Přejít na obsah
Trénink

Trénink

Startovné 400 Kč / kat.
Závod proběhl

Detaily tréninku

400 za kategorii
Cena se platí za každou kategorii zvlášť

Popis

Střelecký IPSC trénink

Počet Stage: 4

Vedoucí tréninku a rozhodčí:
  • Hynek Šindler

Platba: v hotovnosti na místě

Trénink zaměřený na zlepšení střeleckých dovedností, řešení střeleckých situací a pohybu ve stage.
Organizace a pravidla
Průběh závodu a pravidla
Hynek Šindler
608 226 335
Registrace
Roman Zikán
774 537 150
Kalibrační zbraň
CZ75 Shadow 2
Divize
  • PCC (Karabina v pistolové ráži, Pistol Caliber Carbine (konverze))
  • Pistole (Pistole bez optiky, otevřená mířidla (Standard, Production))
  • Pistole Optic (Pistole s montovanou optikou (Open, Standard Optics, Production Optics))

Bezpečnost na střelnici

Manipulace se zbraní je povolena pouze ve vyznačených bezpečných zónách — se střelivem se zde naopak manipulovat nesmí. Mimo bezpečné zóny platí opak: se zbraní se manipulovat nesmí (zůstává vybitá, PCC s vlaječkou v komoře a hlavní vzhůru, při přenosu ústím nad ramenem), manipulace se střelivem (např. plnění zásobníků) je zde povolena. Nabíjení zbraně na střelnici pouze na palebné čáře výhradně na povel rozhodčího. Ochrana zraku a sluchu povinná. Závodníci startují na vlastní nebezpečí a jsou odpovědni za jimi způsobenou škodu a újmu.

Kdo se může zúčastnit a co si vzít s sebou

Účast: Všichni střelci s platným zbrojním oprávněním. Doklady: průkaz totožnosti.

Změna propozic vyhrazena.

Výsledky

Pistole 4

01
Videnka Petr
76.43 %
02
Kapcala Michal
74.93 %
03
Šimkovič Jakub
61.51 %
4 Videnková Andrea 46.16 %
Výsledky po situacích — 4 situace
Situace 1 — Situace 1

6 steel, 6 paper, some noshoots · 18 ran · max 90 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šimkovič Jakub 100.00 % 3. 80 0 24.80 s 3.2258 13 5 0 0 0 0
2. Videnka Petr 91.06 % 5. 82 10 24.51 s 2.9376 14 4 0 0 1 0
4. Kapcala Michal 68.76 % 10. 80 10 31.56 s 2.2180 13 5 0 0 1 0
5. Videnková Andrea 64.03 % 11. 80 10 33.89 s 2.0655 14 3 1 0 1 0
Situace 2 — Situace 2

8 steel, 12 paper, 2 disappearing, some noshoots · 32 ran · max 160 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Kapcala Michal 78.65 % 7. 134 30 49.69 s 2.0930 24 4 2 2 1 0
3. Videnka Petr 69.98 % 8. 135 40 51.01 s 1.8624 23 6 2 0 4 0
4. Šimkovič Jakub 43.34 % 11. 117 40 66.76 s 1.1534 19 7 1 4 0 0
5. Videnková Andrea 33.51 % 13. 120 60 67.28 s 0.8918 22 3 1 4 2 0
Situace 3 — Situace 3

5 steel, 7 paper, 2 disappearing, some noshoots · 19 ran · max 95 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Videnka Petr 68.28 % 8. 77 0 20.35 s 3.7838 13 4 0 0 0 0
3. Kapcala Michal 64.99 % 9. 83 10 20.27 s 3.6014 13 6 0 0 1 0
4. Šimkovič Jakub 49.77 % 11. 73 10 22.84 s 2.7583 12 4 1 1 0 0
5. Videnková Andrea 29.53 % 12. 80 20 36.66 s 1.6367 14 3 1 0 2 0
Situace 4 — Situace 4

4 steel, 5 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Kapcala Michal 73.04 % 9. 60 0 15.67 s 3.8290 9 5 0 0 0 0
3. Videnka Petr 68.28 % 10. 57 10 13.13 s 3.5796 9 4 0 1 0 0
4. Videnková Andrea 65.53 % 11. 54 0 15.72 s 3.4351 8 4 2 0 0 0
5. Šimkovič Jakub 57.32 % 13. 57 10 15.64 s 3.0051 11 0 2 1 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Pistole Optic 5

