Přejít na obsah
Trénink

Trénink

Startovné 400 Kč / kat.
Závod proběhl

Detaily tréninku

400 za kategorii
Cena se platí za každou kategorii zvlášť

Popis

Střelecký IPSC trénink

Počet Stage: 4

Vedoucí tréninku a rozhodčí:
  • Hynek Šindler

Platba: v hotovnosti na místě

Trénink zaměřený na zlepšení střeleckých dovedností, řešení střeleckých situací a pohybu ve stage.
Organizace a pravidla
Průběh závodu a pravidla
Hynek Šindler
608 226 335
Registrace
Roman Zikán
774 537 150
Kalibrační zbraň
CZ75 Shadow 2
Divize
  • PCC (Karabina v pistolové ráži, Pistol Caliber Carbine (konverze))
  • Pistole (Pistole bez optiky, otevřená mířidla (Standard, Production))
  • Pistole Optic (Pistole s montovanou optikou (Open, Standard Optics, Production Optics))

Bezpečnost na střelnici

Manipulace se zbraní je povolena pouze ve vyznačených bezpečných zónách — se střelivem se zde naopak manipulovat nesmí. Mimo bezpečné zóny platí opak: se zbraní se manipulovat nesmí (zůstává vybitá, PCC s vlaječkou v komoře a hlavní vzhůru, při přenosu ústím nad ramenem), manipulace se střelivem (např. plnění zásobníků) je zde povolena. Nabíjení zbraně na střelnici pouze na palebné čáře výhradně na povel rozhodčího. Ochrana zraku a sluchu povinná. Závodníci startují na vlastní nebezpečí a jsou odpovědni za jimi způsobenou škodu a újmu.

Kdo se může zúčastnit a co si vzít s sebou

Účast: Všichni střelci s platným zbrojním oprávněním. Doklady: průkaz totožnosti.

Změna propozic vyhrazena.

Výsledky

Pistole 5

01
Januška Lukáš
100 %
02
Sixta Bedřich
67.43 %
03
Demeter Roman
66 %
4 Konečný Štěpán 62.8 %
5 Juriš František 55.63 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 7 paper, some noshoots · 16 ran · max 80 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Januška Lukáš 100.00 % 4. 72 0 12.14 s 5.9308 13 2 1 0 0 0
3. Sixta Bedřich 63.63 % 8. 74 0 19.61 s 3.7736 14 1 1 0 0 0
4. Juriš František 63.16 % 9. 66 0 17.62 s 3.7457 10 5 1 0 0 0
5. Konečný Štěpán 51.25 % 10. 68 0 22.37 s 3.0398 11 4 1 0 0 0
6. Demeter Roman 49.51 % 11. 56 20 12.26 s 2.9364 10 1 3 2 0 0
Situace 2 — Situace 2

7 steel, 9 paper, some noshoots · 25 ran · max 125 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Januška Lukáš 100.00 % 6. 119 0 27.58 s 4.3147 22 3 0 0 0 0
3. Demeter Roman 78.80 % 8. 109 0 32.06 s 3.3999 17 8 0 0 0 0
4. Sixta Bedřich 69.05 % 10. 116 10 35.58 s 2.9792 22 2 0 1 0 0
5. Konečný Štěpán 66.58 % 11. 111 0 38.64 s 2.8727 18 7 0 0 0 0
6. Juriš František 33.33 % 12. 121 0 84.15 s 1.4379 23 2 0 0 0 0
Situace 3 — Situace 3

4 steel, 9 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Januška Lukáš 100.00 % 2. 106 0 17.15 s 6.1808 20 2 0 0 0 0
2. Sixta Bedřich 79.82 % 7. 100 0 20.27 s 4.9334 17 5 0 0 0 0
4. Konečný Štěpán 66.55 % 9. 96 0 23.34 s 4.1131 16 5 1 0 0 0
5. Juriš František 65.76 % 10. 106 0 26.08 s 4.0644 20 2 0 0 0 0
6. Demeter Roman 53.95 % 12. 93 10 24.89 s 3.3347 16 4 1 1 0 0
Situace 4 — Situace 4

