Přejít na obsah
Trénink

Trénink

Startovné 400 Kč / kat.
Závod proběhl

Detaily tréninku

400 za kategorii
Cena se platí za každou kategorii zvlášť

Popis

Střelecký IPSC trénink

Počet Stage: 4

Vedoucí tréninku a rozhodčí:
  • Hynek Šindler

Platba: v hotovnosti na místě

Trénink zaměřený na zlepšení střeleckých dovedností, řešení střeleckých situací a pohybu ve stage.
Organizace a pravidla
Průběh závodu a pravidla
Hynek Šindler
608 226 335
Registrace
Roman Zikán
774 537 150
Kalibrační zbraň
CZ75 Shadow 2
Divize
  • PCC (Karabina v pistolové ráži, Pistol Caliber Carbine (konverze))
  • Pistole (Pistole bez optiky, otevřená mířidla (Standard, Production))
  • Pistole Optic (Pistole s montovanou optikou (Open, Standard Optics, Production Optics))

Bezpečnost na střelnici

Manipulace se zbraní je povolena pouze ve vyznačených bezpečných zónách — se střelivem se zde naopak manipulovat nesmí. Mimo bezpečné zóny platí opak: se zbraní se manipulovat nesmí (zůstává vybitá, PCC s vlaječkou v komoře a hlavní vzhůru, při přenosu ústím nad ramenem), manipulace se střelivem (např. plnění zásobníků) je zde povolena. Nabíjení zbraně na střelnici pouze na palebné čáře výhradně na povel rozhodčího. Ochrana zraku a sluchu povinná. Závodníci startují na vlastní nebezpečí a jsou odpovědni za jimi způsobenou škodu a újmu.

Kdo se může zúčastnit a co si vzít s sebou

Účast: Všichni střelci s platným zbrojním oprávněním. Doklady: průkaz totožnosti.

Změna propozic vyhrazena.

Výsledky

Pistole 3

01
Vlachynský Jaroslav
63.24 %
02
Grünberger Jakub
59.48 %
03
Žůrek Kamil
22.01 %
Výsledky po situacích — 4 situace
Situace 1 — Situace 1

3 steel, 6 paper, some noshoots · 15 ran · max 75 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Grünberger Jakub 69.98 % 6. 62 10 12.62 s 4.1204 10 4 0 1 0 0
3. Vlachynský Jaroslav 68.87 % 7. 66 10 13.81 s 4.0550 12 2 0 1 0 0
5. Žůrek Kamil 37.45 % 9. 62 10 23.58 s 2.2053 11 2 1 1 0 0
Situace 2 — Situace 2

5 steel, 14 paper, some noshoots · 33 ran · max 165 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
3. Vlachynský Jaroslav 67.69 % 7. 148 10 70.04 s 1.9703 26 6 0 1 0 0
4. Grünberger Jakub 59.48 % 8. 130 50 46.21 s 1.7312 22 6 2 3 2 0
5. Žůrek Kamil 17.69 % 9. 126 90 69.93 s 0.5148 22 5 1 5 4 0
Situace 3 — Situace 3

5 steel, 14 paper, some noshoots · 33 ran · max 165 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Vlachynský Jaroslav 59.97 % 6. 146 20 55.06 s 2.2884 26 5 1 1 1 0
4. Grünberger Jakub 31.65 % 8. 126 70 46.37 s 1.2077 21 6 3 3 4 0
5. Žůrek Kamil 17.11 % 9. 128 80 73.51 s 0.6530 23 4 1 5 3 0
Situace 4 — Situace 4

3 steel, 12 paper, some noshoots · 27 ran · max 135 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Grünberger Jakub 87.67 % 6. 121 0 33.46 s 3.6163 22 3 2 0 0 0
3. Vlachynský Jaroslav 58.65 % 7. 116 20 39.68 s 2.4194 21 3 2 1 1 0
5. Žůrek Kamil 24.70 % 9. 110 50 58.89 s 1.0188 19 5 0 3 2 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Pistole Optic 3

