Pistole Optic 82.04 % 146 0 22.17 s 6.5855 28 2 0 0 0 0
6. Šindler Hynek Pistole Optic 79.48 % 132 0 20.69 s 6.3799 22 7 1 0 0 0
7. Zikán Roman Pistole 77.11 % 136 0 21.97 s 6.1903 23 7 0 0 0 0
8. Svěrák Dušan PCC 68.85 % 130 0 23.52 s 5.5272 21 8 1 0 0 0
9. Paveza Václav Pistole Optic 67.86 % 132 0 24.23 s 5.4478 22 7 1 0 0 0
10. Januška Lukáš Pistole 67.07 % 138 0 25.63 s 5.3843 25 4 1 0 0 0
11. Dvořák Milan Pistole Optic 66.72 % 140 0 26.14 s 5.3558 25 5 0 0 0 0
12. Sixta Bedřich Pistole 63.83 % 134 0 26.15 s 5.1243 23 6 1 0 0 0
13. Sorkin Roman PCC 63.37 % 134 0 26.34 s 5.0873 23 6 1 0 0 0
14. Mička Luděk Pistole Optic 62.52 % 144 0 28.69 s 5.0192 27 3 0 0 0 0
15. Daněk Milan Pistole Optic 62.12 % 128 0 25.67 s 4.9864 21 7 2 0 0 0
16. Demeter Roman Pistole 60.40 % 144 0 29.70 s 4.8485 27 3 0 0 0 0
17. Ostárek Radim Pistole Optic 59.32 % 126 0 26.46 s 4.7619 18 12 0 0 0 0
18. Kapcalová Natálie PCC 58.92 % 140 0 29.60 s 4.7297 25 5 0 0 0 0
19. Pospíšil Martin Pistole 58.69 % 120 0 25.47 s 4.7114 17 11 2 0 0 0
20. Šalplachta Václav Pistole 57.83 % 142 0 30.59 s 4.6420 26 4 0 0 0 0
21. Konečný Štěpán Pistole 53.28 % 126 0 29.46 s 4.2770 20 8 2 0 0 0
22. Petrakovič Miroslav Pistole 52.41 % 146 0 34.70 s 4.2075 28 2 0 0 0 0
23. Svěrák Dušan Pistole Optic 52.13 % 137 10 30.35 s 4.1845 25 4 0 1 0 0
24. Grünberger Jakub Pistole 51.79 % 129 20 26.22 s 4.1571 21 8 0 1 1 0
25. Vlachynský Jaroslav Pistole 45.65 % 127 20 29.20 s 3.6644 20 9 0 1 1 0
26. Veselý Václav Pistole Optic 40.30 % 142 0 43.89 s 3.2354 27 2 1 0 0 0
27. Špůrek Libor PCC 38.71 % 132 0 42.48 s 3.1073 22 7 1 0 0 0
28. Šalplachtová Lenka Pistole 33.02 % 121 10 41.87 s 2.6511 20 6 3 1 0 0
29. Demeter Roman PCC 31.85 % 120 60 23.47 s 2.5565 22 3 1 4 0 2
30. Šimkovič Jakub Pistole 31.63 % 115 30 33.48 s 2.5388 18 8 1 3 0 0
31. Schindler Karel Pistole 15.58 % 114 60 43.19 s 1.2503 20 4 2 4 2 0
Situace 6 — Situace 6

