Přejít na obsah
Trénink

Trénink

Startovné 400 Kč / kat.
Závod proběhl

Detaily tréninku

400 za kategorii
Cena se platí za každou kategorii zvlášť

Popis

Střelecký IPSC trénink

Počet Stage: 4

Vedoucí tréninku a rozhodčí:
  • Hynek Šindler

Platba: v hotovnosti na místě

Trénink zaměřený na zlepšení střeleckých dovedností, řešení střeleckých situací a pohybu ve stage.
Organizace a pravidla
Průběh závodu a pravidla
Hynek Šindler
608 226 335
Registrace
Roman Zikán
774 537 150
Kalibrační zbraň
CZ75 Shadow 2
Divize
  • PCC (Karabina v pistolové ráži, Pistol Caliber Carbine (konverze))
  • Pistole (Pistole bez optiky, otevřená mířidla (Standard, Production))
  • Pistole Optic (Pistole s montovanou optikou (Open, Standard Optics, Production Optics))

Bezpečnost na střelnici

Manipulace se zbraní je povolena pouze ve vyznačených bezpečných zónách — se střelivem se zde naopak manipulovat nesmí. Mimo bezpečné zóny platí opak: se zbraní se manipulovat nesmí (zůstává vybitá, PCC s vlaječkou v komoře a hlavní vzhůru, při přenosu ústím nad ramenem), manipulace se střelivem (např. plnění zásobníků) je zde povolena. Nabíjení zbraně na střelnici pouze na palebné čáře výhradně na povel rozhodčího. Ochrana zraku a sluchu povinná. Závodníci startují na vlastní nebezpečí a jsou odpovědni za jimi způsobenou škodu a újmu.

Kdo se může zúčastnit a co si vzít s sebou

Účast: Všichni střelci s platným zbrojním oprávněním. Doklady: průkaz totožnosti.

Změna propozic vyhrazena.

Výsledky

Pistole 7

01
Zikán Roman
100 %
02
Januška Lukáš
83.15 %
03
Sixta Bedřich
62.4 %
4 Veselý Václav 54.81 %
5 Pospíšil Martin 51.91 %
6 Konečný Štěpán 49.7 %
7 Schindler Karel 41.73 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 3 paper, some noshoots · 8 ran · max 40 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Zikán Roman 100.00 % 2. 36 0 4.93 s 7.3022 6 2 0 0 0 0
2. Januška Lukáš 81.83 % 4. 34 0 5.69 s 5.9754 5 3 0 0 0 0
3. Sixta Bedřich 76.20 % 5. 36 0 6.47 s 5.5641 6 2 0 0 0 0
5. Pospíšil Martin 61.41 % 7. 30 0 6.69 s 4.4843 4 3 1 0 0 0
6. Konečný Štěpán 53.92 % 8. 40 0 10.16 s 3.9370 8 0 0 0 0 0
7. Veselý Václav 51.32 % 9. 38 0 10.14 s 3.7475 7 1 0 0 0 0
8. Schindler Karel 28.37 % 10. 36 0 17.38 s 2.0713 7 0 1 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

6 steel, 5 paper, some noshoots · 16 ran · max 80 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Zikán Roman 100.00 % 1. 76 0 12.81 s 5.9329 14 2 0 0 0 0
3. Januška Lukáš 57.34 % 5. 73 10 18.52 s 3.4017 14 1 0 1 0 0
4. Sixta Bedřich 51.91 % 6. 61 10 16.56 s 3.0797 8 7 0 1 0 0
5. Veselý Václav 46.62 % 7. 72 0 26.03 s 2.7660 13 2 1 0 0 0
6. Schindler Karel 30.71 % 8. 70 0 38.42 s 1.8220 12 3 1 0 0 0
7. Konečný Štěpán 25.59 % 9. 62 20 27.66 s 1.5184 10 4 0 2 0 0
8. Pospíšil Martin 23.75 % 10. 58 20 26.97 s 1.4090 9 4 1 2 0 0
Situace 3 — Situace 3

