Přejít na obsah
Soutěž

Terče v pohybu

Startovné 600 Kč / kat.
Závod proběhl

Detaily závodu

600 za kategorii
Cena se platí za každou kategorii zvlášť

28.8. 2025

Pozdější platba = zrušení registrace

Popis

Pravidla soutěže: Soutěž podle pravidel IPSC

Stěbořická výzva!!! Prémie 2000kč pro střelce, který odstřílí závod bez M, NP nebo NS. Pokud bude střelců, kterým se to podaří víc, což asi nebude, rozdělí se prémie mezi ně ????

Platba: nejpozději 5 dní před začátkem závodu (2.9. 2025) Jinak bude registrace zrušena!

Hodně střeleckých úspěchů přeje Hynek, Roman a Béďa.
Organizace a pravidla
Průběh závodu a pravidla
Hynek Šindler
608 226 335
Registrace
Roman Zikán
774 537 150
Kalibrační zbraň
CZ75 TS Orange
Počet ran
100–120 ran
Počet situací
5
Divize
  • PCC (Karabina v pistolové ráži, Pistol Caliber Carbine (konverze))
  • Pistole (Pistole bez optiky, otevřená mířidla (Standard, Production))
  • Pistole Optic (Pistole s montovanou optikou (Open, Standard Optics, Production Optics))

Bezpečnost na střelnici

Manipulace se zbraní je povolena pouze ve vyznačených bezpečných zónách — se střelivem se zde naopak manipulovat nesmí. Mimo bezpečné zóny platí opak: se zbraní se manipulovat nesmí (zůstává vybitá, PCC s vlaječkou v komoře a hlavní vzhůru, při přenosu ústím nad ramenem), manipulace se střelivem (např. plnění zásobníků) je zde povolena. Nabíjení zbraně na střelnici pouze na palebné čáře výhradně na povel rozhodčího. Ochrana zraku a sluchu povinná. Závodníci startují na vlastní nebezpečí a jsou odpovědni za jimi způsobenou škodu a újmu.

Kdo se může zúčastnit a co si vzít s sebou

Účast: Všichni střelci s platným zbrojním oprávněním. Doklady: průkaz totožnosti.

Registrace, výsledky a protesty

Registrace: půl hodiny před začátkem squadu. Výsledky: do 15 minut po dostřílení posledního squadu. Protesty: řeší se ihned s vkladem 500,–Kč u rozhodčího, jeho rozhodnutí je definitivní.

Změna propozic vyhrazena.

Výsledky

Pistole 4

01
Zikán Roman
100 %
02
Januška Lukáš
80.67 %
03
Sixta Bedřich
62.73 %
4 Schindler Karel 18.92 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 6 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Zikán Roman 100.00 % 5. 64 0 9.72 s 6.5844 11 3 0 0 0 0
3. Sixta Bedřich 70.34 % 11. 66 0 14.25 s 4.6316 12 2 0 0 0 0
4. Januška Lukáš 41.41 % 15. 62 10 19.07 s 2.7268 10 4 0 0 1 0
5. Schindler Karel 24.30 % 16. 59 10 30.63 s 1.5997 10 3 0 1 0 0
Situace 2 — Situace 2

4 steel, 7 paper, 2 disappearing, some noshoots · 18 ran · max 90 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Januška Lukáš 100.00 % 5. 79 0 17.86 s 4.4233 14 3 0 0 0 0
2. Zikán Roman 92.84 % 6. 81 10 17.29 s 4.1064 15 2 0 0 1 0
4. Sixta Bedřich 49.63 % 12. 75 10 29.61 s 2.1952 12 5 0 0 1 0
5. Schindler Karel 0.00 % 17. 61 130 33.21 s 0.0000 11 2 0 3 0 10
Situace 3 — Situace 3

