Přejít na obsah
Trénink

Trénink

Startovné 400 Kč / kat.
Závod proběhl

Detaily tréninku

400 za kategorii
Cena se platí za každou kategorii zvlášť

Popis

Střelecký IPSC trénink

Počet Stage: 4

Vedoucí tréninku a rozhodčí:
  • Hynek Šindler

Platba: v hotovnosti na místě

Trénink zaměřený na zlepšení střeleckých dovedností, řešení střeleckých situací a pohybu ve stage.
Organizace a pravidla
Průběh závodu a pravidla
Hynek Šindler
608 226 335
Registrace
Roman Zikán
774 537 150
Kalibrační zbraň
CZ75 Shadow 2
Divize
  • PCC (Karabina v pistolové ráži, Pistol Caliber Carbine (konverze))
  • Pistole (Pistole bez optiky, otevřená mířidla (Standard, Production))
  • Pistole Optic (Pistole s montovanou optikou (Open, Standard Optics, Production Optics))

Bezpečnost na střelnici

Manipulace se zbraní je povolena pouze ve vyznačených bezpečných zónách — se střelivem se zde naopak manipulovat nesmí. Mimo bezpečné zóny platí opak: se zbraní se manipulovat nesmí (zůstává vybitá, PCC s vlaječkou v komoře a hlavní vzhůru, při přenosu ústím nad ramenem), manipulace se střelivem (např. plnění zásobníků) je zde povolena. Nabíjení zbraně na střelnici pouze na palebné čáře výhradně na povel rozhodčího. Ochrana zraku a sluchu povinná. Závodníci startují na vlastní nebezpečí a jsou odpovědni za jimi způsobenou škodu a újmu.

Kdo se může zúčastnit a co si vzít s sebou

Účast: Všichni střelci s platným zbrojním oprávněním. Doklady: průkaz totožnosti.

Změna propozic vyhrazena.

Výsledky

Pistole 4

01
Šindler Hynek
100 %
02
Kupka Standa
100 %
03
Konečný Štěpán
95.23 %
4 Sixta Bedřich 92.07 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 5 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Konečný Štěpán 100.00 % 4. 54 0 9.27 s 5.8252 9 3 0 0 0 0
2. Kupka Standa 96.01 % 5. 50 0 8.94 s 5.5928 7 5 0 0 0 0
3. Sixta Bedřich 81.97 % 8. 52 0 10.89 s 4.7750 9 2 1 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

3 steel, 8 paper, some noshoots · 19 ran · max 95 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kupka Standa 100.00 % 6. 84 10 15.09 s 4.9039 15 3 0 1 0 0
2. Sixta Bedřich 84.46 % 8. 83 0 20.04 s 4.1417 13 6 0 0 0 0
3. Konečný Štěpán 79.60 % 9. 78 10 17.42 s 3.9036 12 6 0 1 0 0
Situace 3 — Situace 3

5 steel, 13 paper, 2 disappearing, some noshoots · 31 ran · max 155 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kupka Standa 100.00 % 7. 142 0 30.27 s 4.6911 26 4 0 0 0 0
2. Sixta Bedřich 88.56 % 8. 128 0 30.81 s 4.1545 20 9 1 0 0 0
3. Konečný Štěpán 86.90 % 9. 130 0 31.89 s 4.0765 20 10 0 0 0 0
Situace 4 — Situace 4

5 steel, 13 paper, 2 disappearing, some noshoots · 31 ran · max 155 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Konečný Štěpán 100.00 % 7. 132 0 29.29 s 4.5067 21 9 0 0 0 0
2. Sixta Bedřich 89.84 % 8. 140 0 34.58 s 4.0486 26 3 1 0 0 0
3. Kupka Standa 81.36 % 10. 134 20 31.09 s 3.6668 22 8 0 0 2 0
Situace 5 — Situace 5

