Přejít na obsah
Soutěž
Zimní IPSC seriál

Mikulášský závod

Startovné 650 Kč / kat.
Závod proběhl

Detaily závodu

650 za kategorii
Cena se platí za každou kategorii zvlášť

27.11. 2025

Pozdější platba = zrušení registrace
Kola série — Zimní IPSC seriál

Nejlepší 3 kola — série skončila

Popis

Šestikolová soutěž podle pravidel IPSC

Do Zimního IPSC seriálu se počítají tři nejlepší výsledky z jednotlivých závodů.

Pokud nebudou v kategoriích Pistole a Pistole optic minimálně tři střelci, budou tyto kategorie spojeny.

Ceny:

  • Medaile za první 3 místa v kategorii

Tombola:

  • Broková pumpa
  • Přepravní taška na pistoli
  • Earmor elektronická sluchátka M300X

Do tomboly budou zařazeni všichni střelci, kteří se zúčastnili minimálně tří kol Zimního seriálu. Pokud střelec splní podmínky pro zařazení do slosování v kategorii Pistole i PCC, bude mít ve slosovaní za každou kategorii los. Vyhlášení výsledků a tombola bude na 1.kole Skalského poháru 2026

Hodně střeleckých úspěchů přeje Tým pořadatelů IPSC SKÁLA STĚBOŘICE a SPONZOŘI ZÁVODU
Organizace a pravidla
Průběh závodu a pravidla
Hynek Šindler
608 226 335
Registrace
Roman Zikán
774 537 150
Kalibrační zbraň
CZ75 TS Orange
Počet ran
100–120 ran
Počet situací
6
Divize
  • PCC (Karabina v pistolové ráži, Pistol Caliber Carbine (konverze))
  • Pistole (Pistole bez optiky, otevřená mířidla (Standard, Production))
  • Pistole Optic (Pistole s montovanou optikou (Open, Standard Optics, Production Optics))
Kategorie
  • Regular
  • Senior
  • Ženy

Bezpečnost na střelnici

Manipulace se zbraní je povolena pouze ve vyznačených bezpečných zónách — se střelivem se zde naopak manipulovat nesmí. Mimo bezpečné zóny platí opak: se zbraní se manipulovat nesmí (zůstává vybitá, PCC s vlaječkou v komoře a hlavní vzhůru, při přenosu ústím nad ramenem), manipulace se střelivem (např. plnění zásobníků) je zde povolena. Nabíjení zbraně na střelnici pouze na palebné čáře výhradně na povel rozhodčího. Ochrana zraku a sluchu povinná. Závodníci startují na vlastní nebezpečí a jsou odpovědni za jimi způsobenou škodu a újmu.

Kdo se může zúčastnit a co si vzít s sebou

Účast: Všichni střelci s platným zbrojním oprávněním. Doklady: průkaz totožnosti.

Registrace, výsledky a protesty

Registrace: půl hodiny před začátkem squadu. Výsledky: do 15 minut po dostřílení posledního squadu. Protesty: řeší se ihned s vkladem 500,–Kč u rozhodčího, jeho rozhodnutí je definitivní.

Změna propozic vyhrazena.

Výsledky

Pistole 6

01
Januška Lukáš
100 %
02
Kupka Standa
97.67 %
03
Sixta Bedřich
80.88 %
4 Konečný Štěpán 72.86 %
5 Klíčník Libor 54.81 %
6 Schindler Karel 53.8 %
01
Sixta Bedřich
100 %
02
Klíčník Libor
67.77 %
Výsledky po situacích — 6 situací
Situace 1 — Situace 1

4 steel, 10 paper, some noshoots · 24 ran · max 120 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Januška Lukáš 100.00 % 9. 112 0 19.56 s 5.7260 20 4 0 0 0 0
2. Kupka Standa 96.88 % 10. 116 0 20.91 s 5.5476 22 2 0 0 0 0
3. Sixta Bedřich 73.49 % 13. 110 0 26.14 s 4.2081 19 5 0 0 0 0
4. Konečný Štěpán 70.43 % 14. 118 0 29.26 s 4.0328 23 1 0 0 0 0
5. Klíčník Libor 47.05 % 16. 112 0 41.57 s 2.6943 21 2 1 0 0 0
6. Schindler Karel 47.00 % 17. 107 20 32.33 s 2.6910 19 4 0 1 1 0
Situace 2 — Situace 2

