Přejít na obsah
Trénink

Trénink

Startovné 400 Kč / kat.
Závod proběhl

Detaily tréninku

400 za kategorii
Cena se platí za každou kategorii zvlášť

Popis

Střelecký IPSC trénink

Počet Stage: 4

Vedoucí tréninku a rozhodčí:
  • Hynek Šindler

Platba: v hotovnosti na místě

Trénink zaměřený na zlepšení střeleckých dovedností, řešení střeleckých situací a pohybu ve stage.
Organizace a pravidla
Průběh závodu a pravidla
Hynek Šindler
608 226 335
Registrace
Roman Zikán
774 537 150
Kalibrační zbraň
CZ75 Shadow 2
Divize
  • PCC (Karabina v pistolové ráži, Pistol Caliber Carbine (konverze))
  • Pistole (Pistole bez optiky, otevřená mířidla (Standard, Production))
  • Pistole Optic (Pistole s montovanou optikou (Open, Standard Optics, Production Optics))

Bezpečnost na střelnici

Manipulace se zbraní je povolena pouze ve vyznačených bezpečných zónách — se střelivem se zde naopak manipulovat nesmí. Mimo bezpečné zóny platí opak: se zbraní se manipulovat nesmí (zůstává vybitá, PCC s vlaječkou v komoře a hlavní vzhůru, při přenosu ústím nad ramenem), manipulace se střelivem (např. plnění zásobníků) je zde povolena. Nabíjení zbraně na střelnici pouze na palebné čáře výhradně na povel rozhodčího. Ochrana zraku a sluchu povinná. Závodníci startují na vlastní nebezpečí a jsou odpovědni za jimi způsobenou škodu a újmu.

Kdo se může zúčastnit a co si vzít s sebou

Účast: Všichni střelci s platným zbrojním oprávněním. Doklady: průkaz totožnosti.

Změna propozic vyhrazena.

Výsledky

Pistole 4

01
Sixta Bedřich
100 %
02
Konečný Štěpán
66.19 %
03
Videnka Petr
52.97 %
4 Videnková Andrea 42.89 %
Výsledky po situacích — 4 situace
Situace 1 — Situace 1

1 steel, 10 paper, some noshoots · 21 ran · max 105 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Sixta Bedřich 100.00 % 6. 91 0 19.37 s 4.6980 14 7 0 0 0 0
2. Videnka Petr 62.10 % 8. 83 10 25.02 s 2.9177 12 7 2 0 1 0
3. Konečný Štěpán 56.21 % 9. 92 10 31.05 s 2.6409 16 4 0 1 0 0
4. Videnková Andrea 43.44 % 10. 88 10 38.22 s 2.0408 15 4 1 1 0 0
Situace 2 — Situace 2

5 steel, 5 paper, some noshoots · 15 ran · max 75 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Sixta Bedřich 100.00 % 7. 67 0 21.46 s 3.1221 11 4 0 0 0 0
2. Videnka Petr 88.00 % 8. 73 20 19.29 s 2.7475 14 1 0 0 2 0
3. Videnková Andrea 64.60 % 9. 61 20 20.33 s 2.0167 11 2 0 2 0 0
4. Konečný Štěpán 41.76 % 10. 57 20 28.38 s 1.3037 10 2 1 2 0 0
Situace 3 — Situace 3

6 steel, 14 paper, some noshoots · 34 ran · max 170 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Sixta Bedřich 100.00 % 6. 139 10 34.78 s 3.7090 22 9 2 1 0 0
2. Konečný Štěpán 75.85 % 8. 148 20 45.50 s 2.8132 26 6 0 2 0 0
3. Videnka Petr 61.57 % 9. 130 30 43.79 s 2.2836 20 9 3 2 1 0
4. Videnková Andrea 35.93 % 10. 137 50 65.28 s 1.3327 22 9 0 3 2 0
Situace 4 — Situace 4

