Přejít na obsah
Trénink

Trénink

Startovné 400 Kč / kat.
Závod proběhl

Detaily tréninku

400 za kategorii
Cena se platí za každou kategorii zvlášť

Popis

Střelecký IPSC trénink

Počet Stage: 4

Vedoucí tréninku a rozhodčí:
  • Hynek Šindler

Platba: v hotovnosti na místě

Trénink zaměřený na zlepšení střeleckých dovedností, řešení střeleckých situací a pohybu ve stage.
Organizace a pravidla
Průběh závodu a pravidla
Hynek Šindler
608 226 335
Registrace
Roman Zikán
774 537 150
Kalibrační zbraň
CZ75 Shadow 2
Divize
  • PCC (Karabina v pistolové ráži, Pistol Caliber Carbine (konverze))
  • Pistole (Pistole bez optiky, otevřená mířidla (Standard, Production))
  • Pistole Optic (Pistole s montovanou optikou (Open, Standard Optics, Production Optics))

Bezpečnost na střelnici

Manipulace se zbraní je povolena pouze ve vyznačených bezpečných zónách — se střelivem se zde naopak manipulovat nesmí. Mimo bezpečné zóny platí opak: se zbraní se manipulovat nesmí (zůstává vybitá, PCC s vlaječkou v komoře a hlavní vzhůru, při přenosu ústím nad ramenem), manipulace se střelivem (např. plnění zásobníků) je zde povolena. Nabíjení zbraně na střelnici pouze na palebné čáře výhradně na povel rozhodčího. Ochrana zraku a sluchu povinná. Závodníci startují na vlastní nebezpečí a jsou odpovědni za jimi způsobenou škodu a újmu.

Kdo se může zúčastnit a co si vzít s sebou

Účast: Všichni střelci s platným zbrojním oprávněním. Doklady: průkaz totožnosti.

Změna propozic vyhrazena.

Výsledky

Pistole 6

01
Sixta Bedřich
100 %
02
Januška Lukáš
98.6 %
03
Kapcala Michal
89.6 %
4 Žůrek Kamil 48.43 %
5 Veselý Václav 45.83 %
6 Stodolka Dominik 27.75 %
Výsledky po situacích — 4 situace
Situace 1 — Situace 1

4 steel, 9 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Sixta Bedřich 100.00 % 4. 102 0 24.65 s 4.1379 18 4 0 0 0 0
2. Kapcala Michal 88.80 % 5. 88 0 23.95 s 3.6743 14 5 3 0 0 0
3. Januška Lukáš 61.64 % 6. 93 40 20.78 s 2.5505 15 6 0 1 3 0
4. Veselý Václav 61.20 % 7. 102 0 40.28 s 2.5323 18 4 0 0 0 0
5. Žůrek Kamil 55.20 % 8. 96 10 37.65 s 2.2842 17 3 2 0 1 0
6. Stodolka Dominik 17.66 % 9. 81 60 28.73 s 0.7309 15 2 0 5 1 0
Situace 2 — Situace 2

7 steel, 10 paper, some noshoots · 27 ran · max 135 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Januška Lukáš 100.00 % 2. 127 10 30.00 s 3.9000 24 2 1 0 1 0
2. Sixta Bedřich 92.96 % 4. 125 0 34.48 s 3.6253 22 5 0 0 0 0
3. Kapcala Michal 68.01 % 6. 114 10 39.21 s 2.6524 18 8 0 1 0 0
4. Stodolka Dominik 61.64 % 7. 112 10 42.43 s 2.4040 18 7 1 1 0 0
5. Veselý Václav 50.19 % 8. 113 20 47.51 s 1.9575 19 6 0 2 0 0
6. Žůrek Kamil 38.06 % 9. 117 20 65.35 s 1.4843 22 2 1 2 0 0
Situace 3 — Situace 3

7 steel, 11 paper, some noshoots · 29 ran · max 145 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Januška Lukáš 100.00 % 4. 127 0 34.49 s 3.6822 22 5 2 0 0 0
2. Sixta Bedřich 87.03 % 5. 133 10 38.38 s 3.2048 23 6 0 0 1 0
3. Kapcala Michal 77.95 % 6. 121 20 35.19 s 2.8701 20 7 0 2 0 0
4. Žůrek Kamil 47.95 % 7. 124 10 64.57 s 1.7655 22 4 2 1 0 0
5. Veselý Václav 24.24 % 8. 104 50 60.50 s 0.8926 19 2 3 5 0 0
6. Stodolka Dominik 22.67 % 9. 108 60 57.51 s 0.8346 19 4 1 5 1 0
Situace 4 — Situace 4

