11.6. 2025
Pozdější platba = zrušení registraceDvoudenní závod podle pravidel IPSC. Možnost přespání na střelnici v chatě nebo ve stanech. Na neděli zajištěno občerstvení.
Ceny:
Tombola:
Začátek losování je v neděli ve 14:00
Platba: nejpozději v neděli 1. 6. 2025 Jinak bude registrace zrušena!
Hodně střeleckých úspěchů přeje Tým pořadatelů IPSC SKÁLA STĚBOŘICE a SPONZOR ZÁVODUZměna propozic vyhrazena.
6 steel, 10 paper, some noshoots · 26 ran · max 130 bodů
| # | Jméno | % situace | Poř. celkem | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Piatke Ondřej | 100.00 % | 6. | 122 | 0 | 16.99 s | 7.1807 | 23 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Grünberger Jakub | 64.42 % | 18. | 118 | 0 | 25.51 s | 4.6256 | 21 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 3. | Sixta Bedřich | 57.81 % | 20. | 114 | 0 | 27.46 s | 4.1515 | 18 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4. | Pospíšil Martin | 57.71 % | 21. | 116 | 0 | 27.99 s | 4.1443 | 20 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 5. | Šimkovič Jakub | 56.06 % | 22. | 116 | 10 | 26.33 s | 4.0258 | 20 | 5 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 6. | Vlachynský Jaroslav | 54.27 % | 24. | 118 | 0 | 30.28 s | 3.8970 | 20 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7. | Franc Matěj | 51.80 % | 26. | 100 | 30 | 18.82 s | 3.7194 | 15 | 8 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| 8. | Kašný Martin | 43.76 % | 27. | 97 | 40 | 18.14 s | 3.1422 | 16 | 5 | 2 | 3 | 1 | 0 |
| 9. | Veselý Vojtěch | 35.93 % | 30. | 113 | 10 | 39.92 s | 2.5802 | 15 | 9 | 1 | 1 | 0 | 0 |
2 steel, 15 paper, some noshoots · 32 ran · max 160 bodů
| # | Jméno | % situace | Poř. celkem | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Piatke Ondřej | 100.00 % | 5. | 144 | 0 | 23.43 s | 6.1460 | 24 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Pospíšil Martin | 76.15 % | 13. | 144 | 0 | 30.77 s | 4.6799 | 25 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 3. | Sixta Bedřich | 68.70 % | 18. | 148 | 0 | 35.05 s | 4.2225 | 26 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4. | Franc Matěj | 58.33 % | 22. | 114 | 0 | 31.80 s | 3.5849 | 16 | 9 | 7 | 0 | 0 | 0 |
| 5. | Kašný Martin | 57.15 % | 23. | 134 | 30 | 29.61 s | 3.5123 | 23 | 6 | 1 | 2 | 0 | 1 |
| 6. | Grünberger Jakub | 56.35 % | 24. | 150 | 0 | 43.31 s | 3.4634 | 27 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7. | Šimkovič Jakub | 50.61 % | 26. | 135 | 10 | 40.19 s | 3.1102 | 21 | 10 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 8. | Vlachynský Jaroslav | 47.68 % | 28. | 140 | 10 | 44.36 s | 2.9306 | 23 | 8 | 1 | 0 | 0 | 1 |
| 9. | Veselý Vojtěch | 42.61 % | 29. | 144 | 0 | 54.99 s | 2.6187 | 18 | 13 | 1 | 0 | 0 | 0 |
5 steel, 13 paper, 2 disappearing, some noshoots · 31 ran · max 155 bodů
| # | Jméno | % situace | Poř. celkem | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Piatke Ondřej | 100.00 % | 9. | 135 | 0 | 22.00 s | 6.1364 | 22 | 8 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Kašný Martin | 88.29 % | 11. | 133 | 0 | 24.55 s | 5.4175 | 23 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 3. | Sixta Bedřich | 82.45 % | 18. | 149 | 0 | 29.45 s | 5.0594 | 28 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4. | Franc Matěj | 80.86 % | 19. | 128 | 10 | 23.78 s | 4.9622 | 21 | 7 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 5. | Grünberger Jakub | 72.93 % | 22. | 133 | 0 | 29.72 s | 4.4751 | 21 | 9 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 6. | Vlachynský Jaroslav | 63.38 % | 23. | 136 | 0 | 34.97 s | 3.8890 | 23 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7. | Šimkovič Jakub | 62.11 % | 24. | 132 | 10 | 32.01 s | 3.8113 | 22 | 7 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 8. | Pospíšil Martin | 59.45 % | 26. | 124 | 20 | 28.51 s | 3.6478 | 21 | 6 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| 9. | Veselý Vojtěch | 45.87 % | 28. | 141 | 0 | 50.09 s | 2.8149 | 25 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
2 steel, 10 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů
| # | Jméno | % situace | Poř. celkem | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Piatke Ondřej | 100.00 % | 6. | 102 | 0 | 17.47 s | 5.8386 | 18 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Kašný Martin | 61.01 % | 20. | 87 | 20 | 18.81 s | 3.5619 | 14 | 5 | 2 | 1 | 0 | 1 |
| 3. | Pospíšil Martin | 58.40 % | 21. | 92 | 10 | 24.05 s | 3.4096 | 14 | 7 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 4. | Grünberger Jakub | 52.28 % | 22. | 89 | 10 | 25.88 s | 3.0526 | 15 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 5. | Šimkovič Jakub | 50.30 % | 23. | 99 | 20 | 26.90 s | 2.9368 | 19 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| 6. | Sixta Bedřich | 38.67 % | 25. | 79 | 20 | 26.13 s | 2.2579 | 9 | 11 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| 7. | Vlachynský Jaroslav | 29.28 % | 26. | 84 | 40 | 25.74 s | 1.7094 | 12 | 8 | 0 | 2 | 2 | 0 |
| 8. | Veselý Vojtěch | 27.26 % | 27. | 92 | 30 | 38.96 s | 1.5914 | 16 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 9. | Franc Matěj | 26.55 % | 28. | 72 | 40 | 20.64 s | 1.5504 | 11 | 5 | 2 | 4 | 0 | 0 |
3 steel, 6 paper, some noshoots · 15 ran · max 75 bodů
| # | Jméno | % situace | Poř. celkem | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Piatke Ondřej | 100.00 % | 6. | 63 | 0 | 11.03 s | 5.7117 | 11 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Grünberger Jakub | 82.19 % | 16. | 73 | 0 | 15.55 s | 4.6945 | 14 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3. | Kašný Martin | 81.40 % | 17. | 65 | 0 | 13.98 s | 4.6495 | 11 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 4. | Sixta Bedřich | 67.98 % | 21. | 65 | 0 | 16.74 s | 3.8829 | 11 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 5. | Vlachynský Jaroslav | 64.37 % | 22. | 65 | 0 | 17.68 s | 3.6765 | 11 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 6. | Franc Matěj | 61.33 % | 25. | 52 | 10 | 11.99 s | 3.5029 | 7 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 7. | Pospíšil Martin | 47.88 % | 27. | 59 | 20 | 14.26 s | 2.7349 | 10 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 8. | Veselý Vojtěch | 12.41 % | 29. | 55 | 40 | 21.17 s | 0.7085 | 9 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 |
| 9. | Šimkovič Jakub | 0.00 % | 30. | 40 | 60 | 14.14 s | 0.0000 | 5 | 5 | 0 | 5 | 0 | 1 |
4 steel, 14 paper, some noshoots · 32 ran · max 160 bodů
| # | Jméno | % situace | Poř. celkem | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Piatke Ondřej | 100.00 % | 6. | 144 | 0 | 24.53 s | 5.8704 | 25 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Kašný Martin | 83.79 % | 11. | 142 | 0 | 28.87 s | 4.9186 | 24 | 7 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 3. | Grünberger Jakub | 72.17 % | 17. | 144 | 0 | 33.99 s | 4.2365 | 25 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 4. | Pospíšil Martin | 69.57 % | 18. | 134 | 0 | 32.81 s | 4.0841 | 24 | 3 | 5 | 0 | 0 | 0 |
| 5. | Sixta Bedřich | 64.00 % | 21. | 136 | 0 | 36.20 s | 3.7569 | 20 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6. | Vlachynský Jaroslav | 56.47 % | 24. | 134 | 0 | 40.42 s | 3.3152 | 23 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| 7. | Šimkovič Jakub | 46.33 % | 26. | 126 | 30 | 35.30 s | 2.7195 | 19 | 10 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| 8. | Veselý Vojtěch | 35.31 % | 28. | 142 | 10 | 63.68 s | 2.0729 | 20 | 9 | 3 | 0 | 1 | 0 |
| 9. | Franc Matěj | 20.62 % | 30. | 123 | 40 | 68.57 s | 1.2104 | 18 | 10 | 3 | 1 | 3 | 0 |
1 steel, 8 paper, some noshoots · 17 ran · max 85 bodů
| # | Jméno | % situace | Poř. celkem | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kašný Martin | 100.00 % | 8. | 75 | 0 | 11.82 s | 6.3452 | 12 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Piatke Ondřej | 93.16 % | 13. | 73 | 0 | 12.35 s | 5.9109 | 12 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 3. | Franc Matěj | 77.03 % | 20. | 61 | 0 | 12.48 s | 4.8878 | 7 | 8 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 4. | Vlachynský Jaroslav | 67.42 % | 21. | 77 | 0 | 18.00 s | 4.2778 | 13 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5. | Sixta Bedřich | 63.61 % | 22. | 72 | 10 | 15.36 s | 4.0365 | 12 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 6. | Šimkovič Jakub | 61.90 % | 23. | 61 | 0 | 15.53 s | 3.9279 | 7 | 8 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 7. | Pospíšil Martin | 52.15 % | 25. | 74 | 20 | 16.32 s | 3.3088 | 13 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 8. | Grünberger Jakub | 51.67 % | 26. | 68 | 10 | 17.69 s | 3.2787 | 10 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 9. | Veselý Vojtěch | 1.89 % | 30. | 63 | 60 | 24.95 s | 0.1202 | 11 | 2 | 0 | 4 | 0 | 2 |
8 paper, some noshoots · 16 ran · max 80 bodů
| # | Jméno | % situace | Poř. celkem | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Piatke Ondřej | 100.00 % | 11. | 76 | 10 | 11.97 s | 5.5138 | 14 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 2. | Pospíšil Martin | 90.99 % | 13. | 74 | 0 | 14.75 s | 5.0169 | 13 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3. | Grünberger Jakub | 87.47 % | 16. | 68 | 0 | 14.10 s | 4.8227 | 11 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 4. | Kašný Martin | 87.12 % | 17. | 76 | 10 | 13.74 s | 4.8035 | 14 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 5. | Franc Matěj | 84.97 % | 20. | 71 | 10 | 13.02 s | 4.6851 | 13 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 6. | Sixta Bedřich | 83.80 % | 21. | 70 | 0 | 15.15 s | 4.6205 | 12 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 7. | Šimkovič Jakub | 77.53 % | 23. | 66 | 0 | 15.44 s | 4.2746 | 11 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 8. | Vlachynský Jaroslav | 76.39 % | 24. | 70 | 0 | 16.62 s | 4.2118 | 11 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9. | Veselý Vojtěch | 50.16 % | 30. | 75 | 0 | 27.12 s | 2.7655 | 13 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
1 steel, 7 paper, 4 disappearing, some noshoots · 15 ran · max 75 bodů
| # | Jméno | % situace | Poř. celkem | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Piatke Ondřej | 100.00 % | 4. | 71 | 0 | 10.97 s | 6.4722 | 13 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Kašný Martin | 91.86 % | 7. | 61 | 0 | 10.26 s | 5.9454 | 9 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 3. | Pospíšil Martin | 68.06 % | 16. | 60 | 0 | 13.62 s | 4.4053 | 9 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4. | Šimkovič Jakub | 62.20 % | 19. | 63 | 0 | 15.65 s | 4.0256 | 10 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 5. | Sixta Bedřich | 48.16 % | 21. | 58 | 10 | 15.40 s | 3.1169 | 9 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 6. | Grünberger Jakub | 39.89 % | 25. | 62 | 20 | 16.27 s | 2.5814 | 10 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 7. | Vlachynský Jaroslav | 30.89 % | 27. | 49 | 10 | 19.51 s | 1.9990 | 7 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 8. | Veselý Vojtěch | 23.57 % | 29. | 57 | 20 | 24.25 s | 1.5258 | 7 | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 9. | Franc Matěj | 8.87 % | 30. | 48 | 40 | 13.94 s | 0.5739 | 7 | 4 | 1 | 2 | 2 | 0 |
2 steel, 7 paper, some noshoots · 16 ran · max 80 bodů
| # | Jméno | % situace | Poř. celkem | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kašný Martin | 100.00 % | 9. | 70 | 0 | 12.79 s | 5.4730 | 11 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Pospíšil Martin | 88.29 % | 16. | 72 | 0 | 14.90 s | 4.8322 | 12 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3. | Šimkovič Jakub | 86.45 % | 17. | 74 | 0 | 15.64 s | 4.7315 | 13 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4. | Grünberger Jakub | 83.80 % | 18. | 76 | 0 | 16.57 s | 4.5866 | 14 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5. | Franc Matěj | 78.46 % | 21. | 69 | 10 | 13.74 s | 4.2940 | 12 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 6. | Vlachynský Jaroslav | 74.44 % | 23. | 76 | 10 | 16.20 s | 4.0741 | 14 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 7. | Sixta Bedřich | 70.16 % | 24. | 72 | 0 | 18.75 s | 3.8400 | 12 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8. | Piatke Ondřej | 56.90 % | 27. | 65 | 20 | 14.45 s | 3.1142 | 10 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 9. | Veselý Vojtěch | 22.74 % | 30. | 69 | 30 | 31.33 s | 1.2448 | 9 | 6 | 0 | 1 | 2 | 0 |
3 steel, 8 paper, 2 disappearing, some noshoots · 19 ran · max 95 bodů