4 steel, 11 paper, some noshoots · 26 ran · max 130 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Sixta Bedřich 100.00 % 6. 118 20 30.44 s 3.2194 21 4 1 0 2 0
2. Konečný Štěpán 75.72 % 8. 107 20 35.69 s 2.4377 18 5 2 1 1 0
3. Videnková Andrea 39.02 % 9. 107 40 53.34 s 1.2561 19 4 0 3 1 0
4. Videnka Petr 14.15 % 10. 92 80 26.34 s 0.4556 14 7 1 4 4 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Pistole Optic 4

01
Šindler Hynek
100 %
02
Paveza Václav
94.8 %
03
Mička Luděk
93.39 %
4 Sorkin Roman 60.77 %
Výsledky po situacích — 4 situace
Situace 1 — Situace 1

1 steel, 10 paper, some noshoots · 21 ran · max 105 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 3. 95 0 14.54 s 6.5337 16 5 0 0 0 0
2. Paveza Václav 94.20 % 4. 101 0 16.41 s 6.1548 19 2 0 0 0 0
3. Mička Luděk 74.91 % 5. 82 10 14.71 s 4.8946 12 7 1 1 0 0
4. Sorkin Roman 49.33 % 7. 94 10 26.06 s 3.2233 17 3 0 1 0 0
Situace 2 — Situace 2

5 steel, 5 paper, some noshoots · 15 ran · max 75 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Paveza Václav 100.00 % 2. 73 0 13.69 s 5.3324 14 1 0 0 0 0
2. Mička Luděk 79.96 % 4. 73 0 17.12 s 4.2640 14 1 0 0 0 0
3. Šindler Hynek 74.60 % 5. 75 10 16.34 s 3.9780 15 0 0 0 1 0
4. Sorkin Roman 62.43 % 6. 75 0 22.53 s 3.3289 15 0 0 0 0 0
Situace 3 — Situace 3

6 steel, 14 paper, some noshoots · 34 ran · max 170 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Paveza Václav 100.00 % 3. 151 10 32.21 s 4.3775 27 5 1 1 0 0
2. Šindler Hynek 99.03 % 4. 159 10 34.37 s 4.3352 31 1 1 1 0 0
3. Mička Luděk 95.92 % 5. 145 10 32.15 s 4.1991 25 6 2 1 0 0
4. Sorkin Roman 66.75 % 7. 149 20 44.15 s 2.9219 26 6 1 1 1 0
Situace 4 — Situace 4

4 steel, 11 paper, some noshoots · 26 ran · max 130 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Šindler Hynek 100.00 % 3. 117 10 21.14 s 5.0615 21 4 0 1 0 0
2. Mička Luděk 97.86 % 4. 122 0 24.63 s 4.9533 22 4 0 0 0 0
3. Paveza Václav 70.40 % 5. 98 20 21.89 s 3.5633 15 7 2 2 0 0
4. Sorkin Roman 51.57 % 7. 107 40 25.67 s 2.6101 19 4 0 3 0 1

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

PCC 2

01
Španihelová Tereza
100 %
02
Svěrák Dušan
73.71 %
Výsledky po situacích — 4 situace
Situace 1 — Situace 1

1 steel, 10 paper, some noshoots · 21 ran · max 105 bodů

Situace 1
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 105 0 11.71 s 8.9667 21 0 0 0 0 0
2. Svěrák Dušan 81.24 % 2. 99 0 13.59 s 7.2848 18 3 0 0 0 0
Situace 2 — Situace 2

5 steel, 5 paper, some noshoots · 15 ran · max 75 bodů

Situace 2
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 71 0 9.94 s 7.1429 13 2 0 0 0 0
2. Svěrák Dušan 74.60 % 3. 73 0 13.70 s 5.3285 14 1 0 0 0 0
Situace 3 — Situace 3

6 steel, 14 paper, some noshoots · 34 ran · max 170 bodů

Situace 3
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 157 10 21.48 s 6.8436 29 4 0 1 0 0
2. Svěrák Dušan 77.36 % 2. 160 0 30.22 s 5.2945 29 5 0 0 0 0
Situace 4 — Situace 4

