Přejít na obsah
Trénink

Trénink

Startovné 400 Kč / kat.
Závod proběhl

Detaily tréninku

400 za kategorii
Cena se platí za každou kategorii zvlášť

Popis

Střelecký IPSC trénink

Počet Stage: 4

Vedoucí tréninku a rozhodčí:
  • Hynek Šindler

Platba: v hotovnosti na místě

Trénink zaměřený na zlepšení střeleckých dovedností, řešení střeleckých situací a pohybu ve stage.
Organizace a pravidla
Průběh závodu a pravidla
Hynek Šindler
608 226 335
Registrace
Roman Zikán
774 537 150
Kalibrační zbraň
CZ75 Shadow 2
Divize
  • PCC (Karabina v pistolové ráži, Pistol Caliber Carbine (konverze))
  • Pistole (Pistole bez optiky, otevřená mířidla (Standard, Production))
  • Pistole Optic (Pistole s montovanou optikou (Open, Standard Optics, Production Optics))

Bezpečnost na střelnici

Manipulace se zbraní je povolena pouze ve vyznačených bezpečných zónách — se střelivem se zde naopak manipulovat nesmí. Mimo bezpečné zóny platí opak: se zbraní se manipulovat nesmí (zůstává vybitá, PCC s vlaječkou v komoře a hlavní vzhůru, při přenosu ústím nad ramenem), manipulace se střelivem (např. plnění zásobníků) je zde povolena. Nabíjení zbraně na střelnici pouze na palebné čáře výhradně na povel rozhodčího. Ochrana zraku a sluchu povinná. Závodníci startují na vlastní nebezpečí a jsou odpovědni za jimi způsobenou škodu a újmu.

Kdo se může zúčastnit a co si vzít s sebou

Účast: Všichni střelci s platným zbrojním oprávněním. Doklady: průkaz totožnosti.

Změna propozic vyhrazena.

Výsledky

Pistole 5

01
Sixta Bedřich
100 %
02
Trojka Aleš
76.04 %
03
Konečný Štěpán
70.38 %
4 Žůrek Kamil 68.16 %
5 Šimkovič Jakub 62.57 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 5 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Sixta Bedřich 93.04 % 6. 51 10 14.50 s 2.8276 9 2 0 1 0 0
3. Žůrek Kamil 87.36 % 7. 54 0 20.34 s 2.6549 10 1 1 0 0 0
4. Konečný Štěpán 78.56 % 8. 45 10 14.66 s 2.3874 7 3 1 1 0 0
5. Trojka Aleš 76.29 % 9. 48 10 16.39 s 2.3185 6 4 1 1 0 0
6. Šimkovič Jakub 47.60 % 10. 43 20 15.90 s 1.4465 6 4 1 1 1 0
Situace 2 — Situace 2

3 steel, 10 paper, 4 disappearing, some noshoots · 23 ran · max 115 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Sixta Bedřich 100.00 % 5. 96 10 24.97 s 3.4441 15 7 0 0 1 0
2. Trojka Aleš 85.70 % 6. 93 10 28.12 s 2.9516 13 6 2 1 0 0
4. Konečný Štěpán 81.10 % 8. 90 10 28.64 s 2.7933 16 2 4 0 1 0
5. Žůrek Kamil 76.61 % 9. 98 0 37.14 s 2.6387 17 4 1 0 0 0
6. Šimkovič Jakub 69.21 % 10. 91 30 25.59 s 2.3837 17 2 0 2 1 0
Situace 3 — Situace 3

3 steel, 13 paper, 2 disappearing, some noshoots · 29 ran · max 145 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Sixta Bedřich 74.31 % 6. 117 20 45.81 s 2.1174 19 7 1 2 0 0
3. Trojka Aleš 69.39 % 7. 120 20 50.57 s 1.9775 18 7 1 2 0 0
4. Žůrek Kamil 64.01 % 8. 134 0 73.46 s 1.8241 25 3 0 0 0 0
5. Konečný Štěpán 54.87 % 9. 106 30 48.61 s 1.5635 15 10 1 1 2 0
6. Šimkovič Jakub 51.05 % 10. 109 50 40.56 s 1.4546 17 8 0 2 3 0
Situace 4 — Situace 4