1 steel, 9 paper, 2 disappearing, some noshoots · 19 ran · max 95 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Januška Lukáš 100.00 % 3. 84 0 13.70 s 6.1314 15 3 0 0 0 0
2. Kupka Standa 87.54 % 8. 76 0 14.16 s 5.3672 13 3 2 0 0 0
3. Sixta Bedřich 74.90 % 10. 85 0 18.51 s 4.5921 14 5 0 0 0 0
4. Konečný Štěpán 71.84 % 12. 77 0 17.48 s 4.4050 14 2 1 0 0 0
5. Klíčník Libor 59.95 % 16. 83 0 22.58 s 3.6758 13 6 0 0 0 0
6. Schindler Karel 41.17 % 17. 83 0 32.88 s 2.5243 16 1 0 0 0 0
Situace 3 — Situace 3

2 steel, 5 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kupka Standa 100.00 % 2. 56 0 6.54 s 8.5627 10 2 0 0 0 0
2. Januška Lukáš 85.87 % 9. 50 0 6.80 s 7.3529 7 5 0 0 0 0
3. Sixta Bedřich 74.24 % 10. 52 0 8.18 s 6.3570 8 4 0 0 0 0
4. Konečný Štěpán 67.62 % 11. 48 0 8.29 s 5.7901 6 6 0 0 0 0
5. Klíčník Libor 64.24 % 12. 56 0 10.18 s 5.5010 10 2 0 0 0 0
6. Schindler Karel 41.48 % 18. 58 0 16.33 s 3.5517 11 1 0 0 0 0
Situace 4 — Situace 4

2 steel, 9 paper, some noshoots · 20 ran · max 100 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Januška Lukáš 100.00 % 5. 96 0 15.69 s 6.1185 18 2 0 0 0 0
2. Sixta Bedřich 85.54 % 9. 94 0 17.96 s 5.2339 18 1 1 0 0 0
3. Kupka Standa 78.03 % 12. 92 0 19.27 s 4.7743 16 4 0 0 0 0
4. Konečný Štěpán 67.74 % 13. 94 0 22.68 s 4.1446 17 3 0 0 0 0
5. Schindler Karel 56.23 % 16. 90 0 26.16 s 3.4404 17 1 2 0 0 0
6. Klíčník Libor 44.44 % 18. 90 0 33.10 s 2.7190 15 5 0 0 0 0
Situace 5 — Situace 5

3 steel, 10 paper, 4 disappearing, some noshoots · 23 ran · max 115 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kupka Standa 100.00 % 8. 106 10 18.35 s 5.2316 20 2 0 1 0 0
2. Januška Lukáš 98.94 % 9. 101 10 17.58 s 5.1763 19 2 0 0 1 0
3. Konečný Štěpán 79.19 % 12. 104 10 22.69 s 4.1428 19 3 0 0 1 0
4. Sixta Bedřich 75.66 % 14. 93 10 20.97 s 3.9580 15 6 0 0 1 0
5. Schindler Karel 64.69 % 15. 96 10 25.41 s 3.3845 18 2 0 1 0 0
6. Klíčník Libor 55.44 % 17. 98 10 30.34 s 2.9005 17 4 1 0 1 0
Situace 6 — Situace 6

2 steel, 6 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 6
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kupka Standa 100.00 % 7. 64 0 12.96 s 4.9383 11 3 0 0 0 0
2. Sixta Bedřich 80.25 % 11. 64 0 16.15 s 3.9628 11 3 0 0 0 0
3. Januška Lukáš 77.99 % 12. 66 10 14.54 s 3.8514 13 0 1 0 1 0
4. Konečný Štěpán 53.66 % 14. 64 10 20.38 s 2.6497 12 1 1 0 1 0
5. Schindler Karel 52.51 % 15. 64 0 24.68 s 2.5932 11 3 0 0 0 0
6. Klíčník Libor 47.15 % 17. 51 10 17.61 s 2.3282 8 3 2 1 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Pistole Optic 7

01
Šindler Hynek
100 %
02
Dvořák Milan
94.2 %
03
Stýskala Jakub
85.43 %
4 Paveza Václav 82.34 %
5 Mička Luděk 75.91 %
6 Veselý Václav 49.27 %
7 Klíčníková Janette 34.46 %
01
Klíčníková Janette
100 %
01
Mička Luděk
100 %
02
Veselý Václav
64.91 %
Výsledky po situacích — 6 situací
Situace 1 — Situace 1

