Přejít na obsah
Soutěž

Tombola a malý odpolední závod

Startovné 400 Kč / kat.
Závod proběhl

Detaily závodu

400 za kategorii
Cena se platí za každou kategorii zvlášť

10.9. 2025

Pozdější platba = zrušení registrace

Popis

Vyhlášení výsledků finále a tombola v 13:30

Pravidla soutěže: soutěž dle pravidel IPSC

Cena:

  • 400 Kč
  • účastníci 10.kol poháru - ZDARMA

Platba: nejpozději 15 dní před začátkem závodu (5. 9. 2024) jinak bude registrace zrušena!

Hodně střeleckých úspěchů přeje Hynek, Roman a Béďa.
Organizace a pravidla
Průběh závodu a pravidla
Hynek Šindler
608 226 335
Registrace
Roman Zikán
774 537 150
Kalibrační zbraň
CZ75 TS Orange
Počet ran
alespoň 70 ran
Počet situací
4
Divize
  • PCC (Karabina v pistolové ráži, Pistol Caliber Carbine (konverze))
  • Pistole (Pistole bez optiky, otevřená mířidla (Standard, Production))
  • Pistole Optic (Pistole s montovanou optikou (Open, Standard Optics, Production Optics))

Bezpečnost na střelnici

Manipulace se zbraní je povolena pouze ve vyznačených bezpečných zónách — se střelivem se zde naopak manipulovat nesmí. Mimo bezpečné zóny platí opak: se zbraní se manipulovat nesmí (zůstává vybitá, PCC s vlaječkou v komoře a hlavní vzhůru, při přenosu ústím nad ramenem), manipulace se střelivem (např. plnění zásobníků) je zde povolena. Nabíjení zbraně na střelnici pouze na palebné čáře výhradně na povel rozhodčího. Ochrana zraku a sluchu povinná. Závodníci startují na vlastní nebezpečí a jsou odpovědni za jimi způsobenou škodu a újmu.

Kdo se může zúčastnit a co si vzít s sebou

Účast: Všichni střelci s platným zbrojním oprávněním. Doklady: průkaz totožnosti.

Registrace, výsledky a protesty

Registrace: půl hodiny před začátkem squadu. Výsledky: do 15 minut po dostřílení posledního squadu. Protesty: řeší se ihned s vkladem 500,–Kč u rozhodčího, jeho rozhodnutí je definitivní.

Změna propozic vyhrazena.

Výsledky

Pistole 8

01
Januška Lukáš
100 %
02
Hájek Jan
90.44 %
03
Pospíšil Martin
81.47 %
4 Grünberger Jakub 79.99 %
5 Vlachynský Jaroslav 76.88 %
6 Sixta Bedřich 76.72 %
7 Franc Matěj 69.43 %
8 Schindler Karel 43.08 %
Výsledky po situacích — 4 situace
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 8 paper, some noshoots · 18 ran · max 90 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Januška Lukáš 100.00 % 4. 82 0 15.80 s 5.1899 14 4 0 0 0 0
2. Hájek Jan 88.59 % 7. 80 0 17.40 s 4.5977 13 5 0 0 0 0
3. Grünberger Jakub 83.64 % 9. 80 0 18.43 s 4.3407 14 3 1 0 0 0
4. Sixta Bedřich 76.36 % 11. 86 0 21.70 s 3.9631 16 2 0 0 0 0
5. Vlachynský Jaroslav 72.39 % 12. 86 0 22.89 s 3.7571 16 2 0 0 0 0
6. Pospíšil Martin 70.98 % 13. 79 10 18.73 s 3.6839 14 3 0 1 0 0
7. Franc Matěj 60.90 % 15. 74 10 20.25 s 3.1605 10 8 0 0 1 0
8. Schindler Karel 49.73 % 19. 80 10 27.12 s 2.5811 13 5 0 0 1 0
Situace 2 — Situace 2

