Přejít na obsah
Trénink

Trénink

Startovné 400 Kč / kat.
Závod proběhl

Detaily tréninku

400 za kategorii
Cena se platí za každou kategorii zvlášť

Popis

Střelecký IPSC trénink

Počet Stage: 4

Vedoucí tréninku a rozhodčí:
  • Hynek Šindler

Platba: v hotovnosti na místě

Trénink zaměřený na zlepšení střeleckých dovedností, řešení střeleckých situací a pohybu ve stage.
Organizace a pravidla
Průběh závodu a pravidla
Hynek Šindler
608 226 335
Registrace
Roman Zikán
774 537 150
Kalibrační zbraň
CZ75 Shadow 2
Divize
  • PCC (Karabina v pistolové ráži, Pistol Caliber Carbine (konverze))
  • Pistole (Pistole bez optiky, otevřená mířidla (Standard, Production))
  • Pistole Optic (Pistole s montovanou optikou (Open, Standard Optics, Production Optics))

Bezpečnost na střelnici

Manipulace se zbraní je povolena pouze ve vyznačených bezpečných zónách — se střelivem se zde naopak manipulovat nesmí. Mimo bezpečné zóny platí opak: se zbraní se manipulovat nesmí (zůstává vybitá, PCC s vlaječkou v komoře a hlavní vzhůru, při přenosu ústím nad ramenem), manipulace se střelivem (např. plnění zásobníků) je zde povolena. Nabíjení zbraně na střelnici pouze na palebné čáře výhradně na povel rozhodčího. Ochrana zraku a sluchu povinná. Závodníci startují na vlastní nebezpečí a jsou odpovědni za jimi způsobenou škodu a újmu.

Kdo se může zúčastnit a co si vzít s sebou

Účast: Všichni střelci s platným zbrojním oprávněním. Doklady: průkaz totožnosti.

Změna propozic vyhrazena.

Výsledky

Pistole 3

01
Januška Lukáš
100 %
02
Sixta Bedřich
83.32 %
03
Vlachynský Jaroslav
74.74 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 7 paper, some noshoots · 16 ran · max 80 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Januška Lukáš 100.00 % 3. 74 0 12.45 s 5.9438 14 1 1 0 0 0
2. Sixta Bedřich 91.81 % 4. 74 0 13.56 s 5.4572 14 1 1 0 0 0
3. Vlachynský Jaroslav 89.27 % 5. 72 0 13.57 s 5.3058 12 4 0 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

3 steel, 12 paper, some noshoots · 27 ran · max 135 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Januška Lukáš 100.00 % 3. 122 10 21.39 s 5.2361 22 4 0 1 0 0
2. Vlachynský Jaroslav 88.58 % 4. 125 0 26.95 s 4.6382 22 5 0 0 0 0
3. Sixta Bedřich 79.61 % 5. 122 10 26.87 s 4.1682 22 4 0 1 0 0
Situace 3 — Situace 3

3 steel, 12 paper, some noshoots · 27 ran · max 135 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Sixta Bedřich 100.00 % 2. 133 0 24.29 s 5.4755 26 1 0 0 0 0
2. Januška Lukáš 90.91 % 3. 122 10 22.50 s 4.9778 22 4 0 1 0 0
3. Vlachynský Jaroslav 44.26 % 6. 116 40 31.36 s 2.4235 22 2 0 3 1 0
Situace 4 — Situace 4

2 steel, 11 paper, some noshoots · 24 ran · max 120 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Januška Lukáš 100.00 % 2. 116 0 17.38 s 6.6743 22 2 0 0 0 0
2. Sixta Bedřich 72.58 % 4. 112 0 23.12 s 4.8443 20 4 0 0 0 0
3. Vlachynský Jaroslav 72.39 % 5. 112 0 23.18 s 4.8318 20 4 0 0 0 0
Situace 5 — Situace 5

2 steel, 9 paper, some noshoots · 20 ran · max 100 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Januška Lukáš 100.00 % 2. 92 0 19.70 s 4.6701 16 4 0 0 0 0
2. Vlachynský Jaroslav 79.25 % 3. 98 0 26.48 s 3.7009 19 1 0 0 0 0
3. Sixta Bedřich 61.69 % 4. 86 0 29.85 s 2.8811 14 5 1 0 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Pistole Optic 3