4 steel, 10 paper, some noshoots · 24 ran · max 120 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 2. 116 0 15.76 s 7.3604 22 2 0 0 0 0
2. Stýskala Jakub 90.46 % 3. 106 0 15.92 s 6.6583 18 5 1 0 0 0
3. Dvořák Milan 86.98 % 4. 116 0 18.12 s 6.4018 22 2 0 0 0 0
4. Paveza Václav 85.72 % 6. 106 0 16.80 s 6.3095 17 7 0 0 0 0
5. Mička Luděk 66.07 % 11. 112 0 23.03 s 4.8632 20 4 0 0 0 0
6. Veselý Václav 45.87 % 15. 112 0 33.17 s 3.3765 20 4 0 0 0 0
7. Klíčníková Janette 23.91 % 18. 101 10 51.71 s 1.7598 16 7 0 1 0 0
Situace 2 — Situace 2

1 steel, 9 paper, 2 disappearing, some noshoots · 19 ran · max 95 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 2. 91 0 12.72 s 7.1541 17 2 0 0 0 0
2. Paveza Václav 85.10 % 4. 80 0 13.14 s 6.0883 14 3 1 0 0 0
3. Stýskala Jakub 82.63 % 5. 72 0 12.18 s 5.9113 11 5 2 0 0 0
4. Dvořák Milan 74.50 % 9. 77 10 12.57 s 5.3302 13 4 0 1 0 0
5. Mička Luděk 58.08 % 14. 79 20 14.20 s 4.1549 14 3 0 2 0 0
6. Veselý Václav 52.96 % 15. 89 0 23.49 s 3.7888 16 3 0 0 0 0
7. Klíčníková Janette 28.26 % 18. 75 10 32.15 s 2.0218 13 3 1 0 1 0
Situace 3 — Situace 3

2 steel, 5 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 3. 58 0 6.84 s 8.4795 11 1 0 0 0 0
2. Dvořák Milan 99.50 % 4. 54 0 6.40 s 8.4375 10 1 1 0 0 0
3. Paveza Václav 93.96 % 6. 58 0 7.28 s 7.9670 11 1 0 0 0 0
4. Stýskala Jakub 87.24 % 8. 58 0 7.84 s 7.3980 11 1 0 0 0 0
5. Mička Luděk 64.80 % 13. 60 0 10.92 s 5.4945 12 0 0 0 0 0
6. Klíčníková Janette 48.70 % 16. 56 0 13.56 s 4.1298 10 2 0 0 0 0
7. Veselý Václav 42.65 % 17. 60 0 16.59 s 3.6166 12 0 0 0 0 0
Situace 4 — Situace 4

2 steel, 9 paper, some noshoots · 20 ran · max 100 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Dvořák Milan 100.00 % 2. 98 0 13.92 s 7.0402 19 1 0 0 0 0
2. Šindler Hynek 96.16 % 3. 96 0 14.18 s 6.7701 18 2 0 0 0 0
3. Stýskala Jakub 90.71 % 4. 88 0 13.78 s 6.3861 15 4 1 0 0 0
4. Mička Luděk 82.50 % 7. 92 0 15.84 s 5.8081 16 4 0 0 0 0
5. Paveza Václav 71.80 % 11. 92 0 18.20 s 5.0549 16 4 0 0 0 0
6. Veselý Václav 51.29 % 15. 98 0 27.14 s 3.6109 19 1 0 0 0 0
7. Klíčníková Janette 47.01 % 17. 88 0 26.59 s 3.3095 15 4 1 0 0 0
Situace 5 — Situace 5

3 steel, 10 paper, 4 disappearing, some noshoots · 23 ran · max 115 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Dvořák Milan 100.00 % 2. 105 0 15.74 s 6.6709 18 5 0 0 0 0
2. Paveza Václav 98.52 % 4. 107 0 16.28 s 6.5725 19 4 0 0 0 0
3. Šindler Hynek 97.35 % 5. 103 0 15.86 s 6.4943 18 4 1 0 0 0
4. Mička Luděk 88.67 % 7. 107 0 18.09 s 5.9149 19 4 0 0 0 0
5. Stýskala Jakub 73.72 % 11. 103 10 18.91 s 4.9180 17 6 0 0 1 0
6. Veselý Václav 44.25 % 16. 98 10 29.81 s 2.9520 19 1 0 0 1 0
7. Klíčníková Janette 32.87 % 18. 82 10 32.84 s 2.1924 14 4 0 1 0 0
Situace 6 — Situace 6

