Přejít na obsah
Trénink

Trénink

Startovné 400 Kč / kat.
Závod proběhl

Detaily tréninku

400 za kategorii
Cena se platí za každou kategorii zvlášť

Popis

Střelecký IPSC trénink

Počet Stage: 4

Vedoucí tréninku a rozhodčí:
  • Hynek Šindler

Platba: v hotovnosti na místě

Trénink zaměřený na zlepšení střeleckých dovedností, řešení střeleckých situací a pohybu ve stage.
Organizace a pravidla
Průběh závodu a pravidla
Hynek Šindler
608 226 335
Registrace
Roman Zikán
774 537 150
Kalibrační zbraň
CZ75 Shadow 2
Divize
  • PCC (Karabina v pistolové ráži, Pistol Caliber Carbine (konverze))
  • Pistole (Pistole bez optiky, otevřená mířidla (Standard, Production))
  • Pistole Optic (Pistole s montovanou optikou (Open, Standard Optics, Production Optics))

Bezpečnost na střelnici

Manipulace se zbraní je povolena pouze ve vyznačených bezpečných zónách — se střelivem se zde naopak manipulovat nesmí. Mimo bezpečné zóny platí opak: se zbraní se manipulovat nesmí (zůstává vybitá, PCC s vlaječkou v komoře a hlavní vzhůru, při přenosu ústím nad ramenem), manipulace se střelivem (např. plnění zásobníků) je zde povolena. Nabíjení zbraně na střelnici pouze na palebné čáře výhradně na povel rozhodčího. Ochrana zraku a sluchu povinná. Závodníci startují na vlastní nebezpečí a jsou odpovědni za jimi způsobenou škodu a újmu.

Kdo se může zúčastnit a co si vzít s sebou

Účast: Všichni střelci s platným zbrojním oprávněním. Doklady: průkaz totožnosti.

Změna propozic vyhrazena.

Výsledky

Pistole Optic 4

01
Daněk Milan
100 %
02
Zikán Roman
96.59 %
03
Šindler Hynek
93.11 %
4 Dvořák Milan 90.27 %
Výsledky po situacích — 7 situací
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 5 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Dvořák Milan 100.00 % 1. 52 0 7.22 s 7.2022 9 2 1 0 0 0
2. Zikán Roman 93.04 % 2. 52 0 7.76 s 6.7010 9 2 1 0 0 0
3. Daněk Milan 79.99 % 4. 56 0 9.72 s 5.7613 10 2 0 0 0 0
4. Šindler Hynek 34.50 % 5. 46 30 6.44 s 2.4845 8 2 0 2 0 1
Situace 2 — Situace 2

7 steel, 12 paper, some noshoots · 31 ran · max 155 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Daněk Milan 100.00 % 2. 145 0 28.74 s 5.0452 26 5 0 0 0 0
2. Šindler Hynek 99.21 % 3. 143 0 28.57 s 5.0053 26 4 1 0 0 0
3. Zikán Roman 83.74 % 4. 137 10 30.06 s 4.2249 22 9 0 0 1 0
4. Dvořák Milan 46.52 % 6. 134 50 35.79 s 2.3470 25 3 0 3 2 0
Situace 3 — Situace 3

7 steel, 12 paper, some noshoots · 31 ran · max 155 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Dvořák Milan 100.00 % 2. 137 0 27.72 s 4.9423 25 3 3 0 0 0
2. Daněk Milan 96.70 % 3. 133 0 27.83 s 4.7790 21 9 1 0 0 0
3. Šindler Hynek 83.56 % 4. 132 20 27.12 s 4.1298 23 5 2 1 1 0
4. Zikán Roman 83.35 % 5. 131 0 31.80 s 4.1195 19 12 0 0 0 0
Situace 4 — Situace 4

7 steel, 12 paper, some noshoots · 31 ran · max 155 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Zikán Roman 100.00 % 2. 133 0 27.33 s 4.8664 21 9 1 0 0 0
2. Dvořák Milan 94.45 % 3. 141 10 28.50 s 4.5965 25 5 1 0 1 0
3. Šindler Hynek 84.60 % 5. 138 10 31.09 s 4.1171 24 6 0 1 0 0
4. Daněk Milan 79.21 % 6. 133 30 26.72 s 3.8548 23 6 0 2 0 1
Situace 5 — Situace 5

2 steel, 6 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 2. 68 0 9.81 s 6.9317 13 1 0 0 0 0
2. Zikán Roman 89.79 % 3. 60 0 9.64 s 6.2241 9 5 0 0 0 0
3. Daněk Milan 89.01 % 4. 58 0 9.40 s 6.1702 9 4 1 0 0 0
4. Dvořák Milan 70.76 % 6. 62 0 12.64 s 4.9051 10 4 0 0 0 0
Situace 6 — Situace 6