3 steel, 13 paper, 2 disappearing, some noshoots · 29 ran · max 145 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Sixta Bedřich 100.00 % 4. 131 0 37.93 s 3.4537 22 7 0 0 0 0
3. Trojka Aleš 51.09 % 7. 128 10 66.88 s 1.7644 22 4 1 1 0 0
4. Konečný Štěpán 46.89 % 8. 119 40 48.78 s 1.6195 19 8 0 2 2 0
5. Šimkovič Jakub 41.66 % 9. 113 30 57.68 s 1.4390 20 4 1 2 1 0
6. Žůrek Kamil 39.30 % 10. 126 10 85.47 s 1.3572 21 7 0 0 1 0
Situace 5 — Situace 5

1 steel, 4 paper, 4 disappearing, some noshoots · 9 ran · max 45 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šimkovič Jakub 100.00 % 5. 39 0 7.18 s 5.4318 7 1 1 0 0 0
2. Sixta Bedřich 80.16 % 6. 29 0 6.66 s 4.3544 5 1 1 0 0 0
3. Konečný Štěpán 78.97 % 7. 32 0 7.46 s 4.2895 5 2 1 0 0 0
5. Trojka Aleš 67.75 % 9. 40 0 10.87 s 3.6799 8 0 0 0 0 0
6. Žůrek Kamil 51.09 % 10. 29 0 10.45 s 2.7751 4 3 0 0 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Pistole Optic 4

01
Daněk Milan
100 %
02
Klvaňa Tomáš
98.72 %
03
Šindler Hynek
90.31 %
4 Svěrák Dušan 83.06 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 5 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Daněk Milan 100.00 % 2. 58 0 11.28 s 5.1418 11 1 0 0 0 0
1. Klvaňa Tomáš 100.00 % 5. 52 0 17.11 s 3.0392 9 2 1 0 0 0
2. Svěrák Dušan 80.73 % 3. 56 0 13.49 s 4.1512 11 0 1 0 0 0
3. Šindler Hynek 71.88 % 4. 52 0 14.07 s 3.6958 8 4 0 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

3 steel, 10 paper, 4 disappearing, some noshoots · 23 ran · max 115 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Svěrák Dušan 100.00 % 1. 103 0 18.77 s 5.4875 18 4 1 0 0 0
2. Šindler Hynek 95.97 % 2. 95 0 18.04 s 5.2661 16 4 3 0 0 0
3. Daněk Milan 94.63 % 3. 105 0 20.22 s 5.1929 18 5 0 0 0 0
3. Klvaňa Tomáš 82.45 % 7. 99 10 31.34 s 2.8398 18 3 0 0 1 0
Situace 3 — Situace 3

3 steel, 13 paper, 2 disappearing, some noshoots · 29 ran · max 145 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Daněk Milan 100.00 % 2. 128 10 31.85 s 3.7049 23 4 1 1 0 0
1. Klvaňa Tomáš 100.00 % 3. 130 0 45.62 s 2.8496 23 5 0 0 0 0
2. Svěrák Dušan 76.42 % 4. 126 10 40.97 s 2.8313 24 2 0 1 0 0
3. Šindler Hynek 75.82 % 5. 127 10 41.65 s 2.8091 24 2 1 1 0 0
Situace 4 — Situace 4

3 steel, 13 paper, 2 disappearing, some noshoots · 29 ran · max 145 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 2. 122 10 28.68 s 3.9052 19 9 0 1 0 0
2. Daněk Milan 97.89 % 3. 131 0 34.27 s 3.8226 22 7 0 0 0 0
2. Klvaňa Tomáš 82.92 % 5. 135 0 47.14 s 2.8638 25 3 1 0 0 0
3. Svěrák Dušan 65.17 % 6. 118 30 34.58 s 2.5448 20 6 0 3 0 0
Situace 5 — Situace 5

1 steel, 4 paper, 4 disappearing, some noshoots · 9 ran · max 45 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Svěrák Dušan 100.00 % 2. 36 0 6.07 s 5.9308 6 2 0 0 0 0
2. Daněk Milan 94.18 % 3. 31 0 5.55 s 5.5856 5 2 0 0 0 0
3. Šindler Hynek 92.14 % 4. 40 10 5.49 s 5.4645 8 0 0 1 0 0
4. Klvaňa Tomáš 74.90 % 8. 31 0 7.62 s 4.0682 5 2 0 0 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

PCC 1

01
Svěrák Dušan
100 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 5 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Svěrák Dušan 100.00 % 1. 60 0 9.61 s 6.2435 12 0 0 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

3 steel, 10 paper, 4 disappearing, some noshoots · 23 ran · max 115 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Svěrák Dušan 100.00 % 4. 109 0 21.86 s 4.9863 21 1 1 0 0 0
Situace 3 — Situace 3