5 steel, 12 paper, 2 disappearing, some noshoots · 29 ran · max 145 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Januška Lukáš 100.00 % 3. 121 0 23.07 s 5.2449 19 8 2 0 0 0
2. Zikán Roman 95.53 % 4. 129 10 23.75 s 5.0105 21 8 0 0 1 0
3. Sixta Bedřich 91.14 % 5. 126 0 26.36 s 4.7800 22 5 1 0 0 0
5. Pospíšil Martin 67.18 % 7. 120 10 31.22 s 3.5234 19 8 1 0 1 0
6. Veselý Václav 59.30 % 8. 123 0 39.55 s 3.1100 20 7 2 0 0 0
7. Schindler Karel 49.61 % 9. 130 10 46.12 s 2.6019 24 3 1 1 0 0
8. Konečný Štěpán 41.27 % 10. 118 30 40.65 s 2.1648 21 4 1 2 1 0
Situace 4 — Situace 4

5 steel, 12 paper, 2 disappearing, some noshoots · 29 ran · max 145 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Zikán Roman 100.00 % 1. 131 0 22.62 s 5.7913 23 5 1 0 0 0
2. Januška Lukáš 79.10 % 4. 118 0 25.76 s 4.5807 18 9 1 0 0 0
4. Konečný Štěpán 56.20 % 6. 123 0 37.79 s 3.2548 20 7 2 0 0 0
5. Veselý Václav 54.69 % 7. 136 10 39.78 s 3.1674 26 2 0 0 1 0
6. Sixta Bedřich 50.52 % 8. 113 30 28.37 s 2.9256 16 11 0 1 2 0
7. Pospíšil Martin 45.22 % 9. 105 30 28.64 s 2.6187 18 4 3 2 1 0
8. Schindler Karel 44.04 % 10. 135 0 52.93 s 2.5505 25 3 1 0 0 0
Situace 5 — Situace 5

1 steel, 8 paper, some noshoots · 17 ran · max 85 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Zikán Roman 100.00 % 1. 69 0 11.55 s 5.9740 9 8 0 0 0 0
3. Januška Lukáš 79.88 % 5. 69 0 14.46 s 4.7718 9 8 0 0 0 0
4. Konečný Štěpán 69.87 % 6. 73 0 17.49 s 4.1738 11 6 0 0 0 0
5. Pospíšil Martin 55.34 % 7. 66 10 16.94 s 3.3058 12 1 3 1 0 0
6. Veselý Václav 52.53 % 8. 75 0 23.90 s 3.1381 12 5 0 0 0 0
7. Schindler Karel 37.81 % 9. 68 10 25.68 s 2.2586 10 6 0 1 0 0
8. Sixta Bedřich 32.29 % 10. 61 30 16.07 s 1.9291 9 5 1 2 1 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Pistole Optic 3

01
Daněk Milan
100 %
02
Šindler Hynek
97.86 %
03
Kupka Standa
74.51 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 3 paper, some noshoots · 8 ran · max 40 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Daněk Milan 100.00 % 1. 40 0 4.92 s 8.1301 8 0 0 0 0 0
2. Šindler Hynek 80.52 % 3. 40 0 6.11 s 6.5466 8 0 0 0 0 0
4. Kupka Standa 73.53 % 6. 32 0 5.96 s 5.3691 5 2 1 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

6 steel, 5 paper, some noshoots · 16 ran · max 80 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Daněk Milan 100.00 % 2. 74 0 15.39 s 4.8083 13 3 0 0 0 0
2. Šindler Hynek 85.88 % 3. 78 0 18.89 s 4.1292 15 1 0 0 0 0
2. Kupka Standa 66.58 % 4. 70 0 17.72 s 3.9503 12 3 1 0 0 0
Situace 3 — Situace 3

5 steel, 12 paper, 2 disappearing, some noshoots · 29 ran · max 145 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 1. 133 0 22.34 s 5.9534 23 6 0 0 0 0
2. Daněk Milan 97.34 % 2. 141 0 24.33 s 5.7953 27 2 0 0 0 0
4. Kupka Standa 74.53 % 6. 118 10 27.63 s 3.9088 19 7 2 1 0 0
Situace 4 — Situace 4

5 steel, 12 paper, 2 disappearing, some noshoots · 29 ran · max 145 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 2. 134 10 22.85 s 5.4267 26 1 1 1 0 0
2. Daněk Milan 94.86 % 3. 134 0 26.03 s 5.1479 25 3 0 0 0 0
3. Kupka Standa 67.87 % 5. 129 0 32.82 s 3.9305 21 8 0 0 0 0
Situace 5 — Situace 5

