Přejít na obsah
Trénink

Trénink

Startovné 400 Kč / kat.
Závod proběhl

Detaily tréninku

400 za kategorii
Cena se platí za každou kategorii zvlášť

Popis

Střelecký IPSC trénink

Počet Stage: 4

Vedoucí tréninku a rozhodčí:
  • Hynek Šindler

Platba: v hotovnosti na místě

Trénink zaměřený na zlepšení střeleckých dovedností, řešení střeleckých situací a pohybu ve stage.
Organizace a pravidla
Průběh závodu a pravidla
Hynek Šindler
608 226 335
Registrace
Roman Zikán
774 537 150
Kalibrační zbraň
CZ75 Shadow 2
Divize
  • PCC (Karabina v pistolové ráži, Pistol Caliber Carbine (konverze))
  • Pistole (Pistole bez optiky, otevřená mířidla (Standard, Production))
  • Pistole Optic (Pistole s montovanou optikou (Open, Standard Optics, Production Optics))

Bezpečnost na střelnici

Manipulace se zbraní je povolena pouze ve vyznačených bezpečných zónách — se střelivem se zde naopak manipulovat nesmí. Mimo bezpečné zóny platí opak: se zbraní se manipulovat nesmí (zůstává vybitá, PCC s vlaječkou v komoře a hlavní vzhůru, při přenosu ústím nad ramenem), manipulace se střelivem (např. plnění zásobníků) je zde povolena. Nabíjení zbraně na střelnici pouze na palebné čáře výhradně na povel rozhodčího. Ochrana zraku a sluchu povinná. Závodníci startují na vlastní nebezpečí a jsou odpovědni za jimi způsobenou škodu a újmu.

Kdo se může zúčastnit a co si vzít s sebou

Účast: Všichni střelci s platným zbrojním oprávněním. Doklady: průkaz totožnosti.

Změna propozic vyhrazena.

Výsledky

Pistole 6

01
Holub Lukáš
100 %
02
Daněk Milan
86.5 %
03
Mátl Tomáš
77.03 %
4 Sasák Juraj 52.05 %
5 Appelová Lucie 48 %
6 Navalaná Kateřina 6.18 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 6 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Holub Lukáš 100.00 % 3. 68 0 11.85 s 5.7384 13 1 0 0 0 0
3. Mátl Tomáš 69.16 % 7. 56 0 14.11 s 3.9688 8 5 1 0 0 0
4. Daněk Milan 57.08 % 9. 57 10 14.35 s 3.2753 9 4 0 1 0 0
5. Appelová Lucie 56.64 % 10. 64 0 19.69 s 3.2504 12 1 1 0 0 0
6. Sasák Juraj 55.64 % 11. 66 0 20.67 s 3.1930 12 2 0 0 0 0
7. Navalaná Kateřina 11.04 % 13. 55 30 39.45 s 0.6337 9 2 1 2 1 0
Situace 2 — Situace 2

1 steel, 10 paper, 8 disappearing, some noshoots · 21 ran · max 105 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Mátl Tomáš 100.00 % 6. 79 0 18.54 s 4.2611 12 6 1 0 0 0
2. Holub Lukáš 95.90 % 7. 89 0 21.78 s 4.0863 14 6 1 0 0 0
4. Daněk Milan 86.84 % 9. 91 10 21.89 s 3.7003 16 3 2 0 1 0
5. Appelová Lucie 78.85 % 10. 89 0 26.49 s 3.3598 16 3 0 0 0 0
6. Sasák Juraj 44.10 % 11. 70 20 26.61 s 1.8790 11 4 3 2 0 0
7. Navalaná Kateřina 18.40 % 12. 49 30 24.23 s 0.7842 5 4 4 3 0 0
Situace 3 — Situace 3

