Přejít na obsah
Soutěž
Skalský pohár 2025

2. kolo Skalského poháru 2025

Startovné 650 Kč / kat.
Závod proběhl

Detaily závodu

650 za kategorii
Cena se platí za každou kategorii zvlášť

2.4. 2025

Pozdější platba = zrušení registrace

Popis

Desetikolová soutěž s Finále.

Pro kvalifikaci do finále se počítá součet šesti nejlepších výsledků jednotlivých kol.

Do finále postupuje 5 střelců z každé divize.

U kategorie senior a ženy bude konečný výsledek tvořit součet šesti kol Skalského poháru.

Ceny:

  • PISTOLE: 1.místo 1500kč - 2.místo 1000 kč - 3.místo 500kč
  • PISTOLE OPTIC: 1.místo 1500kč - 2.místo 1000 kč - 3.místo 500kč
  • PCC: 1.místo 1500kč - 2.místo 1000kč - 3.místo 500kč
  • Střelci ve všech kategoriích (ženy, senioři, regular) umístění na prvních třech místech obdrží poháry.

Tombola:

  • Pistole sam. Taurus, Mod: G3 Tactical, Ráže: 9mm Luger, hl.: 4,5" (114mm), Cerakote.
  • Sluchátka Sordin
  • IPSC opasek s vybavením dle výběru střelce v hodnotě 5500 Kč
  • Pistolový kolimátor Vector
  • Puškový kolimátor Vector
  • Střelecká taška (Range bag)
  • Obal na dlouhou zbraň
  • plus další drobné ceny pro každého účastníka tomboly. Od nás neodjíždí nikdo s prázdnou ????

Do tomboly budou zařazeni všichni střelci, kteří se zúčastnili minimálně šesti kol Skalského poháru. Pokud střelec splní podmínky pro zařazení do slosování v kategorii Pistole i PCC, bude mít ve slosovaní za každou kategorii los. Další los získá střelec, který absolvovuje všechna kola Skalského poháru. Slosovaní proběhne v den Finalového závodu ihned po vyhlášení výsledků. Po slosování bude pro vás připravený malý IPSC závod, kde střelec, který první nastřílí fullhouse v jednotlivých stage (samé alfy), obdrží láhev lahodného moku. Dále proběhnou soutěže ve střelbě ze vzduchovky jak s mechanickými mířidly, tak i na větší vzdálenost s optikou.

Hodně střeleckých úspěchů přeje Tým pořadatelů IPSC SKÁLA STĚBOŘICE a SPONZOŘI ZÁVODU
Organizace a pravidla
Průběh závodu a pravidla
Hynek Šindler
608 226 335
Registrace
Roman Zikán
774 537 150
Kalibrační zbraň
CZ75 TS Orange
Počet ran
90–120 ran
Počet situací
5
Rozhodčí
Šindler Hynek, Sixta Bedřich, Daněk Milan, Zikán Roman, Šindler Hynek
Divize
  • PCC (Karabina v pistolové ráži, Pistol Caliber Carbine (konverze))
  • Pistole (Pistole bez optiky, otevřená mířidla (Standard, Production))
  • Pistole Optic (Pistole s montovanou optikou (Open, Standard Optics, Production Optics))
Kategorie
  • Regular
  • Senior
  • Ženy

Bezpečnost na střelnici

Manipulace se zbraní je povolena pouze ve vyznačených bezpečných zónách — se střelivem se zde naopak manipulovat nesmí. Mimo bezpečné zóny platí opak: se zbraní se manipulovat nesmí (zůstává vybitá, PCC s vlaječkou v komoře a hlavní vzhůru, při přenosu ústím nad ramenem), manipulace se střelivem (např. plnění zásobníků) je zde povolena. Nabíjení zbraně na střelnici pouze na palebné čáře výhradně na povel rozhodčího. Ochrana zraku a sluchu povinná. Závodníci startují na vlastní nebezpečí a jsou odpovědni za jimi způsobenou škodu a újmu.

Kdo se může zúčastnit a co si vzít s sebou

Účast: Všichni střelci s platným zbrojním oprávněním. Doklady: průkaz totožnosti.

Registrace, výsledky a protesty

Registrace: půl hodiny před začátkem squadu. Výsledky: do 15 minut po dostřílení posledního squadu. Protesty: řeší se ihned s vkladem 500,–Kč u rozhodčího, jeho rozhodnutí je definitivní.

Změna propozic vyhrazena.

Výsledky

Pistole 17

01
Rangotis Filip
100 %
02
Piatke Ondřej
95.73 %
03
Zikán Roman
95.04 %
4 Hájek Jan 81.43 %
5 Kupka Standa 76.72 %
6 Demeter Roman 72.4 %
7 Grünberger Jakub 71.94 %
8 Franc Matěj 71.54 %
9 Pospíšil Martin 70.36 %
10 Mátl Tomáš 65.79 %
11 Šalplachta Václav 65 %
12 Sixta Bedřich 64.78 %
13 Šimkovič Jakub 58.13 %
14 Vlachynský Jaroslav 53.46 %
15 Sasák Juraj 43.88 %
16 Ducháčová Markéta 36.94 %
17 Šalplachtová Lenka 35.21 %
01
Demeter Roman
100 %
02
Pospíšil Martin
97.19 %
03
Sixta Bedřich
89.48 %
01
Ducháčová Markéta
100 %
02
Šalplachtová Lenka
95.32 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