01
Šindler Hynek
100 %
02
Klíčník Libor
66.04 %
03
Klíčníková Janette
40.03 %
Výsledky po situacích — 5 situací
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 7 paper, some noshoots · 16 ran · max 80 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 1. 78 0 9.98 s 7.8156 15 1 0 0 0 0
2. Klíčník Libor 54.13 % 6. 80 0 18.91 s 4.2306 16 0 0 0 0 0
3. Klíčníková Janette 36.33 % 7. 68 0 23.95 s 2.8392 10 6 0 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

3 steel, 12 paper, some noshoots · 27 ran · max 135 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 1. 119 0 19.50 s 6.1026 20 6 1 0 0 0
2. Klíčník Libor 52.93 % 6. 125 10 35.60 s 3.2303 23 3 1 0 1 0
3. Klíčníková Janette 25.45 % 7. 112 30 52.79 s 1.5533 17 9 0 1 2 0
Situace 3 — Situace 3

3 steel, 12 paper, some noshoots · 27 ran · max 135 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Klíčník Libor 100.00 % 4. 117 20 33.98 s 2.8546 22 2 1 2 0 0
2. Šindler Hynek 87.86 % 5. 125 0 49.84 s 2.5080 22 5 0 0 0 0
3. Klíčníková Janette 64.47 % 7. 124 10 61.94 s 1.8405 23 3 0 1 0 0
Situace 4 — Situace 4

2 steel, 11 paper, some noshoots · 24 ran · max 120 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 1. 118 0 15.72 s 7.5064 23 1 0 0 0 0
2. Klíčník Libor 52.97 % 6. 114 0 28.67 s 3.9763 21 3 0 0 0 0
3. Klíčníková Janette 30.86 % 7. 114 0 49.21 s 2.3166 21 3 0 0 0 0
Situace 5 — Situace 5

2 steel, 9 paper, some noshoots · 20 ran · max 100 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 1. 90 0 16.39 s 5.4912 15 5 0 0 0 0
2. Klíčník Libor 52.25 % 5. 96 0 33.46 s 2.8691 18 2 0 0 0 0
3. Klíčníková Janette 34.11 % 6. 88 0 46.98 s 1.8731 14 6 0 0 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

PCC 1

01
Kapcalová Natálie
100 %
Výsledky po situacích — 4 situace
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 7 paper, some noshoots · 16 ran · max 80 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kapcalová Natálie 100.00 % 2. 70 0 10.16 s 6.8898 13 1 2 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

3 steel, 12 paper, some noshoots · 27 ran · max 135 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kapcalová Natálie 100.00 % 2. 117 0 21.57 s 5.4242 18 9 0 0 0 0
Situace 3 — Situace 3

3 steel, 12 paper, some noshoots · 27 ran · max 135 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kapcalová Natálie 100.00 % 1. 127 0 19.71 s 6.4434 23 4 0 0 0 0
Situace 4 — Situace 4

2 steel, 11 paper, some noshoots · 24 ran · max 120 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kapcalová Natálie 100.00 % 3. 112 0 20.01 s 5.5972 21 2 1 0 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Celkové pořadí — všechny divize

01
Šindler Hynek
Pistole Optic
100 %
02
Januška Lukáš
Pistole
96.96 %
03
Kapcalová Natálie
PCC
85.12 %
4 Sixta Bedřich Pistole 80.55 %
5 Vlachynský Jaroslav Pistole 72.27 %
6 Klíčník Libor Pistole Optic 59.56 %
7 Klíčníková Janette Pistole Optic 35.51 %
Výsledky po situacích
Situace 1 — Situace 1

2 steel, 7 paper, some noshoots · 16 ran · max 80 bodů

Situace 1
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek Pistole Optic 100.00 % 78 0 9.98 s 7.8156 15 1 0 0 0 0
2. Kapcalová Natálie PCC 88.15 % 70 0 10.16 s 6.8898 13 1 2 0 0 0
3. Januška Lukáš Pistole 76.05 % 74 0 12.45 s 5.9438 14 1 1 0 0 0
4. Sixta Bedřich Pistole 69.82 % 74 0 13.56 s 5.4572 14 1 1 0 0 0
5. Vlachynský Jaroslav Pistole 67.89 % 72 0 13.57 s 5.3058 12 4 0 0 0 0
6. Klíčník Libor Pistole Optic 54.13 % 80 0 18.91 s 4.2306 16 0 0 0 0 0
7. Klíčníková Janette Pistole Optic 36.33 % 68 0 23.95 s 2.8392 10 6 0 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