1 steel, 10 paper, some noshoots · 21 ran · max 105 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kupka Standa 100.00 % 5. 103 0 17.34 s 5.9400 20 1 0 0 0 0
2. Sixta Bedřich 85.78 % 7. 99 0 19.43 s 5.0952 18 3 0 0 0 0
3. Konečný Štěpán 83.55 % 8. 93 0 18.74 s 4.9626 16 4 1 0 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Pistole Optic 2

01
Svěrák Dušan
83.15 %
02
Široká Andrea
57.38 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 5 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Svěrák Dušan 62.65 % 7. 56 0 11.31 s 4.9514 10 2 0 0 0 0
3. Široká Andrea 51.72 % 9. 56 0 13.70 s 4.0876 10 2 0 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

3 steel, 8 paper, some noshoots · 19 ran · max 95 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Svěrák Dušan 100.00 % 5. 89 0 17.89 s 4.9748 16 3 0 0 0 0
3. Široká Andrea 66.94 % 10. 78 10 20.42 s 3.3301 13 4 1 1 0 0
Situace 3 — Situace 3

5 steel, 13 paper, 2 disappearing, some noshoots · 31 ran · max 155 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Svěrák Dušan 84.97 % 5. 146 0 26.08 s 5.5982 28 2 0 0 0 0
3. Široká Andrea 40.89 % 10. 115 30 31.55 s 2.6941 19 6 2 3 0 0
Situace 4 — Situace 4

5 steel, 13 paper, 2 disappearing, some noshoots · 31 ran · max 155 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Svěrák Dušan 88.84 % 6. 145 0 27.09 s 5.3525 26 5 0 0 0 0
3. Široká Andrea 61.12 % 9. 133 0 36.12 s 3.6822 23 6 0 0 0 0
Situace 5 — Situace 5

1 steel, 10 paper, some noshoots · 21 ran · max 105 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Široká Andrea 66.61 % 9. 101 0 22.39 s 4.5109 19 2 0 0 0 0
3. Svěrák Dušan 62.48 % 10. 92 10 19.38 s 4.2312 16 4 0 1 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

PCC 4

01
Španihelová Tereza
100 %
02
Svěrák Dušan
98.47 %
03
Demeter Roman
98.4 %
4 Kapcalová Natálie 89.79 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 5 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Demeter Roman 100.00 % 2. 54 0 6.84 s 7.8947 9 3 0 0 0 0
2. Svěrák Dušan 94.55 % 3. 58 0 7.77 s 7.4646 11 1 0 0 0 0
3. Kapcalová Natálie 64.37 % 6. 56 0 11.02 s 5.0817 10 2 0 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

3 steel, 8 paper, some noshoots · 19 ran · max 95 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 93 0 11.02 s 8.4392 18 1 0 0 0 0
2. Svěrák Dušan 76.70 % 2. 87 0 13.44 s 6.4732 15 4 0 0 0 0
3. Demeter Roman 68.17 % 3. 89 0 15.47 s 5.7531 17 1 1 0 0 0
4. Kapcalová Natálie 66.62 % 4. 89 0 15.83 s 5.6222 16 3 0 0 0 0
Situace 3 — Situace 3

5 steel, 13 paper, 2 disappearing, some noshoots · 31 ran · max 155 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Demeter Roman 100.00 % 2. 145 0 23.40 s 6.1966 26 5 0 0 0 0
2. Kapcalová Natálie 96.52 % 3. 143 0 23.91 s 5.9808 26 4 1 0 0 0
3. Svěrák Dušan 93.29 % 4. 147 0 25.43 s 5.7806 27 4 0 0 0 0
4. Španihelová Tereza 89.89 % 6. 135 30 18.85 s 5.5703 24 5 0 2 0 1
Situace 4 — Situace 4

5 steel, 13 paper, 2 disappearing, some noshoots · 31 ran · max 155 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 147 0 20.12 s 7.3062 27 4 0 0 0 0
2. Svěrák Dušan 87.01 % 2. 148 0 23.28 s 6.3574 29 1 0 0 0 0
3. Demeter Roman 85.37 % 3. 153 0 24.53 s 6.2373 30 1 0 0 0 0
4. Kapcalová Natálie 73.72 % 5. 145 0 26.92 s 5.3863 26 5 0 0 0 0
Situace 5 — Situace 5

