Přejít na obsah
Soutěž

Rozlučka s létem

Startovné 550 Kč / kat.
Závod proběhl

Detaily závodu

550 za kategorii
Cena se platí za každou kategorii zvlášť

19.9. 2024

Pozdější platba = zrušení registrace

Popis

Pravidla soutěže: Soutěž podle pravidel IPSC

Ceny: budou vylosování 2 střelci, kteří obdrží poukaz - startovné zdarma v jednom kole Skalského poháru 2025

Platba: nejpozději 15 dní před začátkem závodu (14. 9. 2024) na účet: 323755707 / 0300 Jinak bude registrace zrušena!

Hodně střeleckých úspěchů přeje Hynek, Roman a Béďa.
Organizace a pravidla
Průběh závodu a pravidla
Hynek Šindler
608 226 335
Registrace
Roman Zikán
774 537 150
Kalibrační zbraň
CZ75 TS Orange
Počet ran
90–120 ran
Počet situací
5
Rozhodčí
Šindler Hynek, Zikán Roman, Sixta Bedřich, Daněk Milan, Šindler Hynek
Divize
  • PCC (Karabina v pistolové ráži, Pistol Caliber Carbine (konverze))
  • Pistole (Pistole bez optiky, otevřená mířidla (Standard, Production))
  • Pistole Optic (Pistole s montovanou optikou (Open, Standard Optics, Production Optics))

Bezpečnost na střelnici

Manipulace se zbraní je povolena pouze ve vyznačených bezpečných zónách — se střelivem se zde naopak manipulovat nesmí. Mimo bezpečné zóny platí opak: se zbraní se manipulovat nesmí (zůstává vybitá, PCC s vlaječkou v komoře a hlavní vzhůru, při přenosu ústím nad ramenem), manipulace se střelivem (např. plnění zásobníků) je zde povolena. Nabíjení zbraně na střelnici pouze na palebné čáře výhradně na povel rozhodčího. Ochrana zraku a sluchu povinná. Závodníci startují na vlastní nebezpečí a jsou odpovědni za jimi způsobenou škodu a újmu.

Kdo se může zúčastnit a co si vzít s sebou

Účast: Všichni střelci s platným zbrojním oprávněním. Doklady: průkaz totožnosti.

Registrace, výsledky a protesty

Registrace: půl hodiny před začátkem squadu. Výsledky: do 15 minut po dostřílení posledního squadu. Protesty: řeší se ihned s vkladem 500,–Kč u rozhodčího, jeho rozhodnutí je definitivní.

Změna propozic vyhrazena.

Výsledky

Pistole 15

01
Šporik Jan
100 %
02
Hájek Jan
76.49 %
03
Januška Lukáš
76.43 %
4 Kopečný Tonda 71.25 %
5 Čapka Petr 66.85 %
6 Ostárek Radim 65.72 %
7 Kapcala Michal 60.29 %
8 Daněk Milan 57.79 %
9 Mátl Tomáš 49.44 %
10 Skotnica Filip 43.49 %
11 Eichler Rostislav 37.6 %
12 Appelová Lucie 35.1 %
13 Veselý Václav 34.74 %
14 Quarda Jan 27.32 %
15 Sixta Bedřich 0 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

6 steel, 8 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Kopečný Tonda 60.20 % 10. 104 0 19.51 s 5.3306 19 3 0 0 0 0
3. Januška Lukáš 59.57 % 11. 99 10 16.87 s 5.2756 18 3 0 1 0 0
4. Čapka Petr 56.35 % 12. 104 0 20.84 s 4.9904 19 3 0 0 0 0
5. Ostárek Radim 53.08 % 16. 102 0 21.70 s 4.7005 18 4 0 0 0 0
6. Hájek Jan 52.99 % 17. 106 0 22.59 s 4.6923 20 2 0 0 0 0
7. Kapcala Michal 47.40 % 20. 102 0 24.30 s 4.1975 18 4 0 0 0 0
8. Daněk Milan 41.56 % 21. 96 20 20.65 s 3.6804 18 2 0 2 0 0
9. Mátl Tomáš 38.70 % 22. 100 0 29.18 s 3.4270 18 3 1 0 0 0
10. Appelová Lucie 33.41 % 25. 104 0 35.15 s 2.9587 19 3 0 0 0 0
11. Quarda Jan 30.60 % 26. 91 10 29.89 s 2.7099 16 3 2 1 0 0
12. Eichler Rostislav 29.31 % 27. 100 0 38.53 s 2.5954 18 3 1 0 0 0
13. Veselý Václav 28.33 % 28. 104 10 37.47 s 2.5087 19 3 0 0 1 0
14. Skotnica Filip 25.55 % 29. 98 40 25.63 s 2.2630 18 2 0 2 0 2
Situace 2 — Situace 2