01
Šindler Hynek
100 %
02
Zikán Roman
97.8 %
03
Rusnok Dalibor
63.24 %
4 Marcalík Ivo 52.32 %
5 Gábová Blanka 43.52 %
Výsledky po situacích — 4 situace
Situace 1 — Situace 1

6 steel, 6 paper, some noshoots · 18 ran · max 90 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 1. 84 0 19.14 s 4.3887 15 3 0 0 0 0
2. Zikán Roman 68.41 % 4. 85 30 18.32 s 3.0022 17 0 0 1 2 0
3. Rusnok Dalibor 66.03 % 6. 85 10 25.88 s 2.8980 17 0 0 1 0 0
4. Marcalík Ivo 54.32 % 9. 85 10 31.46 s 2.3840 17 0 0 1 0 0
5. Gábová Blanka 44.48 % 13. 80 0 40.98 s 1.9522 13 5 0 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

8 steel, 12 paper, 2 disappearing, some noshoots · 32 ran · max 160 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Zikán Roman 100.00 % 1. 150 0 36.33 s 4.1288 27 5 0 0 0 0
2. Šindler Hynek 88.26 % 2. 156 0 42.81 s 3.6440 30 2 0 0 0 0
3. Rusnok Dalibor 44.15 % 9. 131 20 60.89 s 1.8230 22 7 0 2 0 0
4. Gábová Blanka 41.74 % 10. 128 30 56.86 s 1.7235 22 6 0 3 0 0
5. Marcalík Ivo 25.15 % 12. 140 70 67.40 s 1.0386 27 1 2 1 6 0
Situace 3 — Situace 3

5 steel, 7 paper, 2 disappearing, some noshoots · 19 ran · max 95 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 1. 91 0 15.19 s 5.9908 17 2 0 0 0 0
2. Zikán Roman 91.30 % 3. 84 10 13.53 s 5.4693 15 3 0 0 1 0
3. Marcalík Ivo 72.75 % 6. 88 0 20.19 s 4.3586 17 1 0 0 0 0
4. Rusnok Dalibor 71.62 % 7. 85 0 19.81 s 4.2908 15 3 1 0 0 0
5. Gábová Blanka 26.31 % 13. 78 10 43.14 s 1.5763 13 4 1 0 1 0
Situace 4 — Situace 4

4 steel, 5 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Zikán Roman 100.00 % 1. 64 0 10.16 s 6.2992 12 1 1 0 0 0
2. Šindler Hynek 86.57 % 2. 62 0 11.37 s 5.4529 12 0 2 0 0 0
3. Rusnok Dalibor 66.45 % 7. 64 0 15.29 s 4.1857 11 3 0 0 0 0
4. Marcalík Ivo 63.05 % 8. 68 0 17.12 s 3.9720 13 1 0 0 0 0
5. Gábová Blanka 52.17 % 12. 68 0 20.69 s 3.2866 13 1 0 0 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

PCC 3

01
Demeter Roman
100 %
02
Kapcalová Natálie
97.88 %
03
Špůrek Libor
93.79 %
Výsledky po situacích — 4 situace
Situace 1 — Situace 1

6 steel, 6 paper, some noshoots · 18 ran · max 90 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Špůrek Libor 100.00 % 2. 90 0 26.88 s 3.3482 18 0 0 0 0 0
2. Demeter Roman 81.21 % 8. 90 0 33.10 s 2.7190 18 0 0 0 0 0
3. Kapcalová Natálie 59.11 % 12. 82 0 41.43 s 1.9792 15 2 1 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

8 steel, 12 paper, 2 disappearing, some noshoots · 32 ran · max 160 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kapcalová Natálie 100.00 % 3. 149 20 48.28 s 2.6719 28 3 0 1 1 0
2. Špůrek Libor 93.75 % 5. 147 10 54.69 s 2.5050 27 4 0 1 0 0
3. Demeter Roman 92.08 % 6. 142 20 49.59 s 2.4602 26 4 0 2 0 0
Situace 3 — Situace 3