2 steel, 6 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 6
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Daněk Milan 100.00 % 2. 66 0 10.44 s 6.3218 12 2 0 0 0 0
2. Šindler Hynek 98.56 % 3. 60 0 9.63 s 6.2305 10 3 1 0 0 0
3. Zikán Roman 91.49 % 4. 62 0 10.72 s 5.7836 10 4 0 0 0 0
4. Dvořák Milan 81.42 % 5. 56 0 10.88 s 5.1471 8 5 1 0 0 0
Situace 7 — Situace 7

3 steel, 6 paper, some noshoots · 15 ran · max 75 bodů

Situace 7
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Dvořák Milan 100.00 % 2. 73 0 12.02 s 6.0732 14 1 0 0 0 0
2. Daněk Milan 97.80 % 3. 67 0 11.28 s 5.9397 12 2 1 0 0 0
3. Zikán Roman 81.84 % 5. 59 0 11.87 s 4.9705 9 4 2 0 0 0
4. Šindler Hynek 80.32 % 6. 64 10 11.07 s 4.8780 11 3 0 1 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

PCC 2

01
Španihelová Tereza
100 %
02
Kapcalová Natálie
68.24 %
Výsledky po situacích — 7 situací
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 5 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kapcalová Natálie 100.00 % 3. 56 0 8.98 s 6.2361 10 2 0 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

7 steel, 12 paper, some noshoots · 31 ran · max 155 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 141 0 20.68 s 6.8182 24 7 0 0 0 0
2. Kapcalová Natálie 51.76 % 5. 141 0 39.95 s 3.5294 25 5 1 0 0 0
Situace 3 — Situace 3

7 steel, 12 paper, some noshoots · 31 ran · max 155 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 143 0 20.35 s 7.0270 25 6 0 0 0 0
2. Kapcalová Natálie 53.99 % 6. 151 0 39.80 s 3.7940 29 2 0 0 0 0
Situace 4 — Situace 4

7 steel, 12 paper, some noshoots · 31 ran · max 155 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 132 10 20.58 s 5.9281 22 7 1 1 0 0
2. Kapcalová Natálie 69.97 % 4. 139 0 33.51 s 4.1480 24 6 1 0 0 0
Situace 5 — Situace 5

2 steel, 6 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 66 0 7.52 s 8.7766 12 2 0 0 0 0
2. Kapcalová Natálie 61.39 % 5. 68 0 12.62 s 5.3883 13 1 0 0 0 0
Situace 6 — Situace 6

2 steel, 6 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 6
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 68 0 7.58 s 8.9710 13 1 0 0 0 0
2. Kapcalová Natálie 55.74 % 6. 66 0 13.20 s 5.0000 12 2 0 0 0 0
Situace 7 — Situace 7

3 steel, 6 paper, some noshoots · 15 ran · max 75 bodů

Situace 7
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 67 0 8.49 s 7.8916 11 4 0 0 0 0
2. Kapcalová Natálie 66.20 % 4. 71 0 13.59 s 5.2244 13 2 0 0 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Celkové pořadí — všechny divize

01
Španihelová Tereza
PCC
100 %
02
Daněk Milan
Pistole Optic
77.04 %
03
Zikán Roman
Pistole Optic
75.29 %
4 Šindler Hynek Pistole Optic 71.1 %
5 Dvořák Milan Pistole Optic 70.52 %
6 Kapcalová Natálie PCC 67.06 %
Výsledky po situacích
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 5 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 1
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Dvořák Milan Pistole Optic 100.00 % 52 0 7.22 s 7.2022 9 2 1 0 0 0
2. Zikán Roman Pistole Optic 93.04 % 52 0 7.76 s 6.7010 9 2 1 0 0 0
3. Kapcalová Natálie PCC 86.59 % 56 0 8.98 s 6.2361 10 2 0 0 0 0
4. Daněk Milan Pistole Optic 79.99 % 56 0 9.72 s 5.7613 10 2 0 0 0 0
5. Šindler Hynek Pistole Optic 34.50 % 46 30 6.44 s 2.4845 8 2 0 2 0 1
Situace 2 — Situace 2

7 steel, 12 paper, some noshoots · 31 ran · max 155 bodů

Situace 2
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 141 0 20.68 s 6.8182 24 7 0 0 0 0
2. Daněk Milan Pistole Optic 74.00 % 145 0 28.74 s 5.0452 26 5 0 0 0 0
3. Šindler Hynek Pistole Optic 73.41 % 143 0 28.57 s 5.0053 26 4 1 0 0 0
4. Zikán Roman Pistole Optic 61.96 % 137 10 30.06 s 4.2249 22 9 0 0 1 0
5. Kapcalová Natálie PCC 51.76 % 141 0 39.95 s 3.5294 25 5 1 0 0 0
6. Dvořák Milan Pistole Optic 34.42 % 134 50 35.79 s 2.3470 25 3 0 3 2 0
Situace 3 — Situace 3