4 steel, 8 paper, 2 disappearing, some noshoots · 20 ran · max 100 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Hájek Jan 78.85 % 6. 98 0 19.48 s 5.0308 19 1 0 0 0 0
3. Januška Lukáš 77.36 % 7. 96 0 19.45 s 4.9357 18 2 0 0 0 0
4. Daněk Milan 61.94 % 13. 82 0 20.75 s 3.9518 12 7 1 0 0 0
5. Čapka Petr 49.54 % 17. 76 10 20.88 s 3.1609 11 7 0 0 1 0
6. Kapcala Michal 45.85 % 18. 87 10 26.32 s 2.9255 15 4 0 0 1 0
7. Ostárek Radim 42.80 % 19. 83 20 23.07 s 2.7308 13 6 0 0 2 0
8. Eichler Rostislav 41.33 % 20. 86 10 28.82 s 2.6371 16 2 0 1 0 0
9. Mátl Tomáš 37.53 % 21. 81 10 29.65 s 2.3946 14 3 2 0 1 0
10. Veselý Václav 36.02 % 22. 84 0 36.55 s 2.2982 15 3 0 0 0 0
11. Kopečný Tonda 33.89 % 24. 83 40 19.89 s 2.1619 16 1 0 2 0 2
12. Skotnica Filip 33.29 % 25. 77 20 26.84 s 2.1237 11 5 1 1 1 0
13. Appelová Lucie 28.06 % 27. 83 10 40.77 s 1.7905 15 2 2 0 1 0
14. Quarda Jan 15.21 % 28. 70 40 30.91 s 0.9706 11 5 0 4 0 0
Situace 3 — Situace 3

5 steel, 12 paper, some noshoots · 29 ran · max 145 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Kopečný Tonda 87.51 % 9. 137 0 27.73 s 4.9405 25 4 0 0 0 0
3. Hájek Jan 84.41 % 10. 139 10 27.07 s 4.7654 26 3 0 0 1 0
4. Januška Lukáš 83.13 % 13. 127 0 27.06 s 4.6933 22 5 2 0 0 0
5. Ostárek Radim 75.58 % 15. 131 0 30.70 s 4.2671 23 5 1 0 0 0
6. Čapka Petr 72.43 % 16. 122 10 27.39 s 4.0891 20 7 1 1 0 0
7. Kapcala Michal 68.75 % 18. 131 0 33.75 s 3.8815 23 5 1 0 0 0
8. Daněk Milan 66.03 % 19. 125 0 33.53 s 3.7280 19 10 0 0 0 0
9. Mátl Tomáš 48.67 % 24. 117 20 35.30 s 2.7479 19 7 1 2 0 0
10. Skotnica Filip 38.99 % 25. 129 40 40.43 s 2.2013 21 6 0 2 0 2
11. Appelová Lucie 38.29 % 26. 133 0 61.53 s 2.1615 25 2 2 0 0 0
12. Veselý Václav 37.64 % 27. 129 0 60.71 s 2.1249 21 8 0 0 0 0
13. Eichler Rostislav 37.00 % 28. 113 20 44.52 s 2.0889 19 5 3 2 0 0
14. Quarda Jan 36.91 % 29. 119 20 47.51 s 2.0838 19 8 0 2 0 0
Situace 4 — Situace 4

1 steel, 9 paper, 2 disappearing, some noshoots · 19 ran · max 95 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Hájek Jan 82.71 % 11. 89 0 13.48 s 6.6024 16 3 0 0 0 0
3. Januška Lukáš 82.18 % 12. 82 0 12.50 s 6.5600 15 2 1 0 0 0
4. Kopečný Tonda 81.21 % 13. 87 0 13.42 s 6.4829 16 2 1 0 0 0
5. Ostárek Radim 76.79 % 14. 86 0 14.03 s 6.1297 16 2 0 0 0 0
6. Čapka Petr 73.86 % 15. 84 10 12.55 s 5.8964 15 3 0 1 0 0
7. Mátl Tomáš 65.60 % 17. 83 0 15.85 s 5.2366 14 4 1 0 0 0
8. Daněk Milan 60.01 % 21. 72 0 15.03 s 4.7904 10 7 1 0 0 0
9. Kapcala Michal 55.17 % 22. 85 0 19.30 s 4.4041 14 5 0 0 0 0
10. Skotnica Filip 52.25 % 23. 88 10 18.70 s 4.1711 16 2 0 0 1 0
11. Quarda Jan 38.87 % 25. 68 10 18.69 s 3.1033 11 4 1 1 0 0
12. Veselý Václav 36.04 % 26. 79 0 27.46 s 2.8769 14 3 0 0 0 0
13. Appelová Lucie 30.53 % 27. 80 10 28.72 s 2.4373 16 0 0 1 0 0
14. Eichler Rostislav 24.12 % 29. 72 20 27.01 s 1.9252 13 2 1 1 1 0
Situace 5 — Situace 5

2 steel, 5 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Kopečný Tonda 98.76 % 6. 58 0 9.07 s 6.3947 11 1 0 0 0 0
3. Kapcala Michal 95.64 % 8. 54 0 8.72 s 6.1927 9 3 0 0 0 0
4. Skotnica Filip 90.42 % 10. 49 0 8.37 s 5.8542 5 5 2 0 0 0
5. Čapka Petr 90.38 % 11. 56 0 9.57 s 5.8516 10 2 0 0 0 0
6. Hájek Jan 86.64 % 13. 52 0 9.27 s 5.6095 8 4 0 0 0 0
7. Ostárek Radim 85.72 % 15. 60 0 10.81 s 5.5504 12 0 0 0 0 0
8. Januška Lukáš 80.50 % 19. 54 0 10.36 s 5.2124 10 1 1 0 0 0
9. Eichler Rostislav 69.38 % 21. 54 0 12.02 s 4.4925 9 3 0 0 0 0
10. Mátl Tomáš 65.28 % 23. 50 0 11.83 s 4.2265 9 1 2 0 0 0
11. Daněk Milan 57.17 % 25. 58 0 15.67 s 3.7013 11 1 0 0 0 0
12. Appelová Lucie 49.42 % 26. 52 0 16.25 s 3.2000 8 4 0 0 0 0
13. Veselý Václav 35.31 % 28. 49 10 17.06 s 2.2860 8 3 0 1 0 0
14. Quarda Jan 0.00 % 29. 46 140 11.51 s 0.0000 8 2 0 2 0 12