4 steel, 11 paper, some noshoots · 26 ran · max 130 bodů

Situace 4
# Jméno % situace Poř. celkem Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza 100.00 % 1. 126 0 14.32 s 8.7989 24 2 0 0 0 0
2. Svěrák Dušan 62.33 % 2. 124 0 22.61 s 5.4843 23 3 0 0 0 0

Pořadí (první sloupec) určuje % situace v rámci divize (podíl z výsledku vítěze situace podle hit factoru). Poř. celkem = pořadí na této situaci napříč všemi divizemi dohromady; pomlčka znamená, že export tuto hodnotu neobsahoval. Úplné srovnání napříč divizemi je v záložce „Napříč divizemi“. Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Celkové pořadí — všechny divize

01
Španihelová Tereza
PCC
100 %
02
Svěrák Dušan
PCC
73.71 %
03
Šindler Hynek
Pistole Optic
62.66 %
4 Paveza Václav Pistole Optic 60.3 %
5 Mička Luděk Pistole Optic 58.25 %
6 Sixta Bedřich Pistole 47.4 %
7 Sorkin Roman Pistole Optic 38.3 %
8 Konečný Štěpán Pistole 31.36 %
9 Videnka Petr Pistole 26.35 %
10 Videnková Andrea Pistole 20.15 %
Výsledky po situacích
Situace 1 — Situace 1

1 steel, 10 paper, some noshoots · 21 ran · max 105 bodů

Situace 1
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 105 0 11.71 s 8.9667 21 0 0 0 0 0
2. Svěrák Dušan PCC 81.24 % 99 0 13.59 s 7.2848 18 3 0 0 0 0
3. Šindler Hynek Pistole Optic 72.87 % 95 0 14.54 s 6.5337 16 5 0 0 0 0
4. Paveza Václav Pistole Optic 68.64 % 101 0 16.41 s 6.1548 19 2 0 0 0 0
5. Mička Luděk Pistole Optic 54.59 % 82 10 14.71 s 4.8946 12 7 1 1 0 0
6. Sixta Bedřich Pistole 52.39 % 91 0 19.37 s 4.6980 14 7 0 0 0 0
7. Sorkin Roman Pistole Optic 35.95 % 94 10 26.06 s 3.2233 17 3 0 1 0 0
8. Videnka Petr Pistole 32.54 % 83 10 25.02 s 2.9177 12 7 2 0 1 0
9. Konečný Štěpán Pistole 29.45 % 92 10 31.05 s 2.6409 16 4 0 1 0 0
10. Videnková Andrea Pistole 22.76 % 88 10 38.22 s 2.0408 15 4 1 1 0 0
Situace 2 — Situace 2

5 steel, 5 paper, some noshoots · 15 ran · max 75 bodů

Situace 2
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 71 0 9.94 s 7.1429 13 2 0 0 0 0
2. Paveza Václav Pistole Optic 74.65 % 73 0 13.69 s 5.3324 14 1 0 0 0 0
3. Svěrák Dušan PCC 74.60 % 73 0 13.70 s 5.3285 14 1 0 0 0 0
4. Mička Luděk Pistole Optic 59.70 % 73 0 17.12 s 4.2640 14 1 0 0 0 0
5. Šindler Hynek Pistole Optic 55.69 % 75 10 16.34 s 3.9780 15 0 0 0 1 0
6. Sorkin Roman Pistole Optic 46.60 % 75 0 22.53 s 3.3289 15 0 0 0 0 0
7. Sixta Bedřich Pistole 43.71 % 67 0 21.46 s 3.1221 11 4 0 0 0 0
8. Videnka Petr Pistole 38.47 % 73 20 19.29 s 2.7475 14 1 0 0 2 0
9. Videnková Andrea Pistole 28.23 % 61 20 20.33 s 2.0167 11 2 0 2 0 0
10. Konečný Štěpán Pistole 18.25 % 57 20 28.38 s 1.3037 10 2 1 2 0 0
Situace 3 — Situace 3