3 steel, 7 paper, some noshoots · 17 ran · max 85 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Januška Lukáš 100.00 % 4. 81 0 14.56 s 5.5632 15 2 0 0 0 0
2. Hájek Jan 86.41 % 7. 76 10 13.73 s 4.8070 14 2 0 1 0 0
3. Pospíšil Martin 85.39 % 9. 79 0 16.63 s 4.7505 14 3 0 0 0 0
4. Grünberger Jakub 73.71 % 11. 67 0 16.34 s 4.1004 9 7 1 0 0 0
5. Sixta Bedřich 72.16 % 12. 79 0 19.68 s 4.0142 14 3 0 0 0 0
6. Vlachynský Jaroslav 69.69 % 13. 73 0 18.83 s 3.8768 11 6 0 0 0 0
7. Franc Matěj 34.43 % 17. 64 20 22.97 s 1.9155 9 6 1 1 1 0
8. Schindler Karel 29.20 % 18. 69 30 24.01 s 1.6243 12 3 0 2 1 0
Situace 3 — Situace 3

2 steel, 6 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Januška Lukáš 100.00 % 4. 64 0 14.12 s 4.5326 11 3 0 0 0 0
2. Hájek Jan 81.15 % 9. 64 0 17.40 s 3.6782 11 3 0 0 0 0
3. Pospíšil Martin 78.89 % 10. 62 0 17.34 s 3.5755 11 2 1 0 0 0
4. Vlachynský Jaroslav 77.97 % 11. 64 0 18.11 s 3.5340 11 3 0 0 0 0
5. Sixta Bedřich 73.06 % 12. 66 0 19.93 s 3.3116 12 2 0 0 0 0
6. Franc Matěj 72.12 % 13. 54 0 16.52 s 3.2688 7 6 1 0 0 0
7. Grünberger Jakub 69.97 % 15. 64 0 20.18 s 3.1715 12 1 1 0 0 0
8. Schindler Karel 43.18 % 17. 55 10 22.99 s 1.9574 8 5 0 1 0 0
Situace 4 — Situace 4

2 steel, 9 paper, some noshoots · 20 ran · max 100 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Franc Matěj 100.00 % 7. 84 0 15.19 s 5.5300 12 8 0 0 0 0
2. Hájek Jan 95.58 % 8. 88 0 16.65 s 5.2853 14 6 0 0 0 0
3. Januška Lukáš 92.84 % 9. 88 0 17.14 s 5.1342 14 6 0 0 0 0
4. Pospíšil Martin 83.56 % 10. 92 0 19.91 s 4.6208 16 4 0 0 0 0
5. Grünberger Jakub 83.35 % 11. 92 0 19.96 s 4.6092 16 4 0 0 0 0
6. Vlachynský Jaroslav 80.75 % 13. 94 0 21.05 s 4.4656 17 3 0 0 0 0
7. Sixta Bedřich 78.00 % 14. 92 0 21.33 s 4.3132 16 4 0 0 0 0
8. Schindler Karel 45.73 % 18. 89 10 31.24 s 2.5288 16 3 0 1 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Pistole Optic 7

01
Šporik Jan
100 %
02
Daněk Milan
84.47 %
03
Šindler Hynek
80.92 %
4 Paveza Václav 80.25 %
5 Dvořák Milan 79.22 %
6 Ostárek Radim 70.83 %
7 Veselý Václav 48.95 %
Výsledky po situacích — 4 situace
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 8 paper, some noshoots · 18 ran · max 90 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Šindler Hynek 78.80 % 2. 80 0 14.64 s 5.4645 13 5 0 0 0 0
3. Dvořák Milan 77.85 % 3. 86 0 15.93 s 5.3986 16 2 0 0 0 0
4. Paveza Václav 69.62 % 6. 70 0 14.50 s 4.8276 10 6 2 0 0 0
5. Ostárek Radim 65.47 % 8. 82 0 18.06 s 4.5404 14 4 0 0 0 0
6. Daněk Milan 62.56 % 10. 81 20 14.06 s 4.3385 16 0 1 1 0 1
7. Veselý Václav 44.87 % 16. 86 0 27.64 s 3.1114 16 2 0 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