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Pistole Optic 8

01
Šporik Jan
100 %
02
Foltýn Petr
82.82 %
03
Šindler Hynek
79.27 %
4 Zikán Roman 76.49 %
5 Svěrák Dušan 72.69 %
6 Paveza Václav 64.99 %
7 Dvořák Milan 60.31 %
8 Marcalík Ivo 43.24 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

6 steel, 8 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šporik Jan 100.00 % 2. 104 0 13.33 s 7.8020 19 3 0 0 0 0
2. Zikán Roman 79.66 % 5. 100 0 16.09 s 6.2150 17 5 0 0 0 0
3. Foltýn Petr 73.89 % 7. 98 0 17.00 s 5.7647 17 4 1 0 0 0
4. Svěrák Dušan 69.54 % 8. 104 0 19.17 s 5.4251 19 3 0 0 0 0
5. Dvořák Milan 69.21 % 9. 98 0 18.15 s 5.3994 16 6 0 0 0 0
6. Šindler Hynek 62.96 % 13. 90 20 14.25 s 4.9123 15 5 0 2 0 0
7. Paveza Václav 62.22 % 14. 100 0 20.60 s 4.8544 18 3 1 0 0 0
8. Marcalík Ivo 39.92 % 24. 110 0 35.32 s 3.1144 22 0 0 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

4 steel, 8 paper, 2 disappearing, some noshoots · 20 ran · max 100 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šporik Jan 100.00 % 3. 98 0 16.41 s 5.9720 19 1 0 0 0 0
2. Foltýn Petr 90.10 % 5. 94 0 17.47 s 5.3807 17 3 0 0 0 0
3. Šindler Hynek 81.50 % 8. 86 0 17.67 s 4.8670 16 1 3 0 0 0
4. Zikán Roman 78.88 % 9. 88 0 18.68 s 4.7109 15 4 1 0 0 0
5. Paveza Václav 72.02 % 11. 96 0 22.32 s 4.3011 18 2 0 0 0 0
6. Svěrák Dušan 69.18 % 12. 92 0 22.27 s 4.1311 16 4 0 0 0 0
7. Dvořák Milan 54.17 % 15. 91 10 25.04 s 3.2348 17 2 0 0 1 0
8. Marcalík Ivo 31.65 % 26. 84 40 23.28 s 1.8900 15 3 0 2 0 2
Situace 3 — Situace 3

5 steel, 12 paper, some noshoots · 29 ran · max 145 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šporik Jan 100.00 % 1. 135 0 19.67 s 6.8632 24 5 0 0 0 0
2. Foltýn Petr 87.84 % 3. 133 0 22.06 s 6.0290 23 6 0 0 0 0
3. Šindler Hynek 76.32 % 7. 130 10 22.91 s 5.2379 23 5 0 1 0 0
4. Svěrák Dušan 72.85 % 8. 127 0 25.40 s 5.0000 21 7 1 0 0 0
5. Zikán Roman 68.90 % 11. 129 0 27.28 s 4.7287 21 8 0 0 0 0
6. Paveza Václav 65.28 % 14. 132 10 27.23 s 4.4804 24 4 0 1 0 0
7. Marcalík Ivo 51.21 % 20. 135 0 38.41 s 3.5147 25 3 1 0 0 0
8. Dvořák Milan 47.38 % 22. 127 30 29.83 s 3.2518 23 4 0 2 0 1
Situace 4 — Situace 4

1 steel, 9 paper, 2 disappearing, some noshoots · 19 ran · max 95 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šporik Jan 100.00 % 2. 91 0 10.16 s 8.9567 17 2 0 0 0 0
2. Šindler Hynek 94.10 % 4. 89 0 10.56 s 8.4280 16 3 0 0 0 0
3. Foltýn Petr 90.04 % 6. 80 0 9.92 s 8.0645 14 3 1 0 0 0
4. Zikán Roman 83.09 % 8. 87 0 11.69 s 7.4423 15 4 0 0 0 0
5. Svěrák Dušan 75.13 % 10. 86 0 12.78 s 6.7293 16 2 0 0 0 0
6. Dvořák Milan 64.95 % 16. 84 0 14.44 s 5.8172 15 3 0 0 0 0
7. Paveza Václav 54.73 % 20. 75 0 15.30 s 4.9020 13 3 1 0 0 0
8. Marcalík Ivo 40.67 % 24. 87 10 21.14 s 3.6424 15 4 0 0 1 0
Situace 5 — Situace 5