6 steel, 7 paper, some noshoots · 20 ran · max 100 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Rangotis Filip 100.00 % 6. 96 0 17.87 s 5.3721 18 2 0 0 0 0
4. Sixta Bedřich 82.07 % 16. 100 0 22.68 s 4.4092 20 0 0 0 0 0
5. Mátl Tomáš 76.25 % 17. 92 0 22.46 s 4.0962 16 4 0 0 0 0
6. Zikán Roman 74.81 % 19. 79 10 17.17 s 4.0186 14 2 3 1 0 0
7. Grünberger Jakub 74.17 % 20. 92 0 23.09 s 3.9844 16 4 0 0 0 0
8. Demeter Roman 72.05 % 21. 86 0 22.22 s 3.8704 16 1 3 0 0 0
9. Vlachynský Jaroslav 65.49 % 24. 93 10 23.59 s 3.5184 18 1 0 1 0 0
10. Šalplachta Václav 64.55 % 25. 96 10 24.80 s 3.4677 18 2 0 0 1 0
11. Pospíšil Martin 62.43 % 26. 82 0 24.45 s 3.3538 13 5 2 0 0 0
12. Franc Matěj 60.24 % 28. 92 10 25.34 s 3.2360 16 4 0 0 1 0
13. Kupka Standa 49.66 % 29. 86 20 24.74 s 2.6677 16 2 0 2 0 0
14. Šimkovič Jakub 47.67 % 30. 87 10 30.07 s 2.5607 15 4 0 1 0 0
15. Sasák Juraj 45.64 % 31. 89 10 32.22 s 2.4519 16 3 0 1 0 0
16. Šalplachtová Lenka 41.48 % 32. 82 0 36.80 s 2.2283 13 5 2 0 0 0
17. Ducháčová Markéta 28.92 % 33. 93 20 46.98 s 1.5539 17 2 0 1 1 0
Situace 2 — Situace 2

3 steel, 13 paper, 2 disappearing, some noshoots · 29 ran · max 145 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Rangotis Filip 100.00 % 6. 137 0 25.40 s 5.3937 25 4 0 0 0 0
3. Zikán Roman 89.29 % 9. 119 0 24.71 s 4.8159 18 9 2 0 0 0
4. Kupka Standa 79.71 % 12. 125 10 26.75 s 4.2991 23 3 1 1 0 0
5. Demeter Roman 70.02 % 15. 119 10 28.86 s 3.7769 21 4 2 1 0 0
6. Pospíšil Martin 68.64 % 17. 124 10 30.79 s 3.7025 21 6 1 0 1 0
7. Grünberger Jakub 65.97 % 19. 117 10 30.07 s 3.5584 20 5 2 1 0 0
8. Franc Matěj 64.99 % 20. 114 10 29.67 s 3.5052 17 9 2 0 1 0
10. Šalplachta Václav 61.36 % 22. 111 10 30.52 s 3.3093 16 9 4 0 1 0
11. Šimkovič Jakub 59.19 % 24. 121 10 34.77 s 3.1924 21 5 1 1 0 0
12. Sixta Bedřich 56.83 % 25. 126 20 34.58 s 3.0654 21 7 0 0 2 0
13. Mátl Tomáš 46.19 % 28. 108 30 31.31 s 2.4912 17 7 2 2 0 1
14. Ducháčová Markéta 41.64 % 29. 113 20 41.41 s 2.2458 17 4 6 1 1 0
15. Vlachynský Jaroslav 38.41 % 30. 109 50 28.48 s 2.0716 18 6 1 2 2 1
16. Sasák Juraj 32.02 % 31. 106 40 38.21 s 1.7273 18 5 1 3 1 0
17. Šalplachtová Lenka 15.03 % 32. 106 70 44.42 s 0.8104 18 5 1 4 2 1
Situace 3 — Situace 3

2 steel, 5 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Rangotis Filip 100.00 % 1. 58 0 8.95 s 6.4804 11 1 0 0 0 0
2. Zikán Roman 92.27 % 3. 58 0 9.70 s 5.9794 11 1 0 0 0 0
3. Grünberger Jakub 74.46 % 10. 58 0 12.02 s 4.8253 11 1 0 0 0 0
4. Franc Matěj 73.48 % 11. 58 0 12.18 s 4.7619 11 1 0 0 0 0
7. Kupka Standa 67.75 % 16. 54 0 12.30 s 4.3902 9 3 0 0 0 0
8. Pospíšil Martin 65.99 % 17. 52 0 12.16 s 4.2763 8 4 0 0 0 0
9. Mátl Tomáš 65.19 % 19. 58 0 13.73 s 4.2243 11 1 0 0 0 0
10. Sixta Bedřich 63.35 % 20. 56 0 13.64 s 4.1056 10 2 0 0 0 0
11. Vlachynský Jaroslav 60.51 % 23. 56 0 14.28 s 3.9216 10 2 0 0 0 0
12. Šalplachtová Lenka 48.53 % 27. 54 0 17.17 s 3.1450 9 3 0 0 0 0
13. Šalplachta Václav 48.25 % 28. 48 0 15.35 s 3.1270 7 4 1 0 0 0
14. Ducháčová Markéta 42.28 % 30. 58 0 21.17 s 2.7397 10 2 0 0 0 0
15. Sasák Juraj 39.53 % 31. 54 0 21.08 s 2.5617 9 3 0 0 0 0
16. Demeter Roman 39.05 % 32. 47 10 14.62 s 2.5308 8 2 1 1 0 0
17. Šimkovič Jakub 27.74 % 33. 42 20 12.24 s 1.7974 7 2 1 2 0 0
Situace 4 — Situace 4

