Přejít na obsah
Trénink

Trénink

Startovné 400 Kč / kat.
Závod proběhl

Detaily tréninku

400 za kategorii
Cena se platí za každou kategorii zvlášť

Popis

Střelecký IPSC trénink

Počet Stage: 4

Vedoucí tréninku a rozhodčí:
  • Hynek Šindler

Platba: v hotovnosti na místě

Trénink zaměřený na zlepšení střeleckých dovedností, řešení střeleckých situací a pohybu ve stage.
Organizace a pravidla
Průběh závodu a pravidla
Hynek Šindler
608 226 335
Registrace
Roman Zikán
774 537 150
Kalibrační zbraň
CZ75 Shadow 2
Divize
  • PCC (Karabina v pistolové ráži, Pistol Caliber Carbine (konverze))
  • Pistole (Pistole bez optiky, otevřená mířidla (Standard, Production))
  • Pistole Optic (Pistole s montovanou optikou (Open, Standard Optics, Production Optics))

Bezpečnost na střelnici

Manipulace se zbraní je povolena pouze ve vyznačených bezpečných zónách — se střelivem se zde naopak manipulovat nesmí. Mimo bezpečné zóny platí opak: se zbraní se manipulovat nesmí (zůstává vybitá, PCC s vlaječkou v komoře a hlavní vzhůru, při přenosu ústím nad ramenem), manipulace se střelivem (např. plnění zásobníků) je zde povolena. Nabíjení zbraně na střelnici pouze na palebné čáře výhradně na povel rozhodčího. Ochrana zraku a sluchu povinná. Závodníci startují na vlastní nebezpečí a jsou odpovědni za jimi způsobenou škodu a újmu.

Kdo se může zúčastnit a co si vzít s sebou

Účast: Všichni střelci s platným zbrojním oprávněním. Doklady: průkaz totožnosti.

Změna propozic vyhrazena.

Výsledky

Pistole 4

01
Januška Lukáš
100 %
02
Kupka Standa
87.68 %
03
Kapcala Michal
54.04 %
4 Schindler Karel 52.53 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

4 steel, 5 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kupka Standa 100.00 % 7. 64 0 11.85 s 5.4008 11 3 0 0 0 0
2. Januška Lukáš 80.89 % 8. 65 10 12.59 s 4.3685 13 0 0 1 0 0
3. Schindler Karel 56.37 % 11. 64 0 21.02 s 3.0447 11 3 0 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

4 steel, 5 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Januška Lukáš 100.00 % 5. 62 0 11.53 s 5.3773 10 4 0 0 0 0
2. Kupka Standa 94.01 % 7. 64 0 12.66 s 5.0553 11 3 0 0 0 0
3. Schindler Karel 64.09 % 11. 68 0 19.73 s 3.4465 13 1 0 0 0 0
Situace 3 — Situace 3

7 steel, 12 paper, some noshoots · 31 ran · max 155 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Januška Lukáš 100.00 % 4. 146 20 33.01 s 3.8170 28 2 0 1 1 0
2. Kupka Standa 59.54 % 7. 126 40 37.84 s 2.2727 22 5 1 3 1 0
3. Schindler Karel 41.06 % 11. 124 40 53.59 s 1.5675 21 6 1 3 1 0
Situace 4 — Situace 4

7 steel, 12 paper, 2 disappearing, some noshoots · 31 ran · max 155 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kupka Standa 100.00 % 6. 134 10 33.37 s 3.7159 23 6 1 1 0 0
2. Januška Lukáš 94.41 % 7. 145 0 41.33 s 3.5083 26 5 0 0 0 0
3. Schindler Karel 60.03 % 11. 116 10 47.52 s 2.2306 17 9 4 0 1 0
Situace 5 — Situace 5

