Přejít na obsah
Trénink

Trénink

Startovné 400 Kč / kat.
Závod proběhl

Detaily tréninku

400 za kategorii
Cena se platí za každou kategorii zvlášť

Popis

Střelecký IPSC trénink

Počet Stage: 4

Vedoucí tréninku a rozhodčí:
  • Hynek Šindler

Platba: v hotovnosti na místě

Trénink zaměřený na zlepšení střeleckých dovedností, řešení střeleckých situací a pohybu ve stage.
Organizace a pravidla
Průběh závodu a pravidla
Hynek Šindler
608 226 335
Registrace
Roman Zikán
774 537 150
Kalibrační zbraň
CZ75 Shadow 2
Divize
  • PCC (Karabina v pistolové ráži, Pistol Caliber Carbine (konverze))
  • Pistole (Pistole bez optiky, otevřená mířidla (Standard, Production))
  • Pistole Optic (Pistole s montovanou optikou (Open, Standard Optics, Production Optics))

Bezpečnost na střelnici

Manipulace se zbraní je povolena pouze ve vyznačených bezpečných zónách — se střelivem se zde naopak manipulovat nesmí. Mimo bezpečné zóny platí opak: se zbraní se manipulovat nesmí (zůstává vybitá, PCC s vlaječkou v komoře a hlavní vzhůru, při přenosu ústím nad ramenem), manipulace se střelivem (např. plnění zásobníků) je zde povolena. Nabíjení zbraně na střelnici pouze na palebné čáře výhradně na povel rozhodčího. Ochrana zraku a sluchu povinná. Závodníci startují na vlastní nebezpečí a jsou odpovědni za jimi způsobenou škodu a újmu.

Kdo se může zúčastnit a co si vzít s sebou

Účast: Všichni střelci s platným zbrojním oprávněním. Doklady: průkaz totožnosti.

Změna propozic vyhrazena.

Výsledky

Pistole 4

01
Sixta Bedřich
100 %
02
Pinček Martin
66.91 %
03
Veselý Vojtěch
38.44 %
4 Veselý Václav 30.52 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 5 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Sixta Bedřich 100.00 % 6. 56 0 9.61 s 5.8273 10 2 0 0 0 0
2. Pinček Martin 94.68 % 7. 56 0 10.15 s 5.5172 10 2 0 0 0 0
3. Veselý Vojtěch 58.82 % 9. 57 0 16.63 s 3.4275 9 3 0 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

7 steel, 6 paper, some noshoots · 19 ran · max 95 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Sixta Bedřich 100.00 % 6. 89 0 23.59 s 3.7728 16 3 0 0 0 0
2. Pinček Martin 82.69 % 8. 91 0 29.17 s 3.1196 17 2 0 0 0 0
3. Veselý Vojtěch 56.35 % 10. 80 20 28.22 s 2.1262 12 4 2 1 1 0
Situace 3 — Situace 3

6 steel, 13 paper, some noshoots · 32 ran · max 160 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Sixta Bedřich 100.00 % 7. 143 20 34.09 s 3.6081 25 6 0 1 1 0
2. Pinček Martin 66.16 % 8. 134 30 43.57 s 2.3870 23 6 1 2 1 0
3. Veselý Vojtěch 21.55 % 9. 130 80 64.30 s 0.7776 20 7 1 4 3 1
Situace 4 — Situace 4

6 steel, 13 paper, some noshoots · 32 ran · max 160 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Sixta Bedřich 100.00 % 3. 148 0 25.54 s 5.7948 26 6 0 0 0 0
2. Pinček Martin 50.47 % 8. 134 20 38.98 s 2.9246 22 8 0 2 0 0
3. Veselý Vojtěch 27.83 % 10. 130 60 43.40 s 1.6129 18 9 2 3 3 0
Situace 5 — Situace 5

2 steel, 5 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Sixta Bedřich 100.00 % 6. 50 0 8.28 s 6.0386 8 3 1 0 0 0
2. Veselý Vojtěch 63.05 % 9. 49 0 12.87 s 3.8073 3 8 1 0 0 0
3. Pinček Martin 60.02 % 10. 56 0 15.45 s 3.6246 11 0 1 0 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Pistole Optic 2

01
Šindler Hynek
100 %
02
Paveza Václav
82.35 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 5 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 2. 56 0 6.98 s 8.0229 10 2 0 0 0 0
2. Paveza Václav 80.50 % 4. 58 0 8.98 s 6.4588 11 1 0 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