5 steel, 7 paper, 2 disappearing, some noshoots · 19 ran · max 95 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kapcalová Natálie 100.00 % 4. 93 0 18.03 s 5.1581 18 1 0 0 0 0
2. Demeter Roman 91.66 % 5. 90 10 16.92 s 4.7281 18 0 0 1 0 0
3. Špůrek Libor 61.43 % 10. 83 10 23.04 s 3.1684 16 1 0 1 0 0
Situace 4 — Situace 4

4 steel, 5 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Demeter Roman 100.00 % 3. 66 0 12.44 s 5.3055 12 2 0 0 0 0
2. Kapcalová Natálie 87.54 % 5. 62 0 13.35 s 4.6442 11 2 1 0 0 0
3. Špůrek Libor 79.55 % 6. 62 0 14.69 s 4.2206 10 4 0 0 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Celkové pořadí — všechny divize

01
Šindler Hynek
Pistole Optic
100 %
02
Zikán Roman
Pistole Optic
97.8 %
03
Demeter Roman
PCC
73.69 %
4 Kapcalová Natálie PCC 71.75 %
5 Špůrek Libor PCC 67.96 %
6 Rusnok Dalibor Pistole Optic 63.24 %
7 Videnka Petr Pistole 60.03 %
8 Kapcala Michal Pistole 58.49 %
9 Marcalík Ivo Pistole Optic 52.32 %
10 Šimkovič Jakub Pistole 48.6 %
11 Gábová Blanka Pistole Optic 43.52 %
12 Videnková Andrea Pistole 36.46 %
Výsledky po situacích
Situace 1 — Situace 1

6 steel, 6 paper, some noshoots · 18 ran · max 90 bodů

Situace 1
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek Pistole Optic 100.00 % 84 0 19.14 s 4.3887 15 3 0 0 0 0
2. Špůrek Libor PCC 76.29 % 90 0 26.88 s 3.3482 18 0 0 0 0 0
3. Šimkovič Jakub Pistole 73.50 % 80 0 24.80 s 3.2258 13 5 0 0 0 0
4. Zikán Roman Pistole Optic 68.41 % 85 30 18.32 s 3.0022 17 0 0 1 2 0
5. Videnka Petr Pistole 66.93 % 82 10 24.51 s 2.9376 14 4 0 0 1 0
6. Rusnok Dalibor Pistole Optic 66.03 % 85 10 25.88 s 2.8980 17 0 0 1 0 0
8. Demeter Roman PCC 61.96 % 90 0 33.10 s 2.7190 18 0 0 0 0 0
9. Marcalík Ivo Pistole Optic 54.32 % 85 10 31.46 s 2.3840 17 0 0 1 0 0
10. Kapcala Michal Pistole 50.54 % 80 10 31.56 s 2.2180 13 5 0 0 1 0
11. Videnková Andrea Pistole 47.06 % 80 10 33.89 s 2.0655 14 3 1 0 1 0
12. Kapcalová Natálie PCC 45.10 % 82 0 41.43 s 1.9792 15 2 1 0 0 0
13. Gábová Blanka Pistole Optic 44.48 % 80 0 40.98 s 1.9522 13 5 0 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

8 steel, 12 paper, 2 disappearing, some noshoots · 32 ran · max 160 bodů

Situace 2
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Zikán Roman Pistole Optic 100.00 % 150 0 36.33 s 4.1288 27 5 0 0 0 0
2. Šindler Hynek Pistole Optic 88.26 % 156 0 42.81 s 3.6440 30 2 0 0 0 0
3. Kapcalová Natálie PCC 64.71 % 149 20 48.28 s 2.6719 28 3 0 1 1 0
5. Špůrek Libor PCC 60.67 % 147 10 54.69 s 2.5050 27 4 0 1 0 0
6. Demeter Roman PCC 59.59 % 142 20 49.59 s 2.4602 26 4 0 2 0 0
7. Kapcala Michal Pistole 50.69 % 134 30 49.69 s 2.0930 24 4 2 2 1 0
8. Videnka Petr Pistole 45.11 % 135 40 51.01 s 1.8624 23 6 2 0 4 0
9. Rusnok Dalibor Pistole Optic 44.15 % 131 20 60.89 s 1.8230 22 7 0 2 0 0
10. Gábová Blanka Pistole Optic 41.74 % 128 30 56.86 s 1.7235 22 6 0 3 0 0
11. Šimkovič Jakub Pistole 27.93 % 117 40 66.76 s 1.1534 19 7 1 4 0 0
12. Marcalík Ivo Pistole Optic 25.15 % 140 70 67.40 s 1.0386 27 1 2 1 6 0
13. Videnková Andrea Pistole 21.60 % 120 60 67.28 s 0.8918 22 3 1 4 2 0
Situace 3 — Situace 3