01
Daněk Milan
100 %
02
Paveza Václav
83.85 %
03
Šindler Hynek
75.56 %
Výsledky po situacích — 4 situace
Situace 1 — Situace 1

3 steel, 6 paper, some noshoots · 15 ran · max 75 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Daněk Milan 100.00 % 2. 71 0 9.31 s 7.6262 13 2 0 0 0 0
2. Šindler Hynek 88.68 % 3. 71 10 9.02 s 6.7627 13 2 0 0 1 0
3. Paveza Václav 88.22 % 4. 73 0 10.85 s 6.7281 14 1 0 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

5 steel, 14 paper, some noshoots · 33 ran · max 165 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Daněk Milan 100.00 % 2. 137 10 35.34 s 3.5937 20 12 1 0 1 0
2. Šindler Hynek 68.08 % 4. 154 20 54.77 s 2.4466 29 3 0 1 1 0
3. Paveza Václav 58.69 % 5. 122 40 38.88 s 2.1091 18 10 2 3 1 0
Situace 3 — Situace 3

5 steel, 14 paper, some noshoots · 33 ran · max 165 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Paveza Václav 100.00 % 3. 141 0 40.96 s 3.4424 24 6 3 0 0 0
2. Daněk Milan 94.12 % 4. 142 30 34.57 s 3.2398 24 7 1 1 2 0
3. Šindler Hynek 68.36 % 5. 151 40 47.17 s 2.3532 29 2 0 2 2 0
Situace 4 — Situace 4

3 steel, 12 paper, some noshoots · 27 ran · max 135 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Daněk Milan 100.00 % 2. 123 0 25.76 s 4.7748 22 4 1 0 0 0
2. Paveza Václav 86.40 % 3. 129 0 31.27 s 4.1254 24 3 0 0 0 0
3. Šindler Hynek 80.78 % 5. 121 0 31.37 s 3.8572 20 7 0 0 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

PCC 1

01
Španihelová Tereza
100 %
Výsledky po situacích — 4 situace
Situace 1 — Situace 1

3 steel, 6 paper, some noshoots · 15 ran · max 75 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 69 0 7.05 s 9.7872 12 3 0 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

5 steel, 14 paper, some noshoots · 33 ran · max 165 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 152 10 23.93 s 5.9340 28 4 0 1 0 0
Situace 3 — Situace 3

5 steel, 14 paper, some noshoots · 33 ran · max 165 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 149 0 24.20 s 6.1570 27 4 2 0 0 0
Situace 4 — Situace 4

3 steel, 12 paper, some noshoots · 27 ran · max 135 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 121 0 16.39 s 7.3826 20 7 0 0 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Celkové pořadí — všechny divize

01
Španihelová Tereza
PCC
100 %
02
Daněk Milan
Pistole Optic
61.58 %
03
Paveza Václav
Pistole Optic
51.46 %
4 Šindler Hynek Pistole Optic 46.94 %
5 Vlachynský Jaroslav Pistole 35.45 %
6 Grünberger Jakub Pistole 33 %
7 Žůrek Kamil Pistole 12.47 %
Výsledky po situacích
Situace 1 — Situace 1

3 steel, 6 paper, some noshoots · 15 ran · max 75 bodů

Situace 1
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 69 0 7.05 s 9.7872 12 3 0 0 0 0
2. Daněk Milan Pistole Optic 77.92 % 71 0 9.31 s 7.6262 13 2 0 0 0 0
3. Šindler Hynek Pistole Optic 69.10 % 71 10 9.02 s 6.7627 13 2 0 0 1 0
4. Paveza Václav Pistole Optic 68.74 % 73 0 10.85 s 6.7281 14 1 0 0 0 0
6. Grünberger Jakub Pistole 42.10 % 62 10 12.62 s 4.1204 10 4 0 1 0 0
7. Vlachynský Jaroslav Pistole 41.43 % 66 10 13.81 s 4.0550 12 2 0 1 0 0
9. Žůrek Kamil Pistole 22.53 % 62 10 23.58 s 2.2053 11 2 1 1 0 0
Situace 2 — Situace 2