4 steel, 9 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Januška Lukáš 95.72 % 6. 106 0 19.80 s 5.3535 20 2 0 0 0 0
3. Konečný Štěpán 77.64 % 9. 98 0 22.57 s 4.3420 17 4 1 0 0 0
4. Demeter Roman 58.37 % 10. 98 0 30.02 s 3.2645 16 6 0 0 0 0
5. Juriš František 57.82 % 11. 94 0 29.07 s 3.2336 14 8 0 0 0 0
6. Sixta Bedřich 57.59 % 12. 93 10 25.77 s 3.2208 15 6 0 1 0 0
Situace 5 — Situace 5

4 steel, 9 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Januška Lukáš 100.00 % 3. 102 0 17.81 s 5.7271 18 4 0 0 0 0
3. Demeter Roman 80.28 % 9. 108 0 23.49 s 4.5977 21 1 0 0 0 0
4. Sixta Bedřich 62.95 % 10. 96 0 26.63 s 3.6050 16 5 1 0 0 0
5. Juriš František 60.81 % 11. 98 0 28.14 s 3.4826 18 2 2 0 0 0
6. Konečný Štěpán 45.64 % 12. 86 0 32.90 s 2.6140 11 10 1 0 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Pistole Optic 4

01
Šindler Hynek
100 %
02
Daněk Milan
98.33 %
03
Mička Luděk
97.01 %
4 Kapcala Michal 64.26 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 7 paper, some noshoots · 16 ran · max 80 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Mička Luděk 100.00 % 2. 74 0 12.16 s 6.0855 13 3 0 0 0 0
2. Šindler Hynek 97.56 % 3. 74 10 10.78 s 5.9369 14 1 1 0 1 0
3. Daněk Milan 86.19 % 6. 76 0 14.49 s 5.2450 14 2 0 0 0 0
4. Kapcala Michal 33.83 % 12. 70 0 34.00 s 2.0588 11 5 0 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

7 steel, 9 paper, some noshoots · 25 ran · max 125 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Daněk Milan 100.00 % 1. 121 0 22.32 s 5.4211 23 2 0 0 0 0
2. Šindler Hynek 82.18 % 4. 119 0 26.71 s 4.4553 22 3 0 0 0 0
3. Mička Luděk 80.20 % 5. 113 0 25.99 s 4.3478 19 6 0 0 0 0
4. Kapcala Michal 55.39 % 9. 119 0 39.63 s 3.0028 22 3 0 0 0 0
Situace 3 — Situace 3

4 steel, 9 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Mička Luděk 100.00 % 3. 106 0 18.06 s 5.8693 20 2 0 0 0 0
2. Daněk Milan 93.86 % 5. 98 0 17.79 s 5.5087 17 4 1 0 0 0
3. Šindler Hynek 91.46 % 6. 99 10 16.58 s 5.3679 18 3 0 1 0 0
4. Kapcala Michal 62.12 % 11. 98 0 26.88 s 3.6458 16 6 0 0 0 0
Situace 4 — Situace 4

4 steel, 9 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 1. 100 0 14.92 s 6.7024 18 3 1 0 0 0
2. Mička Luděk 91.79 % 2. 102 0 16.58 s 6.1520 20 0 2 0 0 0
3. Daněk Milan 90.42 % 3. 100 0 16.50 s 6.0606 17 5 0 0 0 0
4. Kapcala Michal 70.00 % 8. 102 0 21.74 s 4.6918 18 4 0 0 0 0
Situace 5 — Situace 5

4 steel, 9 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 1. 106 0 16.11 s 6.5798 20 2 0 0 0 0
2. Daněk Milan 87.60 % 2. 100 0 17.35 s 5.7637 18 3 1 0 0 0
3. Mička Luděk 86.53 % 4. 110 0 19.32 s 5.6936 22 0 0 0 0 0
4. Kapcala Michal 73.21 % 8. 100 0 20.76 s 4.8170 17 5 0 0 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

PCC 1

01
Kapcalová Natálie
87.56 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 7 paper, some noshoots · 16 ran · max 80 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Kapcalová Natálie 73.88 % 7. 76 10 12.86 s 5.1322 14 2 0 0 1 0
Situace 2 — Situace 2

7 steel, 9 paper, some noshoots · 25 ran · max 125 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Kapcalová Natálie 94.89 % 3. 121 0 25.13 s 4.8150 23 2 0 0 0 0
Situace 3 — Situace 3