1 steel, 10 paper, 8 disappearing, some noshoots · 21 ran · max 105 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Holub Lukáš 100.00 % 3. 95 0 18.76 s 5.0640 18 1 2 0 0 0
3. Daněk Milan 56.81 % 6. 76 10 22.94 s 2.8771 11 7 0 1 0 0
4. Sasák Juraj 44.07 % 8. 82 10 32.26 s 2.2319 13 5 2 0 1 0
5. Mátl Tomáš 34.15 % 10. 76 40 20.82 s 1.7291 11 7 0 3 1 0
6. Appelová Lucie 20.79 % 12. 68 40 26.59 s 1.0530 10 6 0 1 3 0
7. Navalaná Kateřina 0.00 % 13. 59 60 43.11 s 0.0000 7 6 0 2 4 0
Situace 4 — Situace 4

8 steel, 11 paper, some noshoots · 30 ran · max 150 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Daněk Milan 100.00 % 2. 137 10 29.08 s 4.3673 25 4 0 1 0 0
2. Holub Lukáš 66.46 % 4. 128 20 37.21 s 2.9024 23 4 1 2 0 0
3. Mátl Tomáš 63.96 % 6. 121 20 36.16 s 2.7931 18 10 1 1 1 0
5. Sasák Juraj 42.30 % 9. 129 10 64.41 s 1.8475 22 6 1 1 0 0
6. Appelová Lucie 29.09 % 11. 118 50 53.52 s 1.2706 21 4 1 4 1 0
7. Navalaná Kateřina 0.53 % 13. 103 100 129.41 s 0.0232 15 7 0 8 2 0
Situace 5 — Situace 5

3 steel, 6 paper, some noshoots · 15 ran · max 75 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Holub Lukáš 100.00 % 2. 69 0 12.53 s 5.5068 12 3 0 0 0 0
2. Mátl Tomáš 82.30 % 4. 61 0 13.46 s 4.5319 10 3 2 0 0 0
4. Daněk Milan 65.07 % 8. 64 20 12.28 s 3.5831 11 3 0 1 1 0
5. Sasák Juraj 52.56 % 9. 67 0 23.15 s 2.8942 11 4 0 0 0 0
6. Appelová Lucie 37.68 % 11. 62 20 20.24 s 2.0751 10 4 0 1 1 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Pistole Optic 2

01
Šindler Hynek
100 %
02
Špůrek Libor
18.07 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 6 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 1. 70 0 9.88 s 7.0850 14 0 0 0 0 0
2. Špůrek Libor 29.75 % 12. 55 10 21.35 s 2.1077 9 3 1 1 0 0
Situace 2 — Situace 2

1 steel, 10 paper, 8 disappearing, some noshoots · 21 ran · max 105 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 3. 85 0 14.77 s 5.7549 14 5 0 0 0 0
2. Špůrek Libor 12.87 % 13. 62 30 43.22 s 0.7404 7 9 0 3 0 0
Situace 3 — Situace 3

1 steel, 10 paper, 8 disappearing, some noshoots · 21 ran · max 105 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 1. 87 0 14.83 s 5.8665 13 7 1 0 0 0
2. Špůrek Libor 18.84 % 11. 60 30 27.15 s 1.1050 8 6 2 2 1 0
Situace 4 — Situace 4

8 steel, 11 paper, some noshoots · 30 ran · max 150 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 1. 142 0 29.02 s 4.8932 26 4 0 0 0 0
2. Špůrek Libor 5.73 % 12. 105 90 53.47 s 0.2805 19 3 1 7 1 1
Situace 5 — Situace 5

3 steel, 6 paper, some noshoots · 15 ran · max 75 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 5. 68 20 11.04 s 4.3478 13 1 0 1 1 0
2. Špůrek Libor 38.06 % 12. 55 20 21.15 s 1.6548 9 3 1 2 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

PCC 4

01
Demeter Roman
100 %
02
Appelová Lucie
88.87 %
03
Kapcalová Natálie
76.03 %
4 Špůrek Libor 64.25 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 6 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Demeter Roman 100.00 % 2. 68 0 11.52 s 5.9028 13 1 0 0 0 0
2. Špůrek Libor 81.01 % 5. 68 0 14.22 s 4.7820 13 1 0 0 0 0
3. Appelová Lucie 80.96 % 6. 68 0 14.23 s 4.7786 13 1 0 0 0 0
4. Kapcalová Natálie 60.11 % 8. 66 0 18.60 s 3.5484 12 2 0 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