5 steel, 9 paper, 6 disappearing, some noshoots · 23 ran · max 115 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Zikán Roman 100.00 % 4. 96 0 18.32 s 5.2402 16 5 1 0 0 0
2. Januška Lukáš 85.38 % 10. 94 0 21.01 s 4.4741 17 3 0 0 0 0
3. Sixta Bedřich 78.59 % 11. 92 0 22.34 s 4.1182 15 5 2 0 0 0
5. Schindler Karel 39.95 % 16. 70 0 33.44 s 2.0933 11 4 3 0 0 0
Situace 4 — Situace 4

8 steel, 12 paper, 8 disappearing, some noshoots · 32 ran · max 160 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Zikán Roman 100.00 % 3. 128 0 36.54 s 3.5030 20 9 1 0 0 0
2. Januška Lukáš 81.65 % 7. 126 20 37.06 s 2.8602 18 12 0 1 1 0
3. Sixta Bedřich 63.03 % 13. 137 10 57.52 s 2.2079 23 7 1 0 1 0
5. Schindler Karel 9.20 % 17. 81 60 65.14 s 0.3224 13 5 1 6 0 0
Situace 5 — Situace 5

4 steel, 9 paper, 4 disappearing, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Zikán Roman 100.00 % 2. 104 0 17.15 s 6.0641 19 3 0 0 0 0
2. Januška Lukáš 78.74 % 7. 89 0 18.64 s 4.7747 14 6 1 0 0 0
4. Sixta Bedřich 47.91 % 14. 102 0 35.11 s 2.9052 18 4 0 0 0 0
5. Schindler Karel 22.04 % 17. 75 40 26.19 s 1.3364 13 3 1 4 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Pistole Optic 8

01
Šindler Hynek
100 %
02
Mička Luděk
88.08 %
03
Daněk Milan
85.56 %
4 Paveza Václav 83.32 %
5 Svěrák Dušan 68.36 %
6 Kapcala Michal 60.83 %
7 Veselý Václav 40.61 %
8 Gábová Blanka 29.7 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 6 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Daněk Milan 100.00 % 1. 68 0 9.31 s 7.3040 13 1 0 0 0 0
2. Šindler Hynek 96.75 % 2. 66 0 9.34 s 7.0664 12 2 0 0 0 0
2. Kapcala Michal 71.34 % 10. 62 0 13.20 s 4.6970 10 4 0 0 0 0
3. Mička Luděk 95.27 % 3. 70 0 10.06 s 6.9583 14 0 0 0 0 0
4. Paveza Václav 86.93 % 7. 64 0 10.08 s 6.3492 11 3 0 0 0 0
5. Svěrák Dušan 65.26 % 9. 59 10 10.28 s 4.7665 11 1 1 1 0 0
6. Veselý Václav 49.97 % 13. 70 0 19.18 s 3.6496 14 0 0 0 0 0
7. Gábová Blanka 46.70 % 14. 70 0 20.52 s 3.4113 14 0 0 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

4 steel, 7 paper, 2 disappearing, some noshoots · 18 ran · max 90 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 1. 86 0 15.54 s 5.5341 16 2 0 0 0 0
2. Svěrák Dušan 80.50 % 4. 76 0 17.06 s 4.4549 13 3 2 0 0 0
3. Mička Luděk 63.93 % 7. 75 0 21.20 s 3.5377 13 3 1 0 0 0
3. Kapcala Michal 58.85 % 11. 68 10 22.28 s 2.6032 10 6 0 0 1 0
4. Daněk Milan 62.63 % 8. 71 10 17.60 s 3.4659 11 5 1 0 1 0
5. Paveza Václav 56.62 % 10. 78 10 21.70 s 3.1336 15 1 0 1 0 0
6. Gábová Blanka 25.03 % 14. 77 10 48.37 s 1.3852 13 4 0 0 1 0
7. Veselý Václav 0.00 % 15. 81 100 28.91 s 0.0000 15 2 0 0 0 10
Situace 3 — Situace 3

