Přejít na obsah
Soutěž

Vánoční solička

Startovné 600 Kč / kat.
Závod proběhl

Detaily závodu

600 za kategorii
Cena se platí za každou kategorii zvlášť

11.12. 2024

Pozdější platba = zrušení registrace

Popis

Pravidla soutěže: Soutěž podle pravidel IPSC

Platba: nejpozději 15 dní před začátkem závodu (6.12. 2024) na účet: 323755707 / 0300 Jinak bude registrace zrušena!

Hodně střeleckých úspěchů přeje Hynek, Roman a Béďa.
Organizace a pravidla
Průběh závodu a pravidla
Hynek Šindler
608 226 335
Registrace
Roman Zikán
774 537 150
Kalibrační zbraň
CZ75 TS Orange
Počet ran
90–110 ran
Počet situací
6
Rozhodčí
Šindler Hynek, Sixta Bedřich, Daněk Milan
Divize
  • PCC (Karabina v pistolové ráži, Pistol Caliber Carbine (konverze))
  • Pistole (Pistole bez optiky, otevřená mířidla (Standard, Production))
  • Pistole Optic (Pistole s montovanou optikou (Open, Standard Optics, Production Optics))

Bezpečnost na střelnici

Manipulace se zbraní je povolena pouze ve vyznačených bezpečných zónách — se střelivem se zde naopak manipulovat nesmí. Mimo bezpečné zóny platí opak: se zbraní se manipulovat nesmí (zůstává vybitá, PCC s vlaječkou v komoře a hlavní vzhůru, při přenosu ústím nad ramenem), manipulace se střelivem (např. plnění zásobníků) je zde povolena. Nabíjení zbraně na střelnici pouze na palebné čáře výhradně na povel rozhodčího. Ochrana zraku a sluchu povinná. Závodníci startují na vlastní nebezpečí a jsou odpovědni za jimi způsobenou škodu a újmu.

Kdo se může zúčastnit a co si vzít s sebou

Účast: Všichni střelci s platným zbrojním oprávněním. Doklady: průkaz totožnosti.

Registrace, výsledky a protesty

Registrace: půl hodiny před začátkem squadu. Výsledky: do 15 minut po dostřílení posledního squadu. Protesty: řeší se ihned s vkladem 500,–Kč u rozhodčího, jeho rozhodnutí je definitivní.

Změna propozic vyhrazena.

Výsledky

Pistole 8

01
Januška Lukáš
91.1 %
02
Kupka Standa
73.23 %
03
Daněk Milan
69.59 %
4 Kapcala Michal 65.94 %
5 Grünberger Jakub 64.55 %
6 Sixta Bedřich 56.32 %
7 Novák Luboš 48.62 %
8 Veselý Václav 35.11 %
Výsledky po situacích — 6 situací
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 7 paper, some noshoots · 16 ran · max 80 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Januška Lukáš 99.24 % 6. 76 0 12.98 s 5.8552 14 2 0 0 0 0
3. Grünberger Jakub 81.10 % 9. 78 0 16.30 s 4.7853 15 1 0 0 0 0
4. Kapcala Michal 73.79 % 11. 64 0 14.70 s 4.3537 9 6 1 0 0 0
6. Kupka Standa 57.97 % 14. 72 0 21.05 s 3.4204 12 4 0 0 0 0
8. Veselý Václav 43.42 % 16. 78 0 30.45 s 2.5616 15 1 0 0 0 0
9. Novák Luboš 40.17 % 17. 62 20 17.72 s 2.3702 10 4 0 2 0 0
10. Sixta Bedřich 34.68 % 18. 61 20 20.04 s 2.0459 9 5 1 1 1 0
Situace 2 — Situace 2

2 steel, 8 paper, some noshoots · 18 ran · max 90 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Januška Lukáš 100.00 % 3. 80 0 15.53 s 5.1513 14 3 1 0 0 0
3. Kapcala Michal 71.97 % 11. 76 0 20.50 s 3.7073 11 7 0 0 0 0
4. Kupka Standa 70.71 % 12. 86 0 23.61 s 3.6425 16 2 0 0 0 0
5. Sixta Bedřich 48.75 % 13. 81 20 24.29 s 2.5113 15 2 0 1 1 0
6. Grünberger Jakub 46.02 % 14. 76 20 23.62 s 2.3709 14 2 0 2 0 0
8. Novák Luboš 41.49 % 16. 67 20 21.99 s 2.1373 8 9 0 1 1 0
10. Veselý Václav 11.75 % 18. 62 40 36.36 s 0.6051 8 7 1 2 2 0
Situace 3 — Situace 3

