Přejít na obsah
Trénink

Trénink

Startovné 400 Kč / kat.
Závod proběhl

Detaily tréninku

400 za kategorii
Cena se platí za každou kategorii zvlášť

Popis

Střelecký IPSC trénink

Počet Stage: 5

Vedoucí tréninku a rozhodčí:
  • Hynek Šindler

Platba: v hotovnosti na místě

Trénink zaměřený na zlepšení střeleckých dovedností, řešení střeleckých situací a pohybu ve stage.
Organizace a pravidla
Průběh závodu a pravidla
Hynek Šindler
608 226 335
Registrace
Roman Zikán
774 537 150
Kalibrační zbraň
CZ75 Shadow 2
Divize
  • PCC (Karabina v pistolové ráži, Pistol Caliber Carbine (konverze))
  • Pistole (Pistole bez optiky, otevřená mířidla (Standard, Production))

Bezpečnost na střelnici

Manipulace se zbraní je povolena pouze ve vyznačených bezpečných zónách — se střelivem se zde naopak manipulovat nesmí. Mimo bezpečné zóny platí opak: se zbraní se manipulovat nesmí (zůstává vybitá, PCC s vlaječkou v komoře a hlavní vzhůru, při přenosu ústím nad ramenem), manipulace se střelivem (např. plnění zásobníků) je zde povolena. Nabíjení zbraně na střelnici pouze na palebné čáře výhradně na povel rozhodčího. Ochrana zraku a sluchu povinná. Závodníci startují na vlastní nebezpečí a jsou odpovědni za jimi způsobenou škodu a újmu.

Kdo se může zúčastnit a co si vzít s sebou

Účast: Všichni střelci s platným zbrojním oprávněním. Doklady: průkaz totožnosti.

Změna propozic vyhrazena.

Výsledky

PCC 2

01
Kapcalová Natálie
100 %
02
Demeter Roman
82.94 %
Výsledky po situacích — 7 situací
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 5 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Demeter Roman 100.00 % 3. 56 0 8.91 s 6.2851 10 2 0 0 0 0
2. Kapcalová Natálie 81.44 % 5. 56 0 10.94 s 5.1188 10 2 0 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

2 steel, 5 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kapcalová Natálie 100.00 % 2. 52 0 9.47 s 5.4910 8 4 0 0 0 0
2. Demeter Roman 84.70 % 7. 56 10 9.89 s 4.6512 10 2 0 0 1 0
Situace 3 — Situace 3

1 steel, 9 paper, some noshoots · 19 ran · max 95 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kapcalová Natálie 100.00 % 3. 80 10 14.61 s 4.7912 13 5 0 1 0 0
2. Demeter Roman 61.39 % 7. 80 20 20.40 s 2.9412 13 5 0 1 1 0
Situace 4 — Situace 4

1 steel, 9 paper, some noshoots · 19 ran · max 95 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kapcalová Natálie 100.00 % 4. 77 20 11.70 s 4.8718 13 4 0 2 0 0
2. Demeter Roman 89.00 % 5. 82 20 14.30 s 4.3357 14 4 0 1 1 0
Situace 5 — Situace 5

9 steel, 10 paper, some noshoots · 29 ran · max 145 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kapcalová Natálie 100.00 % 8. 100 10 36.72 s 2.4510 14 8 6 1 0 0
2. Demeter Roman 72.89 % 9. 122 50 40.30 s 1.7866 22 4 0 3 1 1
Situace 6 — Situace 6

9 steel, 10 paper, some noshoots · 29 ran · max 145 bodů

Situace 6
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kapcalová Natálie 100.00 % 7. 127 30 34.76 s 2.7906 21 7 1 0 3 0
2. Demeter Roman 66.07 % 9. 134 20 61.83 s 1.8438 25 3 0 1 1 0
Situace 7 — Situace 7

5 steel, 7 paper, some noshoots · 19 ran · max 95 bodů

Situace 7
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Demeter Roman 100.00 % 2. 95 0 24.26 s 3.9159 19 0 0 0 0 0
2. Kapcalová Natálie 78.38 % 5. 77 10 21.83 s 3.0692 12 5 2 0 1 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Pistole 7