3 steel, 7 paper, some noshoots · 17 ran · max 85 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Daněk Milan 84.75 % 2. 77 0 11.75 s 6.5532 13 4 0 0 0 0
3. Paveza Václav 81.76 % 3. 77 0 12.18 s 6.3218 13 4 0 0 0 0
4. Ostárek Radim 69.84 % 5. 79 0 14.63 s 5.3999 14 3 0 0 0 0
5. Dvořák Milan 68.98 % 6. 78 10 12.75 s 5.3333 15 1 0 1 0 0
6. Šindler Hynek 53.89 % 10. 67 20 11.28 s 4.1667 11 4 0 2 0 0
7. Veselý Václav 47.10 % 14. 81 0 22.24 s 3.6421 15 2 0 0 0 0
Situace 3 — Situace 3

2 steel, 6 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Šindler Hynek 90.50 % 2. 68 0 14.53 s 4.6800 13 1 0 0 0 0
3. Daněk Milan 89.76 % 3. 66 0 14.22 s 4.6414 12 2 0 0 0 0
4. Paveza Václav 80.84 % 6. 64 0 15.31 s 4.1803 11 3 0 0 0 0
5. Ostárek Radim 75.84 % 7. 64 0 16.32 s 3.9216 11 3 0 0 0 0
6. Dvořák Milan 72.97 % 8. 68 0 18.02 s 3.7736 13 1 0 0 0 0
7. Veselý Václav 51.32 % 16. 66 0 24.87 s 2.6538 12 2 0 0 0 0
Situace 4 — Situace 4

2 steel, 9 paper, some noshoots · 20 ran · max 100 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Daněk Milan 100.00 % 2. 94 0 14.91 s 6.3045 17 3 0 0 0 0
3. Šindler Hynek 98.87 % 4. 92 0 14.76 s 6.2331 16 4 0 0 0 0
4. Dvořák Milan 93.30 % 5. 86 0 14.62 s 5.8824 13 7 0 0 0 0
5. Paveza Václav 87.88 % 6. 82 0 14.80 s 5.5405 13 5 2 0 0 0
6. Ostárek Radim 72.78 % 12. 88 0 19.18 s 4.5881 14 6 0 0 0 0
7. Veselý Václav 52.41 % 17. 89 10 23.91 s 3.3041 16 3 0 1 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

PCC 4

01
Chovaniok Jan
100 %
02
Kornuta Alan
66.58 %
03
Špůrek Libor
60.92 %
4 Demeter Roman 20.37 %
Výsledky po situacích — 4 situace
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 8 paper, some noshoots · 18 ran · max 90 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Chovaniok Jan 100.00 % 5. 78 0 15.69 s 4.9713 12 6 0 0 0 0
2. Špůrek Libor 64.74 % 14. 82 0 25.48 s 3.2182 14 4 0 0 0 0
3. Kornuta Alan 58.84 % 17. 83 30 18.12 s 2.9249 16 1 0 1 2 0
4. Demeter Roman 52.28 % 18. 88 10 30.01 s 2.5991 17 1 0 0 1 0
Situace 2 — Situace 2

3 steel, 7 paper, some noshoots · 17 ran · max 85 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Špůrek Libor 100.00 % 8. 83 0 17.34 s 4.7866 16 1 0 0 0 0
2. Chovaniok Jan 74.84 % 15. 65 30 9.77 s 3.5824 10 5 0 2 1 0
3. Kornuta Alan 73.75 % 16. 69 20 13.88 s 3.5303 12 3 0 2 0 0
Situace 3 — Situace 3

2 steel, 6 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Chovaniok Jan 100.00 % 5. 62 0 13.69 s 4.5289 11 2 1 0 0 0
2. Kornuta Alan 70.96 % 14. 60 0 18.67 s 3.2137 10 3 1 0 0 0
3. Demeter Roman 26.97 % 18. 70 0 57.32 s 1.2212 14 0 0 0 0 0
4. Špůrek Libor 16.83 % 19. 52 30 28.86 s 0.7623 8 4 0 2 0 1
Situace 4 — Situace 4

