Přejít na obsah
Trénink

Trénink

Startovné 400 Kč / kat.
Závod proběhl

Detaily tréninku

400 za kategorii
Cena se platí za každou kategorii zvlášť

Popis

Střelecký IPSC trénink

Vedoucí tréninku a rozhodčí:
  • Hynek Šindler

Platba: v hotovosti na místě

Trénink zaměřený na zlepšení střeleckých dovedností a konzistence.
Organizace a pravidla
Průběh závodu a pravidla
Hynek Šindler
608 226 335
Registrace
Roman Zikán
774 537 150
Kalibrační zbraň
CZ75 Shadow 2
Divize
  • PCC (Karabina v pistolové ráži, Pistol Caliber Carbine (konverze))
  • Pistole (Pistole bez optiky, otevřená mířidla (Standard, Production))
  • Pistole Optic (Pistole s montovanou optikou (Open, Standard Optics, Production Optics))

Bezpečnost na střelnici

Manipulace se zbraní je povolena pouze ve vyznačených bezpečných zónách — se střelivem se zde naopak manipulovat nesmí. Mimo bezpečné zóny platí opak: se zbraní se manipulovat nesmí (zůstává vybitá, PCC s vlaječkou v komoře a hlavní vzhůru, při přenosu ústím nad ramenem), manipulace se střelivem (např. plnění zásobníků) je zde povolena. Nabíjení zbraně na střelnici pouze na palebné čáře výhradně na povel rozhodčího. Ochrana zraku a sluchu povinná. Závodníci startují na vlastní nebezpečí a jsou odpovědni za jimi způsobenou škodu a újmu.

Kdo se může zúčastnit a co si vzít s sebou

Účast: Všichni střelci s platným zbrojním oprávněním. Doklady: průkaz totožnosti.

Změna propozic vyhrazena.

Výsledky

Pistole 4

01
Kupka Standa
100 %
02
Sixta Bedřich
84.14 %
03
Trňák Milan
60.3 %
4 Humplík David 37.39 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

3 steel, 6 paper, some noshoots · 15 ran · max 75 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Sixta Bedřich 100.00 % 4. 71 0 12.46 s 5.6982 13 2 0 0 0 0
2. Kupka Standa 99.39 % 5. 73 0 12.89 s 5.6633 14 1 0 0 0 0
3. Trňák Milan 71.04 % 6. 71 0 17.54 s 4.0479 13 2 0 0 0 0
4. Humplík David 39.32 % 8. 67 0 29.90 s 2.2408 11 4 0 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

4 steel, 11 paper, 2 disappearing, some noshoots · 26 ran · max 130 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kupka Standa 100.00 % 2. 118 0 19.80 s 5.9596 21 4 1 0 0 0
2. Sixta Bedřich 72.96 % 5. 114 0 26.22 s 4.3478 20 4 2 0 0 0
3. Trňák Milan 55.27 % 7. 111 0 33.70 s 3.2938 19 5 1 0 0 0
4. Humplík David 35.97 % 8. 105 10 44.32 s 2.1435 18 4 3 0 1 0
Situace 3 — Situace 3

4 steel, 11 paper, 2 disappearing, some noshoots · 26 ran · max 130 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kupka Standa 100.00 % 3. 117 0 21.70 s 5.3917 22 2 1 0 0 0
2. Sixta Bedřich 68.96 % 5. 122 0 32.81 s 3.7184 23 2 1 0 0 0
3. Trňák Milan 58.28 % 7. 111 10 32.14 s 3.1425 21 2 0 1 0 0
4. Humplík David 33.54 % 9. 106 10 53.09 s 1.8083 19 3 2 0 1 0
Situace 4 — Situace 4

4 steel, 11 paper, 2 disappearing, some noshoots · 26 ran · max 130 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Sixta Bedřich 100.00 % 4. 126 0 28.79 s 4.3765 24 2 0 0 0 0
2. Kupka Standa 93.46 % 5. 106 10 23.47 s 4.0903 18 5 1 1 0 0
3. Trňák Milan 71.90 % 7. 108 0 34.32 s 3.1469 18 6 0 0 0 0
4. Humplík David 42.59 % 9. 117 10 57.40 s 1.8641 21 4 0 0 1 0
Situace 5 — Situace 5