4 steel, 9 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Kapcalová Natálie 79.87 % 4. 104 0 18.75 s 5.5467 20 1 1 0 0 0
Situace 4 — Situace 4

4 steel, 9 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Kapcalová Natálie 84.86 % 7. 108 0 21.30 s 5.0704 21 1 0 0 0 0
Situace 5 — Situace 5

4 steel, 9 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Kapcalová Natálie 99.59 % 6. 110 0 19.52 s 5.6352 22 0 0 0 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Celkové pořadí — všechny divize

01
Šindler Hynek
Pistole Optic
95.29 %
02
Daněk Milan
Pistole Optic
93.76 %
03
Mička Luděk
Pistole Optic
91.95 %
4 Januška Lukáš Pistole 89.92 %
5 Kapcalová Natálie PCC 87.14 %
6 Kapcala Michal Pistole Optic 61.69 %
7 Sixta Bedřich Pistole 60.73 %
8 Demeter Roman Pistole 59.13 %
9 Konečný Štěpán Pistole 56.31 %
10 Juriš František Pistole 50.43 %
Výsledky po situacích
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 7 paper, some noshoots · 16 ran · max 80 bodů

Situace 1
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Mička Luděk Pistole Optic 87.60 % 74 0 12.16 s 6.0855 13 3 0 0 0 0
3. Šindler Hynek Pistole Optic 85.46 % 74 10 10.78 s 5.9369 14 1 1 0 1 0
4. Januška Lukáš Pistole 85.37 % 72 0 12.14 s 5.9308 13 2 1 0 0 0
6. Daněk Milan Pistole Optic 75.50 % 76 0 14.49 s 5.2450 14 2 0 0 0 0
7. Kapcalová Natálie PCC 73.88 % 76 10 12.86 s 5.1322 14 2 0 0 1 0
8. Sixta Bedřich Pistole 54.32 % 74 0 19.61 s 3.7736 14 1 1 0 0 0
9. Juriš František Pistole 53.92 % 66 0 17.62 s 3.7457 10 5 1 0 0 0
10. Konečný Štěpán Pistole 43.76 % 68 0 22.37 s 3.0398 11 4 1 0 0 0
11. Demeter Roman Pistole 42.27 % 56 20 12.26 s 2.9364 10 1 3 2 0 0
12. Kapcala Michal Pistole Optic 29.64 % 70 0 34.00 s 2.0588 11 5 0 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

7 steel, 9 paper, some noshoots · 25 ran · max 125 bodů

Situace 2
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Daněk Milan Pistole Optic 100.00 % 121 0 22.32 s 5.4211 23 2 0 0 0 0
3. Kapcalová Natálie PCC 88.82 % 121 0 25.13 s 4.8150 23 2 0 0 0 0
4. Šindler Hynek Pistole Optic 82.18 % 119 0 26.71 s 4.4553 22 3 0 0 0 0
5. Mička Luděk Pistole Optic 80.20 % 113 0 25.99 s 4.3478 19 6 0 0 0 0
6. Januška Lukáš Pistole 79.59 % 119 0 27.58 s 4.3147 22 3 0 0 0 0
8. Demeter Roman Pistole 62.72 % 109 0 32.06 s 3.3999 17 8 0 0 0 0
9. Kapcala Michal Pistole Optic 55.39 % 119 0 39.63 s 3.0028 22 3 0 0 0 0
10. Sixta Bedřich Pistole 54.96 % 116 10 35.58 s 2.9792 22 2 0 1 0 0
11. Konečný Štěpán Pistole 52.99 % 111 0 38.64 s 2.8727 18 7 0 0 0 0
12. Juriš František Pistole 26.52 % 121 0 84.15 s 1.4379 23 2 0 0 0 0
Situace 3 — Situace 3

