Přejít na obsah
Soutěž
Skalský pohár 2026

3. kolo Skalského poháru 2026

Startovné 750 Kč / kat.
Závod proběhl
Skalský pohár 2026 Probíhá nominace na finále
Průběžné pořadí

Detaily závodu

750 za kategorii
Cena se platí za každou kategorii zvlášť

16.4. 2026

Pozdější platba = zrušení registrace

Popis

Desetikolová soutěž s Finále.

Pro kvalifikaci do finále se počítá součet šesti nejlepších výsledků jednotlivých kol.

Do finále postupuje 5 střelců z každé divize.

U kategorie senior a ženy bude konečný výsledek tvořit součet šesti kol Skalského poháru.

Ceny:

  • Střelci ve všech kategoriích (ženy, senioři, regular) umístění na prvních třech místech obdrží poháry.

Tombola:

  • Pistole GLOCK Gen 6 - model dle výběru výherce
  • Sluchátka Sordin
  • Střelecký opasek s výbavou
  • Taška na dlouhou zbraň
  • Střelecká taška (range bag)
  • Pouzdro na krátkou zbraň
  • Střelecké brýle
  • plus další drobné ceny pro každého účastníka tomboly. Od nás neodjíždí nikdo s prázdnou ????

Do tomboly budou zařazeni všichni střelci, kteří se zúčastnili minimálně šesti kol Skalského poháru. Pokud střelec splní podmínky pro zařazení do slosování v kategorii Pistole i PCC, bude mít ve slosovaní za každou kategorii los. Další los získá střelec, který absolvovuje všechna kola Skalského poháru. Slosovaní proběhne v den Finalového závodu ihned po vyhlášení výsledků. Po slosování bude pro vás připravený malý IPSC závod, kde střelec, který první nastřílí fullhouse v jednotlivých stage (samé alfy), obdrží láhev lahodného moku. Dále proběhnou soutěže ve střelbě ze vzduchovky jak s mechanickými mířidly, tak i na větší vzdálenost s optikou.

Hodně střeleckých úspěchů přeje Tým pořadatelů IPSC SKÁLA STĚBOŘICE a SPONZOŘI ZÁVODU
Organizace a pravidla
Průběh závodu a pravidla
Hynek Šindler
608 226 335
Registrace
Roman Zikán
774 537 150
Kalibrační zbraň
CZ75 Shadow 2
Počet ran
110–140 ran
Počet situací
6
Rozhodčí
Zikán Roman, Šindler Hynek, Sixta Bedřich, Paveza Václav
Divize
  • PCC (Karabina v pistolové ráži, Pistol Caliber Carbine (konverze))
  • Pistole (Pistole bez optiky, otevřená mířidla (Standard, Production))
  • Pistole Optic (Pistole s montovanou optikou (Open, Standard Optics, Production Optics))
Kategorie
  • Regular
  • Senior
  • Ženy

Bezpečnost na střelnici

Manipulace se zbraní je povolena pouze ve vyznačených bezpečných zónách — se střelivem se zde naopak manipulovat nesmí. Mimo bezpečné zóny platí opak: se zbraní se manipulovat nesmí (zůstává vybitá, PCC s vlaječkou v komoře a hlavní vzhůru, při přenosu ústím nad ramenem), manipulace se střelivem (např. plnění zásobníků) je zde povolena. Nabíjení zbraně na střelnici pouze na palebné čáře výhradně na povel rozhodčího. Ochrana zraku a sluchu povinná. Závodníci startují na vlastní nebezpečí a jsou odpovědni za jimi způsobenou škodu a újmu.

Kdo se může zúčastnit a co si vzít s sebou

Účast: Všichni střelci s platným zbrojním oprávněním. Doklady: průkaz totožnosti.

Registrace, výsledky a protesty

Registrace: půl hodiny před začátkem squadu. Výsledky: do 15 minut po dostřílení posledního squadu. Protesty: řeší se ihned s vkladem 500,–Kč u rozhodčího, jeho rozhodnutí je definitivní.

Změna propozic vyhrazena.

Výsledky

Pistole 10

01
Januška Lukáš
100 %
02
Neplech Martin
96.4 %
03
Kupka Standa
90.5 %
4 Pospíšil Martin 80.75 %
5 Neplech Aleš 77.48 %
6 Sixta Bedřich 71.94 %
7 Vlachynský Jaroslav 69.32 %
8 Petrakovič Miroslav 63.72 %
9 Schindler Karel 55.03 %
10 Zouhar Petr 51.09 %
01
Pospíšil Martin
100 %
02
Sixta Bedřich
89.09 %
03
Petrakovič Miroslav
78.9 %
4 Zouhar Petr 63.27 %
Výsledky po situacích — 6 situací
Situace 1 — Situace 1

1 steel, 6 paper, some noshoots · 13 ran · max 65 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Januška Lukáš 100.00 % 5. 61 0 9.63 s 6.3344 11 2 0 0 0 0
2. Neplech Martin 86.74 % 10. 65 0 11.83 s 5.4945 13 0 0 0 0 0
3. Kupka Standa 70.36 % 15. 55 0 12.34 s 4.4571 8 5 0 0 0 0
4. Petrakovič Miroslav 68.26 % 17. 55 0 12.72 s 4.3239 9 3 1 0 0 0
5. Sixta Bedřich 64.63 % 18. 61 0 14.90 s 4.0940 11 2 0 0 0 0
6. Neplech Aleš 62.06 % 19. 55 0 13.99 s 3.9314 9 3 1 0 0 0
7. Zouhar Petr 59.65 % 21. 55 10 11.91 s 3.7783 7 5 0 1 0 0
8. Pospíšil Martin 56.31 % 24. 55 0 15.42 s 3.5668 8 5 0 0 0 0
9. Vlachynský Jaroslav 43.38 % 27. 63 20 15.65 s 2.7476 12 1 0 0 2 0
10. Schindler Karel 33.80 % 28. 55 10 21.02 s 2.1408 8 5 0 0 1 0
Situace 2 — Situace 2

2 steel, 15 paper, 2 disappearing, some noshoots · 32 ran · max 160 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Neplech Martin 100.00 % 3. 154 0 24.08 s 6.3953 29 3 0 0 0 0
2. Januška Lukáš 88.99 % 8. 135 0 23.72 s 5.6914 21 10 0 0 0 0
3. Neplech Aleš 74.46 % 14. 135 0 28.35 s 4.7619 24 4 3 0 0 0
4. Kupka Standa 71.42 % 15. 141 10 28.68 s 4.5676 24 7 0 1 0 0
5. Vlachynský Jaroslav 66.86 % 17. 137 0 32.04 s 4.2759 23 7 1 0 0 0
6. Pospíšil Martin 64.61 % 19. 138 0 33.40 s 4.1317 25 4 1 0 0 0
7. Sixta Bedřich 63.34 % 20. 141 10 32.34 s 4.0507 25 5 1 1 0 0
8. Petrakovič Miroslav 60.03 % 25. 138 10 33.34 s 3.8392 24 6 0 1 0 0
9. Schindler Karel 44.90 % 29. 133 10 42.83 s 2.8718 23 5 3 0 1 0
10. Zouhar Petr 31.92 % 30. 142 40 49.96 s 2.0416 22 8 0 1 3 0
Situace 3 — Situace 3