5 steel, 9 paper, 6 disappearing, some noshoots · 23 ran · max 115 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Mička Luděk 100.00 % 2. 100 0 18.74 s 5.3362 17 5 0 0 0 0
2. Šindler Hynek 98.28 % 3. 102 0 19.45 s 5.2442 18 4 0 0 0 0
3. Daněk Milan 94.26 % 6. 101 0 20.08 s 5.0299 17 5 1 0 0 0
4. Paveza Václav 91.39 % 7. 91 0 18.66 s 4.8767 15 5 1 0 0 0
4. Kapcala Michal 65.96 % 12. 83 10 21.12 s 3.4564 15 2 2 1 0 0
5. Svěrák Dušan 61.81 % 14. 98 10 26.68 s 3.2984 16 6 0 0 1 0
6. Veselý Václav 54.49 % 15. 92 0 31.64 s 2.9077 16 4 0 0 0 0
7. Gábová Blanka 21.20 % 17. 86 0 76.01 s 1.1314 16 2 0 0 0 0
Situace 4 — Situace 4

8 steel, 12 paper, 8 disappearing, some noshoots · 32 ran · max 160 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 1. 140 0 33.13 s 4.2258 22 10 0 0 0 0
2. Mička Luděk 83.06 % 2. 138 10 36.47 s 3.5097 24 6 0 1 0 0
3. Paveza Václav 81.74 % 4. 126 0 36.48 s 3.4539 19 10 1 0 0 0
4. Daněk Milan 66.58 % 9. 143 20 43.72 s 2.8134 26 4 1 0 2 0
4. Kapcala Michal 57.27 % 14. 121 10 55.33 s 2.0061 20 6 3 0 1 0
5. Svěrák Dušan 58.47 % 11. 130 0 52.61 s 2.4710 23 4 3 0 0 0
6. Veselý Václav 39.31 % 15. 128 10 71.03 s 1.6613 24 2 2 0 1 0
7. Gábová Blanka 23.69 % 16. 130 0 129.86 s 1.0011 24 3 1 0 0 0
Situace 5 — Situace 5

4 steel, 9 paper, 4 disappearing, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Daněk Milan 100.00 % 3. 94 0 16.70 s 5.6287 14 8 0 0 0 0
2. Šindler Hynek 87.90 % 5. 104 0 21.02 s 4.9477 19 3 0 0 0 0
3. Mička Luděk 84.04 % 8. 100 0 21.14 s 4.7304 18 3 1 0 0 0
3. Kapcala Michal 52.01 % 13. 88 0 27.90 s 3.1541 14 5 3 0 0 0
4. Paveza Václav 83.42 % 9. 94 0 20.02 s 4.6953 15 6 1 0 0 0
5. Svěrák Dušan 70.71 % 11. 91 10 20.35 s 3.9803 14 7 0 1 0 0
6. Veselý Václav 48.76 % 15. 99 10 32.43 s 2.7444 18 3 0 0 1 0
7. Gábová Blanka 35.56 % 16. 95 0 47.46 s 2.0017 16 5 0 0 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

PCC 5

01
Svěrák Dušan
100 %
02
Kapcalová Natálie
97.98 %
03
Kornuta Alan
92.78 %
4 Demeter Roman 87.01 %
5 Špůrek Libor 60.44 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 6 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kornuta Alan 100.00 % 4. 68 0 10.26 s 6.6277 13 1 0 0 0 0
2. Kapcalová Natálie 97.34 % 6. 62 0 9.61 s 6.4516 10 4 0 0 0 0
3. Demeter Roman 81.24 % 8. 68 0 12.63 s 5.3840 13 1 0 0 0 0
4. Špůrek Libor 63.81 % 12. 62 0 14.66 s 4.2292 10 4 0 0 0 0
5. Svěrák Dušan 20.10 % 17. 59 20 29.27 s 1.3324 10 3 0 1 1 0
Situace 2 — Situace 2