1 steel, 7 paper, 4 disappearing, some noshoots · 15 ran · max 75 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Kupka Standa 82.53 % 8. 58 10 12.43 s 3.8616 9 4 1 1 0 0
3. Januška Lukáš 79.22 % 9. 61 10 13.76 s 3.7064 12 0 1 0 1 0
6. Novák Luboš 64.58 % 14. 52 0 17.21 s 3.0215 8 4 0 0 0 0
7. Sixta Bedřich 54.62 % 15. 56 10 18.00 s 2.5556 8 5 1 0 1 0
8. Kapcala Michal 46.64 % 16. 54 20 15.58 s 2.1823 7 6 1 0 2 0
9. Grünberger Jakub 41.50 % 17. 50 20 15.45 s 1.9417 8 3 1 1 1 0
10. Veselý Václav 0.00 % 18. 47 60 21.74 s 0.0000 8 2 1 3 3 0
Situace 4 — Situace 4

4 steel, 5 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Januška Lukáš 100.00 % 1. 70 0 10.22 s 6.8493 14 0 0 0 0 0
2. Grünberger Jakub 72.10 % 6. 64 0 12.96 s 4.9383 11 3 0 0 0 0
6. Kupka Standa 34.99 % 14. 68 0 28.37 s 2.3969 13 1 0 0 0 0
7. Kapcala Michal 34.87 % 15. 64 0 26.80 s 2.3881 11 3 0 0 0 0
8. Sixta Bedřich 32.40 % 16. 66 0 29.74 s 2.2192 12 2 0 0 0 0
9. Veselý Václav 31.03 % 17. 68 0 32.00 s 2.1250 13 1 0 0 0 0
10. Novák Luboš 24.72 % 18. 68 0 40.16 s 1.6932 13 1 0 0 0 0
Situace 5 — Situace 5

2 steel, 6 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Kupka Standa 90.64 % 4. 70 0 11.62 s 6.0241 14 0 0 0 0 0
3. Sixta Bedřich 63.27 % 9. 60 0 14.27 s 4.2046 10 3 1 0 0 0
4. Januška Lukáš 59.38 % 10. 50 0 12.67 s 3.9463 7 4 3 0 0 0
5. Veselý Václav 58.77 % 12. 68 0 17.41 s 3.9058 13 1 0 0 0 0
6. Kapcala Michal 56.31 % 13. 54 0 14.43 s 3.7422 8 4 2 0 0 0
9. Grünberger Jakub 54.42 % 17. 60 0 16.59 s 3.6166 9 5 0 0 0 0
10. Novák Luboš 48.19 % 18. 62 0 19.36 s 3.2025 11 2 1 0 0 0
Situace 6 — Situace 6

5 steel, 8 paper, 2 disappearing, some noshoots · 21 ran · max 105 bodů

Situace 6
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Kapcala Michal 72.29 % 9. 99 0 24.45 s 4.0491 18 3 0 0 0 0
3. Sixta Bedřich 71.80 % 10. 89 0 22.13 s 4.0217 15 4 2 0 0 0
4. Januška Lukáš 68.59 % 11. 92 20 18.74 s 3.8420 16 4 0 0 2 0
5. Kupka Standa 68.21 % 12. 99 0 25.91 s 3.8209 18 3 0 0 0 0
6. Grünberger Jakub 63.08 % 13. 89 0 25.19 s 3.5331 16 3 0 0 0 0
9. Novák Luboš 48.72 % 17. 88 20 24.92 s 2.7287 17 1 0 1 0 1
10. Veselý Václav 48.37 % 18. 95 0 35.06 s 2.7096 19 0 0 0 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Pistole Optic 5