2 steel, 5 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šporik Jan 100.00 % 3. 52 0 7.27 s 7.1527 8 4 0 0 0 0
2. Šindler Hynek 89.13 % 7. 54 0 8.47 s 6.3754 9 3 0 0 0 0
3. Svěrák Dušan 80.04 % 12. 60 0 10.48 s 5.7252 12 0 0 0 0 0
4. Dvořák Milan 78.14 % 14. 56 0 10.02 s 5.5888 10 2 0 0 0 0
5. Zikán Roman 74.61 % 16. 56 10 8.62 s 5.3364 10 2 0 0 1 0
6. Paveza Václav 73.92 % 18. 58 0 10.97 s 5.2871 11 1 0 0 0 0
7. Foltýn Petr 63.45 % 20. 58 0 12.78 s 4.5383 11 1 0 0 0 0
8. Marcalík Ivo 53.49 % 24. 58 0 15.16 s 3.8259 11 1 0 0 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

PCC 7

01
Foltýn Petr
100 %
02
Šindler Hynek
91.68 %
03
Svěrák Dušan
74.89 %
4 Demeter Roman 71.03 %
5 Appelová Lucie 56.96 %
6 Kapcalová Natálie 43.5 %
7 Špůrek Libor 40.8 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

6 steel, 8 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Foltýn Petr 100.00 % 3. 102 0 13.31 s 7.6634 18 4 0 0 0 0
2. Šindler Hynek 96.12 % 4. 106 0 14.39 s 7.3662 20 2 0 0 0 0
3. Svěrák Dušan 76.98 % 6. 102 0 17.29 s 5.8994 18 4 0 0 0 0
4. Kapcalová Natálie 63.09 % 15. 92 0 19.03 s 4.8345 13 9 0 0 0 0
5. Demeter Roman 58.73 % 18. 101 10 20.22 s 4.5005 19 2 0 1 0 0
6. Appelová Lucie 55.79 % 19. 108 0 25.26 s 4.2755 21 1 0 0 0 0
7. Špůrek Libor 44.57 % 23. 108 0 31.62 s 3.4156 21 1 0 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

4 steel, 8 paper, 2 disappearing, some noshoots · 20 ran · max 100 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Foltýn Petr 100.00 % 2. 98 0 15.93 s 6.1519 19 1 0 0 0 0
2. Šindler Hynek 95.27 % 4. 96 0 16.38 s 5.8608 18 2 0 0 0 0
3. Svěrák Dušan 72.28 % 10. 94 0 21.14 s 4.4465 17 3 0 0 0 0
4. Demeter Roman 62.38 % 14. 87 0 22.67 s 3.8377 15 4 0 0 0 0
5. Appelová Lucie 51.69 % 16. 94 0 29.56 s 3.1800 17 3 0 0 0 0
6. Kapcalová Natálie 36.08 % 23. 79 20 26.58 s 2.2197 13 4 2 0 2 0
7. Špůrek Libor 9.32 % 29. 82 40 73.22 s 0.5736 15 2 1 2 0 2
Situace 3 — Situace 3

5 steel, 12 paper, some noshoots · 29 ran · max 145 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Foltýn Petr 100.00 % 2. 130 10 19.60 s 6.1224 23 5 0 1 0 0
2. Šindler Hynek 97.66 % 4. 130 10 20.07 s 5.9791 23 5 0 1 0 0
3. Svěrák Dušan 91.09 % 6. 131 0 23.49 s 5.5768 24 3 2 0 0 0
4. Demeter Roman 76.92 % 12. 141 0 29.94 s 4.7094 28 0 1 0 0 0
5. Appelová Lucie 64.54 % 17. 133 0 33.66 s 3.9513 24 4 1 0 0 0
6. Kapcalová Natálie 54.34 % 21. 115 30 25.55 s 3.3268 18 8 1 2 1 0
7. Špůrek Libor 48.39 % 23. 135 0 45.57 s 2.9625 24 5 0 0 0 0
Situace 4 — Situace 4

1 steel, 9 paper, 2 disappearing, some noshoots · 19 ran · max 95 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Foltýn Petr 100.00 % 1. 93 0 9.54 s 9.7484 18 1 0 0 0 0
2. Šindler Hynek 88.48 % 3. 91 0 10.55 s 8.6256 17 2 0 0 0 0
3. Demeter Roman 84.48 % 5. 91 0 11.05 s 8.2353 17 2 0 0 0 0
4. Svěrák Dušan 70.61 % 9. 89 0 12.93 s 6.8832 16 3 0 0 0 0
5. Appelová Lucie 51.77 % 18. 91 0 18.03 s 5.0471 17 2 0 0 0 0
6. Špůrek Libor 50.86 % 19. 89 0 17.95 s 4.9582 16 3 0 0 0 0
7. Kapcalová Natálie 22.78 % 28. 66 10 25.22 s 2.2205 10 5 1 1 0 0
Situace 5 — Situace 5

2 steel, 5 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Foltýn Petr 100.00 % 1. 56 0 5.49 s 10.2004 10 2 0 0 0 0
2. Demeter Roman 72.43 % 2. 56 0 7.58 s 7.3879 10 2 0 0 0 0
3. Šindler Hynek 68.15 % 4. 49 10 5.61 s 6.9519 9 1 1 1 0 0
4. Appelová Lucie 57.79 % 9. 58 0 9.84 s 5.8943 11 1 0 0 0 0
5. Špůrek Libor 52.09 % 17. 56 0 10.54 s 5.3131 10 2 0 0 0 0
6. Svěrák Dušan 43.07 % 22. 50 0 11.38 s 4.3937 9 1 2 0 0 0
7. Kapcalová Natálie 26.55 % 27. 47 20 9.97 s 2.7081 8 2 1 1 1 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Celkové pořadí — všechny divize