2 steel, 6 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 6
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Dvořák Milan 100.00 % 4. 68 0 12.03 s 5.6525 13 1 0 0 0 0
2. Šindler Hynek 98.20 % 5. 68 0 12.25 s 5.5510 13 1 0 0 0 0
3. Mička Luděk 87.27 % 8. 70 0 14.19 s 4.9331 14 0 0 0 0 0
4. Stýskala Jakub 80.84 % 9. 62 10 11.38 s 4.5694 10 4 0 0 1 0
5. Veselý Václav 55.39 % 13. 64 0 20.44 s 3.1311 11 3 0 0 0 0
6. Paveza Václav 41.72 % 16. 65 30 14.84 s 2.3585 13 0 0 1 2 0
7. Klíčníková Janette 29.43 % 18. 62 10 31.26 s 1.6635 10 4 0 0 1 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

PCC 5

01
Španihelová Tereza
100 %
02
Svěrák Dušan
73.59 %
03
Demeter Roman
69.35 %
4 Gorner Pavel 66.4 %
5 Špůrek Libor 50.7 %
01
Svěrák Dušan
100 %
02
Demeter Roman
94.23 %
03
Gorner Pavel
90.23 %
4 Špůrek Libor 68.89 %
Výsledky po situacích — 6 situací
Situace 1 — Situace 1

4 steel, 10 paper, some noshoots · 24 ran · max 120 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 114 0 13.31 s 8.5650 21 3 0 0 0 0
2. Demeter Roman 74.31 % 5. 118 0 18.54 s 6.3646 23 1 0 0 0 0
3. Svěrák Dušan 68.92 % 7. 120 0 20.33 s 5.9026 24 0 0 0 0 0
4. Gorner Pavel 67.40 % 8. 118 0 20.44 s 5.7730 23 1 0 0 0 0
5. Špůrek Libor 51.26 % 12. 104 0 23.69 s 4.3900 16 8 0 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

1 steel, 9 paper, 2 disappearing, some noshoots · 19 ran · max 95 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 93 0 10.48 s 8.8740 18 1 0 0 0 0
2. Demeter Roman 65.71 % 6. 93 0 15.95 s 5.8307 18 1 0 0 0 0
3. Gorner Pavel 63.38 % 7. 86 0 15.29 s 5.6246 16 2 0 0 0 0
4. Svěrák Dušan 50.04 % 11. 85 0 19.14 s 4.4410 14 5 0 0 0 0
5. Špůrek Libor 49.57 % 13. 82 0 18.64 s 4.3991 14 4 0 0 0 0
Situace 3 — Situace 3

2 steel, 5 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 54 0 5.48 s 9.8540 9 3 0 0 0 0
2. Svěrák Dušan 80.86 % 5. 60 0 7.53 s 7.9681 12 0 0 0 0 0
3. Gorner Pavel 75.54 % 7. 60 0 8.06 s 7.4442 12 0 0 0 0 0
4. Špůrek Libor 50.11 % 14. 54 10 8.91 s 4.9383 9 3 0 0 1 0
5. Demeter Roman 44.54 % 15. 60 0 13.67 s 4.3892 12 0 0 0 0 0
Situace 4 — Situace 4

2 steel, 9 paper, some noshoots · 20 ran · max 100 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 94 0 12.13 s 7.7494 17 3 0 0 0 0
2. Svěrák Dušan 76.10 % 6. 92 0 15.60 s 5.8974 16 4 0 0 0 0
3. Demeter Roman 72.36 % 8. 96 0 17.12 s 5.6075 18 2 0 0 0 0
4. Gorner Pavel 66.41 % 10. 86 0 16.71 s 5.1466 14 5 1 0 0 0
5. Špůrek Libor 52.00 % 14. 92 0 22.83 s 4.0298 16 4 0 0 0 0
Situace 5 — Situace 5