4 steel, 7 paper, 2 disappearing, some noshoots · 18 ran · max 90 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kupka Standa 100.00 % 1. 82 0 15.57 s 5.2665 14 4 0 0 0 0
2. Sixta Bedřich 77.73 % 4. 77 0 18.81 s 4.0936 14 2 1 0 0 0
3. Trňák Milan 38.74 % 7. 74 0 36.27 s 2.0403 13 3 0 0 0 0
4. Humplík David 32.18 % 8. 72 0 42.48 s 1.6949 13 2 1 0 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Pistole Optic 5

01
Šindler Hynek
100 %
02
Stýskala Jakub
99.77 %
03
Zavadil Jan
90.12 %
4 Gábová Blanka 63.77 %
5 Žídek Petr 24.37 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

3 steel, 6 paper, some noshoots · 15 ran · max 75 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Stýskala Jakub 100.00 % 1. 71 0 9.04 s 7.8540 13 2 0 0 0 0
2. Zavadil Jan 98.85 % 2. 75 0 9.66 s 7.7640 15 0 0 0 0 0
3. Šindler Hynek 97.84 % 3. 75 0 9.76 s 7.6844 15 0 0 0 0 0
4. Gábová Blanka 49.30 % 7. 68 10 14.98 s 3.8718 13 1 0 1 0 0
5. Žídek Petr 7.49 % 9. 59 40 32.32 s 0.5879 11 1 1 2 2 0
Situace 2 — Situace 2

4 steel, 11 paper, 2 disappearing, some noshoots · 26 ran · max 130 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 1. 123 0 20.21 s 6.0861 24 1 0 0 0 0
2. Zavadil Jan 93.29 % 3. 124 0 21.84 s 5.6777 23 3 0 0 0 0
3. Stýskala Jakub 80.51 % 4. 120 10 22.45 s 4.8998 21 5 0 0 1 0
4. Gábová Blanka 60.48 % 6. 124 0 33.69 s 3.6806 23 3 0 0 0 0
5. Žídek Petr 17.70 % 9. 95 30 60.34 s 1.0772 14 8 1 3 0 0
Situace 3 — Situace 3

4 steel, 11 paper, 2 disappearing, some noshoots · 26 ran · max 130 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Stýskala Jakub 100.00 % 1. 124 0 17.79 s 6.9702 23 3 0 0 0 0
2. Šindler Hynek 84.05 % 2. 130 0 22.19 s 5.8585 26 0 0 0 0 0
3. Zavadil Jan 72.69 % 4. 110 0 21.71 s 5.0668 18 6 2 0 0 0
4. Gábová Blanka 49.02 % 6. 115 0 33.66 s 3.4165 20 5 0 0 0 0
5. Žídek Petr 25.97 % 8. 109 10 54.70 s 1.8099 20 3 0 1 0 0
Situace 4 — Situace 4

4 steel, 11 paper, 2 disappearing, some noshoots · 26 ran · max 130 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Stýskala Jakub 100.00 % 1. 126 0 19.12 s 6.5900 24 2 0 0 0 0
2. Šindler Hynek 78.56 % 2. 120 0 23.18 s 5.1769 22 3 1 0 0 0
3. Zavadil Jan 66.75 % 3. 120 0 27.28 s 4.3988 21 5 0 0 0 0
4. Gábová Blanka 56.63 % 6. 113 0 30.28 s 3.7318 21 2 2 0 0 0
5. Žídek Petr 32.06 % 8. 113 0 53.48 s 2.1129 20 4 1 0 0 0
Situace 5 — Situace 5