4 steel, 7 paper, 2 disappearing, some noshoots · 18 ran · max 90 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Svěrák Dušan 100.00 % 2. 82 0 15.49 s 5.2937 14 4 0 0 0 0
2. Kapcalová Natálie 94.94 % 3. 88 0 17.51 s 5.0257 17 1 0 0 0 0
3. Kornuta Alan 62.47 % 9. 88 0 26.61 s 3.3070 17 1 0 0 0 0
4. Demeter Roman 38.51 % 13. 81 0 39.73 s 2.0388 15 2 0 0 0 0
5. Špůrek Libor 0.00 % 16. 82 100 30.65 s 0.0000 14 4 0 0 0 10
Situace 3 — Situace 3

5 steel, 9 paper, 6 disappearing, some noshoots · 23 ran · max 115 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Svěrák Dušan 100.00 % 1. 104 0 16.92 s 6.1466 19 3 0 0 0 0
2. Demeter Roman 82.00 % 5. 113 0 22.42 s 5.0401 22 1 0 0 0 0
3. Kornuta Alan 78.20 % 8. 103 0 21.43 s 4.8063 20 1 0 0 0 0
4. Kapcalová Natálie 74.67 % 9. 95 0 20.70 s 4.5894 14 8 1 0 0 0
5. Špůrek Libor 53.93 % 13. 95 0 28.66 s 3.3147 15 6 2 0 0 0
Situace 4 — Situace 4

8 steel, 12 paper, 8 disappearing, some noshoots · 32 ran · max 160 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Svěrák Dušan 100.00 % 5. 128 20 36.60 s 2.9508 23 4 1 1 0 1
2. Demeter Roman 98.56 % 6. 143 0 49.17 s 2.9083 26 4 1 0 0 0
3. Kapcalová Natálie 96.89 % 8. 133 0 46.52 s 2.8590 21 9 1 0 0 0
4. Kornuta Alan 93.48 % 10. 142 0 51.48 s 2.7584 26 4 0 0 0 0
5. Špůrek Libor 77.73 % 12. 129 20 47.52 s 2.2938 22 6 1 1 1 0
Situace 5 — Situace 5

4 steel, 9 paper, 4 disappearing, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Svěrák Dušan 100.00 % 1. 98 10 14.17 s 6.2103 16 6 0 0 1 0
2. Kornuta Alan 80.03 % 4. 93 10 16.70 s 4.9701 15 6 0 1 0 0
3. Kapcalová Natálie 77.02 % 6. 95 0 19.86 s 4.7835 16 5 0 0 0 0
4. Demeter Roman 74.58 % 10. 98 10 19.00 s 4.6316 19 1 0 1 0 0
5. Špůrek Libor 58.68 % 12. 98 0 26.89 s 3.6445 16 6 0 0 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Celkové pořadí — všechny divize