5 steel, 14 paper, some noshoots · 33 ran · max 165 bodů

Situace 2
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 152 10 23.93 s 5.9340 28 4 0 1 0 0
2. Daněk Milan Pistole Optic 60.56 % 137 10 35.34 s 3.5937 20 12 1 0 1 0
4. Šindler Hynek Pistole Optic 41.23 % 154 20 54.77 s 2.4466 29 3 0 1 1 0
5. Paveza Václav Pistole Optic 35.54 % 122 40 38.88 s 2.1091 18 10 2 3 1 0
7. Vlachynský Jaroslav Pistole 33.20 % 148 10 70.04 s 1.9703 26 6 0 1 0 0
8. Grünberger Jakub Pistole 29.17 % 130 50 46.21 s 1.7312 22 6 2 3 2 0
9. Žůrek Kamil Pistole 8.68 % 126 90 69.93 s 0.5148 22 5 1 5 4 0
Situace 3 — Situace 3

5 steel, 14 paper, some noshoots · 33 ran · max 165 bodů

Situace 3
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 149 0 24.20 s 6.1570 27 4 2 0 0 0
3. Paveza Václav Pistole Optic 55.91 % 141 0 40.96 s 3.4424 24 6 3 0 0 0
4. Daněk Milan Pistole Optic 52.62 % 142 30 34.57 s 3.2398 24 7 1 1 2 0
5. Šindler Hynek Pistole Optic 38.22 % 151 40 47.17 s 2.3532 29 2 0 2 2 0
6. Vlachynský Jaroslav Pistole 37.17 % 146 20 55.06 s 2.2884 26 5 1 1 1 0
8. Grünberger Jakub Pistole 19.61 % 126 70 46.37 s 1.2077 21 6 3 3 4 0
9. Žůrek Kamil Pistole 10.61 % 128 80 73.51 s 0.6530 23 4 1 5 3 0
Situace 4 — Situace 4

3 steel, 12 paper, some noshoots · 27 ran · max 135 bodů

Situace 4
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 121 0 16.39 s 7.3826 20 7 0 0 0 0
2. Daněk Milan Pistole Optic 64.68 % 123 0 25.76 s 4.7748 22 4 1 0 0 0
3. Paveza Václav Pistole Optic 55.88 % 129 0 31.27 s 4.1254 24 3 0 0 0 0
5. Šindler Hynek Pistole Optic 52.25 % 121 0 31.37 s 3.8572 20 7 0 0 0 0
6. Grünberger Jakub Pistole 48.98 % 121 0 33.46 s 3.6163 22 3 2 0 0 0
7. Vlachynský Jaroslav Pistole 32.77 % 116 20 39.68 s 2.4194 21 3 2 1 1 0
9. Žůrek Kamil Pistole 13.80 % 110 50 58.89 s 1.0188 19 5 0 3 2 0

Pořadí a % určuje srovnání napříč všemi divizemi dohromady (jiný vítěz než ve vlastní divizi, proto se % může lišit od záložky konkrétní divize). Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Squad 1

9 / 10
90% obsazeno
1 Šindler Hynek Nezapl.
Pistole Optic
2 Daněk Milan Nezapl.
Pistole Optic
3 Piatke Ondřej Nezapl.
Pistole
4 Vlachynský Jaroslav Nezapl.
Pistole
5 Paveza Václav Nezapl.
Pistole Optic
6 Španihelová Tereza Nezapl.
PCC
7 Grünberger Jakub Nezapl.
Pistole
8 Pilnáček Ondřej Nezapl.
Pistole
9 Žůrek Kamil Nezapl.
Pistole
1 volné místo