4 steel, 7 paper, 2 disappearing, some noshoots · 18 ran · max 90 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 2. 79 0 16.34 s 4.8348 15 1 1 0 0 0
2. Zavadil Jan 86.88 % 3. 73 0 17.38 s 4.2002 12 4 1 0 0 0
3. Gábová Blanka 76.61 % 5. 75 0 20.25 s 3.7037 12 5 0 0 0 0
4. Stýskala Jakub 71.04 % 6. 77 0 22.42 s 3.4344 13 4 0 0 0 0
5. Žídek Petr 21.06 % 9. 66 10 55.00 s 1.0182 11 3 2 0 1 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Celkové pořadí — všechny divize

01
Stýskala Jakub
Pistole Optic
100 %
02
Šindler Hynek
Pistole Optic
99.81 %
03
Kupka Standa
Pistole
90.83 %
4 Zavadil Jan Pistole Optic 89.99 %
5 Sixta Bedřich Pistole 74.83 %
6 Gábová Blanka Pistole Optic 63.45 %
7 Trňák Milan Pistole 53.09 %
8 Humplík David Pistole 33.44 %
9 Žídek Petr Pistole Optic 24.37 %
Výsledky po situacích
Situace 1 — Situace 1

3 steel, 6 paper, some noshoots · 15 ran · max 75 bodů

Situace 1
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Stýskala Jakub Pistole Optic 100.00 % 71 0 9.04 s 7.8540 13 2 0 0 0 0
2. Zavadil Jan Pistole Optic 98.85 % 75 0 9.66 s 7.7640 15 0 0 0 0 0
3. Šindler Hynek Pistole Optic 97.84 % 75 0 9.76 s 7.6844 15 0 0 0 0 0
4. Sixta Bedřich Pistole 72.55 % 71 0 12.46 s 5.6982 13 2 0 0 0 0
5. Kupka Standa Pistole 72.11 % 73 0 12.89 s 5.6633 14 1 0 0 0 0
6. Trňák Milan Pistole 51.54 % 71 0 17.54 s 4.0479 13 2 0 0 0 0
7. Gábová Blanka Pistole Optic 49.30 % 68 10 14.98 s 3.8718 13 1 0 1 0 0
8. Humplík David Pistole 28.53 % 67 0 29.90 s 2.2408 11 4 0 0 0 0
9. Žídek Petr Pistole Optic 7.49 % 59 40 32.32 s 0.5879 11 1 1 2 2 0
Situace 2 — Situace 2

4 steel, 11 paper, 2 disappearing, some noshoots · 26 ran · max 130 bodů

Situace 2
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek Pistole Optic 100.00 % 123 0 20.21 s 6.0861 24 1 0 0 0 0
2. Kupka Standa Pistole 97.92 % 118 0 19.80 s 5.9596 21 4 1 0 0 0
3. Zavadil Jan Pistole Optic 93.29 % 124 0 21.84 s 5.6777 23 3 0 0 0 0
4. Stýskala Jakub Pistole Optic 80.51 % 120 10 22.45 s 4.8998 21 5 0 0 1 0
5. Sixta Bedřich Pistole 71.44 % 114 0 26.22 s 4.3478 20 4 2 0 0 0
6. Gábová Blanka Pistole Optic 60.48 % 124 0 33.69 s 3.6806 23 3 0 0 0 0
7. Trňák Milan Pistole 54.12 % 111 0 33.70 s 3.2938 19 5 1 0 0 0
8. Humplík David Pistole 35.22 % 105 10 44.32 s 2.1435 18 4 3 0 1 0
9. Žídek Petr Pistole Optic 17.70 % 95 30 60.34 s 1.0772 14 8 1 3 0 0
Situace 3 — Situace 3

