Přejít na obsah
Trénink

Trénink

Startovné 400 Kč / kat.
Závod proběhl

Detaily tréninku

400 za kategorii
Cena se platí za každou kategorii zvlášť

Popis

Střelecký IPSC trénink

Počet Stage: 4

Vedoucí tréninku a rozhodčí:
  • Hynek Šindler

Platba: v hotovnosti na místě

Trénink zaměřený na zlepšení střeleckých dovedností, řešení střeleckých situací a pohybu ve stage.
Organizace a pravidla
Průběh závodu a pravidla
Hynek Šindler
608 226 335
Registrace
Roman Zikán
774 537 150
Kalibrační zbraň
CZ75 Shadow 2
Divize
  • PCC (Karabina v pistolové ráži, Pistol Caliber Carbine (konverze))
  • Pistole (Pistole bez optiky, otevřená mířidla (Standard, Production))
  • Pistole Optic (Pistole s montovanou optikou (Open, Standard Optics, Production Optics))

Bezpečnost na střelnici

Manipulace se zbraní je povolena pouze ve vyznačených bezpečných zónách — se střelivem se zde naopak manipulovat nesmí. Mimo bezpečné zóny platí opak: se zbraní se manipulovat nesmí (zůstává vybitá, PCC s vlaječkou v komoře a hlavní vzhůru, při přenosu ústím nad ramenem), manipulace se střelivem (např. plnění zásobníků) je zde povolena. Nabíjení zbraně na střelnici pouze na palebné čáře výhradně na povel rozhodčího. Ochrana zraku a sluchu povinná. Závodníci startují na vlastní nebezpečí a jsou odpovědni za jimi způsobenou škodu a újmu.

Kdo se může zúčastnit a co si vzít s sebou

Účast: Všichni střelci s platným zbrojním oprávněním. Doklady: průkaz totožnosti.

Změna propozic vyhrazena.

Výsledky

Pistole 2

01
Konečný Štěpán
100 %
02
Sixta Bedřich
80.23 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 5 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Konečný Štěpán 100.00 % 3. 56 0 9.33 s 6.0021 10 2 0 0 0 0
2. Sixta Bedřich 57.61 % 6. 50 0 14.46 s 3.4578 8 3 1 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

2 steel, 10 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Konečný Štěpán 100.00 % 3. 97 10 21.82 s 3.9872 18 2 1 1 0 0
2. Sixta Bedřich 81.56 % 5. 88 0 27.06 s 3.2520 13 7 2 0 0 0
Situace 3 — Situace 3

3 steel, 14 paper, some noshoots · 31 ran · max 155 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Sixta Bedřich 100.00 % 3. 132 10 34.68 s 3.5179 21 9 0 1 0 0
2. Konečný Štěpán 93.60 % 4. 128 20 32.80 s 3.2927 20 9 1 1 1 0
Situace 4 — Situace 4

3 steel, 14 paper, some noshoots · 31 ran · max 155 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Konečný Štěpán 100.00 % 4. 131 20 34.51 s 3.2165 20 10 1 0 2 0
2. Sixta Bedřich 72.65 % 6. 123 30 39.80 s 2.3367 18 10 3 0 3 0
Situace 5 — Situace 5

2 steel, 11 paper, some noshoots · 24 ran · max 120 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Konečný Štěpán 100.00 % 4. 95 20 21.78 s 3.4435 14 8 1 1 1 0
2. Sixta Bedřich 67.95 % 5. 91 30 26.07 s 2.3399 14 7 0 3 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Pistole Optic 4

01
Šindler Hynek
100 %
02
Klíčník Libor
47.63 %
03
Široká Andrea
36.88 %
4 Klíčníková Janette 29.96 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 5 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 2. 54 0 7.89 s 6.8441 9 3 0 0 0 0
2. Široká Andrea 59.14 % 5. 58 0 14.33 s 4.0475 11 1 0 0 0 0
3. Klíčníková Janette 49.81 % 7. 48 0 14.08 s 3.4091 8 2 2 0 0 0
4. Klíčník Libor 48.04 % 8. 48 0 14.60 s 3.2877 7 4 1 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

2 steel, 10 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 2. 101 20 19.49 s 4.1560 19 2 0 1 1 0
2. Široká Andrea 73.71 % 6. 96 0 31.34 s 3.0632 15 7 0 0 0 0
3. Klíčníková Janette 60.42 % 7. 86 0 34.25 s 2.5109 12 8 2 0 0 0
4. Klíčník Libor 56.61 % 8. 85 10 31.88 s 2.3526 13 6 2 1 0 0
Situace 3 — Situace 3