1 steel, 5 paper, some noshoots · 11 ran · max 55 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kupka Standa 100.00 % 10. 47 0 11.49 s 4.0905 7 4 0 0 0 0
2. Januška Lukáš 93.69 % 12. 43 0 11.22 s 3.8324 5 6 0 0 0 0
3. Neplech Martin 91.37 % 13. 49 0 13.11 s 3.7376 8 3 0 0 0 0
4. Neplech Aleš 91.01 % 15. 51 0 13.70 s 3.7226 9 2 0 0 0 0
5. Zouhar Petr 86.79 % 18. 54 0 15.21 s 3.5503 10 1 0 0 0 0
6. Sixta Bedřich 84.12 % 19. 49 0 14.24 s 3.4410 8 3 0 0 0 0
7. Vlachynský Jaroslav 82.46 % 20. 51 0 15.12 s 3.3730 9 2 0 0 0 0
8. Petrakovič Miroslav 77.18 % 24. 43 0 13.62 s 3.1571 6 4 1 0 0 0
9. Pospíšil Martin 73.75 % 26. 47 0 15.58 s 3.0167 7 4 0 0 0 0
10. Schindler Karel 45.73 % 30. 51 10 21.92 s 1.8704 9 2 0 0 1 0
Situace 4 — Situace 4

2 steel, 8 paper, 2 disappearing, some noshoots · 18 ran · max 90 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Neplech Martin 100.00 % 8. 82 0 15.33 s 5.3490 14 4 0 0 0 0
2. Kupka Standa 97.65 % 9. 90 0 17.23 s 5.2234 18 0 0 0 0 0
3. Vlachynský Jaroslav 91.87 % 11. 80 0 16.28 s 4.9140 14 3 1 0 0 0
4. Neplech Aleš 74.61 % 18. 71 0 17.79 s 3.9910 10 7 0 0 0 0
5. Sixta Bedřich 74.44 % 19. 78 0 19.59 s 3.9816 15 1 0 0 0 0
6. Pospíšil Martin 73.81 % 21. 73 0 18.49 s 3.9481 11 6 0 0 0 0
7. Januška Lukáš 68.80 % 23. 73 10 17.12 s 3.6799 12 4 1 0 0 1
8. Petrakovič Miroslav 55.48 % 25. 72 0 24.26 s 2.9678 13 2 1 0 0 0
9. Schindler Karel 48.70 % 26. 70 0 26.87 s 2.6051 12 3 1 0 0 0
10. Zouhar Petr 17.96 % 30. 71 50 21.86 s 0.9607 11 4 0 1 2 2
Situace 5 — Situace 5

2 steel, 15 paper, 4 disappearing, some noshoots · 32 ran · max 160 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Januška Lukáš 100.00 % 10. 138 10 28.40 s 4.5070 22 9 1 0 1 0
2. Pospíšil Martin 86.07 % 15. 135 0 34.80 s 3.8793 23 6 2 0 0 0
3. Kupka Standa 78.15 % 18. 135 10 35.49 s 3.5221 24 5 0 1 0 0
4. Neplech Aleš 73.53 % 19. 123 20 31.08 s 3.3140 20 7 2 0 2 0
5. Neplech Martin 72.86 % 20. 141 10 39.89 s 3.2840 25 5 1 0 1 0
6. Schindler Karel 65.73 % 22. 124 0 41.86 s 2.9623 23 2 3 0 0 0
7. Vlachynský Jaroslav 60.93 % 25. 127 30 35.32 s 2.7463 21 7 1 1 2 0
8. Sixta Bedřich 58.89 % 26. 126 30 36.17 s 2.6541 19 10 1 1 2 0
9. Zouhar Petr 56.72 % 27. 133 30 40.29 s 2.5565 21 7 0 1 2 0
10. Petrakovič Miroslav 45.97 % 30. 120 30 43.44 s 2.0718 22 3 1 2 1 0
Situace 6 — Situace 6

2 steel, 9 paper, some noshoots · 20 ran · max 100 bodů

Situace 6
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Januška Lukáš 100.00 % 6. 84 0 15.19 s 5.5300 13 6 1 0 0 0
2. Kupka Standa 97.69 % 9. 94 0 17.40 s 5.4023 17 3 0 0 0 0
3. Neplech Martin 86.70 % 11. 98 0 20.44 s 4.7945 19 1 0 0 0 0
4. Pospíšil Martin 84.36 % 14. 94 0 20.15 s 4.6650 17 3 0 0 0 0
5. Sixta Bedřich 67.03 % 22. 92 0 24.82 s 3.7067 16 4 0 0 0 0
6. Petrakovič Miroslav 63.72 % 23. 98 0 27.81 s 3.5239 19 1 0 0 0 0
7. Neplech Aleš 55.71 % 25. 79 20 19.15 s 3.0809 13 4 2 1 1 0
8. Zouhar Petr 52.26 % 27. 93 10 28.72 s 2.8900 17 2 0 1 0 0
9. Schindler Karel 51.65 % 28. 96 0 33.61 s 2.8563 18 2 0 0 0 0
10. Vlachynský Jaroslav 41.96 % 30. 81 40 17.67 s 2.3203 15 2 0 3 1 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Pistole Optic 14

01
Dvořák Milan
100 %
02
Šindler Hynek
92.94 %
03
Zikán Roman
90.81 %
4 Paveza Václav 88.44 %
5 Mička Luděk 85.93 %
6 Ostárek Radim 77.61 %
7 Klempa Igor 73.96 %
8 Havrlant Daniel 73.04 %
9 Mitov Jiří 66.48 %
10 Antošík Václav 62.23 %
11 Široká Andrea 60.69 %
12 Klíčník Libor 54.07 %
13 Veselý Václav 52.21 %
14 Klíčníková Janette 44.58 %
01
Dvořák Milan
100 %
02
Mička Luděk
85.93 %
03
Ostárek Radim
77.61 %
4 Antošík Václav 62.23 %
5 Klíčník Libor 54.07 %
6 Veselý Václav 52.21 %
01
Široká Andrea
100 %
02
Klíčníková Janette
73.45 %
Výsledky po situacích — 6 situací
Situace 1 — Situace 1