| # | Jméno | % situace | Poř. celkem | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Piatke Ondřej | 100.00 % | 7. | 86 | 0 | 14.34 s | 5.9972 | 16 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Sixta Bedřich | 72.95 % | 17. | 85 | 0 | 19.43 s | 4.3747 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3. | Pospíšil Martin | 66.29 % | 18. | 85 | 0 | 21.38 s | 3.9757 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4. | Kašný Martin | 66.00 % | 19. | 80 | 0 | 20.21 s | 3.9584 | 14 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 5. | Šimkovič Jakub | 62.07 % | 20. | 76 | 10 | 17.73 s | 3.7225 | 12 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 6. | Grünberger Jakub | 61.96 % | 21. | 79 | 0 | 21.26 s | 3.7159 | 14 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7. | Vlachynský Jaroslav | 59.06 % | 23. | 86 | 0 | 24.28 s | 3.5420 | 16 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8. | Franc Matěj | 33.92 % | 28. | 58 | 20 | 18.68 s | 2.0343 | 7 | 7 | 2 | 1 | 1 | 0 |
| 9. | Veselý Vojtěch | 29.82 % | 29. | 87 | 20 | 37.46 s | 1.7886 | 15 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 |
2 steel, 6 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů
| # | Jméno | % situace | Poř. celkem | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Piatke Ondřej | 100.00 % | 10. | 62 | 0 | 11.90 s | 5.2101 | 10 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Grünberger Jakub | 82.93 % | 13. | 62 | 0 | 14.35 s | 4.3206 | 10 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3. | Sixta Bedřich | 68.35 % | 21. | 62 | 0 | 17.41 s | 3.5612 | 11 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 4. | Veselý Vojtěch | 63.88 % | 22. | 67 | 0 | 20.13 s | 3.3284 | 11 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5. | Šimkovič Jakub | 62.55 % | 23. | 60 | 0 | 18.41 s | 3.2591 | 10 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 6. | Vlachynský Jaroslav | 60.71 % | 24. | 62 | 0 | 19.60 s | 3.1633 | 10 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7. | Kašný Martin | 53.59 % | 25. | 60 | 0 | 21.49 s | 2.7920 | 9 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8. | Pospíšil Martin | 50.87 % | 27. | 52 | 0 | 19.62 s | 2.6504 | 6 | 7 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 9. | Franc Matěj | 26.23 % | 29. | 57 | 20 | 27.07 s | 1.3668 | 10 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.
6 steel, 10 paper, some noshoots · 26 ran · max 130 bodů
| # | Jméno | % situace | Poř. celkem | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vlček Lukáš | 100.00 % | 3. | 124 | 0 | 16.04 s | 7.7307 | 23 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Španihelová Tereza | 95.38 % | 5. | 128 | 0 | 17.36 s | 7.3733 | 25 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3. | Šporik Jan | 87.95 % | 7. | 123 | 10 | 16.62 s | 6.7990 | 24 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 4. | Svěrák Dušan | 83.03 % | 8. | 114 | 0 | 17.76 s | 6.4189 | 19 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 5. | Paveza Václav | 76.92 % | 11. | 120 | 0 | 20.18 s | 5.9465 | 21 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6. | Mička Luděk | 74.42 % | 12. | 118 | 0 | 20.51 s | 5.7533 | 20 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7. | Zikán Roman | 69.70 % | 14. | 105 | 10 | 17.63 s | 5.3885 | 17 | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 8. | Dvořák Milan | 67.90 % | 15. | 118 | 0 | 22.48 s | 5.2491 | 22 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 9. | Chovaniok Jan | 63.32 % | 16. | 128 | 0 | 26.15 s | 4.8948 | 25 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10. | Hanuš Karel | 63.21 % | 17. | 110 | 0 | 22.51 s | 4.8867 | 17 | 8 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 11. | Šindler Hynek | 59.80 % | 19. | 112 | 20 | 19.90 s | 4.6231 | 20 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 12. | Daněk Milan | 51.04 % | 23. | 106 | 10 | 24.33 s | 3.9457 | 16 | 8 | 2 | 0 | 1 | 0 |
| 13. | Pilnáček Ondřej | 49.27 % | 25. | 122 | 0 | 32.03 s | 3.8089 | 22 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14. | Veselý Václav | 39.80 % | 28. | 111 | 10 | 32.83 s | 3.0765 | 18 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 15. | Gábová Blanka | 35.48 % | 29. | 112 | 0 | 40.83 s | 2.7431 | 18 | 7 | 1 | 0 | 0 | 0 |
2 steel, 15 paper, some noshoots · 32 ran · max 160 bodů
| # | Jméno | % situace | Poř. celkem | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vlček Lukáš | 100.00 % | 2. | 142 | 0 | 21.59 s | 6.5771 | 24 | 7 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Šindler Hynek | 98.59 % | 3. | 152 | 0 | 23.44 s | 6.4846 | 28 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3. | Španihelová Tereza | 95.41 % | 4. | 156 | 0 | 24.86 s | 6.2751 | 30 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4. | Šporik Jan | 89.28 % | 6. | 143 | 10 | 22.65 s | 5.8720 | 26 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 5. | Svěrák Dušan | 87.98 % | 7. | 156 | 0 | 26.96 s | 5.7864 | 30 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6. | Daněk Milan | 86.92 % | 8. | 140 | 0 | 24.49 s | 5.7166 | 22 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7. | Zikán Roman | 81.80 % | 11. | 131 | 10 | 22.49 s | 5.3802 | 21 | 8 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 8. | Dvořák Milan | 80.44 % | 12. | 142 | 0 | 26.84 s | 5.2906 | 23 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9. | Mička Luděk | 68.56 % | 16. | 142 | 0 | 31.49 s | 4.5094 | 24 | 7 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 10. | Chovaniok Jan | 65.87 % | 17. | 144 | 0 | 33.24 s | 4.3321 | 24 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11. | Paveza Václav | 56.89 % | 20. | 138 | 10 | 34.21 s | 3.7416 | 24 | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 |
| 12. | Pilnáček Ondřej | 56.74 % | 21. | 144 | 0 | 38.59 s | 3.7315 | 25 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 13. | Veselý Václav | 48.10 % | 25. | 154 | 0 | 48.68 s | 3.1635 | 29 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14. | Gábová Blanka | 44.64 % | 27. | 150 | 0 | 51.09 s | 2.9360 | 27 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15. | Hanuš Karel | 36.85 % | 30. | 118 | 50 | 28.06 s | 2.4234 | 18 | 9 | 1 | 4 | 0 | 1 |
5 steel, 13 paper, 2 disappearing, some noshoots · 31 ran · max 155 bodů
| # | Jméno | % situace | Poř. celkem | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Šporik Jan | 100.00 % | 3. | 147 | 0 | 21.27 s | 6.9111 | 27 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Šindler Hynek | 99.84 % | 4. | 142 | 0 | 20.58 s | 6.8999 | 26 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3. | Španihelová Tereza | 98.27 % | 5. | 145 | 0 | 21.35 s | 6.7916 | 27 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 4. | Vlček Lukáš | 96.27 % | 6. | 135 | 0 | 20.29 s | 6.6535 | 23 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 5. | Daněk Milan | 90.68 % | 8. | 140 | 0 | 22.34 s | 6.2668 | 25 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6. | Mička Luděk | 81.19 % | 10. | 151 | 0 | 26.91 s | 5.6113 | 29 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7. | Zikán Roman | 76.75 % | 12. | 135 | 0 | 25.45 s | 5.3045 | 24 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 8. | Svěrák Dušan | 75.86 % | 13. | 151 | 0 | 28.80 s | 5.2431 | 29 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9. | Chovaniok Jan | 74.12 % | 16. | 138 | 0 | 26.94 s | 5.1225 | 24 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10. | Dvořák Milan | 73.42 % | 17. | 133 | 20 | 22.27 s | 5.0741 | 25 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 |
| 11. | Paveza Václav | 70.15 % | 20. | 138 | 10 | 26.40 s | 4.8485 | 24 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 12. | Hanuš Karel | 54.59 % | 25. | 138 | 0 | 36.58 s | 3.7726 | 25 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 13. | Pilnáček Ondřej | 51.65 % | 27. | 138 | 20 | 33.06 s | 3.5693 | 24 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 14. | Gábová Blanka | 40.09 % | 29. | 136 | 0 | 49.08 s | 2.7710 | 25 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 15. | Veselý Václav | 39.76 % | 30. | 133 | 20 | 41.12 s | 2.7481 | 24 | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 |
2 steel, 10 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů
| # | Jméno | % situace | Poř. celkem | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Šindler Hynek | 100.00 % | 3. | 102 | 0 | 16.83 s | 6.0606 | 18 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Vlček Lukáš | 99.68 % | 4. | 94 | 0 | 15.56 s | 6.0411 | 15 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 3. | Dvořák Milan | 93.62 % | 7. | 104 | 0 | 18.33 s | 5.6738 | 19 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4. | Daněk Milan | 93.60 % | 8. | 94 | 0 | 16.57 s | 5.6729 | 15 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 5. | Chovaniok Jan | 88.88 % | 9. | 94 | 0 | 17.45 s | 5.3868 | 15 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 6. | Španihelová Tereza | 87.91 % | 10. | 104 | 0 | 19.52 s | 5.3279 | 19 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7. | Zikán Roman | 87.06 % | 11. | 86 | 0 | 16.30 s | 5.2761 | 10 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8. | Šporik Jan | 83.96 % | 12. | 99 | 10 | 17.49 s | 5.0886 | 18 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 9. | Mička Luděk | 80.41 % | 14. | 98 | 0 | 20.11 s | 4.8732 | 17 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 10. | Svěrák Dušan | 71.34 % | 16. | 95 | 10 | 19.66 s | 4.3235 | 16 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 11. | Paveza Václav | 65.52 % | 17. | 97 | 10 | 21.91 s | 3.9708 | 17 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 12. | Hanuš Karel | 61.69 % | 18. | 94 | 0 | 25.14 s | 3.7391 | 14 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13. | Veselý Václav | 40.07 % | 24. | 97 | 20 | 31.71 s | 2.4283 | 18 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| 14. | Pilnáček Ondřej | 20.11 % | 29. | 81 | 50 | 25.43 s | 1.2190 | 13 | 5 | 1 | 3 | 2 | 0 |
| 15. | Gábová Blanka | 18.22 % | 30. | 81 | 40 | 37.12 s | 1.1045 | 12 | 7 | 0 | 3 | 0 | 1 |
3 steel, 6 paper, some noshoots · 15 ran · max 75 bodů
| # | Jméno | % situace | Poř. celkem | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Daněk Milan | 100.00 % | 3. | 75 | 0 | 10.95 s | 6.8493 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Šporik Jan | 98.69 % | 4. | 73 | 0 | 10.80 s | 6.7593 | 14 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3. | Vlček Lukáš | 96.79 % | 5. | 71 | 0 | 10.71 s | 6.6293 | 13 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4. | Svěrák Dušan | 80.72 % | 7. | 69 | 0 | 12.48 s | 5.5288 | 13 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 5. | Mička Luděk | 79.46 % | 8. | 67 | 0 | 12.31 s | 5.4427 | 12 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 6. | Zikán Roman | 78.82 % | 9. | 65 | 0 | 12.04 s | 5.3987 | 11 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 7. | Dvořák Milan | 77.73 % | 10. | 69 | 0 | 12.96 s | 5.3241 | 12 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8. | Šindler Hynek | 75.66 % | 12. | 64 | 10 | 10.42 s | 5.1823 | 11 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 9. | Paveza Václav | 74.20 % | 13. | 65 | 0 | 12.79 s | 5.0821 | 10 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10. | Chovaniok Jan | 72.63 % | 14. | 59 | 0 | 11.86 s | 4.9747 | 9 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 11. | Španihelová Tereza | 69.35 % | 15. | 75 | 0 | 15.79 s | 4.7498 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12. | Hanuš Karel | 63.24 % | 20. | 69 | 0 | 15.93 s | 4.3315 | 13 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 13. | Veselý Václav | 51.58 % | 23. | 75 | 0 | 21.23 s | 3.5327 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14. | Pilnáček Ondřej | 51.29 % | 24. | 69 | 0 | 19.64 s | 3.5132 | 12 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15. | Gábová Blanka | 38.59 % | 28. | 61 | 0 | 23.08 s | 2.6430 | 9 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 |
4 steel, 14 paper, some noshoots · 32 ran · max 160 bodů