3 steel, 14 paper, some noshoots · 31 ran · max 155 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 1. 145 0 28.07 s 5.1657 27 3 1 0 0 0
2. Klíčník Libor 48.51 % 6. 127 20 42.70 s 2.5059 20 9 0 2 0 0
3. Klíčníková Janette 34.61 % 7. 119 20 55.37 s 1.7880 19 7 3 2 0 0
4. Široká Andrea 17.70 % 8. 109 80 31.71 s 0.9145 17 8 0 6 0 2
Situace 4 — Situace 4

3 steel, 14 paper, some noshoots · 31 ran · max 155 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 1. 145 0 29.08 s 4.9862 27 3 1 0 0 0
2. Klíčník Libor 50.70 % 5. 139 0 54.98 s 2.5282 25 4 2 0 0 0
3. Široká Andrea 34.37 % 7. 120 50 40.84 s 1.7140 21 5 0 5 0 0
4. Klíčníková Janette 8.88 % 8. 105 80 56.46 s 0.4428 15 9 3 4 4 0
Situace 5 — Situace 5

2 steel, 11 paper, some noshoots · 24 ran · max 120 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 3. 96 20 17.70 s 4.2938 16 5 1 2 0 0
2. Klíčník Libor 34.07 % 6. 86 50 24.61 s 1.4628 14 5 1 4 1 0
3. Široká Andrea 20.01 % 7. 85 60 29.10 s 0.8591 14 5 0 5 1 0
4. Klíčníková Janette 13.34 % 8. 80 60 34.92 s 0.5727 13 4 3 4 2 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

PCC 2

01
Kapcalová Natálie
100 %
02
Demeter Roman
95.18 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 5 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kapcalová Natálie 100.00 % 1. 56 0 7.91 s 7.0796 10 2 0 0 0 0
2. Demeter Roman 75.72 % 4. 52 0 9.70 s 5.3608 8 4 0 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

2 steel, 10 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kapcalová Natálie 100.00 % 1. 92 0 21.31 s 4.3172 15 5 2 0 0 0
2. Demeter Roman 91.54 % 4. 96 20 19.23 s 3.9522 18 2 0 2 0 0
Situace 3 — Situace 3

3 steel, 14 paper, some noshoots · 31 ran · max 155 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kapcalová Natálie 100.00 % 2. 141 0 30.81 s 4.5764 24 7 0 0 0 0
2. Demeter Roman 61.01 % 5. 133 20 40.47 s 2.7922 23 6 0 2 0 0
Situace 4 — Situace 4

3 steel, 14 paper, some noshoots · 31 ran · max 155 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Demeter Roman 100.00 % 2. 149 0 31.53 s 4.7257 28 3 0 0 0 0
2. Kapcalová Natálie 84.00 % 3. 136 10 31.74 s 3.9698 23 7 0 1 0 0
Situace 5 — Situace 5

2 steel, 11 paper, some noshoots · 24 ran · max 120 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Demeter Roman 100.00 % 1. 114 0 16.59 s 6.8716 21 3 0 0 0 0
2. Kapcalová Natálie 72.20 % 2. 99 10 17.94 s 4.9610 15 8 0 1 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Celkové pořadí — všechny divize

01
Šindler Hynek
Pistole Optic
100 %
02
Kapcalová Natálie
PCC
94.26 %
03
Demeter Roman
PCC
90.51 %
4 Konečný Štěpán Pistole 74.95 %
5 Sixta Bedřich Pistole 60.35 %
6 Klíčník Libor Pistole Optic 48.67 %
7 Široká Andrea Pistole Optic 37.91 %
8 Klíčníková Janette Pistole Optic 31.02 %
Výsledky po situacích
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 5 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 1
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kapcalová Natálie PCC 100.00 % 56 0 7.91 s 7.0796 10 2 0 0 0 0
2. Šindler Hynek Pistole Optic 96.67 % 54 0 7.89 s 6.8441 9 3 0 0 0 0
3. Konečný Štěpán Pistole 84.78 % 56 0 9.33 s 6.0021 10 2 0 0 0 0
4. Demeter Roman PCC 75.72 % 52 0 9.70 s 5.3608 8 4 0 0 0 0
5. Široká Andrea Pistole Optic 57.17 % 58 0 14.33 s 4.0475 11 1 0 0 0 0
6. Sixta Bedřich Pistole 48.84 % 50 0 14.46 s 3.4578 8 3 1 0 0 0
7. Klíčníková Janette Pistole Optic 48.15 % 48 0 14.08 s 3.4091 8 2 2 0 0 0
8. Klíčník Libor Pistole Optic 46.44 % 48 0 14.60 s 3.2877 7 4 1 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