01
Šindler Hynek
100 %
02
Foltýn Petr
94.24 %
03
Neplech Martin
88.47 %
4 Dvořák Milan 86.97 %
5 Paveza Václav 77.68 %
Výsledky po situacích — 6 situací
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 7 paper, some noshoots · 16 ran · max 80 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 2. 80 0 12.83 s 6.2354 16 0 0 0 0 0
2. Neplech Martin 98.27 % 3. 78 0 12.73 s 6.1273 15 1 0 0 0 0
3. Paveza Václav 95.63 % 4. 74 0 12.41 s 5.9629 13 3 0 0 0 0
4. Foltýn Petr 91.09 % 7. 71 10 10.74 s 5.6797 13 2 0 1 0 0
5. Dvořák Milan 76.16 % 10. 70 0 14.74 s 4.7490 12 3 1 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

2 steel, 8 paper, some noshoots · 18 ran · max 90 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Neplech Martin 100.00 % 2. 80 0 15.41 s 5.1914 13 5 0 0 0 0
2. Šindler Hynek 96.54 % 4. 86 0 17.16 s 5.0117 16 2 0 0 0 0
3. Foltýn Petr 89.82 % 6. 74 0 15.87 s 4.6629 12 4 2 0 0 0
4. Paveza Václav 85.56 % 8. 78 0 17.56 s 4.4419 12 6 0 0 0 0
6. Dvořák Milan 74.96 % 10. 86 10 19.53 s 3.8914 16 2 0 0 1 0
Situace 3 — Situace 3

1 steel, 7 paper, 4 disappearing, some noshoots · 15 ran · max 75 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 2. 71 0 11.56 s 6.1419 13 2 0 0 0 0
2. Foltýn Petr 83.27 % 3. 67 0 13.10 s 5.1145 11 4 0 0 0 0
4. Dvořák Milan 76.18 % 5. 59 0 12.61 s 4.6788 8 6 1 0 0 0
5. Neplech Martin 71.70 % 7. 65 10 12.49 s 4.4035 10 5 0 0 1 0
6. Paveza Václav 53.29 % 12. 55 10 13.75 s 3.2727 9 3 1 1 0 0
Situace 4 — Situace 4

4 steel, 5 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Dvořák Milan 100.00 % 3. 70 0 12.08 s 5.7947 14 0 0 0 0 0
2. Šindler Hynek 97.22 % 4. 70 10 10.65 s 5.6338 14 0 0 0 1 0
3. Foltýn Petr 95.15 % 5. 66 0 11.97 s 5.5138 12 2 0 0 0 0
4. Paveza Václav 61.22 % 10. 64 0 18.04 s 3.5477 11 3 0 0 0 0
6. Neplech Martin 41.96 % 13. 68 0 27.97 s 2.4312 13 1 0 0 0 0
Situace 5 — Situace 5

2 steel, 6 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Neplech Martin 100.00 % 3. 64 0 10.02 s 6.3872 11 3 0 0 0 0
2. Foltýn Petr 87.37 % 5. 62 0 11.11 s 5.5806 10 4 0 0 0 0
3. Dvořák Milan 80.35 % 7. 66 0 12.86 s 5.1322 12 2 0 0 0 0
4. Šindler Hynek 75.61 % 8. 68 0 14.08 s 4.8295 13 1 0 0 0 0
6. Paveza Václav 57.29 % 16. 64 0 17.49 s 3.6592 11 3 0 0 0 0
Situace 6 — Situace 6

5 steel, 8 paper, 2 disappearing, some noshoots · 21 ran · max 105 bodů

Situace 6
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 2. 97 0 16.13 s 6.0136 17 4 0 0 0 0
2. Foltýn Petr 92.38 % 4. 99 0 17.82 s 5.5556 19 1 1 0 0 0
3. Dvořák Milan 90.61 % 5. 105 0 19.27 s 5.4489 21 0 0 0 0 0
4. Neplech Martin 87.79 % 6. 96 10 16.29 s 5.2793 18 2 0 0 1 0
5. Paveza Václav 82.85 % 8. 99 0 19.87 s 4.9824 18 3 0 0 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

PCC 1

01
Kapcalová Natálie
60.33 %
Výsledky po situacích — 6 situací
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 7 paper, some noshoots · 16 ran · max 80 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Kapcalová Natálie 68.16 % 8. 76 0 15.45 s 4.9191 15 0 1 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

2 steel, 8 paper, some noshoots · 18 ran · max 90 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Kapcalová Natálie 73.65 % 7. 90 10 17.87 s 4.4768 18 0 0 0 1 0
Situace 3 — Situace 3