5 steel, 12 paper, 2 disappearing, some noshoots · 29 ran · max 145 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Zikán Roman 100.00 % 3. 126 0 20.11 s 6.2655 21 7 0 0 0 0
3. Rangotis Filip 86.31 % 9. 128 0 23.67 s 5.4077 22 6 0 0 0 0
5. Kupka Standa 69.89 % 17. 121 10 25.35 s 4.3787 21 5 1 1 0 0
6. Pospíšil Martin 66.90 % 19. 119 0 28.39 s 4.1916 18 9 2 0 0 0
7. Franc Matěj 66.88 % 20. 133 0 31.74 s 4.1903 24 4 1 0 0 0
8. Demeter Roman 65.67 % 21. 129 0 31.35 s 4.1148 22 6 1 0 0 0
9. Mátl Tomáš 65.48 % 22. 125 0 30.47 s 4.1024 20 8 1 0 0 0
10. Grünberger Jakub 65.45 % 23. 127 0 30.97 s 4.1007 20 9 0 0 0 0
11. Šalplachta Václav 60.47 % 24. 117 0 30.88 s 3.7889 18 8 3 0 0 0
12. Šimkovič Jakub 58.73 % 25. 119 10 29.62 s 3.6799 19 8 0 1 0 0
13. Sixta Bedřich 52.20 % 28. 117 20 29.66 s 3.2704 19 7 1 1 1 0
14. Vlachynský Jaroslav 42.90 % 30. 123 10 42.04 s 2.6879 21 6 0 0 1 0
15. Šalplachtová Lenka 36.52 % 31. 114 20 41.08 s 2.2882 20 4 2 1 1 0
16. Sasák Juraj 35.31 % 32. 118 20 44.30 s 2.2122 21 4 1 1 1 0
17. Ducháčová Markéta 32.61 % 33. 121 40 39.64 s 2.0434 23 1 1 2 1 1
Situace 5 — Situace 5

2 steel, 8 paper, some noshoots · 18 ran · max 90 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Kupka Standa 88.87 % 14. 86 0 18.04 s 4.7672 16 2 0 0 0 0
3. Zikán Roman 83.40 % 15. 75 10 14.53 s 4.4735 12 5 0 1 0 0
4. Rangotis Filip 82.86 % 17. 86 0 19.35 s 4.4444 16 2 0 0 0 0
5. Demeter Roman 81.29 % 18. 86 10 17.43 s 4.3603 16 2 0 0 1 0
7. Franc Matěj 72.85 % 20. 76 0 19.45 s 3.9075 11 7 0 0 0 0
8. Šimkovič Jakub 64.54 % 23. 86 0 24.84 s 3.4622 16 2 0 0 0 0
9. Šalplachta Václav 64.34 % 24. 82 0 23.76 s 3.4512 14 4 0 0 0 0
10. Pospíšil Martin 62.87 % 25. 84 0 24.91 s 3.3721 15 3 0 0 0 0
11. Mátl Tomáš 60.85 % 26. 74 0 22.67 s 3.2642 12 4 2 0 0 0
12. Sasák Juraj 60.51 % 27. 84 0 25.88 s 3.2457 16 1 1 0 0 0
13. Grünberger Jakub 59.64 % 28. 74 0 23.13 s 3.1993 13 2 3 0 0 0
14. Vlachynský Jaroslav 55.71 % 29. 86 0 28.78 s 2.9882 16 2 0 0 0 0
15. Sixta Bedřich 54.18 % 30. 78 0 26.84 s 2.9061 12 6 0 0 0 0
16. Šalplachtová Lenka 35.98 % 32. 80 10 36.27 s 1.9300 14 3 1 0 1 0
17. Ducháčová Markéta 27.22 % 33. 89 30 40.41 s 1.4600 17 1 0 0 1 2

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Pistole Optic 9

01
Šindler Hynek
100 %
02
Chovaniok Jan
88.89 %
03
Mička Luděk
86.38 %
4 Daněk Milan 84.56 %
5 Svěrák Dušan 81.41 %
6 Paveza Václav 78.62 %
7 Dvořák Milan 74.5 %
8 Ostárek Radim 69.06 %
9 Veselý Václav 50.3 %
01
Mička Luděk
100 %
02
Daněk Milan
97.89 %
03
Svěrák Dušan
94.25 %
4 Ostárek Radim 79.95 %
5 Veselý Václav 58.23 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

6 steel, 7 paper, some noshoots · 20 ran · max 100 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 5. 94 0 16.11 s 5.8349 17 3 0 0 0 0
2. Daněk Milan 84.88 % 9. 94 0 18.98 s 4.9526 17 3 0 0 0 0
4. Svěrák Dušan 80.06 % 13. 91 10 17.34 s 4.6713 18 0 1 1 0 0
5. Dvořák Milan 76.24 % 15. 91 20 15.96 s 4.4486 17 2 0 1 1 0
6. Mička Luděk 69.39 % 18. 93 20 18.03 s 4.0488 18 1 0 1 1 0
7. Ostárek Radim 64.36 % 22. 94 0 25.03 s 3.7555 18 1 1 0 0 0
8. Paveza Václav 60.48 % 23. 91 20 20.12 s 3.5288 17 2 0 1 1 0
9. Veselý Václav 56.65 % 27. 94 0 28.44 s 3.3052 18 1 1 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

3 steel, 13 paper, 2 disappearing, some noshoots · 29 ran · max 145 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 2. 139 0 22.34 s 6.2220 26 3 0 0 0 0
2. Mička Luděk 75.32 % 10. 133 0 28.38 s 4.6864 24 4 1 0 0 0
4. Paveza Václav 67.72 % 13. 127 0 30.14 s 4.2137 21 7 1 0 0 0
5. Svěrák Dušan 60.68 % 16. 109 10 26.22 s 3.7757 16 9 2 1 0 0
6. Daněk Milan 58.30 % 18. 116 30 23.71 s 3.6272 20 5 1 2 0 1
7. Ostárek Radim 52.43 % 23. 123 10 34.64 s 3.2621 21 6 0 0 1 0
8. Dvořák Milan 48.75 % 26. 116 30 28.35 s 3.0335 19 7 0 2 1 0
9. Veselý Václav 44.10 % 27. 130 0 47.38 s 2.7438 24 3 1 0 0 0
Situace 3 — Situace 3

