Přejít na obsah
Trénink

Trénink

Startovné 400 Kč / kat.
Závod proběhl

Detaily tréninku

400 za kategorii
Cena se platí za každou kategorii zvlášť

Popis

Střelecký IPSC trénink

Počet Stage: 4

Vedoucí tréninku a rozhodčí:
  • Hynek Šindler

Platba: v hotovnosti na místě

Trénink zaměřený na zlepšení střeleckých dovedností, řešení střeleckých situací a pohybu ve stage.
Organizace a pravidla
Průběh závodu a pravidla
Hynek Šindler
608 226 335
Registrace
Roman Zikán
774 537 150
Kalibrační zbraň
CZ75 Shadow 2
Divize
  • PCC (Karabina v pistolové ráži, Pistol Caliber Carbine (konverze))
  • Pistole (Pistole bez optiky, otevřená mířidla (Standard, Production))
  • Pistole Optic (Pistole s montovanou optikou (Open, Standard Optics, Production Optics))

Bezpečnost na střelnici

Manipulace se zbraní je povolena pouze ve vyznačených bezpečných zónách — se střelivem se zde naopak manipulovat nesmí. Mimo bezpečné zóny platí opak: se zbraní se manipulovat nesmí (zůstává vybitá, PCC s vlaječkou v komoře a hlavní vzhůru, při přenosu ústím nad ramenem), manipulace se střelivem (např. plnění zásobníků) je zde povolena. Nabíjení zbraně na střelnici pouze na palebné čáře výhradně na povel rozhodčího. Ochrana zraku a sluchu povinná. Závodníci startují na vlastní nebezpečí a jsou odpovědni za jimi způsobenou škodu a újmu.

Kdo se může zúčastnit a co si vzít s sebou

Účast: Všichni střelci s platným zbrojním oprávněním. Doklady: průkaz totožnosti.

Změna propozic vyhrazena.

Výsledky

Pistole 2

01
Sixta Bedřich
100 %
02
Konečný Štěpán
89.71 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

1 steel, 8 paper, some noshoots · 17 ran · max 85 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Sixta Bedřich 100.00 % 6. 75 0 17.85 s 4.2017 13 3 1 0 0 0
2. Konečný Štěpán 87.92 % 7. 71 0 19.22 s 3.6941 11 5 1 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

4 steel, 5 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Sixta Bedřich 100.00 % 6. 66 0 23.77 s 2.7766 12 2 0 0 0 0
2. Konečný Štěpán 78.76 % 7. 48 0 21.95 s 2.1868 7 3 4 0 0 0
Situace 3 — Situace 3

6 steel, 12 paper, some noshoots · 30 ran · max 150 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Konečný Štěpán 100.00 % 7. 131 10 54.38 s 2.2251 22 7 0 1 0 0
2. Sixta Bedřich 84.98 % 8. 139 10 68.22 s 1.8909 26 3 0 1 0 0
Situace 4 — Situace 4

6 steel, 12 paper, some noshoots · 30 ran · max 150 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Sixta Bedřich 100.00 % 6. 140 0 46.38 s 3.0185 25 5 0 0 0 0
2. Konečný Štěpán 93.04 % 7. 135 10 44.51 s 2.8084 24 5 0 1 0 0
Situace 5 — Situace 5

2 steel, 8 paper, some noshoots · 18 ran · max 90 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Sixta Bedřich 100.00 % 7. 74 20 25.92 s 2.0833 13 3 0 2 0 0
2. Konečný Štěpán 54.75 % 8. 50 20 26.30 s 1.1407 5 7 4 2 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Pistole Optic 5

01
Šindler Hynek
100 %
02
Stýskala Jakub
98.94 %
03
Mička Luděk
91.71 %
4 Daněk Milan 86.62 %
5 Veselý Václav 52.13 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

1 steel, 8 paper, some noshoots · 17 ran · max 85 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Stýskala Jakub 100.00 % 2. 77 0 12.50 s 6.1600 14 2 1 0 0 0
2. Šindler Hynek 92.28 % 3. 81 0 14.25 s 5.6842 15 2 0 0 0 0
3. Daněk Milan 90.52 % 4. 75 0 13.45 s 5.5762 12 5 0 0 0 0
4. Mička Luděk 87.72 % 5. 77 0 14.25 s 5.4035 13 4 0 0 0 0
5. Veselý Václav 42.42 % 8. 70 10 22.96 s 2.6132 11 5 0 1 0 0
Situace 2 — Situace 2

4 steel, 5 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Stýskala Jakub 100.00 % 1. 66 0 12.83 s 5.1442 12 2 0 0 0 0
2. Mička Luděk 90.04 % 3. 66 0 14.25 s 4.6316 12 2 0 0 0 0
3. Šindler Hynek 71.36 % 4. 66 0 17.98 s 3.6707 12 2 0 0 0 0
4. Daněk Milan 55.27 % 5. 51 10 14.42 s 2.8433 8 3 2 1 0 0
5. Veselý Václav 33.98 % 8. 60 0 34.32 s 1.7483 9 5 0 0 0 0
Situace 3 — Situace 3

