Přejít na obsah
Trénink

IPSC Drilly

Startovné 400 Kč / kat.
Závod proběhl

Detaily tréninku

400 za kategorii
Cena se platí za každou kategorii zvlášť

Popis

Střelecký IPSC trénink

Zaměření: Drilly — opakovaná střelecká cvičení pro zdokonalení techniky, přesnosti a rychlosti.

Vedoucí tréninku a rozhodčí:
  • Hynek Šindler

Platba: v hotovosti na místě

Trénink zaměřený na zlepšení střeleckých dovedností a konzistence prostřednictvím opakovaných drill cvičení.
Organizace a pravidla
Průběh závodu a pravidla
Hynek Šindler
608 226 335
Registrace
Roman Zikán
774 537 150
Kalibrační zbraň
CZ75 Shadow 2
Divize
  • PCC (Karabina v pistolové ráži, Pistol Caliber Carbine (konverze))
  • Pistole (Pistole bez optiky, otevřená mířidla (Standard, Production))
  • Pistole Optic (Pistole s montovanou optikou (Open, Standard Optics, Production Optics))

Bezpečnost na střelnici

Manipulace se zbraní je povolena pouze ve vyznačených bezpečných zónách — se střelivem se zde naopak manipulovat nesmí. Mimo bezpečné zóny platí opak: se zbraní se manipulovat nesmí (zůstává vybitá, PCC s vlaječkou v komoře a hlavní vzhůru, při přenosu ústím nad ramenem), manipulace se střelivem (např. plnění zásobníků) je zde povolena. Nabíjení zbraně na střelnici pouze na palebné čáře výhradně na povel rozhodčího. Ochrana zraku a sluchu povinná. Závodníci startují na vlastní nebezpečí a jsou odpovědni za jimi způsobenou škodu a újmu.

Kdo se může zúčastnit a co si vzít s sebou

Účast: Všichni střelci s platným zbrojním oprávněním. Doklady: průkaz totožnosti.

Změna propozic vyhrazena.

Výsledky

Pistole 1

01
Januška Lukáš
100 %
Výsledky po situacích — 8 situací
Situace 1 — Situace 1

6 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Januška Lukáš 100.00 % 1. 54 0 8.94 s 6.0403 9 3 0 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

2 steel, 3 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Januška Lukáš 100.00 % 4. 50 0 14.36 s 3.4819 5 8 1 0 0 0
Situace 3 — Situace 3

3 steel, 5 paper, some noshoots · 23 ran · max 115 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Januška Lukáš 100.00 % 2. 96 10 16.67 s 5.1590 15 7 0 1 0 0
Situace 4 — Situace 4

3 steel, 9 paper, some noshoots · 21 ran · max 105 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Januška Lukáš 100.00 % 3. 93 0 18.01 s 5.1638 15 6 0 0 0 0
Situace 5 — Situace 5

3 steel, 9 paper, some noshoots · 21 ran · max 105 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Januška Lukáš 100.00 % 3. 93 0 16.65 s 5.5856 16 4 1 0 0 0
Situace 6 — Situace 6

3 steel, 9 paper, some noshoots · 21 ran · max 105 bodů

Situace 6
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Januška Lukáš 100.00 % 3. 94 20 17.04 s 4.3427 17 3 0 1 1 0
Situace 7 — Situace 7

3 steel, 9 paper, some noshoots · 21 ran · max 105 bodů

Situace 7
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Januška Lukáš 100.00 % 4. 83 0 26.11 s 3.1789 12 7 2 0 0 0
Situace 8 — Situace 8

2 steel, 2 paper, some noshoots · 6 ran · max 30 bodů

Situace 8
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Januška Lukáš 100.00 % 3. 28 0 3.79 s 7.3879 5 1 0 0 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Pistole Optic 3

01
Zikán Roman
100 %
02
Šindler Hynek
90.29 %
03
Kapcala Michal
74 %
Výsledky po situacích — 8 situací
Situace 1 — Situace 1

6 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 2. 56 0 9.77 s 5.7318 10 2 0 0 0 0
2. Zikán Roman 87.69 % 3. 48 0 9.55 s 5.0262 6 6 0 0 0 0
3. Kapcala Michal 62.43 % 4. 54 0 15.09 s 3.5785 10 1 1 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