1 steel, 7 paper, 4 disappearing, some noshoots · 15 ran · max 75 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Kapcalová Natálie 34.70 % 13. 62 0 19.36 s 3.2025 10 4 0 0 0 0
Situace 4 — Situace 4

4 steel, 5 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Kapcalová Natálie 71.21 % 7. 66 0 15.79 s 4.1799 12 2 0 0 0 0
Situace 5 — Situace 5

2 steel, 6 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Kapcalová Natálie 44.34 % 6. 66 10 10.66 s 5.2533 12 2 0 0 1 0
Situace 6 — Situace 6

5 steel, 8 paper, 2 disappearing, some noshoots · 21 ran · max 105 bodů

Situace 6
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Kapcalová Natálie 64.64 % 7. 103 0 20.53 s 5.0170 20 1 0 0 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Celkové pořadí — všechny divize

01
Šindler Hynek
Pistole Optic
75.15 %
02
Foltýn Petr
Pistole Optic
70.43 %
03
Januška Lukáš
Pistole
65.96 %
4 Neplech Martin Pistole Optic 65.54 %
5 Dvořák Milan Pistole Optic 64.91 %
6 Kapcalová Natálie PCC 60.1 %
7 Paveza Václav Pistole Optic 59.12 %
8 Kupka Standa Pistole 48.96 %
9 Grünberger Jakub Pistole 46.58 %
10 Kapcala Michal Pistole 46.29 %
11 Sixta Bedřich Pistole 38.04 %
12 Novák Luboš Pistole 32.42 %
13 Veselý Václav Pistole 24.75 %
Výsledky po situacích
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 7 paper, some noshoots · 16 ran · max 80 bodů

Situace 1
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Šindler Hynek Pistole Optic 86.40 % 80 0 12.83 s 6.2354 16 0 0 0 0 0
3. Neplech Martin Pistole Optic 84.91 % 78 0 12.73 s 6.1273 15 1 0 0 0 0
4. Paveza Václav Pistole Optic 82.63 % 74 0 12.41 s 5.9629 13 3 0 0 0 0
6. Januška Lukáš Pistole 81.14 % 76 0 12.98 s 5.8552 14 2 0 0 0 0
7. Foltýn Petr Pistole Optic 78.70 % 71 10 10.74 s 5.6797 13 2 0 1 0 0
8. Kapcalová Natálie PCC 68.16 % 76 0 15.45 s 4.9191 15 0 1 0 0 0
9. Grünberger Jakub Pistole 66.31 % 78 0 16.30 s 4.7853 15 1 0 0 0 0
10. Dvořák Milan Pistole Optic 65.81 % 70 0 14.74 s 4.7490 12 3 1 0 0 0
11. Kapcala Michal Pistole 60.33 % 64 0 14.70 s 4.3537 9 6 1 0 0 0
14. Kupka Standa Pistole 47.40 % 72 0 21.05 s 3.4204 12 4 0 0 0 0
16. Veselý Václav Pistole 35.50 % 78 0 30.45 s 2.5616 15 1 0 0 0 0
17. Novák Luboš Pistole 32.84 % 62 20 17.72 s 2.3702 10 4 0 2 0 0
18. Sixta Bedřich Pistole 28.35 % 61 20 20.04 s 2.0459 9 5 1 1 1 0
Situace 2 — Situace 2

2 steel, 8 paper, some noshoots · 18 ran · max 90 bodů

Situace 2
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Neplech Martin Pistole Optic 85.41 % 80 0 15.41 s 5.1914 13 5 0 0 0 0
3. Januška Lukáš Pistole 84.75 % 80 0 15.53 s 5.1513 14 3 1 0 0 0
4. Šindler Hynek Pistole Optic 82.45 % 86 0 17.16 s 5.0117 16 2 0 0 0 0
6. Foltýn Petr Pistole Optic 76.72 % 74 0 15.87 s 4.6629 12 4 2 0 0 0
7. Kapcalová Natálie PCC 73.65 % 90 10 17.87 s 4.4768 18 0 0 0 1 0
8. Paveza Václav Pistole Optic 73.08 % 78 0 17.56 s 4.4419 12 6 0 0 0 0
10. Dvořák Milan Pistole Optic 64.02 % 86 10 19.53 s 3.8914 16 2 0 0 1 0
11. Kapcala Michal Pistole 60.99 % 76 0 20.50 s 3.7073 11 7 0 0 0 0
12. Kupka Standa Pistole 59.93 % 86 0 23.61 s 3.6425 16 2 0 0 0 0
13. Sixta Bedřich Pistole 41.32 % 81 20 24.29 s 2.5113 15 2 0 1 1 0
14. Grünberger Jakub Pistole 39.01 % 76 20 23.62 s 2.3709 14 2 0 2 0 0
16. Novák Luboš Pistole 35.16 % 67 20 21.99 s 2.1373 8 9 0 1 1 0
18. Veselý Václav Pistole 9.95 % 62 40 36.36 s 0.6051 8 7 1 2 2 0
Situace 3 — Situace 3