6 steel, 12 paper, some noshoots · 30 ran · max 150 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 1. 142 0 31.31 s 4.5353 26 4 0 0 0 0
2. Daněk Milan 91.58 % 2. 127 10 28.17 s 4.1534 20 9 0 1 0 0
3. Stýskala Jakub 82.45 % 4. 127 10 31.29 s 3.7392 21 7 1 1 0 0
4. Mička Luděk 78.90 % 5. 139 10 36.05 s 3.5784 26 3 0 1 0 0
5. Veselý Václav 56.19 % 6. 136 20 45.52 s 2.5483 26 2 0 2 0 0
Situace 4 — Situace 4

6 steel, 12 paper, some noshoots · 30 ran · max 150 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 2. 140 0 33.06 s 4.2347 26 3 1 0 0 0
2. Stýskala Jakub 84.48 % 3. 126 20 29.63 s 3.5775 22 5 1 2 0 0
3. Mička Luděk 81.74 % 4. 135 10 36.11 s 3.4616 24 5 0 1 0 0
4. Daněk Milan 77.26 % 5. 134 10 37.90 s 3.2718 22 8 0 0 1 0
5. Veselý Václav 45.49 % 8. 128 20 56.06 s 1.9265 22 6 0 2 0 0
Situace 5 — Situace 5

2 steel, 8 paper, some noshoots · 18 ran · max 90 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Stýskala Jakub 100.00 % 2. 71 10 14.97 s 4.0748 11 5 1 1 0 0
2. Mička Luděk 89.57 % 3. 88 0 24.11 s 3.6499 17 1 0 0 0 0
3. Šindler Hynek 80.33 % 4. 81 10 21.69 s 3.2734 15 2 0 1 0 0
4. Daněk Milan 71.98 % 5. 72 20 17.73 s 2.9329 13 2 1 2 0 0
5. Veselý Václav 54.04 % 6. 80 20 27.25 s 2.2018 16 0 0 2 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

PCC 1

01
Chovaniok Jan
100 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

1 steel, 8 paper, some noshoots · 17 ran · max 85 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Chovaniok Jan 100.00 % 1. 73 0 11.76 s 6.2075 11 6 0 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

4 steel, 5 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Chovaniok Jan 100.00 % 2. 66 0 13.94 s 4.7346 12 2 0 0 0 0
Situace 3 — Situace 3

6 steel, 12 paper, some noshoots · 30 ran · max 150 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Chovaniok Jan 100.00 % 3. 138 20 30.55 s 3.8625 25 4 1 0 2 0
Situace 4 — Situace 4

6 steel, 12 paper, some noshoots · 30 ran · max 150 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Chovaniok Jan 100.00 % 1. 144 0 31.00 s 4.6452 27 3 0 0 0 0
Situace 5 — Situace 5

2 steel, 8 paper, some noshoots · 18 ran · max 90 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Chovaniok Jan 100.00 % 1. 86 0 11.06 s 7.7758 16 2 0 0 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Celkové pořadí — všechny divize

01
Chovaniok Jan
PCC
100 %
02
Šindler Hynek
Pistole Optic
87.48 %
03
Stýskala Jakub
Pistole Optic
85.21 %
4 Mička Luděk Pistole Optic 79.16 %
5 Daněk Milan Pistole Optic 75.8 %
6 Sixta Bedřich Pistole 54.03 %
7 Konečný Štěpán Pistole 49.85 %
8 Veselý Václav Pistole Optic 44.77 %
Výsledky po situacích
Situace 1 — Situace 1

1 steel, 8 paper, some noshoots · 17 ran · max 85 bodů

Situace 1
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Chovaniok Jan PCC 100.00 % 73 0 11.76 s 6.2075 11 6 0 0 0 0
2. Stýskala Jakub Pistole Optic 99.24 % 77 0 12.50 s 6.1600 14 2 1 0 0 0
3. Šindler Hynek Pistole Optic 91.57 % 81 0 14.25 s 5.6842 15 2 0 0 0 0
4. Daněk Milan Pistole Optic 89.83 % 75 0 13.45 s 5.5762 12 5 0 0 0 0
5. Mička Luděk Pistole Optic 87.05 % 77 0 14.25 s 5.4035 13 4 0 0 0 0
6. Sixta Bedřich Pistole 67.69 % 75 0 17.85 s 4.2017 13 3 1 0 0 0
7. Konečný Štěpán Pistole 59.51 % 71 0 19.22 s 3.6941 11 5 1 0 0 0
8. Veselý Václav Pistole Optic 42.10 % 70 10 22.96 s 2.6132 11 5 0 1 0 0
Situace 2 — Situace 2