3 steel, 12 paper, some noshoots · 27 ran · max 135 bodů

Situace 2
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek Pistole Optic 100.00 % 119 0 19.50 s 6.1026 20 6 1 0 0 0
2. Kapcalová Natálie PCC 88.88 % 117 0 21.57 s 5.4242 18 9 0 0 0 0
3. Januška Lukáš Pistole 85.80 % 122 10 21.39 s 5.2361 22 4 0 1 0 0
4. Vlachynský Jaroslav Pistole 76.00 % 125 0 26.95 s 4.6382 22 5 0 0 0 0
5. Sixta Bedřich Pistole 68.30 % 122 10 26.87 s 4.1682 22 4 0 1 0 0
6. Klíčník Libor Pistole Optic 52.93 % 125 10 35.60 s 3.2303 23 3 1 0 1 0
7. Klíčníková Janette Pistole Optic 25.45 % 112 30 52.79 s 1.5533 17 9 0 1 2 0
Situace 3 — Situace 3

3 steel, 12 paper, some noshoots · 27 ran · max 135 bodů

Situace 3
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kapcalová Natálie PCC 100.00 % 127 0 19.71 s 6.4434 23 4 0 0 0 0
2. Sixta Bedřich Pistole 84.98 % 133 0 24.29 s 5.4755 26 1 0 0 0 0
3. Januška Lukáš Pistole 77.25 % 122 10 22.50 s 4.9778 22 4 0 1 0 0
4. Klíčník Libor Pistole Optic 44.30 % 117 20 33.98 s 2.8546 22 2 1 2 0 0
5. Šindler Hynek Pistole Optic 38.92 % 125 0 49.84 s 2.5080 22 5 0 0 0 0
6. Vlachynský Jaroslav Pistole 37.61 % 116 40 31.36 s 2.4235 22 2 0 3 1 0
7. Klíčníková Janette Pistole Optic 28.56 % 124 10 61.94 s 1.8405 23 3 0 1 0 0
Situace 4 — Situace 4

2 steel, 11 paper, some noshoots · 24 ran · max 120 bodů

Situace 4
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek Pistole Optic 100.00 % 118 0 15.72 s 7.5064 23 1 0 0 0 0
2. Januška Lukáš Pistole 88.92 % 116 0 17.38 s 6.6743 22 2 0 0 0 0
3. Kapcalová Natálie PCC 74.57 % 112 0 20.01 s 5.5972 21 2 1 0 0 0
4. Sixta Bedřich Pistole 64.54 % 112 0 23.12 s 4.8443 20 4 0 0 0 0
5. Vlachynský Jaroslav Pistole 64.37 % 112 0 23.18 s 4.8318 20 4 0 0 0 0
6. Klíčník Libor Pistole Optic 52.97 % 114 0 28.67 s 3.9763 21 3 0 0 0 0
7. Klíčníková Janette Pistole Optic 30.86 % 114 0 49.21 s 2.3166 21 3 0 0 0 0
Situace 5 — Situace 5

2 steel, 9 paper, some noshoots · 20 ran · max 100 bodů

Situace 5
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek Pistole Optic 100.00 % 90 0 16.39 s 5.4912 15 5 0 0 0 0
2. Januška Lukáš Pistole 85.05 % 92 0 19.70 s 4.6701 16 4 0 0 0 0
3. Vlachynský Jaroslav Pistole 67.40 % 98 0 26.48 s 3.7009 19 1 0 0 0 0
4. Sixta Bedřich Pistole 52.47 % 86 0 29.85 s 2.8811 14 5 1 0 0 0
5. Klíčník Libor Pistole Optic 52.25 % 96 0 33.46 s 2.8691 18 2 0 0 0 0
6. Klíčníková Janette Pistole Optic 34.11 % 88 0 46.98 s 1.8731 14 6 0 0 0 0

Pořadí a % určuje srovnání napříč všemi divizemi dohromady (jiný vítěz než ve vlastní divizi, proto se % může lišit od záložky konkrétní divize). Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Squad 1

8 / 10
80% obsazeno
1 Šindler Hynek Zapl.
Pistole Optic
2 Kapcalová Natálie Zapl.
PCC
3 Januška Lukáš Zapl.
Pistole
4 Vlachynský Jaroslav Zapl.
Pistole
5 Sixta Bedřich Zapl.
Pistole
6 Klíčník Libor Nezapl.
Pistole Optic
7 Klíčníková Janette Nezapl.
Pistole Optic
8 Januška Lukáš Zapl.
PCC
2 volná místa