2 steel, 9 paper, some noshoots · 20 ran · max 100 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Chovaniok Jan 100.00 % 1. 88 0 11.03 s 7.9782 14 6 0 0 0 0
2. Kornuta Alan 50.14 % 15. 86 0 21.50 s 4.0000 14 5 1 0 0 0
3. Špůrek Libor 42.10 % 16. 96 0 28.58 s 3.3590 18 2 0 0 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Celkové pořadí — všechny divize

01
Daněk Milan
Pistole Optic
83.45 %
02
Chovaniok Jan
PCC
81.91 %
03
Šindler Hynek
Pistole Optic
79.74 %
4 Paveza Václav Pistole Optic 79.74 %
5 Januška Lukáš Pistole 78.51 %
6 Dvořák Milan Pistole Optic 78.29 %
7 Ostárek Radim Pistole Optic 70.69 %
8 Hájek Jan Pistole 70.59 %
9 Pospíšil Martin Pistole 63.73 %
10 Grünberger Jakub Pistole 62.42 %
11 Vlachynský Jaroslav Pistole 60.28 %
12 Sixta Bedřich Pistole 60.06 %
13 Franc Matěj Pistole 54.24 %
14 Kornuta Alan PCC 52.63 %
15 Veselý Václav Pistole Optic 48.72 %
16 Špůrek Libor PCC 45.34 %
17 Schindler Karel Pistole 33.83 %
18 Demeter Roman PCC 15.52 %
Výsledky po situacích
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 8 paper, some noshoots · 18 ran · max 90 bodů

Situace 1
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Šindler Hynek Pistole Optic 78.80 % 80 0 14.64 s 5.4645 13 5 0 0 0 0
3. Dvořák Milan Pistole Optic 77.85 % 86 0 15.93 s 5.3986 16 2 0 0 0 0
4. Januška Lukáš Pistole 74.84 % 82 0 15.80 s 5.1899 14 4 0 0 0 0
5. Chovaniok Jan PCC 71.69 % 78 0 15.69 s 4.9713 12 6 0 0 0 0
6. Paveza Václav Pistole Optic 69.62 % 70 0 14.50 s 4.8276 10 6 2 0 0 0
7. Hájek Jan Pistole 66.30 % 80 0 17.40 s 4.5977 13 5 0 0 0 0
8. Ostárek Radim Pistole Optic 65.47 % 82 0 18.06 s 4.5404 14 4 0 0 0 0
9. Grünberger Jakub Pistole 62.60 % 80 0 18.43 s 4.3407 14 3 1 0 0 0
10. Daněk Milan Pistole Optic 62.56 % 81 20 14.06 s 4.3385 16 0 1 1 0 1
11. Sixta Bedřich Pistole 57.15 % 86 0 21.70 s 3.9631 16 2 0 0 0 0
12. Vlachynský Jaroslav Pistole 54.18 % 86 0 22.89 s 3.7571 16 2 0 0 0 0
13. Pospíšil Martin Pistole 53.12 % 79 10 18.73 s 3.6839 14 3 0 1 0 0
14. Špůrek Libor PCC 46.41 % 82 0 25.48 s 3.2182 14 4 0 0 0 0
15. Franc Matěj Pistole 45.58 % 74 10 20.25 s 3.1605 10 8 0 0 1 0
16. Veselý Václav Pistole Optic 44.87 % 86 0 27.64 s 3.1114 16 2 0 0 0 0
17. Kornuta Alan PCC 42.18 % 83 30 18.12 s 2.9249 16 1 0 1 2 0
18. Demeter Roman PCC 37.48 % 88 10 30.01 s 2.5991 17 1 0 0 1 0
19. Schindler Karel Pistole 37.22 % 80 10 27.12 s 2.5811 13 5 0 0 1 0
Situace 2 — Situace 2