1 steel, 6 paper, some noshoots · 13 ran · max 65 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Zikán Roman 100.00 % 3. 61 0 9.15 s 6.6667 11 2 0 0 0 0
2. Dvořák Milan 99.24 % 4. 61 0 9.22 s 6.6161 11 2 0 0 0 0
3. Paveza Václav 88.14 % 7. 57 0 9.70 s 5.8763 10 2 1 0 0 0
4. Šindler Hynek 85.67 % 8. 57 0 9.98 s 5.7114 9 4 0 0 0 0
5. Mička Luděk 85.27 % 9. 61 0 10.73 s 5.6850 11 2 0 0 0 0
6. Ostárek Radim 76.96 % 12. 59 0 11.50 s 5.1304 10 3 0 0 0 0
7. Havrlant Daniel 75.37 % 13. 61 0 12.14 s 5.0247 11 2 0 0 0 0
8. Mitov Jiří 71.82 % 14. 61 0 12.74 s 4.7881 11 2 0 0 0 0
9. Antošík Václav 65.76 % 16. 47 0 10.72 s 4.3843 6 5 2 0 0 0
10. Široká Andrea 57.83 % 20. 60 10 12.97 s 3.8551 12 0 0 1 0 0
11. Klíčník Libor 56.43 % 22. 55 0 14.62 s 3.7620 9 3 1 0 0 0
12. Klempa Igor 54.82 % 23. 55 0 15.05 s 3.6545 10 1 2 0 0 0
13. Veselý Václav 50.51 % 25. 59 0 17.52 s 3.3676 10 3 0 0 0 0
14. Klíčníková Janette 43.25 % 26. 53 0 18.38 s 2.8836 8 4 1 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

2 steel, 15 paper, 2 disappearing, some noshoots · 32 ran · max 160 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 2. 158 0 22.59 s 6.9942 31 1 0 0 0 0
2. Dvořák Milan 90.33 % 4. 139 0 22.00 s 6.3182 25 4 2 0 0 0
3. Zikán Roman 89.06 % 5. 148 0 23.76 s 6.2290 27 4 1 0 0 0
4. Paveza Václav 77.67 % 10. 140 20 22.09 s 5.4323 25 5 0 1 1 0
5. Mička Luděk 77.45 % 11. 152 0 28.06 s 5.4170 28 4 0 0 0 0
6. Klempa Igor 68.59 % 13. 143 0 29.81 s 4.7970 27 2 2 0 0 0
7. Havrlant Daniel 63.59 % 16. 146 20 28.33 s 4.4476 29 0 1 1 1 0
8. Široká Andrea 60.80 % 18. 140 10 30.57 s 4.2525 25 5 0 1 0 0
9. Mitov Jiří 57.36 % 21. 133 0 33.15 s 4.0121 20 11 0 0 0 0
10. Antošík Václav 57.02 % 22. 150 0 37.61 s 3.9883 27 5 0 0 0 0
11. Ostárek Radim 55.74 % 24. 126 20 27.19 s 3.8985 19 10 1 1 1 0
12. Klíčník Libor 52.24 % 26. 142 0 38.86 s 3.6541 23 9 0 0 0 0
13. Veselý Václav 46.23 % 27. 144 10 41.44 s 3.2336 27 3 0 1 0 0
14. Klíčníková Janette 41.74 % 28. 132 0 45.22 s 2.9191 22 7 1 0 0 0
Situace 3 — Situace 3

1 steel, 5 paper, some noshoots · 11 ran · max 55 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Zikán Roman 100.00 % 1. 49 0 10.14 s 4.8323 9 1 1 0 0 0
2. Mička Luděk 99.53 % 2. 53 0 11.02 s 4.8094 10 1 0 0 0 0
3. Dvořák Milan 97.63 % 3. 51 0 10.81 s 4.7179 9 2 0 0 0 0
4. Paveza Václav 91.11 % 4. 49 0 11.13 s 4.4025 8 3 0 0 0 0
5. Havrlant Daniel 90.94 % 5. 53 0 12.06 s 4.3947 10 1 0 0 0 0
6. Ostárek Radim 81.77 % 11. 49 0 12.40 s 3.9516 8 3 0 0 0 0
7. Mitov Jiří 77.09 % 14. 51 0 13.69 s 3.7253 9 2 0 0 0 0
8. Klempa Igor 68.72 % 21. 53 0 15.96 s 3.3208 10 1 0 0 0 0
9. Široká Andrea 68.12 % 22. 53 0 16.10 s 3.2919 10 1 0 0 0 0
10. Antošík Václav 68.00 % 23. 51 0 15.52 s 3.2861 9 2 0 0 0 0
11. Šindler Hynek 64.29 % 25. 47 10 11.91 s 3.1066 7 4 0 0 1 0
12. Klíčník Libor 54.46 % 27. 49 0 18.62 s 2.6316 8 3 0 0 0 0
13. Klíčníková Janette 52.74 % 28. 47 0 18.44 s 2.5488 8 2 1 0 0 0
14. Veselý Václav 52.10 % 29. 53 0 21.05 s 2.5178 10 1 0 0 0 0
Situace 4 — Situace 4

2 steel, 8 paper, 2 disappearing, some noshoots · 18 ran · max 90 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 2. 88 0 14.85 s 5.9259 17 1 0 0 0 0
2. Dvořák Milan 95.89 % 3. 82 0 14.43 s 5.6826 15 2 1 0 0 0
3. Ostárek Radim 94.01 % 6. 81 0 14.54 s 5.5708 15 2 0 0 0 0
4. Zikán Roman 87.35 % 10. 72 0 13.91 s 5.1761 10 7 1 0 0 0
5. Mička Luděk 79.21 % 12. 79 10 14.70 s 4.6939 14 3 0 1 0 0
6. Paveza Václav 74.59 % 13. 77 0 17.42 s 4.4202 13 4 0 0 0 0
7. Antošík Václav 71.90 % 14. 85 0 19.95 s 4.2607 17 0 0 0 0 0
8. Klempa Igor 71.47 % 15. 80 0 18.89 s 4.2350 14 3 1 0 0 0
9. Mitov Jiří 67.89 % 17. 83 0 20.63 s 4.0233 16 1 0 0 0 0
10. Havrlant Daniel 63.19 % 22. 81 10 18.96 s 3.7447 15 2 0 0 1 0
11. Veselý Václav 53.73 % 24. 81 0 25.44 s 3.1840 15 2 0 0 0 0
12. Klíčníková Janette 40.14 % 27. 65 10 23.12 s 2.3789 10 5 0 1 0 0
13. Široká Andrea 39.99 % 28. 71 10 25.74 s 2.3699 10 7 0 0 1 0
14. Klíčník Libor 38.87 % 29. 75 0 32.56 s 2.3034 13 3 1 0 0 0
Situace 5 — Situace 5