01
Šindler Hynek
Pistole Optic
100 %
02
Zikán Roman
Pistole
92.95 %
03
Mička Luděk
Pistole Optic
87.54 %
4 Svěrák Dušan PCC 86.52 %
5 Daněk Milan Pistole Optic 84.75 %
6 Kapcalová Natálie PCC 83.9 %
7 Paveza Václav Pistole Optic 82.82 %
8 Kornuta Alan PCC 79.39 %
9 Januška Lukáš Pistole 74.41 %
10 Demeter Roman PCC 73.73 %
11 Svěrák Dušan Pistole Optic 68.31 %
12 Sixta Bedřich Pistole 58.04 %
13 Kapcala Michal Pistole Optic 56.38 %
14 Špůrek Libor PCC 50.44 %
15 Veselý Václav Pistole Optic 39.9 %
16 Gábová Blanka Pistole Optic 29.74 %
17 Schindler Karel Pistole 17.95 %
Výsledky po situacích
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 6 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 1
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Daněk Milan Pistole Optic 100.00 % 68 0 9.31 s 7.3040 13 1 0 0 0 0
2. Šindler Hynek Pistole Optic 96.75 % 66 0 9.34 s 7.0664 12 2 0 0 0 0
3. Mička Luděk Pistole Optic 95.27 % 70 0 10.06 s 6.9583 14 0 0 0 0 0
4. Kornuta Alan PCC 90.74 % 68 0 10.26 s 6.6277 13 1 0 0 0 0
5. Zikán Roman Pistole 90.15 % 64 0 9.72 s 6.5844 11 3 0 0 0 0
6. Kapcalová Natálie PCC 88.33 % 62 0 9.61 s 6.4516 10 4 0 0 0 0
7. Paveza Václav Pistole Optic 86.93 % 64 0 10.08 s 6.3492 11 3 0 0 0 0
8. Demeter Roman PCC 73.71 % 68 0 12.63 s 5.3840 13 1 0 0 0 0
9. Svěrák Dušan Pistole Optic 65.26 % 59 10 10.28 s 4.7665 11 1 1 1 0 0
10. Kapcala Michal Pistole Optic 64.31 % 62 0 13.20 s 4.6970 10 4 0 0 0 0
11. Sixta Bedřich Pistole 63.41 % 66 0 14.25 s 4.6316 12 2 0 0 0 0
12. Špůrek Libor PCC 57.90 % 62 0 14.66 s 4.2292 10 4 0 0 0 0
13. Veselý Václav Pistole Optic 49.97 % 70 0 19.18 s 3.6496 14 0 0 0 0 0
14. Gábová Blanka Pistole Optic 46.70 % 70 0 20.52 s 3.4113 14 0 0 0 0 0
15. Januška Lukáš Pistole 37.33 % 62 10 19.07 s 2.7268 10 4 0 0 1 0
16. Schindler Karel Pistole 21.90 % 59 10 30.63 s 1.5997 10 3 0 1 0 0
17. Svěrák Dušan PCC 18.24 % 59 20 29.27 s 1.3324 10 3 0 1 1 0
Situace 2 — Situace 2

4 steel, 7 paper, 2 disappearing, some noshoots · 18 ran · max 90 bodů

Situace 2
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek Pistole Optic 100.00 % 86 0 15.54 s 5.5341 16 2 0 0 0 0
2. Svěrák Dušan PCC 95.66 % 82 0 15.49 s 5.2937 14 4 0 0 0 0
3. Kapcalová Natálie PCC 90.81 % 88 0 17.51 s 5.0257 17 1 0 0 0 0
4. Svěrák Dušan Pistole Optic 80.50 % 76 0 17.06 s 4.4549 13 3 2 0 0 0
5. Januška Lukáš Pistole 79.93 % 79 0 17.86 s 4.4233 14 3 0 0 0 0
6. Zikán Roman Pistole 74.20 % 81 10 17.29 s 4.1064 15 2 0 0 1 0
7. Mička Luděk Pistole Optic 63.93 % 75 0 21.20 s 3.5377 13 3 1 0 0 0
8. Daněk Milan Pistole Optic 62.63 % 71 10 17.60 s 3.4659 11 5 1 0 1 0
9. Kornuta Alan PCC 59.76 % 88 0 26.61 s 3.3070 17 1 0 0 0 0
10. Paveza Václav Pistole Optic 56.62 % 78 10 21.70 s 3.1336 15 1 0 1 0 0
11. Kapcala Michal Pistole Optic 47.04 % 68 10 22.28 s 2.6032 10 6 0 0 1 0
12. Sixta Bedřich Pistole 39.67 % 75 10 29.61 s 2.1952 12 5 0 0 1 0
13. Demeter Roman PCC 36.84 % 81 0 39.73 s 2.0388 15 2 0 0 0 0
14. Gábová Blanka Pistole Optic 25.03 % 77 10 48.37 s 1.3852 13 4 0 0 1 0
15. Veselý Václav Pistole Optic 0.00 % 81 100 28.91 s 0.0000 15 2 0 0 0 10
16. Špůrek Libor PCC 0.00 % 82 100 30.65 s 0.0000 14 4 0 0 0 10
17. Schindler Karel Pistole 0.00 % 61 130 33.21 s 0.0000 11 2 0 3 0 10
Situace 3 — Situace 3