3 steel, 13 paper, 2 disappearing, some noshoots · 29 ran · max 145 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Svěrák Dušan 100.00 % 1. 133 0 28.37 s 4.6881 23 6 0 0 0 0
Situace 4 — Situace 4

3 steel, 13 paper, 2 disappearing, some noshoots · 29 ran · max 145 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Svěrák Dušan 100.00 % 1. 137 0 28.26 s 4.8478 25 4 0 0 0 0
Situace 5 — Situace 5

1 steel, 4 paper, 4 disappearing, some noshoots · 9 ran · max 45 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Svěrák Dušan 100.00 % 1. 37 0 6.21 s 5.9581 6 2 1 0 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Celkové pořadí — všechny divize

01
Svěrák Dušan
PCC
100 %
02
Daněk Milan
Pistole Optic
85.96 %
03
Šindler Hynek
Pistole Optic
78.25 %
4 Svěrák Dušan Pistole Optic 72.75 %
5 Sixta Bedřich Pistole 60.27 %
6 Klvaňa Tomáš Pistole Optic 58.71 %
7 Trojka Aleš Pistole 45.22 %
8 Konečný Štěpán Pistole 42.18 %
9 Žůrek Kamil Pistole 39.8 %
10 Šimkovič Jakub Pistole 38.62 %
Výsledky po situacích
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 5 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 1
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Svěrák Dušan PCC 100.00 % 60 0 9.61 s 6.2435 12 0 0 0 0 0
2. Daněk Milan Pistole Optic 82.36 % 58 0 11.28 s 5.1418 11 1 0 0 0 0
3. Svěrák Dušan Pistole Optic 66.49 % 56 0 13.49 s 4.1512 11 0 1 0 0 0
4. Šindler Hynek Pistole Optic 59.19 % 52 0 14.07 s 3.6958 8 4 0 0 0 0
5. Klvaňa Tomáš Pistole Optic 48.68 % 52 0 17.11 s 3.0392 9 2 1 0 0 0
6. Sixta Bedřich Pistole 45.29 % 51 10 14.50 s 2.8276 9 2 0 1 0 0
7. Žůrek Kamil Pistole 42.52 % 54 0 20.34 s 2.6549 10 1 1 0 0 0
8. Konečný Štěpán Pistole 38.24 % 45 10 14.66 s 2.3874 7 3 1 1 0 0
9. Trojka Aleš Pistole 37.13 % 48 10 16.39 s 2.3185 6 4 1 1 0 0
10. Šimkovič Jakub Pistole 23.17 % 43 20 15.90 s 1.4465 6 4 1 1 1 0
Situace 2 — Situace 2

3 steel, 10 paper, 4 disappearing, some noshoots · 23 ran · max 115 bodů

Situace 2
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Svěrák Dušan Pistole Optic 100.00 % 103 0 18.77 s 5.4875 18 4 1 0 0 0
2. Šindler Hynek Pistole Optic 95.97 % 95 0 18.04 s 5.2661 16 4 3 0 0 0
3. Daněk Milan Pistole Optic 94.63 % 105 0 20.22 s 5.1929 18 5 0 0 0 0
4. Svěrák Dušan PCC 90.87 % 109 0 21.86 s 4.9863 21 1 1 0 0 0
5. Sixta Bedřich Pistole 62.76 % 96 10 24.97 s 3.4441 15 7 0 0 1 0
6. Trojka Aleš Pistole 53.79 % 93 10 28.12 s 2.9516 13 6 2 1 0 0
7. Klvaňa Tomáš Pistole Optic 51.75 % 99 10 31.34 s 2.8398 18 3 0 0 1 0
8. Konečný Štěpán Pistole 50.90 % 90 10 28.64 s 2.7933 16 2 4 0 1 0
9. Žůrek Kamil Pistole 48.09 % 98 0 37.14 s 2.6387 17 4 1 0 0 0
10. Šimkovič Jakub Pistole 43.44 % 91 30 25.59 s 2.3837 17 2 0 2 1 0
Situace 3 — Situace 3