| # | Jméno | % situace | Poř. celkem | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Španihelová Tereza | 100.00 % | 3. | 150 | 0 | 22.64 s | 6.6254 | 27 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Šindler Hynek | 95.39 % | 4. | 152 | 0 | 24.05 s | 6.3202 | 28 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3. | Vlček Lukáš | 93.18 % | 5. | 156 | 0 | 25.27 s | 6.1733 | 30 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4. | Dvořák Milan | 73.78 % | 12. | 144 | 0 | 29.46 s | 4.8880 | 25 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 5. | Šporik Jan | 69.86 % | 13. | 149 | 10 | 30.03 s | 4.6287 | 28 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 6. | Zikán Roman | 68.49 % | 14. | 132 | 0 | 29.09 s | 4.5376 | 18 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7. | Chovaniok Jan | 68.48 % | 15. | 152 | 0 | 33.50 s | 4.5373 | 28 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8. | Svěrák Dušan | 67.22 % | 16. | 146 | 0 | 32.78 s | 4.4539 | 26 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 9. | Pilnáček Ondřej | 58.75 % | 19. | 146 | 0 | 37.51 s | 3.8923 | 26 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 10. | Mička Luděk | 57.33 % | 20. | 143 | 20 | 32.38 s | 3.7986 | 25 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 11. | Hanuš Karel | 56.48 % | 22. | 140 | 0 | 37.41 s | 3.7423 | 23 | 8 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 12. | Daněk Milan | 50.56 % | 23. | 126 | 30 | 28.66 s | 3.3496 | 19 | 10 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| 13. | Paveza Václav | 46.94 % | 25. | 139 | 10 | 41.48 s | 3.1099 | 24 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 14. | Veselý Václav | 40.92 % | 27. | 152 | 0 | 56.06 s | 2.7114 | 28 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15. | Gábová Blanka | 29.00 % | 29. | 126 | 10 | 60.38 s | 1.9212 | 19 | 9 | 4 | 0 | 1 | 0 |
1 steel, 8 paper, some noshoots · 17 ran · max 85 bodů
| # | Jméno | % situace | Poř. celkem | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Šporik Jan | 100.00 % | 2. | 77 | 0 | 9.65 s | 7.9793 | 13 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Španihelová Tereza | 89.03 % | 4. | 79 | 0 | 11.12 s | 7.1043 | 14 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3. | Vlček Lukáš | 86.39 % | 5. | 79 | 0 | 11.46 s | 6.8935 | 14 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4. | Šindler Hynek | 81.35 % | 6. | 79 | 0 | 12.17 s | 6.4914 | 14 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5. | Dvořák Milan | 80.15 % | 7. | 77 | 0 | 12.04 s | 6.3953 | 13 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6. | Mička Luděk | 79.18 % | 9. | 81 | 0 | 12.82 s | 6.3183 | 15 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7. | Daněk Milan | 77.60 % | 10. | 73 | 0 | 11.79 s | 6.1917 | 11 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8. | Zikán Roman | 76.26 % | 12. | 69 | 0 | 11.34 s | 6.0847 | 10 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 9. | Svěrák Dušan | 67.96 % | 14. | 77 | 0 | 14.20 s | 5.4225 | 14 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 10. | Paveza Václav | 67.62 % | 15. | 75 | 0 | 13.90 s | 5.3957 | 12 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11. | Chovaniok Jan | 62.11 % | 19. | 66 | 10 | 11.30 s | 4.9558 | 11 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 12. | Pilnáček Ondřej | 46.70 % | 24. | 79 | 0 | 21.20 s | 3.7264 | 15 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 13. | Veselý Václav | 39.98 % | 27. | 85 | 10 | 23.51 s | 3.1901 | 17 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 14. | Gábová Blanka | 37.82 % | 28. | 79 | 0 | 26.18 s | 3.0176 | 14 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15. | Hanuš Karel | 17.08 % | 29. | 64 | 40 | 17.61 s | 1.3629 | 11 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 |
8 paper, some noshoots · 16 ran · max 80 bodů
| # | Jméno | % situace | Poř. celkem | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vlček Lukáš | 100.00 % | 2. | 76 | 0 | 10.78 s | 7.0501 | 14 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Španihelová Tereza | 98.86 % | 3. | 72 | 0 | 10.33 s | 6.9700 | 12 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3. | Šporik Jan | 89.08 % | 4. | 78 | 0 | 12.42 s | 6.2802 | 15 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4. | Zikán Roman | 85.68 % | 6. | 72 | 0 | 11.92 s | 6.0403 | 12 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5. | Paveza Václav | 83.18 % | 8. | 76 | 0 | 12.96 s | 5.8642 | 15 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 6. | Daněk Milan | 79.62 % | 9. | 70 | 0 | 12.47 s | 5.6135 | 11 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7. | Šindler Hynek | 79.35 % | 10. | 72 | 0 | 12.87 s | 5.5944 | 13 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 8. | Mička Luděk | 73.22 % | 12. | 78 | 0 | 15.11 s | 5.1621 | 15 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9. | Svěrák Dušan | 70.57 % | 15. | 80 | 0 | 16.08 s | 4.9751 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10. | Dvořák Milan | 67.24 % | 19. | 74 | 10 | 13.50 s | 4.7407 | 13 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 11. | Hanuš Karel | 54.86 % | 25. | 70 | 0 | 18.10 s | 3.8674 | 12 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 12. | Pilnáček Ondřej | 52.86 % | 26. | 66 | 0 | 17.71 s | 3.7267 | 10 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 13. | Chovaniok Jan | 51.59 % | 27. | 69 | 10 | 16.22 s | 3.6375 | 12 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 14. | Veselý Václav | 46.70 % | 28. | 70 | 0 | 21.26 s | 3.2926 | 11 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15. | Gábová Blanka | 46.51 % | 29. | 76 | 0 | 23.18 s | 3.2787 | 14 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
1 steel, 7 paper, 4 disappearing, some noshoots · 15 ran · max 75 bodů
| # | Jméno | % situace | Poř. celkem | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vlček Lukáš | 100.00 % | 2. | 69 | 0 | 10.16 s | 6.7913 | 12 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Šporik Jan | 98.79 % | 3. | 63 | 0 | 9.39 s | 6.7093 | 9 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3. | Šindler Hynek | 91.60 % | 5. | 67 | 0 | 10.77 s | 6.2210 | 11 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4. | Španihelová Tereza | 89.80 % | 6. | 58 | 0 | 9.51 s | 6.0988 | 8 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5. | Paveza Václav | 77.63 % | 8. | 63 | 0 | 11.95 s | 5.2720 | 9 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6. | Mička Luděk | 75.81 % | 9. | 71 | 0 | 13.79 s | 5.1487 | 13 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7. | Dvořák Milan | 75.14 % | 10. | 62 | 0 | 12.15 s | 5.1029 | 10 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8. | Daněk Milan | 71.66 % | 11. | 53 | 0 | 10.89 s | 4.8669 | 8 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 9. | Zikán Roman | 70.05 % | 12. | 58 | 10 | 10.09 s | 4.7572 | 9 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 10. | Chovaniok Jan | 64.08 % | 17. | 60 | 10 | 11.49 s | 4.3516 | 9 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 11. | Pilnáček Ondřej | 63.94 % | 18. | 67 | 0 | 15.43 s | 4.3422 | 12 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 12. | Svěrák Dušan | 42.43 % | 23. | 57 | 20 | 12.84 s | 2.8816 | 11 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 |
| 13. | Hanuš Karel | 39.84 % | 24. | 55 | 0 | 20.33 s | 2.7054 | 7 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 14. | Veselý Václav | 37.69 % | 26. | 53 | 10 | 16.80 s | 2.5595 | 10 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| 15. | Gábová Blanka | 22.81 % | 28. | 44 | 20 | 15.49 s | 1.5494 | 7 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
2 steel, 7 paper, some noshoots · 16 ran · max 80 bodů
| # | Jméno | % situace | Poř. celkem | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vlček Lukáš | 100.00 % | 3. | 80 | 0 | 12.72 s | 6.2893 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Šporik Jan | 98.71 % | 4. | 74 | 0 | 11.92 s | 6.2081 | 13 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3. | Šindler Hynek | 97.93 % | 5. | 76 | 0 | 12.34 s | 6.1588 | 14 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4. | Španihelová Tereza | 97.19 % | 6. | 78 | 0 | 12.76 s | 6.1129 | 15 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5. | Chovaniok Jan | 89.38 % | 8. | 76 | 0 | 13.52 s | 5.6213 | 14 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6. | Daněk Milan | 84.18 % | 11. | 72 | 0 | 13.60 s | 5.2941 | 13 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 7. | Svěrák Dušan | 83.68 % | 12. | 76 | 0 | 14.44 s | 5.2632 | 15 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 8. | Zikán Roman | 82.91 % | 13. | 62 | 0 | 11.89 s | 5.2145 | 10 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 9. | Dvořák Milan | 79.50 % | 14. | 74 | 0 | 14.80 s | 5.0000 | 13 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10. | Mička Luděk | 76.94 % | 15. | 72 | 0 | 14.88 s | 4.8387 | 12 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11. | Paveza Václav | 71.07 % | 19. | 70 | 0 | 15.66 s | 4.4700 | 12 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 12. | Hanuš Karel | 66.91 % | 22. | 68 | 0 | 16.16 s | 4.2079 | 10 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13. | Veselý Václav | 59.77 % | 25. | 80 | 0 | 21.28 s | 3.7594 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14. | Pilnáček Ondřej | 58.55 % | 26. | 64 | 0 | 17.38 s | 3.6824 | 8 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15. | Gábová Blanka | 46.11 % | 29. | 68 | 0 | 23.45 s | 2.8998 | 11 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
3 steel, 8 paper, 2 disappearing, some noshoots · 19 ran · max 95 bodů
| # | Jméno | % situace | Poř. celkem | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vlček Lukáš | 100.00 % | 3. | 86 | 0 | 13.31 s | 6.4613 | 16 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Španihelová Tereza | 99.30 % | 4. | 87 | 0 | 13.56 s | 6.4159 | 15 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3. | Daněk Milan | 93.34 % | 6. | 86 | 0 | 14.26 s | 6.0309 | 16 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4. | Paveza Václav | 89.69 % | 8. | 86 | 0 | 14.84 s | 5.7951 | 16 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5. | Zikán Roman | 85.21 % | 10. | 80 | 0 | 14.53 s | 5.5058 | 13 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6. | Mička Luděk | 81.41 % | 12. | 86 | 0 | 16.35 s | 5.2599 | 16 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7. | Šindler Hynek | 79.02 % | 13. | 82 | 0 | 16.06 s | 5.1059 | 14 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8. | Svěrák Dušan | 78.63 % | 14. | 82 | 0 | 16.14 s | 5.0805 | 14 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9. | Dvořák Milan | 71.11 % | 16. | 82 | 10 | 15.67 s | 4.5948 | 14 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 10. | Hanuš Karel | 56.97 % | 22. | 72 | 0 | 19.56 s | 3.6810 | 12 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 11. | Šporik Jan | 48.74 % | 24. | 82 | 0 | 26.04 s | 3.1490 | 16 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 12. | Veselý Václav | 45.70 % | 25. | 83 | 10 | 24.72 s | 2.9531 | 16 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 13. | Gábová Blanka | 39.14 % | 26. | 78 | 0 | 30.84 s | 2.5292 | 12 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14. | Chovaniok Jan | 32.44 % | 27. | 58 | 30 | 13.36 s | 2.0958 | 8 | 6 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 15. | Pilnáček Ondřej | 24.07 % | 30. | 70 | 40 | 19.29 s | 1.5552 | 14 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 |
2 steel, 6 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů
| # | Jméno | % situace | Poř. celkem | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dvořák Milan | 100.00 % | 7. | 66 | 0 | 11.37 s | 5.8047 | 12 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Daněk Milan | 95.40 % | 8. | 68 | 0 | 12.28 s | 5.5375 | 13 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3. | Mička Luděk | 95.32 % | 9. | 68 | 0 | 12.29 s | 5.5330 | 13 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4. | Vlček Lukáš | 87.75 % | 11. | 68 | 0 | 13.35 s | 5.0936 | 13 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5. | Chovaniok Jan | 86.01 % | 12. | 68 | 0 | 13.62 s | 4.9927 | 13 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6. | Svěrák Dušan | 73.40 % | 14. | 66 | 0 | 15.49 s | 4.2608 | 12 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7. | Šporik Jan | 73.35 % | 15. | 68 | 0 | 15.97 s | 4.2580 | 13 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8. | Šindler Hynek | 71.83 % | 16. | 60 | 0 | 14.39 s | 4.1696 | 9 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9. | Zikán Roman | 68.06 % | 17. | 58 | 0 | 14.68 s | 3.9510 | 9 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 10. | Španihelová Tereza | 67.15 % | 18. | 58 | 0 | 14.88 s | 3.8978 | 9 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 11. | Hanuš Karel | 64.46 % | 19. | 62 | 0 | 16.57 s | 3.7417 | 10 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12. | Paveza Václav | 63.84 % | 20. | 68 | 0 | 18.35 s | 3.7057 | 13 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13. | Pilnáček Ondřej | 47.16 % | 26. | 64 | 0 | 23.38 s | 2.7374 | 11 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14. | Veselý Václav | 43.00 % | 28. | 66 | 0 | 26.44 s | 2.4962 | 12 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15. | Gábová Blanka | 3.92 % | 30. | 50 | 40 | 43.99 s | 0.2273 | 10 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.