4 steel, 9 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Januška Lukáš 100.00 % 7. 106 0 31.59 s 3.3555 20 2 0 0 0 0
2. Kupka Standa 80.52 % 8. 104 0 38.49 s 2.7020 19 3 0 0 0 0
3. Schindler Karel 37.80 % 10. 84 20 50.46 s 1.2683 14 4 2 2 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Pistole Optic 5

01
Šindler Hynek
100 %
02
Daněk Milan
98.36 %
03
Foltýn Petr
97.44 %
4 Paveza Václav 76.66 %
5 Veselý Václav 47.99 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

4 steel, 5 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 1. 66 0 8.62 s 7.6566 13 0 1 0 0 0
2. Paveza Václav 83.50 % 2. 64 0 10.01 s 6.3936 11 3 0 0 0 0
3. Daněk Milan 81.87 % 3. 64 0 10.21 s 6.2684 11 3 0 0 0 0
4. Foltýn Petr 71.88 % 6. 57 10 8.54 s 5.5035 10 2 1 1 0 0
5. Veselý Václav 56.10 % 9. 64 0 14.90 s 4.2953 11 3 0 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

4 steel, 5 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 1. 62 0 8.17 s 7.5887 11 2 1 0 0 0
2. Foltýn Petr 95.47 % 2. 66 0 9.11 s 7.2448 12 2 0 0 0 0
3. Daněk Milan 74.61 % 3. 62 0 10.95 s 5.6621 11 2 1 0 0 0
5. Veselý Václav 60.90 % 9. 66 0 14.28 s 4.6218 12 2 0 0 0 0
6. Paveza Václav 56.31 % 10. 65 10 12.87 s 4.2735 13 0 0 1 0 0
Situace 3 — Situace 3

7 steel, 12 paper, some noshoots · 31 ran · max 155 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Daněk Milan 100.00 % 1. 137 0 27.38 s 5.0037 23 7 1 0 0 0
2. Foltýn Petr 95.55 % 2. 140 20 25.10 s 4.7809 25 5 0 1 1 0
3. Šindler Hynek 72.38 % 5. 136 20 32.03 s 3.6216 25 3 2 1 1 0
5. Veselý Václav 42.33 % 8. 133 20 53.35 s 2.1181 24 4 1 2 0 0
6. Paveza Václav 36.64 % 9. 123 60 34.36 s 1.8335 22 4 1 4 1 1
Situace 4 — Situace 4

7 steel, 12 paper, 2 disappearing, some noshoots · 31 ran · max 155 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 1. 142 0 26.38 s 5.3829 26 4 0 0 0 0
2. Foltýn Petr 94.20 % 2. 144 0 28.40 s 5.0704 27 3 0 0 0 0
3. Paveza Václav 88.84 % 3. 147 0 30.74 s 4.7820 27 4 0 0 0 0
4. Daněk Milan 85.21 % 4. 136 10 27.47 s 4.5868 23 7 0 1 0 0
6. Veselý Václav 44.48 % 10. 132 0 55.13 s 2.3943 21 9 0 0 0 0
Situace 5 — Situace 5

4 steel, 9 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Daněk Milan 100.00 % 2. 102 10 22.36 s 4.1145 18 4 0 0 1 0
2. Šindler Hynek 98.08 % 3. 96 0 23.79 s 4.0353 16 5 1 0 0 0
3. Paveza Václav 93.15 % 5. 98 0 25.57 s 3.8326 16 6 0 0 0 0
4. Foltýn Petr 82.42 % 6. 102 0 30.08 s 3.3910 18 4 0 0 0 0
6. Veselý Václav 27.92 % 11. 102 0 88.79 s 1.1488 18 4 0 0 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

PCC 1

01
Kapcalová Natálie
100 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

4 steel, 5 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kapcalová Natálie 100.00 % 4. 64 0 10.51 s 6.0894 11 3 0 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

4 steel, 5 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Kapcalová Natálie 95.36 % 6. 60 0 11.20 s 5.3571 10 3 1 0 0 0
Situace 3 — Situace 3