01
Foltýn Petr
PCC
100 %
02
Šporik Jan
Pistole Optic
93.53 %
03
Šindler Hynek
PCC
91.32 %
4 Foltýn Petr Pistole Optic 81.65 %
5 Šindler Hynek Pistole Optic 77.23 %
6 Zikán Roman Pistole Optic 74.56 %
7 Svěrák Dušan PCC 74.32 %
8 Demeter Roman PCC 71.28 %
9 Svěrák Dušan Pistole Optic 70.81 %
10 Januška Lukáš Pistole 70.73 %
11 Hájek Jan Pistole 70.42 %
12 Kopečný Tonda Pistole 64.14 %
13 Paveza Václav Pistole Optic 63.29 %
14 Čapka Petr Pistole 60.89 %
15 Ostárek Radim Pistole 59.61 %
16 Dvořák Milan Pistole Optic 58 %
17 Appelová Lucie PCC 56.79 %
18 Kapcala Michal Pistole 54.49 %
19 Daněk Milan Pistole 53.55 %
20 Mátl Tomáš Pistole 44.97 %
21 Kapcalová Natálie PCC 42.59 %
22 Marcalík Ivo Pistole Optic 42.14 %
23 Špůrek Libor PCC 40.67 %
24 Skotnica Filip Pistole 38.45 %
25 Eichler Rostislav Pistole 34.22 %
26 Veselý Václav Pistole 32.26 %
27 Appelová Lucie Pistole 32.16 %
28 Quarda Jan Pistole 25.87 %
Výsledky po situacích
Situace 1 — Situace 1

6 steel, 8 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 1
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Šporik Jan Pistole Optic 88.10 % 104 0 13.33 s 7.8020 19 3 0 0 0 0
3. Foltýn Petr PCC 86.54 % 102 0 13.31 s 7.6634 18 4 0 0 0 0
4. Šindler Hynek PCC 83.18 % 106 0 14.39 s 7.3662 20 2 0 0 0 0
5. Zikán Roman Pistole Optic 70.18 % 100 0 16.09 s 6.2150 17 5 0 0 0 0
6. Svěrák Dušan PCC 66.62 % 102 0 17.29 s 5.8994 18 4 0 0 0 0
7. Foltýn Petr Pistole Optic 65.10 % 98 0 17.00 s 5.7647 17 4 1 0 0 0
8. Svěrák Dušan Pistole Optic 61.26 % 104 0 19.17 s 5.4251 19 3 0 0 0 0
9. Dvořák Milan Pistole Optic 60.97 % 98 0 18.15 s 5.3994 16 6 0 0 0 0
10. Kopečný Tonda Pistole 60.20 % 104 0 19.51 s 5.3306 19 3 0 0 0 0
11. Januška Lukáš Pistole 59.57 % 99 10 16.87 s 5.2756 18 3 0 1 0 0
12. Čapka Petr Pistole 56.35 % 104 0 20.84 s 4.9904 19 3 0 0 0 0
13. Šindler Hynek Pistole Optic 55.47 % 90 20 14.25 s 4.9123 15 5 0 2 0 0
14. Paveza Václav Pistole Optic 54.82 % 100 0 20.60 s 4.8544 18 3 1 0 0 0
15. Kapcalová Natálie PCC 54.59 % 92 0 19.03 s 4.8345 13 9 0 0 0 0
16. Ostárek Radim Pistole 53.08 % 102 0 21.70 s 4.7005 18 4 0 0 0 0
17. Hájek Jan Pistole 52.99 % 106 0 22.59 s 4.6923 20 2 0 0 0 0
18. Demeter Roman PCC 50.82 % 101 10 20.22 s 4.5005 19 2 0 1 0 0
19. Appelová Lucie PCC 48.28 % 108 0 25.26 s 4.2755 21 1 0 0 0 0
20. Kapcala Michal Pistole 47.40 % 102 0 24.30 s 4.1975 18 4 0 0 0 0
21. Daněk Milan Pistole 41.56 % 96 20 20.65 s 3.6804 18 2 0 2 0 0
22. Mátl Tomáš Pistole 38.70 % 100 0 29.18 s 3.4270 18 3 1 0 0 0
23. Špůrek Libor PCC 38.57 % 108 0 31.62 s 3.4156 21 1 0 0 0 0
24. Marcalík Ivo Pistole Optic 35.17 % 110 0 35.32 s 3.1144 22 0 0 0 0 0
25. Appelová Lucie Pistole 33.41 % 104 0 35.15 s 2.9587 19 3 0 0 0 0
26. Quarda Jan Pistole 30.60 % 91 10 29.89 s 2.7099 16 3 2 1 0 0
27. Eichler Rostislav Pistole 29.31 % 100 0 38.53 s 2.5954 18 3 1 0 0 0
28. Veselý Václav Pistole 28.33 % 104 10 37.47 s 2.5087 19 3 0 0 1 0
29. Skotnica Filip Pistole 25.55 % 98 40 25.63 s 2.2630 18 2 0 2 0 2
Situace 2 — Situace 2