6 steel, 10 paper, some noshoots · 26 ran · max 130 bodů
| # | Jméno | % situace | Poř. celkem | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Španihelová Tereza | 100.00 % | 1. | 122 | 0 | 12.67 s | 9.6290 | 22 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Chovaniok Jan | 86.19 % | 2. | 122 | 0 | 14.70 s | 8.2993 | 23 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 3. | Svěrák Dušan | 78.53 % | 4. | 120 | 0 | 15.87 s | 7.5614 | 22 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 4. | Appelová Lucie | 66.06 % | 9. | 118 | 0 | 18.55 s | 6.3612 | 21 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 5. | Kapcalová Natálie | 63.44 % | 10. | 124 | 0 | 20.30 s | 6.1084 | 24 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 6. | Demeter Roman | 58.01 % | 13. | 124 | 0 | 22.20 s | 5.5856 | 23 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 steel, 15 paper, some noshoots · 32 ran · max 160 bodů
| # | Jméno | % situace | Poř. celkem | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Španihelová Tereza | 100.00 % | 1. | 150 | 0 | 20.04 s | 7.4850 | 27 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Demeter Roman | 72.12 % | 9. | 160 | 0 | 29.64 s | 5.3981 | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3. | Chovaniok Jan | 71.96 % | 10. | 139 | 10 | 23.95 s | 5.3862 | 23 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 4. | Svěrák Dušan | 61.38 % | 14. | 151 | 10 | 30.69 s | 4.5943 | 29 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 5. | Appelová Lucie | 60.84 % | 15. | 144 | 0 | 31.62 s | 4.5541 | 24 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6. | Kapcalová Natálie | 52.53 % | 19. | 150 | 0 | 38.15 s | 3.9318 | 28 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
5 steel, 13 paper, 2 disappearing, some noshoots · 31 ran · max 155 bodů
| # | Jméno | % situace | Poř. celkem | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Chovaniok Jan | 100.00 % | 1. | 153 | 0 | 19.61 s | 7.8021 | 30 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Španihelová Tereza | 92.07 % | 2. | 151 | 0 | 21.02 s | 7.1836 | 29 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3. | Svěrák Dušan | 84.13 % | 7. | 149 | 0 | 22.70 s | 6.5639 | 28 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4. | Appelová Lucie | 66.83 % | 14. | 145 | 0 | 27.81 s | 5.2140 | 26 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5. | Demeter Roman | 65.97 % | 15. | 148 | 10 | 26.81 s | 5.1473 | 29 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 6. | Kapcalová Natálie | 57.88 % | 21. | 137 | 0 | 30.34 s | 4.5155 | 23 | 7 | 1 | 0 | 0 | 0 |
2 steel, 10 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů
| # | Jméno | % situace | Poř. celkem | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Španihelová Tereza | 100.00 % | 1. | 102 | 0 | 13.27 s | 7.6865 | 18 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Chovaniok Jan | 90.02 % | 2. | 104 | 0 | 15.03 s | 6.9195 | 19 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3. | Svěrák Dušan | 76.35 % | 5. | 102 | 0 | 17.38 s | 5.8688 | 18 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4. | Demeter Roman | 65.17 % | 13. | 106 | 0 | 21.16 s | 5.0095 | 20 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5. | Kapcalová Natálie | 59.70 % | 15. | 106 | 0 | 23.10 s | 4.5887 | 20 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6. | Appelová Lucie | 47.79 % | 19. | 100 | 10 | 24.50 s | 3.6735 | 17 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 |
3 steel, 6 paper, some noshoots · 15 ran · max 75 bodů
| # | Jméno | % situace | Poř. celkem | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Španihelová Tereza | 100.00 % | 1. | 73 | 0 | 9.67 s | 7.5491 | 14 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Chovaniok Jan | 93.52 % | 2. | 67 | 0 | 9.49 s | 7.0601 | 12 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 3. | Svěrák Dušan | 70.48 % | 11. | 73 | 0 | 13.72 s | 5.3207 | 14 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4. | Kapcalová Natálie | 60.42 % | 18. | 65 | 0 | 14.25 s | 4.5614 | 10 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5. | Demeter Roman | 57.97 % | 19. | 73 | 0 | 16.68 s | 4.3765 | 14 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6. | Appelová Lucie | 40.19 % | 26. | 71 | 20 | 16.81 s | 3.0339 | 13 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 |
4 steel, 14 paper, some noshoots · 32 ran · max 160 bodů
| # | Jméno | % situace | Poř. celkem | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Španihelová Tereza | 100.00 % | 1. | 154 | 0 | 19.42 s | 7.9300 | 29 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Chovaniok Jan | 86.60 % | 2. | 146 | 0 | 21.26 s | 6.8674 | 25 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3. | Svěrák Dušan | 71.64 % | 7. | 158 | 0 | 27.81 s | 5.6814 | 31 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4. | Kapcalová Natálie | 66.05 % | 8. | 154 | 0 | 29.40 s | 5.2381 | 29 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5. | Demeter Roman | 64.73 % | 9. | 158 | 0 | 30.78 s | 5.1332 | 31 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6. | Appelová Lucie | 62.29 % | 10. | 152 | 0 | 30.77 s | 4.9399 | 28 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
1 steel, 8 paper, some noshoots · 17 ran · max 85 bodů
| # | Jméno | % situace | Poř. celkem | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Španihelová Tereza | 100.00 % | 1. | 77 | 0 | 9.01 s | 8.5461 | 13 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Chovaniok Jan | 86.27 % | 3. | 71 | 0 | 9.63 s | 7.3728 | 11 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 3. | Svěrák Dušan | 71.41 % | 11. | 83 | 0 | 13.60 s | 6.1029 | 16 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4. | Appelová Lucie | 58.83 % | 16. | 83 | 0 | 16.51 s | 5.0273 | 16 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5. | Demeter Roman | 58.27 % | 17. | 85 | 0 | 17.07 s | 4.9795 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6. | Kapcalová Natálie | 58.15 % | 18. | 81 | 0 | 16.30 s | 4.9693 | 15 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 paper, some noshoots · 16 ran · max 80 bodů
| # | Jméno | % situace | Poř. celkem | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Španihelová Tereza | 100.00 % | 1. | 72 | 0 | 9.11 s | 7.9034 | 13 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Chovaniok Jan | 79.21 % | 5. | 74 | 0 | 11.82 s | 6.2606 | 13 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3. | Svěrák Dušan | 76.39 % | 7. | 80 | 0 | 13.25 s | 6.0377 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4. | Appelová Lucie | 63.31 % | 14. | 76 | 0 | 15.19 s | 5.0033 | 14 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5. | Demeter Roman | 59.99 % | 18. | 76 | 0 | 16.03 s | 4.7411 | 14 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6. | Kapcalová Natálie | 58.28 % | 22. | 76 | 0 | 16.50 s | 4.6061 | 14 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
1 steel, 7 paper, 4 disappearing, some noshoots · 15 ran · max 75 bodů
| # | Jméno | % situace | Poř. celkem | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Španihelová Tereza | 100.00 % | 1. | 73 | 0 | 8.46 s | 8.6288 | 14 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Chovaniok Jan | 53.07 % | 13. | 47 | 10 | 8.08 s | 4.5792 | 5 | 7 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 3. | Appelová Lucie | 52.27 % | 14. | 58 | 0 | 12.86 s | 4.5101 | 11 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4. | Demeter Roman | 51.87 % | 15. | 67 | 0 | 14.97 s | 4.4756 | 11 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5. | Svěrák Dušan | 45.04 % | 20. | 66 | 10 | 14.41 s | 3.8862 | 12 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 6. | Kapcalová Natálie | 35.47 % | 22. | 65 | 0 | 21.24 s | 3.0603 | 11 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
2 steel, 7 paper, some noshoots · 16 ran · max 80 bodů
| # | Jméno | % situace | Poř. celkem | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Španihelová Tereza | 100.00 % | 1. | 80 | 0 | 11.08 s | 7.2202 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Chovaniok Jan | 97.28 % | 2. | 80 | 0 | 11.39 s | 7.0237 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3. | Svěrák Dušan | 81.41 % | 7. | 80 | 0 | 13.61 s | 5.8780 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4. | Appelová Lucie | 73.92 % | 10. | 76 | 0 | 14.24 s | 5.3371 | 14 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5. | Kapcalová Natálie | 61.09 % | 20. | 76 | 0 | 17.23 s | 4.4109 | 14 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6. | Demeter Roman | 40.99 % | 28. | 68 | 30 | 12.84 s | 2.9595 | 13 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 |
3 steel, 8 paper, 2 disappearing, some noshoots · 19 ran · max 95 bodů
| # | Jméno | % situace | Poř. celkem | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Španihelová Tereza | 100.00 % | 1. | 89 | 0 | 10.95 s | 8.1279 | 16 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Chovaniok Jan | 84.88 % | 2. | 87 | 0 | 12.61 s | 6.8993 | 15 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3. | Svěrák Dušan | 74.99 % | 5. | 91 | 0 | 14.93 s | 6.0951 | 17 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4. | Demeter Roman | 69.10 % | 9. | 93 | 0 | 16.56 s | 5.6159 | 18 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5. | Appelová Lucie | 66.76 % | 11. | 93 | 0 | 17.14 s | 5.4259 | 18 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6. | Kapcalová Natálie | 57.42 % | 15. | 84 | 0 | 18.00 s | 4.6667 | 16 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
2 steel, 6 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů
| # | Jméno | % situace | Poř. celkem | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Chovaniok Jan | 100.00 % | 1. | 64 | 0 | 6.84 s | 9.3567 | 12 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Španihelová Tereza | 93.61 % | 2. | 60 | 0 | 6.85 s | 8.7591 | 10 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 3. | Svěrák Dušan | 74.49 % | 3. | 66 | 0 | 9.47 s | 6.9694 | 12 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4. | Appelová Lucie | 66.61 % | 4. | 66 | 0 | 10.59 s | 6.2323 | 12 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5. | Demeter Roman | 62.50 % | 5. | 70 | 0 | 11.97 s | 5.8480 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6. | Kapcalová Natálie | 62.20 % | 6. | 66 | 0 | 11.34 s | 5.8201 | 12 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.