2 steel, 5 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Paveza Václav 100.00 % 4. 58 0 10.40 s 5.5769 11 1 0 0 0 0
3. Daněk Milan 98.50 % 6. 54 0 9.83 s 5.4934 9 3 0 0 0 0
4. Svěrák Dušan 92.13 % 7. 54 0 10.51 s 5.1380 10 1 1 0 0 0
5. Mička Luděk 87.83 % 8. 60 0 12.25 s 4.8980 12 0 0 0 0 0
6. Šindler Hynek 79.30 % 15. 54 0 12.21 s 4.4226 10 1 1 0 0 0
7. Ostárek Radim 73.03 % 21. 56 0 13.75 s 4.0727 10 2 0 0 0 0
8. Veselý Václav 57.75 % 25. 58 0 18.01 s 3.2204 11 1 0 0 0 0
9. Dvořák Milan 56.49 % 26. 53 10 13.65 s 3.1502 10 1 0 1 0 0
Situace 4 — Situace 4

5 steel, 12 paper, 2 disappearing, some noshoots · 29 ran · max 145 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Mička Luděk 100.00 % 5. 136 0 24.42 s 5.5692 26 2 0 0 0 0
2. Šindler Hynek 98.58 % 7. 130 0 23.68 s 5.4899 23 5 0 0 0 0
4. Paveza Václav 91.96 % 11. 135 0 26.36 s 5.1214 24 5 0 0 0 0
5. Daněk Milan 89.64 % 12. 128 0 25.64 s 4.9922 24 2 2 0 0 0
6. Dvořák Milan 89.52 % 13. 136 0 27.28 s 4.9853 26 2 0 0 0 0
7. Svěrák Dušan 84.12 % 15. 124 0 26.47 s 4.6845 20 8 0 0 0 0
8. Ostárek Radim 80.73 % 16. 128 0 28.47 s 4.4960 22 6 0 0 0 0
9. Veselý Václav 50.97 % 29. 127 10 41.22 s 2.8384 23 4 0 0 1 0
Situace 5 — Situace 5

2 steel, 8 paper, some noshoots · 18 ran · max 90 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 5. 84 0 14.73 s 5.7026 15 3 0 0 0 0
2. Daněk Milan 95.40 % 8. 84 0 15.44 s 5.4404 15 3 0 0 0 0
3. Svěrák Dušan 91.69 % 10. 88 0 16.83 s 5.2288 17 1 0 0 0 0
4. Dvořák Milan 89.87 % 11. 88 0 17.17 s 5.1252 17 1 0 0 0 0
6. Mička Luděk 86.26 % 13. 88 0 17.89 s 4.9189 17 1 0 0 0 0
7. Ostárek Radim 68.49 % 21. 88 0 22.53 s 3.9059 17 1 0 0 0 0
8. Paveza Václav 67.96 % 22. 86 0 22.19 s 3.8756 16 2 0 0 0 0
9. Veselý Václav 39.11 % 31. 76 0 34.08 s 2.2300 11 7 0 0 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

PCC 7

01
Španihelová Tereza
100 %
02
Chovaniok Jan
96.28 %
03
Svěrák Dušan
82.67 %
4 Šindler Hynek 76.65 %
5 Appelová Lucie 71 %
6 Sorkin Roman 60.01 %
7 Špůrek Libor 42.15 %
01
Svěrák Dušan
100 %
02
Špůrek Libor
50.98 %
01
Appelová Lucie
100 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

6 steel, 7 paper, some noshoots · 20 ran · max 100 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Svěrák Dušan 100.00 % 1. 92 0 12.04 s 7.6412 18 0 2 0 0 0
2. Španihelová Tereza 93.91 % 2. 94 0 13.10 s 7.1756 18 1 1 0 0 0
4. Šindler Hynek 86.82 % 4. 94 0 14.17 s 6.6337 17 3 0 0 0 0
5. Appelová Lucie 66.21 % 7. 91 10 16.01 s 5.0593 18 0 1 1 0 0
6. Sorkin Roman 65.18 % 8. 90 0 18.07 s 4.9806 15 5 0 0 0 0
7. Špůrek Libor 61.89 % 12. 96 0 20.30 s 4.7291 19 0 1 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

3 steel, 13 paper, 2 disappearing, some noshoots · 29 ran · max 145 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 127 0 19.01 s 6.6807 20 9 0 0 0 0
3. Svěrák Dušan 82.43 % 4. 139 0 25.24 s 5.5071 26 3 0 0 0 0
4. Šindler Hynek 81.91 % 5. 131 0 23.94 s 5.4720 23 5 1 0 0 0
5. Appelová Lucie 74.52 % 8. 137 0 27.52 s 4.9782 26 2 1 0 0 0
6. Sorkin Roman 61.57 % 14. 128 0 31.12 s 4.1131 23 4 1 0 0 0
7. Špůrek Libor 11.02 % 33. 112 80 43.46 s 0.7363 20 4 0 4 2 2
Situace 3 — Situace 3

2 steel, 5 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Španihelová Tereza 79.81 % 9. 51 10 8.44 s 4.8578 9 2 0 1 0 0
3. Svěrák Dušan 76.72 % 12. 58 0 12.42 s 4.6699 11 1 0 0 0 0
4. Sorkin Roman 69.80 % 18. 56 0 13.18 s 4.2489 10 2 0 0 0 0
5. Šindler Hynek 65.34 % 22. 56 0 14.08 s 3.9773 11 0 1 0 0 0
6. Appelová Lucie 57.68 % 24. 56 0 15.95 s 3.5110 10 2 0 0 0 0
7. Špůrek Libor 48.82 % 29. 60 0 20.19 s 2.9718 12 0 0 0 0 0
Situace 4 — Situace 4

5 steel, 12 paper, 2 disappearing, some noshoots · 29 ran · max 145 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 139 0 17.89 s 7.7697 26 3 0 0 0 0
3. Appelová Lucie 71.74 % 4. 134 0 24.04 s 5.5740 25 3 0 0 0 0
4. Svěrák Dušan 69.45 % 10. 128 0 23.72 s 5.3963 22 6 0 0 0 0
5. Šindler Hynek 55.61 % 18. 130 0 30.09 s 4.3204 24 3 1 0 0 0
6. Špůrek Libor 46.59 % 26. 137 0 37.85 s 3.6196 26 2 1 0 0 0
7. Sorkin Roman 42.54 % 27. 120 30 27.23 s 3.3052 21 5 0 2 0 1
Situace 5 — Situace 5