1 steel, 10 paper, 8 disappearing, some noshoots · 21 ran · max 105 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Demeter Roman 100.00 % 1. 74 0 11.36 s 6.5141 13 3 0 0 0 0
2. Appelová Lucie 90.30 % 2. 97 0 16.49 s 5.8824 17 4 0 0 0 0
3. Špůrek Libor 77.15 % 4. 89 0 17.71 s 5.0254 13 8 0 0 0 0
4. Kapcalová Natálie 69.64 % 5. 80 10 15.43 s 4.5366 12 6 2 1 0 0
Situace 3 — Situace 3

1 steel, 10 paper, 8 disappearing, some noshoots · 21 ran · max 105 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Appelová Lucie 100.00 % 2. 90 0 16.68 s 5.3957 16 3 1 0 0 0
2. Kapcalová Natálie 67.98 % 5. 88 20 18.54 s 3.6677 14 6 0 1 1 0
3. Špůrek Libor 43.64 % 7. 83 0 35.25 s 2.3546 11 9 1 0 0 0
4. Demeter Roman 33.39 % 9. 68 40 15.54 s 1.8018 13 1 0 4 0 0
Situace 4 — Situace 4

8 steel, 11 paper, some noshoots · 30 ran · max 150 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Demeter Roman 100.00 % 3. 140 0 32.14 s 4.3559 25 5 0 0 0 0
2. Appelová Lucie 65.18 % 5. 141 20 42.62 s 2.8390 27 2 0 1 1 0
3. Kapcalová Natálie 59.38 % 8. 128 10 45.62 s 2.5866 21 7 2 0 1 0
4. Špůrek Libor 31.42 % 10. 127 40 63.57 s 1.3686 23 4 0 3 1 0
Situace 5 — Situace 5

3 steel, 6 paper, some noshoots · 15 ran · max 75 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Demeter Roman 100.00 % 1. 75 0 12.01 s 6.2448 15 0 0 0 0 0
2. Kapcalová Natálie 73.49 % 3. 67 0 14.60 s 4.5890 11 4 0 0 0 0
3. Špůrek Libor 65.14 % 6. 67 0 16.47 s 4.0680 11 4 0 0 0 0
4. Appelová Lucie 43.21 % 10. 65 30 12.97 s 2.6985 13 0 0 2 0 1

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Celkové pořadí — všechny divize

01
Šindler Hynek
Pistole Optic
100 %
02
Demeter Roman
PCC
85.98 %
03
Holub Lukáš
Pistole
78.37 %
4 Appelová Lucie PCC 76.18 %
5 Daněk Milan Pistole 68.18 %
6 Kapcalová Natálie PCC 65.59 %
7 Mátl Tomáš Pistole 59.34 %
8 Špůrek Libor PCC 55.58 %
9 Sasák Juraj Pistole 41.1 %
10 Appelová Lucie Pistole 35.96 %
11 Špůrek Libor Pistole Optic 17.24 %
12 Navalaná Kateřina Pistole 4.17 %
Výsledky po situacích
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 6 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 1
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek Pistole Optic 100.00 % 70 0 9.88 s 7.0850 14 0 0 0 0 0
2. Demeter Roman PCC 83.31 % 68 0 11.52 s 5.9028 13 1 0 0 0 0
3. Holub Lukáš Pistole 80.99 % 68 0 11.85 s 5.7384 13 1 0 0 0 0
5. Špůrek Libor PCC 67.49 % 68 0 14.22 s 4.7820 13 1 0 0 0 0
6. Appelová Lucie PCC 67.45 % 68 0 14.23 s 4.7786 13 1 0 0 0 0
7. Mátl Tomáš Pistole 56.02 % 56 0 14.11 s 3.9688 8 5 1 0 0 0
8. Kapcalová Natálie PCC 50.08 % 66 0 18.60 s 3.5484 12 2 0 0 0 0
9. Daněk Milan Pistole 46.23 % 57 10 14.35 s 3.2753 9 4 0 1 0 0
10. Appelová Lucie Pistole 45.88 % 64 0 19.69 s 3.2504 12 1 1 0 0 0
11. Sasák Juraj Pistole 45.07 % 66 0 20.67 s 3.1930 12 2 0 0 0 0
12. Špůrek Libor Pistole Optic 29.75 % 55 10 21.35 s 2.1077 9 3 1 1 0 0
13. Navalaná Kateřina Pistole 8.94 % 55 30 39.45 s 0.6337 9 2 1 2 1 0
Situace 2 — Situace 2