1 steel, 7 paper, 4 disappearing, some noshoots · 15 ran · max 75 bodů

Situace 3
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Šindler Hynek Pistole Optic 66.55 % 71 0 11.56 s 6.1419 13 2 0 0 0 0
3. Foltýn Petr Pistole Optic 55.42 % 67 0 13.10 s 5.1145 11 4 0 0 0 0
5. Dvořák Milan Pistole Optic 50.70 % 59 0 12.61 s 4.6788 8 6 1 0 0 0
7. Neplech Martin Pistole Optic 47.72 % 65 10 12.49 s 4.4035 10 5 0 0 1 0
8. Kupka Standa Pistole 41.84 % 58 10 12.43 s 3.8616 9 4 1 1 0 0
9. Januška Lukáš Pistole 40.16 % 61 10 13.76 s 3.7064 12 0 1 0 1 0
12. Paveza Václav Pistole Optic 35.46 % 55 10 13.75 s 3.2727 9 3 1 1 0 0
13. Kapcalová Natálie PCC 34.70 % 62 0 19.36 s 3.2025 10 4 0 0 0 0
14. Novák Luboš Pistole 32.74 % 52 0 17.21 s 3.0215 8 4 0 0 0 0
15. Sixta Bedřich Pistole 27.69 % 56 10 18.00 s 2.5556 8 5 1 0 1 0
16. Kapcala Michal Pistole 23.65 % 54 20 15.58 s 2.1823 7 6 1 0 2 0
17. Grünberger Jakub Pistole 21.04 % 50 20 15.45 s 1.9417 8 3 1 1 1 0
18. Veselý Václav Pistole 0.00 % 47 60 21.74 s 0.0000 8 2 1 3 3 0
Situace 4 — Situace 4

4 steel, 5 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 4
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Januška Lukáš Pistole 100.00 % 70 0 10.22 s 6.8493 14 0 0 0 0 0
3. Dvořák Milan Pistole Optic 84.60 % 70 0 12.08 s 5.7947 14 0 0 0 0 0
4. Šindler Hynek Pistole Optic 82.25 % 70 10 10.65 s 5.6338 14 0 0 0 1 0
5. Foltýn Petr Pistole Optic 80.50 % 66 0 11.97 s 5.5138 12 2 0 0 0 0
6. Grünberger Jakub Pistole 72.10 % 64 0 12.96 s 4.9383 11 3 0 0 0 0
7. Kapcalová Natálie PCC 61.03 % 66 0 15.79 s 4.1799 12 2 0 0 0 0
10. Paveza Václav Pistole Optic 51.80 % 64 0 18.04 s 3.5477 11 3 0 0 0 0
13. Neplech Martin Pistole Optic 35.50 % 68 0 27.97 s 2.4312 13 1 0 0 0 0
14. Kupka Standa Pistole 34.99 % 68 0 28.37 s 2.3969 13 1 0 0 0 0
15. Kapcala Michal Pistole 34.87 % 64 0 26.80 s 2.3881 11 3 0 0 0 0
16. Sixta Bedřich Pistole 32.40 % 66 0 29.74 s 2.2192 12 2 0 0 0 0
17. Veselý Václav Pistole 31.03 % 68 0 32.00 s 2.1250 13 1 0 0 0 0
18. Novák Luboš Pistole 24.72 % 68 0 40.16 s 1.6932 13 1 0 0 0 0
Situace 5 — Situace 5