4 steel, 8 paper, 2 disappearing, some noshoots · 20 ran · max 100 bodů

Situace 2
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Foltýn Petr PCC 96.42 % 98 0 15.93 s 6.1519 19 1 0 0 0 0
3. Šporik Jan Pistole Optic 93.60 % 98 0 16.41 s 5.9720 19 1 0 0 0 0
4. Šindler Hynek PCC 91.86 % 96 0 16.38 s 5.8608 18 2 0 0 0 0
5. Foltýn Petr Pistole Optic 84.34 % 94 0 17.47 s 5.3807 17 3 0 0 0 0
6. Hájek Jan Pistole 78.85 % 98 0 19.48 s 5.0308 19 1 0 0 0 0
7. Januška Lukáš Pistole 77.36 % 96 0 19.45 s 4.9357 18 2 0 0 0 0
8. Šindler Hynek Pistole Optic 76.29 % 86 0 17.67 s 4.8670 16 1 3 0 0 0
9. Zikán Roman Pistole Optic 73.84 % 88 0 18.68 s 4.7109 15 4 1 0 0 0
10. Svěrák Dušan PCC 69.69 % 94 0 21.14 s 4.4465 17 3 0 0 0 0
11. Paveza Václav Pistole Optic 67.41 % 96 0 22.32 s 4.3011 18 2 0 0 0 0
12. Svěrák Dušan Pistole Optic 64.75 % 92 0 22.27 s 4.1311 16 4 0 0 0 0
13. Daněk Milan Pistole 61.94 % 82 0 20.75 s 3.9518 12 7 1 0 0 0
14. Demeter Roman PCC 60.15 % 87 0 22.67 s 3.8377 15 4 0 0 0 0
15. Dvořák Milan Pistole Optic 50.70 % 91 10 25.04 s 3.2348 17 2 0 0 1 0
16. Appelová Lucie PCC 49.84 % 94 0 29.56 s 3.1800 17 3 0 0 0 0
17. Čapka Petr Pistole 49.54 % 76 10 20.88 s 3.1609 11 7 0 0 1 0
18. Kapcala Michal Pistole 45.85 % 87 10 26.32 s 2.9255 15 4 0 0 1 0
19. Ostárek Radim Pistole 42.80 % 83 20 23.07 s 2.7308 13 6 0 0 2 0
20. Eichler Rostislav Pistole 41.33 % 86 10 28.82 s 2.6371 16 2 0 1 0 0
21. Mátl Tomáš Pistole 37.53 % 81 10 29.65 s 2.3946 14 3 2 0 1 0
22. Veselý Václav Pistole 36.02 % 84 0 36.55 s 2.2982 15 3 0 0 0 0
23. Kapcalová Natálie PCC 34.79 % 79 20 26.58 s 2.2197 13 4 2 0 2 0
24. Kopečný Tonda Pistole 33.89 % 83 40 19.89 s 2.1619 16 1 0 2 0 2
25. Skotnica Filip Pistole 33.29 % 77 20 26.84 s 2.1237 11 5 1 1 1 0
26. Marcalík Ivo Pistole Optic 29.62 % 84 40 23.28 s 1.8900 15 3 0 2 0 2
27. Appelová Lucie Pistole 28.06 % 83 10 40.77 s 1.7905 15 2 2 0 1 0
28. Quarda Jan Pistole 15.21 % 70 40 30.91 s 0.9706 11 5 0 4 0 0
29. Špůrek Libor PCC 8.99 % 82 40 73.22 s 0.5736 15 2 1 2 0 2
Situace 3 — Situace 3

5 steel, 12 paper, some noshoots · 29 ran · max 145 bodů

Situace 3
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šporik Jan Pistole Optic 100.00 % 135 0 19.67 s 6.8632 24 5 0 0 0 0
2. Foltýn Petr PCC 89.21 % 130 10 19.60 s 6.1224 23 5 0 1 0 0
3. Foltýn Petr Pistole Optic 87.84 % 133 0 22.06 s 6.0290 23 6 0 0 0 0
4. Šindler Hynek PCC 87.12 % 130 10 20.07 s 5.9791 23 5 0 1 0 0
6. Svěrák Dušan PCC 81.26 % 131 0 23.49 s 5.5768 24 3 2 0 0 0
7. Šindler Hynek Pistole Optic 76.32 % 130 10 22.91 s 5.2379 23 5 0 1 0 0
8. Svěrák Dušan Pistole Optic 72.85 % 127 0 25.40 s 5.0000 21 7 1 0 0 0
9. Kopečný Tonda Pistole 71.98 % 137 0 27.73 s 4.9405 25 4 0 0 0 0
10. Hájek Jan Pistole 69.43 % 139 10 27.07 s 4.7654 26 3 0 0 1 0
11. Zikán Roman Pistole Optic 68.90 % 129 0 27.28 s 4.7287 21 8 0 0 0 0
12. Demeter Roman PCC 68.62 % 141 0 29.94 s 4.7094 28 0 1 0 0 0
13. Januška Lukáš Pistole 68.38 % 127 0 27.06 s 4.6933 22 5 2 0 0 0
14. Paveza Václav Pistole Optic 65.28 % 132 10 27.23 s 4.4804 24 4 0 1 0 0
15. Ostárek Radim Pistole 62.17 % 131 0 30.70 s 4.2671 23 5 1 0 0 0
16. Čapka Petr Pistole 59.58 % 122 10 27.39 s 4.0891 20 7 1 1 0 0
17. Appelová Lucie PCC 57.57 % 133 0 33.66 s 3.9513 24 4 1 0 0 0
18. Kapcala Michal Pistole 56.55 % 131 0 33.75 s 3.8815 23 5 1 0 0 0
19. Daněk Milan Pistole 54.32 % 125 0 33.53 s 3.7280 19 10 0 0 0 0
20. Marcalík Ivo Pistole Optic 51.21 % 135 0 38.41 s 3.5147 25 3 1 0 0 0
21. Kapcalová Natálie PCC 48.47 % 115 30 25.55 s 3.3268 18 8 1 2 1 0
22. Dvořák Milan Pistole Optic 47.38 % 127 30 29.83 s 3.2518 23 4 0 2 0 1
23. Špůrek Libor PCC 43.16 % 135 0 45.57 s 2.9625 24 5 0 0 0 0
24. Mátl Tomáš Pistole 40.04 % 117 20 35.30 s 2.7479 19 7 1 2 0 0
25. Skotnica Filip Pistole 32.07 % 129 40 40.43 s 2.2013 21 6 0 2 0 2
26. Appelová Lucie Pistole 31.49 % 133 0 61.53 s 2.1615 25 2 2 0 0 0
27. Veselý Václav Pistole 30.96 % 129 0 60.71 s 2.1249 21 8 0 0 0 0
28. Eichler Rostislav Pistole 30.44 % 113 20 44.52 s 2.0889 19 5 3 2 0 0
29. Quarda Jan Pistole 30.36 % 119 20 47.51 s 2.0838 19 8 0 2 0 0
Situace 4 — Situace 4