7 steel, 12 paper, some noshoots · 31 ran · max 155 bodů

Situace 3
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 143 0 20.35 s 7.0270 25 6 0 0 0 0
2. Dvořák Milan Pistole Optic 70.33 % 137 0 27.72 s 4.9423 25 3 3 0 0 0
3. Daněk Milan Pistole Optic 68.01 % 133 0 27.83 s 4.7790 21 9 1 0 0 0
4. Šindler Hynek Pistole Optic 58.77 % 132 20 27.12 s 4.1298 23 5 2 1 1 0
5. Zikán Roman Pistole Optic 58.62 % 131 0 31.80 s 4.1195 19 12 0 0 0 0
6. Kapcalová Natálie PCC 53.99 % 151 0 39.80 s 3.7940 29 2 0 0 0 0
Situace 4 — Situace 4

7 steel, 12 paper, some noshoots · 31 ran · max 155 bodů

Situace 4
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 132 10 20.58 s 5.9281 22 7 1 1 0 0
2. Zikán Roman Pistole Optic 82.09 % 133 0 27.33 s 4.8664 21 9 1 0 0 0
3. Dvořák Milan Pistole Optic 77.54 % 141 10 28.50 s 4.5965 25 5 1 0 1 0
4. Kapcalová Natálie PCC 69.97 % 139 0 33.51 s 4.1480 24 6 1 0 0 0
5. Šindler Hynek Pistole Optic 69.45 % 138 10 31.09 s 4.1171 24 6 0 1 0 0
6. Daněk Milan Pistole Optic 65.03 % 133 30 26.72 s 3.8548 23 6 0 2 0 1
Situace 5 — Situace 5

2 steel, 6 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 5
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 66 0 7.52 s 8.7766 12 2 0 0 0 0
2. Šindler Hynek Pistole Optic 78.98 % 68 0 9.81 s 6.9317 13 1 0 0 0 0
3. Zikán Roman Pistole Optic 70.92 % 60 0 9.64 s 6.2241 9 5 0 0 0 0
4. Daněk Milan Pistole Optic 70.30 % 58 0 9.40 s 6.1702 9 4 1 0 0 0
5. Kapcalová Natálie PCC 61.39 % 68 0 12.62 s 5.3883 13 1 0 0 0 0
6. Dvořák Milan Pistole Optic 55.89 % 62 0 12.64 s 4.9051 10 4 0 0 0 0
Situace 6 — Situace 6

2 steel, 6 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 6
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 68 0 7.58 s 8.9710 13 1 0 0 0 0
2. Daněk Milan Pistole Optic 70.47 % 66 0 10.44 s 6.3218 12 2 0 0 0 0
3. Šindler Hynek Pistole Optic 69.45 % 60 0 9.63 s 6.2305 10 3 1 0 0 0
4. Zikán Roman Pistole Optic 64.47 % 62 0 10.72 s 5.7836 10 4 0 0 0 0
5. Dvořák Milan Pistole Optic 57.37 % 56 0 10.88 s 5.1471 8 5 1 0 0 0
6. Kapcalová Natálie PCC 55.74 % 66 0 13.20 s 5.0000 12 2 0 0 0 0
Situace 7 — Situace 7

3 steel, 6 paper, some noshoots · 15 ran · max 75 bodů

Situace 7
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 67 0 8.49 s 7.8916 11 4 0 0 0 0
2. Dvořák Milan Pistole Optic 76.96 % 73 0 12.02 s 6.0732 14 1 0 0 0 0
3. Daněk Milan Pistole Optic 75.27 % 67 0 11.28 s 5.9397 12 2 1 0 0 0
4. Kapcalová Natálie PCC 66.20 % 71 0 13.59 s 5.2244 13 2 0 0 0 0
5. Zikán Roman Pistole Optic 62.98 % 59 0 11.87 s 4.9705 9 4 2 0 0 0
6. Šindler Hynek Pistole Optic 61.81 % 64 10 11.07 s 4.8780 11 3 0 1 0 0

Pořadí a % určuje srovnání napříč všemi divizemi dohromady (jiný vítěz než ve vlastní divizi, proto se % může lišit od záložky konkrétní divize). Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Squad 1

7 / 10
70% obsazeno
1 Šindler Hynek Nezapl.
Pistole Optic
2 Zikán Roman Nezapl.
Pistole Optic
3 Kapcalová Natálie Nezapl.
PCC
4 Daněk Milan Nezapl.
Pistole Optic
5 Španihelová Tereza Nezapl.
PCC
6 Dvořák Milan Nezapl.
Pistole Optic
7 Demeter Roman Nezapl.
PCC
3 volná místa