2 steel, 10 paper, some noshoots · 22 ran · max 110 bodů

Situace 2
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kapcalová Natálie PCC 100.00 % 92 0 21.31 s 4.3172 15 5 2 0 0 0
2. Šindler Hynek Pistole Optic 96.27 % 101 20 19.49 s 4.1560 19 2 0 1 1 0
3. Konečný Štěpán Pistole 92.35 % 97 10 21.82 s 3.9872 18 2 1 1 0 0
4. Demeter Roman PCC 91.54 % 96 20 19.23 s 3.9522 18 2 0 2 0 0
5. Sixta Bedřich Pistole 75.33 % 88 0 27.06 s 3.2520 13 7 2 0 0 0
6. Široká Andrea Pistole Optic 70.95 % 96 0 31.34 s 3.0632 15 7 0 0 0 0
7. Klíčníková Janette Pistole Optic 58.16 % 86 0 34.25 s 2.5109 12 8 2 0 0 0
8. Klíčník Libor Pistole Optic 54.49 % 85 10 31.88 s 2.3526 13 6 2 1 0 0
Situace 3 — Situace 3

3 steel, 14 paper, some noshoots · 31 ran · max 155 bodů

Situace 3
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek Pistole Optic 100.00 % 145 0 28.07 s 5.1657 27 3 1 0 0 0
2. Kapcalová Natálie PCC 88.59 % 141 0 30.81 s 4.5764 24 7 0 0 0 0
3. Sixta Bedřich Pistole 68.10 % 132 10 34.68 s 3.5179 21 9 0 1 0 0
4. Konečný Štěpán Pistole 63.74 % 128 20 32.80 s 3.2927 20 9 1 1 1 0
5. Demeter Roman PCC 54.05 % 133 20 40.47 s 2.7922 23 6 0 2 0 0
6. Klíčník Libor Pistole Optic 48.51 % 127 20 42.70 s 2.5059 20 9 0 2 0 0
7. Klíčníková Janette Pistole Optic 34.61 % 119 20 55.37 s 1.7880 19 7 3 2 0 0
8. Široká Andrea Pistole Optic 17.70 % 109 80 31.71 s 0.9145 17 8 0 6 0 2
Situace 4 — Situace 4

3 steel, 14 paper, some noshoots · 31 ran · max 155 bodů

Situace 4
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek Pistole Optic 100.00 % 145 0 29.08 s 4.9862 27 3 1 0 0 0
2. Demeter Roman PCC 94.77 % 149 0 31.53 s 4.7257 28 3 0 0 0 0
3. Kapcalová Natálie PCC 79.61 % 136 10 31.74 s 3.9698 23 7 0 1 0 0
4. Konečný Štěpán Pistole 64.51 % 131 20 34.51 s 3.2165 20 10 1 0 2 0
5. Klíčník Libor Pistole Optic 50.70 % 139 0 54.98 s 2.5282 25 4 2 0 0 0
6. Sixta Bedřich Pistole 46.86 % 123 30 39.80 s 2.3367 18 10 3 0 3 0
7. Široká Andrea Pistole Optic 34.37 % 120 50 40.84 s 1.7140 21 5 0 5 0 0
8. Klíčníková Janette Pistole Optic 8.88 % 105 80 56.46 s 0.4428 15 9 3 4 4 0
Situace 5 — Situace 5

2 steel, 11 paper, some noshoots · 24 ran · max 120 bodů

Situace 5
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Demeter Roman PCC 100.00 % 114 0 16.59 s 6.8716 21 3 0 0 0 0
2. Kapcalová Natálie PCC 72.20 % 99 10 17.94 s 4.9610 15 8 0 1 0 0
3. Šindler Hynek Pistole Optic 62.49 % 96 20 17.70 s 4.2938 16 5 1 2 0 0
4. Konečný Štěpán Pistole 50.11 % 95 20 21.78 s 3.4435 14 8 1 1 1 0
5. Sixta Bedřich Pistole 34.05 % 91 30 26.07 s 2.3399 14 7 0 3 0 0
6. Klíčník Libor Pistole Optic 21.29 % 86 50 24.61 s 1.4628 14 5 1 4 1 0
7. Široká Andrea Pistole Optic 12.50 % 85 60 29.10 s 0.8591 14 5 0 5 1 0
8. Klíčníková Janette Pistole Optic 8.33 % 80 60 34.92 s 0.5727 13 4 3 4 2 0

Pořadí a % určuje srovnání napříč všemi divizemi dohromady (jiný vítěz než ve vlastní divizi, proto se % může lišit od záložky konkrétní divize). Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Squad 1

9 / 10
90% obsazeno
1 Šindler Hynek Zapl.
Pistole Optic
2 Sixta Bedřich Zapl.
Pistole
3 Klíčník Libor Nezapl.
Pistole Optic
4 Klíčníková Janette Nezapl.
Pistole Optic
5 Konečný Štěpán Nezapl.
Pistole
6 Daněk Milan Zapl.
Pistole Optic
7 Široká Andrea Nezapl.
Pistole Optic
8 Demeter Roman Nezapl.
PCC
9 Kapcalová Natálie Zapl.
PCC
1 volné místo