7 steel, 6 paper, some noshoots · 19 ran · max 95 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Paveza Václav 100.00 % 3. 91 0 17.95 s 5.0696 17 2 0 0 0 0
2. Šindler Hynek 99.24 % 4. 89 0 17.69 s 5.0311 16 3 0 0 0 0
Situace 3 — Situace 3

6 steel, 13 paper, some noshoots · 32 ran · max 160 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 2. 140 0 21.20 s 6.6038 23 8 1 0 0 0
2. Paveza Václav 82.44 % 3. 144 0 26.45 s 5.4442 24 8 0 0 0 0
Situace 4 — Situace 4

6 steel, 13 paper, some noshoots · 32 ran · max 160 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 1. 156 0 21.29 s 7.3274 30 2 0 0 0 0
2. Paveza Václav 69.18 % 6. 135 10 24.66 s 5.0689 23 6 2 1 0 0
Situace 5 — Situace 5

2 steel, 5 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 4. 48 0 6.92 s 6.9364 7 4 1 0 0 0
2. Paveza Václav 90.10 % 5. 54 0 8.64 s 6.2500 9 3 0 0 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

PCC 2

01
Demeter Roman
73.65 %
02
Kapcalová Natálie
54.54 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 5 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Demeter Roman 68.56 % 3. 58 0 8.58 s 6.7599 11 1 0 0 0 0
4. Kapcalová Natálie 48.44 % 8. 60 10 10.47 s 4.7755 12 0 0 0 1 0
Situace 2 — Situace 2

7 steel, 6 paper, some noshoots · 19 ran · max 95 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Demeter Roman 88.04 % 2. 93 0 15.27 s 6.0904 18 1 0 0 0 0
4. Kapcalová Natálie 48.75 % 7. 83 20 18.68 s 3.3726 16 1 0 2 0 0
Situace 3 — Situace 3

6 steel, 13 paper, some noshoots · 32 ran · max 160 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Demeter Roman 54.90 % 4. 144 0 28.27 s 5.0937 24 8 0 0 0 0
4. Kapcalová Natálie 45.30 % 6. 147 20 30.22 s 4.2025 27 4 0 1 1 0
Situace 4 — Situace 4

6 steel, 13 paper, some noshoots · 32 ran · max 160 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Demeter Roman 81.40 % 4. 154 0 27.28 s 5.6452 29 3 0 0 0 0
4. Kapcalová Natálie 65.19 % 7. 144 0 31.85 s 4.5212 25 6 1 0 0 0
Situace 5 — Situace 5

2 steel, 5 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
3. Demeter Roman 85.29 % 3. 60 0 8.53 s 7.0340 12 0 0 0 0 0
4. Kapcalová Natálie 66.09 % 7. 52 0 9.54 s 5.4507 8 4 0 0 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Celkové pořadí — všechny divize

01
Šindler Hynek
Pistole Optic
84.01 %
02
Demeter Roman
PCC
73.52 %
03
Paveza Václav
Pistole Optic
68.19 %
4 Sixta Bedřich Pistole 60.78 %
5 Kapcalová Natálie PCC 54.37 %
6 Pinček Martin Pistole 39.48 %
7 Veselý Vojtěch Pistole 24.01 %
Výsledky po situacích
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 5 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 1
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Šindler Hynek Pistole Optic 81.38 % 56 0 6.98 s 8.0229 10 2 0 0 0 0
3. Demeter Roman PCC 68.56 % 58 0 8.58 s 6.7599 11 1 0 0 0 0
4. Paveza Václav Pistole Optic 65.51 % 58 0 8.98 s 6.4588 11 1 0 0 0 0
6. Sixta Bedřich Pistole 59.11 % 56 0 9.61 s 5.8273 10 2 0 0 0 0
7. Pinček Martin Pistole 55.96 % 56 0 10.15 s 5.5172 10 2 0 0 0 0
8. Kapcalová Natálie PCC 48.44 % 60 10 10.47 s 4.7755 12 0 0 0 1 0
9. Veselý Vojtěch Pistole 34.77 % 57 0 16.63 s 3.4275 9 3 0 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