2 steel, 15 paper, 4 disappearing, some noshoots · 32 ran · max 160 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Dvořák Milan 100.00 % 2. 145 0 25.72 s 5.6376 26 5 0 0 0 0
2. Mička Luděk 87.70 % 6. 146 0 29.53 s 4.9441 25 7 0 0 0 0
3. Ostárek Radim 86.84 % 7. 143 0 29.21 s 4.8956 25 6 0 0 0 0
4. Paveza Václav 86.45 % 8. 147 10 28.11 s 4.8737 27 4 0 0 1 0
5. Šindler Hynek 83.02 % 9. 140 20 25.64 s 4.6802 25 5 0 0 2 0
6. Klempa Igor 77.69 % 11. 143 0 32.65 s 4.3798 26 4 1 0 0 0
7. Zikán Roman 75.16 % 13. 128 10 27.85 s 4.2370 20 9 1 0 1 0
8. Havrlant Daniel 67.19 % 16. 143 10 35.11 s 3.7881 26 4 1 0 1 0
9. Široká Andrea 66.23 % 17. 125 0 33.48 s 3.7336 18 11 2 0 0 0
10. Mitov Jiří 56.23 % 21. 143 20 38.80 s 3.1701 28 1 0 0 2 0
11. Veselý Václav 52.37 % 23. 138 10 43.35 s 2.9527 24 6 0 0 1 0
12. Klíčník Libor 50.11 % 24. 121 10 39.29 s 2.8251 18 10 1 0 1 0
13. Antošík Václav 45.23 % 28. 124 20 40.79 s 2.5496 20 7 3 2 0 0
14. Klíčníková Janette 41.37 % 29. 121 20 43.30 s 2.3326 20 7 0 1 0 1
Situace 6 — Situace 6

2 steel, 9 paper, some noshoots · 20 ran · max 100 bodů

Situace 6
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Paveza Václav 100.00 % 3. 96 0 15.86 s 6.0530 18 2 0 0 0 0
2. Dvořák Milan 98.29 % 4. 94 0 15.80 s 5.9494 17 3 0 0 0 0
3. Šindler Hynek 90.55 % 7. 98 0 17.88 s 5.4810 19 1 0 0 0 0
4. Zikán Roman 90.17 % 8. 90 0 16.49 s 5.4579 15 5 0 0 0 0
5. Havrlant Daniel 78.45 % 12. 100 0 21.06 s 4.7483 20 0 0 0 0 0
6. Klempa Igor 77.38 % 13. 100 0 21.35 s 4.6838 20 0 0 0 0 0
7. Mička Luděk 76.20 % 15. 88 0 19.08 s 4.6122 15 4 1 0 0 0
8. Mitov Jiří 71.83 % 16. 98 10 20.24 s 4.3478 19 1 0 0 1 0
9. Antošík Václav 69.47 % 17. 82 0 19.50 s 4.2051 11 9 0 0 0 0
10. Ostárek Radim 63.62 % 19. 94 0 24.41 s 3.8509 17 3 0 0 0 0
11. Klíčník Libor 63.01 % 20. 96 10 22.55 s 3.8137 18 2 0 0 1 0
12. Široká Andrea 54.32 % 24. 96 0 29.20 s 3.2877 18 2 0 0 0 0
13. Veselý Václav 49.45 % 26. 91 10 27.06 s 2.9933 17 2 0 1 0 0
14. Klíčníková Janette 44.53 % 29. 87 10 28.57 s 2.6951 15 4 0 1 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

PCC 6

01
Španihelová Tereza
100 %
02
Demeter Roman
78.45 %
03
Pospíšil Jiří
77.37 %
4 Svěrák Dušan 76.19 %
5 Gorner Pavel 71.8 %
6 Zouhar Petr 55.55 %
01
Demeter Roman
100 %
02
Svěrák Dušan
97.12 %
03
Gorner Pavel
91.52 %
4 Zouhar Petr 70.8 %
5 Špůrek Libor 0 %
Výsledky po situacích — 6 situací
Situace 1 — Situace 1

1 steel, 6 paper, some noshoots · 13 ran · max 65 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Pospíšil Jiří 100.00 % 1. 59 0 6.16 s 9.5779 10 3 0 0 0 0
2. Španihelová Tereza 89.72 % 2. 55 0 6.40 s 8.5938 8 5 0 0 0 0
3. Svěrák Dušan 63.80 % 6. 63 0 10.31 s 6.1106 12 1 0 0 0 0
4. Demeter Roman 56.97 % 11. 61 0 11.18 s 5.4562 11 2 0 0 0 0
5. Gorner Pavel 6.06 % 29. 44 40 6.89 s 0.5806 7 3 0 3 0 1
6. Zouhar Petr 3.21 % 30. 48 40 25.99 s 0.3078 9 1 0 3 0 1
Situace 2 — Situace 2

2 steel, 15 paper, 2 disappearing, some noshoots · 32 ran · max 160 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 142 10 17.14 s 7.7013 23 9 0 0 1 0
2. Demeter Roman 79.37 % 6. 150 0 24.54 s 6.1125 27 5 0 0 0 0
3. Gorner Pavel 75.02 % 7. 139 0 24.06 s 5.7772 24 6 1 0 0 0
4. Svěrák Dušan 73.17 % 9. 154 0 27.33 s 5.6348 29 3 0 0 0 0
5. Pospíšil Jiří 66.31 % 12. 140 20 23.50 s 5.1064 25 5 0 1 1 0
6. Zouhar Petr 51.30 % 23. 145 0 36.70 s 3.9510 26 5 0 0 0 0
Situace 3 — Situace 3

1 steel, 5 paper, some noshoots · 11 ran · max 55 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 6. 51 10 9.49 s 4.3203 9 2 0 0 1 0
2. Svěrák Dušan 99.57 % 7. 53 0 12.32 s 4.3019 10 1 0 0 0 0
3. Zouhar Petr 95.84 % 8. 53 0 12.80 s 4.1406 10 1 0 0 0 0
4. Pospíšil Jiří 94.83 % 9. 49 0 11.96 s 4.0970 9 1 1 0 0 0
5. Gorner Pavel 84.83 % 16. 49 0 13.37 s 3.6649 8 3 0 0 0 0
6. Demeter Roman 84.60 % 17. 53 0 14.50 s 3.6552 10 1 0 0 0 0
Situace 4 — Situace 4

2 steel, 8 paper, 2 disappearing, some noshoots · 18 ran · max 90 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 80 10 11.35 s 6.1674 13 5 0 0 1 0
2. Demeter Roman 91.52 % 4. 88 0 15.59 s 5.6446 17 1 0 0 0 0
3. Svěrák Dušan 90.49 % 5. 86 0 15.41 s 5.5808 16 2 0 0 0 0
4. Pospíšil Jiří 89.23 % 7. 82 0 14.90 s 5.5034 14 4 0 0 0 0
5. Gorner Pavel 66.49 % 16. 78 0 19.02 s 4.1009 12 6 0 0 0 0
6. Zouhar Petr 64.05 % 20. 86 10 19.24 s 3.9501 16 2 0 0 1 0
Situace 5 — Situace 5

2 steel, 15 paper, 4 disappearing, some noshoots · 32 ran · max 160 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 146 0 20.41 s 7.1534 25 7 0 0 0 0
2. Pospíšil Jiří 75.40 % 3. 146 0 27.07 s 5.3934 25 7 0 0 0 0
3. Demeter Roman 74.14 % 4. 158 0 29.79 s 5.3038 31 1 0 0 0 0
4. Gorner Pavel 74.03 % 5. 128 0 24.17 s 5.2958 21 7 2 0 0 0
5. Svěrák Dušan 59.33 % 12. 143 10 31.34 s 4.2438 25 6 0 0 1 0
6. Zouhar Petr 55.10 % 14. 134 10 31.46 s 3.9415 23 6 1 0 1 0
Situace 6 — Situace 6

