Přejít na obsah
Trénink

Trénink

Startovné 400 Kč / kat.
Závod proběhl

Detaily tréninku

400 za kategorii
Cena se platí za každou kategorii zvlášť

Popis

Střelecký IPSC trénink

Počet Stage: 4

Vedoucí tréninku a rozhodčí:
  • Hynek Šindler

Platba: v hotovnosti na místě

Trénink zaměřený na zlepšení střeleckých dovedností, řešení střeleckých situací a pohybu ve stage.
Organizace a pravidla
Průběh závodu a pravidla
Hynek Šindler
608 226 335
Registrace
Roman Zikán
774 537 150
Kalibrační zbraň
CZ75 Shadow 2
Divize
  • PCC (Karabina v pistolové ráži, Pistol Caliber Carbine (konverze))
  • Pistole (Pistole bez optiky, otevřená mířidla (Standard, Production))
  • Pistole Optic (Pistole s montovanou optikou (Open, Standard Optics, Production Optics))

Bezpečnost na střelnici

Manipulace se zbraní je povolena pouze ve vyznačených bezpečných zónách — se střelivem se zde naopak manipulovat nesmí. Mimo bezpečné zóny platí opak: se zbraní se manipulovat nesmí (zůstává vybitá, PCC s vlaječkou v komoře a hlavní vzhůru, při přenosu ústím nad ramenem), manipulace se střelivem (např. plnění zásobníků) je zde povolena. Nabíjení zbraně na střelnici pouze na palebné čáře výhradně na povel rozhodčího. Ochrana zraku a sluchu povinná. Závodníci startují na vlastní nebezpečí a jsou odpovědni za jimi způsobenou škodu a újmu.

Kdo se může zúčastnit a co si vzít s sebou

Účast: Všichni střelci s platným zbrojním oprávněním. Doklady: průkaz totožnosti.

Změna propozic vyhrazena.

Výsledky

Pistole 4

01
Januška Lukáš
100 %
02
Pospíšil Martin
94.7 %
03
Sixta Bedřich
88.26 %
4 Konečný Štěpán 73.57 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 6 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Januška Lukáš 100.00 % 1. 68 0 10.67 s 6.3730 13 1 0 0 0 0
2. Konečný Štěpán 77.59 % 6. 58 0 11.73 s 4.9446 10 2 2 0 0 0
3. Sixta Bedřich 74.13 % 7. 60 0 12.70 s 4.7244 9 5 0 0 0 0
4. Pospíšil Martin 68.90 % 8. 62 0 14.12 s 4.3909 11 2 1 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

2 steel, 6 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Pospíšil Martin 100.00 % 6. 59 10 19.54 s 2.5077 10 3 0 1 0 0
2. Januška Lukáš 87.05 % 7. 64 0 29.32 s 2.1828 12 1 1 0 0 0
3. Konečný Štěpán 59.69 % 8. 52 20 21.38 s 1.4967 9 2 1 2 0 0
4. Sixta Bedřich 50.22 % 9. 54 20 27.00 s 1.2593 10 1 1 2 0 0
Situace 3 — Situace 3

4 steel, 9 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Januška Lukáš 100.00 % 4. 98 0 20.71 s 4.7320 17 4 1 0 0 0
2. Sixta Bedřich 99.22 % 5. 94 0 20.02 s 4.6953 15 6 1 0 0 0
3. Pospíšil Martin 96.74 % 6. 96 0 20.97 s 4.5780 16 5 1 0 0 0
4. Konečný Štěpán 61.97 % 9. 89 10 26.94 s 2.9324 13 8 0 1 0 0
Situace 4 — Situace 4

4 steel, 9 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Januška Lukáš 100.00 % 5. 103 20 18.23 s 4.5529 20 1 0 1 1 0
2. Sixta Bedřich 86.40 % 7. 88 0 22.37 s 3.9338 14 5 3 0 0 0
3. Konečný Štěpán 77.43 % 8. 82 0 23.26 s 3.5254 11 8 3 0 0 0
4. Pospíšil Martin 75.07 % 9. 82 0 23.99 s 3.4181 10 10 2 0 0 0
Situace 5 — Situace 5

4 steel, 9 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Pospíšil Martin 100.00 % 6. 102 0 22.24 s 4.5863 18 4 0 0 0 0
2. Sixta Bedřich 88.76 % 7. 106 0 26.04 s 4.0707 20 2 0 0 0 0
3. Januška Lukáš 81.51 % 8. 104 0 27.82 s 3.7383 19 3 0 0 0 0
4. Konečný Štěpán 67.91 % 9. 85 10 24.08 s 3.1146 13 6 2 1 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Pistole Optic 3

01
Daněk Milan
100 %
02
Šindler Hynek
96.68 %
03
Kapcala Michal
73.12 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 6 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Daněk Milan 100.00 % 3. 64 0 10.39 s 6.1598 11 3 0 0 0 0
2. Šindler Hynek 88.59 % 5. 53 10 7.88 s 5.4569 9 2 2 1 0 0
3. Kapcala Michal 66.12 % 9. 66 10 13.75 s 4.0727 12 2 0 0 1 0
Situace 2 — Situace 2