7 steel, 12 paper, some noshoots · 31 ran · max 155 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kapcalová Natálie 100.00 % 3. 143 0 32.11 s 4.4534 25 6 0 0 0 0
Situace 4 — Situace 4

7 steel, 12 paper, 2 disappearing, some noshoots · 31 ran · max 155 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Kapcalová Natálie 83.03 % 8. 143 10 40.00 s 3.3250 26 4 1 0 1 0
Situace 5 — Situace 5

4 steel, 9 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Kapcalová Natálie 86.86 % 4. 104 0 26.13 s 3.9801 19 3 0 0 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Celkové pořadí — všechny divize

01
Šindler Hynek
Pistole Optic
100 %
02
Daněk Milan
Pistole Optic
98.28 %
03
Foltýn Petr
Pistole Optic
97.74 %
4 Kapcalová Natálie PCC 86.17 %
5 Januška Lukáš Pistole 77.24 %
6 Paveza Václav Pistole Optic 76.26 %
7 Kupka Standa Pistole 67.11 %
8 Veselý Václav Pistole Optic 48.41 %
9 Schindler Karel Pistole 40.25 %
Výsledky po situacích
Situace 1 — Situace 1

4 steel, 5 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 1
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek Pistole Optic 100.00 % 66 0 8.62 s 7.6566 13 0 1 0 0 0
2. Paveza Václav Pistole Optic 83.50 % 64 0 10.01 s 6.3936 11 3 0 0 0 0
3. Daněk Milan Pistole Optic 81.87 % 64 0 10.21 s 6.2684 11 3 0 0 0 0
4. Kapcalová Natálie PCC 79.53 % 64 0 10.51 s 6.0894 11 3 0 0 0 0
6. Foltýn Petr Pistole Optic 71.88 % 57 10 8.54 s 5.5035 10 2 1 1 0 0
7. Kupka Standa Pistole 70.54 % 64 0 11.85 s 5.4008 11 3 0 0 0 0
8. Januška Lukáš Pistole 57.06 % 65 10 12.59 s 4.3685 13 0 0 1 0 0
9. Veselý Václav Pistole Optic 56.10 % 64 0 14.90 s 4.2953 11 3 0 0 0 0
11. Schindler Karel Pistole 39.77 % 64 0 21.02 s 3.0447 11 3 0 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

4 steel, 5 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 2
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek Pistole Optic 100.00 % 62 0 8.17 s 7.5887 11 2 1 0 0 0
2. Foltýn Petr Pistole Optic 95.47 % 66 0 9.11 s 7.2448 12 2 0 0 0 0
3. Daněk Milan Pistole Optic 74.61 % 62 0 10.95 s 5.6621 11 2 1 0 0 0
5. Januška Lukáš Pistole 70.86 % 62 0 11.53 s 5.3773 10 4 0 0 0 0
6. Kapcalová Natálie PCC 70.59 % 60 0 11.20 s 5.3571 10 3 1 0 0 0
7. Kupka Standa Pistole 66.62 % 64 0 12.66 s 5.0553 11 3 0 0 0 0
9. Veselý Václav Pistole Optic 60.90 % 66 0 14.28 s 4.6218 12 2 0 0 0 0
10. Paveza Václav Pistole Optic 56.31 % 65 10 12.87 s 4.2735 13 0 0 1 0 0
11. Schindler Karel Pistole 45.42 % 68 0 19.73 s 3.4465 13 1 0 0 0 0
Situace 3 — Situace 3