4 steel, 5 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 2
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Stýskala Jakub Pistole Optic 100.00 % 66 0 12.83 s 5.1442 12 2 0 0 0 0
2. Chovaniok Jan PCC 92.04 % 66 0 13.94 s 4.7346 12 2 0 0 0 0
3. Mička Luděk Pistole Optic 90.04 % 66 0 14.25 s 4.6316 12 2 0 0 0 0
4. Šindler Hynek Pistole Optic 71.36 % 66 0 17.98 s 3.6707 12 2 0 0 0 0
5. Daněk Milan Pistole Optic 55.27 % 51 10 14.42 s 2.8433 8 3 2 1 0 0
6. Sixta Bedřich Pistole 53.98 % 66 0 23.77 s 2.7766 12 2 0 0 0 0
7. Konečný Štěpán Pistole 42.51 % 48 0 21.95 s 2.1868 7 3 4 0 0 0
8. Veselý Václav Pistole Optic 33.98 % 60 0 34.32 s 1.7483 9 5 0 0 0 0
Situace 3 — Situace 3

6 steel, 12 paper, some noshoots · 30 ran · max 150 bodů

Situace 3
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek Pistole Optic 100.00 % 142 0 31.31 s 4.5353 26 4 0 0 0 0
2. Daněk Milan Pistole Optic 91.58 % 127 10 28.17 s 4.1534 20 9 0 1 0 0
3. Chovaniok Jan PCC 85.17 % 138 20 30.55 s 3.8625 25 4 1 0 2 0
4. Stýskala Jakub Pistole Optic 82.45 % 127 10 31.29 s 3.7392 21 7 1 1 0 0
5. Mička Luděk Pistole Optic 78.90 % 139 10 36.05 s 3.5784 26 3 0 1 0 0
6. Veselý Václav Pistole Optic 56.19 % 136 20 45.52 s 2.5483 26 2 0 2 0 0
7. Konečný Štěpán Pistole 49.06 % 131 10 54.38 s 2.2251 22 7 0 1 0 0
8. Sixta Bedřich Pistole 41.69 % 139 10 68.22 s 1.8909 26 3 0 1 0 0
Situace 4 — Situace 4

6 steel, 12 paper, some noshoots · 30 ran · max 150 bodů

Situace 4
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Chovaniok Jan PCC 100.00 % 144 0 31.00 s 4.6452 27 3 0 0 0 0
2. Šindler Hynek Pistole Optic 91.16 % 140 0 33.06 s 4.2347 26 3 1 0 0 0
3. Stýskala Jakub Pistole Optic 77.01 % 126 20 29.63 s 3.5775 22 5 1 2 0 0
4. Mička Luděk Pistole Optic 74.52 % 135 10 36.11 s 3.4616 24 5 0 1 0 0
5. Daněk Milan Pistole Optic 70.43 % 134 10 37.90 s 3.2718 22 8 0 0 1 0
6. Sixta Bedřich Pistole 64.98 % 140 0 46.38 s 3.0185 25 5 0 0 0 0
7. Konečný Štěpán Pistole 60.46 % 135 10 44.51 s 2.8084 24 5 0 1 0 0
8. Veselý Václav Pistole Optic 41.47 % 128 20 56.06 s 1.9265 22 6 0 2 0 0
Situace 5 — Situace 5

2 steel, 8 paper, some noshoots · 18 ran · max 90 bodů

Situace 5
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Chovaniok Jan PCC 100.00 % 86 0 11.06 s 7.7758 16 2 0 0 0 0
2. Stýskala Jakub Pistole Optic 52.40 % 71 10 14.97 s 4.0748 11 5 1 1 0 0
3. Mička Luděk Pistole Optic 46.94 % 88 0 24.11 s 3.6499 17 1 0 0 0 0
4. Šindler Hynek Pistole Optic 42.10 % 81 10 21.69 s 3.2734 15 2 0 1 0 0
5. Daněk Milan Pistole Optic 37.72 % 72 20 17.73 s 2.9329 13 2 1 2 0 0
6. Veselý Václav Pistole Optic 28.32 % 80 20 27.25 s 2.2018 16 0 0 2 0 0
7. Sixta Bedřich Pistole 26.79 % 74 20 25.92 s 2.0833 13 3 0 2 0 0
8. Konečný Štěpán Pistole 14.67 % 50 20 26.30 s 1.1407 5 7 4 2 0 0

Pořadí a % určuje srovnání napříč všemi divizemi dohromady (jiný vítěz než ve vlastní divizi, proto se % může lišit od záložky konkrétní divize). Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Squad 1

8 / 10
80% obsazeno
1 Šindler Hynek Zapl.
Pistole Optic
2 Veselý Václav Zapl.
Pistole Optic
3 Stýskala Jakub Nezapl.
Pistole Optic
4 Daněk Milan Zapl.
Pistole Optic
5 Sixta Bedřich Zapl.
Pistole
6 Mička Luděk Nezapl.
Pistole Optic
7 Chovaniok Jan Nezapl.
PCC
8 Konečný Štěpán Nezapl.
Pistole
2 volná místa