6 steel, 10 paper, some noshoots · 26 ran · max 130 bodů
| # | Jméno | Divize | % situace | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Španihelová Tereza | PCC | 100.00 % | 122 | 0 | 12.67 s | 9.6290 | 22 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Chovaniok Jan | PCC | 86.19 % | 122 | 0 | 14.70 s | 8.2993 | 23 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 3. | Vlček Lukáš | Pistole Optic | 80.28 % | 124 | 0 | 16.04 s | 7.7307 | 23 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4. | Svěrák Dušan | PCC | 78.53 % | 120 | 0 | 15.87 s | 7.5614 | 22 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 5. | Španihelová Tereza | Pistole Optic | 76.57 % | 128 | 0 | 17.36 s | 7.3733 | 25 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6. | Piatke Ondřej | Pistole | 74.57 % | 122 | 0 | 16.99 s | 7.1807 | 23 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 7. | Šporik Jan | Pistole Optic | 70.61 % | 123 | 10 | 16.62 s | 6.7990 | 24 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 8. | Svěrák Dušan | Pistole Optic | 66.66 % | 114 | 0 | 17.76 s | 6.4189 | 19 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 9. | Appelová Lucie | PCC | 66.06 % | 118 | 0 | 18.55 s | 6.3612 | 21 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 10. | Kapcalová Natálie | PCC | 63.44 % | 124 | 0 | 20.30 s | 6.1084 | 24 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 11. | Paveza Václav | Pistole Optic | 61.76 % | 120 | 0 | 20.18 s | 5.9465 | 21 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12. | Mička Luděk | Pistole Optic | 59.75 % | 118 | 0 | 20.51 s | 5.7533 | 20 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13. | Demeter Roman | PCC | 58.01 % | 124 | 0 | 22.20 s | 5.5856 | 23 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14. | Zikán Roman | Pistole Optic | 55.96 % | 105 | 10 | 17.63 s | 5.3885 | 17 | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 15. | Dvořák Milan | Pistole Optic | 54.51 % | 118 | 0 | 22.48 s | 5.2491 | 22 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 16. | Chovaniok Jan | Pistole Optic | 50.83 % | 128 | 0 | 26.15 s | 4.8948 | 25 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17. | Hanuš Karel | Pistole Optic | 50.75 % | 110 | 0 | 22.51 s | 4.8867 | 17 | 8 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 18. | Grünberger Jakub | Pistole | 48.04 % | 118 | 0 | 25.51 s | 4.6256 | 21 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 19. | Šindler Hynek | Pistole Optic | 48.01 % | 112 | 20 | 19.90 s | 4.6231 | 20 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 20. | Sixta Bedřich | Pistole | 43.11 % | 114 | 0 | 27.46 s | 4.1515 | 18 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21. | Pospíšil Martin | Pistole | 43.04 % | 116 | 0 | 27.99 s | 4.1443 | 20 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 22. | Šimkovič Jakub | Pistole | 41.81 % | 116 | 10 | 26.33 s | 4.0258 | 20 | 5 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 23. | Daněk Milan | Pistole Optic | 40.98 % | 106 | 10 | 24.33 s | 3.9457 | 16 | 8 | 2 | 0 | 1 | 0 |
| 24. | Vlachynský Jaroslav | Pistole | 40.47 % | 118 | 0 | 30.28 s | 3.8970 | 20 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25. | Pilnáček Ondřej | Pistole Optic | 39.56 % | 122 | 0 | 32.03 s | 3.8089 | 22 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26. | Franc Matěj | Pistole | 38.63 % | 100 | 30 | 18.82 s | 3.7194 | 15 | 8 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| 27. | Kašný Martin | Pistole | 32.63 % | 97 | 40 | 18.14 s | 3.1422 | 16 | 5 | 2 | 3 | 1 | 0 |
| 28. | Veselý Václav | Pistole Optic | 31.95 % | 111 | 10 | 32.83 s | 3.0765 | 18 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 29. | Gábová Blanka | Pistole Optic | 28.49 % | 112 | 0 | 40.83 s | 2.7431 | 18 | 7 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 30. | Veselý Vojtěch | Pistole | 26.80 % | 113 | 10 | 39.92 s | 2.5802 | 15 | 9 | 1 | 1 | 0 | 0 |
2 steel, 15 paper, some noshoots · 32 ran · max 160 bodů
| # | Jméno | Divize | % situace | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Španihelová Tereza | PCC | 100.00 % | 150 | 0 | 20.04 s | 7.4850 | 27 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Vlček Lukáš | Pistole Optic | 87.87 % | 142 | 0 | 21.59 s | 6.5771 | 24 | 7 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 3. | Šindler Hynek | Pistole Optic | 86.63 % | 152 | 0 | 23.44 s | 6.4846 | 28 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4. | Španihelová Tereza | Pistole Optic | 83.84 % | 156 | 0 | 24.86 s | 6.2751 | 30 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5. | Piatke Ondřej | Pistole | 82.11 % | 144 | 0 | 23.43 s | 6.1460 | 24 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6. | Šporik Jan | Pistole Optic | 78.45 % | 143 | 10 | 22.65 s | 5.8720 | 26 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 7. | Svěrák Dušan | Pistole Optic | 77.31 % | 156 | 0 | 26.96 s | 5.7864 | 30 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8. | Daněk Milan | Pistole Optic | 76.37 % | 140 | 0 | 24.49 s | 5.7166 | 22 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9. | Demeter Roman | PCC | 72.12 % | 160 | 0 | 29.64 s | 5.3981 | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10. | Chovaniok Jan | PCC | 71.96 % | 139 | 10 | 23.95 s | 5.3862 | 23 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 11. | Zikán Roman | Pistole Optic | 71.88 % | 131 | 10 | 22.49 s | 5.3802 | 21 | 8 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 12. | Dvořák Milan | Pistole Optic | 70.68 % | 142 | 0 | 26.84 s | 5.2906 | 23 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13. | Pospíšil Martin | Pistole | 62.52 % | 144 | 0 | 30.77 s | 4.6799 | 25 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 14. | Svěrák Dušan | PCC | 61.38 % | 151 | 10 | 30.69 s | 4.5943 | 29 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 15. | Appelová Lucie | PCC | 60.84 % | 144 | 0 | 31.62 s | 4.5541 | 24 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16. | Mička Luděk | Pistole Optic | 60.25 % | 142 | 0 | 31.49 s | 4.5094 | 24 | 7 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 17. | Chovaniok Jan | Pistole Optic | 57.88 % | 144 | 0 | 33.24 s | 4.3321 | 24 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18. | Sixta Bedřich | Pistole | 56.41 % | 148 | 0 | 35.05 s | 4.2225 | 26 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19. | Kapcalová Natálie | PCC | 52.53 % | 150 | 0 | 38.15 s | 3.9318 | 28 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 20. | Paveza Václav | Pistole Optic | 49.99 % | 138 | 10 | 34.21 s | 3.7416 | 24 | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 |
| 21. | Pilnáček Ondřej | Pistole Optic | 49.85 % | 144 | 0 | 38.59 s | 3.7315 | 25 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 22. | Franc Matěj | Pistole | 47.89 % | 114 | 0 | 31.80 s | 3.5849 | 16 | 9 | 7 | 0 | 0 | 0 |
| 23. | Kašný Martin | Pistole | 46.92 % | 134 | 30 | 29.61 s | 3.5123 | 23 | 6 | 1 | 2 | 0 | 1 |
| 24. | Grünberger Jakub | Pistole | 46.27 % | 150 | 0 | 43.31 s | 3.4634 | 27 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25. | Veselý Václav | Pistole Optic | 42.26 % | 154 | 0 | 48.68 s | 3.1635 | 29 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26. | Šimkovič Jakub | Pistole | 41.55 % | 135 | 10 | 40.19 s | 3.1102 | 21 | 10 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 27. | Gábová Blanka | Pistole Optic | 39.22 % | 150 | 0 | 51.09 s | 2.9360 | 27 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28. | Vlachynský Jaroslav | Pistole | 39.15 % | 140 | 10 | 44.36 s | 2.9306 | 23 | 8 | 1 | 0 | 0 | 1 |
| 29. | Veselý Vojtěch | Pistole | 34.99 % | 144 | 0 | 54.99 s | 2.6187 | 18 | 13 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 30. | Hanuš Karel | Pistole Optic | 32.38 % | 118 | 50 | 28.06 s | 2.4234 | 18 | 9 | 1 | 4 | 0 | 1 |
5 steel, 13 paper, 2 disappearing, some noshoots · 31 ran · max 155 bodů
| # | Jméno | Divize | % situace | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Chovaniok Jan | PCC | 100.00 % | 153 | 0 | 19.61 s | 7.8021 | 30 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Španihelová Tereza | PCC | 92.07 % | 151 | 0 | 21.02 s | 7.1836 | 29 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3. | Šporik Jan | Pistole Optic | 88.58 % | 147 | 0 | 21.27 s | 6.9111 | 27 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4. | Šindler Hynek | Pistole Optic | 88.44 % | 142 | 0 | 20.58 s | 6.8999 | 26 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5. | Španihelová Tereza | Pistole Optic | 87.05 % | 145 | 0 | 21.35 s | 6.7916 | 27 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 6. | Vlček Lukáš | Pistole Optic | 85.28 % | 135 | 0 | 20.29 s | 6.6535 | 23 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 7. | Svěrák Dušan | PCC | 84.13 % | 149 | 0 | 22.70 s | 6.5639 | 28 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8. | Daněk Milan | Pistole Optic | 80.32 % | 140 | 0 | 22.34 s | 6.2668 | 25 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9. | Piatke Ondřej | Pistole | 78.65 % | 135 | 0 | 22.00 s | 6.1364 | 22 | 8 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 10. | Mička Luděk | Pistole Optic | 71.92 % | 151 | 0 | 26.91 s | 5.6113 | 29 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11. | Kašný Martin | Pistole | 69.44 % | 133 | 0 | 24.55 s | 5.4175 | 23 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 12. | Zikán Roman | Pistole Optic | 67.99 % | 135 | 0 | 25.45 s | 5.3045 | 24 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 13. | Svěrák Dušan | Pistole Optic | 67.20 % | 151 | 0 | 28.80 s | 5.2431 | 29 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14. | Appelová Lucie | PCC | 66.83 % | 145 | 0 | 27.81 s | 5.2140 | 26 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15. | Demeter Roman | PCC | 65.97 % | 148 | 10 | 26.81 s | 5.1473 | 29 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 16. | Chovaniok Jan | Pistole Optic | 65.65 % | 138 | 0 | 26.94 s | 5.1225 | 24 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17. | Dvořák Milan | Pistole Optic | 65.03 % | 133 | 20 | 22.27 s | 5.0741 | 25 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 |
| 18. | Sixta Bedřich | Pistole | 64.85 % | 149 | 0 | 29.45 s | 5.0594 | 28 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19. | Franc Matěj | Pistole | 63.60 % | 128 | 10 | 23.78 s | 4.9622 | 21 | 7 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 20. | Paveza Václav | Pistole Optic | 62.14 % | 138 | 10 | 26.40 s | 4.8485 | 24 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 21. | Kapcalová Natálie | PCC | 57.88 % | 137 | 0 | 30.34 s | 4.5155 | 23 | 7 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 22. | Grünberger Jakub | Pistole | 57.36 % | 133 | 0 | 29.72 s | 4.4751 | 21 | 9 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 23. | Vlachynský Jaroslav | Pistole | 49.85 % | 136 | 0 | 34.97 s | 3.8890 | 23 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24. | Šimkovič Jakub | Pistole | 48.85 % | 132 | 10 | 32.01 s | 3.8113 | 22 | 7 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 25. | Hanuš Karel | Pistole Optic | 48.35 % | 138 | 0 | 36.58 s | 3.7726 | 25 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 26. | Pospíšil Martin | Pistole | 46.75 % | 124 | 20 | 28.51 s | 3.6478 | 21 | 6 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| 27. | Pilnáček Ondřej | Pistole Optic | 45.75 % | 138 | 20 | 33.06 s | 3.5693 | 24 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 28. | Veselý Vojtěch | Pistole | 36.08 % | 141 | 0 | 50.09 s | 2.8149 | 25 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 29. | Gábová Blanka | Pistole Optic | 35.52 % | 136 | 0 | 49.08 s | 2.7710 | 25 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 30. | Veselý Václav | Pistole Optic | 35.22 % | 133 | 20 | 41.12 s | 2.7481 | 24 | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 |