1 steel, 8 paper, some noshoots · 17 ran · max 85 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Daněk Milan 100.00 % 3. 73 0 14.62 s 4.9932 11 6 0 0 0 0
2. Šindler Hynek 97.01 % 4. 72 10 12.80 s 4.8438 13 2 1 1 0 0
2. Kupka Standa 88.04 % 2. 79 0 15.02 s 5.2597 14 3 0 0 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Celkové pořadí — všechny divize

01
Zikán Roman
Pistole
100 %
02
Daněk Milan
Pistole Optic
95.29 %
03
Šindler Hynek
Pistole Optic
93.53 %
4 Januška Lukáš Pistole 82.4 %
5 Kupka Standa Pistole Optic 74.39 %
6 Sixta Bedřich Pistole 61.12 %
7 Veselý Václav Pistole 54.59 %
8 Pospíšil Martin Pistole 51.18 %
9 Konečný Štěpán Pistole 49.89 %
10 Schindler Karel Pistole 41.48 %
Výsledky po situacích
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 3 paper, some noshoots · 8 ran · max 40 bodů

Situace 1
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Daněk Milan Pistole Optic 100.00 % 40 0 4.92 s 8.1301 8 0 0 0 0 0
2. Zikán Roman Pistole 89.82 % 36 0 4.93 s 7.3022 6 2 0 0 0 0
3. Šindler Hynek Pistole Optic 80.52 % 40 0 6.11 s 6.5466 8 0 0 0 0 0
4. Januška Lukáš Pistole 73.50 % 34 0 5.69 s 5.9754 5 3 0 0 0 0
5. Sixta Bedřich Pistole 68.44 % 36 0 6.47 s 5.5641 6 2 0 0 0 0
6. Kupka Standa Pistole Optic 66.04 % 32 0 5.96 s 5.3691 5 2 1 0 0 0
7. Pospíšil Martin Pistole 55.16 % 30 0 6.69 s 4.4843 4 3 1 0 0 0
8. Konečný Štěpán Pistole 48.43 % 40 0 10.16 s 3.9370 8 0 0 0 0 0
9. Veselý Václav Pistole 46.09 % 38 0 10.14 s 3.7475 7 1 0 0 0 0
10. Schindler Karel Pistole 25.48 % 36 0 17.38 s 2.0713 7 0 1 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

6 steel, 5 paper, some noshoots · 16 ran · max 80 bodů

Situace 2
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Zikán Roman Pistole 100.00 % 76 0 12.81 s 5.9329 14 2 0 0 0 0
2. Daněk Milan Pistole Optic 81.05 % 74 0 15.39 s 4.8083 13 3 0 0 0 0
3. Šindler Hynek Pistole Optic 69.60 % 78 0 18.89 s 4.1292 15 1 0 0 0 0
4. Kupka Standa Pistole Optic 66.58 % 70 0 17.72 s 3.9503 12 3 1 0 0 0
5. Januška Lukáš Pistole 57.34 % 73 10 18.52 s 3.4017 14 1 0 1 0 0
6. Sixta Bedřich Pistole 51.91 % 61 10 16.56 s 3.0797 8 7 0 1 0 0
7. Veselý Václav Pistole 46.62 % 72 0 26.03 s 2.7660 13 2 1 0 0 0
8. Schindler Karel Pistole 30.71 % 70 0 38.42 s 1.8220 12 3 1 0 0 0
9. Konečný Štěpán Pistole 25.59 % 62 20 27.66 s 1.5184 10 4 0 2 0 0
10. Pospíšil Martin Pistole 23.75 % 58 20 26.97 s 1.4090 9 4 1 2 0 0
Situace 3 — Situace 3