2 steel, 6 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Daněk Milan 100.00 % 3. 62 0 13.58 s 4.5655 10 4 0 0 0 0
2. Kapcala Michal 68.18 % 4. 56 0 17.99 s 3.1128 9 3 2 0 0 0
3. Šindler Hynek 64.37 % 5. 59 20 13.27 s 2.9390 11 1 1 1 1 0
Situace 3 — Situace 3

4 steel, 9 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 1. 97 10 15.15 s 5.7426 17 4 0 1 0 0
2. Daněk Milan 83.33 % 3. 106 0 22.15 s 4.7856 20 2 0 0 0 0
3. Kapcala Michal 68.48 % 7. 86 0 21.87 s 3.9323 13 6 3 0 0 0
Situace 4 — Situace 4

4 steel, 9 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 1. 102 0 15.86 s 6.4313 18 4 0 0 0 0
2. Daněk Milan 98.01 % 2. 104 0 16.50 s 6.3030 20 1 1 0 0 0
3. Kapcala Michal 61.92 % 6. 108 10 24.61 s 3.9821 21 1 0 0 1 0
Situace 5 — Situace 5

4 steel, 9 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Daněk Milan 100.00 % 1. 104 0 16.91 s 6.1502 19 3 0 0 0 0
2. Šindler Hynek 97.71 % 2. 106 0 17.64 s 6.0091 20 2 0 0 0 0
3. Kapcala Michal 82.91 % 4. 108 0 21.18 s 5.0992 21 1 0 0 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

PCC 2

01
Kapcalová Natálie
100 %
02
Demeter Roman
92.91 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 6 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kapcalová Natálie 100.00 % 2. 64 0 10.29 s 6.2196 11 3 0 0 0 0
2. Demeter Roman 94.42 % 4. 70 0 11.92 s 5.8725 14 0 0 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

2 steel, 6 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kapcalová Natálie 100.00 % 1. 66 0 10.16 s 6.4961 12 2 0 0 0 0
2. Demeter Roman 86.57 % 2. 64 0 11.38 s 5.6239 11 3 0 0 0 0
Situace 3 — Situace 3

4 steel, 9 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kapcalová Natálie 100.00 % 2. 102 0 20.80 s 4.9038 18 4 0 0 0 0
2. Demeter Roman 76.44 % 8. 102 0 27.21 s 3.7486 18 4 0 0 0 0
Situace 4 — Situace 4

4 steel, 9 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Demeter Roman 100.00 % 3. 108 0 21.19 s 5.0967 21 1 0 0 0 0
2. Kapcalová Natálie 91.66 % 4. 101 10 19.48 s 4.6715 20 0 1 1 0 0
Situace 5 — Situace 5

4 steel, 9 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kapcalová Natálie 100.00 % 3. 104 0 20.04 s 5.1896 19 3 0 0 0 0
2. Demeter Roman 97.59 % 5. 106 0 20.93 s 5.0645 20 2 0 0 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Celkové pořadí — všechny divize

01
Daněk Milan
Pistole Optic
100 %
02
Šindler Hynek
Pistole Optic
98.3 %
03
Kapcalová Natálie
PCC
94.99 %
4 Demeter Roman PCC 87.88 %
5 Januška Lukáš Pistole 77.15 %
6 Kapcala Michal Pistole Optic 73.4 %
7 Pospíšil Martin Pistole 71.17 %
8 Sixta Bedřich Pistole 69.31 %
9 Konečný Štěpán Pistole 56.91 %
Výsledky po situacích
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 6 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 1
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Januška Lukáš Pistole 100.00 % 68 0 10.67 s 6.3730 13 1 0 0 0 0
2. Kapcalová Natálie PCC 97.59 % 64 0 10.29 s 6.2196 11 3 0 0 0 0
3. Daněk Milan Pistole Optic 96.65 % 64 0 10.39 s 6.1598 11 3 0 0 0 0
4. Demeter Roman PCC 92.15 % 70 0 11.92 s 5.8725 14 0 0 0 0 0
5. Šindler Hynek Pistole Optic 85.62 % 53 10 7.88 s 5.4569 9 2 2 1 0 0
6. Konečný Štěpán Pistole 77.59 % 58 0 11.73 s 4.9446 10 2 2 0 0 0
7. Sixta Bedřich Pistole 74.13 % 60 0 12.70 s 4.7244 9 5 0 0 0 0
8. Pospíšil Martin Pistole 68.90 % 62 0 14.12 s 4.3909 11 2 1 0 0 0
9. Kapcala Michal Pistole Optic 63.91 % 66 10 13.75 s 4.0727 12 2 0 0 1 0
Situace 2 — Situace 2