2 steel, 3 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 1. 62 0 12.98 s 4.7766 11 2 1 0 0 0
2. Zikán Roman 98.20 % 2. 57 10 10.02 s 4.6906 9 4 0 1 0 0
3. Kapcala Michal 87.86 % 3. 64 0 15.25 s 4.1967 11 3 0 0 0 0
Situace 3 — Situace 3

3 steel, 5 paper, some noshoots · 23 ran · max 115 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Zikán Roman 100.00 % 1. 97 0 18.67 s 5.1955 17 3 3 0 0 0
2. Kapcala Michal 75.70 % 3. 99 0 25.17 s 3.9333 16 6 1 0 0 0
3. Šindler Hynek 69.03 % 4. 93 0 25.93 s 3.5866 14 7 2 0 0 0
Situace 4 — Situace 4

3 steel, 9 paper, some noshoots · 21 ran · max 105 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 1. 101 0 14.36 s 7.0334 19 2 0 0 0 0
2. Zikán Roman 85.61 % 2. 89 0 14.78 s 6.0217 16 2 3 0 0 0
3. Kapcala Michal 60.84 % 4. 95 0 22.20 s 4.2793 17 3 1 0 0 0
Situace 5 — Situace 5

3 steel, 9 paper, some noshoots · 21 ran · max 105 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Zikán Roman 100.00 % 1. 93 0 14.67 s 6.3395 17 2 2 0 0 0
2. Šindler Hynek 88.81 % 2. 94 10 14.92 s 5.6300 17 3 0 1 0 0
3. Kapcala Michal 69.58 % 4. 91 0 20.63 s 4.4111 15 5 1 0 0 0
Situace 6 — Situace 6

3 steel, 9 paper, some noshoots · 21 ran · max 105 bodů

Situace 6
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Zikán Roman 100.00 % 1. 89 0 14.05 s 6.3345 14 6 1 0 0 0
2. Šindler Hynek 79.98 % 2. 94 10 16.58 s 5.0663 17 3 0 1 0 0
3. Kapcala Michal 68.05 % 4. 91 0 21.11 s 4.3108 15 5 1 0 0 0
Situace 7 — Situace 7

3 steel, 9 paper, some noshoots · 21 ran · max 105 bodů

Situace 7
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Zikán Roman 100.00 % 1. 89 0 21.07 s 4.2240 15 4 2 0 0 0
2. Šindler Hynek 84.66 % 2. 100 20 22.37 s 3.5762 20 0 0 1 1 0
3. Kapcala Michal 78.12 % 3. 95 0 28.79 s 3.2998 16 5 0 0 0 0
Situace 8 — Situace 8

2 steel, 2 paper, some noshoots · 6 ran · max 30 bodů

Situace 8
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Zikán Roman 100.00 % 1. 28 0 2.79 s 10.0358 5 1 0 0 0 0
2. Šindler Hynek 85.22 % 2. 26 0 3.04 s 8.5526 4 2 0 0 0 0
3. Kapcala Michal 67.55 % 4. 24 0 3.54 s 6.7797 4 1 1 0 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Celkové pořadí — všechny divize

01
Zikán Roman
Pistole Optic
100 %
02
Šindler Hynek
Pistole Optic
90.2 %
03
Januška Lukáš
Pistole
84.95 %
4 Kapcala Michal Pistole Optic 74.01 %
Výsledky po situacích
Situace 1 — Situace 1

6 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 1
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Januška Lukáš Pistole 100.00 % 54 0 8.94 s 6.0403 9 3 0 0 0 0
2. Šindler Hynek Pistole Optic 94.89 % 56 0 9.77 s 5.7318 10 2 0 0 0 0
3. Zikán Roman Pistole Optic 83.21 % 48 0 9.55 s 5.0262 6 6 0 0 0 0
4. Kapcala Michal Pistole Optic 59.24 % 54 0 15.09 s 3.5785 10 1 1 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

2 steel, 3 paper, some noshoots · 14 ran · max 70 bodů

Situace 2
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek Pistole Optic 100.00 % 62 0 12.98 s 4.7766 11 2 1 0 0 0
2. Zikán Roman Pistole Optic 98.20 % 57 10 10.02 s 4.6906 9 4 0 1 0 0
3. Kapcala Michal Pistole Optic 87.86 % 64 0 15.25 s 4.1967 11 3 0 0 0 0
4. Januška Lukáš Pistole 72.90 % 50 0 14.36 s 3.4819 5 8 1 0 0 0
Situace 3 — Situace 3

