Přejít na obsah
Trénink

Trénink

Startovné 400 Kč / kat.
Závod proběhl

Detaily tréninku

400 za kategorii
Cena se platí za každou kategorii zvlášť

Popis

Střelecký IPSC trénink

Počet Stage: 4

Vedoucí tréninku a rozhodčí:
  • Hynek Šindler

Platba: v hotovnosti na místě

Trénink zaměřený na zlepšení střeleckých dovedností, řešení střeleckých situací a pohybu ve stage.
Organizace a pravidla
Průběh závodu a pravidla
Hynek Šindler
608 226 335
Registrace
Roman Zikán
774 537 150
Kalibrační zbraň
CZ75 Shadow 2
Divize
  • PCC (Karabina v pistolové ráži, Pistol Caliber Carbine (konverze))
  • Pistole (Pistole bez optiky, otevřená mířidla (Standard, Production))
  • Pistole Optic (Pistole s montovanou optikou (Open, Standard Optics, Production Optics))

Bezpečnost na střelnici

Manipulace se zbraní je povolena pouze ve vyznačených bezpečných zónách — se střelivem se zde naopak manipulovat nesmí. Mimo bezpečné zóny platí opak: se zbraní se manipulovat nesmí (zůstává vybitá, PCC s vlaječkou v komoře a hlavní vzhůru, při přenosu ústím nad ramenem), manipulace se střelivem (např. plnění zásobníků) je zde povolena. Nabíjení zbraně na střelnici pouze na palebné čáře výhradně na povel rozhodčího. Ochrana zraku a sluchu povinná. Závodníci startují na vlastní nebezpečí a jsou odpovědni za jimi způsobenou škodu a újmu.

Kdo se může zúčastnit a co si vzít s sebou

Účast: Všichni střelci s platným zbrojním oprávněním. Doklady: průkaz totožnosti.

Změna propozic vyhrazena.

Výsledky

Pistole 4

01
Kupka Standa
100 %
02
Sixta Bedřich
83.94 %
03
Konečný Štěpán
78.99 %
4 Gábová Blanka 39.48 %
Výsledky po situacích — 6 situací
Situace 1 — Situace 1

3 steel, 10 paper, some noshoots · 23 ran · max 115 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Konečný Štěpán 100.00 % 3. 109 0 20.94 s 5.2053 20 3 0 0 0 0
2. Kupka Standa 95.96 % 4. 103 0 20.62 s 4.9952 17 6 0 0 0 0
3. Sixta Bedřich 86.87 % 5. 105 0 23.22 s 4.5220 19 3 1 0 0 0
4. Gábová Blanka 61.31 % 6. 113 0 35.41 s 3.1912 22 1 0 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

3 steel, 10 paper, some noshoots · 23 ran · max 115 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kupka Standa 100.00 % 3. 109 0 15.78 s 6.9075 20 3 0 0 0 0
2. Konečný Štěpán 77.44 % 4. 111 0 20.75 s 5.3494 21 2 0 0 0 0
3. Sixta Bedřich 75.67 % 5. 99 0 18.94 s 5.2270 17 4 2 0 0 0
4. Gábová Blanka 47.02 % 6. 109 0 33.56 s 3.2479 20 3 0 0 0 0
Situace 3 — Situace 3

3 steel, 10 paper, some noshoots · 23 ran · max 115 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Sixta Bedřich 100.00 % 3. 109 0 19.65 s 5.5471 20 3 0 0 0 0
2. Kupka Standa 92.87 % 4. 107 0 20.77 s 5.1517 19 4 0 0 0 0
3. Konečný Štěpán 88.79 % 5. 109 0 22.13 s 4.9254 20 3 0 0 0 0
4. Gábová Blanka 63.95 % 6. 105 0 29.60 s 3.5473 20 1 2 0 0 0
Situace 4 — Situace 4

6 steel, 14 paper, some noshoots · 34 ran · max 170 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Konečný Štěpán 100.00 % 3. 151 10 30.23 s 4.6642 27 5 1 1 0 0
2. Kupka Standa 99.96 % 4. 144 30 24.45 s 4.6626 26 4 2 2 1 0
3. Sixta Bedřich 74.21 % 5. 141 40 29.18 s 3.4613 24 7 0 3 1 0
4. Gábová Blanka 50.01 % 6. 143 30 48.44 s 2.3328 26 4 1 3 0 0
Situace 5 — Situace 5

6 steel, 10 paper, some noshoots · 26 ran · max 130 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kupka Standa 100.00 % 3. 122 0 23.63 s 5.1629 22 4 0 0 0 0
2. Sixta Bedřich 83.41 % 4. 122 0 28.33 s 4.3064 22 4 0 0 0 0
3. Konečný Štěpán 45.36 % 5. 100 40 25.62 s 2.3419 19 1 2 4 0 0
4. Gábová Blanka 0.00 % 6. 79 110 45.74 s 0.0000 12 6 1 7 4 0
Situace 6 — Situace 6