5 steel, 9 paper, 6 disappearing, some noshoots · 23 ran · max 115 bodů

Situace 3
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Svěrák Dušan PCC 100.00 % 104 0 16.92 s 6.1466 19 3 0 0 0 0
2. Mička Luděk Pistole Optic 86.82 % 100 0 18.74 s 5.3362 17 5 0 0 0 0
3. Šindler Hynek Pistole Optic 85.32 % 102 0 19.45 s 5.2442 18 4 0 0 0 0
4. Zikán Roman Pistole 85.25 % 96 0 18.32 s 5.2402 16 5 1 0 0 0
5. Demeter Roman PCC 82.00 % 113 0 22.42 s 5.0401 22 1 0 0 0 0
6. Daněk Milan Pistole Optic 81.83 % 101 0 20.08 s 5.0299 17 5 1 0 0 0
7. Paveza Václav Pistole Optic 79.34 % 91 0 18.66 s 4.8767 15 5 1 0 0 0
8. Kornuta Alan PCC 78.20 % 103 0 21.43 s 4.8063 20 1 0 0 0 0
9. Kapcalová Natálie PCC 74.67 % 95 0 20.70 s 4.5894 14 8 1 0 0 0
10. Januška Lukáš Pistole 72.79 % 94 0 21.01 s 4.4741 17 3 0 0 0 0
11. Sixta Bedřich Pistole 67.00 % 92 0 22.34 s 4.1182 15 5 2 0 0 0
12. Kapcala Michal Pistole Optic 56.23 % 83 10 21.12 s 3.4564 15 2 2 1 0 0
13. Špůrek Libor PCC 53.93 % 95 0 28.66 s 3.3147 15 6 2 0 0 0
14. Svěrák Dušan Pistole Optic 53.66 % 98 10 26.68 s 3.2984 16 6 0 0 1 0
15. Veselý Václav Pistole Optic 47.31 % 92 0 31.64 s 2.9077 16 4 0 0 0 0
16. Schindler Karel Pistole 34.06 % 70 0 33.44 s 2.0933 11 4 3 0 0 0
17. Gábová Blanka Pistole Optic 18.41 % 86 0 76.01 s 1.1314 16 2 0 0 0 0
Situace 4 — Situace 4

8 steel, 12 paper, 8 disappearing, some noshoots · 32 ran · max 160 bodů

Situace 4
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek Pistole Optic 100.00 % 140 0 33.13 s 4.2258 22 10 0 0 0 0
2. Mička Luděk Pistole Optic 83.06 % 138 10 36.47 s 3.5097 24 6 0 1 0 0
3. Zikán Roman Pistole 82.90 % 128 0 36.54 s 3.5030 20 9 1 0 0 0
4. Paveza Václav Pistole Optic 81.74 % 126 0 36.48 s 3.4539 19 10 1 0 0 0
5. Svěrák Dušan PCC 69.83 % 128 20 36.60 s 2.9508 23 4 1 1 0 1
6. Demeter Roman PCC 68.82 % 143 0 49.17 s 2.9083 26 4 1 0 0 0
7. Januška Lukáš Pistole 67.69 % 126 20 37.06 s 2.8602 18 12 0 1 1 0
8. Kapcalová Natálie PCC 67.66 % 133 0 46.52 s 2.8590 21 9 1 0 0 0
9. Daněk Milan Pistole Optic 66.58 % 143 20 43.72 s 2.8134 26 4 1 0 2 0
10. Kornuta Alan PCC 65.27 % 142 0 51.48 s 2.7584 26 4 0 0 0 0
11. Svěrák Dušan Pistole Optic 58.47 % 130 0 52.61 s 2.4710 23 4 3 0 0 0
12. Špůrek Libor PCC 54.28 % 129 20 47.52 s 2.2938 22 6 1 1 1 0
13. Sixta Bedřich Pistole 52.25 % 137 10 57.52 s 2.2079 23 7 1 0 1 0
14. Kapcala Michal Pistole Optic 47.47 % 121 10 55.33 s 2.0061 20 6 3 0 1 0
15. Veselý Václav Pistole Optic 39.31 % 128 10 71.03 s 1.6613 24 2 2 0 1 0
16. Gábová Blanka Pistole Optic 23.69 % 130 0 129.86 s 1.0011 24 3 1 0 0 0
17. Schindler Karel Pistole 7.63 % 81 60 65.14 s 0.3224 13 5 1 6 0 0
Situace 5 — Situace 5