2 steel, 9 paper, some noshoots · 20 ran · max 100 bodů

Situace 6
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 96 10 13.25 s 6.4906 18 2 0 0 1 0
2. Gorner Pavel 98.60 % 2. 96 0 15.00 s 6.4000 19 0 1 0 0 0
3. Svěrák Dušan 85.25 % 5. 96 0 17.35 s 5.5331 18 2 0 0 0 0
4. Demeter Roman 77.44 % 10. 96 0 19.10 s 5.0262 18 2 0 0 0 0
5. Zouhar Petr 63.53 % 18. 94 10 20.37 s 4.1237 17 3 0 0 1 0
6. Pospíšil Jiří 58.05 % 21. 80 30 13.27 s 3.7679 14 3 1 2 0 1

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Celkové pořadí — všechny divize

01
Španihelová Tereza
PCC
100 %
02
Dvořák Milan
Pistole Optic
85.92 %
03
Šindler Hynek
Pistole Optic
80.17 %
4 Demeter Roman PCC 78.39 %
5 Zikán Roman Pistole Optic 78.39 %
6 Pospíšil Jiří PCC 77.2 %
7 Paveza Václav Pistole Optic 76.05 %
8 Svěrák Dušan PCC 75.97 %
9 Mička Luděk Pistole Optic 73.85 %
10 Januška Lukáš Pistole 71.99 %
11 Gorner Pavel PCC 71.67 %
12 Neplech Martin Pistole 70.94 %
13 Ostárek Radim Pistole Optic 66.55 %
14 Kupka Standa Pistole 66.39 %
15 Klempa Igor Pistole Optic 63.84 %
16 Havrlant Daniel Pistole Optic 63.01 %
17 Pospíšil Martin Pistole 58.4 %
18 Mitov Jiří Pistole Optic 57.47 %
19 Neplech Aleš Pistole 56.33 %
20 Zouhar Petr PCC 55.17 %
21 Antošík Václav Pistole Optic 54.09 %
22 Sixta Bedřich Pistole 52.74 %
23 Široká Andrea Pistole Optic 51.94 %
24 Vlachynský Jaroslav Pistole 50.97 %
25 Petrakovič Miroslav Pistole 46.8 %
26 Klíčník Libor Pistole Optic 46.47 %
27 Veselý Václav Pistole Optic 44.91 %
28 Schindler Karel Pistole 39.48 %
29 Klíčníková Janette Pistole Optic 38.48 %
30 Zouhar Petr Pistole 36.31 %
Výsledky po situacích
Situace 1 — Situace 1

1 steel, 6 paper, some noshoots · 13 ran · max 65 bodů

Situace 1
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Pospíšil Jiří PCC 100.00 % 59 0 6.16 s 9.5779 10 3 0 0 0 0
2. Španihelová Tereza PCC 89.72 % 55 0 6.40 s 8.5938 8 5 0 0 0 0
3. Zikán Roman Pistole Optic 69.60 % 61 0 9.15 s 6.6667 11 2 0 0 0 0
4. Dvořák Milan Pistole Optic 69.08 % 61 0 9.22 s 6.6161 11 2 0 0 0 0
5. Januška Lukáš Pistole 66.14 % 61 0 9.63 s 6.3344 11 2 0 0 0 0
6. Svěrák Dušan PCC 63.80 % 63 0 10.31 s 6.1106 12 1 0 0 0 0
7. Paveza Václav Pistole Optic 61.35 % 57 0 9.70 s 5.8763 10 2 1 0 0 0
8. Šindler Hynek Pistole Optic 59.63 % 57 0 9.98 s 5.7114 9 4 0 0 0 0
9. Mička Luděk Pistole Optic 59.36 % 61 0 10.73 s 5.6850 11 2 0 0 0 0
10. Neplech Martin Pistole 57.37 % 65 0 11.83 s 5.4945 13 0 0 0 0 0
11. Demeter Roman PCC 56.97 % 61 0 11.18 s 5.4562 11 2 0 0 0 0
12. Ostárek Radim Pistole Optic 53.57 % 59 0 11.50 s 5.1304 10 3 0 0 0 0
13. Havrlant Daniel Pistole Optic 52.46 % 61 0 12.14 s 5.0247 11 2 0 0 0 0
14. Mitov Jiří Pistole Optic 49.99 % 61 0 12.74 s 4.7881 11 2 0 0 0 0
15. Kupka Standa Pistole 46.53 % 55 0 12.34 s 4.4571 8 5 0 0 0 0
16. Antošík Václav Pistole Optic 45.78 % 47 0 10.72 s 4.3843 6 5 2 0 0 0
17. Petrakovič Miroslav Pistole 45.14 % 55 0 12.72 s 4.3239 9 3 1 0 0 0
18. Sixta Bedřich Pistole 42.74 % 61 0 14.90 s 4.0940 11 2 0 0 0 0
19. Neplech Aleš Pistole 41.05 % 55 0 13.99 s 3.9314 9 3 1 0 0 0
20. Široká Andrea Pistole Optic 40.25 % 60 10 12.97 s 3.8551 12 0 0 1 0 0
21. Zouhar Petr Pistole 39.45 % 55 10 11.91 s 3.7783 7 5 0 1 0 0
22. Klíčník Libor Pistole Optic 39.28 % 55 0 14.62 s 3.7620 9 3 1 0 0 0
23. Klempa Igor Pistole Optic 38.16 % 55 0 15.05 s 3.6545 10 1 2 0 0 0
24. Pospíšil Martin Pistole 37.24 % 55 0 15.42 s 3.5668 8 5 0 0 0 0
25. Veselý Václav Pistole Optic 35.16 % 59 0 17.52 s 3.3676 10 3 0 0 0 0
26. Klíčníková Janette Pistole Optic 30.11 % 53 0 18.38 s 2.8836 8 4 1 0 0 0
27. Vlachynský Jaroslav Pistole 28.69 % 63 20 15.65 s 2.7476 12 1 0 0 2 0
28. Schindler Karel Pistole 22.35 % 55 10 21.02 s 2.1408 8 5 0 0 1 0
29. Gorner Pavel PCC 6.06 % 44 40 6.89 s 0.5806 7 3 0 3 0 1
30. Zouhar Petr PCC 3.21 % 48 40 25.99 s 0.3078 9 1 0 3 0 1
Situace 2 — Situace 2