3 steel, 5 paper, some noshoots · 23 ran · max 115 bodů

Situace 3
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Zikán Roman Pistole Optic 100.00 % 97 0 18.67 s 5.1955 17 3 3 0 0 0
2. Januška Lukáš Pistole 99.30 % 96 10 16.67 s 5.1590 15 7 0 1 0 0
3. Kapcala Michal Pistole Optic 75.70 % 99 0 25.17 s 3.9333 16 6 1 0 0 0
4. Šindler Hynek Pistole Optic 69.03 % 93 0 25.93 s 3.5866 14 7 2 0 0 0
Situace 4 — Situace 4

3 steel, 9 paper, some noshoots · 21 ran · max 105 bodů

Situace 4
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek Pistole Optic 100.00 % 101 0 14.36 s 7.0334 19 2 0 0 0 0
2. Zikán Roman Pistole Optic 85.61 % 89 0 14.78 s 6.0217 16 2 3 0 0 0
3. Januška Lukáš Pistole 73.42 % 93 0 18.01 s 5.1638 15 6 0 0 0 0
4. Kapcala Michal Pistole Optic 60.84 % 95 0 22.20 s 4.2793 17 3 1 0 0 0
Situace 5 — Situace 5

3 steel, 9 paper, some noshoots · 21 ran · max 105 bodů

Situace 5
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Zikán Roman Pistole Optic 100.00 % 93 0 14.67 s 6.3395 17 2 2 0 0 0
2. Šindler Hynek Pistole Optic 88.81 % 94 10 14.92 s 5.6300 17 3 0 1 0 0
3. Januška Lukáš Pistole 88.11 % 93 0 16.65 s 5.5856 16 4 1 0 0 0
4. Kapcala Michal Pistole Optic 69.58 % 91 0 20.63 s 4.4111 15 5 1 0 0 0
Situace 6 — Situace 6

3 steel, 9 paper, some noshoots · 21 ran · max 105 bodů

Situace 6
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Zikán Roman Pistole Optic 100.00 % 89 0 14.05 s 6.3345 14 6 1 0 0 0
2. Šindler Hynek Pistole Optic 79.98 % 94 10 16.58 s 5.0663 17 3 0 1 0 0
3. Januška Lukáš Pistole 68.56 % 94 20 17.04 s 4.3427 17 3 0 1 1 0
4. Kapcala Michal Pistole Optic 68.05 % 91 0 21.11 s 4.3108 15 5 1 0 0 0
Situace 7 — Situace 7

3 steel, 9 paper, some noshoots · 21 ran · max 105 bodů

Situace 7
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Zikán Roman Pistole Optic 100.00 % 89 0 21.07 s 4.2240 15 4 2 0 0 0
2. Šindler Hynek Pistole Optic 84.66 % 100 20 22.37 s 3.5762 20 0 0 1 1 0
3. Kapcala Michal Pistole Optic 78.12 % 95 0 28.79 s 3.2998 16 5 0 0 0 0
4. Januška Lukáš Pistole 75.26 % 83 0 26.11 s 3.1789 12 7 2 0 0 0
Situace 8 — Situace 8

2 steel, 2 paper, some noshoots · 6 ran · max 30 bodů

Situace 8
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Zikán Roman Pistole Optic 100.00 % 28 0 2.79 s 10.0358 5 1 0 0 0 0
2. Šindler Hynek Pistole Optic 85.22 % 26 0 3.04 s 8.5526 4 2 0 0 0 0
3. Januška Lukáš Pistole 73.61 % 28 0 3.79 s 7.3879 5 1 0 0 0 0
4. Kapcala Michal Pistole Optic 67.55 % 24 0 3.54 s 6.7797 4 1 1 0 0 0

Pořadí a % určuje srovnání napříč všemi divizemi dohromady (jiný vítěz než ve vlastní divizi, proto se % může lišit od záložky konkrétní divize). Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Squad 1

5 / 7
71% obsazeno
1 Šindler Hynek Zapl.
Pistole Optic
2 Januška Lukáš Zapl.
Pistole
3 Svěrák Dušan Nezapl.
PCC
4 Zikán Roman Zapl.
Pistole Optic
5 Kapcala Michal Nezapl.
Pistole Optic
2 volná místa