5 steel, 11 paper, some noshoots · 27 ran · max 135 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kapcala Michal 100.00 % 2. 115 0 36.32 s 3.1663 19 6 2 0 0 0
2. Januška Lukáš 98.99 % 3. 117 0 37.33 s 3.1342 20 5 2 0 0 0
3. Sixta Bedřich 93.78 % 4. 113 20 31.32 s 2.9693 19 6 0 2 0 0
4. Žůrek Kamil 40.63 % 7. 118 10 83.96 s 1.2863 22 2 2 1 0 0
5. Veselý Václav 39.66 % 8. 103 50 42.21 s 1.2556 17 6 0 4 0 1

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Pistole Optic 1

01
Daněk Milan
100 %
Výsledky po situacích — 4 situace
Situace 1 — Situace 1

4 steel, 9 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Daněk Milan 100.00 % 3. 101 10 21.64 s 4.2052 19 2 0 1 0 0
Situace 2 — Situace 2

7 steel, 10 paper, some noshoots · 27 ran · max 135 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Daněk Milan 100.00 % 1. 127 0 27.79 s 4.5700 23 4 0 0 0 0
Situace 3 — Situace 3

7 steel, 11 paper, some noshoots · 29 ran · max 145 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Daněk Milan 100.00 % 3. 128 10 30.70 s 3.8436 22 6 0 1 0 0
Situace 4 — Situace 4

5 steel, 11 paper, some noshoots · 27 ran · max 135 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Daněk Milan 100.00 % 1. 123 0 30.55 s 4.0262 21 6 0 0 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

PCC 2

01
Kapcalová Natálie
100 %
02
Appelová Lucie
96.02 %
Výsledky po situacích — 4 situace
Situace 1 — Situace 1

4 steel, 9 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Appelová Lucie 100.00 % 1. 108 0 21.56 s 5.0093 21 1 0 0 0 0
2. Kapcalová Natálie 98.46 % 2. 102 0 20.68 s 4.9323 19 2 1 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

7 steel, 10 paper, some noshoots · 27 ran · max 135 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kapcalová Natálie 100.00 % 3. 123 0 32.67 s 3.7649 21 6 0 0 0 0
2. Appelová Lucie 95.48 % 5. 126 10 32.27 s 3.5947 24 2 0 1 0 0
Situace 3 — Situace 3

7 steel, 11 paper, some noshoots · 29 ran · max 145 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Appelová Lucie 100.00 % 1. 137 0 31.70 s 4.3218 25 4 0 0 0 0
2. Kapcalová Natálie 95.34 % 2. 133 0 32.28 s 4.1202 23 6 0 0 0 0
Situace 4 — Situace 4

5 steel, 11 paper, some noshoots · 27 ran · max 135 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kapcalová Natálie 100.00 % 5. 124 10 40.19 s 2.8365 23 3 0 1 0 0
2. Appelová Lucie 83.04 % 6. 112 20 39.06 s 2.3554 18 7 1 1 1 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Celkové pořadí — všechny divize

01
Daněk Milan
Pistole Optic
100 %
02
Kapcalová Natálie
PCC
92.18 %
03
Appelová Lucie
PCC
89.59 %
4 Sixta Bedřich Pistole 82.44 %
5 Januška Lukáš Pistole 81.39 %
6 Kapcala Michal Pistole 73.58 %
7 Žůrek Kamil Pistole 39.97 %
8 Veselý Václav Pistole 37.75 %
9 Stodolka Dominik Pistole 23.42 %
Výsledky po situacích
Situace 1 — Situace 1

4 steel, 9 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 1
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Appelová Lucie PCC 100.00 % 108 0 21.56 s 5.0093 21 1 0 0 0 0
2. Kapcalová Natálie PCC 98.46 % 102 0 20.68 s 4.9323 19 2 1 0 0 0
3. Daněk Milan Pistole Optic 83.95 % 101 10 21.64 s 4.2052 19 2 0 1 0 0
4. Sixta Bedřich Pistole 82.61 % 102 0 24.65 s 4.1379 18 4 0 0 0 0
5. Kapcala Michal Pistole 73.35 % 88 0 23.95 s 3.6743 14 5 3 0 0 0
6. Januška Lukáš Pistole 50.92 % 93 40 20.78 s 2.5505 15 6 0 1 3 0
7. Veselý Václav Pistole 50.55 % 102 0 40.28 s 2.5323 18 4 0 0 0 0
8. Žůrek Kamil Pistole 45.60 % 96 10 37.65 s 2.2842 17 3 2 0 1 0
9. Stodolka Dominik Pistole 14.59 % 81 60 28.73 s 0.7309 15 2 0 5 1 0
Situace 2 — Situace 2