2 steel, 15 paper, 2 disappearing, some noshoots · 32 ran · max 160 bodů

Situace 2
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 142 10 17.14 s 7.7013 23 9 0 0 1 0
2. Šindler Hynek Pistole Optic 90.82 % 158 0 22.59 s 6.9942 31 1 0 0 0 0
3. Neplech Martin Pistole 83.04 % 154 0 24.08 s 6.3953 29 3 0 0 0 0
4. Dvořák Milan Pistole Optic 82.04 % 139 0 22.00 s 6.3182 25 4 2 0 0 0
5. Zikán Roman Pistole Optic 80.88 % 148 0 23.76 s 6.2290 27 4 1 0 0 0
6. Demeter Roman PCC 79.37 % 150 0 24.54 s 6.1125 27 5 0 0 0 0
7. Gorner Pavel PCC 75.02 % 139 0 24.06 s 5.7772 24 6 1 0 0 0
8. Januška Lukáš Pistole 73.90 % 135 0 23.72 s 5.6914 21 10 0 0 0 0
9. Svěrák Dušan PCC 73.17 % 154 0 27.33 s 5.6348 29 3 0 0 0 0
10. Paveza Václav Pistole Optic 70.54 % 140 20 22.09 s 5.4323 25 5 0 1 1 0
11. Mička Luděk Pistole Optic 70.34 % 152 0 28.06 s 5.4170 28 4 0 0 0 0
12. Pospíšil Jiří PCC 66.31 % 140 20 23.50 s 5.1064 25 5 0 1 1 0
13. Klempa Igor Pistole Optic 62.29 % 143 0 29.81 s 4.7970 27 2 2 0 0 0
14. Neplech Aleš Pistole 61.83 % 135 0 28.35 s 4.7619 24 4 3 0 0 0
15. Kupka Standa Pistole 59.31 % 141 10 28.68 s 4.5676 24 7 0 1 0 0
16. Havrlant Daniel Pistole Optic 57.75 % 146 20 28.33 s 4.4476 29 0 1 1 1 0
17. Vlachynský Jaroslav Pistole 55.52 % 137 0 32.04 s 4.2759 23 7 1 0 0 0
18. Široká Andrea Pistole Optic 55.22 % 140 10 30.57 s 4.2525 25 5 0 1 0 0
19. Pospíšil Martin Pistole 53.65 % 138 0 33.40 s 4.1317 25 4 1 0 0 0
20. Sixta Bedřich Pistole 52.60 % 141 10 32.34 s 4.0507 25 5 1 1 0 0
21. Mitov Jiří Pistole Optic 52.10 % 133 0 33.15 s 4.0121 20 11 0 0 0 0
22. Antošík Václav Pistole Optic 51.79 % 150 0 37.61 s 3.9883 27 5 0 0 0 0
23. Zouhar Petr PCC 51.30 % 145 0 36.70 s 3.9510 26 5 0 0 0 0
24. Ostárek Radim Pistole Optic 50.62 % 126 20 27.19 s 3.8985 19 10 1 1 1 0
25. Petrakovič Miroslav Pistole 49.85 % 138 10 33.34 s 3.8392 24 6 0 1 0 0
26. Klíčník Libor Pistole Optic 47.45 % 142 0 38.86 s 3.6541 23 9 0 0 0 0
27. Veselý Václav Pistole Optic 41.99 % 144 10 41.44 s 3.2336 27 3 0 1 0 0
28. Klíčníková Janette Pistole Optic 37.90 % 132 0 45.22 s 2.9191 22 7 1 0 0 0
29. Schindler Karel Pistole 37.29 % 133 10 42.83 s 2.8718 23 5 3 0 1 0
30. Zouhar Petr Pistole 26.51 % 142 40 49.96 s 2.0416 22 8 0 1 3 0
Situace 3 — Situace 3

1 steel, 5 paper, some noshoots · 11 ran · max 55 bodů

Situace 3
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Zikán Roman Pistole Optic 100.00 % 49 0 10.14 s 4.8323 9 1 1 0 0 0
2. Mička Luděk Pistole Optic 99.53 % 53 0 11.02 s 4.8094 10 1 0 0 0 0
3. Dvořák Milan Pistole Optic 97.63 % 51 0 10.81 s 4.7179 9 2 0 0 0 0
4. Paveza Václav Pistole Optic 91.11 % 49 0 11.13 s 4.4025 8 3 0 0 0 0
5. Havrlant Daniel Pistole Optic 90.94 % 53 0 12.06 s 4.3947 10 1 0 0 0 0
6. Španihelová Tereza PCC 89.40 % 51 10 9.49 s 4.3203 9 2 0 0 1 0
7. Svěrák Dušan PCC 89.02 % 53 0 12.32 s 4.3019 10 1 0 0 0 0
8. Zouhar Petr PCC 85.69 % 53 0 12.80 s 4.1406 10 1 0 0 0 0
9. Pospíšil Jiří PCC 84.78 % 49 0 11.96 s 4.0970 9 1 1 0 0 0
10. Kupka Standa Pistole 84.65 % 47 0 11.49 s 4.0905 7 4 0 0 0 0
11. Ostárek Radim Pistole Optic 81.77 % 49 0 12.40 s 3.9516 8 3 0 0 0 0
12. Januška Lukáš Pistole 79.31 % 43 0 11.22 s 3.8324 5 6 0 0 0 0
13. Neplech Martin Pistole 77.35 % 49 0 13.11 s 3.7376 8 3 0 0 0 0
14. Mitov Jiří Pistole Optic 77.09 % 51 0 13.69 s 3.7253 9 2 0 0 0 0
15. Neplech Aleš Pistole 77.04 % 51 0 13.70 s 3.7226 9 2 0 0 0 0
16. Gorner Pavel PCC 75.84 % 49 0 13.37 s 3.6649 8 3 0 0 0 0
17. Demeter Roman PCC 75.64 % 53 0 14.50 s 3.6552 10 1 0 0 0 0
18. Zouhar Petr Pistole 73.47 % 54 0 15.21 s 3.5503 10 1 0 0 0 0
19. Sixta Bedřich Pistole 71.21 % 49 0 14.24 s 3.4410 8 3 0 0 0 0
20. Vlachynský Jaroslav Pistole 69.80 % 51 0 15.12 s 3.3730 9 2 0 0 0 0
21. Klempa Igor Pistole Optic 68.72 % 53 0 15.96 s 3.3208 10 1 0 0 0 0
22. Široká Andrea Pistole Optic 68.12 % 53 0 16.10 s 3.2919 10 1 0 0 0 0
23. Antošík Václav Pistole Optic 68.00 % 51 0 15.52 s 3.2861 9 2 0 0 0 0
24. Petrakovič Miroslav Pistole 65.33 % 43 0 13.62 s 3.1571 6 4 1 0 0 0
25. Šindler Hynek Pistole Optic 64.29 % 47 10 11.91 s 3.1066 7 4 0 0 1 0
26. Pospíšil Martin Pistole 62.43 % 47 0 15.58 s 3.0167 7 4 0 0 0 0
27. Klíčník Libor Pistole Optic 54.46 % 49 0 18.62 s 2.6316 8 3 0 0 0 0
28. Klíčníková Janette Pistole Optic 52.74 % 47 0 18.44 s 2.5488 8 2 1 0 0 0
29. Veselý Václav Pistole Optic 52.10 % 53 0 21.05 s 2.5178 10 1 0 0 0 0
30. Schindler Karel Pistole 38.71 % 51 10 21.92 s 1.8704 9 2 0 0 1 0
Situace 4 — Situace 4