2 steel, 6 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 2
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kapcalová Natálie PCC 100.00 % 66 0 10.16 s 6.4961 12 2 0 0 0 0
2. Demeter Roman PCC 86.57 % 64 0 11.38 s 5.6239 11 3 0 0 0 0
3. Daněk Milan Pistole Optic 70.28 % 62 0 13.58 s 4.5655 10 4 0 0 0 0
4. Kapcala Michal Pistole Optic 47.92 % 56 0 17.99 s 3.1128 9 3 2 0 0 0
5. Šindler Hynek Pistole Optic 45.24 % 59 20 13.27 s 2.9390 11 1 1 1 1 0
6. Pospíšil Martin Pistole 38.60 % 59 10 19.54 s 2.5077 10 3 0 1 0 0
7. Januška Lukáš Pistole 33.60 % 64 0 29.32 s 2.1828 12 1 1 0 0 0
8. Konečný Štěpán Pistole 23.04 % 52 20 21.38 s 1.4967 9 2 1 2 0 0
9. Sixta Bedřich Pistole 19.38 % 54 20 27.00 s 1.2593 10 1 1 2 0 0
Situace 3 — Situace 3

4 steel, 9 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 3
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek Pistole Optic 100.00 % 97 10 15.15 s 5.7426 17 4 0 1 0 0
2. Kapcalová Natálie PCC 85.39 % 102 0 20.80 s 4.9038 18 4 0 0 0 0
3. Daněk Milan Pistole Optic 83.33 % 106 0 22.15 s 4.7856 20 2 0 0 0 0
4. Januška Lukáš Pistole 82.40 % 98 0 20.71 s 4.7320 17 4 1 0 0 0
5. Sixta Bedřich Pistole 81.76 % 94 0 20.02 s 4.6953 15 6 1 0 0 0
6. Pospíšil Martin Pistole 79.72 % 96 0 20.97 s 4.5780 16 5 1 0 0 0
7. Kapcala Michal Pistole Optic 68.48 % 86 0 21.87 s 3.9323 13 6 3 0 0 0
8. Demeter Roman PCC 65.28 % 102 0 27.21 s 3.7486 18 4 0 0 0 0
9. Konečný Štěpán Pistole 51.06 % 89 10 26.94 s 2.9324 13 8 0 1 0 0
Situace 4 — Situace 4

4 steel, 9 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 4
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek Pistole Optic 100.00 % 102 0 15.86 s 6.4313 18 4 0 0 0 0
2. Daněk Milan Pistole Optic 98.01 % 104 0 16.50 s 6.3030 20 1 1 0 0 0
3. Demeter Roman PCC 79.25 % 108 0 21.19 s 5.0967 21 1 0 0 0 0
4. Kapcalová Natálie PCC 72.64 % 101 10 19.48 s 4.6715 20 0 1 1 0 0
5. Januška Lukáš Pistole 70.79 % 103 20 18.23 s 4.5529 20 1 0 1 1 0
6. Kapcala Michal Pistole Optic 61.92 % 108 10 24.61 s 3.9821 21 1 0 0 1 0
7. Sixta Bedřich Pistole 61.17 % 88 0 22.37 s 3.9338 14 5 3 0 0 0
8. Konečný Štěpán Pistole 54.82 % 82 0 23.26 s 3.5254 11 8 3 0 0 0
9. Pospíšil Martin Pistole 53.15 % 82 0 23.99 s 3.4181 10 10 2 0 0 0
Situace 5 — Situace 5

4 steel, 9 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 5
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Daněk Milan Pistole Optic 100.00 % 104 0 16.91 s 6.1502 19 3 0 0 0 0
2. Šindler Hynek Pistole Optic 97.71 % 106 0 17.64 s 6.0091 20 2 0 0 0 0
3. Kapcalová Natálie PCC 84.38 % 104 0 20.04 s 5.1896 19 3 0 0 0 0
4. Kapcala Michal Pistole Optic 82.91 % 108 0 21.18 s 5.0992 21 1 0 0 0 0
5. Demeter Roman PCC 82.35 % 106 0 20.93 s 5.0645 20 2 0 0 0 0
6. Pospíšil Martin Pistole 74.57 % 102 0 22.24 s 4.5863 18 4 0 0 0 0
7. Sixta Bedřich Pistole 66.19 % 106 0 26.04 s 4.0707 20 2 0 0 0 0
8. Januška Lukáš Pistole 60.78 % 104 0 27.82 s 3.7383 19 3 0 0 0 0
9. Konečný Štěpán Pistole 50.64 % 85 10 24.08 s 3.1146 13 6 2 1 0 0

Pořadí a % určuje srovnání napříč všemi divizemi dohromady (jiný vítěz než ve vlastní divizi, proto se % může lišit od záložky konkrétní divize). Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Squad 1

9 / 10
90% obsazeno
1 Šindler Hynek Nezapl.
Pistole Optic
2 Kapcalová Natálie Nezapl.
PCC
3 Sixta Bedřich Nezapl.
Pistole
4 Daněk Milan Nezapl.
Pistole Optic
5 Januška Lukáš Nezapl.
Pistole
6 Konečný Štěpán Nezapl.
Pistole
7 Demeter Roman Nezapl.
PCC
8 Pospíšil Martin Nezapl.
Pistole
9 Kapcala Michal Nezapl.
Pistole Optic
1 volné místo