6 steel, 14 paper, some noshoots · 34 ran · max 170 bodů

Situace 3
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 157 10 21.48 s 6.8436 29 4 0 1 0 0
2. Svěrák Dušan PCC 77.36 % 160 0 30.22 s 5.2945 29 5 0 0 0 0
3. Paveza Václav Pistole Optic 63.97 % 151 10 32.21 s 4.3775 27 5 1 1 0 0
4. Šindler Hynek Pistole Optic 63.35 % 159 10 34.37 s 4.3352 31 1 1 1 0 0
5. Mička Luděk Pistole Optic 61.36 % 145 10 32.15 s 4.1991 25 6 2 1 0 0
6. Sixta Bedřich Pistole 54.20 % 139 10 34.78 s 3.7090 22 9 2 1 0 0
7. Sorkin Roman Pistole Optic 42.69 % 149 20 44.15 s 2.9219 26 6 1 1 1 0
8. Konečný Štěpán Pistole 41.11 % 148 20 45.50 s 2.8132 26 6 0 2 0 0
9. Videnka Petr Pistole 33.37 % 130 30 43.79 s 2.2836 20 9 3 2 1 0
10. Videnková Andrea Pistole 19.47 % 137 50 65.28 s 1.3327 22 9 0 3 2 0
Situace 4 — Situace 4

4 steel, 11 paper, some noshoots · 26 ran · max 130 bodů

Situace 4
# Jméno Divize % situace Body Trest Čas HF ACD MNSProc
1. Španihelová Tereza PCC 100.00 % 126 0 14.32 s 8.7989 24 2 0 0 0 0
2. Svěrák Dušan PCC 62.33 % 124 0 22.61 s 5.4843 23 3 0 0 0 0
3. Šindler Hynek Pistole Optic 57.52 % 117 10 21.14 s 5.0615 21 4 0 1 0 0
4. Mička Luděk Pistole Optic 56.29 % 122 0 24.63 s 4.9533 22 4 0 0 0 0
5. Paveza Václav Pistole Optic 40.50 % 98 20 21.89 s 3.5633 15 7 2 2 0 0
6. Sixta Bedřich Pistole 36.59 % 118 20 30.44 s 3.2194 21 4 1 0 2 0
7. Sorkin Roman Pistole Optic 29.66 % 107 40 25.67 s 2.6101 19 4 0 3 0 1
8. Konečný Štěpán Pistole 27.70 % 107 20 35.69 s 2.4377 18 5 2 1 1 0
9. Videnková Andrea Pistole 14.28 % 107 40 53.34 s 1.2561 19 4 0 3 1 0
10. Videnka Petr Pistole 5.18 % 92 80 26.34 s 0.4556 14 7 1 4 4 0

Pořadí a % určuje srovnání napříč všemi divizemi dohromady (jiný vítěz než ve vlastní divizi, proto se % může lišit od záložky konkrétní divize). Body = hrubé body ze zásahů, Trest = odečtené body za tresty, HF = hit factor. A/C/D = zásahy do zón, M = mimo terč, NS = zásah do no-shoot terče, Proc = procedurální tresty. Tabulka obsahuje jen závodníky, kteří situaci odstříleli.

Squad 1

10 / 10
100% obsazeno
1 Šindler Hynek Zapl.
Pistole Optic
2 Svěrák Dušan Nezapl.
PCC
3 Mička Luděk Nezapl.
Pistole Optic
4 Videnková Andrea Nezapl.
Pistole
5 Videnka Petr Nezapl.
Pistole
6 Sixta Bedřich Zapl.
Pistole
7 Paveza Václav Zapl.
Pistole Optic
8 Španihelová Tereza Nezapl.
PCC
9 Konečný Štěpán Nezapl.
Pistole
10 Sorkin Roman Zapl.
Pistole Optic
Obsazeno