2 steel, 10 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů
| # | Jméno | Divize | % situace | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Španihelová Tereza | PCC | 100.00 % | 102 | 0 | 13.27 s | 7.6865 | 18 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Chovaniok Jan | PCC | 90.02 % | 104 | 0 | 15.03 s | 6.9195 | 19 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3. | Šindler Hynek | Pistole Optic | 78.85 % | 102 | 0 | 16.83 s | 6.0606 | 18 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4. | Vlček Lukáš | Pistole Optic | 78.59 % | 94 | 0 | 15.56 s | 6.0411 | 15 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 5. | Svěrák Dušan | PCC | 76.35 % | 102 | 0 | 17.38 s | 5.8688 | 18 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6. | Piatke Ondřej | Pistole | 75.96 % | 102 | 0 | 17.47 s | 5.8386 | 18 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7. | Dvořák Milan | Pistole Optic | 73.81 % | 104 | 0 | 18.33 s | 5.6738 | 19 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8. | Daněk Milan | Pistole Optic | 73.80 % | 94 | 0 | 16.57 s | 5.6729 | 15 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 9. | Chovaniok Jan | Pistole Optic | 70.08 % | 94 | 0 | 17.45 s | 5.3868 | 15 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 10. | Španihelová Tereza | Pistole Optic | 69.31 % | 104 | 0 | 19.52 s | 5.3279 | 19 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11. | Zikán Roman | Pistole Optic | 68.64 % | 86 | 0 | 16.30 s | 5.2761 | 10 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12. | Šporik Jan | Pistole Optic | 66.20 % | 99 | 10 | 17.49 s | 5.0886 | 18 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 13. | Demeter Roman | PCC | 65.17 % | 106 | 0 | 21.16 s | 5.0095 | 20 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14. | Mička Luděk | Pistole Optic | 63.40 % | 98 | 0 | 20.11 s | 4.8732 | 17 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 15. | Kapcalová Natálie | PCC | 59.70 % | 106 | 0 | 23.10 s | 4.5887 | 20 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16. | Svěrák Dušan | Pistole Optic | 56.25 % | 95 | 10 | 19.66 s | 4.3235 | 16 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 17. | Paveza Václav | Pistole Optic | 51.66 % | 97 | 10 | 21.91 s | 3.9708 | 17 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 18. | Hanuš Karel | Pistole Optic | 48.64 % | 94 | 0 | 25.14 s | 3.7391 | 14 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19. | Appelová Lucie | PCC | 47.79 % | 100 | 10 | 24.50 s | 3.6735 | 17 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 20. | Kašný Martin | Pistole | 46.34 % | 87 | 20 | 18.81 s | 3.5619 | 14 | 5 | 2 | 1 | 0 | 1 |
| 21. | Pospíšil Martin | Pistole | 44.36 % | 92 | 10 | 24.05 s | 3.4096 | 14 | 7 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 22. | Grünberger Jakub | Pistole | 39.71 % | 89 | 10 | 25.88 s | 3.0526 | 15 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 23. | Šimkovič Jakub | Pistole | 38.21 % | 99 | 20 | 26.90 s | 2.9368 | 19 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| 24. | Veselý Václav | Pistole Optic | 31.59 % | 97 | 20 | 31.71 s | 2.4283 | 18 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| 25. | Sixta Bedřich | Pistole | 29.38 % | 79 | 20 | 26.13 s | 2.2579 | 9 | 11 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| 26. | Vlachynský Jaroslav | Pistole | 22.24 % | 84 | 40 | 25.74 s | 1.7094 | 12 | 8 | 0 | 2 | 2 | 0 |
| 27. | Veselý Vojtěch | Pistole | 20.70 % | 92 | 30 | 38.96 s | 1.5914 | 16 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 28. | Franc Matěj | Pistole | 20.17 % | 72 | 40 | 20.64 s | 1.5504 | 11 | 5 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 29. | Pilnáček Ondřej | Pistole Optic | 15.86 % | 81 | 50 | 25.43 s | 1.2190 | 13 | 5 | 1 | 3 | 2 | 0 |
| 30. | Gábová Blanka | Pistole Optic | 14.37 % | 81 | 40 | 37.12 s | 1.1045 | 12 | 7 | 0 | 3 | 0 | 1 |
3 steel, 6 paper, some noshoots · 15 ran · max 75 bodů
| # | Jméno | Divize | % situace | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Španihelová Tereza | PCC | 100.00 % | 73 | 0 | 9.67 s | 7.5491 | 14 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Chovaniok Jan | PCC | 93.52 % | 67 | 0 | 9.49 s | 7.0601 | 12 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 3. | Daněk Milan | Pistole Optic | 90.73 % | 75 | 0 | 10.95 s | 6.8493 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4. | Šporik Jan | Pistole Optic | 89.54 % | 73 | 0 | 10.80 s | 6.7593 | 14 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5. | Vlček Lukáš | Pistole Optic | 87.82 % | 71 | 0 | 10.71 s | 6.6293 | 13 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6. | Piatke Ondřej | Pistole | 75.66 % | 63 | 0 | 11.03 s | 5.7117 | 11 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 7. | Svěrák Dušan | Pistole Optic | 73.24 % | 69 | 0 | 12.48 s | 5.5288 | 13 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 8. | Mička Luděk | Pistole Optic | 72.10 % | 67 | 0 | 12.31 s | 5.4427 | 12 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 9. | Zikán Roman | Pistole Optic | 71.51 % | 65 | 0 | 12.04 s | 5.3987 | 11 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 10. | Dvořák Milan | Pistole Optic | 70.53 % | 69 | 0 | 12.96 s | 5.3241 | 12 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11. | Svěrák Dušan | PCC | 70.48 % | 73 | 0 | 13.72 s | 5.3207 | 14 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12. | Šindler Hynek | Pistole Optic | 68.65 % | 64 | 10 | 10.42 s | 5.1823 | 11 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 13. | Paveza Václav | Pistole Optic | 67.32 % | 65 | 0 | 12.79 s | 5.0821 | 10 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14. | Chovaniok Jan | Pistole Optic | 65.90 % | 59 | 0 | 11.86 s | 4.9747 | 9 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 15. | Španihelová Tereza | Pistole Optic | 62.92 % | 75 | 0 | 15.79 s | 4.7498 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16. | Grünberger Jakub | Pistole | 62.19 % | 73 | 0 | 15.55 s | 4.6945 | 14 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17. | Kašný Martin | Pistole | 61.59 % | 65 | 0 | 13.98 s | 4.6495 | 11 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 18. | Kapcalová Natálie | PCC | 60.42 % | 65 | 0 | 14.25 s | 4.5614 | 10 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19. | Demeter Roman | PCC | 57.97 % | 73 | 0 | 16.68 s | 4.3765 | 14 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20. | Hanuš Karel | Pistole Optic | 57.38 % | 69 | 0 | 15.93 s | 4.3315 | 13 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 21. | Sixta Bedřich | Pistole | 51.44 % | 65 | 0 | 16.74 s | 3.8829 | 11 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 22. | Vlachynský Jaroslav | Pistole | 48.70 % | 65 | 0 | 17.68 s | 3.6765 | 11 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 23. | Veselý Václav | Pistole Optic | 46.80 % | 75 | 0 | 21.23 s | 3.5327 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24. | Pilnáček Ondřej | Pistole Optic | 46.54 % | 69 | 0 | 19.64 s | 3.5132 | 12 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25. | Franc Matěj | Pistole | 46.40 % | 52 | 10 | 11.99 s | 3.5029 | 7 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 26. | Appelová Lucie | PCC | 40.19 % | 71 | 20 | 16.81 s | 3.0339 | 13 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| 27. | Pospíšil Martin | Pistole | 36.23 % | 59 | 20 | 14.26 s | 2.7349 | 10 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 28. | Gábová Blanka | Pistole Optic | 35.01 % | 61 | 0 | 23.08 s | 2.6430 | 9 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 29. | Veselý Vojtěch | Pistole | 9.39 % | 55 | 40 | 21.17 s | 0.7085 | 9 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 |
| 30. | Šimkovič Jakub | Pistole | 0.00 % | 40 | 60 | 14.14 s | 0.0000 | 5 | 5 | 0 | 5 | 0 | 1 |
4 steel, 14 paper, some noshoots · 32 ran · max 160 bodů
| # | Jméno | Divize | % situace | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Španihelová Tereza | PCC | 100.00 % | 154 | 0 | 19.42 s | 7.9300 | 29 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Chovaniok Jan | PCC | 86.60 % | 146 | 0 | 21.26 s | 6.8674 | 25 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3. | Španihelová Tereza | Pistole Optic | 83.55 % | 150 | 0 | 22.64 s | 6.6254 | 27 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4. | Šindler Hynek | Pistole Optic | 79.70 % | 152 | 0 | 24.05 s | 6.3202 | 28 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5. | Vlček Lukáš | Pistole Optic | 77.85 % | 156 | 0 | 25.27 s | 6.1733 | 30 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6. | Piatke Ondřej | Pistole | 74.03 % | 144 | 0 | 24.53 s | 5.8704 | 25 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 7. | Svěrák Dušan | PCC | 71.64 % | 158 | 0 | 27.81 s | 5.6814 | 31 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8. | Kapcalová Natálie | PCC | 66.05 % | 154 | 0 | 29.40 s | 5.2381 | 29 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9. | Demeter Roman | PCC | 64.73 % | 158 | 0 | 30.78 s | 5.1332 | 31 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10. | Appelová Lucie | PCC | 62.29 % | 152 | 0 | 30.77 s | 4.9399 | 28 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11. | Kašný Martin | Pistole | 62.03 % | 142 | 0 | 28.87 s | 4.9186 | 24 | 7 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 12. | Dvořák Milan | Pistole Optic | 61.64 % | 144 | 0 | 29.46 s | 4.8880 | 25 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 13. | Šporik Jan | Pistole Optic | 58.37 % | 149 | 10 | 30.03 s | 4.6287 | 28 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 14. | Zikán Roman | Pistole Optic | 57.22 % | 132 | 0 | 29.09 s | 4.5376 | 18 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15. | Chovaniok Jan | Pistole Optic | 57.22 % | 152 | 0 | 33.50 s | 4.5373 | 28 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16. | Svěrák Dušan | Pistole Optic | 56.17 % | 146 | 0 | 32.78 s | 4.4539 | 26 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 17. | Grünberger Jakub | Pistole | 53.42 % | 144 | 0 | 33.99 s | 4.2365 | 25 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 18. | Pospíšil Martin | Pistole | 51.50 % | 134 | 0 | 32.81 s | 4.0841 | 24 | 3 | 5 | 0 | 0 | 0 |
| 19. | Pilnáček Ondřej | Pistole Optic | 49.08 % | 146 | 0 | 37.51 s | 3.8923 | 26 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 20. | Mička Luděk | Pistole Optic | 47.90 % | 143 | 20 | 32.38 s | 3.7986 | 25 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 21. | Sixta Bedřich | Pistole | 47.38 % | 136 | 0 | 36.20 s | 3.7569 | 20 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22. | Hanuš Karel | Pistole Optic | 47.19 % | 140 | 0 | 37.41 s | 3.7423 | 23 | 8 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 23. | Daněk Milan | Pistole Optic | 42.24 % | 126 | 30 | 28.66 s | 3.3496 | 19 | 10 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| 24. | Vlachynský Jaroslav | Pistole | 41.81 % | 134 | 0 | 40.42 s | 3.3152 | 23 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| 25. | Paveza Václav | Pistole Optic | 39.22 % | 139 | 10 | 41.48 s | 3.1099 | 24 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 26. | Šimkovič Jakub | Pistole | 34.29 % | 126 | 30 | 35.30 s | 2.7195 | 19 | 10 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| 27. | Veselý Václav | Pistole Optic | 34.19 % | 152 | 0 | 56.06 s | 2.7114 | 28 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28. | Veselý Vojtěch | Pistole | 26.14 % | 142 | 10 | 63.68 s | 2.0729 | 20 | 9 | 3 | 0 | 1 | 0 |
| 29. | Gábová Blanka | Pistole Optic | 24.23 % | 126 | 10 | 60.38 s | 1.9212 | 19 | 9 | 4 | 0 | 1 | 0 |
| 30. | Franc Matěj | Pistole | 15.26 % | 123 | 40 | 68.57 s | 1.2104 | 18 | 10 | 3 | 1 | 3 | 0 |
1 steel, 8 paper, some noshoots · 17 ran · max 85 bodů