3 steel, 7 paper, some noshoots · 17 ran · max 85 bodů

Situace 6
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Kupka Standa 100.00 % 3. 77 10 16.39 s 4.0879 13 4 0 0 1 0
2. Sixta Bedřich 76.93 % 4. 70 20 15.90 s 3.1447 12 3 1 1 1 0
3. Konečný Štěpán 36.77 % 5. 61 40 13.97 s 1.5032 9 5 1 2 2 0
4. Gábová Blanka 0.00 % 6. 49 60 44.47 s 0.0000 8 3 0 6 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Pistole Optic 1

01
Šindler Hynek
100 %
Výsledky po situacích — 6 situací
Situace 1 — Situace 1

3 steel, 10 paper, some noshoots · 23 ran · max 115 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 1. 107 0 13.79 s 7.7592 19 4 0 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

3 steel, 10 paper, some noshoots · 23 ran · max 115 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 2. 111 0 14.54 s 7.6341 21 2 0 0 0 0
Situace 3 — Situace 3

3 steel, 10 paper, some noshoots · 23 ran · max 115 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 2. 109 0 17.11 s 6.3705 20 3 0 0 0 0
Situace 4 — Situace 4

6 steel, 14 paper, some noshoots · 34 ran · max 170 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 1. 153 10 21.59 s 6.6234 28 4 1 1 0 0
Situace 5 — Situace 5

6 steel, 10 paper, some noshoots · 26 ran · max 130 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 2. 121 10 20.36 s 5.4519 23 2 0 1 0 0
Situace 6 — Situace 6

3 steel, 7 paper, some noshoots · 17 ran · max 85 bodů

Situace 6
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 2. 76 20 12.46 s 4.4944 14 2 0 1 1 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

PCC 1

01
Svěrák Dušan
100 %
Výsledky po situacích — 6 situací
Situace 1 — Situace 1

3 steel, 10 paper, some noshoots · 23 ran · max 115 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Svěrák Dušan 100.00 % 2. 111 0 15.07 s 7.3656 21 2 0 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

3 steel, 10 paper, some noshoots · 23 ran · max 115 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Svěrák Dušan 100.00 % 1. 111 0 11.82 s 9.3909 21 2 0 0 0 0
Situace 3 — Situace 3

3 steel, 10 paper, some noshoots · 23 ran · max 115 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Svěrák Dušan 100.00 % 1. 111 0 12.68 s 8.7539 21 2 0 0 0 0
Situace 4 — Situace 4

6 steel, 14 paper, some noshoots · 34 ran · max 170 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Svěrák Dušan 100.00 % 2. 155 10 23.70 s 6.1181 28 5 0 1 0 0
Situace 5 — Situace 5

6 steel, 10 paper, some noshoots · 26 ran · max 130 bodů

Situace 5
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Svěrák Dušan 100.00 % 1. 128 0 20.27 s 6.3148 25 1 0 0 0 0
Situace 6 — Situace 6

3 steel, 7 paper, some noshoots · 17 ran · max 85 bodů

Situace 6
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Svěrák Dušan 100.00 % 1. 83 0 11.71 s 7.0880 16 1 0 0 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Celkové pořadí — všechny divize

01
Svěrák Dušan
PCC
100 %
02
Šindler Hynek
Pistole Optic
88.35 %
03
Kupka Standa
Pistole
70.48 %
4 Sixta Bedřich Pistole 58.93 %
5 Konečný Štěpán Pistole 55.3 %
6 Gábová Blanka Pistole 27.21 %
Výsledky po situacích
Situace 1 — Situace 1

3 steel, 10 paper, some noshoots · 23 ran · max 115 bodů

Situace 1
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek Pistole Optic 100.00 % 107 0 13.79 s 7.7592 19 4 0 0 0 0
2. Svěrák Dušan PCC 94.93 % 111 0 15.07 s 7.3656 21 2 0 0 0 0
3. Konečný Štěpán Pistole 67.09 % 109 0 20.94 s 5.2053 20 3 0 0 0 0
4. Kupka Standa Pistole 64.38 % 103 0 20.62 s 4.9952 17 6 0 0 0 0
5. Sixta Bedřich Pistole 58.28 % 105 0 23.22 s 4.5220 19 3 1 0 0 0
6. Gábová Blanka Pistole 41.13 % 113 0 35.41 s 3.1912 22 1 0 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