7 steel, 6 paper, some noshoots · 19 ran · max 95 bodů

Situace 2
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Demeter Roman PCC 88.04 % 93 0 15.27 s 6.0904 18 1 0 0 0 0
3. Paveza Václav Pistole Optic 73.29 % 91 0 17.95 s 5.0696 17 2 0 0 0 0
4. Šindler Hynek Pistole Optic 72.73 % 89 0 17.69 s 5.0311 16 3 0 0 0 0
6. Sixta Bedřich Pistole 54.54 % 89 0 23.59 s 3.7728 16 3 0 0 0 0
7. Kapcalová Natálie PCC 48.75 % 83 20 18.68 s 3.3726 16 1 0 2 0 0
8. Pinček Martin Pistole 45.10 % 91 0 29.17 s 3.1196 17 2 0 0 0 0
10. Veselý Vojtěch Pistole 30.74 % 80 20 28.22 s 2.1262 12 4 2 1 1 0
Situace 3 — Situace 3

6 steel, 13 paper, some noshoots · 32 ran · max 160 bodů

Situace 3
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Šindler Hynek Pistole Optic 71.18 % 140 0 21.20 s 6.6038 23 8 1 0 0 0
3. Paveza Václav Pistole Optic 58.68 % 144 0 26.45 s 5.4442 24 8 0 0 0 0
4. Demeter Roman PCC 54.90 % 144 0 28.27 s 5.0937 24 8 0 0 0 0
6. Kapcalová Natálie PCC 45.30 % 147 20 30.22 s 4.2025 27 4 0 1 1 0
7. Sixta Bedřich Pistole 38.89 % 143 20 34.09 s 3.6081 25 6 0 1 1 0
8. Pinček Martin Pistole 25.73 % 134 30 43.57 s 2.3870 23 6 1 2 1 0
9. Veselý Vojtěch Pistole 8.38 % 130 80 64.30 s 0.7776 20 7 1 4 3 1
Situace 4 — Situace 4

6 steel, 13 paper, some noshoots · 32 ran · max 160 bodů

Situace 4
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek Pistole Optic 100.00 % 156 0 21.29 s 7.3274 30 2 0 0 0 0
3. Sixta Bedřich Pistole 79.08 % 148 0 25.54 s 5.7948 26 6 0 0 0 0
4. Demeter Roman PCC 77.04 % 154 0 27.28 s 5.6452 29 3 0 0 0 0
6. Paveza Václav Pistole Optic 69.18 % 135 10 24.66 s 5.0689 23 6 2 1 0 0
7. Kapcalová Natálie PCC 61.70 % 144 0 31.85 s 4.5212 25 6 1 0 0 0
8. Pinček Martin Pistole 39.91 % 134 20 38.98 s 2.9246 22 8 0 2 0 0
10. Veselý Vojtěch Pistole 22.01 % 130 60 43.40 s 1.6129 18 9 2 3 3 0
Situace 5 — Situace 5

2 steel, 5 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 5
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
3. Demeter Roman PCC 85.29 % 60 0 8.53 s 7.0340 12 0 0 0 0 0
4. Šindler Hynek Pistole Optic 84.10 % 48 0 6.92 s 6.9364 7 4 1 0 0 0
5. Paveza Václav Pistole Optic 75.78 % 54 0 8.64 s 6.2500 9 3 0 0 0 0
6. Sixta Bedřich Pistole 73.22 % 50 0 8.28 s 6.0386 8 3 1 0 0 0
7. Kapcalová Natálie PCC 66.09 % 52 0 9.54 s 5.4507 8 4 0 0 0 0
9. Veselý Vojtěch Pistole 46.16 % 49 0 12.87 s 3.8073 3 8 1 0 0 0
10. Pinček Martin Pistole 43.95 % 56 0 15.45 s 3.6246 11 0 1 0 0 0

Pořadí a % určuje srovnání napříč všemi divizemi dohromady (jiný vítěz než ve vlastní divizi, proto se % může lišit od záložky konkrétní divize). Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Squad 1

10 / 10
100% obsazeno
1 Šindler Hynek Nezapl.
Pistole Optic
2 Sixta Bedřich Nezapl.
Pistole
3 Kapcalová Natálie Nezapl.
PCC
4 Paveza Václav Nezapl.
Pistole Optic
5 Veselý Vojtěch Nezapl.
Pistole
6 Veselý Václav Nezapl.
Pistole
7 Pinček Martin Nezapl.
Pistole
8 Demeter Roman Nezapl.
PCC
9 Chovaniok Jan Nezapl.
PCC
10 Chovaniok Jan Nezapl.
PCC
Obsazeno