1 steel, 10 paper, 8 disappearing, some noshoots · 21 ran · max 105 bodů

Situace 2
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Demeter Roman PCC 100.00 % 74 0 11.36 s 6.5141 13 3 0 0 0 0
2. Appelová Lucie PCC 90.30 % 97 0 16.49 s 5.8824 17 4 0 0 0 0
3. Šindler Hynek Pistole Optic 88.35 % 85 0 14.77 s 5.7549 14 5 0 0 0 0
4. Špůrek Libor PCC 77.15 % 89 0 17.71 s 5.0254 13 8 0 0 0 0
5. Kapcalová Natálie PCC 69.64 % 80 10 15.43 s 4.5366 12 6 2 1 0 0
6. Mátl Tomáš Pistole 65.41 % 79 0 18.54 s 4.2611 12 6 1 0 0 0
7. Holub Lukáš Pistole 62.73 % 89 0 21.78 s 4.0863 14 6 1 0 0 0
9. Daněk Milan Pistole 56.80 % 91 10 21.89 s 3.7003 16 3 2 0 1 0
10. Appelová Lucie Pistole 51.58 % 89 0 26.49 s 3.3598 16 3 0 0 0 0
11. Sasák Juraj Pistole 28.85 % 70 20 26.61 s 1.8790 11 4 3 2 0 0
12. Navalaná Kateřina Pistole 12.04 % 49 30 24.23 s 0.7842 5 4 4 3 0 0
13. Špůrek Libor Pistole Optic 11.37 % 62 30 43.22 s 0.7404 7 9 0 3 0 0
Situace 3 — Situace 3

1 steel, 10 paper, 8 disappearing, some noshoots · 21 ran · max 105 bodů

Situace 3
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek Pistole Optic 100.00 % 87 0 14.83 s 5.8665 13 7 1 0 0 0
2. Appelová Lucie PCC 91.97 % 90 0 16.68 s 5.3957 16 3 1 0 0 0
3. Holub Lukáš Pistole 86.32 % 95 0 18.76 s 5.0640 18 1 2 0 0 0
5. Kapcalová Natálie PCC 62.52 % 88 20 18.54 s 3.6677 14 6 0 1 1 0
6. Daněk Milan Pistole 49.04 % 76 10 22.94 s 2.8771 11 7 0 1 0 0
7. Špůrek Libor PCC 40.14 % 83 0 35.25 s 2.3546 11 9 1 0 0 0
8. Sasák Juraj Pistole 38.04 % 82 10 32.26 s 2.2319 13 5 2 0 1 0
9. Demeter Roman PCC 30.71 % 68 40 15.54 s 1.8018 13 1 0 4 0 0
10. Mátl Tomáš Pistole 29.47 % 76 40 20.82 s 1.7291 11 7 0 3 1 0
11. Špůrek Libor Pistole Optic 18.84 % 60 30 27.15 s 1.1050 8 6 2 2 1 0
12. Appelová Lucie Pistole 17.95 % 68 40 26.59 s 1.0530 10 6 0 1 3 0
13. Navalaná Kateřina Pistole 0.00 % 59 60 43.11 s 0.0000 7 6 0 2 4 0
Situace 4 — Situace 4