4 steel, 11 paper, 2 disappearing, some noshoots · 26 ran · max 130 bodů

Situace 3
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Stýskala Jakub Pistole Optic 100.00 % 124 0 17.79 s 6.9702 23 3 0 0 0 0
2. Šindler Hynek Pistole Optic 84.05 % 130 0 22.19 s 5.8585 26 0 0 0 0 0
3. Kupka Standa Pistole 77.35 % 117 0 21.70 s 5.3917 22 2 1 0 0 0
4. Zavadil Jan Pistole Optic 72.69 % 110 0 21.71 s 5.0668 18 6 2 0 0 0
5. Sixta Bedřich Pistole 53.35 % 122 0 32.81 s 3.7184 23 2 1 0 0 0
6. Gábová Blanka Pistole Optic 49.02 % 115 0 33.66 s 3.4165 20 5 0 0 0 0
7. Trňák Milan Pistole 45.08 % 111 10 32.14 s 3.1425 21 2 0 1 0 0
8. Žídek Petr Pistole Optic 25.97 % 109 10 54.70 s 1.8099 20 3 0 1 0 0
9. Humplík David Pistole 25.94 % 106 10 53.09 s 1.8083 19 3 2 0 1 0
Situace 4 — Situace 4

4 steel, 11 paper, 2 disappearing, some noshoots · 26 ran · max 130 bodů

Situace 4
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Stýskala Jakub Pistole Optic 100.00 % 126 0 19.12 s 6.5900 24 2 0 0 0 0
2. Šindler Hynek Pistole Optic 78.56 % 120 0 23.18 s 5.1769 22 3 1 0 0 0
3. Zavadil Jan Pistole Optic 66.75 % 120 0 27.28 s 4.3988 21 5 0 0 0 0
4. Sixta Bedřich Pistole 66.41 % 126 0 28.79 s 4.3765 24 2 0 0 0 0
5. Kupka Standa Pistole 62.07 % 106 10 23.47 s 4.0903 18 5 1 1 0 0
6. Gábová Blanka Pistole Optic 56.63 % 113 0 30.28 s 3.7318 21 2 2 0 0 0
7. Trňák Milan Pistole 47.75 % 108 0 34.32 s 3.1469 18 6 0 0 0 0
8. Žídek Petr Pistole Optic 32.06 % 113 0 53.48 s 2.1129 20 4 1 0 0 0
9. Humplík David Pistole 28.29 % 117 10 57.40 s 1.8641 21 4 0 0 1 0
Situace 5 — Situace 5

4 steel, 7 paper, 2 disappearing, some noshoots · 18 ran · max 90 bodů

Situace 5
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kupka Standa Pistole 100.00 % 82 0 15.57 s 5.2665 14 4 0 0 0 0
2. Šindler Hynek Pistole Optic 91.80 % 79 0 16.34 s 4.8348 15 1 1 0 0 0
3. Zavadil Jan Pistole Optic 79.75 % 73 0 17.38 s 4.2002 12 4 1 0 0 0
4. Sixta Bedřich Pistole 77.73 % 77 0 18.81 s 4.0936 14 2 1 0 0 0
5. Gábová Blanka Pistole Optic 70.33 % 75 0 20.25 s 3.7037 12 5 0 0 0 0
6. Stýskala Jakub Pistole Optic 65.21 % 77 0 22.42 s 3.4344 13 4 0 0 0 0
7. Trňák Milan Pistole 38.74 % 74 0 36.27 s 2.0403 13 3 0 0 0 0
8. Humplík David Pistole 32.18 % 72 0 42.48 s 1.6949 13 2 1 0 0 0
9. Žídek Petr Pistole Optic 19.33 % 66 10 55.00 s 1.0182 11 3 2 0 1 0

Pořadí a % určuje srovnání napříč všemi divizemi dohromady (jiný vítěz než ve vlastní divizi, proto se % může lišit od záložky konkrétní divize). Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Squad 1

10 / 10
100% obsazeno
1 Šindler Hynek Zapl.
Pistole Optic
2 Stýskala Jakub Nezapl.
Pistole Optic
3 Trňák Milan Nezapl.
Pistole
4 Gábová Blanka Nezapl.
Pistole Optic
5 Zavadil Jan Nezapl.
Pistole Optic
6 Sixta Bedřich Zapl.
Pistole
7 Žídek Petr Nezapl.
Pistole Optic
8 Humplík David Nezapl.
Pistole
9 Kupka Standa Zapl.
Pistole
10 Španihelová Tereza Nezapl.
PCC
Obsazeno