01
Foltýn Petr
100 %
02
Daněk Milan
100 %
03
Šindler Hynek
95.51 %
4 Sixta Bedřich 94.46 %
5 Paveza Václav 74.76 %
6 Petrakovič Miroslav 66.64 %
7 Kapcala Michal 60.56 %
Výsledky po situacích — 7 situací
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 5 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Daněk Milan 100.00 % 4. 50 0 9.36 s 5.3419 7 5 0 0 0 0
2. Sixta Bedřich 94.19 % 6. 56 0 11.13 s 5.0314 10 2 0 0 0 0
3. Petrakovič Miroslav 78.34 % 7. 58 0 13.86 s 4.1847 11 1 0 0 0 0
4. Kapcala Michal 75.03 % 8. 50 10 9.98 s 4.0080 8 3 1 0 1 0
5. Paveza Václav 48.06 % 9. 50 10 15.58 s 2.5674 8 3 1 0 1 0
Situace 2 — Situace 2

2 steel, 5 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Sixta Bedřich 100.00 % 4. 54 0 10.05 s 5.3731 9 3 0 0 0 0
2. Paveza Václav 98.15 % 5. 52 0 9.86 s 5.2738 8 4 0 0 0 0
3. Daněk Milan 97.64 % 6. 50 0 9.53 s 5.2466 8 3 1 0 0 0
4. Kapcala Michal 68.35 % 8. 45 10 9.53 s 3.6726 6 5 0 1 0 0
5. Petrakovič Miroslav 59.33 % 9. 45 10 10.98 s 3.1876 8 1 2 1 0 0
Situace 3 — Situace 3

1 steel, 9 paper, some noshoots · 19 ran · max 95 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Daněk Milan 100.00 % 4. 72 10 13.32 s 4.6547 9 9 0 1 0 0
2. Sixta Bedřich 81.02 % 5. 80 20 15.91 s 3.7712 13 5 0 1 1 0
3. Paveza Václav 69.02 % 6. 67 20 14.63 s 3.2126 11 3 3 2 0 0
4. Kapcala Michal 58.18 % 8. 72 30 15.51 s 2.7079 12 4 0 3 0 0
5. Petrakovič Miroslav 54.21 % 9. 77 20 22.59 s 2.5232 13 4 0 2 0 0
Situace 4 — Situace 4

1 steel, 9 paper, some noshoots · 19 ran · max 95 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Sixta Bedřich 100.00 % 3. 87 10 14.98 s 5.1402 15 4 0 0 1 0
2. Daněk Milan 81.83 % 6. 73 20 12.60 s 4.2063 12 4 1 2 0 0
3. Paveza Václav 66.53 % 7. 74 20 15.79 s 3.4199 12 4 2 1 1 0
4. Kapcala Michal 56.52 % 8. 63 20 14.80 s 2.9054 9 5 3 2 0 0
5. Petrakovič Miroslav 54.01 % 9. 75 20 19.81 s 2.7764 13 3 1 2 0 0
Situace 5 — Situace 5

9 steel, 10 paper, some noshoots · 29 ran · max 145 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Daněk Milan 100.00 % 3. 135 0 29.03 s 4.6504 24 5 0 0 0 0
2. Sixta Bedřich 95.31 % 4. 139 0 31.36 s 4.4324 26 3 0 0 0 0
3. Kapcala Michal 88.97 % 5. 129 0 31.18 s 4.1373 22 6 1 0 0 0
4. Paveza Václav 88.15 % 6. 139 0 33.91 s 4.0991 26 3 0 0 0 0
5. Petrakovič Miroslav 66.77 % 7. 135 0 43.48 s 3.1049 26 1 2 0 0 0
Situace 6 — Situace 6

9 steel, 10 paper, some noshoots · 29 ran · max 145 bodů

Situace 6
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Daněk Milan 100.00 % 2. 133 0 29.54 s 4.5024 23 6 0 0 0 0
2. Sixta Bedřich 87.56 % 4. 139 0 35.26 s 3.9421 26 3 0 0 0 0
3. Petrakovič Miroslav 70.50 % 5. 137 0 43.16 s 3.1742 25 4 0 0 0 0
4. Paveza Václav 64.26 % 6. 130 20 38.02 s 2.8932 24 3 1 1 1 0
5. Kapcala Michal 59.02 % 8. 113 20 35.00 s 2.6571 19 5 3 2 0 0
Situace 7 — Situace 7