1 steel, 9 paper, 2 disappearing, some noshoots · 19 ran · max 95 bodů

Situace 4
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Foltýn Petr PCC 100.00 % 93 0 9.54 s 9.7484 18 1 0 0 0 0
2. Šporik Jan Pistole Optic 91.88 % 91 0 10.16 s 8.9567 17 2 0 0 0 0
3. Šindler Hynek PCC 88.48 % 91 0 10.55 s 8.6256 17 2 0 0 0 0
4. Šindler Hynek Pistole Optic 86.46 % 89 0 10.56 s 8.4280 16 3 0 0 0 0
5. Demeter Roman PCC 84.48 % 91 0 11.05 s 8.2353 17 2 0 0 0 0
6. Foltýn Petr Pistole Optic 82.73 % 80 0 9.92 s 8.0645 14 3 1 0 0 0
8. Zikán Roman Pistole Optic 76.34 % 87 0 11.69 s 7.4423 15 4 0 0 0 0
9. Svěrák Dušan PCC 70.61 % 89 0 12.93 s 6.8832 16 3 0 0 0 0
10. Svěrák Dušan Pistole Optic 69.03 % 86 0 12.78 s 6.7293 16 2 0 0 0 0
11. Hájek Jan Pistole 67.73 % 89 0 13.48 s 6.6024 16 3 0 0 0 0
12. Januška Lukáš Pistole 67.29 % 82 0 12.50 s 6.5600 15 2 1 0 0 0
13. Kopečný Tonda Pistole 66.50 % 87 0 13.42 s 6.4829 16 2 1 0 0 0
14. Ostárek Radim Pistole 62.88 % 86 0 14.03 s 6.1297 16 2 0 0 0 0
15. Čapka Petr Pistole 60.49 % 84 10 12.55 s 5.8964 15 3 0 1 0 0
16. Dvořák Milan Pistole Optic 59.67 % 84 0 14.44 s 5.8172 15 3 0 0 0 0
17. Mátl Tomáš Pistole 53.72 % 83 0 15.85 s 5.2366 14 4 1 0 0 0
18. Appelová Lucie PCC 51.77 % 91 0 18.03 s 5.0471 17 2 0 0 0 0
19. Špůrek Libor PCC 50.86 % 89 0 17.95 s 4.9582 16 3 0 0 0 0
20. Paveza Václav Pistole Optic 50.28 % 75 0 15.30 s 4.9020 13 3 1 0 0 0
21. Daněk Milan Pistole 49.14 % 72 0 15.03 s 4.7904 10 7 1 0 0 0
22. Kapcala Michal Pistole 45.18 % 85 0 19.30 s 4.4041 14 5 0 0 0 0
23. Skotnica Filip Pistole 42.79 % 88 10 18.70 s 4.1711 16 2 0 0 1 0
24. Marcalík Ivo Pistole Optic 37.36 % 87 10 21.14 s 3.6424 15 4 0 0 1 0
25. Quarda Jan Pistole 31.83 % 68 10 18.69 s 3.1033 11 4 1 1 0 0
26. Veselý Václav Pistole 29.51 % 79 0 27.46 s 2.8769 14 3 0 0 0 0
27. Appelová Lucie Pistole 25.00 % 80 10 28.72 s 2.4373 16 0 0 1 0 0
28. Kapcalová Natálie PCC 22.78 % 66 10 25.22 s 2.2205 10 5 1 1 0 0
29. Eichler Rostislav Pistole 19.75 % 72 20 27.01 s 1.9252 13 2 1 1 1 0
Situace 5 — Situace 5