2 steel, 6 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 5
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
3. Neplech Martin Pistole Optic 53.92 % 64 0 10.02 s 6.3872 11 3 0 0 0 0
4. Kupka Standa Pistole 50.85 % 70 0 11.62 s 6.0241 14 0 0 0 0 0
5. Foltýn Petr Pistole Optic 47.11 % 62 0 11.11 s 5.5806 10 4 0 0 0 0
6. Kapcalová Natálie PCC 44.34 % 66 10 10.66 s 5.2533 12 2 0 0 1 0
7. Dvořák Milan Pistole Optic 43.32 % 66 0 12.86 s 5.1322 12 2 0 0 0 0
8. Šindler Hynek Pistole Optic 40.77 % 68 0 14.08 s 4.8295 13 1 0 0 0 0
9. Sixta Bedřich Pistole 35.49 % 60 0 14.27 s 4.2046 10 3 1 0 0 0
10. Januška Lukáš Pistole 33.31 % 50 0 12.67 s 3.9463 7 4 3 0 0 0
12. Veselý Václav Pistole 32.97 % 68 0 17.41 s 3.9058 13 1 0 0 0 0
13. Kapcala Michal Pistole 31.59 % 54 0 14.43 s 3.7422 8 4 2 0 0 0
16. Paveza Václav Pistole Optic 30.89 % 64 0 17.49 s 3.6592 11 3 0 0 0 0
17. Grünberger Jakub Pistole 30.53 % 60 0 16.59 s 3.6166 9 5 0 0 0 0
18. Novák Luboš Pistole 27.03 % 62 0 19.36 s 3.2025 11 2 1 0 0 0
Situace 6 — Situace 6

5 steel, 8 paper, 2 disappearing, some noshoots · 21 ran · max 105 bodů

Situace 6
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Šindler Hynek Pistole Optic 77.48 % 97 0 16.13 s 6.0136 17 4 0 0 0 0
4. Foltýn Petr Pistole Optic 71.58 % 99 0 17.82 s 5.5556 19 1 1 0 0 0
5. Dvořák Milan Pistole Optic 70.20 % 105 0 19.27 s 5.4489 21 0 0 0 0 0
6. Neplech Martin Pistole Optic 68.02 % 96 10 16.29 s 5.2793 18 2 0 0 1 0
7. Kapcalová Natálie PCC 64.64 % 103 0 20.53 s 5.0170 20 1 0 0 0 0
8. Paveza Václav Pistole Optic 64.19 % 99 0 19.87 s 4.9824 18 3 0 0 0 0
9. Kapcala Michal Pistole 52.17 % 99 0 24.45 s 4.0491 18 3 0 0 0 0
10. Sixta Bedřich Pistole 51.82 % 89 0 22.13 s 4.0217 15 4 2 0 0 0
11. Januška Lukáš Pistole 49.50 % 92 20 18.74 s 3.8420 16 4 0 0 2 0
12. Kupka Standa Pistole 49.23 % 99 0 25.91 s 3.8209 18 3 0 0 0 0
13. Grünberger Jakub Pistole 45.52 % 89 0 25.19 s 3.5331 16 3 0 0 0 0
17. Novák Luboš Pistole 35.16 % 88 20 24.92 s 2.7287 17 1 0 1 0 1
18. Veselý Václav Pistole 34.91 % 95 0 35.06 s 2.7096 19 0 0 0 0 0

Pořadí a % určuje srovnání napříč všemi divizemi dohromady (jiný vítěz než ve vlastní divizi, proto se % může lišit od záložky konkrétní divize). Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Squad 1

12 / 12
100% obsazeno
1 Kapcalová Natálie Zapl.
PCC
2 Januška Lukáš Zapl.
Pistole
3 Novák Luboš Zapl.
Pistole
4 Grünberger Jakub Zapl.
Pistole
5 Paveza Václav Zapl.
Pistole Optic
6 Vlachynský Jaroslav Zapl.
Pistole
7 Foltýn Petr Zapl.
Pistole Optic
8 Veselý Václav Zapl.
Pistole
9 Neplech Martin Zapl.
Pistole Optic
10 Kupka Standa Zapl.
Pistole
11 Dvořák Milan Zapl.
Pistole Optic
12 Kapcala Michal Zapl.
Pistole
Obsazeno

Rozhodčí

3 / 3
100% obsazeno
1 Šindler Hynek Zapl.
Pistole Optic
2 Sixta Bedřich Zapl.
Pistole
3 Daněk Milan Zapl.
Pistole
Obsazeno