1 steel, 7 paper, 4 disappearing, some noshoots · 15 ran · max 75 bodů

Situace 6
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 64 0 6.85 s 9.3431 11 3 0 0 0 0
2. Balcar Karel PCC 87.62 % 61 10 6.23 s 8.1862 11 2 0 1 0 0
3. Kapcalová Natálie PCC 76.23 % 73 0 10.25 s 7.1220 14 1 0 0 0 0
4. Rangotis Filip Pistole 73.46 % 65 0 9.47 s 6.8638 11 3 1 0 0 0
5. Dvořák Milan Pistole Optic 71.29 % 71 0 10.66 s 6.6604 13 2 0 0 0 0
6. Svěrák Dušan Pistole Optic 68.38 % 69 0 10.80 s 6.3889 12 3 0 0 0 0
7. Zikán Roman Pistole 67.70 % 63 0 9.96 s 6.3253 11 2 2 0 0 0
8. Daněk Milan Pistole Optic 66.83 % 63 0 10.09 s 6.2438 10 4 1 0 0 0
9. Šporik Jan Pistole Optic 66.70 % 53 10 6.90 s 6.2319 10 1 0 1 0 0
10. Ostárek Radim Pistole Optic 65.38 % 73 0 11.95 s 6.1088 14 1 0 0 0 0
11. Sorkin Roman PCC 64.83 % 59 0 9.74 s 6.0575 10 3 0 0 0 0
12. Mička Luděk Pistole Optic 64.78 % 67 0 11.07 s 6.0524 11 4 0 0 0 0
13. Šindler Hynek Pistole Optic 64.58 % 61 0 10.11 s 6.0336 9 5 1 0 0 0
14. Svěrák Dušan PCC 60.87 % 65 0 11.43 s 5.6868 10 5 0 0 0 0
15. Januška Lukáš Pistole 58.48 % 63 0 11.53 s 5.4640 10 4 1 0 0 0
16. Demeter Roman Pistole 48.65 % 54 0 11.88 s 4.5455 6 8 0 0 0 0
17. Demeter Roman PCC 45.28 % 64 20 10.40 s 4.2308 11 3 0 1 1 0
18. Pospíšil Martin Pistole 44.93 % 60 10 11.91 s 4.1982 9 5 0 0 1 0
19. Vlachynský Jaroslav Pistole 44.16 % 59 0 14.30 s 4.1259 10 3 0 0 0 0
20. Neplech Martin Pistole Optic 42.16 % 64 20 11.17 s 3.9391 11 3 0 1 1 0
21. Šimkovič Jakub Pistole 39.75 % 55 0 14.81 s 3.7137 9 3 1 0 0 0
22. Veselý Václav Pistole Optic 37.96 % 67 0 18.89 s 3.5469 12 2 1 0 0 0
23. Sixta Bedřich Pistole 37.90 % 59 0 16.66 s 3.5414 8 6 1 0 0 0
24. Konečný Štěpán Pistole 36.52 % 65 10 16.12 s 3.4119 10 5 0 0 1 0
25. Špůrek Libor PCC 32.63 % 62 0 20.34 s 3.0482 10 4 0 0 0 0
26. Petrakovič Miroslav Pistole 30.92 % 57 10 16.27 s 2.8888 9 4 0 0 1 0
27. Paveza Václav Pistole Optic 25.74 % 61 20 17.05 s 2.4047 11 2 0 1 1 0
28. Schindler Karel Pistole 23.82 % 51 10 18.42 s 2.2258 9 1 3 0 1 0
29. Šalplachta Václav Pistole 20.30 % 53 20 17.40 s 1.8966 8 4 1 0 2 0
30. Grünberger Jakub Pistole 7.52 % 45 30 21.34 s 0.7029 7 3 1 3 0 0
31. Šalplachtová Lenka Pistole 3.57 % 49 40 27.00 s 0.3333 8 3 0 1 3 0

Pořadí a % určuje srovnání napříč všemi divizemi dohromady (jiný vítěz než ve vlastní divizi, proto se % může lišit od záložky konkrétní divize). Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Závěrečné pořadí Skalský pohár 2025
Zobrazit pořadí

Squad 1

8 / 8
100% obsazeno
1 Kapcalová Natálie Zapl.
PCC · Ženy
2 Šimkovič Jakub Zapl.
Pistole · Regular
3 Paveza Václav Zapl.
Pistole Optic · Regular
4 Grünberger Jakub Zapl.
Pistole · Regular
5 Vlachynský Jaroslav Zapl.
Pistole · Regular
6 Svěrák Dušan Zapl.
PCC · Senior
7 Špůrek Libor Zapl.
PCC · Senior
8 Svěrák Dušan Zapl.
Pistole Optic · Senior
Obsazeno

Squad 2

8 / 8
100% obsazeno
1 Veselý Václav Zapl.
Pistole Optic · Senior
2 Januška Lukáš Zapl.
Pistole · Regular
3 Rangotis Filip Zapl.
Pistole · Regular
4 Kupka Standa Zapl.
Pistole · Regular
5 Franc Matěj Zapl.
Pistole · Regular
6 Sorkin Roman Zapl.
PCC · Regular
7 Schindler Karel Zapl.
Pistole · Regular
8 Pospíšil Martin Zapl.
Pistole · Senior
Obsazeno

Squad 3

7 / 10
70% obsazeno
1 Petrakovič Miroslav Zapl.
Pistole · Senior
2 Demeter Roman Zapl.
Pistole · Senior
3 Demeter Roman Zapl.
PCC · Senior
4 Šalplachta Václav Zapl.
Pistole · Regular
5 Šalplachtová Lenka Zapl.
Pistole · Ženy
6 Konečný Štěpán Zapl.
Pistole · Regular
7 Španihelová Tereza Zapl.
PCC · Regular
3 volná místa

Squad 4

8 / 10
80% obsazeno
1 Chovaniok Jan Zapl.
Pistole Optic · Regular
2 Chovaniok Jan Zapl.
PCC · Regular
3 Ostárek Radim Zapl.
Pistole Optic · Senior
4 Dvořák Milan Zapl.
Pistole Optic · Regular
5 Mička Luděk Zapl.
Pistole Optic · Senior
6 Balcar Karel Zapl.
PCC · Regular
7 Neplech Martin Zapl.
Pistole Optic · Regular
8 Šporik Jan Zapl.
Pistole Optic · Regular
2 volná místa

Rozhodčí

5 / 4
125% obsazeno
1 Šindler Hynek Zapl.
Pistole Optic · Regular
2 Sixta Bedřich Zapl.
Pistole · Senior
3 Daněk Milan Zapl.
Pistole Optic · Senior
4 Zikán Roman Zapl.
Pistole · Regular
5 Šindler Hynek Zapl.
PCC · Regular
Obsazeno