5 steel, 7 paper, some noshoots · 19 ran · max 95 bodů

Situace 7
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Daněk Milan 100.00 % 4. 87 0 25.61 s 3.3971 15 4 0 0 0 0
2. Sixta Bedřich 89.72 % 6. 89 0 29.20 s 3.0479 16 3 0 0 0 0
3. Paveza Václav 71.72 % 7. 87 0 35.71 s 2.4363 15 4 0 0 0 0
4. Petrakovič Miroslav 69.71 % 8. 87 0 36.74 s 2.3680 15 4 0 0 0 0
5. Kapcala Michal 0.00 % 9. 79 110 32.01 s 0.0000 12 6 1 0 1 10

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Celkové pořadí — všechny divize

01
Daněk Milan
Pistole
78.57 %
02
Sixta Bedřich
Pistole
74.19 %
03
Kapcalová Natálie
PCC
64.05 %
4 Paveza Václav Pistole 59.07 %
5 Demeter Roman PCC 56.02 %
6 Petrakovič Miroslav Pistole 52.44 %
7 Kapcala Michal Pistole 47.25 %
Výsledky po situacích
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 5 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 1
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
3. Demeter Roman PCC 79.21 % 56 0 8.91 s 6.2851 10 2 0 0 0 0
4. Daněk Milan Pistole 67.33 % 50 0 9.36 s 5.3419 7 5 0 0 0 0
5. Kapcalová Natálie PCC 64.51 % 56 0 10.94 s 5.1188 10 2 0 0 0 0
6. Sixta Bedřich Pistole 63.41 % 56 0 11.13 s 5.0314 10 2 0 0 0 0
7. Petrakovič Miroslav Pistole 52.74 % 58 0 13.86 s 4.1847 11 1 0 0 0 0
8. Kapcala Michal Pistole 50.51 % 50 10 9.98 s 4.0080 8 3 1 0 1 0
9. Paveza Václav Pistole 32.36 % 50 10 15.58 s 2.5674 8 3 1 0 1 0
Situace 2 — Situace 2

2 steel, 5 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 2
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Kapcalová Natálie PCC 76.38 % 52 0 9.47 s 5.4910 8 4 0 0 0 0
4. Sixta Bedřich Pistole 74.74 % 54 0 10.05 s 5.3731 9 3 0 0 0 0
5. Paveza Václav Pistole 73.36 % 52 0 9.86 s 5.2738 8 4 0 0 0 0
6. Daněk Milan Pistole 72.98 % 50 0 9.53 s 5.2466 8 3 1 0 0 0
7. Demeter Roman PCC 64.70 % 56 10 9.89 s 4.6512 10 2 0 0 1 0
8. Kapcala Michal Pistole 51.09 % 45 10 9.53 s 3.6726 6 5 0 1 0 0
9. Petrakovič Miroslav Pistole 44.34 % 45 10 10.98 s 3.1876 8 1 2 1 0 0
Situace 3 — Situace 3

1 steel, 9 paper, some noshoots · 19 ran · max 95 bodů

Situace 3
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
3. Kapcalová Natálie PCC 71.59 % 80 10 14.61 s 4.7912 13 5 0 1 0 0
4. Daněk Milan Pistole 69.55 % 72 10 13.32 s 4.6547 9 9 0 1 0 0
5. Sixta Bedřich Pistole 56.35 % 80 20 15.91 s 3.7712 13 5 0 1 1 0
6. Paveza Václav Pistole 48.00 % 67 20 14.63 s 3.2126 11 3 3 2 0 0
7. Demeter Roman PCC 43.94 % 80 20 20.40 s 2.9412 13 5 0 1 1 0
8. Kapcala Michal Pistole 40.46 % 72 30 15.51 s 2.7079 12 4 0 3 0 0
9. Petrakovič Miroslav Pistole 37.70 % 77 20 22.59 s 2.5232 13 4 0 2 0 0
Situace 4 — Situace 4