2 steel, 5 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 5
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Foltýn Petr PCC 100.00 % 56 0 5.49 s 10.2004 10 2 0 0 0 0
2. Demeter Roman PCC 72.43 % 56 0 7.58 s 7.3879 10 2 0 0 0 0
3. Šporik Jan Pistole Optic 70.12 % 52 0 7.27 s 7.1527 8 4 0 0 0 0
4. Šindler Hynek PCC 68.15 % 49 10 5.61 s 6.9519 9 1 1 1 0 0
6. Kopečný Tonda Pistole 62.69 % 58 0 9.07 s 6.3947 11 1 0 0 0 0
7. Šindler Hynek Pistole Optic 62.50 % 54 0 8.47 s 6.3754 9 3 0 0 0 0
8. Kapcala Michal Pistole 60.71 % 54 0 8.72 s 6.1927 9 3 0 0 0 0
9. Appelová Lucie PCC 57.79 % 58 0 9.84 s 5.8943 11 1 0 0 0 0
10. Skotnica Filip Pistole 57.39 % 49 0 8.37 s 5.8542 5 5 2 0 0 0
11. Čapka Petr Pistole 57.37 % 56 0 9.57 s 5.8516 10 2 0 0 0 0
12. Svěrák Dušan Pistole Optic 56.13 % 60 0 10.48 s 5.7252 12 0 0 0 0 0
13. Hájek Jan Pistole 54.99 % 52 0 9.27 s 5.6095 8 4 0 0 0 0
14. Dvořák Milan Pistole Optic 54.79 % 56 0 10.02 s 5.5888 10 2 0 0 0 0
15. Ostárek Radim Pistole 54.41 % 60 0 10.81 s 5.5504 12 0 0 0 0 0
16. Zikán Roman Pistole Optic 52.32 % 56 10 8.62 s 5.3364 10 2 0 0 1 0
17. Špůrek Libor PCC 52.09 % 56 0 10.54 s 5.3131 10 2 0 0 0 0
18. Paveza Václav Pistole Optic 51.83 % 58 0 10.97 s 5.2871 11 1 0 0 0 0
19. Januška Lukáš Pistole 51.10 % 54 0 10.36 s 5.2124 10 1 1 0 0 0
20. Foltýn Petr Pistole Optic 44.49 % 58 0 12.78 s 4.5383 11 1 0 0 0 0
21. Eichler Rostislav Pistole 44.04 % 54 0 12.02 s 4.4925 9 3 0 0 0 0
22. Svěrák Dušan PCC 43.07 % 50 0 11.38 s 4.3937 9 1 2 0 0 0
23. Mátl Tomáš Pistole 41.44 % 50 0 11.83 s 4.2265 9 1 2 0 0 0
24. Marcalík Ivo Pistole Optic 37.51 % 58 0 15.16 s 3.8259 11 1 0 0 0 0
25. Daněk Milan Pistole 36.29 % 58 0 15.67 s 3.7013 11 1 0 0 0 0
26. Appelová Lucie Pistole 31.37 % 52 0 16.25 s 3.2000 8 4 0 0 0 0
27. Kapcalová Natálie PCC 26.55 % 47 20 9.97 s 2.7081 8 2 1 1 1 0
28. Veselý Václav Pistole 22.41 % 49 10 17.06 s 2.2860 8 3 0 1 0 0
29. Quarda Jan Pistole 0.00 % 46 140 11.51 s 0.0000 8 2 0 2 0 12

Pořadí a % určuje srovnání napříč všemi divizemi dohromady (jiný vítěz než ve vlastní divizi, proto se % může lišit od záložky konkrétní divize). Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Squad 1

8 / 8
100% obsazeno
1 Foltýn Petr Zapl.
Pistole Optic
2 Svěrák Dušan Zapl.
Pistole Optic
3 Svěrák Dušan Zapl.
PCC
4 Paveza Václav Zapl.
Pistole Optic
5 Dvořák Milan Zapl.
Pistole Optic
6 Čapka Petr Zapl.
Pistole
7 Ostárek Radim Zapl.
Pistole
8 Šporik Jan Zapl.
Pistole Optic
Obsazeno

Squad 2

8 / 8
100% obsazeno
1 Foltýn Petr Zapl.
PCC
2 Kapcalová Natálie Zapl.
PCC
3 Kapcala Michal Zapl.
Pistole
4 Januška Lukáš Zapl.
Pistole
5 Eichler Rostislav Zapl.
Pistole
6 Quarda Jan Zapl.
Pistole
7 Veselý Václav Zapl.
Pistole
8 Šporik Jan Nezapl.
Pistole
Obsazeno

Squad 3

9 / 10
90% obsazeno
1 Mátl Tomáš Zapl.
Pistole
2 Hájek Jan Zapl.
Pistole
3 Špůrek Libor Zapl.
PCC
4 Appelová Lucie Zapl.
PCC
5 Marcalík Ivo Zapl.
Pistole Optic
6 Skotnica Filip Zapl.
Pistole
7 Appelová Lucie Zapl.
Pistole
8 Kopečný Tonda Zapl.
Pistole
9 Demeter Roman Zapl.
PCC
1 volné místo

Rozhodčí

5 / 4
125% obsazeno
1 Šindler Hynek Zapl.
Pistole Optic
2 Zikán Roman Zapl.
Pistole Optic
3 Sixta Bedřich Zapl.
Pistole
4 Daněk Milan Zapl.
Pistole
5 Šindler Hynek Zapl.
PCC
Obsazeno