3 steel, 10 paper, 4 disappearing, some noshoots · 23 ran · max 115 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 107 0 14.19 s 7.5405 19 4 0 0 0 0
2. Svěrák Dušan 87.28 % 3. 113 0 17.17 s 6.5812 22 1 0 0 0 0
3. Demeter Roman 80.00 % 6. 111 0 18.40 s 6.0326 21 2 0 0 0 0
4. Gorner Pavel 66.98 % 10. 105 0 20.79 s 5.0505 19 3 1 0 0 0
5. Špůrek Libor 54.23 % 13. 98 10 21.52 s 4.0892 16 6 0 0 1 0
Situace 6 — Situace 6

2 steel, 6 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 6
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 68 0 7.46 s 9.1153 13 1 0 0 0 0
2. Svěrák Dušan 81.26 % 2. 70 0 9.45 s 7.4074 14 0 0 0 0 0
3. Demeter Roman 65.25 % 3. 70 0 11.77 s 5.9473 14 0 0 0 0 0
4. Gorner Pavel 59.97 % 6. 68 0 12.44 s 5.4662 13 1 0 0 0 0
5. Špůrek Libor 44.08 % 10. 64 10 13.44 s 4.0179 11 3 0 0 1 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Celkové pořadí — všechny divize

01
Španihelová Tereza
PCC
100 %
02
Šindler Hynek
Pistole Optic
82.21 %
03
Dvořák Milan
Pistole Optic
77.52 %
4 Svěrák Dušan PCC 73.59 %
5 Stýskala Jakub Pistole Optic 70.38 %
6 Demeter Roman PCC 69.35 %
7 Paveza Václav Pistole Optic 68.87 %
8 Januška Lukáš Pistole 67.52 %
9 Gorner Pavel PCC 66.4 %
10 Kupka Standa Pistole 65.47 %
11 Mička Luděk Pistole Optic 62.34 %
12 Sixta Bedřich Pistole 54.49 %
13 Špůrek Libor PCC 50.7 %
14 Konečný Štěpán Pistole 49.27 %
15 Veselý Václav Pistole Optic 40.28 %
16 Klíčník Libor Pistole 37.11 %
17 Schindler Karel Pistole 36.12 %
18 Klíčníková Janette Pistole Optic 28.64 %
Výsledky po situacích
Situace 1 — Situace 1

4 steel, 10 paper, some noshoots · 24 ran · max 120 bodů

Situace 1
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 114 0 13.31 s 8.5650 21 3 0 0 0 0
2. Šindler Hynek Pistole Optic 85.94 % 116 0 15.76 s 7.3604 22 2 0 0 0 0
3. Stýskala Jakub Pistole Optic 77.74 % 106 0 15.92 s 6.6583 18 5 1 0 0 0
4. Dvořák Milan Pistole Optic 74.74 % 116 0 18.12 s 6.4018 22 2 0 0 0 0
5. Demeter Roman PCC 74.31 % 118 0 18.54 s 6.3646 23 1 0 0 0 0
6. Paveza Václav Pistole Optic 73.67 % 106 0 16.80 s 6.3095 17 7 0 0 0 0
7. Svěrák Dušan PCC 68.92 % 120 0 20.33 s 5.9026 24 0 0 0 0 0
8. Gorner Pavel PCC 67.40 % 118 0 20.44 s 5.7730 23 1 0 0 0 0
9. Januška Lukáš Pistole 66.85 % 112 0 19.56 s 5.7260 20 4 0 0 0 0
10. Kupka Standa Pistole 64.77 % 116 0 20.91 s 5.5476 22 2 0 0 0 0
11. Mička Luděk Pistole Optic 56.78 % 112 0 23.03 s 4.8632 20 4 0 0 0 0
12. Špůrek Libor PCC 51.26 % 104 0 23.69 s 4.3900 16 8 0 0 0 0
13. Sixta Bedřich Pistole 49.13 % 110 0 26.14 s 4.2081 19 5 0 0 0 0
14. Konečný Štěpán Pistole 47.08 % 118 0 29.26 s 4.0328 23 1 0 0 0 0
15. Veselý Václav Pistole Optic 39.42 % 112 0 33.17 s 3.3765 20 4 0 0 0 0
16. Klíčník Libor Pistole 31.46 % 112 0 41.57 s 2.6943 21 2 1 0 0 0
17. Schindler Karel Pistole 31.42 % 107 20 32.33 s 2.6910 19 4 0 1 1 0
18. Klíčníková Janette Pistole Optic 20.55 % 101 10 51.71 s 1.7598 16 7 0 1 0 0
Situace 2 — Situace 2