3 steel, 7 paper, some noshoots · 17 ran · max 85 bodů

Situace 2
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Daněk Milan Pistole Optic 84.75 % 77 0 11.75 s 6.5532 13 4 0 0 0 0
3. Paveza Václav Pistole Optic 81.76 % 77 0 12.18 s 6.3218 13 4 0 0 0 0
4. Januška Lukáš Pistole 71.95 % 81 0 14.56 s 5.5632 15 2 0 0 0 0
5. Ostárek Radim Pistole Optic 69.84 % 79 0 14.63 s 5.3999 14 3 0 0 0 0
6. Dvořák Milan Pistole Optic 68.98 % 78 10 12.75 s 5.3333 15 1 0 1 0 0
7. Hájek Jan Pistole 62.17 % 76 10 13.73 s 4.8070 14 2 0 1 0 0
8. Špůrek Libor PCC 61.91 % 83 0 17.34 s 4.7866 16 1 0 0 0 0
9. Pospíšil Martin Pistole 61.44 % 79 0 16.63 s 4.7505 14 3 0 0 0 0
10. Šindler Hynek Pistole Optic 53.89 % 67 20 11.28 s 4.1667 11 4 0 2 0 0
11. Grünberger Jakub Pistole 53.03 % 67 0 16.34 s 4.1004 9 7 1 0 0 0
12. Sixta Bedřich Pistole 51.92 % 79 0 19.68 s 4.0142 14 3 0 0 0 0
13. Vlachynský Jaroslav Pistole 50.14 % 73 0 18.83 s 3.8768 11 6 0 0 0 0
14. Veselý Václav Pistole Optic 47.10 % 81 0 22.24 s 3.6421 15 2 0 0 0 0
15. Chovaniok Jan PCC 46.33 % 65 30 9.77 s 3.5824 10 5 0 2 1 0
16. Kornuta Alan PCC 45.66 % 69 20 13.88 s 3.5303 12 3 0 2 0 0
17. Franc Matěj Pistole 24.77 % 64 20 22.97 s 1.9155 9 6 1 1 1 0
18. Schindler Karel Pistole 21.01 % 69 30 24.01 s 1.6243 12 3 0 2 1 0
Situace 3 — Situace 3

2 steel, 6 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 3
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Šindler Hynek Pistole Optic 90.50 % 68 0 14.53 s 4.6800 13 1 0 0 0 0
3. Daněk Milan Pistole Optic 89.76 % 66 0 14.22 s 4.6414 12 2 0 0 0 0
4. Januška Lukáš Pistole 87.65 % 64 0 14.12 s 4.5326 11 3 0 0 0 0
5. Chovaniok Jan PCC 87.58 % 62 0 13.69 s 4.5289 11 2 1 0 0 0
6. Paveza Václav Pistole Optic 80.84 % 64 0 15.31 s 4.1803 11 3 0 0 0 0
7. Ostárek Radim Pistole Optic 75.84 % 64 0 16.32 s 3.9216 11 3 0 0 0 0
8. Dvořák Milan Pistole Optic 72.97 % 68 0 18.02 s 3.7736 13 1 0 0 0 0
9. Hájek Jan Pistole 71.13 % 64 0 17.40 s 3.6782 11 3 0 0 0 0
10. Pospíšil Martin Pistole 69.14 % 62 0 17.34 s 3.5755 11 2 1 0 0 0
11. Vlachynský Jaroslav Pistole 68.34 % 64 0 18.11 s 3.5340 11 3 0 0 0 0
12. Sixta Bedřich Pistole 64.04 % 66 0 19.93 s 3.3116 12 2 0 0 0 0
13. Franc Matěj Pistole 63.21 % 54 0 16.52 s 3.2688 7 6 1 0 0 0
14. Kornuta Alan PCC 62.15 % 60 0 18.67 s 3.2137 10 3 1 0 0 0
15. Grünberger Jakub Pistole 61.33 % 64 0 20.18 s 3.1715 12 1 1 0 0 0
16. Veselý Václav Pistole Optic 51.32 % 66 0 24.87 s 2.6538 12 2 0 0 0 0
17. Schindler Karel Pistole 37.85 % 55 10 22.99 s 1.9574 8 5 0 1 0 0
18. Demeter Roman PCC 23.62 % 70 0 57.32 s 1.2212 14 0 0 0 0 0
19. Špůrek Libor PCC 14.74 % 52 30 28.86 s 0.7623 8 4 0 2 0 1
Situace 4 — Situace 4