5 steel, 12 paper, 2 disappearing, some noshoots · 29 ran · max 145 bodů

Situace 3
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek Pistole Optic 100.00 % 133 0 22.34 s 5.9534 23 6 0 0 0 0
2. Daněk Milan Pistole Optic 97.34 % 141 0 24.33 s 5.7953 27 2 0 0 0 0
3. Januška Lukáš Pistole 88.10 % 121 0 23.07 s 5.2449 19 8 2 0 0 0
4. Zikán Roman Pistole 84.16 % 129 10 23.75 s 5.0105 21 8 0 0 1 0
5. Sixta Bedřich Pistole 80.29 % 126 0 26.36 s 4.7800 22 5 1 0 0 0
6. Kupka Standa Pistole Optic 65.66 % 118 10 27.63 s 3.9088 19 7 2 1 0 0
7. Pospíšil Martin Pistole 59.18 % 120 10 31.22 s 3.5234 19 8 1 0 1 0
8. Veselý Václav Pistole 52.24 % 123 0 39.55 s 3.1100 20 7 2 0 0 0
9. Schindler Karel Pistole 43.70 % 130 10 46.12 s 2.6019 24 3 1 1 0 0
10. Konečný Štěpán Pistole 36.36 % 118 30 40.65 s 2.1648 21 4 1 2 1 0
Situace 4 — Situace 4

5 steel, 12 paper, 2 disappearing, some noshoots · 29 ran · max 145 bodů

Situace 4
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Zikán Roman Pistole 100.00 % 131 0 22.62 s 5.7913 23 5 1 0 0 0
2. Šindler Hynek Pistole Optic 93.70 % 134 10 22.85 s 5.4267 26 1 1 1 0 0
3. Daněk Milan Pistole Optic 88.89 % 134 0 26.03 s 5.1479 25 3 0 0 0 0
4. Januška Lukáš Pistole 79.10 % 118 0 25.76 s 4.5807 18 9 1 0 0 0
5. Kupka Standa Pistole Optic 67.87 % 129 0 32.82 s 3.9305 21 8 0 0 0 0
6. Konečný Štěpán Pistole 56.20 % 123 0 37.79 s 3.2548 20 7 2 0 0 0
7. Veselý Václav Pistole 54.69 % 136 10 39.78 s 3.1674 26 2 0 0 1 0
8. Sixta Bedřich Pistole 50.52 % 113 30 28.37 s 2.9256 16 11 0 1 2 0
9. Pospíšil Martin Pistole 45.22 % 105 30 28.64 s 2.6187 18 4 3 2 1 0
10. Schindler Karel Pistole 44.04 % 135 0 52.93 s 2.5505 25 3 1 0 0 0
Situace 5 — Situace 5

1 steel, 8 paper, some noshoots · 17 ran · max 85 bodů

Situace 5
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Zikán Roman Pistole 100.00 % 69 0 11.55 s 5.9740 9 8 0 0 0 0
2. Kupka Standa Pistole Optic 88.04 % 79 0 15.02 s 5.2597 14 3 0 0 0 0
3. Daněk Milan Pistole Optic 83.58 % 73 0 14.62 s 4.9932 11 6 0 0 0 0
4. Šindler Hynek Pistole Optic 81.08 % 72 10 12.80 s 4.8438 13 2 1 1 0 0
5. Januška Lukáš Pistole 79.88 % 69 0 14.46 s 4.7718 9 8 0 0 0 0
6. Konečný Štěpán Pistole 69.87 % 73 0 17.49 s 4.1738 11 6 0 0 0 0
7. Pospíšil Martin Pistole 55.34 % 66 10 16.94 s 3.3058 12 1 3 1 0 0
8. Veselý Václav Pistole 52.53 % 75 0 23.90 s 3.1381 12 5 0 0 0 0
9. Schindler Karel Pistole 37.81 % 68 10 25.68 s 2.2586 10 6 0 1 0 0
10. Sixta Bedřich Pistole 32.29 % 61 30 16.07 s 1.9291 9 5 1 2 1 0

Pořadí a % určuje srovnání napříč všemi divizemi dohromady (jiný vítěz než ve vlastní divizi, proto se % může lišit od záložky konkrétní divize). Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Squad 1

10 / 10
100% obsazeno
1 Šindler Hynek Nezapl.
Pistole Optic
2 Sixta Bedřich Nezapl.
Pistole
3 Daněk Milan Nezapl.
Pistole Optic
4 Januška Lukáš Nezapl.
Pistole
5 Kupka Standa Nezapl.
Pistole Optic
6 Veselý Václav Nezapl.
Pistole
7 Pospíšil Martin Nezapl.
Pistole
8 Zikán Roman Nezapl.
Pistole
9 Schindler Karel Nezapl.
Pistole
10 Konečný Štěpán Nezapl.
Pistole
Obsazeno