1 steel, 9 paper, 2 disappearing, some noshoots · 19 ran · max 95 bodů

Situace 2
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 93 0 10.48 s 8.8740 18 1 0 0 0 0
2. Šindler Hynek Pistole Optic 80.62 % 91 0 12.72 s 7.1541 17 2 0 0 0 0
3. Januška Lukáš Pistole 69.09 % 84 0 13.70 s 6.1314 15 3 0 0 0 0
4. Paveza Václav Pistole Optic 68.61 % 80 0 13.14 s 6.0883 14 3 1 0 0 0
5. Stýskala Jakub Pistole Optic 66.61 % 72 0 12.18 s 5.9113 11 5 2 0 0 0
6. Demeter Roman PCC 65.71 % 93 0 15.95 s 5.8307 18 1 0 0 0 0
7. Gorner Pavel PCC 63.38 % 86 0 15.29 s 5.6246 16 2 0 0 0 0
8. Kupka Standa Pistole 60.48 % 76 0 14.16 s 5.3672 13 3 2 0 0 0
9. Dvořák Milan Pistole Optic 60.06 % 77 10 12.57 s 5.3302 13 4 0 1 0 0
10. Sixta Bedřich Pistole 51.75 % 85 0 18.51 s 4.5921 14 5 0 0 0 0
11. Svěrák Dušan PCC 50.04 % 85 0 19.14 s 4.4410 14 5 0 0 0 0
12. Konečný Štěpán Pistole 49.64 % 77 0 17.48 s 4.4050 14 2 1 0 0 0
13. Špůrek Libor PCC 49.57 % 82 0 18.64 s 4.3991 14 4 0 0 0 0
14. Mička Luděk Pistole Optic 46.82 % 79 20 14.20 s 4.1549 14 3 0 2 0 0
15. Veselý Václav Pistole Optic 42.70 % 89 0 23.49 s 3.7888 16 3 0 0 0 0
16. Klíčník Libor Pistole 41.42 % 83 0 22.58 s 3.6758 13 6 0 0 0 0
17. Schindler Karel Pistole 28.45 % 83 0 32.88 s 2.5243 16 1 0 0 0 0
18. Klíčníková Janette Pistole Optic 22.78 % 75 10 32.15 s 2.0218 13 3 1 0 1 0
Situace 3 — Situace 3

2 steel, 5 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 3
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 54 0 5.48 s 9.8540 9 3 0 0 0 0
2. Kupka Standa Pistole 86.90 % 56 0 6.54 s 8.5627 10 2 0 0 0 0
3. Šindler Hynek Pistole Optic 86.05 % 58 0 6.84 s 8.4795 11 1 0 0 0 0
4. Dvořák Milan Pistole Optic 85.63 % 54 0 6.40 s 8.4375 10 1 1 0 0 0
5. Svěrák Dušan PCC 80.86 % 60 0 7.53 s 7.9681 12 0 0 0 0 0
6. Paveza Václav Pistole Optic 80.85 % 58 0 7.28 s 7.9670 11 1 0 0 0 0
7. Gorner Pavel PCC 75.54 % 60 0 8.06 s 7.4442 12 0 0 0 0 0
8. Stýskala Jakub Pistole Optic 75.08 % 58 0 7.84 s 7.3980 11 1 0 0 0 0
9. Januška Lukáš Pistole 74.62 % 50 0 6.80 s 7.3529 7 5 0 0 0 0
10. Sixta Bedřich Pistole 64.51 % 52 0 8.18 s 6.3570 8 4 0 0 0 0
11. Konečný Štěpán Pistole 58.76 % 48 0 8.29 s 5.7901 6 6 0 0 0 0
12. Klíčník Libor Pistole 55.82 % 56 0 10.18 s 5.5010 10 2 0 0 0 0
13. Mička Luděk Pistole Optic 55.76 % 60 0 10.92 s 5.4945 12 0 0 0 0 0
14. Špůrek Libor PCC 50.11 % 54 10 8.91 s 4.9383 9 3 0 0 1 0
15. Demeter Roman PCC 44.54 % 60 0 13.67 s 4.3892 12 0 0 0 0 0
16. Klíčníková Janette Pistole Optic 41.91 % 56 0 13.56 s 4.1298 10 2 0 0 0 0
17. Veselý Václav Pistole Optic 36.70 % 60 0 16.59 s 3.6166 12 0 0 0 0 0
18. Schindler Karel Pistole 36.04 % 58 0 16.33 s 3.5517 11 1 0 0 0 0
Situace 4 — Situace 4