2 steel, 8 paper, 2 disappearing, some noshoots · 18 ran · max 90 bodů

Situace 4
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 80 10 11.35 s 6.1674 13 5 0 0 1 0
2. Šindler Hynek Pistole Optic 96.08 % 88 0 14.85 s 5.9259 17 1 0 0 0 0
3. Dvořák Milan Pistole Optic 92.14 % 82 0 14.43 s 5.6826 15 2 1 0 0 0
4. Demeter Roman PCC 91.52 % 88 0 15.59 s 5.6446 17 1 0 0 0 0
5. Svěrák Dušan PCC 90.49 % 86 0 15.41 s 5.5808 16 2 0 0 0 0
6. Ostárek Radim Pistole Optic 90.33 % 81 0 14.54 s 5.5708 15 2 0 0 0 0
7. Pospíšil Jiří PCC 89.23 % 82 0 14.90 s 5.5034 14 4 0 0 0 0
8. Neplech Martin Pistole 86.73 % 82 0 15.33 s 5.3490 14 4 0 0 0 0
9. Kupka Standa Pistole 84.69 % 90 0 17.23 s 5.2234 18 0 0 0 0 0
10. Zikán Roman Pistole Optic 83.93 % 72 0 13.91 s 5.1761 10 7 1 0 0 0
11. Vlachynský Jaroslav Pistole 79.68 % 80 0 16.28 s 4.9140 14 3 1 0 0 0
12. Mička Luděk Pistole Optic 76.11 % 79 10 14.70 s 4.6939 14 3 0 1 0 0
13. Paveza Václav Pistole Optic 71.67 % 77 0 17.42 s 4.4202 13 4 0 0 0 0
14. Antošík Václav Pistole Optic 69.08 % 85 0 19.95 s 4.2607 17 0 0 0 0 0
15. Klempa Igor Pistole Optic 68.67 % 80 0 18.89 s 4.2350 14 3 1 0 0 0
16. Gorner Pavel PCC 66.49 % 78 0 19.02 s 4.1009 12 6 0 0 0 0
17. Mitov Jiří Pistole Optic 65.23 % 83 0 20.63 s 4.0233 16 1 0 0 0 0
18. Neplech Aleš Pistole 64.71 % 71 0 17.79 s 3.9910 10 7 0 0 0 0
19. Sixta Bedřich Pistole 64.56 % 78 0 19.59 s 3.9816 15 1 0 0 0 0
20. Zouhar Petr PCC 64.05 % 86 10 19.24 s 3.9501 16 2 0 0 1 0
21. Pospíšil Martin Pistole 64.02 % 73 0 18.49 s 3.9481 11 6 0 0 0 0
22. Havrlant Daniel Pistole Optic 60.72 % 81 10 18.96 s 3.7447 15 2 0 0 1 0
23. Januška Lukáš Pistole 59.67 % 73 10 17.12 s 3.6799 12 4 1 0 0 1
24. Veselý Václav Pistole Optic 51.63 % 81 0 25.44 s 3.1840 15 2 0 0 0 0
25. Petrakovič Miroslav Pistole 48.12 % 72 0 24.26 s 2.9678 13 2 1 0 0 0
26. Schindler Karel Pistole 42.24 % 70 0 26.87 s 2.6051 12 3 1 0 0 0
27. Klíčníková Janette Pistole Optic 38.57 % 65 10 23.12 s 2.3789 10 5 0 1 0 0
28. Široká Andrea Pistole Optic 38.43 % 71 10 25.74 s 2.3699 10 7 0 0 1 0
29. Klíčník Libor Pistole Optic 37.35 % 75 0 32.56 s 2.3034 13 3 1 0 0 0
30. Zouhar Petr Pistole 15.58 % 71 50 21.86 s 0.9607 11 4 0 1 2 2
Situace 5 — Situace 5

2 steel, 15 paper, 4 disappearing, some noshoots · 32 ran · max 160 bodů

Situace 5
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 146 0 20.41 s 7.1534 25 7 0 0 0 0
2. Dvořák Milan Pistole Optic 78.81 % 145 0 25.72 s 5.6376 26 5 0 0 0 0
3. Pospíšil Jiří PCC 75.40 % 146 0 27.07 s 5.3934 25 7 0 0 0 0
4. Demeter Roman PCC 74.14 % 158 0 29.79 s 5.3038 31 1 0 0 0 0
5. Gorner Pavel PCC 74.03 % 128 0 24.17 s 5.2958 21 7 2 0 0 0
6. Mička Luděk Pistole Optic 69.12 % 146 0 29.53 s 4.9441 25 7 0 0 0 0
7. Ostárek Radim Pistole Optic 68.44 % 143 0 29.21 s 4.8956 25 6 0 0 0 0
8. Paveza Václav Pistole Optic 68.13 % 147 10 28.11 s 4.8737 27 4 0 0 1 0
9. Šindler Hynek Pistole Optic 65.43 % 140 20 25.64 s 4.6802 25 5 0 0 2 0
10. Januška Lukáš Pistole 63.01 % 138 10 28.40 s 4.5070 22 9 1 0 1 0
11. Klempa Igor Pistole Optic 61.23 % 143 0 32.65 s 4.3798 26 4 1 0 0 0
12. Svěrák Dušan PCC 59.33 % 143 10 31.34 s 4.2438 25 6 0 0 1 0
13. Zikán Roman Pistole Optic 59.23 % 128 10 27.85 s 4.2370 20 9 1 0 1 0
14. Zouhar Petr PCC 55.10 % 134 10 31.46 s 3.9415 23 6 1 0 1 0
15. Pospíšil Martin Pistole 54.23 % 135 0 34.80 s 3.8793 23 6 2 0 0 0
16. Havrlant Daniel Pistole Optic 52.96 % 143 10 35.11 s 3.7881 26 4 1 0 1 0
17. Široká Andrea Pistole Optic 52.19 % 125 0 33.48 s 3.7336 18 11 2 0 0 0
18. Kupka Standa Pistole 49.24 % 135 10 35.49 s 3.5221 24 5 0 1 0 0
19. Neplech Aleš Pistole 46.33 % 123 20 31.08 s 3.3140 20 7 2 0 2 0
20. Neplech Martin Pistole 45.91 % 141 10 39.89 s 3.2840 25 5 1 0 1 0
21. Mitov Jiří Pistole Optic 44.32 % 143 20 38.80 s 3.1701 28 1 0 0 2 0
22. Schindler Karel Pistole 41.41 % 124 0 41.86 s 2.9623 23 2 3 0 0 0
23. Veselý Václav Pistole Optic 41.28 % 138 10 43.35 s 2.9527 24 6 0 0 1 0
24. Klíčník Libor Pistole Optic 39.49 % 121 10 39.29 s 2.8251 18 10 1 0 1 0
25. Vlachynský Jaroslav Pistole 38.39 % 127 30 35.32 s 2.7463 21 7 1 1 2 0
26. Sixta Bedřich Pistole 37.10 % 126 30 36.17 s 2.6541 19 10 1 1 2 0
27. Zouhar Petr Pistole 35.74 % 133 30 40.29 s 2.5565 21 7 0 1 2 0
28. Antošík Václav Pistole Optic 35.64 % 124 20 40.79 s 2.5496 20 7 3 2 0 0
29. Klíčníková Janette Pistole Optic 32.61 % 121 20 43.30 s 2.3326 20 7 0 1 0 1
30. Petrakovič Miroslav Pistole 28.96 % 120 30 43.44 s 2.0718 22 3 1 2 1 0
Situace 6 — Situace 6