2 steel, 8 paper, some noshoots · 18 ran · max 90 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 88 0 9.90 s 8.8889 17 1 0 0 0 0
3. Šindler Hynek 82.81 % 3. 82 0 11.14 s 7.3609 15 2 1 0 0 0
4. Svěrák Dušan 72.30 % 4. 84 0 13.07 s 6.4269 15 3 0 0 0 0
5. Appelová Lucie 63.99 % 6. 88 0 15.47 s 5.6884 17 1 0 0 0 0
6. Sorkin Roman 61.24 % 7. 84 0 15.43 s 5.4439 16 1 1 0 0 0
7. Špůrek Libor 50.22 % 16. 90 0 20.16 s 4.4643 18 0 0 0 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Celkové pořadí — všechny divize

01
Španihelová Tereza
PCC
100 %
02
Svěrák Dušan
PCC
82.59 %
03
Šindler Hynek
Pistole Optic
79.51 %
4 Šindler Hynek PCC 76.62 %
5 Rangotis Filip Pistole 75.8 %
6 Zikán Roman Pistole 72.21 %
7 Appelová Lucie PCC 71 %
8 Mička Luděk Pistole Optic 68.18 %
9 Daněk Milan Pistole Optic 66.04 %
10 Svěrák Dušan Pistole Optic 63.79 %
11 Paveza Václav Pistole Optic 62.46 %
12 Sorkin Roman PCC 59.86 %
13 Kupka Standa Pistole 57.6 %
14 Dvořák Milan Pistole Optic 57.46 %
15 Grünberger Jakub Pistole 54.54 %
16 Ostárek Radim Pistole Optic 54.18 %
17 Franc Matěj Pistole 54.02 %
18 Demeter Roman Pistole 53.38 %
19 Pospíšil Martin Pistole 53.23 %
20 Mátl Tomáš Pistole 49.41 %
21 Sixta Bedřich Pistole 48.7 %
22 Šalplachta Václav Pistole 48.53 %
23 Šimkovič Jakub Pistole 43.01 %
24 Špůrek Libor PCC 42.04 %
25 Veselý Václav Pistole Optic 40.12 %
26 Vlachynský Jaroslav Pistole 40.04 %
27 Sasák Juraj Pistole 32.27 %
28 Ducháčová Markéta Pistole 28.4 %
29 Šalplachtová Lenka Pistole 26.62 %
Výsledky po situacích
Situace 1 — Situace 1

6 steel, 7 paper, some noshoots · 20 ran · max 100 bodů

Situace 1
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Svěrák Dušan PCC 100.00 % 92 0 12.04 s 7.6412 18 0 2 0 0 0
2. Španihelová Tereza PCC 93.91 % 94 0 13.10 s 7.1756 18 1 1 0 0 0
4. Šindler Hynek PCC 86.82 % 94 0 14.17 s 6.6337 17 3 0 0 0 0
5. Šindler Hynek Pistole Optic 76.36 % 94 0 16.11 s 5.8349 17 3 0 0 0 0
6. Rangotis Filip Pistole 70.30 % 96 0 17.87 s 5.3721 18 2 0 0 0 0
7. Appelová Lucie PCC 66.21 % 91 10 16.01 s 5.0593 18 0 1 1 0 0
8. Sorkin Roman PCC 65.18 % 90 0 18.07 s 4.9806 15 5 0 0 0 0
9. Daněk Milan Pistole Optic 64.81 % 94 0 18.98 s 4.9526 17 3 0 0 0 0
12. Špůrek Libor PCC 61.89 % 96 0 20.30 s 4.7291 19 0 1 0 0 0
13. Svěrák Dušan Pistole Optic 61.13 % 91 10 17.34 s 4.6713 18 0 1 1 0 0
15. Dvořák Milan Pistole Optic 58.22 % 91 20 15.96 s 4.4486 17 2 0 1 1 0
16. Sixta Bedřich Pistole 57.70 % 100 0 22.68 s 4.4092 20 0 0 0 0 0
17. Mátl Tomáš Pistole 53.61 % 92 0 22.46 s 4.0962 16 4 0 0 0 0
18. Mička Luděk Pistole Optic 52.99 % 93 20 18.03 s 4.0488 18 1 0 1 1 0
19. Zikán Roman Pistole 52.59 % 79 10 17.17 s 4.0186 14 2 3 1 0 0
20. Grünberger Jakub Pistole 52.14 % 92 0 23.09 s 3.9844 16 4 0 0 0 0
21. Demeter Roman Pistole 50.65 % 86 0 22.22 s 3.8704 16 1 3 0 0 0
22. Ostárek Radim Pistole Optic 49.15 % 94 0 25.03 s 3.7555 18 1 1 0 0 0
23. Paveza Václav Pistole Optic 46.18 % 91 20 20.12 s 3.5288 17 2 0 1 1 0
24. Vlachynský Jaroslav Pistole 46.05 % 93 10 23.59 s 3.5184 18 1 0 1 0 0
25. Šalplachta Václav Pistole 45.38 % 96 10 24.80 s 3.4677 18 2 0 0 1 0
26. Pospíšil Martin Pistole 43.89 % 82 0 24.45 s 3.3538 13 5 2 0 0 0
27. Veselý Václav Pistole Optic 43.26 % 94 0 28.44 s 3.3052 18 1 1 0 0 0
28. Franc Matěj Pistole 42.35 % 92 10 25.34 s 3.2360 16 4 0 0 1 0
29. Kupka Standa Pistole 34.91 % 86 20 24.74 s 2.6677 16 2 0 2 0 0
30. Šimkovič Jakub Pistole 33.51 % 87 10 30.07 s 2.5607 15 4 0 1 0 0
31. Sasák Juraj Pistole 32.09 % 89 10 32.22 s 2.4519 16 3 0 1 0 0
32. Šalplachtová Lenka Pistole 29.16 % 82 0 36.80 s 2.2283 13 5 2 0 0 0
33. Ducháčová Markéta Pistole 20.34 % 93 20 46.98 s 1.5539 17 2 0 1 1 0
Situace 2 — Situace 2