4 steel, 9 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 3
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Januška Lukáš Pistole 89.00 % 106 0 17.15 s 6.1808 20 2 0 0 0 0
3. Mička Luděk Pistole Optic 84.52 % 106 0 18.06 s 5.8693 20 2 0 0 0 0
4. Kapcalová Natálie PCC 79.87 % 104 0 18.75 s 5.5467 20 1 1 0 0 0
5. Daněk Milan Pistole Optic 79.33 % 98 0 17.79 s 5.5087 17 4 1 0 0 0
6. Šindler Hynek Pistole Optic 77.30 % 99 10 16.58 s 5.3679 18 3 0 1 0 0
7. Sixta Bedřich Pistole 71.04 % 100 0 20.27 s 4.9334 17 5 0 0 0 0
9. Konečný Štěpán Pistole 59.23 % 96 0 23.34 s 4.1131 16 5 1 0 0 0
10. Juriš František Pistole 58.53 % 106 0 26.08 s 4.0644 20 2 0 0 0 0
11. Kapcala Michal Pistole Optic 52.50 % 98 0 26.88 s 3.6458 16 6 0 0 0 0
12. Demeter Roman Pistole 48.02 % 93 10 24.89 s 3.3347 16 4 1 1 0 0
Situace 4 — Situace 4

4 steel, 9 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 4
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek Pistole Optic 100.00 % 100 0 14.92 s 6.7024 18 3 1 0 0 0
2. Mička Luděk Pistole Optic 91.79 % 102 0 16.58 s 6.1520 20 0 2 0 0 0
3. Daněk Milan Pistole Optic 90.42 % 100 0 16.50 s 6.0606 17 5 0 0 0 0
6. Januška Lukáš Pistole 79.87 % 106 0 19.80 s 5.3535 20 2 0 0 0 0
7. Kapcalová Natálie PCC 75.65 % 108 0 21.30 s 5.0704 21 1 0 0 0 0
8. Kapcala Michal Pistole Optic 70.00 % 102 0 21.74 s 4.6918 18 4 0 0 0 0
9. Konečný Štěpán Pistole 64.78 % 98 0 22.57 s 4.3420 17 4 1 0 0 0
10. Demeter Roman Pistole 48.71 % 98 0 30.02 s 3.2645 16 6 0 0 0 0
11. Juriš František Pistole 48.24 % 94 0 29.07 s 3.2336 14 8 0 0 0 0
12. Sixta Bedřich Pistole 48.05 % 93 10 25.77 s 3.2208 15 6 0 1 0 0
Situace 5 — Situace 5

4 steel, 9 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 5
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek Pistole Optic 100.00 % 106 0 16.11 s 6.5798 20 2 0 0 0 0
2. Daněk Milan Pistole Optic 87.60 % 100 0 17.35 s 5.7637 18 3 1 0 0 0
3. Januška Lukáš Pistole 87.04 % 102 0 17.81 s 5.7271 18 4 0 0 0 0
4. Mička Luděk Pistole Optic 86.53 % 110 0 19.32 s 5.6936 22 0 0 0 0 0
6. Kapcalová Natálie PCC 85.65 % 110 0 19.52 s 5.6352 22 0 0 0 0 0
8. Kapcala Michal Pistole Optic 73.21 % 100 0 20.76 s 4.8170 17 5 0 0 0 0
9. Demeter Roman Pistole 69.88 % 108 0 23.49 s 4.5977 21 1 0 0 0 0
10. Sixta Bedřich Pistole 54.79 % 96 0 26.63 s 3.6050 16 5 1 0 0 0
11. Juriš František Pistole 52.93 % 98 0 28.14 s 3.4826 18 2 2 0 0 0
12. Konečný Štěpán Pistole 39.73 % 86 0 32.90 s 2.6140 11 10 1 0 0 0

Pořadí a % určuje srovnání napříč všemi divizemi dohromady (jiný vítěz než ve vlastní divizi, proto se % může lišit od záložky konkrétní divize). Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Squad 1

10 / 10
100% obsazeno
1 Šindler Hynek Zapl.
Pistole Optic
2 Januška Lukáš Zapl.
Pistole
3 Kapcalová Natálie Zapl.
PCC
4 Daněk Milan Zapl.
Pistole Optic
5 Sixta Bedřich Zapl.
Pistole
6 Konečný Štěpán Nezapl.
Pistole
7 Demeter Roman Nezapl.
Pistole
8 Juriš František Nezapl.
Pistole
9 Kapcala Michal Nezapl.
Pistole Optic
10 Mička Luděk Nezapl.
Pistole Optic
Obsazeno