2 steel, 9 paper, some noshoots · 20 ran · max 100 bodů

Situace 4
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Chovaniok Jan PCC 100.00 % 88 0 11.03 s 7.9782 14 6 0 0 0 0
2. Daněk Milan Pistole Optic 79.02 % 94 0 14.91 s 6.3045 17 3 0 0 0 0
4. Šindler Hynek Pistole Optic 78.13 % 92 0 14.76 s 6.2331 16 4 0 0 0 0
5. Dvořák Milan Pistole Optic 73.73 % 86 0 14.62 s 5.8824 13 7 0 0 0 0
6. Paveza Václav Pistole Optic 69.45 % 82 0 14.80 s 5.5405 13 5 2 0 0 0
7. Franc Matěj Pistole 69.31 % 84 0 15.19 s 5.5300 12 8 0 0 0 0
8. Hájek Jan Pistole 66.25 % 88 0 16.65 s 5.2853 14 6 0 0 0 0
9. Januška Lukáš Pistole 64.35 % 88 0 17.14 s 5.1342 14 6 0 0 0 0
10. Pospíšil Martin Pistole 57.92 % 92 0 19.91 s 4.6208 16 4 0 0 0 0
11. Grünberger Jakub Pistole 57.77 % 92 0 19.96 s 4.6092 16 4 0 0 0 0
12. Ostárek Radim Pistole Optic 57.51 % 88 0 19.18 s 4.5881 14 6 0 0 0 0
13. Vlachynský Jaroslav Pistole 55.97 % 94 0 21.05 s 4.4656 17 3 0 0 0 0
14. Sixta Bedřich Pistole 54.06 % 92 0 21.33 s 4.3132 16 4 0 0 0 0
15. Kornuta Alan PCC 50.14 % 86 0 21.50 s 4.0000 14 5 1 0 0 0
16. Špůrek Libor PCC 42.10 % 96 0 28.58 s 3.3590 18 2 0 0 0 0
17. Veselý Václav Pistole Optic 41.41 % 89 10 23.91 s 3.3041 16 3 0 1 0 0
18. Schindler Karel Pistole 31.70 % 89 10 31.24 s 2.5288 16 3 0 1 0 0

Pořadí a % určuje srovnání napříč všemi divizemi dohromady (jiný vítěz než ve vlastní divizi, proto se % může lišit od záložky konkrétní divize). Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Squad 1

19 / 21
90% obsazeno
1 Januška Lukáš Zapl.
Pistole
2 Paveza Václav Zapl.
Pistole Optic
3 Vlachynský Jaroslav Zapl.
Pistole
4 Veselý Václav Zapl.
Pistole Optic
5 Grünberger Jakub Zapl.
Pistole
6 Kornuta Alan Zapl.
PCC
7 Pospíšil Martin Zapl.
Pistole
8 Franc Matěj Zapl.
Pistole
9 Špůrek Libor Zapl.
PCC
10 Ostárek Radim Zapl.
Pistole Optic
11 Dvořák Milan Zapl.
Pistole Optic
12 Schindler Karel Zapl.
Pistole
13 Demeter Roman Zapl.
PCC
14 Hájek Jan Zapl.
Pistole
15 Šindler Hynek Zapl.
Pistole Optic
16 Daněk Milan Zapl.
Pistole Optic
17 Sixta Bedřich Zapl.
Pistole
18 Chovaniok Jan Zapl.
PCC
19 Šporik Jan Zapl.
Pistole Optic
2 volná místa