4 steel, 9 paper, 4 disappearing, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 5
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Svěrák Dušan PCC 100.00 % 98 10 14.17 s 6.2103 16 6 0 0 1 0
2. Zikán Roman Pistole 97.65 % 104 0 17.15 s 6.0641 19 3 0 0 0 0
3. Daněk Milan Pistole Optic 90.64 % 94 0 16.70 s 5.6287 14 8 0 0 0 0
4. Kornuta Alan PCC 80.03 % 93 10 16.70 s 4.9701 15 6 0 1 0 0
5. Šindler Hynek Pistole Optic 79.67 % 104 0 21.02 s 4.9477 19 3 0 0 0 0
6. Kapcalová Natálie PCC 77.02 % 95 0 19.86 s 4.7835 16 5 0 0 0 0
7. Januška Lukáš Pistole 76.88 % 89 0 18.64 s 4.7747 14 6 1 0 0 0
8. Mička Luděk Pistole Optic 76.17 % 100 0 21.14 s 4.7304 18 3 1 0 0 0
9. Paveza Václav Pistole Optic 75.61 % 94 0 20.02 s 4.6953 15 6 1 0 0 0
10. Demeter Roman PCC 74.58 % 98 10 19.00 s 4.6316 19 1 0 1 0 0
11. Svěrák Dušan Pistole Optic 64.09 % 91 10 20.35 s 3.9803 14 7 0 1 0 0
12. Špůrek Libor PCC 58.68 % 98 0 26.89 s 3.6445 16 6 0 0 0 0
13. Kapcala Michal Pistole Optic 50.79 % 88 0 27.90 s 3.1541 14 5 3 0 0 0
14. Sixta Bedřich Pistole 46.78 % 102 0 35.11 s 2.9052 18 4 0 0 0 0
15. Veselý Václav Pistole Optic 44.19 % 99 10 32.43 s 2.7444 18 3 0 0 1 0
16. Gábová Blanka Pistole Optic 32.23 % 95 0 47.46 s 2.0017 16 5 0 0 0 0
17. Schindler Karel Pistole 21.52 % 75 40 26.19 s 1.3364 13 3 1 4 0 0

Pořadí a % určuje srovnání napříč všemi divizemi dohromady (jiný vítěz než ve vlastní divizi, proto se % může lišit od záložky konkrétní divize). Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Squad 1

10 / 10
100% obsazeno
1 Paveza Václav Zapl.
Pistole Optic
2 Kapcalová Natálie Zapl.
PCC
3 Kapcala Michal Nezapl.
Pistole Optic
4 Januška Lukáš Zapl.
Pistole
5 Schindler Karel Zapl.
Pistole
6 Veselý Václav Zapl.
Pistole Optic
7 Sixta Bedřich Zapl.
Pistole
8 Zikán Roman Zapl.
Pistole
9 Svěrák Dušan Zapl.
Pistole Optic
10 Demeter Roman Zapl.
PCC
Obsazeno

Squad 2

7 / 10
70% obsazeno
1 Šindler Hynek Zapl.
Pistole Optic
2 Daněk Milan Zapl.
Pistole Optic
3 Kornuta Alan Zapl.
PCC
4 Špůrek Libor Zapl.
PCC
5 Svěrák Dušan Zapl.
PCC
6 Mička Luděk Nezapl.
Pistole Optic
7 Gábová Blanka Nezapl.
Pistole Optic
3 volná místa