8 steel, 11 paper, some noshoots · 30 ran · max 150 bodů

Situace 4
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek Pistole Optic 100.00 % 142 0 29.02 s 4.8932 26 4 0 0 0 0
2. Daněk Milan Pistole 89.25 % 137 10 29.08 s 4.3673 25 4 0 1 0 0
3. Demeter Roman PCC 89.02 % 140 0 32.14 s 4.3559 25 5 0 0 0 0
4. Holub Lukáš Pistole 59.32 % 128 20 37.21 s 2.9024 23 4 1 2 0 0
5. Appelová Lucie PCC 58.02 % 141 20 42.62 s 2.8390 27 2 0 1 1 0
6. Mátl Tomáš Pistole 57.08 % 121 20 36.16 s 2.7931 18 10 1 1 1 0
8. Kapcalová Natálie PCC 52.86 % 128 10 45.62 s 2.5866 21 7 2 0 1 0
9. Sasák Juraj Pistole 37.76 % 129 10 64.41 s 1.8475 22 6 1 1 0 0
10. Špůrek Libor PCC 27.97 % 127 40 63.57 s 1.3686 23 4 0 3 1 0
11. Appelová Lucie Pistole 25.97 % 118 50 53.52 s 1.2706 21 4 1 4 1 0
12. Špůrek Libor Pistole Optic 5.73 % 105 90 53.47 s 0.2805 19 3 1 7 1 1
13. Navalaná Kateřina Pistole 0.47 % 103 100 129.41 s 0.0232 15 7 0 8 2 0
Situace 5 — Situace 5

3 steel, 6 paper, some noshoots · 15 ran · max 75 bodů

Situace 5
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Demeter Roman PCC 100.00 % 75 0 12.01 s 6.2448 15 0 0 0 0 0
2. Holub Lukáš Pistole 88.18 % 69 0 12.53 s 5.5068 12 3 0 0 0 0
3. Kapcalová Natálie PCC 73.49 % 67 0 14.60 s 4.5890 11 4 0 0 0 0
4. Mátl Tomáš Pistole 72.57 % 61 0 13.46 s 4.5319 10 3 2 0 0 0
5. Šindler Hynek Pistole Optic 69.62 % 68 20 11.04 s 4.3478 13 1 0 1 1 0
6. Špůrek Libor PCC 65.14 % 67 0 16.47 s 4.0680 11 4 0 0 0 0
8. Daněk Milan Pistole 57.38 % 64 20 12.28 s 3.5831 11 3 0 1 1 0
9. Sasák Juraj Pistole 46.35 % 67 0 23.15 s 2.8942 11 4 0 0 0 0
10. Appelová Lucie PCC 43.21 % 65 30 12.97 s 2.6985 13 0 0 2 0 1
11. Appelová Lucie Pistole 33.23 % 62 20 20.24 s 2.0751 10 4 0 1 1 0
12. Špůrek Libor Pistole Optic 26.50 % 55 20 21.15 s 1.6548 9 3 1 2 0 0

Pořadí a % určuje srovnání napříč všemi divizemi dohromady (jiný vítěz než ve vlastní divizi, proto se % může lišit od záložky konkrétní divize). Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Squad 1

12 / 12
100% obsazeno
1 Šindler Hynek Nezapl.
Pistole Optic
2 Kapcalová Natálie Nezapl.
PCC
3 Daněk Milan Nezapl.
Pistole
4 Appelová Lucie Nezapl.
Pistole
5 Appelová Lucie Nezapl.
PCC
6 Navalaná Kateřina Nezapl.
Pistole
7 Demeter Roman Nezapl.
PCC
8 Sasák Juraj Nezapl.
Pistole
9 Holub Lukáš Nezapl.
Pistole
10 Špůrek Libor Nezapl.
PCC
11 Špůrek Libor Nezapl.
Pistole Optic
12 Mátl Tomáš Nezapl.
Pistole
Obsazeno