2 steel, 9 paper, some noshoots · 20 ran · max 100 bodů

Situace 4
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 94 0 12.13 s 7.7494 17 3 0 0 0 0
2. Dvořák Milan Pistole Optic 90.85 % 98 0 13.92 s 7.0402 19 1 0 0 0 0
3. Šindler Hynek Pistole Optic 87.36 % 96 0 14.18 s 6.7701 18 2 0 0 0 0
4. Stýskala Jakub Pistole Optic 82.41 % 88 0 13.78 s 6.3861 15 4 1 0 0 0
5. Januška Lukáš Pistole 78.96 % 96 0 15.69 s 6.1185 18 2 0 0 0 0
6. Svěrák Dušan PCC 76.10 % 92 0 15.60 s 5.8974 16 4 0 0 0 0
7. Mička Luděk Pistole Optic 74.95 % 92 0 15.84 s 5.8081 16 4 0 0 0 0
8. Demeter Roman PCC 72.36 % 96 0 17.12 s 5.6075 18 2 0 0 0 0
9. Sixta Bedřich Pistole 67.54 % 94 0 17.96 s 5.2339 18 1 1 0 0 0
10. Gorner Pavel PCC 66.41 % 86 0 16.71 s 5.1466 14 5 1 0 0 0
11. Paveza Václav Pistole Optic 65.23 % 92 0 18.20 s 5.0549 16 4 0 0 0 0
12. Kupka Standa Pistole 61.61 % 92 0 19.27 s 4.7743 16 4 0 0 0 0
13. Konečný Štěpán Pistole 53.48 % 94 0 22.68 s 4.1446 17 3 0 0 0 0
14. Špůrek Libor PCC 52.00 % 92 0 22.83 s 4.0298 16 4 0 0 0 0
15. Veselý Václav Pistole Optic 46.60 % 98 0 27.14 s 3.6109 19 1 0 0 0 0
16. Schindler Karel Pistole 44.40 % 90 0 26.16 s 3.4404 17 1 2 0 0 0
17. Klíčníková Janette Pistole Optic 42.71 % 88 0 26.59 s 3.3095 15 4 1 0 0 0
18. Klíčník Libor Pistole 35.09 % 90 0 33.10 s 2.7190 15 5 0 0 0 0
Situace 5 — Situace 5

3 steel, 10 paper, 4 disappearing, some noshoots · 23 ran · max 115 bodů

Situace 5
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 107 0 14.19 s 7.5405 19 4 0 0 0 0
2. Dvořák Milan Pistole Optic 88.47 % 105 0 15.74 s 6.6709 18 5 0 0 0 0
3. Svěrák Dušan PCC 87.28 % 113 0 17.17 s 6.5812 22 1 0 0 0 0
4. Paveza Václav Pistole Optic 87.16 % 107 0 16.28 s 6.5725 19 4 0 0 0 0
5. Šindler Hynek Pistole Optic 86.13 % 103 0 15.86 s 6.4943 18 4 1 0 0 0
6. Demeter Roman PCC 80.00 % 111 0 18.40 s 6.0326 21 2 0 0 0 0
7. Mička Luděk Pistole Optic 78.44 % 107 0 18.09 s 5.9149 19 4 0 0 0 0
8. Kupka Standa Pistole 69.38 % 106 10 18.35 s 5.2316 20 2 0 1 0 0
9. Januška Lukáš Pistole 68.65 % 101 10 17.58 s 5.1763 19 2 0 0 1 0
10. Gorner Pavel PCC 66.98 % 105 0 20.79 s 5.0505 19 3 1 0 0 0
11. Stýskala Jakub Pistole Optic 65.22 % 103 10 18.91 s 4.9180 17 6 0 0 1 0
12. Konečný Štěpán Pistole 54.94 % 104 10 22.69 s 4.1428 19 3 0 0 1 0
13. Špůrek Libor PCC 54.23 % 98 10 21.52 s 4.0892 16 6 0 0 1 0
14. Sixta Bedřich Pistole 52.49 % 93 10 20.97 s 3.9580 15 6 0 0 1 0
15. Schindler Karel Pistole 44.88 % 96 10 25.41 s 3.3845 18 2 0 1 0 0
16. Veselý Václav Pistole Optic 39.15 % 98 10 29.81 s 2.9520 19 1 0 0 1 0
17. Klíčník Libor Pistole 38.46 % 98 10 30.34 s 2.9005 17 4 1 0 1 0
18. Klíčníková Janette Pistole Optic 29.08 % 82 10 32.84 s 2.1924 14 4 0 1 0 0
Situace 6 — Situace 6