3 steel, 13 paper, 2 disappearing, some noshoots · 29 ran · max 145 bodů

Situace 2
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 127 0 19.01 s 6.6807 20 9 0 0 0 0
2. Šindler Hynek Pistole Optic 93.13 % 139 0 22.34 s 6.2220 26 3 0 0 0 0
4. Svěrák Dušan PCC 82.43 % 139 0 25.24 s 5.5071 26 3 0 0 0 0
5. Šindler Hynek PCC 81.91 % 131 0 23.94 s 5.4720 23 5 1 0 0 0
6. Rangotis Filip Pistole 80.74 % 137 0 25.40 s 5.3937 25 4 0 0 0 0
8. Appelová Lucie PCC 74.52 % 137 0 27.52 s 4.9782 26 2 1 0 0 0
9. Zikán Roman Pistole 72.09 % 119 0 24.71 s 4.8159 18 9 2 0 0 0
10. Mička Luděk Pistole Optic 70.15 % 133 0 28.38 s 4.6864 24 4 1 0 0 0
12. Kupka Standa Pistole 64.35 % 125 10 26.75 s 4.2991 23 3 1 1 0 0
13. Paveza Václav Pistole Optic 63.07 % 127 0 30.14 s 4.2137 21 7 1 0 0 0
14. Sorkin Roman PCC 61.57 % 128 0 31.12 s 4.1131 23 4 1 0 0 0
15. Demeter Roman Pistole 56.53 % 119 10 28.86 s 3.7769 21 4 2 1 0 0
16. Svěrák Dušan Pistole Optic 56.52 % 109 10 26.22 s 3.7757 16 9 2 1 0 0
17. Pospíšil Martin Pistole 55.42 % 124 10 30.79 s 3.7025 21 6 1 0 1 0
18. Daněk Milan Pistole Optic 54.29 % 116 30 23.71 s 3.6272 20 5 1 2 0 1
19. Grünberger Jakub Pistole 53.26 % 117 10 30.07 s 3.5584 20 5 2 1 0 0
20. Franc Matěj Pistole 52.47 % 114 10 29.67 s 3.5052 17 9 2 0 1 0
22. Šalplachta Václav Pistole 49.54 % 111 10 30.52 s 3.3093 16 9 4 0 1 0
23. Ostárek Radim Pistole Optic 48.83 % 123 10 34.64 s 3.2621 21 6 0 0 1 0
24. Šimkovič Jakub Pistole 47.79 % 121 10 34.77 s 3.1924 21 5 1 1 0 0
25. Sixta Bedřich Pistole 45.88 % 126 20 34.58 s 3.0654 21 7 0 0 2 0
26. Dvořák Milan Pistole Optic 45.41 % 116 30 28.35 s 3.0335 19 7 0 2 1 0
27. Veselý Václav Pistole Optic 41.07 % 130 0 47.38 s 2.7438 24 3 1 0 0 0
28. Mátl Tomáš Pistole 37.29 % 108 30 31.31 s 2.4912 17 7 2 2 0 1
29. Ducháčová Markéta Pistole 33.62 % 113 20 41.41 s 2.2458 17 4 6 1 1 0
30. Vlachynský Jaroslav Pistole 31.01 % 109 50 28.48 s 2.0716 18 6 1 2 2 1
31. Sasák Juraj Pistole 25.86 % 106 40 38.21 s 1.7273 18 5 1 3 1 0
32. Šalplachtová Lenka Pistole 12.13 % 106 70 44.42 s 0.8104 18 5 1 4 2 1
33. Špůrek Libor PCC 11.02 % 112 80 43.46 s 0.7363 20 4 0 4 2 2
Situace 3 — Situace 3