3 steel, 10 paper, some noshoots · 23 ran · max 115 bodů

Situace 2
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Svěrák Dušan PCC 100.00 % 111 0 11.82 s 9.3909 21 2 0 0 0 0
2. Šindler Hynek Pistole Optic 81.29 % 111 0 14.54 s 7.6341 21 2 0 0 0 0
3. Kupka Standa Pistole 73.56 % 109 0 15.78 s 6.9075 20 3 0 0 0 0
4. Konečný Štěpán Pistole 56.96 % 111 0 20.75 s 5.3494 21 2 0 0 0 0
5. Sixta Bedřich Pistole 55.66 % 99 0 18.94 s 5.2270 17 4 2 0 0 0
6. Gábová Blanka Pistole 34.59 % 109 0 33.56 s 3.2479 20 3 0 0 0 0
Situace 3 — Situace 3

3 steel, 10 paper, some noshoots · 23 ran · max 115 bodů

Situace 3
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Svěrák Dušan PCC 100.00 % 111 0 12.68 s 8.7539 21 2 0 0 0 0
2. Šindler Hynek Pistole Optic 72.77 % 109 0 17.11 s 6.3705 20 3 0 0 0 0
3. Sixta Bedřich Pistole 63.37 % 109 0 19.65 s 5.5471 20 3 0 0 0 0
4. Kupka Standa Pistole 58.85 % 107 0 20.77 s 5.1517 19 4 0 0 0 0
5. Konečný Štěpán Pistole 56.27 % 109 0 22.13 s 4.9254 20 3 0 0 0 0
6. Gábová Blanka Pistole 40.52 % 105 0 29.60 s 3.5473 20 1 2 0 0 0
Situace 4 — Situace 4

6 steel, 14 paper, some noshoots · 34 ran · max 170 bodů

Situace 4
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek Pistole Optic 100.00 % 153 10 21.59 s 6.6234 28 4 1 1 0 0
2. Svěrák Dušan PCC 92.37 % 155 10 23.70 s 6.1181 28 5 0 1 0 0
3. Konečný Štěpán Pistole 70.42 % 151 10 30.23 s 4.6642 27 5 1 1 0 0
4. Kupka Standa Pistole 70.40 % 144 30 24.45 s 4.6626 26 4 2 2 1 0
5. Sixta Bedřich Pistole 52.26 % 141 40 29.18 s 3.4613 24 7 0 3 1 0
6. Gábová Blanka Pistole 35.22 % 143 30 48.44 s 2.3328 26 4 1 3 0 0
Situace 5 — Situace 5

6 steel, 10 paper, some noshoots · 26 ran · max 130 bodů

Situace 5
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Svěrák Dušan PCC 100.00 % 128 0 20.27 s 6.3148 25 1 0 0 0 0
2. Šindler Hynek Pistole Optic 86.34 % 121 10 20.36 s 5.4519 23 2 0 1 0 0
3. Kupka Standa Pistole 81.76 % 122 0 23.63 s 5.1629 22 4 0 0 0 0
4. Sixta Bedřich Pistole 68.20 % 122 0 28.33 s 4.3064 22 4 0 0 0 0
5. Konečný Štěpán Pistole 37.09 % 100 40 25.62 s 2.3419 19 1 2 4 0 0
6. Gábová Blanka Pistole 0.00 % 79 110 45.74 s 0.0000 12 6 1 7 4 0
Situace 6 — Situace 6

3 steel, 7 paper, some noshoots · 17 ran · max 85 bodů

Situace 6
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Svěrák Dušan PCC 100.00 % 83 0 11.71 s 7.0880 16 1 0 0 0 0
2. Šindler Hynek Pistole Optic 63.41 % 76 20 12.46 s 4.4944 14 2 0 1 1 0
3. Kupka Standa Pistole 57.67 % 77 10 16.39 s 4.0879 13 4 0 0 1 0
4. Sixta Bedřich Pistole 44.37 % 70 20 15.90 s 3.1447 12 3 1 1 1 0
5. Konečný Štěpán Pistole 21.21 % 61 40 13.97 s 1.5032 9 5 1 2 2 0
6. Gábová Blanka Pistole 0.00 % 49 60 44.47 s 0.0000 8 3 0 6 0 0

Pořadí a % určuje srovnání napříč všemi divizemi dohromady (jiný vítěz než ve vlastní divizi, proto se % může lišit od záložky konkrétní divize). Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Squad 1

6 / 10
60% obsazeno
1 Šindler Hynek Zapl.
Pistole Optic
2 Gábová Blanka Nezapl.
Pistole
3 Svěrák Dušan Nezapl.
PCC
4 Sixta Bedřich Zapl.
Pistole
5 Kupka Standa Zapl.
Pistole
6 Konečný Štěpán Nezapl.
Pistole
4 volná místa