1 steel, 10 paper, some noshoots · 21 ran · max 105 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 101 0 12.22 s 8.2651 19 2 0 0 0 0
2. Kapcalová Natálie 74.37 % 3. 97 0 15.78 s 6.1470 17 4 0 0 0 0
3. Svěrák Dušan 74.02 % 4. 101 0 16.51 s 6.1175 19 2 0 0 0 0
4. Demeter Roman 70.78 % 6. 97 0 16.58 s 5.8504 17 4 0 0 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Celkové pořadí — všechny divize

01
Španihelová Tereza
PCC
100 %
02
Svěrák Dušan
PCC
98.37 %
03
Demeter Roman
PCC
98.17 %
4 Kapcalová Natálie PCC 89.49 %
5 Svěrák Dušan Pistole Optic 80.78 %
6 Kupka Standa Pistole 74.33 %
7 Konečný Štěpán Pistole 70.51 %
8 Sixta Bedřich Pistole 68.15 %
9 Široká Andrea Pistole Optic 55 %
Výsledky po situacích
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 5 paper, some noshoots · 12 ran · max 60 bodů

Situace 1
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Demeter Roman PCC 99.90 % 54 0 6.84 s 7.8947 9 3 0 0 0 0
3. Svěrák Dušan PCC 94.46 % 58 0 7.77 s 7.4646 11 1 0 0 0 0
4. Konečný Štěpán Pistole 73.71 % 54 0 9.27 s 5.8252 9 3 0 0 0 0
5. Kupka Standa Pistole 70.77 % 50 0 8.94 s 5.5928 7 5 0 0 0 0
6. Kapcalová Natálie PCC 64.30 % 56 0 11.02 s 5.0817 10 2 0 0 0 0
7. Svěrák Dušan Pistole Optic 62.65 % 56 0 11.31 s 4.9514 10 2 0 0 0 0
8. Sixta Bedřich Pistole 60.42 % 52 0 10.89 s 4.7750 9 2 1 0 0 0
9. Široká Andrea Pistole Optic 51.72 % 56 0 13.70 s 4.0876 10 2 0 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

3 steel, 8 paper, some noshoots · 19 ran · max 95 bodů

Situace 2
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 93 0 11.02 s 8.4392 18 1 0 0 0 0
2. Svěrák Dušan PCC 76.70 % 87 0 13.44 s 6.4732 15 4 0 0 0 0
3. Demeter Roman PCC 68.17 % 89 0 15.47 s 5.7531 17 1 1 0 0 0
4. Kapcalová Natálie PCC 66.62 % 89 0 15.83 s 5.6222 16 3 0 0 0 0
5. Svěrák Dušan Pistole Optic 58.95 % 89 0 17.89 s 4.9748 16 3 0 0 0 0
6. Kupka Standa Pistole 58.11 % 84 10 15.09 s 4.9039 15 3 0 1 0 0
8. Sixta Bedřich Pistole 49.08 % 83 0 20.04 s 4.1417 13 6 0 0 0 0
9. Konečný Štěpán Pistole 46.26 % 78 10 17.42 s 3.9036 12 6 0 1 0 0
10. Široká Andrea Pistole Optic 39.46 % 78 10 20.42 s 3.3301 13 4 1 1 0 0
Situace 3 — Situace 3