7 steel, 10 paper, some noshoots · 27 ran · max 135 bodů

Situace 2
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Daněk Milan Pistole Optic 100.00 % 127 0 27.79 s 4.5700 23 4 0 0 0 0
2. Januška Lukáš Pistole 85.34 % 127 10 30.00 s 3.9000 24 2 1 0 1 0
3. Kapcalová Natálie PCC 82.38 % 123 0 32.67 s 3.7649 21 6 0 0 0 0
4. Sixta Bedřich Pistole 79.33 % 125 0 34.48 s 3.6253 22 5 0 0 0 0
5. Appelová Lucie PCC 78.66 % 126 10 32.27 s 3.5947 24 2 0 1 0 0
6. Kapcala Michal Pistole 58.04 % 114 10 39.21 s 2.6524 18 8 0 1 0 0
7. Stodolka Dominik Pistole 52.60 % 112 10 42.43 s 2.4040 18 7 1 1 0 0
8. Veselý Václav Pistole 42.83 % 113 20 47.51 s 1.9575 19 6 0 2 0 0
9. Žůrek Kamil Pistole 32.48 % 117 20 65.35 s 1.4843 22 2 1 2 0 0
Situace 3 — Situace 3

7 steel, 11 paper, some noshoots · 29 ran · max 145 bodů

Situace 3
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Appelová Lucie PCC 100.00 % 137 0 31.70 s 4.3218 25 4 0 0 0 0
2. Kapcalová Natálie PCC 95.34 % 133 0 32.28 s 4.1202 23 6 0 0 0 0
3. Daněk Milan Pistole Optic 88.94 % 128 10 30.70 s 3.8436 22 6 0 1 0 0
4. Januška Lukáš Pistole 85.20 % 127 0 34.49 s 3.6822 22 5 2 0 0 0
5. Sixta Bedřich Pistole 74.15 % 133 10 38.38 s 3.2048 23 6 0 0 1 0
6. Kapcala Michal Pistole 66.41 % 121 20 35.19 s 2.8701 20 7 0 2 0 0
7. Žůrek Kamil Pistole 40.85 % 124 10 64.57 s 1.7655 22 4 2 1 0 0
8. Veselý Václav Pistole 20.65 % 104 50 60.50 s 0.8926 19 2 3 5 0 0
9. Stodolka Dominik Pistole 19.31 % 108 60 57.51 s 0.8346 19 4 1 5 1 0
Situace 4 — Situace 4

5 steel, 11 paper, some noshoots · 27 ran · max 135 bodů

Situace 4
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Daněk Milan Pistole Optic 100.00 % 123 0 30.55 s 4.0262 21 6 0 0 0 0
2. Kapcala Michal Pistole 78.64 % 115 0 36.32 s 3.1663 19 6 2 0 0 0
3. Januška Lukáš Pistole 77.85 % 117 0 37.33 s 3.1342 20 5 2 0 0 0
4. Sixta Bedřich Pistole 73.75 % 113 20 31.32 s 2.9693 19 6 0 2 0 0
5. Kapcalová Natálie PCC 70.45 % 124 10 40.19 s 2.8365 23 3 0 1 0 0
6. Appelová Lucie PCC 58.50 % 112 20 39.06 s 2.3554 18 7 1 1 1 0
7. Žůrek Kamil Pistole 31.95 % 118 10 83.96 s 1.2863 22 2 2 1 0 0
8. Veselý Václav Pistole 31.19 % 103 50 42.21 s 1.2556 17 6 0 4 0 1

Pořadí a % určuje srovnání napříč všemi divizemi dohromady (jiný vítěz než ve vlastní divizi, proto se % může lišit od záložky konkrétní divize). Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Squad 1

12 / 12
100% obsazeno
1 Šindler Hynek Nezapl.
Pistole Optic
2 Šimkovič Jakub Nezapl.
Pistole
3 Sixta Bedřich Nezapl.
Pistole
4 Daněk Milan Nezapl.
Pistole Optic
5 Kapcalová Natálie Nezapl.
PCC
6 Appelová Lucie Nezapl.
PCC
7 Španihelová Tereza Nezapl.
PCC
8 Veselý Václav Nezapl.
Pistole
9 Januška Lukáš Nezapl.
Pistole
10 Žůrek Kamil Nezapl.
Pistole
11 Stodolka Dominik Nezapl.
Pistole
12 Kapcala Michal Nezapl.
Pistole
Obsazeno