2 steel, 5 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 3
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Rangotis Filip Pistole 100.00 % 58 0 8.95 s 6.4804 11 1 0 0 0 0
3. Zikán Roman Pistole 92.27 % 58 0 9.70 s 5.9794 11 1 0 0 0 0
4. Paveza Václav Pistole Optic 86.06 % 58 0 10.40 s 5.5769 11 1 0 0 0 0
6. Daněk Milan Pistole Optic 84.77 % 54 0 9.83 s 5.4934 9 3 0 0 0 0
7. Svěrák Dušan Pistole Optic 79.28 % 54 0 10.51 s 5.1380 10 1 1 0 0 0
8. Mička Luděk Pistole Optic 75.58 % 60 0 12.25 s 4.8980 12 0 0 0 0 0
9. Španihelová Tereza PCC 74.96 % 51 10 8.44 s 4.8578 9 2 0 1 0 0
10. Grünberger Jakub Pistole 74.46 % 58 0 12.02 s 4.8253 11 1 0 0 0 0
11. Franc Matěj Pistole 73.48 % 58 0 12.18 s 4.7619 11 1 0 0 0 0
12. Svěrák Dušan PCC 72.06 % 58 0 12.42 s 4.6699 11 1 0 0 0 0
15. Šindler Hynek Pistole Optic 68.25 % 54 0 12.21 s 4.4226 10 1 1 0 0 0
16. Kupka Standa Pistole 67.75 % 54 0 12.30 s 4.3902 9 3 0 0 0 0
17. Pospíšil Martin Pistole 65.99 % 52 0 12.16 s 4.2763 8 4 0 0 0 0
18. Sorkin Roman PCC 65.56 % 56 0 13.18 s 4.2489 10 2 0 0 0 0
19. Mátl Tomáš Pistole 65.19 % 58 0 13.73 s 4.2243 11 1 0 0 0 0
20. Sixta Bedřich Pistole 63.35 % 56 0 13.64 s 4.1056 10 2 0 0 0 0
21. Ostárek Radim Pistole Optic 62.85 % 56 0 13.75 s 4.0727 10 2 0 0 0 0
22. Šindler Hynek PCC 61.37 % 56 0 14.08 s 3.9773 11 0 1 0 0 0
23. Vlachynský Jaroslav Pistole 60.51 % 56 0 14.28 s 3.9216 10 2 0 0 0 0
24. Appelová Lucie PCC 54.18 % 56 0 15.95 s 3.5110 10 2 0 0 0 0
25. Veselý Václav Pistole Optic 49.69 % 58 0 18.01 s 3.2204 11 1 0 0 0 0
26. Dvořák Milan Pistole Optic 48.61 % 53 10 13.65 s 3.1502 10 1 0 1 0 0
27. Šalplachtová Lenka Pistole 48.53 % 54 0 17.17 s 3.1450 9 3 0 0 0 0
28. Šalplachta Václav Pistole 48.25 % 48 0 15.35 s 3.1270 7 4 1 0 0 0
29. Špůrek Libor PCC 45.86 % 60 0 20.19 s 2.9718 12 0 0 0 0 0
30. Ducháčová Markéta Pistole 42.28 % 58 0 21.17 s 2.7397 10 2 0 0 0 0
31. Sasák Juraj Pistole 39.53 % 54 0 21.08 s 2.5617 9 3 0 0 0 0
32. Demeter Roman Pistole 39.05 % 47 10 14.62 s 2.5308 8 2 1 1 0 0
33. Šimkovič Jakub Pistole 27.74 % 42 20 12.24 s 1.7974 7 2 1 2 0 0
Situace 4 — Situace 4

5 steel, 12 paper, 2 disappearing, some noshoots · 29 ran · max 145 bodů

Situace 4
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 139 0 17.89 s 7.7697 26 3 0 0 0 0
3. Zikán Roman Pistole 80.64 % 126 0 20.11 s 6.2655 21 7 0 0 0 0
4. Appelová Lucie PCC 71.74 % 134 0 24.04 s 5.5740 25 3 0 0 0 0
5. Mička Luděk Pistole Optic 71.68 % 136 0 24.42 s 5.5692 26 2 0 0 0 0
7. Šindler Hynek Pistole Optic 70.66 % 130 0 23.68 s 5.4899 23 5 0 0 0 0
9. Rangotis Filip Pistole 69.60 % 128 0 23.67 s 5.4077 22 6 0 0 0 0
10. Svěrák Dušan PCC 69.45 % 128 0 23.72 s 5.3963 22 6 0 0 0 0
11. Paveza Václav Pistole Optic 65.91 % 135 0 26.36 s 5.1214 24 5 0 0 0 0
12. Daněk Milan Pistole Optic 64.25 % 128 0 25.64 s 4.9922 24 2 2 0 0 0
13. Dvořák Milan Pistole Optic 64.16 % 136 0 27.28 s 4.9853 26 2 0 0 0 0
15. Svěrák Dušan Pistole Optic 60.29 % 124 0 26.47 s 4.6845 20 8 0 0 0 0
16. Ostárek Radim Pistole Optic 57.87 % 128 0 28.47 s 4.4960 22 6 0 0 0 0
17. Kupka Standa Pistole 56.36 % 121 10 25.35 s 4.3787 21 5 1 1 0 0
18. Šindler Hynek PCC 55.61 % 130 0 30.09 s 4.3204 24 3 1 0 0 0
19. Pospíšil Martin Pistole 53.95 % 119 0 28.39 s 4.1916 18 9 2 0 0 0
20. Franc Matěj Pistole 53.93 % 133 0 31.74 s 4.1903 24 4 1 0 0 0
21. Demeter Roman Pistole 52.96 % 129 0 31.35 s 4.1148 22 6 1 0 0 0
22. Mátl Tomáš Pistole 52.80 % 125 0 30.47 s 4.1024 20 8 1 0 0 0
23. Grünberger Jakub Pistole 52.78 % 127 0 30.97 s 4.1007 20 9 0 0 0 0
24. Šalplachta Václav Pistole 48.76 % 117 0 30.88 s 3.7889 18 8 3 0 0 0
25. Šimkovič Jakub Pistole 47.36 % 119 10 29.62 s 3.6799 19 8 0 1 0 0
26. Špůrek Libor PCC 46.59 % 137 0 37.85 s 3.6196 26 2 1 0 0 0
27. Sorkin Roman PCC 42.54 % 120 30 27.23 s 3.3052 21 5 0 2 0 1
28. Sixta Bedřich Pistole 42.09 % 117 20 29.66 s 3.2704 19 7 1 1 1 0
29. Veselý Václav Pistole Optic 36.53 % 127 10 41.22 s 2.8384 23 4 0 0 1 0
30. Vlachynský Jaroslav Pistole 34.59 % 123 10 42.04 s 2.6879 21 6 0 0 1 0
31. Šalplachtová Lenka Pistole 29.45 % 114 20 41.08 s 2.2882 20 4 2 1 1 0
32. Sasák Juraj Pistole 28.47 % 118 20 44.30 s 2.2122 21 4 1 1 1 0
33. Ducháčová Markéta Pistole 26.30 % 121 40 39.64 s 2.0434 23 1 1 2 1 1
Situace 5 — Situace 5