1 steel, 9 paper, some noshoots · 19 ran · max 95 bodů

Situace 4
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
3. Sixta Bedřich Pistole 73.50 % 87 10 14.98 s 5.1402 15 4 0 0 1 0
4. Kapcalová Natálie PCC 69.66 % 77 20 11.70 s 4.8718 13 4 0 2 0 0
5. Demeter Roman PCC 62.00 % 82 20 14.30 s 4.3357 14 4 0 1 1 0
6. Daněk Milan Pistole 60.15 % 73 20 12.60 s 4.2063 12 4 1 2 0 0
7. Paveza Václav Pistole 48.90 % 74 20 15.79 s 3.4199 12 4 2 1 1 0
8. Kapcala Michal Pistole 41.54 % 63 20 14.80 s 2.9054 9 5 3 2 0 0
9. Petrakovič Miroslav Pistole 39.70 % 75 20 19.81 s 2.7764 13 3 1 2 0 0
Situace 5 — Situace 5

9 steel, 10 paper, some noshoots · 29 ran · max 145 bodů

Situace 5
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
3. Daněk Milan Pistole 82.50 % 135 0 29.03 s 4.6504 24 5 0 0 0 0
4. Sixta Bedřich Pistole 78.63 % 139 0 31.36 s 4.4324 26 3 0 0 0 0
5. Kapcala Michal Pistole 73.40 % 129 0 31.18 s 4.1373 22 6 1 0 0 0
6. Paveza Václav Pistole 72.72 % 139 0 33.91 s 4.0991 26 3 0 0 0 0
7. Petrakovič Miroslav Pistole 55.08 % 135 0 43.48 s 3.1049 26 1 2 0 0 0
8. Kapcalová Natálie PCC 43.48 % 100 10 36.72 s 2.4510 14 8 6 1 0 0
9. Demeter Roman PCC 31.70 % 122 50 40.30 s 1.7866 22 4 0 3 1 1
Situace 6 — Situace 6

9 steel, 10 paper, some noshoots · 29 ran · max 145 bodů

Situace 6
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Daněk Milan Pistole 78.08 % 133 0 29.54 s 4.5024 23 6 0 0 0 0
4. Sixta Bedřich Pistole 68.37 % 139 0 35.26 s 3.9421 26 3 0 0 0 0
5. Petrakovič Miroslav Pistole 55.05 % 137 0 43.16 s 3.1742 25 4 0 0 0 0
6. Paveza Václav Pistole 50.18 % 130 20 38.02 s 2.8932 24 3 1 1 1 0
7. Kapcalová Natálie PCC 48.40 % 127 30 34.76 s 2.7906 21 7 1 0 3 0
8. Kapcala Michal Pistole 46.08 % 113 20 35.00 s 2.6571 19 5 3 2 0 0
9. Demeter Roman PCC 31.98 % 134 20 61.83 s 1.8438 25 3 0 1 1 0
Situace 7 — Situace 7

5 steel, 7 paper, some noshoots · 19 ran · max 95 bodů

Situace 7
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Demeter Roman PCC 95.49 % 95 0 24.26 s 3.9159 19 0 0 0 0 0
4. Daněk Milan Pistole 82.84 % 87 0 25.61 s 3.3971 15 4 0 0 0 0
5. Kapcalová Natálie PCC 74.84 % 77 10 21.83 s 3.0692 12 5 2 0 1 0
6. Sixta Bedřich Pistole 74.32 % 89 0 29.20 s 3.0479 16 3 0 0 0 0
7. Paveza Václav Pistole 59.41 % 87 0 35.71 s 2.4363 15 4 0 0 0 0
8. Petrakovič Miroslav Pistole 57.74 % 87 0 36.74 s 2.3680 15 4 0 0 0 0
9. Kapcala Michal Pistole 0.00 % 79 110 32.01 s 0.0000 12 6 1 0 1 10

Pořadí a % určuje srovnání napříč všemi divizemi dohromady (jiný vítěz než ve vlastní divizi, proto se % může lišit od záložky konkrétní divize). Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Squad 1

9 / 10
90% obsazeno
1 Šindler Hynek Zapl.
Pistole
2 Foltýn Petr Zapl.
Pistole
3 Daněk Milan Zapl.
Pistole
4 Kapcalová Natálie Zapl.
PCC
5 Paveza Václav Zapl.
Pistole
6 Petrakovič Miroslav Zapl.
Pistole
7 Demeter Roman Zapl.
PCC
8 Sixta Bedřich Zapl.
Pistole
9 Kapcala Michal Zapl.
Pistole
1 volné místo