5 steel, 7 paper, 2 disappearing, some noshoots · 19 ran · max 95 bodů

Situace 3
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek Pistole Optic 100.00 % 91 0 15.19 s 5.9908 17 2 0 0 0 0
3. Zikán Roman Pistole Optic 91.30 % 84 10 13.53 s 5.4693 15 3 0 0 1 0
4. Kapcalová Natálie PCC 86.10 % 93 0 18.03 s 5.1581 18 1 0 0 0 0
5. Demeter Roman PCC 78.92 % 90 10 16.92 s 4.7281 18 0 0 1 0 0
6. Marcalík Ivo Pistole Optic 72.75 % 88 0 20.19 s 4.3586 17 1 0 0 0 0
7. Rusnok Dalibor Pistole Optic 71.62 % 85 0 19.81 s 4.2908 15 3 1 0 0 0
8. Videnka Petr Pistole 63.16 % 77 0 20.35 s 3.7838 13 4 0 0 0 0
9. Kapcala Michal Pistole 60.12 % 83 10 20.27 s 3.6014 13 6 0 0 1 0
10. Špůrek Libor PCC 52.89 % 83 10 23.04 s 3.1684 16 1 0 1 0 0
11. Šimkovič Jakub Pistole 46.04 % 73 10 22.84 s 2.7583 12 4 1 1 0 0
12. Videnková Andrea Pistole 27.32 % 80 20 36.66 s 1.6367 14 3 1 0 2 0
13. Gábová Blanka Pistole Optic 26.31 % 78 10 43.14 s 1.5763 13 4 1 0 1 0
Situace 4 — Situace 4

4 steel, 5 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 4
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Zikán Roman Pistole Optic 100.00 % 64 0 10.16 s 6.2992 12 1 1 0 0 0
2. Šindler Hynek Pistole Optic 86.57 % 62 0 11.37 s 5.4529 12 0 2 0 0 0
3. Demeter Roman PCC 84.22 % 66 0 12.44 s 5.3055 12 2 0 0 0 0
5. Kapcalová Natálie PCC 73.73 % 62 0 13.35 s 4.6442 11 2 1 0 0 0
6. Špůrek Libor PCC 67.00 % 62 0 14.69 s 4.2206 10 4 0 0 0 0
7. Rusnok Dalibor Pistole Optic 66.45 % 64 0 15.29 s 4.1857 11 3 0 0 0 0
8. Marcalík Ivo Pistole Optic 63.05 % 68 0 17.12 s 3.9720 13 1 0 0 0 0
9. Kapcala Michal Pistole 60.78 % 60 0 15.67 s 3.8290 9 5 0 0 0 0
10. Videnka Petr Pistole 56.83 % 57 10 13.13 s 3.5796 9 4 0 1 0 0
11. Videnková Andrea Pistole 54.53 % 54 0 15.72 s 3.4351 8 4 2 0 0 0
12. Gábová Blanka Pistole Optic 52.17 % 68 0 20.69 s 3.2866 13 1 0 0 0 0
13. Šimkovič Jakub Pistole 47.71 % 57 10 15.64 s 3.0051 11 0 2 1 0 0

Pořadí a % určuje srovnání napříč všemi divizemi dohromady (jiný vítěz než ve vlastní divizi, proto se % může lišit od záložky konkrétní divize). Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Squad 1

12 / 12
100% obsazeno
1 Šindler Hynek Nezapl.
Pistole Optic
2 Kapcalová Natálie Nezapl.
PCC
3 Šimkovič Jakub Nezapl.
Pistole
4 Kapcala Michal Nezapl.
Pistole
5 Videnka Petr Nezapl.
Pistole
6 Zikán Roman Nezapl.
Pistole Optic
7 Videnková Andrea Nezapl.
Pistole
8 Špůrek Libor Nezapl.
PCC
9 Gábová Blanka Nezapl.
Pistole Optic
10 Demeter Roman Nezapl.
PCC
11 Marcalík Ivo Nezapl.
Pistole Optic
12 Rusnok Dalibor Nezapl.
Pistole Optic
Obsazeno