7 steel, 12 paper, some noshoots · 31 ran · max 155 bodů

Situace 3
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Daněk Milan Pistole Optic 100.00 % 137 0 27.38 s 5.0037 23 7 1 0 0 0
2. Foltýn Petr Pistole Optic 95.55 % 140 20 25.10 s 4.7809 25 5 0 1 1 0
3. Kapcalová Natálie PCC 89.00 % 143 0 32.11 s 4.4534 25 6 0 0 0 0
4. Januška Lukáš Pistole 76.28 % 146 20 33.01 s 3.8170 28 2 0 1 1 0
5. Šindler Hynek Pistole Optic 72.38 % 136 20 32.03 s 3.6216 25 3 2 1 1 0
7. Kupka Standa Pistole 45.42 % 126 40 37.84 s 2.2727 22 5 1 3 1 0
8. Veselý Václav Pistole Optic 42.33 % 133 20 53.35 s 2.1181 24 4 1 2 0 0
9. Paveza Václav Pistole Optic 36.64 % 123 60 34.36 s 1.8335 22 4 1 4 1 1
11. Schindler Karel Pistole 31.33 % 124 40 53.59 s 1.5675 21 6 1 3 1 0
Situace 4 — Situace 4

7 steel, 12 paper, 2 disappearing, some noshoots · 31 ran · max 155 bodů

Situace 4
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek Pistole Optic 100.00 % 142 0 26.38 s 5.3829 26 4 0 0 0 0
2. Foltýn Petr Pistole Optic 94.20 % 144 0 28.40 s 5.0704 27 3 0 0 0 0
3. Paveza Václav Pistole Optic 88.84 % 147 0 30.74 s 4.7820 27 4 0 0 0 0
4. Daněk Milan Pistole Optic 85.21 % 136 10 27.47 s 4.5868 23 7 0 1 0 0
6. Kupka Standa Pistole 69.03 % 134 10 33.37 s 3.7159 23 6 1 1 0 0
7. Januška Lukáš Pistole 65.18 % 145 0 41.33 s 3.5083 26 5 0 0 0 0
8. Kapcalová Natálie PCC 61.77 % 143 10 40.00 s 3.3250 26 4 1 0 1 0
10. Veselý Václav Pistole Optic 44.48 % 132 0 55.13 s 2.3943 21 9 0 0 0 0
11. Schindler Karel Pistole 41.44 % 116 10 47.52 s 2.2306 17 9 4 0 1 0
Situace 5 — Situace 5

4 steel, 9 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 5
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Daněk Milan Pistole Optic 89.79 % 102 10 22.36 s 4.1145 18 4 0 0 1 0
3. Šindler Hynek Pistole Optic 88.07 % 96 0 23.79 s 4.0353 16 5 1 0 0 0
4. Kapcalová Natálie PCC 86.86 % 104 0 26.13 s 3.9801 19 3 0 0 0 0
5. Paveza Václav Pistole Optic 83.64 % 98 0 25.57 s 3.8326 16 6 0 0 0 0
6. Foltýn Petr Pistole Optic 74.00 % 102 0 30.08 s 3.3910 18 4 0 0 0 0
7. Januška Lukáš Pistole 73.23 % 106 0 31.59 s 3.3555 20 2 0 0 0 0
8. Kupka Standa Pistole 58.97 % 104 0 38.49 s 2.7020 19 3 0 0 0 0
10. Schindler Karel Pistole 27.68 % 84 20 50.46 s 1.2683 14 4 2 2 0 0
11. Veselý Václav Pistole Optic 25.07 % 102 0 88.79 s 1.1488 18 4 0 0 0 0

Pořadí a % určuje srovnání napříč všemi divizemi dohromady (jiný vítěz než ve vlastní divizi, proto se % může lišit od záložky konkrétní divize). Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Squad 1

10 / 10
100% obsazeno
1 Šindler Hynek Nezapl.
Pistole Optic
2 Kapcalová Natálie Nezapl.
PCC
3 Daněk Milan Nezapl.
Pistole Optic
4 Foltýn Petr Nezapl.
Pistole Optic
5 Januška Lukáš Nezapl.
Pistole
6 Veselý Václav Nezapl.
Pistole Optic
7 Kupka Standa Nezapl.
Pistole
8 Paveza Václav Nezapl.
Pistole Optic
9 Schindler Karel Nezapl.
Pistole
10 Kapcala Michal Nezapl.
Pistole
Obsazeno