2 steel, 6 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 6
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 68 0 7.46 s 9.1153 13 1 0 0 0 0
2. Svěrák Dušan PCC 81.26 % 70 0 9.45 s 7.4074 14 0 0 0 0 0
3. Demeter Roman PCC 65.25 % 70 0 11.77 s 5.9473 14 0 0 0 0 0
4. Dvořák Milan Pistole Optic 62.01 % 68 0 12.03 s 5.6525 13 1 0 0 0 0
5. Šindler Hynek Pistole Optic 60.90 % 68 0 12.25 s 5.5510 13 1 0 0 0 0
6. Gorner Pavel PCC 59.97 % 68 0 12.44 s 5.4662 13 1 0 0 0 0
7. Kupka Standa Pistole 54.18 % 64 0 12.96 s 4.9383 11 3 0 0 0 0
8. Mička Luděk Pistole Optic 54.12 % 70 0 14.19 s 4.9331 14 0 0 0 0 0
9. Stýskala Jakub Pistole Optic 50.13 % 62 10 11.38 s 4.5694 10 4 0 0 1 0
10. Špůrek Libor PCC 44.08 % 64 10 13.44 s 4.0179 11 3 0 0 1 0
11. Sixta Bedřich Pistole 43.47 % 64 0 16.15 s 3.9628 11 3 0 0 0 0
12. Januška Lukáš Pistole 42.25 % 66 10 14.54 s 3.8514 13 0 1 0 1 0
13. Veselý Václav Pistole Optic 34.35 % 64 0 20.44 s 3.1311 11 3 0 0 0 0
14. Konečný Štěpán Pistole 29.07 % 64 10 20.38 s 2.6497 12 1 1 0 1 0
15. Schindler Karel Pistole 28.45 % 64 0 24.68 s 2.5932 11 3 0 0 0 0
16. Paveza Václav Pistole Optic 25.87 % 65 30 14.84 s 2.3585 13 0 0 1 2 0
17. Klíčník Libor Pistole 25.54 % 51 10 17.61 s 2.3282 8 3 2 1 0 0
18. Klíčníková Janette Pistole Optic 18.25 % 62 10 31.26 s 1.6635 10 4 0 0 1 0

Pořadí a % určuje srovnání napříč všemi divizemi dohromady (jiný vítěz než ve vlastní divizi, proto se % může lišit od záložky konkrétní divize). Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Závěrečné pořadí Zimní IPSC seriál
Zobrazit pořadí

Squad 1

9 / 12
75% obsazeno
1 Sixta Bedřich Zapl.
Pistole · Senior
2 Svěrák Dušan Zapl.
PCC · Senior
3 Januška Lukáš Zapl.
Pistole · Regular
4 Veselý Václav Zapl.
Pistole Optic · Senior
5 Mička Luděk Zapl.
Pistole Optic · Senior
6 Kupka Standa Zapl.
Pistole · Regular
7 Konečný Štěpán Zapl.
Pistole · Regular
8 Schindler Karel Zapl.
Pistole · Regular
9 Stýskala Jakub Nezapl.
Pistole Optic · Regular
3 volná místa

Squad 2

9 / 12
75% obsazeno
1 Šindler Hynek Zapl.
Pistole Optic · Regular
2 Klíčník Libor Zapl.
Pistole · Senior
3 Klíčníková Janette Zapl.
Pistole Optic · Ženy
4 Paveza Václav Zapl.
Pistole Optic · Regular
5 Španihelová Tereza Zapl.
PCC · Regular
6 Špůrek Libor Zapl.
PCC · Senior
7 Demeter Roman Zapl.
PCC · Senior
8 Dvořák Milan Zapl.
Pistole Optic · Regular
9 Gorner Pavel Zapl.
PCC · Senior
3 volná místa