2 steel, 8 paper, some noshoots · 18 ran · max 90 bodů

Situace 5
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 88 0 9.90 s 8.8889 17 1 0 0 0 0
3. Šindler Hynek PCC 82.81 % 82 0 11.14 s 7.3609 15 2 1 0 0 0
4. Svěrák Dušan PCC 72.30 % 84 0 13.07 s 6.4269 15 3 0 0 0 0
5. Šindler Hynek Pistole Optic 64.15 % 84 0 14.73 s 5.7026 15 3 0 0 0 0
6. Appelová Lucie PCC 63.99 % 88 0 15.47 s 5.6884 17 1 0 0 0 0
7. Sorkin Roman PCC 61.24 % 84 0 15.43 s 5.4439 16 1 1 0 0 0
8. Daněk Milan Pistole Optic 61.20 % 84 0 15.44 s 5.4404 15 3 0 0 0 0
10. Svěrák Dušan Pistole Optic 58.82 % 88 0 16.83 s 5.2288 17 1 0 0 0 0
11. Dvořák Milan Pistole Optic 57.66 % 88 0 17.17 s 5.1252 17 1 0 0 0 0
13. Mička Luděk Pistole Optic 55.34 % 88 0 17.89 s 4.9189 17 1 0 0 0 0
14. Kupka Standa Pistole 53.63 % 86 0 18.04 s 4.7672 16 2 0 0 0 0
15. Zikán Roman Pistole 50.33 % 75 10 14.53 s 4.4735 12 5 0 1 0 0
16. Špůrek Libor PCC 50.22 % 90 0 20.16 s 4.4643 18 0 0 0 0 0
17. Rangotis Filip Pistole 50.00 % 86 0 19.35 s 4.4444 16 2 0 0 0 0
18. Demeter Roman Pistole 49.05 % 86 10 17.43 s 4.3603 16 2 0 0 1 0
20. Franc Matěj Pistole 43.96 % 76 0 19.45 s 3.9075 11 7 0 0 0 0
21. Ostárek Radim Pistole Optic 43.94 % 88 0 22.53 s 3.9059 17 1 0 0 0 0
22. Paveza Václav Pistole Optic 43.60 % 86 0 22.19 s 3.8756 16 2 0 0 0 0
23. Šimkovič Jakub Pistole 38.95 % 86 0 24.84 s 3.4622 16 2 0 0 0 0
24. Šalplachta Václav Pistole 38.83 % 82 0 23.76 s 3.4512 14 4 0 0 0 0
25. Pospíšil Martin Pistole 37.94 % 84 0 24.91 s 3.3721 15 3 0 0 0 0
26. Mátl Tomáš Pistole 36.72 % 74 0 22.67 s 3.2642 12 4 2 0 0 0
27. Sasák Juraj Pistole 36.51 % 84 0 25.88 s 3.2457 16 1 1 0 0 0
28. Grünberger Jakub Pistole 35.99 % 74 0 23.13 s 3.1993 13 2 3 0 0 0
29. Vlachynský Jaroslav Pistole 33.62 % 86 0 28.78 s 2.9882 16 2 0 0 0 0
30. Sixta Bedřich Pistole 32.69 % 78 0 26.84 s 2.9061 12 6 0 0 0 0
31. Veselý Václav Pistole Optic 25.09 % 76 0 34.08 s 2.2300 11 7 0 0 0 0
32. Šalplachtová Lenka Pistole 21.71 % 80 10 36.27 s 1.9300 14 3 1 0 1 0
33. Ducháčová Markéta Pistole 16.43 % 89 30 40.41 s 1.4600 17 1 0 0 1 2

Pořadí a % určuje srovnání napříč všemi divizemi dohromady (jiný vítěz než ve vlastní divizi, proto se % může lišit od záložky konkrétní divize). Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Závěrečné pořadí Skalský pohár 2025
Zobrazit pořadí

Squad 1

7 / 8
88% obsazeno
1 Paveza Václav Zapl.
Pistole Optic · Regular
2 Grünberger Jakub Zapl.
Pistole · Regular
3 Kupka Standa Zapl.
Pistole · Regular
4 Vlachynský Jaroslav Zapl.
Pistole · Regular
5 Ostárek Radim Zapl.
Pistole Optic · Senior
6 Svěrák Dušan Zapl.
Pistole Optic · Senior
7 Svěrák Dušan Zapl.
PCC · Senior
1 volné místo

Squad 2

7 / 8
88% obsazeno
1 Demeter Roman Zapl.
Pistole · Senior
2 Šimkovič Jakub Zapl.
Pistole · Regular
3 Veselý Václav Zapl.
Pistole Optic · Senior
4 Franc Matěj Zapl.
Pistole · Regular
5 Hájek Jan Zapl.
Pistole · Regular
6 Mátl Tomáš Zapl.
Pistole · Regular
7 Španihelová Tereza Zapl.
PCC · Regular
1 volné místo

Squad 3

7 / 10
70% obsazeno
1 Chovaniok Jan Zapl.
Pistole Optic · Regular
2 Chovaniok Jan Zapl.
PCC · Regular
3 Špůrek Libor Zapl.
PCC · Senior
4 Dvořák Milan Zapl.
Pistole Optic · Regular
5 Sorkin Roman Zapl.
PCC · Regular
6 Pospíšil Martin Zapl.
Pistole · Senior
7 Mička Luděk Zapl.
Pistole Optic · Senior
3 volná místa

Squad 4

7 / 10
70% obsazeno
1 Appelová Lucie Zapl.
PCC · Ženy
2 Piatke Ondřej Zapl.
Pistole · Regular
3 Šalplachta Václav Zapl.
Pistole · Regular
4 Šalplachtová Lenka Zapl.
Pistole · Ženy
5 Rangotis Filip Zapl.
Pistole · Regular
6 Ducháčová Markéta Zapl.
Pistole · Ženy
7 Sasák Juraj Zapl.
Pistole · Regular
3 volná místa

Rozhodčí

5 / 4
125% obsazeno
1 Šindler Hynek Zapl.
Pistole Optic · Regular
2 Sixta Bedřich Zapl.
Pistole · Senior
3 Daněk Milan Zapl.
Pistole Optic · Senior
4 Zikán Roman Zapl.
Pistole · Regular
5 Šindler Hynek Zapl.
PCC · Regular
Obsazeno