| # | Jméno | Divize | % situace | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Španihelová Tereza | PCC | 100.00 % | 77 | 0 | 9.01 s | 8.5461 | 13 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Šporik Jan | Pistole Optic | 93.37 % | 77 | 0 | 9.65 s | 7.9793 | 13 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3. | Chovaniok Jan | PCC | 86.27 % | 71 | 0 | 9.63 s | 7.3728 | 11 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 4. | Španihelová Tereza | Pistole Optic | 83.13 % | 79 | 0 | 11.12 s | 7.1043 | 14 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5. | Vlček Lukáš | Pistole Optic | 80.66 % | 79 | 0 | 11.46 s | 6.8935 | 14 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6. | Šindler Hynek | Pistole Optic | 75.96 % | 79 | 0 | 12.17 s | 6.4914 | 14 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7. | Dvořák Milan | Pistole Optic | 74.83 % | 77 | 0 | 12.04 s | 6.3953 | 13 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8. | Kašný Martin | Pistole | 74.25 % | 75 | 0 | 11.82 s | 6.3452 | 12 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9. | Mička Luděk | Pistole Optic | 73.93 % | 81 | 0 | 12.82 s | 6.3183 | 15 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10. | Daněk Milan | Pistole Optic | 72.45 % | 73 | 0 | 11.79 s | 6.1917 | 11 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11. | Svěrák Dušan | PCC | 71.41 % | 83 | 0 | 13.60 s | 6.1029 | 16 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12. | Zikán Roman | Pistole Optic | 71.20 % | 69 | 0 | 11.34 s | 6.0847 | 10 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 13. | Piatke Ondřej | Pistole | 69.17 % | 73 | 0 | 12.35 s | 5.9109 | 12 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 14. | Svěrák Dušan | Pistole Optic | 63.45 % | 77 | 0 | 14.20 s | 5.4225 | 14 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 15. | Paveza Václav | Pistole Optic | 63.14 % | 75 | 0 | 13.90 s | 5.3957 | 12 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16. | Appelová Lucie | PCC | 58.83 % | 83 | 0 | 16.51 s | 5.0273 | 16 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17. | Demeter Roman | PCC | 58.27 % | 85 | 0 | 17.07 s | 4.9795 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18. | Kapcalová Natálie | PCC | 58.15 % | 81 | 0 | 16.30 s | 4.9693 | 15 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19. | Chovaniok Jan | Pistole Optic | 57.99 % | 66 | 10 | 11.30 s | 4.9558 | 11 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 20. | Franc Matěj | Pistole | 57.19 % | 61 | 0 | 12.48 s | 4.8878 | 7 | 8 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 21. | Vlachynský Jaroslav | Pistole | 50.06 % | 77 | 0 | 18.00 s | 4.2778 | 13 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22. | Sixta Bedřich | Pistole | 47.23 % | 72 | 10 | 15.36 s | 4.0365 | 12 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 23. | Šimkovič Jakub | Pistole | 45.96 % | 61 | 0 | 15.53 s | 3.9279 | 7 | 8 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 24. | Pilnáček Ondřej | Pistole Optic | 43.60 % | 79 | 0 | 21.20 s | 3.7264 | 15 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 25. | Pospíšil Martin | Pistole | 38.72 % | 74 | 20 | 16.32 s | 3.3088 | 13 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 26. | Grünberger Jakub | Pistole | 38.36 % | 68 | 10 | 17.69 s | 3.2787 | 10 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 27. | Veselý Václav | Pistole Optic | 37.33 % | 85 | 10 | 23.51 s | 3.1901 | 17 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 28. | Gábová Blanka | Pistole Optic | 35.31 % | 79 | 0 | 26.18 s | 3.0176 | 14 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29. | Hanuš Karel | Pistole Optic | 15.95 % | 64 | 40 | 17.61 s | 1.3629 | 11 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 |
| 30. | Veselý Vojtěch | Pistole | 1.41 % | 63 | 60 | 24.95 s | 0.1202 | 11 | 2 | 0 | 4 | 0 | 2 |
8 paper, some noshoots · 16 ran · max 80 bodů
| # | Jméno | Divize | % situace | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Španihelová Tereza | PCC | 100.00 % | 72 | 0 | 9.11 s | 7.9034 | 13 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Vlček Lukáš | Pistole Optic | 89.20 % | 76 | 0 | 10.78 s | 7.0501 | 14 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3. | Španihelová Tereza | Pistole Optic | 88.19 % | 72 | 0 | 10.33 s | 6.9700 | 12 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4. | Šporik Jan | Pistole Optic | 79.46 % | 78 | 0 | 12.42 s | 6.2802 | 15 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5. | Chovaniok Jan | PCC | 79.21 % | 74 | 0 | 11.82 s | 6.2606 | 13 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6. | Zikán Roman | Pistole Optic | 76.43 % | 72 | 0 | 11.92 s | 6.0403 | 12 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7. | Svěrák Dušan | PCC | 76.39 % | 80 | 0 | 13.25 s | 6.0377 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8. | Paveza Václav | Pistole Optic | 74.20 % | 76 | 0 | 12.96 s | 5.8642 | 15 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 9. | Daněk Milan | Pistole Optic | 71.03 % | 70 | 0 | 12.47 s | 5.6135 | 11 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10. | Šindler Hynek | Pistole Optic | 70.78 % | 72 | 0 | 12.87 s | 5.5944 | 13 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 11. | Piatke Ondřej | Pistole | 69.76 % | 76 | 10 | 11.97 s | 5.5138 | 14 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 12. | Mička Luděk | Pistole Optic | 65.32 % | 78 | 0 | 15.11 s | 5.1621 | 15 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13. | Pospíšil Martin | Pistole | 63.48 % | 74 | 0 | 14.75 s | 5.0169 | 13 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14. | Appelová Lucie | PCC | 63.31 % | 76 | 0 | 15.19 s | 5.0033 | 14 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15. | Svěrák Dušan | Pistole Optic | 62.95 % | 80 | 0 | 16.08 s | 4.9751 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16. | Grünberger Jakub | Pistole | 61.02 % | 68 | 0 | 14.10 s | 4.8227 | 11 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 17. | Kašný Martin | Pistole | 60.78 % | 76 | 10 | 13.74 s | 4.8035 | 14 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 18. | Demeter Roman | PCC | 59.99 % | 76 | 0 | 16.03 s | 4.7411 | 14 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19. | Dvořák Milan | Pistole Optic | 59.98 % | 74 | 10 | 13.50 s | 4.7407 | 13 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 20. | Franc Matěj | Pistole | 59.28 % | 71 | 10 | 13.02 s | 4.6851 | 13 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 21. | Sixta Bedřich | Pistole | 58.46 % | 70 | 0 | 15.15 s | 4.6205 | 12 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 22. | Kapcalová Natálie | PCC | 58.28 % | 76 | 0 | 16.50 s | 4.6061 | 14 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23. | Šimkovič Jakub | Pistole | 54.09 % | 66 | 0 | 15.44 s | 4.2746 | 11 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 24. | Vlachynský Jaroslav | Pistole | 53.29 % | 70 | 0 | 16.62 s | 4.2118 | 11 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25. | Hanuš Karel | Pistole Optic | 48.93 % | 70 | 0 | 18.10 s | 3.8674 | 12 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 26. | Pilnáček Ondřej | Pistole Optic | 47.15 % | 66 | 0 | 17.71 s | 3.7267 | 10 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 27. | Chovaniok Jan | Pistole Optic | 46.02 % | 69 | 10 | 16.22 s | 3.6375 | 12 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 28. | Veselý Václav | Pistole Optic | 41.66 % | 70 | 0 | 21.26 s | 3.2926 | 11 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29. | Gábová Blanka | Pistole Optic | 41.48 % | 76 | 0 | 23.18 s | 3.2787 | 14 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30. | Veselý Vojtěch | Pistole | 34.99 % | 75 | 0 | 27.12 s | 2.7655 | 13 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
1 steel, 7 paper, 4 disappearing, some noshoots · 15 ran · max 75 bodů
| # | Jméno | Divize | % situace | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Španihelová Tereza | PCC | 100.00 % | 73 | 0 | 8.46 s | 8.6288 | 14 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Vlček Lukáš | Pistole Optic | 78.71 % | 69 | 0 | 10.16 s | 6.7913 | 12 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3. | Šporik Jan | Pistole Optic | 77.75 % | 63 | 0 | 9.39 s | 6.7093 | 9 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4. | Piatke Ondřej | Pistole | 75.01 % | 71 | 0 | 10.97 s | 6.4722 | 13 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5. | Šindler Hynek | Pistole Optic | 72.10 % | 67 | 0 | 10.77 s | 6.2210 | 11 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6. | Španihelová Tereza | Pistole Optic | 70.68 % | 58 | 0 | 9.51 s | 6.0988 | 8 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7. | Kašný Martin | Pistole | 68.90 % | 61 | 0 | 10.26 s | 5.9454 | 9 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 8. | Paveza Václav | Pistole Optic | 61.10 % | 63 | 0 | 11.95 s | 5.2720 | 9 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9. | Mička Luděk | Pistole Optic | 59.67 % | 71 | 0 | 13.79 s | 5.1487 | 13 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10. | Dvořák Milan | Pistole Optic | 59.14 % | 62 | 0 | 12.15 s | 5.1029 | 10 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11. | Daněk Milan | Pistole Optic | 56.40 % | 53 | 0 | 10.89 s | 4.8669 | 8 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 12. | Zikán Roman | Pistole Optic | 55.13 % | 58 | 10 | 10.09 s | 4.7572 | 9 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 13. | Chovaniok Jan | PCC | 53.07 % | 47 | 10 | 8.08 s | 4.5792 | 5 | 7 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 14. | Appelová Lucie | PCC | 52.27 % | 58 | 0 | 12.86 s | 4.5101 | 11 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15. | Demeter Roman | PCC | 51.87 % | 67 | 0 | 14.97 s | 4.4756 | 11 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16. | Pospíšil Martin | Pistole | 51.05 % | 60 | 0 | 13.62 s | 4.4053 | 9 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17. | Chovaniok Jan | Pistole Optic | 50.43 % | 60 | 10 | 11.49 s | 4.3516 | 9 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 18. | Pilnáček Ondřej | Pistole Optic | 50.32 % | 67 | 0 | 15.43 s | 4.3422 | 12 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 19. | Šimkovič Jakub | Pistole | 46.65 % | 63 | 0 | 15.65 s | 4.0256 | 10 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 20. | Svěrák Dušan | PCC | 45.04 % | 66 | 10 | 14.41 s | 3.8862 | 12 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 21. | Sixta Bedřich | Pistole | 36.12 % | 58 | 10 | 15.40 s | 3.1169 | 9 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 22. | Kapcalová Natálie | PCC | 35.47 % | 65 | 0 | 21.24 s | 3.0603 | 11 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 23. | Svěrák Dušan | Pistole Optic | 33.40 % | 57 | 20 | 12.84 s | 2.8816 | 11 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 |
| 24. | Hanuš Karel | Pistole Optic | 31.35 % | 55 | 0 | 20.33 s | 2.7054 | 7 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 25. | Grünberger Jakub | Pistole | 29.92 % | 62 | 20 | 16.27 s | 2.5814 | 10 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 26. | Veselý Václav | Pistole Optic | 29.66 % | 53 | 10 | 16.80 s | 2.5595 | 10 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| 27. | Vlachynský Jaroslav | Pistole | 23.17 % | 49 | 10 | 19.51 s | 1.9990 | 7 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 28. | Gábová Blanka | Pistole Optic | 17.96 % | 44 | 20 | 15.49 s | 1.5494 | 7 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 29. | Veselý Vojtěch | Pistole | 17.68 % | 57 | 20 | 24.25 s | 1.5258 | 7 | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 30. | Franc Matěj | Pistole | 6.65 % | 48 | 40 | 13.94 s | 0.5739 | 7 | 4 | 1 | 2 | 2 | 0 |
2 steel, 7 paper, some noshoots · 16 ran · max 80 bodů