2 steel, 9 paper, some noshoots · 20 ran · max 100 bodů

Situace 6
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 96 10 13.25 s 6.4906 18 2 0 0 1 0
2. Gorner Pavel PCC 98.60 % 96 0 15.00 s 6.4000 19 0 1 0 0 0
3. Paveza Václav Pistole Optic 93.26 % 96 0 15.86 s 6.0530 18 2 0 0 0 0
4. Dvořák Milan Pistole Optic 91.66 % 94 0 15.80 s 5.9494 17 3 0 0 0 0
5. Svěrák Dušan PCC 85.25 % 96 0 17.35 s 5.5331 18 2 0 0 0 0
6. Januška Lukáš Pistole 85.20 % 84 0 15.19 s 5.5300 13 6 1 0 0 0
7. Šindler Hynek Pistole Optic 84.45 % 98 0 17.88 s 5.4810 19 1 0 0 0 0
8. Zikán Roman Pistole Optic 84.09 % 90 0 16.49 s 5.4579 15 5 0 0 0 0
9. Kupka Standa Pistole 83.23 % 94 0 17.40 s 5.4023 17 3 0 0 0 0
10. Demeter Roman PCC 77.44 % 96 0 19.10 s 5.0262 18 2 0 0 0 0
11. Neplech Martin Pistole 73.87 % 98 0 20.44 s 4.7945 19 1 0 0 0 0
12. Havrlant Daniel Pistole Optic 73.16 % 100 0 21.06 s 4.7483 20 0 0 0 0 0
13. Klempa Igor Pistole Optic 72.16 % 100 0 21.35 s 4.6838 20 0 0 0 0 0
14. Pospíšil Martin Pistole 71.87 % 94 0 20.15 s 4.6650 17 3 0 0 0 0
15. Mička Luděk Pistole Optic 71.06 % 88 0 19.08 s 4.6122 15 4 1 0 0 0
16. Mitov Jiří Pistole Optic 66.99 % 98 10 20.24 s 4.3478 19 1 0 0 1 0
17. Antošík Václav Pistole Optic 64.79 % 82 0 19.50 s 4.2051 11 9 0 0 0 0
18. Zouhar Petr PCC 63.53 % 94 10 20.37 s 4.1237 17 3 0 0 1 0
19. Ostárek Radim Pistole Optic 59.33 % 94 0 24.41 s 3.8509 17 3 0 0 0 0
20. Klíčník Libor Pistole Optic 58.76 % 96 10 22.55 s 3.8137 18 2 0 0 1 0
21. Pospíšil Jiří PCC 58.05 % 80 30 13.27 s 3.7679 14 3 1 2 0 1
22. Sixta Bedřich Pistole 57.11 % 92 0 24.82 s 3.7067 16 4 0 0 0 0
23. Petrakovič Miroslav Pistole 54.29 % 98 0 27.81 s 3.5239 19 1 0 0 0 0
24. Široká Andrea Pistole Optic 50.65 % 96 0 29.20 s 3.2877 18 2 0 0 0 0
25. Neplech Aleš Pistole 47.47 % 79 20 19.15 s 3.0809 13 4 2 1 1 0
26. Veselý Václav Pistole Optic 46.12 % 91 10 27.06 s 2.9933 17 2 0 1 0 0
27. Zouhar Petr Pistole 44.53 % 93 10 28.72 s 2.8900 17 2 0 1 0 0
28. Schindler Karel Pistole 44.01 % 96 0 33.61 s 2.8563 18 2 0 0 0 0
29. Klíčníková Janette Pistole Optic 41.52 % 87 10 28.57 s 2.6951 15 4 0 1 0 0
30. Vlachynský Jaroslav Pistole 35.75 % 81 40 17.67 s 2.3203 15 2 0 3 1 0

Pořadí a % určuje srovnání napříč všemi divizemi dohromady (jiný vítěz než ve vlastní divizi, proto se % může lišit od záložky konkrétní divize). Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Průběžná nominace Skalský pohár 2026
Zobrazit pořadí

Squad 1

8 / 8
100% obsazeno
1 Svěrák Dušan Zapl.
PCC · Senior
2 Vlachynský Jaroslav Zapl.
Pistole · Regular
3 Dvořák Milan Zapl.
Pistole Optic · Senior
4 Široká Andrea Zapl.
Pistole Optic · Ženy
5 Pospíšil Martin Zapl.
Pistole · Senior
6 Špůrek Libor Zapl.
PCC · Senior
7 Mitov Jiří Zapl.
Pistole Optic · Regular
8 Havrlant Daniel Zapl.
Pistole Optic · Regular
Obsazeno

Squad 2

8 / 8
100% obsazeno
1 Januška Lukáš Zapl.
Pistole · Regular
2 Klíčník Libor Zapl.
Pistole Optic · Senior
3 Klíčníková Janette Zapl.
Pistole Optic · Ženy
4 Veselý Václav Zapl.
Pistole Optic · Senior
5 Schindler Karel Zapl.
Pistole · Regular
6 Mička Luděk Zapl.
Pistole Optic · Senior
7 Neplech Martin Zapl.
Pistole · Regular
8 Demeter Roman Zapl.
PCC · Senior
Obsazeno

Squad 3

11 / 11
100% obsazeno
1 Petrakovič Miroslav Zapl.
Pistole · Senior
2 Antošík Václav Zapl.
Pistole Optic · Senior
3 Kupka Standa Zapl.
Pistole · Regular
4 Zouhar Petr Zapl.
Pistole · Senior
5 Zouhar Petr Zapl.
PCC · Senior
6 Ostárek Radim Zapl.
Pistole Optic · Senior
7 Klempa Igor Zapl.
Pistole Optic · Regular
8 Pospíšil Jiří Zapl.
PCC · Regular
9 Neplech Aleš Zapl.
Pistole · Regular
10 Gorner Pavel Zapl.
PCC · Senior
11 Španihelová Tereza Zapl.
PCC
Obsazeno

Rozhodčí

4 / 4
100% obsazeno
1 Zikán Roman Zapl.
Pistole Optic · Regular
2 Šindler Hynek Zapl.
Pistole Optic · Regular
3 Sixta Bedřich Zapl.
Pistole · Senior
4 Paveza Václav Zapl.
Pistole Optic · Regular
Obsazeno