5 steel, 13 paper, 2 disappearing, some noshoots · 31 ran · max 155 bodů

Situace 3
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
2. Demeter Roman PCC 94.06 % 145 0 23.40 s 6.1966 26 5 0 0 0 0
3. Kapcalová Natálie PCC 90.78 % 143 0 23.91 s 5.9808 26 4 1 0 0 0
4. Svěrák Dušan PCC 87.74 % 147 0 25.43 s 5.7806 27 4 0 0 0 0
5. Svěrák Dušan Pistole Optic 84.97 % 146 0 26.08 s 5.5982 28 2 0 0 0 0
6. Španihelová Tereza PCC 84.55 % 135 30 18.85 s 5.5703 24 5 0 2 0 1
7. Kupka Standa Pistole 71.20 % 142 0 30.27 s 4.6911 26 4 0 0 0 0
8. Sixta Bedřich Pistole 63.06 % 128 0 30.81 s 4.1545 20 9 1 0 0 0
9. Konečný Štěpán Pistole 61.88 % 130 0 31.89 s 4.0765 20 10 0 0 0 0
10. Široká Andrea Pistole Optic 40.89 % 115 30 31.55 s 2.6941 19 6 2 3 0 0
Situace 4 — Situace 4

5 steel, 13 paper, 2 disappearing, some noshoots · 31 ran · max 155 bodů

Situace 4
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 147 0 20.12 s 7.3062 27 4 0 0 0 0
2. Svěrák Dušan PCC 87.01 % 148 0 23.28 s 6.3574 29 1 0 0 0 0
3. Demeter Roman PCC 85.37 % 153 0 24.53 s 6.2373 30 1 0 0 0 0
5. Kapcalová Natálie PCC 73.72 % 145 0 26.92 s 5.3863 26 5 0 0 0 0
6. Svěrák Dušan Pistole Optic 73.26 % 145 0 27.09 s 5.3525 26 5 0 0 0 0
7. Konečný Štěpán Pistole 61.68 % 132 0 29.29 s 4.5067 21 9 0 0 0 0
8. Sixta Bedřich Pistole 55.41 % 140 0 34.58 s 4.0486 26 3 1 0 0 0
9. Široká Andrea Pistole Optic 50.40 % 133 0 36.12 s 3.6822 23 6 0 0 0 0
10. Kupka Standa Pistole 50.19 % 134 20 31.09 s 3.6668 22 8 0 0 2 0
Situace 5 — Situace 5

1 steel, 10 paper, some noshoots · 21 ran · max 105 bodů

Situace 5
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 101 0 12.22 s 8.2651 19 2 0 0 0 0
3. Kapcalová Natálie PCC 74.37 % 97 0 15.78 s 6.1470 17 4 0 0 0 0
4. Svěrák Dušan PCC 74.02 % 101 0 16.51 s 6.1175 19 2 0 0 0 0
5. Kupka Standa Pistole 71.87 % 103 0 17.34 s 5.9400 20 1 0 0 0 0
6. Demeter Roman PCC 70.78 % 97 0 16.58 s 5.8504 17 4 0 0 0 0
7. Sixta Bedřich Pistole 61.65 % 99 0 19.43 s 5.0952 18 3 0 0 0 0
8. Konečný Štěpán Pistole 60.04 % 93 0 18.74 s 4.9626 16 4 1 0 0 0
9. Široká Andrea Pistole Optic 54.58 % 101 0 22.39 s 4.5109 19 2 0 0 0 0
10. Svěrák Dušan Pistole Optic 51.19 % 92 10 19.38 s 4.2312 16 4 0 1 0 0

Pořadí a % určuje srovnání napříč všemi divizemi dohromady (jiný vítěz než ve vlastní divizi, proto se % může lišit od záložky konkrétní divize). Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Squad 1

10 / 10
100% obsazeno
1 Svěrák Dušan Nezapl.
Pistole Optic
2 Svěrák Dušan Nezapl.
PCC
3 Šindler Hynek Zapl.
Pistole
4 Kapcalová Natálie Zapl.
PCC
5 Konečný Štěpán Nezapl.
Pistole
6 Demeter Roman Nezapl.
PCC
7 Španihelová Tereza Nezapl.
PCC
8 Kupka Standa Zapl.
Pistole
9 Široká Andrea Nezapl.
Pistole Optic
10 Sixta Bedřich Zapl.
Pistole
Obsazeno