| # | Jméno | Divize | % situace | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Španihelová Tereza | PCC | 100.00 % | 80 | 0 | 11.08 s | 7.2202 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Chovaniok Jan | PCC | 97.28 % | 80 | 0 | 11.39 s | 7.0237 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3. | Vlček Lukáš | Pistole Optic | 87.11 % | 80 | 0 | 12.72 s | 6.2893 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4. | Šporik Jan | Pistole Optic | 85.98 % | 74 | 0 | 11.92 s | 6.2081 | 13 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5. | Šindler Hynek | Pistole Optic | 85.30 % | 76 | 0 | 12.34 s | 6.1588 | 14 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6. | Španihelová Tereza | Pistole Optic | 84.66 % | 78 | 0 | 12.76 s | 6.1129 | 15 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7. | Svěrák Dušan | PCC | 81.41 % | 80 | 0 | 13.61 s | 5.8780 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8. | Chovaniok Jan | Pistole Optic | 77.86 % | 76 | 0 | 13.52 s | 5.6213 | 14 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9. | Kašný Martin | Pistole | 75.80 % | 70 | 0 | 12.79 s | 5.4730 | 11 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10. | Appelová Lucie | PCC | 73.92 % | 76 | 0 | 14.24 s | 5.3371 | 14 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11. | Daněk Milan | Pistole Optic | 73.32 % | 72 | 0 | 13.60 s | 5.2941 | 13 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 12. | Svěrák Dušan | Pistole Optic | 72.89 % | 76 | 0 | 14.44 s | 5.2632 | 15 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 13. | Zikán Roman | Pistole Optic | 72.22 % | 62 | 0 | 11.89 s | 5.2145 | 10 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 14. | Dvořák Milan | Pistole Optic | 69.25 % | 74 | 0 | 14.80 s | 5.0000 | 13 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15. | Mička Luděk | Pistole Optic | 67.02 % | 72 | 0 | 14.88 s | 4.8387 | 12 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16. | Pospíšil Martin | Pistole | 66.93 % | 72 | 0 | 14.90 s | 4.8322 | 12 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17. | Šimkovič Jakub | Pistole | 65.53 % | 74 | 0 | 15.64 s | 4.7315 | 13 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18. | Grünberger Jakub | Pistole | 63.52 % | 76 | 0 | 16.57 s | 4.5866 | 14 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19. | Paveza Václav | Pistole Optic | 61.91 % | 70 | 0 | 15.66 s | 4.4700 | 12 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 20. | Kapcalová Natálie | PCC | 61.09 % | 76 | 0 | 17.23 s | 4.4109 | 14 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21. | Franc Matěj | Pistole | 59.47 % | 69 | 10 | 13.74 s | 4.2940 | 12 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 22. | Hanuš Karel | Pistole Optic | 58.28 % | 68 | 0 | 16.16 s | 4.2079 | 10 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23. | Vlachynský Jaroslav | Pistole | 56.43 % | 76 | 10 | 16.20 s | 4.0741 | 14 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 24. | Sixta Bedřich | Pistole | 53.18 % | 72 | 0 | 18.75 s | 3.8400 | 12 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25. | Veselý Václav | Pistole Optic | 52.07 % | 80 | 0 | 21.28 s | 3.7594 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26. | Pilnáček Ondřej | Pistole Optic | 51.00 % | 64 | 0 | 17.38 s | 3.6824 | 8 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27. | Piatke Ondřej | Pistole | 43.13 % | 65 | 20 | 14.45 s | 3.1142 | 10 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 28. | Demeter Roman | PCC | 40.99 % | 68 | 30 | 12.84 s | 2.9595 | 13 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 29. | Gábová Blanka | Pistole Optic | 40.16 % | 68 | 0 | 23.45 s | 2.8998 | 11 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 30. | Veselý Vojtěch | Pistole | 17.24 % | 69 | 30 | 31.33 s | 1.2448 | 9 | 6 | 0 | 1 | 2 | 0 |
3 steel, 8 paper, 2 disappearing, some noshoots · 19 ran · max 95 bodů
| # | Jméno | Divize | % situace | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Španihelová Tereza | PCC | 100.00 % | 89 | 0 | 10.95 s | 8.1279 | 16 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Chovaniok Jan | PCC | 84.88 % | 87 | 0 | 12.61 s | 6.8993 | 15 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3. | Vlček Lukáš | Pistole Optic | 79.50 % | 86 | 0 | 13.31 s | 6.4613 | 16 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4. | Španihelová Tereza | Pistole Optic | 78.94 % | 87 | 0 | 13.56 s | 6.4159 | 15 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5. | Svěrák Dušan | PCC | 74.99 % | 91 | 0 | 14.93 s | 6.0951 | 17 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6. | Daněk Milan | Pistole Optic | 74.20 % | 86 | 0 | 14.26 s | 6.0309 | 16 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7. | Piatke Ondřej | Pistole | 73.79 % | 86 | 0 | 14.34 s | 5.9972 | 16 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8. | Paveza Václav | Pistole Optic | 71.30 % | 86 | 0 | 14.84 s | 5.7951 | 16 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9. | Demeter Roman | PCC | 69.10 % | 93 | 0 | 16.56 s | 5.6159 | 18 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10. | Zikán Roman | Pistole Optic | 67.74 % | 80 | 0 | 14.53 s | 5.5058 | 13 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11. | Appelová Lucie | PCC | 66.76 % | 93 | 0 | 17.14 s | 5.4259 | 18 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12. | Mička Luděk | Pistole Optic | 64.71 % | 86 | 0 | 16.35 s | 5.2599 | 16 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13. | Šindler Hynek | Pistole Optic | 62.82 % | 82 | 0 | 16.06 s | 5.1059 | 14 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14. | Svěrák Dušan | Pistole Optic | 62.51 % | 82 | 0 | 16.14 s | 5.0805 | 14 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15. | Kapcalová Natálie | PCC | 57.42 % | 84 | 0 | 18.00 s | 4.6667 | 16 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 16. | Dvořák Milan | Pistole Optic | 56.53 % | 82 | 10 | 15.67 s | 4.5948 | 14 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 17. | Sixta Bedřich | Pistole | 53.82 % | 85 | 0 | 19.43 s | 4.3747 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18. | Pospíšil Martin | Pistole | 48.91 % | 85 | 0 | 21.38 s | 3.9757 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19. | Kašný Martin | Pistole | 48.70 % | 80 | 0 | 20.21 s | 3.9584 | 14 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 20. | Šimkovič Jakub | Pistole | 45.80 % | 76 | 10 | 17.73 s | 3.7225 | 12 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 21. | Grünberger Jakub | Pistole | 45.72 % | 79 | 0 | 21.26 s | 3.7159 | 14 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22. | Hanuš Karel | Pistole Optic | 45.29 % | 72 | 0 | 19.56 s | 3.6810 | 12 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 23. | Vlachynský Jaroslav | Pistole | 43.58 % | 86 | 0 | 24.28 s | 3.5420 | 16 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24. | Šporik Jan | Pistole Optic | 38.74 % | 82 | 0 | 26.04 s | 3.1490 | 16 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 25. | Veselý Václav | Pistole Optic | 36.33 % | 83 | 10 | 24.72 s | 2.9531 | 16 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 26. | Gábová Blanka | Pistole Optic | 31.12 % | 78 | 0 | 30.84 s | 2.5292 | 12 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27. | Chovaniok Jan | Pistole Optic | 25.79 % | 58 | 30 | 13.36 s | 2.0958 | 8 | 6 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 28. | Franc Matěj | Pistole | 25.03 % | 58 | 20 | 18.68 s | 2.0343 | 7 | 7 | 2 | 1 | 1 | 0 |
| 29. | Veselý Vojtěch | Pistole | 22.01 % | 87 | 20 | 37.46 s | 1.7886 | 15 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| 30. | Pilnáček Ondřej | Pistole Optic | 19.13 % | 70 | 40 | 19.29 s | 1.5552 | 14 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 |
2 steel, 6 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů
| # | Jméno | Divize | % situace | Body | Trest | Čas | HF | A | C | D | M | NS | Proc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Chovaniok Jan | PCC | 100.00 % | 64 | 0 | 6.84 s | 9.3567 | 12 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2. | Španihelová Tereza | PCC | 93.61 % | 60 | 0 | 6.85 s | 8.7591 | 10 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 3. | Svěrák Dušan | PCC | 74.49 % | 66 | 0 | 9.47 s | 6.9694 | 12 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4. | Appelová Lucie | PCC | 66.61 % | 66 | 0 | 10.59 s | 6.2323 | 12 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5. | Demeter Roman | PCC | 62.50 % | 70 | 0 | 11.97 s | 5.8480 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6. | Kapcalová Natálie | PCC | 62.20 % | 66 | 0 | 11.34 s | 5.8201 | 12 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7. | Dvořák Milan | Pistole Optic | 62.04 % | 66 | 0 | 11.37 s | 5.8047 | 12 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8. | Daněk Milan | Pistole Optic | 59.18 % | 68 | 0 | 12.28 s | 5.5375 | 13 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9. | Mička Luděk | Pistole Optic | 59.13 % | 68 | 0 | 12.29 s | 5.5330 | 13 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10. | Piatke Ondřej | Pistole | 55.68 % | 62 | 0 | 11.90 s | 5.2101 | 10 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11. | Vlček Lukáš | Pistole Optic | 54.44 % | 68 | 0 | 13.35 s | 5.0936 | 13 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12. | Chovaniok Jan | Pistole Optic | 53.36 % | 68 | 0 | 13.62 s | 4.9927 | 13 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13. | Grünberger Jakub | Pistole | 46.18 % | 62 | 0 | 14.35 s | 4.3206 | 10 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14. | Svěrák Dušan | Pistole Optic | 45.54 % | 66 | 0 | 15.49 s | 4.2608 | 12 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15. | Šporik Jan | Pistole Optic | 45.51 % | 68 | 0 | 15.97 s | 4.2580 | 13 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16. | Šindler Hynek | Pistole Optic | 44.56 % | 60 | 0 | 14.39 s | 4.1696 | 9 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17. | Zikán Roman | Pistole Optic | 42.23 % | 58 | 0 | 14.68 s | 3.9510 | 9 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 18. | Španihelová Tereza | Pistole Optic | 41.66 % | 58 | 0 | 14.88 s | 3.8978 | 9 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 19. | Hanuš Karel | Pistole Optic | 39.99 % | 62 | 0 | 16.57 s | 3.7417 | 10 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20. | Paveza Václav | Pistole Optic | 39.60 % | 68 | 0 | 18.35 s | 3.7057 | 13 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21. | Sixta Bedřich | Pistole | 38.06 % | 62 | 0 | 17.41 s | 3.5612 | 11 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 22. | Veselý Vojtěch | Pistole | 35.57 % | 67 | 0 | 20.13 s | 3.3284 | 11 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23. | Šimkovič Jakub | Pistole | 34.83 % | 60 | 0 | 18.41 s | 3.2591 | 10 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 24. | Vlachynský Jaroslav | Pistole | 33.81 % | 62 | 0 | 19.60 s | 3.1633 | 10 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25. | Kašný Martin | Pistole | 29.84 % | 60 | 0 | 21.49 s | 2.7920 | 9 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26. | Pilnáček Ondřej | Pistole Optic | 29.26 % | 64 | 0 | 23.38 s | 2.7374 | 11 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27. | Pospíšil Martin | Pistole | 28.33 % | 52 | 0 | 19.62 s | 2.6504 | 6 | 7 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 28. | Veselý Václav | Pistole Optic | 26.68 % | 66 | 0 | 26.44 s | 2.4962 | 12 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29. | Franc Matěj | Pistole | 14.61 % | 57 | 20 | 27.07 s | 1.3668 | 10 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| 30. | Gábová Blanka | Pistole Optic | 2.43 % | 50 | 40 | 43.99 s | 0.2273 | 10 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Pořadí a % určuje srovnání napříč všemi divizemi dohromady (jiný vítěz než ve vlastní divizi, proto se % může lišit od záložky konkrétní divize). Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.