3 steel, 13 paper, 2 disappearing, some noshoots · 29 ran · max 145 bodů

Situace 3
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Svěrák Dušan PCC 100.00 % 133 0 28.37 s 4.6881 23 6 0 0 0 0
2. Daněk Milan Pistole Optic 79.03 % 128 10 31.85 s 3.7049 23 4 1 1 0 0
3. Klvaňa Tomáš Pistole Optic 60.78 % 130 0 45.62 s 2.8496 23 5 0 0 0 0
4. Svěrák Dušan Pistole Optic 60.39 % 126 10 40.97 s 2.8313 24 2 0 1 0 0
5. Šindler Hynek Pistole Optic 59.92 % 127 10 41.65 s 2.8091 24 2 1 1 0 0
6. Sixta Bedřich Pistole 45.17 % 117 20 45.81 s 2.1174 19 7 1 2 0 0
7. Trojka Aleš Pistole 42.18 % 120 20 50.57 s 1.9775 18 7 1 2 0 0
8. Žůrek Kamil Pistole 38.91 % 134 0 73.46 s 1.8241 25 3 0 0 0 0
9. Konečný Štěpán Pistole 33.35 % 106 30 48.61 s 1.5635 15 10 1 1 2 0
10. Šimkovič Jakub Pistole 31.03 % 109 50 40.56 s 1.4546 17 8 0 2 3 0
Situace 4 — Situace 4

3 steel, 13 paper, 2 disappearing, some noshoots · 29 ran · max 145 bodů

Situace 4
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Svěrák Dušan PCC 100.00 % 137 0 28.26 s 4.8478 25 4 0 0 0 0
2. Šindler Hynek Pistole Optic 80.55 % 122 10 28.68 s 3.9052 19 9 0 1 0 0
3. Daněk Milan Pistole Optic 78.85 % 131 0 34.27 s 3.8226 22 7 0 0 0 0
4. Sixta Bedřich Pistole 71.24 % 131 0 37.93 s 3.4537 22 7 0 0 0 0
5. Klvaňa Tomáš Pistole Optic 59.07 % 135 0 47.14 s 2.8638 25 3 1 0 0 0
6. Svěrák Dušan Pistole Optic 52.49 % 118 30 34.58 s 2.5448 20 6 0 3 0 0
7. Trojka Aleš Pistole 36.39 % 128 10 66.88 s 1.7644 22 4 1 1 0 0
8. Konečný Štěpán Pistole 33.41 % 119 40 48.78 s 1.6195 19 8 0 2 2 0
9. Šimkovič Jakub Pistole 29.68 % 113 30 57.68 s 1.4390 20 4 1 2 1 0
10. Žůrek Kamil Pistole 28.00 % 126 10 85.47 s 1.3572 21 7 0 0 1 0
Situace 5 — Situace 5

1 steel, 4 paper, 4 disappearing, some noshoots · 9 ran · max 45 bodů

Situace 5
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Svěrák Dušan PCC 100.00 % 37 0 6.21 s 5.9581 6 2 1 0 0 0
2. Svěrák Dušan Pistole Optic 99.54 % 36 0 6.07 s 5.9308 6 2 0 0 0 0
3. Daněk Milan Pistole Optic 93.75 % 31 0 5.55 s 5.5856 5 2 0 0 0 0
4. Šindler Hynek Pistole Optic 91.71 % 40 10 5.49 s 5.4645 8 0 0 1 0 0
5. Šimkovič Jakub Pistole 91.17 % 39 0 7.18 s 5.4318 7 1 1 0 0 0
6. Sixta Bedřich Pistole 73.08 % 29 0 6.66 s 4.3544 5 1 1 0 0 0
7. Konečný Štěpán Pistole 71.99 % 32 0 7.46 s 4.2895 5 2 1 0 0 0
8. Klvaňa Tomáš Pistole Optic 68.28 % 31 0 7.62 s 4.0682 5 2 0 0 0 0
9. Trojka Aleš Pistole 61.76 % 40 0 10.87 s 3.6799 8 0 0 0 0 0
10. Žůrek Kamil Pistole 46.58 % 29 0 10.45 s 2.7751 4 3 0 0 0 0

Pořadí a % určuje srovnání napříč všemi divizemi dohromady (jiný vítěz než ve vlastní divizi, proto se % může lišit od záložky konkrétní divize). Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Squad 1

10 / 10
100% obsazeno
1 Šindler Hynek Zapl.
Pistole Optic
2 Sixta Bedřich Zapl.
Pistole
3 Daněk Milan Zapl.
Pistole Optic
4 Šimkovič Jakub Zapl.
Pistole
5 Trojka Aleš Nezapl.
Pistole
6 Žůrek Kamil Nezapl.
Pistole
7 Klvaňa Tomáš Nezapl.
Pistole Optic
8 Konečný Štěpán Nezapl.
Pistole
9 Svěrák Dušan Nezapl.
PCC
10 Svěrák Dušan Nezapl.
Pistole Optic
Obsazeno